PŪCĪTE Nr. 11 2018

Attīstoši un aizraujoši uzdevumi bērniem, sākot no četru gadu vecuma, kas palīdzēs apgūt burtiņus, mācīties lasīt, skaitīt un rēķināt, zīmēt, trenēt vērīgumu un radoši darboties.

 

AKCIJA

Abonējot žurnālu 2022. gadam, JANVĀRA numurā saņemsi vienu bezmaksas biļeti bērnam (līdz 18 gadu vecumam) Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam.

 

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE novembrī atrodami jauni aizraujoši uzdevumi, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot un loģiski domāt. Jau trešo reizi PŪCĪTE un viņas draugu komanda rudenī aicina bērnudārzu grupiņas piedalīties PŪCĪTES olimpiādē – vēl līdz 19. novembrim var paspēt atsūtīt uz redakciju savus darbus! Par balvām un noteikumiem – informācija arī šajā numurā! Kāpēcīša enciklopēdijā Pūcīte mazajam Pūcēnam stāsta par Latvijas simboliem, bet labirintā jāpalīdz «Pūcītes» uzdevumu risinātājai atrast ceļš pie Rīgas pils mūriem, lai Lāčplēša dienā aizdegtu svecīti. Piedāvājam arī uzdevumus, kur jāskaita, jāsalīdzina, jāizkrāso, jāsakārto puzles gabaliņi, jātrenē vērīgums, jāatrod paslēptās lietas, jāiejūtas detektīva un skolotāja lomās. Žurnālā atrodams atlaižu kupons rotaļu istabas apmeklējumam, bet numuram pievienotās uzlīmes jāizmanto, lai atminētu mīklas, izdomātu savu mīklu un iegūtu balvas no LEGO.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×