IEVAS VIRTUVE Nr. 7 2022

Praktisks žurnāls ēdiena gatavošanai mājās. Lasi un skaties IEVAS VIRTUVĒ, gatavo un baudi savā! Žurnāls iznāk katru mēnesi.

Numurā lasi:

  • Jūlijs ir tik košs un aizraujošs brīdis citādi rāmajā Latvijas gada kliņģerī. Tāpēc gatavojot šo numuru īpaši piedomājām par to, lai ēdienu idejas un receptes ir iespējami vieglas un vienkāršas – lai baudām labāko, ko mūsu vasara sniedz, bez liekām raizēm un laika patēriņa.
  • Ja nekad neesat gatavojuši sambuku, noteikti izmēģiniet – pāris sastāvdaļu, acumirklis darba un varam baudīt pasakainu desertu no svaigākajām ogām vai augļiem.
  • Vasaras tveicē aicinām veldzēties ar kādu no mūsu neparastajām augļu aukstajām zupām, vai modīgajiem gurķu spirāļu salātiem no Āzijas – efektīgiem, bet tik vienkāršiem.
  • Esam sagatavojuši arī piecas neparastas idejas žiglām un veselīgām, taču absolūti kaifīgām brokastīm, kas garšas ziņā drīzāk atgādinās desertu.
  • Dobēs un veikalu plauktos atripojusi jauno kartupelīšu raža – tos pārvērtām astoņos vieglos un gardos ēdienos – sacepumos, salātos, zupās un uzkodās. Un vēl bonusiņš – divas foršas kabacīšu receptes no Ilzes Klaperes – brokastu fritata, kā arī grilētu kabacīšu salāti ar fetu.
  • Protams, esam sarūpējuši arī pa kādam nelielam izaicinājumam. Šajā kategorijā gribas īpaši ieteikt Ārijas Avotas piedāvāto bezē ruleti ar ogām – tās recepte nav sarežģīta, taču zināmu piešaušanos prasīs. Katrā ziņā pūliņi nesīs saldus augļus – šī rulete vienaldzīgos neatstāj. Konditora prasmes izaicinās arī Villa Santa restorāna šefpavāra Jura Pētersona piedāvātā zemeņu biskvīta kūciņa. Savukārt, mūsu redaktores Dainas gatavotā aprikožu kūka gan būs pa spēkam arī iesācējiem.
  • Vasarīgai iedvesmai numurā lasāma intervija ar smaidīgo Rīta Panorāmas seju Lindu Abu Meri (un viņas receptes divām austrumnieciskām dipmērcītēm – mhammara un baba ganoush), kā arī stāstu par Oleru muižu, kuru ieskauj pasakains seno garšaugu dārzs.
  • Garlaicīgi nebūs – to varam apsolīt! Turklāt cik garšīgi!
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×