Izdevniecība Žurnāls Santa saņem rekordlielu balvu skaitu Preses Dienās 2016

Autors: Izdevniecība
Žurnāli Ieva, Ievas Stāsti, Ievas Veselība, Ievas Māja, Ievas Virtuve, Mezgls, Privātā Dzīve, Santa, Klubs ir vieni no visvairāk pārdotajiem un ienesīgākajiem žurnāliem Latvijā.

Narvessen un Preses Serviss rīkotajās Preses Dienās 2016 SIA Žurnāls Santa iegūst lielāko balvu skaitu un ir pārliecinošs līderis starp drukātās preses izdevniecībām Latvijā.

Jau tradicionāli īpašu lasītāju uzticību saņem Ievas grupas žurnāli. Nedēļas žurnāls Ieva ir gan visvairāk pārdotais sieviešu nedēļas un 2 nedēļu izdevums, gan arī ienesīgākais starp visiem latviešu valodā iznākošiem izdevumiem. Otrs visvairāk pārdotais sieviešu nedēļas un 2 nedēļu izdevums ir žurnāls Ievas Stāsti, kurš saņēma arī 1. vietu nominācijā “Ienesīgākais 2 nedēļu izdevums”. Tai pašā nominācijā 3. vietu ieņēma žurnāls Ievās Māja. Savukārt žurnāls Ievas Veselība ir visvairāk pārdotais mājturības un veselības izdevums Latvijā un otrs ienesīgākais starp 2 nedēļu izdevumiem. Trešais visvairāk pārdotais mājturības un veselības izdevums ir Ievas Virtuve. Kopš pagājušā gada pavasara Ievas grupai pievienojies jauns nedēļās izdevums – Ievas Padomu Avīze, kas ieguva 2. vietu nominācijā "Debija 2015".

Žurnāls Privātā Dzīve ir visvairāk pārdotais latviešu valodā iznākošais tabloīds un 3. ienesīgākais nedēļas izdevums. Nominācijā "Pārdotākais krustvārdu mīklu žurnāls" jau trešo gadu pēc kārtas diplomu par 1. vietu saņem žurnāls Mezgls. Mēneša žurnālu kategorijā trešais ienesīgākais žurnāls Latvijā ir žurnāls Klubs, savukārt pirms gandrīz 25 gadiem savu ceļu pie lasītājiem sākušais žurnāls Santa ir visvairāk pārdotais sieviešu glancētais izdevums arī šobrīd.

2015. gadā izdevniecība Žurnāls Santa ir laidusi klajā 10 speciālizlaidumus, no kuriem žurnāla Ievas Mājas izdotais “Ievārījumi un Konservi” un Ievas Stāstu izdotais “Gaišreģi un Ekstrasensi” ieņēma attiecīgi 1. un 2. vietu starp visvairāk pārdotajiem speciālizlaidumiem.

×