IEVAS MEISTARKLASES PRIEKAM

Pic

Lai svētku  laiku padarītu vēl priecīgāku, žurnāls IEVA nolēma sarīkot piecas Instagram virtuālās meistarklases priekam, kuru vadīšanu uzticēja cilvēkiem, kam tas sanāk vislabāk. Abgunstes muižas saimniece Asnāte Avotniece rādīs, kā darināt skaistāko Adventes vainagu, IEVAS recepšu autore Daina Lapiņa ceps un dekorēs lielās, figurālās piparkūkas (meistarklases dalībnieces saņems arī piparkūku šablonu), kā uzjaukt fantastiskus kokteiļus no pāris sastāvdaļām parādīs lieliskais bārmenis Andris Reizenbergs, dāvanas ar personisku attieksmi saiņos māksliniece Ieva Bondare, bet satriecošu desertu gatavos šefkonditore Diāna Goba. Gatavošanās svētkiem ir kā minimums puse no visa prieka, ko sniedz paši svētki!

Četru meistarklašu komplekta cena – 10 eiro, iepazīšanās meistarklase – bez maksas.


Meistarklase «Skaistākais Adventes vainags» ir kā iepazīšanās dāvana un ir pieejama visiem publiski IEVAS Instagram kontā - @zurnals_ieva, savukārt, pārējās meistarklases ir saglabātas slēgtajā kontā @meistarklasespriekam un tām varēsi piekļūt arī jebkurā citā laikā. 
 

PIETEIKTIES MEISTARKLASEI

Kā notiek meistarklases?

Slēgtajā Instagram lietotnes kontā @meistarklasespriekam ir publicēti meistarklases video, kuru var noskatīties sev ērtā laikā un vietā. Video tiks saglabāti līdz janvāra beigām.  
Kā pieteikties meistarklasei?

Spied uz pogas «Pieteikties meistarklasei» un aizpildi anketu. Pēc anketas aizpildīšanas uz norādīto e-pasta adresi saņemsi ziņu, kurā būs informācija par meistarklases apmaksas veikšanu. 

Kur iegūt Instagram lietotni?

Savā viedtālrunī Instagram lietotni bez maksas jūs varat lejupielādēt Google Play, App Store un Huawei AppGallery veikalos.
 


 

×