Atbild zīlniece KAIJA ZEMBERGA

Publicēts: 22.11.2018

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?

15.janvāris, 2019

2655... 2019. gada būtiskākie notikumi (attiecības, darbs, veselība).
Stabilāks gads, nekā iepriekšējais, taču varat piedzīvot neparedzamas, destabilizējošas situācijas. Tās jums tiek dotas, lai jūs mācītos, ka dzīvē ne visu var rūpīgi saplānot. Nekas nav stabils, viss ir kustībā, nepārtrauktā mainībā. Jums ir jāmācās filozofiskā mierā pieņemt pārmaiņas. Karma mīl tādus cilvēkus kā jūs, bet jums nav jābaidās paprasīt lielāku algu par darbu, karjeras paaugstinājumu, pieņemt dāvanas, palūgt aizdevumu, ja pietrūkst naudas ikdienas tēriņiem. Šajā gadā jūs to varat darīt, varat ņemt arī bankas kredītu lielākam pirkumam. Darbā var traucēt neuzticēšanās, aizmuguriska rīcība, apmelojumi. Savukārt problēmas partnerattiecībās var radīt neprasme veidot komunikāciju, vēlme turēties pie sava viedokļa, uzskatiem. Vairāk ieklausieties otrā cilvēkā, respektējat viņa uzskatus, domas. Jums vajadzētu saskarsmē piecreiz nomērīt un tad griezt. Redzu vīrieti, bet neredzu mīlestību, jo attiecības balstās uz materiālu aprēķinu.  Partnerattiecībās kārtosiet juridiskus papīrus. Vēl kārtis rāda, ka jūs neprotat dzīvot viegli – jums vajadzētu vairāk atpūsties, ceļot, rīkot svētkus. Var saasināties kāda senāka hroniska kaite, redzu atkarības, taču vairāk būs jāraizējās par kāda tuvinieka veselību.  Enerģiju jums laupa iluzora attieksme pret naudu, tās trūkums. Bet atceraties – enerģija ir veselības ķīla.

2873... Kas man gaidāms 2019. gadā (darbs, attiecības, ģimene)?
Samērā stabils gads, īpaši otrā puse. Iespējamas pēkšņas pārmaiņas karjerā.  Vēlams iekrāt līdzekļus, sakārtot attiecību jomu, lai nākamajā gadā jūs justos tikpat droši un stabili. Jums situācijas dzīvē bieži vien iet pa apli, jo esat diezgan inerta jaunām pārmaiņām, tāpēc tās pārsvarā izraisa ārēji apstākļi. Līdzīgi ir attiecībās un ģimenē – neviens jūs nepadarīs laimīgu, kā vien jūs pati. Jums pietrūkst prieka dzīvē. 

2613... Esmu atraitne jau 12 gadus. Vai lemts satikt vēl labu dzīvesdraugu? Kad tas būs, ja būs?
69 gadu vecumā jums ir iespēja izveidot attiecības, taču vai esat gatava savā dzīvē ielaist otru cilvēku? Jūs esat pārāk neatkarīga kopdzīvei, turklāt var traucēt pārliekā emocionalitāte un prāts. Ja kļūsiet izlēmīgāka, otra rīcību, ārieni, uzskatus izlaidīsiet caur sirdi, nevis vērtēsiet ar prātu, varat satikt cilvēku draudzīgām attiecībām. Uzticieties intuīcijai! Tā jums ir ļoti spēcīga un pateiks priekšā, kur meklēt īsto otro pusīti!

14.janvāris, 2019

2496...Vai sastapšu savu īsto vīrieti? Vai šogad tikšu galā ar kredītsaistībām?  
Nepilnu 29 gadu vecumā jums pavērsies iespēja iepazīties ar savu liktenīgo mīlestību. Šajā gadā jums būs grūti atdot kredītu. Jums ir jābūt uzmanīgai, nepārdomāti uzņemoties kredītsaistības, īpaši nebanku aizdevumus. Tas būtu iespējams, ja jūs strādātu ārzemēs. Jūs iegūsiet dzīvē stabilitāti caur dalīšanos – ar naudu, mīlestību, zināšanām.  

2827... Ar draugu iepazinos internetā. Jau gadu kā esam kopā, bet neveidojas attiecības – esam katrs par sevi. Vai dzīvē iepazīšos ar citu?
Jums ir labas iespējas izveidot ģimeni, taču var traucēt jūsu iekšējā vēlme pēc brīvības. Iespējams, jūs sevī to neapzināties, jo cilvēks ir ļoti neobjektīvs pret sevi, taču enerģētiski otrs jūt, vai esat gatava nopietnām attiecībām vai ne. Jums ir ļoti svarīgi draugi, karjera/nauda un neatkarība – tas nozīmē, ka attiecības paliek tikai ceturtajā vietā. Kad spēsiet prioritātes samainīt vietām, kļūsiet sievišķīgāka, atvērsieties jūtām un pratīsiet arī pati izrādīt siltas jūtas, spēsiet izveidot stabilas attiecības. Kopdzīve neveidojas arī tāpēc, ka prātā esat pārāk ieciklējusies uz ģimeni, stipri analizējat partnerību ar interneta draugu, nevis ļaujaties kaislei, maigām jūtām, pieskārieniem. Jūtas veidojas sirdī, nevis prātā. Visticamāk trīs gadu laikā izveidosiet ģimeni.

2948... Vai saņemšu Mr. P. C. mantojumu 5 miljonus, kā man sola P.D.? Vai nebūs jāraud un nepatikšanas?
Jūsu liktenī paredzama iespēja saņemt pietiekami lielu mantojumu no partnera. Nepatikšanas un asaras var izraisīt tiesu darbi un nevēlēšanās strādāt.

2652... Kāds man būs 2019. gads? Vai būšu mamma vēl kādam savam bērnam?
Gaidāms labs gads un stabilitāte visās dzīves jomās. Īpašas pārmaiņas jūsu dzīvē neredzu, taču ieteicams pietaupīt līdzekļus, jo nākamie divi gadi var būt pārmaiņām bagāti. Iespējams tāpēc, ka izlemsiet laist pasaulē bērniņu.

2929... Kas gaidāms tuvāko 5 gadu laikā – vispār būs attiecības, ģimene, bērni? Izveidosies attiecības ar K.?  
Tuvāko gadu laikā jūsu dzīves ass būs darbs un ģimenisku attiecību veidošana. Šis un nākamais gads solās būt pārmaiņām bagāts laiks – varat mainīt darbu, dzīvesvietu, var izveidoties attiecības un tās pēkšņi izjukt, taču pēc tam nākamie trīs gadi būs ļoti veiksmīgs posms jūsu dzīvē. Jūsu dzīvē var ienākt vīrietis, ar kuru izveidot ģimeni un, ja vēlēsieties, būs arī bērniņš. Jūs ar K. diezin vai būsiet kopā – esat pārāk atšķirīgas personības. Jūs esat pašpietiekama, stipra, nopietna sieviete, un ne visi stiprā dzimuma vīrieši ir gatavi konkurēt ar jūsu spēku. Piebremzējiet straujo dabu, atklājiet savu harismu, sievišķību, kļūstiet noslēpumaināka, nevis izceļiet savu viedokli, uzskatus, domas, sasniegumus. Jūs taču nevēlaties būs kopā ar vīrieti, ko pabāzt sev zem tupeles, bet gribat stipro plecu, pret kuru atbalstīties! Ja vīrietis dzīves piepildījumu meklē ārējā pasaulē, sievietes vēlmju piepildījums ir atkarīgs no viņas iekšējā spēka. Viņai atliek tikai vēlēties, strādāt ar sevi un nekas nav neiespējams.

2681... Zinu, ka cita sieviete, bet mani interesē – kāpēc? Vai viņam nebija nopietnas jūtas pret mani? Ko man vajadzēja mācīties un saprast?
Viņam bija simpātijas pret jums, taču tās nepārauga nopietnās jūtas. Viņam nepatika, ka jūs viņu ierobežojat, pārāk kontrolējat. Jums bija interesantas sarunas, taču jūs savus uzskatus, viedokli stādījāt augstāk par viņa domām.  Jums nebija kopīgu interešu, aktivitāšu, nemācējāt kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku. Viņam ir vajadzīga sieviete, kas dalās ar enerģiju, nevis atņem to. Jums abiem ir ļoti spēcīgs ego, kas attiecībās traucē, – gribot negribot vienam ir jāuzņemas otrā plāna loma. Arī sīkumainība saēda šīs attiecības. Jums vēl būs iespēja izveidot attiecības.

7.janvāris, 2019

2244... Vai šogad nopirksim dzīvokli? Kad būs bērniņš? Vai apprecēšos ar R.? Vai viņš mīl mani?
Jūs nedrīkstat ieciklēties uz attiecībām, laulībām, bērniņu, jums ir jākļūst drošākai, izlēmīgākai, vairāk jādomā par sevi un kā kļūt interesantākai savam vīrietim. Jums ir jāatbrīvojas arī no bailēm palikt vienai, bailēm, ka otra puse jūs nemīl un citām destruktīvām emocijām. Kārtis rāda, ka pati sev esat iestāstījusi, ka R. jūs nemīl un ciešat no tā. Esat starojošāka, pašpietiekamāka, atvērtāka, sievišķīgāka, ļaujaties dzīvei, un R. paskatīsies uz jums citām acīm. Esat aktīvāka, vairāk iesaistāties aktivitātēs, kas patīk otrai pusei. Nesēžat mājās! Viņš jūs mīl, viņam ir svarīgas attiecības, stabilitāte, taču viņš nemētājas ar vārdiem – es tevi mīlu. Viņš vairāk mīl sevi. Pēc gada R. jūs varētu bildināt. Kad sakārtosiet attiecības, nomierināsieties, jūsu dzīvē ienāks bērniņš. Jūs kā jaunā ģimene varētu ņemt kredītu mājokļa iegādei.  

