KLUBS Nr. 1 2021

Katru mēnesi intervijas ar ietekmīgākajām personām, viedokļu līderu slejas un ekspertu komentāri. KLUBS – žurnāls pārliecinātam vīrietim.

Numurā lasi:

  • Ir atvērta otrā fronte – izmaiņas nodokļos. Procesi, kas norit valstī, neizbēgami liek domāt par mūsu ierēdniecības un politikas kvalitāti. Saruna ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.
  • Bijušā politiķa Andreja Panteļejeva atklāsmes: «Esmu fiziķis, bet, lūdzu, neatņemiet man Dievu! Ne fizika, ne citas zinātnes nekādi nevar atbildēt uz jautājumiem par dzīves jēgu vai Dieva eksistenci. Mana pieeja ir ļoti utilitāra – es gribu, lai Dievs eksistē!»
  • Kāpēc Latvijai nav sava Žalgiris? Pandēmija vēl vairāk vedina domāt par to, ka Latvijas basketbolam jāmeklē jauna identitāte.
  • Raimondu Bartaševiču jau pusgadsimtu cilvēki pazīst kā grupu Menuets un Pērkons mūziķi. Taču viņš iztiku vienmēr pelnījis ar mūziku nesaistītos darbos, lai uz skatuves varētu nodoties idejai.
  • Dzīve 13 raundos. Divdesmit gadu Raimonds Šnepsts strādājis Iekšlietu ministrijas speciālajos spēkos, pēc tam desmit gadus pavadījis Monako, pildot menedžera pienākumus. Tagad viņš ir atgriezies Preiļos, kur atvēris boksa klubu.

 

Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×