IEVAS VIRTUVE Nr. 10 2019

Praktisks žurnāls ēdiena gatavošanai mājās. Lasi un skaties IEVAS VIRTUVĒ, gatavo un baudi savā! Žurnāls iznāk katru mēnesi.

Numurā lasi:

  • Vai kāds te minēja rudens skumjas? Kādas vēl skumjas - mūsu oktobris smaržo un kraukšķ kā sestdienas rīta pankūkas maliņa un krāsnī ceptas butes aste!
  • Mūsu oktobris aizlido vēja spāriem, darbos un aktīvā atpūtā – tāpēc rudens kņadas iedvesmoti, pagatavojām skaistas un veselīgas maltītes pusdienām birojā, kā arī radījām jaunu rubriku darba dienu vakariņām – vajadzēs tikai piecas sastāvdaļas, pārdesmit minūtes virtuvē un vakariņas gatavas!
  • Protams, rudens saldā putukrējuma kārta ir lēnie un omulīgie brīvdienu rīti, kad pasaule tinas slinkās segās un saldi smaržo pēc pankūkām un mīlestības. Un gariem vakariem ģimenes lokā – kā tad tiek iedomājami bez garda, lēnām un pacietīgi gatavota ēdiena? Vai zināt, kas ir viens no senākajiem ģimenes ēdieniem? Frikadeles! Mēs atradām piecas tradicionālas un karsti mīlētas frikadeļu receptes no dažādām pasaules malām.
  • Arī pie mums oktobrī netrūkst īpaši gardu lietu, ko baudīt. Teiksim butes – tieši oktobrī tās ir īpaši maigas un garšīgas, tāpēc nekavējāmies un pagatavojām tās trīs dažādos veidos. Pagatavojām interesantus ēdienus no nupat ievāktajām bietēm un kartupeļiem. Un iebāzām degunu Latvijas ņiprāko čili piparu audzētāju saimniecībā.

E-izdevumu arhīvs

 
×