2628... Vai meita K. salabs ar vīru A.? Vai būs cits vīrietis? Bērni? Vai es dzīvošu kopā ar K.?
Jūsu meitai ir ļoti sarežģīts laiks attiecībās, un tuvākajos gados nopietns risks šķirt laulību ar vīru A. Lai tiktu pāri grūtībām, ir vajadzība liela gudrība vai speciālista palīdzība. Ja arī izdosies salabt, attiecības trīs gadu laikā tik un tā varētu būt šķirtas. Jūsu meita attiecībās ir ļoti valdonīga un egoistiska. Ja viņa daudz strādās ar sevi, viņai vēl dzīvē ir iespējas izveidot attiecības. Šogad ir iespēja K. palikt stāvoklī, taču šis lēmums ir abu laulāto ziņā. Turklāt nestabilās attiecībās bērniņi nenāk. Neraizējaties, jums ir laba meita, un par jums vienmēr parūpēsies.

2862... Kas mani sagaida turpmākā nākotnē? Vai manam dēlam būs pārmaiņas privātajā dzīvē?
Pārmaiņas jūsu dzīvē ir atkarīgas no jūsu uzņēmības, izaicinājumiem, vēlmēm. Būsiet uzticīga sev un savām idejām, taču jums ir jāmācās komunicēt ar cilvēkiem, jārīko vairāk svētki, jādzīvo priecīgāk. Jums ir uzkrāta liela pieredze un turpmākos gados varat sākt pilnīgi jaunu nodarbošanos, par ko iepriekš neesat domājusi. Iespējams, visu mūžu šī lieta jūs ir interesējusi, bet nav izdevies to realizēt. Šā gada beigās varat mainīt darbu, kas atnesīs jums labākus ienākumus. Taču vēlams iekrāt līdzekļus, jo 62 gadu vecumā nauda var noderēt. Nākamajā gadā nāksies rūpēties par kādu tuvinieku, var saasināties attiecības ar dēlu vai otru pusi, ja esat attiecībās. 41 gada vecumā jūsu dēla dzīvē sāksies jauns cikls un būs iespēja izveidot stabilas attiecības. Jūsu dēlam ir jāmācās dalīties, jākļūst patsāvīgākam, jāmācās izrādīt jūtas, un tad viņam iedos attiecības.

2631... Vai mēs ar A. būsim kopā? Vai vispār manā dzīvē iespējams līdzsvars?
Jūsu dzīvē ir iespējams līdzsvars, bet jums ir daudz jāmācās, jākļūst iekšēji stiprākai, izlēmīgākai, par sevi pārliecinātākai. Jūs nebūsiet kopā ar A., jo šajās attiecībās nav uzticības, ir situācijas, kas atkārtojas un jūs abi nevarat tām tikt pāri. Jums dzīvē ir jāiegūst stabilitāte, un, kad kļūsiet atbildīga par sevi, savu dzīvi, spēsiet pati sevi nodrošināt, nevis gaidīsiet, kad kāds no malas jūs padarīs laimīgu, pārtikušu, jums būs stabilas, laimīgas, ģimeniskas attiecības. Meklējiet iekšējo līdzsvaru sevī, caur psiholoģijas vai ezotērikas zināšanām atrodiet kontaktu, komunikāciju ar sevi, un tad visa pasaule tieksies pēc jums. Mūsu dzīve sastāv no cikliem, kas atkārtojas. Krīze jums ir aiz muguras, un tagad priekšā ir mācības, karjera, kas paredzēts, lai jūs iegūtu stabilitāti, ticību sev un nākamreiz  neuzkāptu uz tā paša grābekļa.

2652... Ko darīt, ja jūtas pret kādu ir smags slogs? Apziņa atgādina, ka jūtas nedrīkst būt, izrunāties nevar, jo bail, ka otrs nejūt to pašu un var nesaprast.
Viena no lietām, ko cilvēki nožēlo pirms nāves, – viņi nav atzinušies savās jūtās, teikuši tuvākajiem mīļus, siltus vārdus. Jums jārēķinās, ka dzīvē var būt situācijas, kad ir jāparāda sava individualitāte, jāmācās izteikt sevi, jāpārstāj izjust bailes izcelties no kopējās masas un parādīt sevi kā personību. Jūs esat lepna un spītīga, baidāties, ka kāds jūs varētu pazemot, ievainot jūsu lepnību, baidāties no kritikas. Bet tas, no kā baidāties, notiks, jo tā strādā pievilkšanās likums. Jums ar sevi jāstrādā, jābūt pacietīgai, jāparāda sava brīvā griba. Jums ir jāpārvar savs ego, kas visu laiku atgādina, ka jūtas pret šo cilvēku nevar būt un ka viņš nejūt to pašu, ko jūtat jūs, bet brīvā griba atgādina – tev ir tiesības otram cilvēkam paust savas jūtas. Uzvara pār ego ir brīvā griba, bet brīvā griba ir darbs ar sevi, lai cilvēks var sasniegt savu mērķi. Problēma tā, ka šis cilvēks ir attiecībās, taču šis gads parādīs, vai viņš spēs saglabāt ģimeni vai ne. Tad daudz kas jūsu dzīvē var atrsināties. Lai vai kā – pēc gada, diviem jūs varat izveidot attiecības.

2977... Kas mani šajā gadā sagaida privātajā dzīve? Vai man vispār lemts izveidot ģimeni?
Jums ir vajadzīgs partneris, jo grūti dzīvot vienai. Jums šķiet, ka ģimene ienesīs materiālu un mentālu līdzsvaru jūsu dzīvē. Redzu, ka pirms gada bija iespējas izveidot attiecības un ģimeni, taču, vai nu bijāt ieciklējusies uz naudas pelnīšanu, vai savas neizlēmības dēļ palaidāt šo iespēju garām. Nākamā iespēja var būt pēc septiņiem gadiem. Ja sapratīsiet, kas nogāja greizi un strādāsiet ar sevi, liktenis jums attiecības dos ātrāk. Jūs vai nu meklējat spēcīgu partneri, kas varētu uzņemties atbildību, pieņemt lēmumus jūsu vietā, jūs nodrošinātu materiāli, vai atrodaties kāda ietekmē, kas neļauj jums pašai lemt par savu dzīvi, ietekmē jūsu lēmumus. Tāpat izveidot attiecības var traucēt bailes – neviens mani nemīl, neievēro, neuzklausa manu viedokli. Tas nozīmē, ka jums ir gan jāmācās pašai, gan jādalās ar savām zināšanām, jo tad jūs vairosiet pārliecību par saviem spēkiem, kļūsiet izlēmīgāka, stiprināsiet gribu. Sapratīsiet, ka attiecības paredzētas citam nolūkam – lai partneris palīdzētu attīstīties un augt, nevis palīdzētu savilkt galus kopā. Kārtis iesaka jums vairāk paļauties uz Augstākiem spēkiem.

2867... Dēls strādā ārzemēs. Kad dēlam būs otra pusīte? Cik ilgi būšu kopā ar vīru?
Nepilna 31 gada vecumā jūsu dēls var iepazīties ar otru pusīti. Nākamie pieci gadi jums būs liels pārbaudījums attiecībās ar vīru. Pastāv risks šķirt laulību.

2778... Kas mainīsies man privātā dzīvē? Vai iespējama darba maiņa un ceļojums?
Šogad īpašas pārmaiņas privātajā dzīvē neredzu. Tās varētu būt pēc gada, diviem. Stabils gads. Ja vēlaties, varat mainīt gan darbu, gan doties ceļojumā. Dāvājiet sev vairāk prieka, svētku, nežēlojiet naudu ceļojumam un izklaidēm, vairāk komunicējiet ar cilvēkiem. Dalieties ar prieku, mīlestību, naudu – jo vairāk atdosiet no sevis, jo vairāk saņemsiet!

2862... Vai tuvāko gadu laikā mainisu darbu? Vai būs izdevīgs darba piedāvājums, man labvelīgas izmaiņas dzīvē?
Jums dzīvē ir sācies jauns posms. Dvēselē ilgi jutīsieties jauna, un jums būs daudz jaunu interešu, piedāvājumu, iespējas apceļot vietas, par kurām līdz šim esat sapņojusi, bet nav izdevies tās redzēt. Būs sajūta, ka esat izpletusi spārnus un gribat lidot, tāpēc daudz laika pavadīsiet pie stūres, baudīsiet mākslu, tiksieties ar draugiem. Pēc diviem, trim gadiem jūs varētu mainīt darbu.

2982... Vēlos ģimeni, t. sk. suņus un kaķus. Kas būs 2019. gadā? Ko noteikti vajag izdarīt?
Jums jau bija ģimene. Kārtis rāda, ka jūs no attiecībām vēlaties emocionālu un materiālu drošību nākotnē, taču pati neesat gatava otram dāvāt savu sirdi, savā teritorijā ielaist otru cilvēku. Jūs joprojām kāpjat uz viena un tā paša grābekļa, tāpēc nevarat izveidot attiecības. Šogad iespējama iepazīšanās ceļojumā, bohēmiskas attiecības, taču jums vēl neizdosies izveidot attiecības. Stabilas ģimeniskas attiecības varat izveidot pēc pieciem gadiem. No vientulības bēgsiet darbā, kur spēsiet sevi parādīt un jūs novērtēs.  Iespējams, mainīsiet dzīvesvietu, saņemsiet kādu patīkamu ziņu vai sūtījumu no ārzemēm. Ko jums vajag izdarīt? Iemācīties dalīties ar naudu, mīlestību, pārvarēt skopumu. Pieņemot suņus un kaķus, tas ir lielisks veids, kā apgūt šīs dievišķās īpašības. Jums vajadzētu iemācīties arī cienīt citu viedokli. Bieži vien jūs savus uzskatus vērtējat kā pārākus un neieklausāties citu domās. Jums vajadzētu mācīties veidot saskarsmi, siltas attiecības ar cilvēkiem.  

2820... Kas notiks attiecībās ar E., kuru esmu iemīlējis? Kad atradīšu savu mūža mīlestību?
Attiecības ar E. ir pagātne. Jums vajadzētu vairāk izrādīt savas jūtas, attiecībās iedegt spilgtākas kaisles uguntiņas, jo var būt, ka saprotat, ka meiteni mīlat, kad vilciens jau ir aizgājis. Jums jau tuvākajā laikā iespējams satikt mīlestību, bet vai jūs esat gatavs zaudēt savu brīvību un neatkarību? Jūs esat ļoti vērsts uz sevi, cenšaties otru kontrolēt, esat greizsirdīgs, pieņemat straujus, nepārdomātus lēmumus, un tas var traucēt partnerībā. Jums ir risks galvā izprātot ideālu scenāriju, kā varētu veidoties attiecības, taču dzīvē viss ir daudz citādāk, patiesībā  – vienkāršāk. Neidealizējiet attiecības, nepaģēriet no otra pārāk daudz, bet ļaujaties, mīliet, baudiet un radiet atmosfēru, lai meitenei ar jums ir interesanti. Parādiet, ka esat gatavs uzņemties atbildību par ģimeni. Esat pateicīgs, ka jums ir attiecības, nevis velkat deķi un savu pusi.  

