PŪCĪTE Nr. 1 2019


PŪCĪTE. Attīstošu mīklu žurnāls bērniem. Katrā numurā fakti par kādu tēmu, krustvārdu mīklas, atjautības uzdevumi, labirinti, kā arī mīklas, kas palīdz mācīties lasīt, rēķināt, zīmēt, attīstīt loģiku. Pievienotā vērtība – spēles, konkursi, uzlīmes, plakāti.

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE janvārī atrodami jauni aizraujoši uzdevumi, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot un loģiski domāt.
  • Šoreiz var uzzināt, kā Pūcīte un Rasēns viesojās pie 3. PŪCĪTES olimpiādes uzvarētājiem, tāpat var izlasīt viņu sacerēto pasaku, kuru žurnālam ilustrējusi māksliniece Ilze Dambe, viņa ir arī zīmētās Pūcītes autore. 
  • Piedāvājam uzdevumus, kur jāskaita, jāsalīdzina, jāzīmē, jākrāso, jāatrod atšķirības, jāatrod paslēptās lietas un jāiejūtas detektīva lomā – visi uzdevumi šoreiz saistīti ar ziemas priekiem. 
  • Žurnālā atrodams arī Jaunā gada uzdevums PŪCĪTE JAUTĀ, kuru atrisinot un atsūtot uz redakciju no žurnāla izgrieztu aizpildītu anketu, kurā izpildīts speciāls uzdevums, ir iespēja konkursā iegūt balvas no LEGO.

E-izdevumu arhīvs

Nr. 12
Nr. 11
Nr. 10
Nr. 9
Nr. 8
Nr. 7
Nr. 6
Nr. 5
Nr. 4
Nr. 3
Nr. 2
Nr. 1
 
×