KLUBS Nr. 5 2021

Katru mēnesi intervijas ar ietekmīgākajām personām, viedokļu līderu slejas un ekspertu komentāri. KLUBS – žurnāls pārliecinātam vīrietim.

Numurā lasi:

  • ĢENERĀLIS BEZ TELEFONA. Saruna ar Kasparu Čerņecki. Viņa vadībā VID Finanšu policija uzsāka vairākas skaļas lietas, pieķērās Mārim Martinsonam, Mārim Sprūdam un citiem ietekmīgiem tēliem.
  • KONSJERŽS. Šis ir stāsts ne tikai par profesiju, bet arī par ļoti turīgu cilvēku dzīvesstilu, sapņiem, kaprīzēm. Valentīns Ivanovs, kurš šajā biznesā ir vairāk nekā desmit gadu, ļauj ieskatīties šīs profesijas aizkulisēs.
  • ŽOLTOKA DĒLI. 33. numura turpinājums. «Tēvs man paspēja daudz iemācīt: būt labam cilvēkam un īstam vīrietim, mīlēt, sargāt savus vistuvākos un par viņiem rūpēties,» saka leģendārā hokejista Sergeja Žoltoka vecākais dēls Edgars.
  • ATKLĀSMES AR IGO. «Neesmu pārliecināts, ka nokļūšu paradīzē. Tomēr esmu skaidri sapratis – dzīves laikā jācenšas darīt vairāk labā: sev, draugam, sabiedrībai, valstij.»
  • ŠVEICE – EIROPAS AMERIKA. Šveicieši ir kā latvieši. Zemnieku tauta, centīgi, pret savējiem draudzīgi, svešiniekiem – atturīgi. Taču te lielā cieņā ir kopīga darbošanās, kopīgu mērķu sasniegšanai.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×