2707... Kad man uzlabosies, nostabilizēsies materiālie apstākļi? Vai man būs otra puse, stabilas atiecības, ģimene, bērns?
Neesat minējusi savu vārdu, bet, lai sniegtu precīzas atbildes, ir vajadzīgi pēc iespējas precīzi dati. Vārds ir viena no koda atslēgām, kas ved uz cilvēka zemapziņu, dvēseles dzīlēm, kur slēpjas visa informācija par jums, patiesībā – jūsu dzīves ceļa karte, ko, nākot uz šo zemi, pati esat nospraudusi. Jums liktenis ir devis labas iespējas pelnīt un materiāli stabili dzīvot, taču jūs nedrīkstat ieciklēties uz materiāliem labumiem, naudu, īpašumiem, dzīvot bailēs, ka kādu dienu tā var nebūt. No kā mēs baidāmies, tas notiek, jo destruktīvas emocijas atņem enerģiju, un cilvēks ātri izdeg. Atceraties – jums nauda būs vienmēr, bet ir jānomierinās, jābūt uzņēmīgākai, apsviedīgākai un nebaidoties jārealizē savas idejas dzīvē. Jums to ir daudz un šā iemesla dēļ jūs esat darabadevēja prieks. Redzu, ka iepriekšējie divi gadi jums ir bijuši grūtāki, bet atceraties – bieži vien mazāk ir vairāk. Ja jums ir mazāk darba un mazākas iespējas nopelnīt, tajā laikā varat mācīties vai nodoties vaļaspriekiem. Visums jums atņem naudu, lai jūs pārbaudītu, cik esat noturīga – kad vairs nepārdzīvosiet par to, jums to vairs neatņems. No 2017. gada jums ir jākļūst neatkarīgākai, brīvākai, vairāk pašai ir jāuzņemas atbildība par sevi, varat dibināt pat savu uzņēmumu. Jums ir iespēja līdz 47 gadu vecumam izveidot stabilu dzīves pamatu, kuru veido darbs, ģimene, mājoklis, taču jums ir jākļūst atvērtākai, priecīgākai, vairāk jārīko svētki, jāiet sabiedrībā. Jums dzīvē pietrūkst prieka un, iespējams, tas ir saistīts ar to, ka esat ieciklējusies uz naudas pelnīšanu. Ja galva ir aizņemta ar darbu, naudu, tur nav vietas ģimenei, bērnam. Jums ir jāatbrīvojas no bailēm, ka var nebūt darba, ģimenes, bērna, piesaistēm vietai, darbam, īpašumam, un, kad jūs to būsiet paveikusi, varēsiet baudīt laimīgas ģimeniskas attiecības. Vēl kāda nianse – jūs esat gudra sieviete, un dažreiz vērtējat sevi augstāk, savu viedokli uzskatāt par vienīgo pareizo. No šādām sievietēm vīrieši baidās, jo tā ir vīrieša prioritāte – prāts, zināšanas, idejas un to realizēšana. Turpmākie trīs gadi jums ir lielisks laiks, lai uzbūvētu stabilu dzīves pamatu, kas balstās uz trim vaļiem – ģimene, darbs, bērns.

2929... Kādas pārmaiņas gaidāmas tuvāko piecu gadu laikā? Vai vispār būs attiecības, ģimene, bērni? Vai izveidosies attiecības ar K.?
Nākamie divi gadi jums dzīvē ir ļoti izšķirīgi, jo var atnest stabilitāti – gan mīlestību, gan bērniņu.  Turpmāk var nākties uzņemties atbildību darbā. Pēc diviem gadiem iespējama arī pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu.  2021. gada sākumā pārbaudījumu laiks attiecībās. Jūs esat ļoti uzņēmīga, spēcīga sieviete, taču šīs īpašības vajadzētu likt lietā darbā, sportiskās aktivitātēs, radošās nodarbēs, bet ne attiecībās ar otru pusīti. Jūsu ugunīgais raksturs, valdonība, enerģija, vēlme visu nokārtot otra vietā var atbaidīt potenciālo dzīves draugu. Jūsu spēks, pārliekā pieķeršanās, vēlme kontrolēt dažreiz var atgrūst. Jums ir jākļūst maigākai, dodošākai, mīlošākai, izlēmīgākai, sava enerģija jānovirza garīgai izaugsmei, altruistiskiem mērķiem, palīdzībai tiem, kam patiesi tas ir vajadzīgs. Caur došanu citiem visums jums dos mīlestību, otru pusīti. Jums piemīt spēcīgs vārda spēks, tāpēc ir ļoti jāpiedomā par to, ko sakāt. Jums ir jākļūst par raganiņu labākajā nozīmē. Iespējams, jūsu dzimtā bijušas zintnieces, tāpēc jūsos ir dziļas, viedas zināšanas, tikai jāatrod savs izaugsmes ceļš, lai nākotnē tās var pielietot praksē un ar tām dalīties. Turpmākos gados vēlams atrast laika mācībām. Pagātnē jums jau bija iespējas izveidot ģimeni. Kārtis rāda jūsu dzīvē vīrieti, bet tas varētu nebūt K.  

2692... Cik ilgā laikā M. apprecēsies un vai viņam būs bērni? Vai mēs vēl satiksimies?
M. no 41 gada vecuma varētu sākt domāt par stabilu ģimeni un bērniem. Jūs varat nodot viens otram kādu ziņu, bet stabilas att    iecības veidosiet ar citu vīrieti.

2213... Vai ar februāri izdosies atrast darbu vai tomēr pārcelties uz Latviju? Vai izdosies plānotās kāzas vasarā?
Neredzu jums piemērotu darbu un statusu ārzemēs. Jūs tur emocionāli jūtaties diezgan smagi. Jums ir svarīgi izveidot savu dzīves pamatu, ģimeniskas attiecības, bet ārzemēs tas varētu notikt tikai tad, ja tur ir arī jūsu otrā pusīte. Sievietes galvenais dzīves statuss ir būt sievai, un jums nākamais gads tik tiešām ir labvēlīgs laulībām, bet pēc tam nākamie divi būs stabils un veiksmīgs laiks. Izskatās, ka neesat īsti pārliecināta, vai otra puse to vēlas, vai esat viņam īstā un vienīgā. Jūs nebūsiet viena, jums būs stabila ģimene, taču jums ir jākļūst neatkarīgākai, drosmīgākai, uzstājīgākai, ir jāspēj parādīt sava individulitāte, personība. Jūs nedrīkstat bailēs no vientulības tik ļoti pieķerties otrai pusītei, viņu kontrolēt, izrādīt greizsirdības jūtas. Kāzas būs!

2631... Vai mums ar A. izdosies atjaunot attiecības?
Jums vēlams iedziļināties cilvēka psiholoģijā, pastudēt zināšanas, kā veidot saskarsmi, runāt ar cilvēkiem, lai jūs viens otram nerunātu garām, prastu otrā ieklausīties, attiecībās nevis cīnītos viens ar otru, mēģinātu pierādīt savu taisnību, autoritāti, bet viens otram netraucētu attīstības ceļā, atbalstītu un iedvesmotu. Egoisms un neizlēmība jeb pārlieka pakļaušanās otram nav labs sabiedrotais attiecībās. Kad kļūsiet gudrāka, vairāk ieklausīties savā intuīcijā, satiksiet vīrieti, bet viņš jau būs cita kaluma cilvēks.

4.janvāris, 2019

2834... Vai būs parmaiņas (privātā dzīve, dzīvesvieta, darbs)? Kad pārdošu auto Renault? Vai būs jaoperē labā acs?
Turpmāk sūtot jautājumus ekspertam, būtu vēlams minēt vārdu. Pārmaiņas ir jūsu rokās, tikai jums ir jābūt uzņēmīgākai, dzīves groži jāņem savās rokās. Jūsu dzīves uzdevums ir iemācīties patstāvīgi pieņemt lēmumus, nevis svārstīties starp jā un nē. Jūs izvēlaties dzīvē spēlēt otrā plāna lomu, slēpties aiz kāda muguras, jo tā ir drošāk, ērtāk, bet iekšēji nejūtaties īsti labi. Jūs arī pārāk daudz visu savā dzīvē analizējat, bet jums ir lieliska intuīcija un būtu vairāk jāieklausās sirdsbalsī, kas pateiks, kā pareizāk rīkoties. Prātam pirmā atbilde būs – nē, sirdij – jā. Veiksmes fortūna jums ir blakus, taču jums ir jāatbrīvojas no slēptiem aizvainojumiem, vilšanās sajūtas, kā arī ilūzijas, ka kāds jūsu vietā nokārtos jūsu dzīvi. 62 un 63 gadu vecumā jūsu dzīvē iespējamas pārmaiņas, kas atnesīs līdzsvarotāku dzīvi nākotnē. Gaidāma gan darba, gan dzīvesvietas maiņa, kārtis rāda arī iepazīšanos un ģimeniskas attiecības, ko varat izveidot 64 gadu vecumā. Vairāk ceļojat, apmeklējiet interešu nodarbības. Medicīniska manipulācija iespējama. Tā būs veiksmīga, jums ir jāuzticas speciālistam. Runājot par auto pārdošanu, vēlams sazināties ar astrologu – viņš jums pateiks piemērotu datumu un laiku sludinājuma ievietošanai interneta vietnē. Tad īsā laikā var uzrasties pircējs. Ja vēlaties, varat piezvanīt man.

2651... Manas attiecības ar šo vīrieti beigušās? Vai abi tās gribēsim atjaunot? Kad izveidošu nākamās? Vai pārcelšos dzīvot uz lielāku pilsētu?
Nākamie divi, trīs gadi jūsu dzīvē būs stabilāki, kad jums pavērsies iespējas pārcelties uz dzīvi lielākā pilsētā un izveidot jaunas attiecības. Bet vai jūs vēlaties stabilas attiecības? Šobrīd šķiet, ka gribat lidināties kā taurenītis – no vienas draudzības uz citu. Jūs neesat gatava dalīties ar mīlestību, nespējat izlemt, kurš jums būtu piemērots, jaucat draudzību ar mīlestību. Jūs dzīvojat ilūzijās par to, ka otrs cilvēks jums dāvās mīlestību, labklājību, svētkus, bet vai jums ir ko dot pretī? Ja tā turpināsiet, stabilas attiecības varat izveidot tikai pēc sešdesmit gadu vecuma. Pagaidām jūs ne viens ne otrs nevēlaties atjaunot šīs attiecības.

