PAR SILTU UZVARU!

Img

Ar siltām kājām vieglāk uzvarēt!
Uzadi zeķes Ukrainas karavīriem.

Reaģējot uz pēdējo lūgumu no Ukrainas puses, par tik ļoti nepieciešamajām lietām, žurnāls IEVA aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties akcijā -  adīt jaunas vai noziedot jau noadītās vilnas zeķes Ukrainas karavīriem. 
Tā ir pavisam vienkārša iespēja palīdzēt Ukrainas karavīriem, kuriem trūkst termoekipējuma un salst kājas. Šai situācijā nekas nav labāks par kārtīgām vilnas zeķēm, kuras silda, pat mitras būdamas. 
Ko tas prasa no tevis? Tikai nedaudz dzijas, pāris vakaru un labas domas. Tāpēc savā 25 gadu jubilejā IEVA aicina – piedalies arī tu! Uzadi karavīriem zeķes, atsūti mums, un mēs tās nogādāsim Ukrainā. Ja esi liela adītāja, derēs arī tās, kas jau ir saadītas.
Un galvenais – uzraksti arī siltu novēlējumu tam karavīram, kas zeķes valkās, un ieliec iekšā zeķē. Nav svarīgi, kādā valodā to raksti, – tas tāpat būs no sirds.

Kas tev jāzina par zeķu adīšanu

  • Izvēlies īstas vilnas dziju vai ar nelielu sintētikas piejaukumu. 
  • Tām, kas prot adīt, bet aizmirsušas, kā ada zeķi, – parādīsim to IEVAS nākamajā numurā. Izstāstīsim arī par latviešu aizsardzības zīmēm, kuras varēsi ieadīt, ja vēlēsies. 
  • Adi rakstainas vai vienkrāsainas – tam nav nozīmes. Cik lielu? Izmēri vajadzīgi dažādi – apmēram no 39. līdz 46. kājas lielumam.
  • Seko līdzi IEVAI – būs arī citi noderīgi materiāli.

Atnes zeķes uz IEVAS redakciju, Stabu ielā 34, vai sūti ar OMNIVA.
Lai BEZMAKSAS nosūtītu uzadītās zeķes, ienāc mājas lapā www.omniva.lv/mana/kampanas  un izpildi formu vai zvani mums pa tālruni 67006100, un mēs tev palīdzēsim noformēt sūtījumu.
Zeķes vari sūtīt līdz 31.10.2022.

SAŅEMT OMNIVA KODU
×