MEZGLS Nr. 8 2011

MEZGLS. Krustvārdu mīklu žurnāls visai ģimenei MEZGLS iznāk katru otro nedēļu. Mīklas, intervija ar atbilstosā perioda jubilāru, joki, raksti par atklājumiem, rekordiem, leģendām, muzejiem, kurus vērts apmeklēt. Balvas no 450 līdz 1050 eiro mēnesī.

Numurā lasi:

  • Olga Pekarska no Lieldienu radošās darbnīcas: „Radošā pasaule ne tikai palīdz atklāt daudz jauna un skaista katram sevī, bet arī palīdz veidot dialogu vienam ar otru un labāk saprasties.”
  • Dabas stūrītis. Kucēns par miljonu. Aitai piedzimis... kucēns? Čūska iekož silikona krūtī un mirst. Atkal jauns ezera briesmonis
  • Fantastisks šaha talants un nelabojams egoists – čempions Bobijs Fišers: „Dzīvoklī bija ducis šaha galdiņu, jo Fišeram ļoti patika spēlēt pašam ar sevi vairākas partijas vienlaicīgi.”
  • Visuma tūrisms. Vai tiešām lidot ar kosmosa kuģi ir tik aizraujoši?
  • Lasot „Mezglu”, uzzināsiet, kur mīt pasaulē lielākā ģimene (181 cilvēks!) un kā no skrūvītēm izveidot „dvēseles valūtu”; kā nokausēt kokteiļa glāzē peldošu olīvu un kāds ir jaunākais skūpstīšanās ilguma rekords. Varēsiet atrisināt burtu-skaitļu mīklu par šarmanto aktieri Arti Robežnieku un novadu mīklu par Garkalni. Noskaidrosim arī, kad gaidāmas izredzes uzlabot materiālo stāvokli un kā uzvesties viesībās pie priekšnieka. Bet tiem, kam patīk izjust spēles garšu, iespēja piedalīties konkursos un laimēt balvas 200 latu vērtībā!
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×