Atbild zīlniece KAIJA ZEMBERGA

Publicēts: 22.11.2018

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?

15.septembrī, 2020

2647… Vai mums ar vīru ir kopīga nākotne?
Jums ir tendence ilgstoši dzīvot destruktīvās attiecībās un neko nemainīt. Tikai tad, kad ūdens smelsies mutē, būsiet gatava kaut ko mainīt. Bet gadi būs pagājuši… Turklāt jūs, lai arī vīru nemīlat (šīs attiecības vairāk ir pieradums), nevēlaties viņu atlaist, jo jums patīk kontrolēt, būt noteicējai pār viņu. Savā ziņā viņš jums ir privātīpašums. Paredzu, ka četru gadu laikā laulība izjuks.


2647… Ko man darīt, lai attiecībās justos laimīga?
Jūs nebūsiet laimīga attiecībās, kamēr egoistiski gaidīsiet, ka otrs jums nonesīs laimes zvaigzni no debesīm. Cilvēks ir sociāla būtne, viņam ir vajadzīga sabiedrība, partneris, jo tikai attiecībās mēs attīstāmies, augam. Taču laime ir spēja dzīvot saskaņā ar sevi, pieņemt sevi, veltīt laiku sev – saviem hobijiem, garīgām praksēm, meditācijai, izaugsmes treniņiem. Kad būsiet laimīga ar sevi, mainīsies viss jums apkārt, un jūs pieņemsiet otru ar visiem viņa trūkumiem. Jūs būsiet pašpietiekama un dosiet brīvību partnerim. Lai kur viņš būtu, būsiet laimīga, ka šis cilvēks jums ir.


2482… Satiekos ar R. Kā izvērtīsies mūsu attiecības? Vai veidosim ğimeni? Vai esmu uzveikusi slimību?
Jums ir labvēlīgs laiks stabilu attiecību veidošanai. Taču nākamais gads parādīs, vai paliksiet kopā un veidosiet ģimeni vai arī attiecības pēkšņi beigsies. Jums ir jāatceras: nav vienas taisnības un jūsu taisnība/domas/ viedoklis nebūt nav gala verdikts, absolūtā patiesība. Respektējiet partneri, viņa brīvību, vairāk paļaujieties uz viņu, mazāk analizējiet attiecības. Mīliet ar sirdi, nevis ar prātu, – tad jums viss izdosies! Slimība neatgriezīsies, ja zināsiet, kas ir tās cēlonis. Ir jāstrādā ar iemeslu – jāsakārto attiecības ar tuvākajiem, jāizprot pārdzīvojumi, stresi, kas to izraisīja.  


2939… Vai man reiz beigsies veselības problēmas? Vai manai ģimenei uzlikts lāsts?
Pusotra gada laikā jums veselība varētu uzlaboties. Neizmantojiet veselības likstas, lai ar tām pievērstu citu cilvēku uzmanību. Vairāk strādājiet ar sevi. Tuvāko lokā ir kāds vīrietis, pret kuru varētu būt vērsts maģisks uzbrukums.
2606… Vai pārcelšos uz dzīvi ārpus esošās pilsētas? Vai ir sagaidāmas izmaiņas finansiālajā stāvokli?
Šis gads (apmēram līdz nākamajai dzimšanas dienai) jums finansiāli ir samērā stabils, un es neieteiktu neko mainīt. Pēc tam iespējama gan darba, gan dzīvesvietas maiņa. Jums nav jāraizējas pa to, ka varētu palikt bez finansiālajiem līdzekļiem, bet jūs nedrīkstat būt ierobežota telpā un laikā.


2707… Vai un kad es iegūšu nepieciešamos līdzekļus mājas remontam? Vai man būs nopietnas attiecības?
Pēc pusotra, diviem gadiem jums finansiāli būs labvēlīgs laiks, un tad jūs varētu domāt par mājokļa remontu. Turot roku uz sirds, vai varat apgalvot, ka vēlaties savā dzīvē ielaist cilvēku, dalīties ar viņu ar to, kas jums pieder, ar mīļumu, pieskārieniem? Kad to patiesi vēlēsieties, viņš atnāks. Ne agrāk kā pēc pieciem gadiem redzu jūsu dzīvē cilvēku stabilām attiecībām.  


2038… Vai mans dēls A. satiks otru pusīti? Kad?
Jūsu dēlam, iespējams, jau tagad patīk kāda meitene, taču viņš savās jūtās ir ļoti noslēgts, viņam grūti tās izrādīt, tāpēc stabilas attiecības var veidoties vēlāk. Turklāt tā meitene var būt cittautiete, un šis nosacījums var kavēt tuvāku attiecību veidošanos. Jāuzsver arī tēva loma dēla attiecību veidošanā. Redzu, ka viņš nav bijis piemērs tam, kā izrādīt jūtas mīļotajam cilvēkam. Divu gadu laikā jūs zināsiet, kas ir jūsu dēla izredzētā.


2647…Kāpēc vīrs tāds neveiksminieks? Vai šķirties? Vai atradīšu citu vīrieti? Ko mainīt dzīvē?
Jūsu vīram pietrūkst dzīvības enerģijas, viņš dzīvo vairāk nākotnē nekā tagadnē un tāpēc neizmanto savas iespējas. Patiesībā viņš nemaz nav tāds neveiksminieks, kā uzskatāt. Drīzāk viņš ir slinks, paskops un nevēlas ar jums dalīties ar nopelnīto. Nākamais gads attiecībās būs nopietns pārbaudījums, iespējama arī šķiršanās. Ja laulība izjuks, trīs gadu laiku varat satikt cilvēku attiecībām. Jums risks pievilkt cilvēkus, kas vēlas uzsēsties jums uz astes un lidot līdz. Jums nav viegli kaut ko mainīt savā dzīvē. Jums jānodarbojas ar garīgām praksēm, jāpalīdz cilvēkiem, citādi jūs dzīvē varat piedzīvot krīzes.


2647… Kas dēlam par kaiti? Kurš var palīdzēt? Vai būs ģimene, atbilstošs darbs?
Jūsu dēlam ir jādomā par mentālo veselību, jo tā, iespējams, var izsaukt citas ligas – gremošanas sistēmas traucējumus, galvassāpes un citas vainas. Ir jāzina, kad parādījās veselības problēmas un kāds stress, pārdzīvojums tās izsauca. Ir jāvēršas pie ārsta, bet jāstrādā arī ar slimības iemeslu, kas, kā redzu, nāk no bērnības. Jau šogad jūsu dēls var iepazīties stabilām attiecībām. Pagaidām darba maiņu neredzu.


