PŪCĪTE Nr. 4 2023

Attīstoši un aizraujoši uzdevumi bērniem, sākot no četru gadu vecuma, kas palīdzēs apgūt burtiņus, mācīties lasīt, skaitīt un rēķināt, zīmēt, trenēt vērīgumu un radoši darboties.

Numurā lasi:

  • Šoreiz pie Pūcītes ciemojas Trakā Lapsa, kuru varēja iepazīt Agneses Aizpurietes grāmatās, bet vēlāk Lapsa tika iedzīvināta arī multfilmās, kas tapušas filmu studijā Rija (tās vari noskatīties TET televīzijā). Lapsa tev ir sagatavojusi vairākus uzdevumus un aicina arī piedalīties zīmējumu konkursā.
  • Lai varētu vieglāk apgūt visus alfabēta burtiņus, turpina darboties Pūcītes burtu skola. Šoreiz uzdevumi ar burtiem D, E un Ē.
  • Lieldienu uzdevumi – varēsi minēt mīklas un par katru pareizo atbildi izkrāsot vienu oliņu, meklēt olām un puķītēm pāri, iziet Lieldienu labirintu, atrast īsto ēnu zaķēniem un atrisināt detektīva uzdevumu par olu krāsošanu.
  • Vēl mācīsimies skaitīt un rēķināt (ceru, ka izdosies arī atšifrēt Pūcītes slepeno ziņojumu!), minēsim sudoku, ēdienu, bilžu un krustvārdu mīklas un lasīsim Pūcītes stāstu par Lieldienu ticējumiem.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×