SANTA Nr. 2 2022

Vērtības, kas aktuālas modernai sievietei, kura interesējas par visu jauno un lēmumus par savu dzīvi pieņem pati. SANTA ir mūsdienīgu sieviešu lasītākais mēneša žurnāls.

 

Numurā lasi:

  • Pasākumu, kāzu organizētājai, dejotājai un jogas pasniedzējai Alisei Kolosovai martā paliks 40, un viņas dzīve ir sagriezusies par 180 grādiem – Alise ir šķīrusi laulību, piedzīvojusi savu dziļāko mīlestību, pārcēlusies uz dzīvi citā valstī un sākusi to nulles punktā. Alise intervijā stāsta par piedzīvotajiem pārbaudījumiem, jaunu sākumu un visdziļāko mīlestību.
  • Meklējam atbildi uz jautājumu, kādi ir mūsdienu klupšanas akmeņi pāru attiecībās.
  • Komponista Kārļa Lāča mūzika ir tik skaista, ka saraudina. Un intervijā viņš runā tā, ka uznirst glezna: par savu ceļu mūzikā, sievu, kura viņu balsta un bez kuras viņš vairs nemācētu dzīvot, par savas emocionālās pasaules svārstīgumu.
  • Latviešu stikla dizaina an & angel radītāji Artis Nīmanis un Agnese Garā-Nīmane ir kopā jau 27 gadus – kopš sešpadsmit gadu vecuma. Agneses un Arta pārī dzimuši ne tikai trīs brīnišķīgi dēli, bet arī kopīgs bizness, kas jau sen iekarojis savu vietu arī ārpus Latvijas robežām. Pāris stāsta par izaicinājumiem un grūtībām, kas tikai vairojuši spītu nepadoties.
  • Leģenda par Manhetenas kiča ikonu Airisu Apfelu, kurai ir jau simts gadu. Tas ir stāsts ne vien par izcilu stila izjūtu un brīvu planēšanu virs modes dogmām, bet arī par mūža mīlestību. Airisa visu mūžu nodzīvoja ar mīļoto vīru, līdz pat viņa nāvei.
  • Kur meklēt un kā vairot patiesu mīlestību, kas vieno divus cilvēkus? Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs atbildes rod tūkstošiem gadu senās gudrībās. 
  • Iepazīstinām arī ar modes atradumiem, kas palīdzēs sagatavoties romantiskam randiņam, un iedarbīgiem skaistumkopšanas līdzekļiem – ampulām –, kas nodrošina efektīvu palīdzību ādai un ātri atrisina visdažādākās problēmas.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×