2992… Vai mans vīrs ar kādu sarakstās? Vai ko slēpj? Vai tomēr varu uzticēties? Vai būsim kopā?
Neredzu vīram attiecības ar citu sievieti, taču kārtis rāda, ka laulībā jūtaties vientuļa, jums pietrūkst prieka. Nākamie divi gadi būs pārbaudījums jūsu laulībai.


2801… Kas I. sagaida Sēlijā pie A.? Varbūt dzers un izmetīs uz ielas? Apkopējas darbs? Precēti neesam. Kopā piecus gadus.
Kārtis neiesaka I. pagaidām pārcelties pie A. Jūs idealizējat šo cilvēku. Mīlestība ir, bet šīm attiecībām nav materiāla seguma. Jums blakus vajadzīgs cilvēks, kas materiāli jūs spēj aizsargāt. Jums šobrīd ir darbs ar labiem ienākumiem. Pusotru gadu nebūtu vēlams neko mainīt. Pēc tam jūs mainīsiet darbu un dzīvesvietu. Bet tad jau ekonomiskā situācija valstī būs cita.

 

 

25.augustā, 2020

 

2637… Manam dēlam A. ir uzstādīta diagnoze šizofrēnija. Vai tiešām tā dēlam ir? Visu laiku jūtos vainīga, ka dzemdēju dēlu ar tādu likteni un pārdzīvoju, kas viņu gaida, kad viņš paliks viens. Ko man izdarīt dēla nākotnes labā, lai nodrošinātu viņam normālu dzīvi?
Es neapstrīdu ārstu noteikto diagnozi, īpaši, ja esat vērsusies pie vairākiem kompetentiem speciālistiem. Jums nav jājūtas vainīgai, ka dzemdējāt dēlu ar tādu likteni. Ja ticat reinkarnācijai, jūsu dēls, nākot uz šo zemi, izvēlējās vecākus, kas viņam vislabāk var palīdzēt apgūt iepriekšējā vai šajā dzīvē neapgūtās mācības. Lai jūs palīdzētu savam dēlam, jums vispirms jāsaprot, kāpēc viņš saslima, kas notiks pirms tam, kad viņam ārsti noteica diagnozi. Šizofrēnija – tas nozīmē, ka jūsu dēls nevēlas redzēt pasauli tādu, kāda tā ir. Jums ir jāatgriežas laikā, kad gatavojāties ieņemt dēlu, jāatceras, kas notika ieņemšanas brīdī, grūtniecības laikā, dzemdībās un pirmajā dzīves gadā. Jums ir jāizpēta savu priekšteču likteņi (vismaz trīs paaudzēs), lai saprastu konfliktus, kuru laikā pārdzīvot realitāti bija pārāk mokoši. Kad esat atradusi pavedienu, kas varētu būt iemesls dēla saslimšanai, jums ir jāstrādā ar šo problēmu – tā jāizprot, jāizrunā, jāstrādā ar noteiktām afirmācijām utt., lai šis konflikts, problēma nekļūst par nākamo paaudžu likteni. Pēc jūsu astroloģiskās kartes redzu, ka jāskatās dēla ieņemšanas brīdis. Savukārt dēla kartē ir kāda sieviete dzimtā, kurai varētu būt līdzīgs liktenis. Ja tā, tad dēls ir jāatbrīvo no šīs piesaistes.


2644… Nesen iepazinos ar vīrieti G. Tagad G. ir jūrā. Vai mums varētu būt attiecības?
Jūs varat draudzēties ar jūrnieku, taču veiksmīgāks laiks stabilas ģimenes veidošanai būs pēc diviem gadiem.


2801… Vai iet pie drauga dzīvot uz Sēliju? Vai tur būs darbs?
Lai precīzāk prognozētu jūsu dzīves notikumus, vēlami precīzāki dzimšanas dati. Kārtis iesaka pārcelties, lai stiprinātu attiecības. Darbu atradīsiet, tiesa, ne uzreiz un ne savā specialitātē.


2944… Kad, kur otra puse? Cik man būs bērnu?
Jums vieglāk iepazīties tuvāko lokā – radu, bijušo klases biedru ballītē. Jums var pievērst uzmanību kaimiņš. Esiet atvērtāka, elastīgāka otras puses meklēšanā – varat izveidot savu profilu iepazīšanas portālā. Nākamā gada otrajā pusē jums būs labvēlīgs laiks iepazīties draudzīgām attiecībām. Vismaz divi bērni jums liktenī ierakstīti.


2236… Gribu beigt saimniekot ar govīm, jo nepietiek līdzekļu, lai saimniecību uzturētu. Vai tas būtu pareizi? Vai atgriezīšos dzīvot pilsētā?
Neredzu, ka jums materiālā situācija šogad ievērojami pasliktinātos (tas vairāk ir emocionāls lēmums, pie kura gada beigās vēl atgriezīsieties), taču, ja izlemsiet likvidēt saimniecību un pārcelsieties uz pilsētu, zaudētāja nebūsiet.  


2492… Kāds ir mans dzīves uzdevums? Vai uzlabosies attiecības ar partneri un paliksim kopā?
Jūsu dzīves uzdevums ir atrast savu garīgo ceļu un palīdzēt citiem garīgi pilnveidoties. Attiecību sviras ir jūsu rokās. Redzu, ka jūs lielā mērā izprovocējat konfliktus, spriedzi, uzskatāt, ka jūsu taisnība ir vienīgā pareizā. Jums jācenšas pieklusināt savu ego, vairāk jāieklausās sirdī, nevis jāiet prāta pavadā, jāmācās runāt/ieklausīties cilvēkos. Nākamā gada sākumā gaidāma nopietna krīze attiecībās. Ja strādāsiet ar sevi, mainīsieties, attiecības var turpināties.


2827… Vai mana dēla E. tēvs ir dzīvs? Vai visu mūžu dzīvos viens?


Jūsu dēla tēvam varētu būt problēmas ar veselību, taču kārtis viņa nāvi nerāda. Viņš, iespējams, ir pārcēlies uz ārzemēm. Dēls, ja vien vēlas, var izveidot ģimeni. Redzu, ka viņš īpaši negrib dalīties, ir paskops, taču attiecības – tās ir rūpes par otru, vēlme dalīties. Dalīties ne tikai ar naudu, arī ar pieskārieniem, mīlestību, patvērumu, ēdienu, sirsnīgām sarunām. E. stiprā puse ir loģika, un, izvēloties otru pusīti, viņš dod priekšroku prātam, nevis sirdij. Bet prāts ir visai virspusējs, paviršs padomdevējs sirdslietās.  


2630… Kas ar mani notiek – es eju uz grunti?
Jums dzīvē svarīga stabilitāte un, ja kāds no jūsu dzīves stabilitātes balstiem – nauda, veselība, ģimene, māja – brūk, jums šķiet, ka zeme zem kājām zūd. Visums jūs jau 2019. gadā mudināja kardināli mainīt dzīvi. Ķīnā ir paruna: nekas nav tik pastāvīgs kā pārmaiņas.