2.janvāris, 2019

2915... Vai atzīties A. par savām jūtām? Vai mums nākotnē ir lemts būt kopā?  
Jūs liekat lielas nākotnes cerības uz A. un šīm attiecībām, taču neesat pārliecināta, vai atzīšanās ir pareizākais solis, baidāties no zaudējuma. Viņš novērtēs jūsu uzdrošināšanos atzīties jūtās. Jums ir iespējama kopīga nākotne, ja kļūsiet iekšēji gudrāka, saglabāsiet sievišķīgo noslēpumu, mirdzumu, attīstīsiet savas spējas, vairāk paļausieties uz intuīciju un ieklausīsieties savā sirdī. Jums ir ļoti spēcīga enerģētika, ko ne visi spēj izturēt, tāpēc tā ir jānovirza pareizās sliedēs.
 

2910... Vai R. kaut kad izveidos ar mani kopdzīvi? Pēc cik ilga laika, kur un kāds būs vīrietis kopdzīvei?
Jūs liekat veltas cerības uz R., šīs attiecības esat uzbūvējusi savā galvā un sevi  plosāt. Liktenis nav lēmis jums veidot kopdzīvi ar šo cilvēku. Jums paredzēts cits vīrietis ģimenes veidošanai. Jau ar šo gadu jūsu dzīve kļūs stabilāka, tikai jums ir jākļūst uzņēmīgākai, jāparāda sava unikalitāte, vienreizīgums. Tad jau šajā gadā jums ir iespēja iepazīties ar brīnišķīgu cilvēku kopdzīvei un ģimenes veidošanai. Viņš ir izskatīgs vīrietis ar smalkām manierēm, diplomātisks, atturīgs, nobriedis uzskatos un rīcībā. Viņš var būt nopietnāks par saviem gadiem. Viņš ir cilvēks, kas nebūvē gaisa pilis, bet zina, ko vēlas. Arī jums vēlams kļūt piezemētākai domās un darbos. Jums piemīt augsts intelekts, taču ir risks dzīvot galvā un sajūtās. Prāts, kas pārāk ļaujas analīzei, nav labs sabiedrotais attiecībās – tas mēdz saraut attiecības, pirms tās ir sākušās, izdomāt to, kas neatbilst patiesībai. Vairāk uzticieties sirdsbalsij, ienesiet savā dzīvē skaisto – teātri, mūziku, mākslu. Ceļojiet! Ļaujaties, ko saka sirds, sajūtas, nevis maldāties prāta labirintos. Attiecības ir darbības vārds.
 

2742... Vai būtu pareizi mainīt dzīvesvietu? Vai satikšu vīrieti kopdzīvei?
Šis gads jums piemērots dzīvesvietas maiņai un jauna dzīves pamata veidošanai visās dzīves jomās. Jau tuvākā gada, divu laikā jums gaidāma iepazīšanās ar vīrieti kopdzīves un ģimenisku attiecību veidošanai.  

2603... Vai ir gaidāmas kādas izmaiņas privātajā dzīvē, darbā, finansēs? Vai turpināsies kopdzīve ar A.? Vai uzlabosies veselība?
2019. gadā īpašas izmaiņas jūsu dzīvē neredzu. Stabils laiks ar stabilitāti finansēs un personīgajā dzīvē. Nopietnākas izmaiņas jūsu dzīvē varētu būt pēc diviem gadiem. Par veselību jums ir jādomā, lai izvairītos no nopietnākas krīzes šā gada beigās vai nākamā gada sākumā. Ar tādu uzņēmību, iniciatīvu, kā sevi realizējat ārējā pasaulē, pievēršaties savai iekšējai pasaulei un veselībai.  

2630... Vai meita satiks dzīvesbiedru un būs bērns? Vai būs jauns darbs?  
Jūsu meitai ir pietiekami daudz draugu, un draudzīgās attiecības jebkurā brīdi var pāraugt ģimeniskās saitēs. Taču attiecības pēkšņi var izjukt mentālu nesaskaņu dēļ. Jūsu meitai ir jāmācās sarunāties. Viņa reizēm var būt ļoti kritiska, valdonīga. Viņa nedrīkst pieņemt savu viedokli, uzskatu, pārliecību par vienīgo pareizo. 2019. gadā jūsu meitai ir iespējas izveidot stabilas attiecības. Tuvāko divu gadu laikā viņa var nomainīt darbu vai pieteikties paralēliem projektiem, bet stabilāks periods gaidāms pēc trim gadiem. Kļūt par māti – tā ir meitas izvēle.

2943... Kas mani sagaida privātajā dzīvē un darba meklējumos.Vai nomaksāšu mājas kredītu ātrāk nekā līgumā paredzēts?  
Šajā gadā jums dzīvē sākas jauns poms. Turpmāk jūs vēlēsieties vairāk laika veltīt ģimenei. Darbs un ienākumi būs, taču jārēķinās, ka tie nebūs tik stabili kā iepriekš, tāpēc ieteicams vairāk padomāt par uzkrājumiem. Lai iegūtu dzīvē stabilitāti, jūs nedrīkstat ieciklēties uz naudu, materiāliem labumiem. Jums nauda un īpašums būs, bet jūs nedrīkstat par to raizēties, citādi līdzekļi ātri aizplūdīs un jūs dzīvē turpināsiet iet caur krīzēm. Meklējot darbu, nepaļaujieties uz emocijām un tukšiem draugu solījumiem, ieklausieties vairāk sevī, paļaujieties uz savu spēku un varēšanu. Personīgajā dzīvē nav viegls laiks – ja esat laulībā, iespējama krīze, pat šķiršanās. Ja esat brīva, iespējam pēkšņa iepazīšanās, bet jūs nedrīkstat ierauties sevī, pati sevi ierobežot, kļūt atturīga, vēsa. Esat atvērta, izrādiet mīlestības apliecinājumus, pieskārienus, esiet radošāka, ienesiet savā dzīvē jaunas krāsas. Jums nebūs viegli ātrāk atmaksāt kredītu, šā gada februārī vai martā, iespējams, pat būs raizes, kā norēķināties ar banku un, iespējams, vajadzēs vienoties par citiem līguma nosacījumiem. Jums būtu jāuzmanās no spontāniem lēmumiem, riskiem jautājumos, kas saistīti ar finansiāliem ieguldījumiem, kredītiem. Finansiāli stabilāks laiks iestāsies 2019. gada beigās.

2599... Kādas pārmaiņas nes nākamais gads – darbs, attiecības, dzīvesvietas maiņa, mazbērns?
Nākamie divi gadi jums var būt pārmaiņām bagāti – jūs varat atrast darbu ar labāku atalgojumu, mainīt dzīvesvietu, divarpusgadu laikā ģimenē var ienākt mazbērniņš. Ja esat attiecībās, jums būtu jāliek lietā sievišķīgā gudrība to stiprināšanai, citādi tās var būt apdraudētas. Savukārt, ja neesat attiecībās, šis ir labs laiks, lai iepazītos, taču lielāka iespēja izveidot stabilas attiecības būs pēc četriem gadiem. Jums dzīvē ir svarīga pašrealizācija, brīvība, un tāpēc jūs nedrīkstat sevi ierobežot darbā, ģimenē, bērnos, kredītu valgos, jo pieķeršanās vairo bailes to visu pazaudēt. Bet ja jūs no kaut kā baidāties, jums to noteikti atņems. Ja jūs nekam nepieķersieties, jums viss būs – bērni, mazbērni, attiecības, darbs.

2831... Vai man būs darbs, kas patīk? Vai satikšu cilvēku, ar kuru veidosies ģimene?
Jums dzīvē ir ļoti svarīga stabilitāte – nauda, veselība, ģimene, māja, un, lai nopelnītu, materiāli justos stabili, esat gatava strādāt arī netīkamu darbu. Turklāt jūs paļaujaties tikai uz saviem spēkiem, nemeklējat palīdzību, bieži vien par savu darbu nepaprasāt adekvātu summu. Jums ir pārlieku emocionāla attieksme pret naudu, un domas par tās iespējamos trūkumu atņem enerģiju. Bet cilvēks, kuram trūkst enerģija, kļūst stresains, depresīvs, izdeg. Jūs baidāties no krīzēm un zaudējumiem, taču jums ir jākļūst paļāvīgākai – nauda jums vienmēr būs, īpaši, ja iemācīsieties dalīties un par savu darbu paprasīsiet adekvātu atalgojumu. Kādreiz vairāk ir mazāk – jūs vairāk iegūsiet, ja strādāsiet sev patīkamu darbu, lai arī varbūt mazāk pelnīsiet. Tad jums atliks vairāk laika pašizglītībai, interesēm, un jūs vairosiet sevī pozitīvo enerģiju, uzlabosiet veselība un atgūsiet dzīvesprieku. Jums ir jākļūst radošākai, spēcīgā mentālā enerģija, idejas jāieliek savas dzīves uzlabošanā un sirdsdarba meklēšanā. Pēc gada, pusotra jūs varētu mainīt darbu un strādāt to, kas jums sagādā prieku. Jums vajadzētu vairāk laika veltīt pašizglītībai, ceļot, un, kad būsiet kļuvusi iekšēji bagātāka, interesantāka sev un citiem, pēc gada, pusotra gada iepazīsieties ar cilvēku ģimenisku attiecību veidošanai.

