PŪCĪTE Nr. 10 2020


PŪCĪTE. Attīstošu mīklu žurnāls bērniem. Katrā numurā fakti par kādu tēmu, krustvārdu mīklas, atjautības uzdevumi, labirinti, kā arī mīklas, kas palīdz mācīties lasīt, rēķināt, zīmēt, attīstīt loģiku. Pievienotā vērtība – spēles, konkursi, uzlīmes, plakāti.

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE oktobrī – jauni uzdevumi, kas palīdzēs mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot, loģiski domāt.
  • Lai iegūtu lielo balvu no LEGO, kopā ar vecākiem vai vecvecākiem jāsacer spocīga četrrinde ar vārdiem, ko iegūsi, atrisinot konkursa uzdevumu «Pūcīte lasa spoku stāstu», kuru atrisināt palīdzēs žurnālam pievienotas uzlīmes (viena no tām jāielīmē anketā).
  • Vēl Pūcīte aicina atrisināt īpašos uzdevumus ar Smurfiem, iziet labirintus, sakārtot puzzles gabaliņus, spēlēt mīklu domino, skaitīt, atņemt un salīdzināt, atrast atšķirības un paslēptās lietas, iejusties detektīva lomā, aizpildīt bilžu sudoku, ar metamo kauliņu doties rudens pastaigā, mācīties zīmēt un krāsojot Rankas muižas zīmējumu, uzzināt par tās vēsturi!
  • Žurnālā ievietots 20% atlaides kupons bērnu kluba Funtastika apmeklējumam – izgriez to no žurnāla un izbaudi piedāvājumu! Jāatceras, ka jāievēro piesardzība.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

Nr. 12
Nr. 11
Nr. 10
Nr. 9
Nr. 8
Nr. 7
Nr. 6
Nr. 5
Nr. 4
Nr. 3
Nr. 2
Nr. 1
 
×