 

3.augustā, 2020

2825… Vai K. drīz atveseļosies? Kad mums ar K. būs kāzas?
K. ir jādomā par garīgo ceļu, praksēm, citādi viņš visu dzīvi ies caur krīzēm, tajā skaitā mocīsies ar veselības problēmām. Kad viņš atgriezīsies pie sevis, veselība pamazām uzlabosies. Un jūs viņam varat palīdzēt šajā ceļā! Vai nu šogad, vai pēc diviem gadiem jums vēlams attiecības nostiprināt juridiski. Varat lūgt, lai astrologs nosaka atbilstošu kāzu ceremonijas datumu.


2575… Kādas profesijas būtu piemērotas manai personībai?
Jūsu personībai piemērotas tādas profesijas kā pedagoģija, psiholoģija, uzņēmējdarbība – uzņēmuma vadība, bērnu preču tirdzniecība, kā arī mārketings, reklāma, žurnālistika. Jūs varētu būt viesu nama, spa saimniece, kas klientiem rada omulīgu, sirsnīgu gaisotni. Telpām vajadzētu būt dizainiski smalki iekārtotām, ar māksliniecisku gaumi.


2243… Kur šobrīd veiksmīgāk veidot karjeru? Kādas attiecības veidosies ar E.?
Vajadzētu precīzāk noformulēt jautājumu. Ja ar jautājumu – kur veiksmīgāk veidot karjeru – jūs domājat Latviju vai ārzemes, tad par došanos uz ārzemēm jums vajadzētu domāt ne agrāk kā nākamā gada otrajā pusē. Savukārt, ja jūs domājat profesiju, jums vēlams vai nu vadošs amats, vai savs bizness, jo jums ir ļoti grūti strādāt kāda pakļautībā. Kārtis rāda draudzību, bet stabilas ģimenes attiecības ar E. pagaidām neredzu.


2784… Kāpēc mēs ar vīru nedzīvojam kopā? Kas traucē?
Jums abiem dzīves otrajā pusē ir uzdevums pievērsties garīgai attīstībai, bet, acīmredzot, to nevēlaties. Cilvēks attīstās, garīgi aug, dzīvojot tikai ar kādu pārī. Vienatne, izņemot apzināti izvēlētu askēzi, garīgas izaugsmes ceļu, savā ziņā ir garīga degradācija. Acīmredzot, jūs kā viens, tā otrs nevēlaties augt, nespējat pieņemt otra trūkumus, samierināties, ka otrs jums uz tiem norāda. Redzu, ka abi esat diezgan lieli egoisti, nemīlat dalīties ar mīļumu, esat arī materiāli paskopi un tas visu izsaka, kāpēc neesat kopā. Diemžēl kārtis nerāda, ka tuvākajā laikā kaut kas jūsu attiecībās varētu mainīties. Aizvainojumi ir pārāk dziļi. Jums karmisks parāds attiecībās nāk no iepriekšējām dzīvēm, tāpēc būtu īpaši jāpiestrādā pie partnerības jautājumiem – vecāku neatrisinātas problēmas kļūst par nākamo paaudžu likteni. Tā nav ne mistika, ne ezotērika, tā ir bioloģija, tā strādā mūsu smadzenes. Ar vienkāršiem rituāliem daudz ko dzīvē var mainīt.


2838… Ko man darīt, lai dēla tēvs sāktu maksāt alimentus? Kādas ir viņa jūtas pret dēlu un mani? Vai varu ko mainīt?
Lai precīzāk atbildētu uz jautājumu par dēla tēvu un viņa attieksmi pret jums, vēlami ar vīrieša dati. Jums ir jāvēršas Uzturlīdzekļu garantijas fondā, jo šobrīd neredzu, ka dēla tēvs labprātīgi maksātu alimentus. Jums ir brīnišķīgs dēls, viņam ir stipra, veiksmīga astroloģiskā karte, taču tā nerāda, ka viņa vecāki ir kopā. Mīliet savu dēliņu, atceraties, ka bērna liktenis veidojas 9 mēnešus pirms viņa ieņemšanas, ieņemšanas brīdī, svarīgi ir grūtniecības 9 mēneši, dzemdības un pirmais dzīves gads. Jebkuri vecāku konflikti, traumas šajā laikā var ietekmēt bērna dzīvi. Jūs esat stipra, un pēc 40 gadu vecuma jums ir iespēja satikt cilvēku stabilām, ģimeniskām attiecībām. Bet šobrīd jums visvairāk jādomā par dēliņu.


2838… Vai man tiesā cīnīties, ka meitai jādzīvo pie manis, vai viņai labāk būs dzīvot ar tēvu? Kā uzlabot manas un meitas attiecības?
Jums ne ar vienu nav jācīnās. Jums jāstrādā tikai ar sevi, lai jūs būtu tik jauka, mīļa, sirsnīga mamma, ar tik labvēlīgu enerģiju, auru, ka meita pati tieksies pēc jums. Cīņa par bērnu tikai un vienīgi kaitē bērnam. Visticamāk, meitai jau ir kādas veselības problēmas, kas kā uz delnas parāda jūsu un meitas tēva attiecības. Lai jūs kā ceļamaizi bērnam neiedotu līdzi šīs neatrisinātās jūsu un bērna tēva problēmas, jums jau šajā brīdī jāsāk par to domāt, ar to strādāt, jāizprot, kāpēc tas vispār ir noticis, ka neesat kopā ar meitu. Ja jums līdz šim nav veicies attiecībās, ir jāsaprot, kas tie par grābekļiem, uz kuriem kāpjat. Redzu, ka esat tik stipra, ka jums blakus vīrietim ir grūti elpot. Ja sev iestāstiet, ka pati ar visu spējat tikt galā, tad tā arī notiek – jums ļoti jāuzmanās, ko sakāt, jo viss piepildās. Kad sapratīsiet, ka varat atļauties būt vāja un dzīves grožus ieliksiet vīrieša rokās, jūsu dzīve mainīsies. Lai pateiktu, kādas attiecības meitai ir ar tēvu, ir vajadzīgi viņas dati. Pēc jūsu kartes redzams, ka viņa var dzīvot kopā gan ar tēvu, gan māti. Jūs varat tiesāties ar meitas tēvu par meitas aprūpes tiesībām, iespējams, nākamajā gadā tiesas procesu varat pat vinnēt, taču tas neuzlabos attiecības ar meitu. Redzu, ka īsti nevarat ar meitu izrunāties. Tad paņemat meitas bildīti un vakarā, kad viņa guļ, izrunājaties ar viņu caur bildi. Sakiet, mīļo meitiņ, es tevi ļoti mīlu, bet… un izstāstiet visu, kas jums uz sirds, kas notika starp jums un meitas tēvu, ka vēlaties to visu atstāt pagātnē, ka ar viņas tēvu esat rīkojušies tā, kā apstākļi to lika, ka, atkarībā no savas dzīves pieredzes, to uzskatījāt par labāko un pareizāko risinājumu, scenāriju. Bet tagad es vēlos visu vērst par labu, gribu, lai tu biežāk esi ar mani kopā… un tamlīdzīgi. Beigās sakiet: piedod man, es tevi mīlu, esmu pateicīga tev.