2653... Kāds būs man 2019. gads? Kāds ir mans dzīves uzdevums un kāpēc neizdodas izveidot savu ģimeni?
Jūsu dzīves uzdevums ir caur partnerattiecībām iegūt dzīves stabilitāti. Taču tas ir iespējams tikai tad, ja mazināsiet savu ego, nebūsiet tik valdonīga, savas dzīves grožus vairāk deleģēsiet otram cilvēkam, nevis tikai akli paļausieties uz saviem spēkiem. Tāpat jūsu dzīves uzdevums ir iemācīties dalīties – ar naudu, mīlestību, ziedot, nodarboties ar labdarību. Jūs esat ļoti stipra, harismātiska personība, un, iespējams, attiecības nevarat izveidot tāpēc, ka vīrieši neapzināti baidās no jūsu spēka.  Jūs esat tik pārņemta ar sevi, savām nodarbēm, karjeru, rūpēm par tuvākajiem, ka otrai pusei šobrīd jūsu pasaulē nav vietas. Jums ir vairāk emocionāli jāatveras, jāparāda sava sievišķā būtība. Redzu, ka emocionāli sevi turat žņaugos, baidāties izrādīt savu sievišķību, seksapīlu. Vaina var būt audzināšanā, attiecībās ar māti. Taču jums pilnīgi noteikti ir iespēja izveidot ģimeniskas attiecības. Nākamajā gadā iespējamas pārmaiņas darbā, kas var atnest lielāku stabilitāti nākamajos divos gados. Gādāsiet par tuviniekiem, bet jums ir jārūpējas arī par savu veselība, jādomā par veselīgu dzīvesveidu. Ja strādājat ar klientiem vai sadarbības partneriem, jāizvairās no domstarpībām, jo var neizdoties vienoties par darījumiem vai klienti pēkšņi var pazust.  

2958... Vai mēs ar J. būsim kopā? Vai izveidosies mums tuvākas attiecības? Vai viņam ir kādas jūtas pret mani, interesēju? Ko vēlas S.?
Mīlestību neredzu šajās attiecībās. Kārtis jums rāda citu vīrieti, bet, vai tas būs S., nezinot viņa datus, nav iespējams pateikt.

2632... Kādas pārmaiņas sagaida 2019. un nākotnē (privātā dzīve, darbs, hobijs, veselība)? Bērnu dzīve?
Nākamajā un tuvākajos gados jums patiešām ir jābūt gatavai pārmaiņām, piedzīvojumiem, nenoteiktībai, nestabilitātei visās jūsu uzskaitītajās dzīves jomās. Jums ir jāmācās būt elastīgākai, daudzpusīgākai.  Arī pati gribēsiet kļūt neatkarīgāka, brīvāka. Jums būs daudz kontaktu, jūsu dzīvē ienāks jauni draugi, arī citu tautību ļaudis. Pārņems iekšējs nemiers – kaut ko gribēsiet jaunu uzsākt, paveikt, iemācīties, bet neziniet – ko. Vēlēsieties vairāk ceļot, kaut ko jaunu redzēt. Varat mainīt darbu, taisīt karjeru, arī dibināt savu uzņēmumu, taču jārēķinās, ka tad nejutīsieties tik stabili kā iepriekšējos gados. Ja kādā dzīves posmā nejūtieties pietiekami komfortabli, vēlams kaut ko jaunu apgūt, mācīties valodas, ceļot. Jums ilgi būs sajūta, ka jūsu dvēsele ir jauna, tāpēc gribēsies kaut kur traukties, kaut ko mainīt savā dzīvē. Nevēlēsieties sēdēt uz vietas, jo jums ir interesanti dzīvot, patīk māksla, kustība. Jums būs iespēja apmeklēt vietas, par kurām iepriekš sapņojāt, taču nevarējāt atļauties aizbraukt. Partnerattiecībās joprojām iespējamas problēmas, jo jums dzīvē ir jāatstrādā karma partnerattiecībās – laulības ir vai nu ļoti agri, vai vēlu, dzīvē var būt vairākas attiecības. Esiet dāsnāka, vairāk dalieties ar citiem, un tad jums dos skaistas, mīlošas attiecības. Nākotnē jums var traucēt tas, ka ne vienmēr izpildāt to, ko solāt, nav vēlams arī savu viedokli, zināšanas vērtēt augstāk, nekā citu domas. Jums dzīvē būs daudz situāciju, kad nāksies uzņemties līderes lomu, pieņemt izšķirīgus lēmumus. Šogad jums vajadzētu vairāk parūpēties par savu veselību. Jūsu dēlam nākamie gadi būs ļoti svarīgi dzīves pamata veidošanai. Viņš ir ļoti pastāvīgs, viņu gaida stabila, laba dzīve, tikai viņam ir jāmācās savas personīgās intereses nestādīt augstāk par partneru vēlmēm.  

2236... Vai man ar vīru E. ir jāturpina laulības dzīve? Ja es no viņa aiziešu, vai viņš spēs bez manis izdzīvot? Vai ir cerība, ka vīrs atmetīs savus sliktos ieradumus?  
Cilvēku spēj mainīt tikai mīlestība. Vai jūsu attiecībās ir mīlestība? Neredzu. Viņš nemainīs ieradumus, vismaz šajā partnerībā – ne. Jūs zaudējat laiku. Ļaujiet viņam atstrādāt brīvības karmu! Izskatās, ka jūs vairāk baidāties par sevi, nevis viņu. Viņam ir citi uzdevumi. Jums vēl būs stabila dzīve un attiecības.
 

2633... Kad apprecēšos un būs bērni? Kāds būs mans vīrs?
Jau tuvākajā laikā jums ir iespēja iepazīties ar vīrieti ģimeniskām attiecībām, un 37, 5 gadu vecumā jūs varat sagaidīt bērniņu. Arī vēlāk jums ir iespējas izveidot ģimeni un kļūt par māti. Problēmas attiecībās jums ir saistītas ar tēvu vai tēva dzimtu. Jums vajadzētu  apsēsties meditatīvā pozā, censties nomierināt prātu un lūgt gaismas skolotājiem atbrīvot jūs no grūtībām attiecībās, kas saistītas ar tēvu un tēva dzimtu. Jūsu otrā pusīte būs gudrs, oriģināls cilvēks ar augstu intelektu, daudzpusīgām interesēm, nākotnes domāšanu, draudzīgs, garā brīvs. Viņš zinās valodas un, iespējams, viņa darbs būs saistīts ar ārzemēm. Viņš arī pats var būt cittautis vai ārzemēs dzīvojošs latvietis.    

21.decembris, 2018

2786... Kad un kur sastapšu vīrieti nopietnām attiecībām?
51, 52 un 53 gadu vecumā jums ir labas iespējas satikt dzīves draugu, taču īstā otrā pusīte, tāpat kā viss dzīvē, ir jānopelna. Jums vīrieti nopietnām attiecībām Visums atsūtīs, kad iemācīsieties dalīties, dot, ziedot, kad jums nebūs žēl aizdot naudu, kaut zināt, ka to nekad neatgūsiet, kad jūs neskoposieties dalīties ar savām prasmēm, lai cik tās vērtīgas. Ne vienmēr ir jādalās ar naudu, var dalīties arī ar mīlestību, zināšanām. Jums ir jāapgūst un jādalās ar garīgām zināšanām. Šajā ceļā satiksiet Visuma sūtītu otru pusīti. Jums priekšā stabila un materiāli nodrošināta dzīve!  


2786... Kādi bija viņa nodomi, jūtas? Kāpēc pēkšņi klusums no viņa puses?
Viņš vēlējās bēgt no vientulības, bet šajās attiecībās nebija mīlestības, miera, dalīšanās prieka. 


2217... Kas manu dēlu A. sagaida? Kā ar darbu un veselību?
Ja jūsu dēls A. nav apmierināts ar ienākumiem, varētu mainīt darbu. Iespējama arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu. Lielisks laiks attiecībām.  Kopumā – optimistisks gads. Jūsu dēls ir spēcīga personība, viss ir viņa rokās, bet ies cauri krīzēm tik ilgi, kamēr nebūs pārvarējis savu egoismu un ambīcijas.   
var nākties mainīt darbu vai uzņemties citus pienākumus ar nedaudz mazāku algu. Taču pēc 63 gadiem jums atkal būs labs darbs un laba iztikšana. Jums ir risks slimībai pāriet hroniskā fāzē, tāpēc laikus jāpievērš uzmanība veselības profilaksei, jādomā par enerģētisko resursu akumulāciju (labs miegs, kvalitatīva pārtika, kustības, optimisms). Jāsaudzē sirds, iespējama vairogdziedzera un reproduktīvās sistēmas orgānu saslimšana. Nopietnākas veselības problēmas var būt pēc diviem gadiem.


2844... Kur un kad es satikšu savu otru pusīti? Kāds viņš būs? Vai darbā būs sasniegumi?
Nākamā gada, pusotra laikā jums ir lielisks periods sastapt otru pusīti, ja vien neļausieties grūtsirdībai, jo būs sajūta, ka trūkst enerģijas, kāds smagums spiež pie zemes un nav spēka pat iziet no mājas. Par spīti bremzējošiem faktoriem, ļaujaties savām interesēm (jūs esat diezgan azartiska sieviete), ceļojumiem, jo tieši tur varat satikt otru pusīti. Neanalizējat savas attiecības, nedomājiet, kāds viņš būs. (Jums perspektīvā ir satikt aktīvu, skaistu vīrieti ar enciklopēdiskām zināšanām, smalkām manierēm, kuram, tāpat kā jums, patīk dzīvot uz riska robežas. Viņš var būt ārzemnieks, sveštautietis, kas dzīvo Latvijā, vai latvietis, kas strādā ārzemē). Pārlieku analizējot, galvā izprātojot iespējamo attiecību scenāriju, jūs ar savām domām sevi nobremzējat, aizverat attiecībām. Attiecības neveidojas galvā, tas ir enerģētisks process, un viss vienalga vispirms notiek smalkā, enerģētiskā līmenī. Mēs ar cilvēkiem, ar kuriem mums paredzēts būt kopā, esam saistīti ar neredzamu enerģētisko saitiņu, kas palīdz savest mūs citu ar citu kopā. Jums ir risks palaist garām attiecības arī tāpēc, ka uz vīriešiem raugāties kā caur aizsvīdušu spoguli, nepamanot, kāds viņš ir dziļākajā būtībā. Ja jūs to notīrītu, pavērtos pavisam cita aina. Jums partnerattiecībās, darbā, ienākumos raksturīgs pēkšņums – strauji iespējams uzplaukums un tad tikpat  strauji viss var beigties. Kad apzināsieties, ka tādiem posmiem jums dzīvē jāiziet cauri, pārstāsiet baidīties, ka otra puse pēkšņi no jums var aiziet vai varat zaudēt darbu, tādas situācijas neatkārtosies. Attiecībās esat brīva, radoša, dodoša, bet mācāties arī no otra pieņemt mīlestību, pieskārienus, dāvanas.  Karjerai labs laiks būs pēc trīsdesmit gadu vecuma, tad palielināsies arī ienākumi. 

