IEVAS MEZGLS Nr. 6 2019

IEVAS MEZGLS. Mazformāta žurnāls ar vieglām mīklām intelektuālai izklaidei: zviedru mīklas, klasiskās, rēbusi, makaronu, japāņu, burtu-skaitļu, asociāciju, šifrētās, parketa, krustskaitļu, sudoku... Balvās 200 eiro katru mēnesi.

Numurā lasi:

  • Jaunajā numurā – dažādas žanra mīklas intelektuālai izklaidei: zviedru mīklas, klasiskās, rēbusi, japāņu, asociāciju, šifrētās, parketa, krustskaitļu, sudoku un citas mīklas ar risināšanas pamācībām un atbildēm.
  • Par mēneša gaviļnieci – 17. jūnija jubilāri Venusu Viljamsu sastādīta īpaša burtu-skaitļu mīkla, ziedu mīļotājus priecēs saistvārdu mīkla «Vasaras un rudens ziedi», bet prāta atslodzei noderēs krāsojamā mandala.
  • Pievērs uzmanību – ir iespēja ABONĒT ĒRTĀK, izmantojot no žurnāla izgrieztu iemaksas orderi LATVIJAS PASTĀ! Līdz 20. jūnijam vēl var paspēt abonēt 6 mēnešiem par izdevīgu cenu!
  • RISINOT TRADICIONĀLĀS KONKURSA MĪKLAS UN SŪTOT SMS VAI ATSŪTOT ANKETU UZ REDAKCIJU, IR IESPĒJA PIEDALĪTIES IZLOZĒ, LAI LAIMĒTU NAUDAS BALVAS! Balvās – 200 eiro katru mēnesi.
Pievienot grozam
Šī e-izdevuma cena ir
vai

E-izdevumu arhīvs

 
×