 

 

30.jūnijā, 2020

 

2633… Kad, kur otra puse? Pārdot dzīvokli?
Jums vieglāk iepazīties draugu lokā, ceļojumā. Mīļoto cilvēku varat satikt arī darbā. Jūs esat brīva, patstāvīga sieviete, īsts darba rūķis, un jums nemaz nav tik viegli ielaist savā dzīvē otru cilvēku. Jums pirmajā vietā ir darbs, karjera un tad mīļotais vīrietis, tāpēc stabilas attiecības varat izveidot vēlāk. Jums ir tendence kontrolēt partneri, turēt īsā pavadiņā, un tas vīrieti, īpaši neatkarīgu, par sevi pārliecinātu personību, kas vēlas būt galva attiecībās, var aizbiedēt. Iespējams, jūs vecāki stingri kontrolējuši un esat pārņēmusi šo paternu. Es redzu, ka jums ir bijusi un joprojām pastāv iespēja izveidot attiecības – vēl pirms pusgada varējāt iepazīties ar vīrieti, un 37, 39 gados varat satikt otru pusi. Kāpēc attiecības līdz šim pēkšņi beidzās? Atbildi meklējiet dzimtas vīriešos. Tur ir kāds noslēpums, kas jums jāizprot. Šogad vēl dzīvokli nepārdosiet. Iespējams, nākamgad, un darījums varētu būt saistīts ar attiecībām.


2680… Kad un kur sastapšu vīrieti attiecībām un kopdzīvei? Kādas izmaiņas šogad sagaida dēlu?
Nākamajā gadā jums ir lielas iespējas satikt tuvu cilvēku attiecībām un kopdzīvei. Lielāka varbūtība iepazīties iepazīšanās portālā, darbā, strādājot ar klientiem, vēlams arī pašai biežāk apmeklēt izklaides pasākumus. Partneris var būt ārzemnieks vai tautietis, kas strādā svešā zemē. Jūs pati esat raganiņa, jums jāpalīdz citiem saprast, kas ir dzīve, – tad jūs retāk dzīvē kļūdīsieties un krīzes situāciju būs mazāk. Jūsu dēls šogad var mainīt darbvietu.


2571… Kāds ir mans dzīves uzdevums? Vai esmu kopā ar man piemērotu partneri?
Karma jūs mīl. Jūsu dzīves uzdevums ir radīt drošu dzīves pamatu, izaudzināt brīnišķīgus bērnus, kas ciena valsti un dzimtas tradīcijas. Ja sekosiet saviem ideāliem, liktenis pats jūs vedīs aiz rokas pa dzīvi. Draudzēties varat, bet kārtis rāda, ka, visticamāk, dzīvē būsiet kopā ar citu partneri.  


2824… Vai viss būs kartībā ar darbu un dzīvokli?
Šā gada decembrī jūs pēkšņi varat mainīt darbu vai aiziet no darba. Saistībā ar dzīvokli pārmaiņas neredzu.


2628… Savai dzīvei neredzu vairs jēgu. Jūtos nevienam nevajadzīga. Kādas būs vecumdienas? Pie kura no trim bērniem dzīvošu? Vai vientulībā?
Grūtsirdība var turpināties visu šo gadu, ja neatradīsiet savai dzīvei jēgu. Cilvēks jūtas nevajadzīgs, ja visu dzīvē liek uz vienu kārti – darbu, bērniem, īpašumu vai varu, un kad vienā dienā to zaudē, jūtas vientuļš un slīgst depresijā. Jūs esat aizmirsusi par sevi. Sāciet beidzot dzīvot sev! Jūs vēl esat jauna, skaista. Atrodiet sev aizraušanos. Rakstiet memuārus, dzimtas vēsturi, ko atstāsiet pēc sevis bērniem un mazbērniem. Nūjojiet, mācieties meditēt, apmeklējiet jogas nodarbības, apgūsties zīlēšanu ar kārtīm, un redzēsiet, cik ar sevi var būt interesanti! Kad sevi ieraudzīsiet citā gaismā, arī bērni jums biežāk zvanīs, un, kas zina, jūsu mirdzošās acis pamanīs kāds inteliģents kungs. Vecumdienas būs tādas, kādas pati tās veidosiet – vai nu vientulībā, vai gozēsieties slavas saulītē. Mūža nogalē jūs varētu dzīvot kopā ar vecāko bērnu.    

 

12.jūnijā, 2020

2575…Vai es kļūšu par sievu un māti? Potenciālais vīrs un tēvs varētu būt M. vai A.?
Nākamajos divos gados jums var pavērties iespējas veidot stabilas attiecības. Jūs nedrīkstat ieciklēties uz attiecībām, bērniņu, jo tā jūs bloķējat enerģiju un gaidas nepiepildās. Ļaujieties dabiskai mīlestības plūsmai, iededziet sevī vairāk uguni. Jūs esat interesanta, seksapīla, bet kāda senāka pieredze (iespējams, glabājat sevī senču neatrisinātus noslēpumus), vilšanās attiecībās jums dziļi dvēselē iecirtusi rētu. Tā ik pa laikam uzpeld un jūs emocionāli nocietināties. M. jums var dot materiālu stabilitāti, bet jūtas kārtis nerāda. Ar A. varat veidot attiecības, var būt arī bērniņš.


2968… Kāda būs mana tuvākā nākotne – darbs, attiecības, dzīvesvieta, pašsajūta? Vai atgūšu darbu lidostā? Kādēļ man neveicas attiecībās?
Jums var solīt līdz rudenim darbu lidostā, taču iesaku meklēt citu vietu, jo tuvāko divu gadu laikā lidostā būs ierobežotas darba iespējas. 27 gadu vecumā varat mainīt dzīvesvietu. Jūs esat stipra sieviete, radusi paļauties uz sevi, grožus turēt savās rokās, pati nodrošināt sevi, un vīrietis jūsu klātbūtnē var justies nenovērtēts. Turklāt esat ļoti greizsirdīga, vēlaties kontrolēt otru pusi. Jums ir vajadzīgs stiprāks cilvēks par jums, citādi risks iepazīties ar vīrieti, kurš partnerē meklē mammu. Esat maigāka, sievišķīgāka, paļāvīgāka. Atveriet sirdi jūtām. Izceliet savu skaistumu, jums piemītošo magnētismu, dzīvojiet vieglāk. Par jums varētu teikt – jo grūtāk, jo labāk. Bet ne visi vēlas tā dzīvot. Nepilnu 30 gadu vecumā varat izveidot ģimeniskas attiecības. Lielākas iespējas iepazīties darbavietā. Izrunājiet dzimtas noslēpumus – tad mazināsies hroniskas kakla sāpes. Emocionālie pārdzīvojumi jums atņem enerģiju. Atrodiet aizraušanos, interešu grupu, kas jums sniedz prieku. Tas uzlabos pašsajūtu.