 

10.decembris, 2018

2236... Vai būtu pareizi iet dzīvot pie V.? Kas mani tur sagaida un vai viņā slēpjas kas man nezināms? Vai jūtas ir patiesas un vai ir uzticīgs man?
Jūs to bildi attiecībā uz V. zīmējat sliktāku, nekā tā ir. Uz viņu raugāties caur aizsvīdušu spoguli un savā prātā izdomājat visu, kas varētu būt, bet kas nav taisnība. Notīriet spoguli! Mīlestība neveidojas uz šādiem pamatiem. Mīlestība veidojas uz paļāvību, uzticību, cieņu. Jā, viņā ir kas noslēpumains, viņš jums varbūt dzīvē tikai reizi pateiks – es tevi mīlu, bet tas būs uz mūžu, un tieši tāpēc šis cilvēks varētu jums šķist interesants. Jūs vēlaties visus un visu lasīt kā atvērtā grāmatā un, tiklīdz kāds neatveras uzreiz, nespēj pateikt, kas viņam sirdī un prātā, šaubāties par viņu un viņa jūtām. Redzu, ka jūs pārcelsieties pie V. Jūs esat saderīgs pāris, tikai jums ir jāiemācās sarunāties, jāatrod temats, par ko diskutēt, un nedrīkstat viens otram uzspiest savu ego. Jums nevis jāgaida kaut kas no otra, bet jādomā, ko jūs jauku un interesantu ienesīsiet tajā mājā, kā jūs viņu mīlēsiet un lolosiet.

2030... Kāpēc es pēdējā laikā jūtos slikti un nomākta? Vai vīrietis blakus ir īstais?
Jūs slikti jūtaties, jo jums organismā ir hronisks enerģijas trūkums. Jums trūkst prieka enerģijas. Jums ir jāpārstāj baidīties par rītdienu, attiecībām, naudu, karjeru utt, jo bailes apēd nieru enerģiju un sēj vēl lielāku disharmonijas sajūtu. Jums ir jāatrod savs vaļasprieks, fiziskas aktivitātes, intereses, kas dod prieku. Jums ir vairāk jāceļo, kaut kas jāmaina savā vidē – darbs, mājoklis, jāapgūst jaunas iemaņas – tas var izsist no depresīvā noskaņojuma. Iesaku apmeklēt imidžterapeitu, kas palīdzēs līdzsvarot enerģiju organismā (ja vēlaties, varat piezvanīt man). Ja strādāsiet ar sevi, februāra vidū grūtsirdība varētu pāriet, ja nē – maijā nomāktība var atgriezties. Ja jūtat, ka netiekat ar sevi galā, vēlams apmeklēt ārstu. Vairāk ļaujaties liktenim. Dievs, sūtot cilvēku uz zemes, viņam ir rezervējis darbu, attiecības, mājokli. Ja būsiet uzņēmīgāka, spēsiet vairāk atvērties kā sieviete, neturēsiet visu sevī, bet atklāsiet savas jūtas, simpātijas, pārāk neanalizēsiet attiecības un nebūsiet pārlieku kritiska, pieņemsiet arī citu viedokli, varat saglabāt attiecības ar vīrieti, kas jums ir blakus. Stabilas ģimeniskas attiecības izveidosiet 30 - 31 gada vecumā.

2990... Vai I. ir mans dzīves vīrietis? Vai mums ir kopīga nākotne? Kāpēc man neiet biznesā? Vai meitai izdosies piepildīt savu sapni?
Nākamgad jums biznesā veiksies labāk, taču ienākumi būs neregulāri. Vairāk naudas ieguldiet reklāmā, mārketingā. Jums ir jāpaplašinās, iespējams, pat jāmeklē sadarbība ar ārvalstu kompānijām vai jāmeklē investors. Jūs dzīvē ejat caur krīzēm, tāpēc gadā, kad jums veicas, ir jāstrādā divtik, lai potenciālajā lejupslīdes laikā būtu ietaupījumi un krīzi izjustu mazāk. Jums ir jābūt izlēmīgākai un nedrīkstat ieciklēties uz materiālām vērtībām. Mācieties paprasīt par savu pakalpojumu adekvātu cenu! Lai nāktu nauda, ir jāziedo, jānodarbojas ar labdarību. Kārtis rāda, ka jūs no vientulības esat bēgusi darbā. Esot attiecībās, vīrietim ir jābūt svarīgākam par biznesu. Ja būsiet gudra un apgūsiet šo mācībstundu, jums ir iespējas palikt kopā ar I. 50 gadu vecumā jums būs labs laiks veidot stabilas attiecības. Man ir vajadzīgi meitas dati, lai es atbildētu uz jūsu jautājumu par viņas iespējām piepildīt sapni.

2717... Vai būsim kopā ar P.? Kā ar darbu Latvijā? Vai gaidāmas pārmaiņas?
Vai jūs mīlat šo cilvēku? Neredzu emocionālu tuvību, tikai saraksti. Kārtis rāda, ka jums attiecībā pret P. vairāk ir materiāli apsvērumi, proti, materiāls atbalsts. Viņam trūkst izlēmības kaut ko mainīt savā dzīvē. Jums sevī ir jāattīsta sievišķīga enerģija, ir vajadzīga garīga transformācija, emocionāls siltums, un tad jūs satiksiet savu īsto otro pusīti. 64 gadu vecumā jums būs labs laiks izveidot attiecības, un tad gaidāms brīnišķīgs ceļš kalnup visās jomās. Šogad un nākamā gada pirmajā pusē jums nevajadzētu neko savā dzīvē mainīt. Nākamā gada otrajā pusē varat meklēt darbu Latvijā. Pārmaiņas jūsu dzīvē gaidāmas, kad sāksiet strādāt ar sevi, pārcelsieties un izveidosiet attiecības.  

2617... Man izdosies atrast citu darbu vai labāk palikt esošajā? Vai nākamais gads manā privātajā un darba dzīvē atnesīs kādas pārmaiņas?
Nākamajā gadā vēl strādāsiet esošajā darbā. To mainīsiet, ja pārcelsieties uz citu dzīvesvietu. Attiecībās neesat tikusi pāri lielai vilšanās, un darbu, materiālās dzīves uzlabošanu esat nostādījusi pāri attiecībām. Jums pastāv risks piesaistīt vīriešus ar atkarībām. Nākamajā gadā jums kā fēniksam ir jāizaug no krāsmatām, kas šobrīd valda personīgajā dzīvē, jāatbrīvojas no piesaistēm, un 51 – 52 gados jūs varēsiet sākt būvēt jaunu mīlestības templi. Vīrieši jūsu dzīvē ir jūsu skolotāji – viņi vēlas parādīt, ka pārlieka pieķeršanās, pakalpīgas rūpes, greizsirdība un nespēja izrunāties attiecībās nav labs sabiedrotais. Jums ir jākļūst neatkarīgākai, izlēmīgaākai, interesantākai, un vīrietis, kas ir jums turpat blakus, ieraudzīs jūs citām acīm.  

6.decembris, 2018

2910... Kā turpināsies attiecības ar I.? Vai būsim kopā?
Līdz 2019. gada beigām jūsu attiecības ar I. būs, kā pa plānu ledu staigājot. Neredzu, ka viņš grib šķirties, tāpēc bumba ir jūsu laukumā – ja spēsiet tās noturēt, šī partnerība var pāraugt jaunā kvalitātē, un saites turpmāk būs noturīgākas. Jums nav īpaši laba saderība, taču tas nenozīmē, ka attiecībās nav iespējams atrast kopsaucēju – ir jāstiprina jomas, kas jums ir kopīgas, kur jūtaties uz viena viļņa, bet situācijās, kur viedokļi atšķiras, vienam jāpiekāpjas. Ja vēlaties saglabāt attiecības, jums ir jābūt gudrākai – pārstājiet analizēt, neesat tik kritiska pret sevi un partneri. Izskatās, ka jūsu attiecības ārda greizsirdība, nespēja izrunāties, vēlme kontrolēt. Jums ir tieksme uzskatīt savu viedokli par vienīgo pareizo, bet nekas nav pareizi vai nepareizi, labi vai slikti... Jums ir jāpieņem I. tieksme pēc neatkarības, vairāk jāizrāda interese par viņa aizrautībām. Esiet dāsnāka, maigāka, izrādiet savas jūtas, pieskārienus. Necentieties mainīt viņu, bet mainiet sevi. Atrodiet savu vaļasprieku. Mīlestība dara brīnumus!

2870... Vai es ilgi cietīšu no šīm jūtām? Sameklēja mani J. ar pārmetumiem, draud, ka atradis atkal citu, ka nemīl mani. Vai satikšu citu, ar ko veidot ģimeni?
Jums būs ģimene, un jūs nepaliksiet kopā ar J. Jūs nedrīkstat kļūt par upuri šajās attiecībās, nedrīkstat kļūt par vīriešu nīdēju tāpēc, ka esat nokļuvusi mīlas trijstūrī. Jums ir jāpieņem vīrieši, jāiemācās cienīt viņi. Vīrietis ir jūsu spogulis – to, kas jums nepatīk viņā, tas jums nepatīk sevī. Ja jūs ciešat no attiecībām, kas jums nav paredzētas, jūs atņemat sev enerģiju. Mūsu enerģija iet tur, kur mūsu domas – ja mēs uz kādu esam apvainojušies, dusmīgi, enerģija no mums aizplūst, un mēs varam saslimt. Tas ir stāsts par jums. J. ar savu rīcību jums vampirē enerģiju, un jūs to zaudējat. Kad jūs beigsiet ciest, un jums atgriezīsies enerģija, prieks, iekšējs miers, satiksiet vīrieti nopietnām attiecībām, jo citi tiecas pie cilvēka, kas ir piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Jums šajā dzīvē caur attiecībām ir jāatstrādā brīvība. Tas nozīmē – kad sevī jutīsiesieties brīva, nevis atkarīga no kāda jūtām, naudas, pajumtes, varēsiet izveidot attiecības. Tas var notikt jau divu gadu laikā.

