ZVIEDRU MEZGLS Nr. 10 2019

ZVIEDRU MEZGLS. Žurnāls zviedru mīklu cienītājiem. Kā pievienotā vērtība te ir arī erudīcijas testi, šifrētā, tukšā, krustbumeranga, latviešu, klasiskās, bilžu, šūnu, skaitļu, bezgalīgās u.c. mīklas... Balvas no 200 līdz 270 eiro katru mēnesi. 

Numurā lasi:

  • Pievērs īpašu uzmanību – ir iespēja LATVIJAS PASTĀ ABONĒT ĒRTĀK, izmantojot no žurnāla izgrieztu iemaksas orderi, kas jāapmaksā līdz 13. oktobrim!
  • Jaunais žurnāla numurs zviedru mīklu cienītājiem ir klāt! Tradicionālajām zviedru mīklām piepulcējušās septembrim aktuālas – erudīcijas tests «Rudens lapkritis», zviedru mīkla «Lielā lasīšana» un īpaša saistvārdu mīkla «Zemgales, Sēlijas pilsētu ģerboņi».
  • Kā pievienotā vērtība žurnālā atrodamas šifrētā, tukšā, krustbumeranga, latviešu, klasiskā, bilžu, šūnu, skaitļu, bezgalīgā mīklas un interesanti fakti par rekordiem, noslēpumiem, atklājumiem un cilvēkiem.
  • RISINOT TRADICIONĀLĀS KONKURSA MĪKLAS UN SŪTOT SMS VAI ATSŪTOT ANKETU UZ REDAKCIJU, IR IESPĒJA PIEDALĪTIES IZLOZĒ, LAI LAIMĒTU NAUDAS BALVAS. Balvās – 190 eiro!
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×