2020… Kāda būs mana privātā dzīve?
25 gadu vecumā jūs varat iepazīties ar sievieti attiecību veidošanai. Ģimenes veidošanai vēlaties satikt skaistu meiteni, kurai ir izsmalcināta gaume, piemīt skaistuma izjūta. Viņa mīl bērnus, spēj radīt ap sevi omulīgu ģimenes atmosfēru. Pats esat brīvs cilvēks, bieži vien priekšroku dodat draugiem, riskantiem vaļaspriekiem, un jūs nevar ierobežot, jo brīvība – tas nozīmē redzēt, sajust, zināt vairāk. Attiecībās vēlams vairāk uzticēties sirdij, nevis prātam. Prātā izstrādāti scenāriji var nepiepildīties dzīvē. Arī darbā veidots romāns cik ātri sācies, tik ātri var beigties.


2020…Kā veiksies darbs?
Darbā jums var pēkšņi samazināt atalgojumu, varat mainīt arī darbavietu. Ja spēsiet izvairīties no nepārdomātām kredītsaistībām, ienākumi jums vienmēr būs. Jūs tiecaties pēc stabilitātes dzīvē, bet jūs grūti ierobežot. Brīvdomīga rīcība var izsaukt priekšniecības dusmas, neapmierinātību, tāpēc jums vēlami pēc iespējas neatkarīgāki darba apstākļi.

 

 

8.jūnijā, 2020

2240… Kā veiksies jaunajā darbā? Kā ar finansēm? Kāpēc direktorei S. bija tāda attieksme? Ko daru nepareizi?
Turpmākie divi gadi jums būs veiksmīgi, arī finansiālais stāvoklis būs stabils. Ne tikai direktorei S., visiem priekšniekiem jūs esat neērta darbiniece, jo jums nepatīk, ja kāds jūs māca, skatās jums uz pirkstiem, pārmet. Jūs uzskatāt, ka zināt un protat labāk, esat punktuāla, visu izdarāt laikā, un jums nav iemesla pārmest. Patiesībā direktore jūs spoguļo – jūs viņā redzat to, kas jums nepatīk sevī. Ja jūs būtu viņas vietā, jūs būtu tikpat prasīga, jums liktos, ka tikai jums taisnība. Jūs redzētu tikai sevi, bet pret citu veikumu izturētos diezgan kritiski.


2953… Ko daru nepareizi? Zudis darbs, mājas, nomira vīrs. Vai tagad jāplēšas ar vīra bērniem par mantojumu?
Jums ir grūti izlemt, bieži svārstāties savos lēmumos, jums ir svarīgs partneris, uz    ko varat paļauties, kas izlemj jūsu vietā. Jums ir svarīga arī materiālā stabilitāte. Tagad esat palikusi viena, un jums jāpaļaujas tikai uz sevi. Tas nav viegli. Jūsu situācija parāda, ka mums visu dzīvi ir jāstiprina savs iekšējais es, griba, sirds centrs, kas atrodas saules pinuma rajonā. Tad cilvēks nekad nejutīsies viens un spēs piecelties kā Fēnikss no pelniem, izkļūt no sarežģītākajām situācijām. To var panākt garīgās praksēs. Jūs tiksiet galā, grūtākais ir aiz muguras. Jums nāksies mainīt dzīvesvietu, darbu atradīsiet ar sludinājuma palīdzību. Jums ir jāmeklē nodarbošanās savā jomā, bet nekad nav par vēlu apgūt ko jaunu. Šobrīd vēl neesat tikusi pāri dvēseles sāpēm pēc vīra nāves, nevēlaties cīnīties ar vīra bērniem par mantojumu, bet Augstāki spēki ir jūsu pusē, un jūs varat dabūt savu daļu.


2943… Vai sastapšu vīrieti kopdzīvei? Vai mainīšu dzīvesvietu?
Pēc pusotra gada, diviem varat satikt cilvēku kopdzīvei. Vai patiesi to vēlaties? Redzu, ka jums nav viegli savā dzīvē ielaist otru cilvēku. Nākamajā gadā varat mainīt dzīvesvietu.


2592… Vai E. ir jūtas pret mani? Godīgs pret mani? Sazinās ar kolēģi. Viņa viņam neliek mieru vai viņš viņai? Starp viņiem ir tikai saziņa vai kaut kas vairāk?
Lai precīzāk atbildētu uz jautājumu, vajadzētu arī E. datus. Izskatās, ka E. nemīl ne jūs, ne kolēģi. Kolēģe emocionāli viņu atbalsta. 45 vai 46 gados varat satikt cilvēku stabilām attiecībām. Vairāk atklājiet savas jūtas, dalieties ar mīlestību, ļaujiet otram ielūkoties dziļāk dvēselē, tur ir tik daudz skaista, bagāta.


2772… Vai mans dēls A. atgriezīsies pie V.? Kad es atradīšu otru pusīti, ar ko būt kopā visu mūžu?
Kārtis šobrīd nerāda jūsu dēla dzīvē stabilas attiecības. Kad jūs gribēsiet, jums būs otra pusīte, ar ko pavadīt kopā visu mūžu. Jūs pati esat raganiņa, un, kad sāksiet palīdzēt citiem, jums viss būs.


2871… Vai A. atgriezīsies pie manis? Vai manas attiecības ar I. beigsies? Vai šķiroties viņš pielietos šantāžu un draudus par naudu, ko pats devis?
Neredzu, ka jūs šķiršanās gadījumā zaudētu līdzekļus. I. ir laba sirds. Izskatās, ka jūs pati ar savu straujo dabu, rīcību izsaucat dusmas un draudus pret sevi. A. tuvākajā laikā neatgriezīsies pie jums. Šķiršanās gadījumā nākamo piecu gadu laikā jums var nebūt stabilu attiecību.


2871… Vai meita L. atradīs darbu?
Jā, meita L. atradīs darbu.