2671... Kad es mainīšu dzīvesvietu? Uz kurieni?
Jums jau bija iespējas pārcelties uz citu dzīvesvietu 2016. gadā. Pēc četrdesmit gadu vecuma jūs varētu mainīt darbu un pārcelties uz ārzemēm.    

2708... Kas man traucē tikt pie turības?
Atvainojiet, nevaru atbildēt, nav minēti dati.

5.decembris, 2018

2685... Vai man būs trešais bērns? Vai ir jaunas darba perspektīvas ar lielāku algu?
44 gadu vecumā jūs varat sagaidīt vēlo bērniņu. Lielāka alga ir filozofisks jēdziens – reizēm mazāk ir vairāk: ja darbs ļoti patīk, ja atliek vairāk laika mīļajiem, interesēm, garīgām praksēm. Ja būsiet īstajā vietā, augstāki spēki vienmēr jums dos pietiekami daudz naudas. Jums ir jāiemācās izteikt sevi, jāatklāj un jāizrāda sava individualitāte. Jāpārstāj baidīties no krīzēm un neveiksmēm, bet vairāk jāmācās, jāstudē filozofija, reliģija, ezotērika. Jums ir jādalās ar citiem – ne tikai ar materiālām lietām, arī ar zināšanām. Tad jums dos bērniņu, labu darbu. 45,5 līdz 46 gadu vecumā jūs varat iegūt labāku amatu ar augstākiem ienākumiem, bet jums būs jāuzņemas lielāka atbildība, varat dibināt arī individuālu uzņēmumu.   

2975... Kad meitai uzlabosies veselība? Cik ilgi šajā dzīvesvietā būs iespēja īrēt dzīvokli?
Jūsu meita varētu meģināt ārstēties ar netradicionālās medicīnas palīdzību. Ja vēlaties pakonsultēties tuvāk, variet man piezvanīt. Kārtis rāda, ka tuvāko mēnešu laikā jūs meklēsiet citu dzīvokli, jo būs grūti samaksāt par īri. Nevajag pieķerties vietai, katra nākamā vienmēr ir izdevīgāka un labāka. Iesaku padomāt par iespēju pārcelties ārpus pilsētas.

2920... Vai mums ar vīru izdosies iegādāties mājiņu, droši vien ne bez kredīta? Vai tagadējā darbā palikšu, jo darbs patīk? Kā ar veselību būs, jo nedaudz problēmas ar muguru?
Pusotra līdz trīs gadu laikā jums būs iespējas nopirkt mājiņu, bet jums ir rūpīgi jāizvērtē hipotekārā kredīta ņemšanas risks. Iespējams, labāk to darīt uz vīra vārda. Visādā ziņā – kad to darīsiet, pakonsultējaties ar astrologu. Divu trīs gadu laikā pastāv iespēja mainīt darbu, bet tūlīt arī sameklēsiet citu nodarbošanos. Ja jums kāds vīrietis vai draugs/paziņa piedāvā darbu, pieņemiet šo piedāvājumu! Jau nākamā gada sākumā iespējamas pārmaiņas darbavietā –jums var uzticēt citu amatu vai būs vairāk pienākumu. Mugura noteikti ir jāstiprina – peldēšana, masāža, enerģētiskā dziedināšana un citas netradicionālas ārstniecības metodes var palīdzēt.

2617... Vai satikšu vīrieti attiecībām vai palikšu viena? Dzīvokli remontēt vai jāpārdod? Darbs saglabāsies?
Redzu vēl jums attiecības, bet arī vilšanos un salauztu sirdi. Izskatās, ka vīrieši kaut kādā mērā izmanto jūsu labo sirdi, rūpes, bet arī jūs esat pārāk prasīga un pedantiska attiecībā uz citiem. Jums ir jārada atmosfēra, lai vīrietis vēlētos būt ar jums kopā tāpēc, ka esat interesanta, ar jums ir patīkami parunāties, nevis tāpēc, ka jūsu paspārnē viņš jūtas ērti. Nedrīkst būt tāda situācija, ka jūs esat zem viņa papēža vai viņš ir atkarīgs no jūsu viedokļa, lēmuma, naudas. Esat stipra un vienlaikus maiga; dāsna un vienlaikus pieņemat dāvanas; izlēmīga un vienlaikus uzticat lēmumu pieņemt otram. Atslēga uz vīrieša sirdi ir sievietes iekšējā harmonijā, mierā un vēlmē dzīvot interesanti. Jūs nedrīkstat noniecināt otra viedokli, statusu, stāvokli sabiedrībā, ja jums šķiet, ka intelektuāli otrs ir vājākās pozīcijās. Toties viņam noteikti ir citas kvalitātes. Kārtis rāda, ka dzīvokli vēlams remontēt, jo pārdodot nedabūsiet vēlamo summu. Darbā jums viss ir labi.

26.novembris, 2018

2533... Kas mani vēl sagaida (darbs, attiecības, veselība)? Vai būsim kopā ar A.?
Jā, jūs darba dzīvē nejūtaties tik stabili, kā agrāk, arī komunikācija, saskarsme varētu būt labāka. Daudz melu, puspatiesību nonāk līdz priekšniecības ausīm. Jums nākamajā gadā var pavērties iespējas mainīt darbu, nozari, pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ja jūtat, ka to vēlaties, nebaidieties no konkurences un sāciet ko jaunu. Jums izdosies un aiznākamajā gadā būs iespēja labi nopelnīt. Esiet izlēmīgāka, noticiet saviem spēkiem. Jums ir jākļūst brīvākai sevī, jāatbrīvojas no bailēm, pieķeršanās, ieciklēšanās darbā, attiecībās, bērnos. Kārtis rāda, ka jūs attiecībās pieļaujat vienas un tās pašas kļūdas. Jums ir jāsaprot, kas tās ir par kļūdām (iespējams, šie vīrieši izmanto jūsu labo sirdi), no tām jāmācās un turpmāk nedrīkstat tās pieļaut. Jums ir jākļūst gudrākai partnerībā, neatkarīgākai, vairāk jāuzticas intuīcijai – tad jums izdosies izveidot stabilas attiecības. Jūs pievilksiet cilvēkus, kas jums nav jāglābj vai kuru ietekmē zaudējat sevi. Pagaidām neredzu attiecības ar A. Viņš internetā sazinās arī ar citām sievietēm un šobrīd nedomā par stabilu kopdzīvi. Jums ir vajadzīga atpūta. Emociju trauks ir pilns, un tas var nopietni ietekmēt veselību. Iesaku pārbaudīt veselību. Kad izveidosiet stabilas attiecības, strādāsiet sev mīlamu darbu, iegūsiet sevī mieru, arī pašsajūta uzlabosies.   


2993... Vai 2019. gadā mainīšu darbu un darba sfēru? Vai beidzot ar vīru iegādāsimies kopīgu mājokli?
2020. gadā jums ir lieliskas iespējas mainīt darbu, uzsākt jaunu rūpalu, bet nākamajā gadā jums sevī maksimāli jāiegulda – kaut kas jauns jāiemācās vai jāatsvaidzina esošās iemaņas. Jūs esat ļoti gudra, jums ir daudz ideju un, tās apvienojot ar zināšanām un iemaņām, jūs varat atrast ļoti labu darbu vai pat strādāt individuāli. Otrs variants – paralēli darbam kaut ko mācāties vai atrodat savu sirdslietu, un jaunās zināšanas vai aizraušanās vēlāk var kļūt par jūsu pamatprofesiju. Kad iegūsiet līdzsvaru dzīvē, būs arī nauda mājoklim. Tikai nebaidieties no jauniem izaicinājumiem!


2636... Vai mēs ar vīru spēsim atjaunot dzirksteli un izglābt mūsu laulību un ģimeni?
Diemžēl skopums, materiālisms, strīdi ir papostījuši jūsu attiecības. Darbs jums ir svarīgs, un jūs savā ziņā esat biznesa sieviete, bet tas nedrīkst apēst jūsu pēdējās enerģijas paliekas, iztukšot. Kad cilvēks ir noguris, viņam nav enerģijas, un šāda situācijā katrs nieks, nepatika var izprovocēt strīdus. Redzu, ka šobrīd jūsu ģimeni satur kopā bērni. Lai atjaunotu dzirkstelīti, ir jāsāk ar sevi. Kad jūs mainīsieties, redzēsiet, mainīsies viss jums apkārt. Pajautājiet sev – vai es vēlos, lai tas cilvēks rīt man ir blakus? Un šis jautājums liks jums par daudz ko aizdomāties. Jums ir stipri jāpieklusina ego un jāieklausās savā sirdī. Otrs ir jāsajūt nevis ar prātu, bet sirdi. Jūs nedrīkstat būt ģimenes galva, ģimenes galva ir vīrietis, lai arī cik stipra un varoša jūs būtu. Jums ir vairāk jāizrāda savas jūtas – pieskārieni, mīļi vārdi, skatieni, rūpes. Redzu arī, ka kaut ko slēpjat viens no otra, jūsu starpā ir daudz neizrunātu personīgu lietu, ko bail cilāt. Jums attiecībās pietrūkst prieka. Aizbrauciet kopā ceļojumā. Nežēlojiet tam naudu, no brauciena iegūsiet daudz vairāk.   

20.novembris, 2018

2911... Vai manā dzīvē kas mainīsies? Vai man lemts sastapt savu otru pusi un lemta sievietes laime?
2019. gadā jums ir lielisks laiks mainīt un materiāli nostabilizēt savu dzīvi. Tikai jāuzmanās ņemt kredītus. Jums ir spēcīga enerģētika, kas liecina par augstām darbaspējām, taču vēlams kļūt izlēmīgākai, vairāk uzticēties savai intuīcijai. Jums ir grūti noticēt saviem spēkiem, tāpēc svarīgos brīžos ieņemat otrā plāna lomu. Pārliecību par saviem spēkiem dod zināšanas. Jums pašai ir jākļūst par guru, raganiņu, kas dalās ar zināšanām, palīdz citiem. Nākamais gads ir lielisks laiks, lai sāktu apgūt jaunas zināšanas, iedziļinātos sevī, saprastu, ko vēlaties no dzīves, vai esat uz pareizā ceļa. Maldīgi sievietes laimi meklēt darbā, vīrietī, kādos ārējos apstākļos. Sievietes laime ir sevī, savā iekšējā mierā, skaistumā, apmierinātībā, interesēs, pašizzināšanas un pašattīstības praksēs. Jūs esat aizmirsusi sevi. Jums ir risks iemīlēties neaizsniedzamos vīriešos. Nedzīvojiet ilūzijās. Paskatieties sev apkārt, un jūs ieraudzīsiet savu vīrieti. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar pārmaiņām karjerā.

