IEVAS STĀSTI. LIELĀS MĪKLAS Nr. 3 2021

Numurā lasi:

  • Jau diviem iepriekšējiem kuponiem no žurnāla pirmajiem diviem numuriem pievienojot trešo no šī numura, jāsteidz līdz 23. jūlijam tos atsūtīt uz izdevniecību, lai piedalītos izlozē par iespēju laimēt 150 eiro! Adrese: Stabu 34, Rīga-11, LV-1880. 
  • Bet prāta treniņam šoreiz vairākas mīklas, kur jāzina pasaku varoņi, aforismi un vārdu sinonīmi. Vai atceraties, kā sauca visus Vinnija Pūka draugus? Vai zināt, kā cēlies teiciens Te tas suns aprakts? Un kāpēc saka Ābols no ābeles tālu nekrīt?
  • Erudīcijas tests šoreiz par dažādām aktualitātēm – sākot Purvīša balvas ieguvējas Maijas Tabakas gleznu un beidzot ar grāmatu par grupu Prāta Vētra.
  • Ja gribas ko maģiskāku, jāizlasa par pirts slotiņām, jo jūlijs ir īstais slotiņu siešanas laiks, un pēc kārtīgas pirts jāpieķeras pie asociāciju mīklas. Bet pirms iešanas mežā ieteicams izskatīt fotostāstu par lāčiem un atrisināt dzīvnieku mīklu! 
  • Tematiskajām mīklām pievienoti vairāki īsie stāsti – par leģendāro Turaidas Rozi, par lietu, par simbolisko lācēnu Tediju, par šaujamieroču izgudrotājiem – ar vārdiem un faktiem, ko der atcerēties, lai risinātu šīs mīklas vai arī tās, kas būs nākamajā numurā, kas iznāks 7. septembrī.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×