 

 

18.maijā, 2020

2485… Manam vīram ir zeme Vecpiebalgā, un mēs gribētu tur pārcelties uz dzīvi, uzcelt māju, bet šobrīd nesaprotam, kā lai to izdara. Ko mums darīt, lai viss izdotos? Kas notiks ar to zemi? Kad mums varētu izdoties tur dzīvot?
Jūs šajā pārī esat stiprāka, un jums ģimenē jāpaceļ jautājums par mājas būvniecību. Jums arī lielāka iespēja ņemt kredītu nekā vīram. Izskatās, ka jūs pat būtu gatava kādu laiku pastrādāt ārzemēs, lai nopelnītu līdzekļus mājokļa būvniecībai. Iespējams, vīrs ir noraidošs pret mājas būvniecību, jo viņš labprātāk darbu organizē, nevis pats praktiski strādā. Tāpēc viņš, iespējams, baidās no milzīgā darba apjoma, atbildības, materiālajiem ieguldījumiem. Turklāt uzskata, ka viņa viedoklis ir vienīgais pareizais, un var nepiekrist jūsu domām. Ja jūs izrādīsiet lielāku iniciatīvu, viņš var vairāk iedegties par šo projektu.  Ja pusgada laikā sāksiet celtniecību, pēc pusotra diviem gadiem varat ievākties savā mājā Vecpiebalgā. Visādā ziņā mājas būvniecība var būt labs pārbaudījums jūsu attiecībām. Jums arī rūpīgi jāplāno savi ienākumi un izdevi, jo nākamais gads jums var būt nopietnu pārmaiņu laiks.

2485… Es un vīrs šad un tad uzspēlējam loteriju. Vai kādam no mums ir iespēja laimēt lielu naudas laimestu? Ja jā, ko mums darīt, lai piepildītu sapni par laimestu mājokļa būvēšanai uz zemītes?
Vīrs var laimēt nelielu summu skaitļu loterijās, bet tā nebūs tik liela nauda, lai uzbūvētu māju. Jums ir mazas iespējas vinnēt, bet jūs esat stipra sieviete, un ar savu darbu pati varat nopelnīt naudu mājas celtniecībai.
                        
2547… Kā veidosies attiecības ar A. D. un vai nākamgad dzīvosim kopā Rēzeknē? Vai mēs varētu apprecēties tuvāko 5 gadu laikā? Šobrīd strādāju tirdzniecībā, vai šajā nozarē man tuvāko 2 gadu laikā gaidāmas izaugsmes iespējas?
Jums ar A. D. ir samērā laba saderība, un jūs varētu būt kopā kā pāris. Nākamais gads parādīs, vai spēsiet veidot stabilas attiecības, kopdzīvi. Jums vairāk jādalās ar pieskārieniem, mīlestību, mazāk jāanalizē materiālais izdevīgums no attiecībām. Pārcelšanās uz Rēzekni jums neko labu nesola, tāpēc rūpīgi apsveriet šo soli. Pēc divarpus gadiem, visticamāk, jums būs citas attiecības. 27 gadu vecumā jums ir iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, bet līdz tam vēlams dziļāk apgūt grāmatvedību, uzņēmuma un personālvadību.   

 
2604… Kāds ir mans dzīves uzdevums? Vai kādreiz atradīšu savu ceļu un vietu? Kā?
Jums jāmāca citi cilvēki, jālasa lekcijas, jūs esat lieliska vārda meistare. Jūs mākat vadīt citu mentālo enerģiju, un, bieži vien pati to neapzinoties, varat manipulēt ar citiem, Kā jūs sakāt, tā notiek. Jūs esat harismātiska personība un pie jums tiecas cilvēki. Jums šajā dzīvē ir jāstrādā ar bērniem – vai nu jāaudzina savējie, vai citu bērni. Jūs varat būt lieliska psiholoģe, konsultante kādā nozarē. Jums patīk izzināt, analizēt, apkopot zināšanas. Jums ir savi filozofiskie, reliģiskie, ezotēriskie uzskati, ar ko jums vajadzētu dalīties ar citiem. Jums ir vairāk jāriskē, nevajag baidīties kādreiz iet pa aizas malu, jo tikai tā jūs varat iepazīt sevi. Savu dzīves uzdevumu piepildīt jūs traucē neizlēmība un emocionālā attieksme pret naudu – jums ir bailes, ka kādā brīdī varētu pazust materiālais pamats zem kājām. Patiesībā ir citādi – ja cilvēks atrodas īstajā vietā, viņam nekad netrūkst iztikas līdzekļu. Augstāki spēki par viņu parūpējas. Ja jūs neatstrādāsiet savu dzīves uzdevumu, vai nu tā arī iesiet visu dzīvi no krīzes uz krīzi, vai jums var būt problēmas ar nierēm, urīnceļiem.     
                
2879… Kāds man būs 2020. gads kopumā? Vai veidosies attiecības ar kādu citu vīrieti?    
Šajā gadā lielas pārmaiņas neredzu. Jūs varat mainīt darbu un jaunajā darbvietā iepazīties ar citu vīrieti. Jūsu dzīvē var atgriezties arī bijusī mīlestība. Jaunās attiecības var būt saistītas ar kādu hobiju, piemēram, ātru braukšanu, ceļošanu. Stabilākas attiecības redzu gan tikai pēc diviem gadiem.


2928… Vai vēl satikšu savu otru pusīti?
Vai esat gatava pieņemt otru, ielaist savā dzīvē cilvēku, ar kuru būs jādala telpa, maizes rieciens, jāizrāda savas jūtas? Jums grūti mainīt savu dzīvi, esat pieradusi pie stabilitātes, nespējat izrādīt jūtas, esat samērā kritiska pret citiem, un tas var apgrūtināt iespēju izveidot ģimeni. Jums pirmām kārtām pašai ir jāatveras jūtām. Tuvāko divu gadu laikā neredzu nopietnas stabilas attiecības.

2660… Cits darbs. Vai šā brīža kolēģu attieksme ietekmēs turpmākos darba gadus? Vai būšu naudas ziņā nodrošināta līdz pensijai?
Krīzes situācijās šā brīža kolēģu attieksme var ietekmēt jūsu palikšanu amatā. Jums nevajadzētu tik strikti turēties pie savas pozīcijas, lai arī jums tā šķiet pareiza. Katram ir savi uzskati un kurš izvērtēs, kam bijusi taisnība? Turklāt jūsu viedoklis, rīcība lielā mērā atkarīga no tā brīža emocionālā noskaņojuma, un citā līdzīgā situācijā jūs varētu reaģēt pavisam citādi. Pēc pusotra gada jūs varētu mainīt darbu. Taču kopumā jums līdz pensijai vajadzētu būt darbam.  
     
