PŪCĪTE Nr. 7 2018

Attīstoši un aizraujoši uzdevumi bērniem, sākot no četru gadu vecuma, kas palīdzēs apgūt burtiņus, mācīties lasīt, skaitīt un rēķināt, zīmēt, trenēt vērīgumu un radoši darboties.

 

AKCIJA

Abonējot žurnālu 2022. gadam, JANVĀRA numurā saņemsi vienu bezmaksas biļeti bērnam (līdz 18 gadu vecumam) Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam.

 

Numurā lasi:

  • Žurnālā PŪCĪTE jūlijā atrodami jauni interesanti uzdevumi, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot un loģiski domāt. Kāpēcīša enciklopēdijā Pūcīte mazajam Pūcēnam šoreiz stāsta par indiāņiem, bet labirintā jāpalīdz pelēnam sameklēt īsto ceļu pie draudzenes. Šoreiz daudz uzdevumu, kur jāskaita, jāsalīdzina un jāizkrāso! Katram uzdevumu risinātājam būs iespēja iejusties arī mazā skolotāja lomā un izlabot vārdu kļūdas, kā arī iejusties detektīva lomā. Īso pasaku kolekcijā šoreiz pasaka par mājas un lauku peli, un, protams, mājas runci. Žurnālam pievienotās uzlīmes ar animācijas filmu varoņiem jāizmanto, lai rastu atbildes uz jautājumiem, kā arī jāuzzīmē viens no varoņiem, lai iegūtu zīmēšanas piederumus no DRAWIES. Žurnālā ievietots arī 20 % atlaižu kupons dalībai dienas nometnē!
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×