PŪCĪTE Nr. 2 2019

Attīstoši un aizraujoši uzdevumi bērniem, sākot no četru gadu vecuma, kas palīdzēs apgūt burtiņus, mācīties lasīt, skaitīt un rēķināt, zīmēt, trenēt vērīgumu un radoši darboties.

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE februārī atrodami jauni aizraujoši uzdevumi, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot un loģiski domāt.
  • Šoreiz ir iespēja pieteikties Pūcītes lasītāju seansam uz jaunu multfilmu «Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi» 15. februārī!  Pieteikšanās uz seansu līdz 10. februārim,  aizpildot anketu www.manizurnali.lv. Pirmie 70 lasītāji, kuri būs pieteikušies, saņems divus ielūgumus, bet uz kinoseansu būs jāpaņem līdzi arī PŪCĪTES jaunais numurs.
  • Žurnālā atrodams arī uzlīmju uzdevums «Runājošie suņi izglābj Maskačku», kuru atrisinot un atsūtot anketu ar zīmējumu, ir iespēja iegūt pārsteiguma balvu.
  • Vēl Pūcīte piedāvā uzdevumus, kur jāsakārto puzles gabaliņi, jāatrod putniņu silueti, jāsavieno zilbes un jāatrod vārdi, jāskaita un jāatņem, jāatrod atšķirības, jāatrod paslēptās lietas un jāiejūtas detektīva lomā.

E-izdevumu arhīvs

 
×