                                

7.maijā, 2020

 

2615… Kāpēc dēls ilgstoši nesazinās? Vai jauna ģimene? Vai ir laimīgs un vesels?
Jūsu dēls K. ir aizvainots par kritiku, ko esat pret viņu vērsusi. Jums ir tendence rīkoties, kā uzskatāt par pareizu, nerēķinoties ar citiem, īpaši tuvākajiem, tāpēc viņi cieš. Jums jābūt elastīgākai, jāatceras, ka nevar citus mērīt pēc savas mērauklas. Ilgstoša klusēšana varētu būt saistīta arī ar jaunām attiecībām. Jūsu dēlam pēdējie divi gadi vajadzētu būt stabili, un arī nākamie trīs izskatās labi. K. ir attiecībās, bet aiz muguras viņam vajadzētu būt vēl kādai partnerībai vai pat laulībai. K. veselības stāvoklis atkarīgs no emocionālās pašsajūtas. Ja viņš jūtas nedroši, ir problēmas attiecībās, iespējami nervu sistēmas traucējumi, gremošanas problēmas, tieksme pēc alkohola.


2513… Vai man ar J. būs ilgas un stabilas attiecības? Vai apprecēsimies?
Jums ir laba saderība, un varat veidot ilgstošas, stabilas attiecības. Kas attiecības uz precībām… Esat uzstājīgāks, jo viņa ir visai neatkarīga būtne.

 
2513… Kā būs ar darbu? Kāpēc dzīve tā sagriezusies kājām gaisā?
Jums var pēkšņi samazināt algu, varat arī zaudēt darbu vai uz laiku doties dīkstāves atvaļinājumā. Visādā ziņā šis jums ir nopietnu pārmaiņu gads. Taču šī noteikti nav pirmā reize, kad jums dzīve sagriežas kājām gaisā. Jums nav viegla karma, ir jāatstrādā savs liktenis, un jūs to varat izdarīt tikai caur zaudējumiem. Dievs neuzliek vairāk pārbaudījumu, kā spējat panest, tāpēc tiksiet pāri arī šim likteņa eksāmenam. Iespējams, karmiskais parāds nāk no iepriekšējās dzīves, un jūs, nākot uz šo zemi, pati esat uzņēmusies to atstrādāt šajā dzīvē. Jums būtu vieglāk, ja pievērstos garīgām praksēm, studētu ezotēriku un palīdzētu cilvēkiem. Bet galvenais – nezaudējiet optimismu!

 2692… Vai S. no manis atšūsies? Es vairs nespēju izturēt viņa izsekošanu. Varbūt man jāraksta policijai iesniegums? Vai viņš sēdēs cietumā?
Jums jāraksta policijai iesniegums, ja tiek pārkāptas jūsu privātuma robežas. Taču jums pašai jāpārliecinās, vai nesabieziniet krāsas, jo jums var būt kādas iekšējas bailes, fobijas, kas, iespējams, nāk no citām dzīvēm. Padomājiet, vai līdzīgas situācijas nav atkārtojušās iepriekš. Ja ir, tad jums jāstrādā ar savām bailēm. S. gan var nonākt konfliktā ar likumu.


2880… Vai man izdosies uzveikt slimību, lai plānotu tuvāko nākotni? Ko es varu no šīs situācijas mācīties?
Lai uzveiktu slimību, jāseko ārstu rekomendācijām un jāstrādā ar slimības cēloni. Kā atrast iemeslu? Pašreizējo gadu skaitu izdaliet ar divi un padomājiet, kas tas bija par konfliktu, emocionālu pārdzīvojumu, ko jūs ielaidāt sevī un kas ar laiku rezultējās slimībā. Ir jāstrādā ar šo konfliktu. Bet atceraties – tā ir jūsu problēma, nevienu citu jūs vainot nevarat. No šīs situācijas varat mācīties atzīt savu sievišķību, atvērties kā sieviete savai otrai pusītei. Arī to, ka visa dzīve nav darbs, karjera, nauda. Visapkārt vēl ir tik daudz skaista, aizraujoša un interesanta. Jums viss izdosies.    


2651… Kāpēc vajā dīvaini vīrieši? Kā to atrisināt? Atteikumus viņi nesaprot. Viņa vērsusies policijā, bet bez rezultātiem.
Viņai jāatdod karmiskais parāds attiecībās. R. ar savu seksapīlu pievilina šādus vīriešus. Viņai ir paaugstināts libido, un pretējā dzimuma pārstāvji to jūt. Tas ir R. pārbaudījums šajā dzīvē un no tā viņa cieš. Lai mainītu šo situāciju, viņai jāpārceļas uz citu valsti vai vismaz uz citu pilsētu. R. prasības pret vīriešiem ir ļoti augstas. Viņa idealizē partnerus, var visu dzīvi meklēt princi baltā zirgā un neapprecēties vai, kas ticamāk, – viņai var būt vairākas laulības.


2860… Esmu atraitne. Vai vēl satikšu draugu? Kad būs iespēja apciemot dēlus ārzemēs? Kā būs ar darbu?
Tikai no jums atkarīgs, vai satiksiet draugu. Redzu, ka īsti neesat pārliecināta, vai to vēlaties. Vienā brīdī gribat būt kopā ar kādu, citā – pēkšņi mainiet domas. Turklāt jums būs grūti dalīties ar naudu. Šobrīd lielākas iespējas iepazīties ar vientuļnieku kaimiņu, bijušo skolasbiedru vai meklēt dzīvesdraugu kādā interneta platformā. Nepilna gada laikā jums būs iespēja apciemot dēlus ārzemēs. Šobrīd neredzu izmaiņas darbā.
                
2869… Vai iet uz jaunu izdomāto darba vietu? Kā rīkoties? Kurš nozaga darbavietā naudu? Mums liek atmaksāt.
Jūs tuvākajā laikā varat pēkšņi mainīt darbu. Labāk, ja lēmums ir nevis emocionālu sajūtu inspirēts, bet par to jau ilgāku esat domājusi. Naudu paņēma vīrietis, kurš, iespējams, to notrieca azartspēlēs. Var būt, ka kāda sieviete, kas ir augstā amatā, ir zādzības līdzdalībniece, vai vismaz informēta par notiekošo.         

 

 

19.aprīlī, 2020

 

2522… Vai būšu kopā ar A.? Vai mums būs kopēja nākotne?
Diemžēl nevaru atbildēt uz jūsu jautājumiem, jo nav minēts ne jūsu, ne A. vārds. Precīzai prognozei vajadzīgi pēc iespējas precīzi dzimšanas dati (gads, mēnesis, diena, laiks, vieta).                

 
2685… Vai mēs ar A. būsim vēl kopā un laimīgi? Ne tagad, bet pēc gada?
Neredzu, ka jūs ar A. pēc gada varētu veidot ģimeni. Jums vajadzētu domāt par iepazīšanos un attiecībām ar kādu citu, citādi varat palaist garām brīnišķīgu iespēju izveidot ģimeni.  

