PŪCĪTE Nr. 8 2018

Attīstoši un aizraujoši uzdevumi bērniem, sākot no četru gadu vecuma, kas palīdzēs apgūt burtiņus, mācīties lasīt, skaitīt un rēķināt, zīmēt, trenēt vērīgumu un radoši darboties.

 

AKCIJA

Abonējot žurnālu 2022. gadam, JANVĀRA numurā saņemsi vienu bezmaksas biļeti bērnam (līdz 18 gadu vecumam) Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam.

 

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE augusta numurā atrodami jauni interesanti uzdevumi, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot un loģiski domāt.
  • Kāpēcīša enciklopēdijā Pūcīte mazajam Pūcēnam šoreiz stāsta par gaisa pūķiem un to būvēšanu, bet labirintā jāpalīdz gliemezītim sameklēt īsāko ceļu pie našķiem.
  • Piedāvājam arī uzdevumus, kur jāskaita, jāsalīdzina un jāizkrāso! Vēl jāsakārto puzles gabaliņi, jāmācās saskaitīt naudiņa, jāpalīdz tētim atpazīt kukaiņus un jāsavieno īstās puses nomakšķerētajām zivīm.
  • Katram uzdevumu risinātājam būs iespēja iejusties arī mazā skolotāja lomā un izlabot vārdu kļūdas, kā arī iejusties detektīva lomā.
  • Žurnālam pievienotās uzlīmes jāizmanto, lai atminētu latviešu tautas mīklas, kā arī jāizdomā pašiem sava mīkla, lai iegūtu balvas no LEGO.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×