2684... Vai un kad būtu gaidāmas pārmaiņas (privātā dzīve, dzīvesvieta, darbs)? Kas mani sagaida 2019. gadā?
2020. gadā jūsu dzīvē gaidāmas nozīmīgas pārmaiņas un tas nozīmē, ka 2019. gadā jums sevī ir maksimāli jāiegulda, lai tās realizētos. Piemēram, jāapgūst jaunas darba iemaņas, jāapmeklē kvalifikācijas celšanas kursi. Jums dzīvē pirmām kārtām jāiemācās dot citiem, dalīties, palīdzēt, nodarboties ar labdarību, rūpēties par tuvākajiem. Tas nebūt nenozīmē dalīties ar materiāliem labumiem, ziedot naudu, var dalīties ar mīlestību, morāli atbalstīt citus,  dalīties ar zināšanām. Kad būsiet apguvusi šo mācību, jums dos skaistas attiecības un pārtikušu dzīvi. 2019. gadā jums ir labas izredzes atrast jaunu darbu. Saistībā ar karjeras maiņu iespējama iepazīšanās ģimenisku attiecību veidošanai. Dzīvesvietas maiņu neredzu, taču redzu nelielus pārbraucienus uz darbu vai mācībām.


2944... Kādā jomā atradīšu darbu līdz gada beigām? Kas traucē pozitīvam rezultātam? Kad satikšu savu vīrieti?
Jums nākamajā gadā gaidāms jauns pagrieziens dzīvē, bet ir jābūt apņēmīgākai darba meklējumos. Mazāk analizējiet, kas, ko, kā, cik, bet vairāk rīkojaties. Jums ir daudz ideju, bet pietrūkst ticības saviem spēkiem. Vēlams strādāt ar cilvēkiem, taču darbā  jābūt pēc iespējas neatkarīgai, jo jums ir grūti strādāt cita tiešā pārvaldībā. Šis jums ir krīzes gads, kas liek padomāt par to, vai pašai neuzsākt kaut ko savu – mājražošanu, pasākumu rīkošanu, nodarboties ar rūpalu, kas sniedz cilvēkiem labsajūtu, piemēram, lauku tūrismu. Vēlams lai jūs pati esat sev kalps un ķēniņš. Vienlaikus apgūsiet jaunas zināšanas. Nebaidieties, ja sākumā maciņš nepildās tā, kā gribētos. Karma jūs mīl, taču tā prasa kaut ko darīt arī bez maksas, ziedoties. Tikai tad jūs dzīvē iegūsiet stabilitāti. Līdztekus jaunajai darba dzīvei redzu arī jaunas, skaistas attiecības.

2564... Vai kaut kad vispār būsim kopā?
Viņš nevēlas veidot kopdzīvi un jūs precēt, jo priekšroku dod neatkarīgām attiecībām. Ja cerēsiet uz viņu, jūsu attiecības turpinās iet pa apli un nekas jūsu dzīvē nemainīsies. Ja pieņemsiet lēmumu tās pārtraukt, pēc diviem gadiem jūsu dzīvē var ienākt cilvēks no pagātnes. 

2699... Vai man ar J. izveidosies attiecības un kopdzīve vai arī jūtas ir tikai no manas puses? Vai viņš man atdos aizdoto naudu?
To, ka jūs varētu būt kopā, esat izdomājusi savā galvā. Viņš nav jūsu cilvēks un jūsu mīlestība pret viņu ir ilūzija. Jums ir jāuzmanās no tā, ka labticības dēļ vīrieši jūs varētu izmantot. Ja jums nav sastādīts aizdevuma līgums, visticamāk, naudu neatgūsiet. Jūs citiem esat gatava daudz dot, bet jums ir jāmācās vispirms padomāt par sevi. Kļūstiet par sievieti Dievieti, apgūstiet psiholoģiju vai parapsiholoģiju, un šīs zināšanas jums palīdzēs piekļūt pie savas iekšējās gudrības, attīstīt intuīciju. Tad jūs sapratīsiet, kurš ir jūsu cilvēks.
 

9.novembris, 2018

2870... Kā rīkoties vai uzvesties attiecībā pret sarežģīto situāciju attiecībās ar J.?
Ļoti dziļi sevī slēp un ilgi turi aizvainojumus. Tas nav labi, jo var ietekmēt veselību. Tev ir arī grūti izrunāt problēmu, un arī tas var būt par iemeslu tam, ka krīze attiecībās padziļinās. Drīzāk tās apspried ar draudzenēm, darbabiedrenēm vai meties darbā, nevis izrunā problēmu ar otru pusīti. Novembra vidū viņš, iespējams, atgriezīsies pie tevis, ja esat pašķīrušies, bet, atceries, bumba tagad ir tavā laukumā – lai šī situācija neatkārtotos, tev ir jākļūst mīļākai, vairāk jāizrāda jūtas, jāvelta pietiekami liela uzmanība mājas dzīvei, tu nedrīksti ienest attiecībās darba problēmas, justies pārāk nogurusi. Izskatās, ka ārējā pasaule tev patlaban svarīgāka par attiecībām. Tev jācenšas arī mazāk kontrolēt vīrieti, uzspiest savu viedokli, nedrīksti būt pārlieku valdonīga un greizsirdīga. Ir iespēja visu vērst par labu, bet šī situācija dota, lai tu drusku paskatītos uz sevi, paanalizētu savas attiecības. Ja nenokārtosi šo eksāmenu, diemžēl citas iespējas nebūs – pēc diviem trim gadiem izšķirsieties. Tavs karmiskais uzdevums ir iemācīties veidot attiecības, bet tikai caur krīzēm bieži vien šo mācību apgūstam.

2614... Vai es apprecēšos ar A.? Cik mums būs bērnu? Vai mēs būsim laimīgi? Vai viņš mani mīl tikpat stipri kā es viņu?
Tu viņu ļoti mīli, jo tev raksturīgi jūtās lieli dziļumi, kaisle, turklāt jums ir spēcīga karmiskā saite. Tev šķiet, ka tu viņi sen pazīsti, saproti un tev ar šo vīrieti ir ļoti viegli. Tādus cilvēkus kā tevi karma mīl, jo esi otra labā gatava uz visu. Taču atceries – vīrietis var nogurt no tavas uzmanības, enerģijas. Esi līdzsvarotāka attiecībās, neturi viņi šaurā saitītē. Neaizmirsti par sevi, ieguldi savu enerģiju vaļaspriekos, ceļojumos, pašizziņas praksēs, lai tev ir interesanti pašai ar sevi un citiem ir interesanti ar tevi. Tev ir jādod vīrietim brīvība. Jāļauj viņam realizēties darbā, jāuzticas, lai viņam nav jāmelo par savām gaitām. Tuvāko divu gadu laikā tev ir brīnišķīgas iespējas iestūrēt laulības ostā, taču tavā liktenī ir kāds pārbaudījums – attiecības var pēkšņi beigties. Šāda pieredze, iespējams, tev jau ir bijusi, un šāds signāls var būt 2019. gada janvāra otrajā pusē. Tāpēc ir svarīgi sakārtot attiecības, lai pie šādiem straujiem kaisles impulsiem ar mīnusa zīmi partneri nenodedzina tiltus. Viņš tevi mīl, bet nav radis izrādīt jūtas. Vismaz divi bērniņi būs. Jums abiem ir nozīmīgi savas zināšanas, prasmes bērniem. Pirmais jau var pieteikties 35 gadu vecumā. Laime ir nosacīts un mainīgs jēdziens.  Tā vienmēr jāmeklē vispirms sevī.

2606... Kā man izdosies atrast jaunu prakses vai darbavietu radošā industrijā? Kādēļ vienmēr iepazīstos un satieku neīstos partnerus attiecību veidošanai?
Tev būtu vēlams meklēt vietu starptautiskā kompānijā. Janvāra beigās tu varētu atrast prakses vai darbavietu stabilā, radošā uzņēmumā.  Naudiņa varētu nebūt liela, taču, kad būsi apguvusi iemaņas, tiksi pie spēcīgām zināšanām un būsi vinnētāja nākotnē. Neviens partneris nav neīsts, viņi visi tev ir sūtīti, lai tu kaut ko iemācītos, kaut ko saprastu sevī. Tev jāuzmanās attiecības pārāk glorificēt. Tu uz partneriem skaties pārāk rožainās brillēs, gaidi no viņiem stabilas attiecības, taču viņi tam nav gatavi. Turklāt vienmēr attiecībās jācenšas pieklusināt savu ego, savas vēlmes, savas kaprīzes. Sievietei ir jābūt vīrieša iedvesmotājai, nevis jāgaida, ka viņš viņu cels uz pjedestāla. Kad satiksi īsto, sapratīsi – ir! Tuvāko divu gadu laikā tu noteikti satiksi vīrieti attiecībām. Satikšanās varētu būt saistīta ar darbu.

2915... Vai mums ar A. veidosies nopietnas attiecības? Vai paliksim kopā?
Tev noteikti pie šī cilvēka ir jāturas. Viņš ir ļoti ģimenisks, izpalīdzīgs, labestīgs, altruistisks, veiksmīgs, taču viņa dzīve rit caur krīzēm, kad viņš vēlas kaut ko mainīt – arī attiecībās. Šis un nākamais gads tieši tāds ir. Lai tu saglabātu šīs attiecības, tev maksimāli jācenšas pakāpties pussolīti atpakaļ, neskriet vīrietim pa priekšu, celiņus slaukot. Jā, tev ir daudz enerģijas, bet liec to lietā citās nodarbēs – mācies (tev ir labs prāts), pilnveidojies, radi ap sevi skaistu vidi, rūpējies par sevi. Izrādi jūtas maigi, ļauj viņam patverties tavā siltumā, bet atļauj viņam būt stiprajam plecam. Jums ir laba saderība, bet pagaidām ģimeni neredzu. Janvāra vidū iespējams pārbaudījums jūsu attiecībām, arī nākamā gada beigās. Ja izturēsiet, varat būt kopā.
 

×