IEVAS MEISTARKLASES PRIEKAM

Img

Lai Ziemassvētku gaidīšanas laiku padarītu priecīgāku, žurnāls IEVA nolēma sarīkot piecas Instagram virtuālās meistarklases priekam, kuru vadīšanu uzticēja cilvēkiem, kam tas sanāk vislabāk. Abgunstes muižas saimniece Asnāte Avotniece rādīs, kā darināt skaistāko Adventes vainagu, IEVAS recepšu autore Daina Lapiņa ceps un dekorēs lielās, figurālās piparkūkas (meistarklases dalībnieces saņems arī piparkūku šablonu), kā uzjaukt fantastiskus kokteiļus no pāris sastāvdaļām parādīs lieliskais bārmenis Andris Reizenbergs, dāvanas ar personisku attieksmi saiņos māksliniece Ieva Bondare, bet satriecošu desertu gatavos šefkonditore Diāna Goba. Gatavošanās Ziemassvētkiem ir kā minimums puse no visa prieka, ko sniedz paši svētki!
Sāksim jau 20. novembrī ar Adventes vainagu un tā piecas sestdienas pēc kārtas.
 

Četru meistarklašu komplekta cena – 10 eiro, iepazīšanās meistarklase – bez maksas.
Meistarklase «Skaistākais Adventes vainags» ir kā iepazīšanās dāvana un būs pieejama visiem publiski IEVAS Instagram kontā - @zurnals_ieva, savukārt, pārējās meistarklases tiks saglabātas slēgtajā kontā @meistarklasespriekam un tām varēsi piekļūt arī jebkurā citā laikā.

 

PIETEIKTIES MEISTARKLASEI


Kā notiks meistarklases?
Katru sestdienas rītu plkst. 11 slēgtajā Instagram lietotnes kontā @meistarklasespriekam tiks publicēts meistarklases video, kuru varēs noskatīties sev ērtā laikā un vietā. Video tiks saglabāti līdz janvāra beigām.  Savukārt kokteiļu meistarklase, ko vadīs bārmenis Andris Reizenbergs, notiks tiešraidē jeb live, līdz ar to būs iespēja uzdot savus jautājumus. Neraizējies, ja nevarēsi pieslēgties tiešraidei, jo video tik un tā tiks saglabāts, lai varētu noskatīties arī vēlāk.
 

Kā pieteikties meistarklasei?
Spied uz pogas «Pieteikties meistarklasei» un aizpildi anketu. Pēc anketas aizpildīšanas uz norādīto e-pasta adresi saņemsi ziņu, kurā būs informācija par meistarklases apmaksas veikšanu.
 

Kur iegūt Instagram lietotni?
Savā viedtālrunī Instagram lietotni bez maksas jūs varat lejupielādēt Google Play, App Store un Huawei AppGallery veikalos.
 

×