PŪCĪTE Nr. 5 2019


PŪCĪTE. Attīstošu mīklu žurnāls bērniem. Katrā numurā fakti par kādu tēmu, krustvārdu mīklas, atjautības uzdevumi, labirinti, kā arī mīklas, kas palīdz mācīties lasīt, rēķināt, zīmēt, attīstīt loģiku. Pievienotā vērtība – spēles, konkursi, uzlīmes, plakāti.

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE maijā atrodami jauni aizraujoši uzdevumi, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot un loģiski domāt.
  • Šoreiz ir iespēja piedalīties uzlīmju uzdevuma konkursā, lai iegūtu četras balvas no LEGO – kopā ar vecākiem vai vecvecākiem jāsacer vien asprātīga četrrinde par dārza darbiem!
  • Pūcīte mudina kopā ar vecākiem apmeklēt arī muzejus – šoreiz Aspazijas muzeju Jūrmaļā, kā arī iemācīties dzejolīti un izkrāsot zīmējumu ar māju, kurā muzejs iekārtots.
  • Pūcīte piedāvā arī tradicionālo žanru uzdevumus – jāsakārto puzzles gabaliņi, jāsameklē silueti, jāsavieno zilbes un jāatrod vārdi, jāskaita un jāatņem, jāatrod atšķirības un paslēptās lietas, kā arī jāiejūtas detektīva lomā. Izzinošajā atvērumā – viss par BITĒM! Vēro, bet uzmanies, ka neiekož!

 

Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×