PŪCĪTE Nr. 6 2019

Attīstoši un aizraujoši uzdevumi bērniem, sākot no četru gadu vecuma, kas palīdzēs apgūt burtiņus, mācīties lasīt, skaitīt un rēķināt, zīmēt, trenēt vērīgumu un radoši darboties.

 

AKCIJA

Abonējot žurnālu 2022. gadam, JANVĀRA numurā saņemsi vienu bezmaksas biļeti bērnam (līdz 18 gadu vecumam) Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam.

 

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE jūnijā atrodami jauni aizraujoši uzdevumi, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot un loģiski domāt.
  • Šoreiz ir iespēja piedalīties uzlīmju uzdevuma konkursā, lai iegūtu četras balvas no LEGO – kopā ar vecākiem vai vecvecākiem jāsacer skaitāmpantiņš par cipariem!
  • Pūcīte piedāvā tradicionālo žanru uzdevumus – jāsakārto puzzles gabaliņi, jāsameklē silueti, jāsavieno zilbes un jāatrod vārdi, jāskaita un jāatņem, jāatrod atšķirības un paslēptās lietas, kā arī jāiejūtas detektīva lomā. Izzinošajā atvērumā – viss par JĀŅIEM!
  • Piedāvājam arī divas spēles, kuras būs interesanti izspēlēt ne tikai svētkos!  Un vēl Pūcīte mudina kopā ar vecākiem turpināt apmeklēt arī muzejus – šoreiz Zaļās atmodas muzeju Jūrmalā, kā arī iemācīties tautasdziesmas par dabu un izkrāsot zīmējumu ar skaisto māju, kurā muzejs iekārtots.
  • Žurnāls pārdošanā no 7. jūnija!

E-izdevumu arhīvs

 
×