       
2065… Kas mani sagaida ar J?
Varat draudzēties un trīs gadu laikā sapratīsiet, vai varat būt pāris, veidot stabilas attiecības.      


2065… Kas mūs vieno?
Jūs abi vēlaties dzīvē stabilitāti, abi esat intelektuāli cilvēki, jūs saista intelektuālas nodarbes, komunikācija, erudīcijas spēles. Jūs esat saderīgi kā pāris – viņam jūs patīkat kā sieviete, jums viņš kā vīrietis.

2065… Kāpēc regulāri, nejauši satiekamies?
Kārtis rāda, ka jūs saved kopā Augstāki spēki. Nekas dzīvē nenotiek tāpat vien. Jūs esat sievišķīga, maiga, ģimeniska, jums patīk rūpēties par otru cilvēku, un tas vīrietis meklē tieši tādu otru pusīti kā jūs. Taču karmiski viņam nav viegli veidot attiecības. Viņam ir jāsaprot, ka attiecības ir ziedošanās otram, dalīšanās ar otru un ka otra dēļ nekas nav par grūtu.


2240… Vai uz gada beigām dabūšu darbu? Kādi notikumi man vēl šogad sagaida?
Pēc 55 gadiem jums iestāsies stabilāks laiks dzīvē. Jums pašai ir jābūt aktīvākai, jāmeklē kontakti, jāpiedāvā sevi darba tirgū. Jums ir daudz ideju, ko varētu darīt, bet var pietrūkt izlēmības ķerties klāt. Iespējams, jūs arī nesamierināties ar vienkāršāku darbu, jo jums ir grūti strādāt kāda pakļautībā. Jums patīk vadīt. Gada otrajā pusē jūs atradīsiet darbu. Jūs pati varat izstrādāt projektu mājražošanas attīstīšanai un saņemt kāda fonda atbalstu. Nebaidieties apgūt kaut ko jaunu! Jums šajā gadā pats svarīgākais ir darba jautājums, un citās jomās īpašas izmaiņas neredzu. Daudz palīdzēsiet tuvākajiem, būs cieša saskare, komunikācija ar cilvēkiem tuvākajā apkārtnē. Varat sakārtot lietvedību, juridiskus jautājumus, kas saistīti ar valsts iestādēm. Partnerattiecībās, tajā skaitā komunikācijā ar sadarbības partneriem, kolēģiem, var būt domstarpības.  

 

 

31.martā, 2020

2651… Vai M. ir gaišs cilvēks, ar labiem nodomiem? Kāpēc viņam neizdodas atrast otru pusi?

M. ir diezgan skops. Viņam ir samērā svarīga materiālā stabilitāte, un viņš nevēlas dalīties ar otru cilvēku. Viņš nemāk izrādīt siltumu attiecībās, dāvāt mīlestību, pieskārienus, un tas var izjaukt attiecības. Viņš ir arī ļoti kritisks, pedantisks, kas var traucēt kopdzīvē. Izskatās, ka viņam ģimene ir bijusi un tagad viņš nolēmis paļauties tikai uz sevi. Iemesls, kāpēc viņš nevar/nevēlas veidot attiecības, meklējams bērnībā. Varat draudzēties ar M., bet kopā nebūsiet. Jums ir vajadzīgs atvērtāks cilvēks, kas ir dāsns pret ikvienu.

                                     

2651… Kur meklēt otru pusi? Kāds viņš būs? Kas traucē izveidot savu ģimeni?                       

Esat aktīvāka otrās pusītes meklēšanā! Meklējiet viņu ar interneta starpniecību, varat iepazīties arī draugu lokā. Viņš var būt savos uzskatos brīvs cilvēks, draudzīgs, viņu interesē viss jaunais, īpaši, kas saistīts ar tehnoloģijām. Viņš var būt citas mentalitātes. Viņš jums mācīs nepieķerties, bet būt pašai par sevi, brīvai, neatkarīgai personībai. Atrast otru pusi var traucēt tas, ka esat pārāk kautrīga, pakļāvība, sasaistīta, citiem var šķist, ka esat pārāk nopietna un nobriedusi saviem gadiem. Iespējams, esat savā prātā izveidoju sapņu prinča tēlu, bet atceraties – ideāla cilvēka nav. Atveriet savu sirdi mīlestībai! Var palīdzēt neliela meditācija. Uzlieciet rokas uz sirds un sūtiet savu sirds siltumu, mīlestību cilvēkam, ko liktenis paredzējis jums. Ja praktizēsiet no sirds, mīlestības enerģija sasniegs viņu un savedīs jūs kopā. 35 gadu vecumā jums ir iespēja satikt savu otru pusīti.  

 

2588… Vai mani abi bērni pārcelsies dzīvot pie mātes? Vai iegādāšos sev dzīvesvietu šogad?

Šajā gadā jums būs grūti iegādāties dzīvokli, tāpēc bērni pagaidām var pārcelties pie mātes. Stabilāki dzīves apstākļi jums gaidāmi pēc trim gadiem. 

 

2844… Kāpēc neveicas ne privātajā dzīvē, ne attiecībās? Jūtos emocionāli izsmelta jau ļoti ilgu laiku. Kas mani sagaida šajā gadā?

Gada otrajā pusē jūs varat iepazīties ar cilvēku attiecībām. Pēc tam jums uzlabosies arī materiālā situācija. Jums pašai ir jākļūst par raganiņu, jāpievēršas garīgām zināšanām, praksēm, citādi visu dzīvi iesiet cauri krīzēm, jutīsieties izsmelta, izdegusi. Gribas stiprināšana caur meditācijām, okultām praksēm jums palīdzēs pieņemt lēmumus, nebaidīsieties izvirzīt mērķus un tos piepildīt. Jūs esat pārāk pastāvīga, jums ir grūti kaut ko mainīt dzīvē, pēc krīzes pietrūkst uguntiņas, drosmes sākt visu no jauna. Arī attiecības izveidosiet, ja nevis dzīvosiet galvā, analizēsiet, kā būtu, ja būtu…, bet pati aktīvāk meklēsiet savu cilvēku.                      

2830… Vai meitai izdosies stabilas attiecības? Kad? Vai uzlabosies finansiālais stāvoklis?

Finansiālais stāvoklis uzlabosies pēc 40 gadu vecuma. Tad jūsu meitai būs iespēja arī iepazīties ar vīrieti stabilām attiecībām. Neraizējaties, jūsu meitai stabilas attiecības var veidoties vēlāk. Viņai ir jāatstrādā brīvības karma un jākļūst izlēmīgākai. Jūsu meita svārstās starp izvēlēm. bieži vien potenciālo partneri pirmām kārtām analizē ar prātu, nevis izvēlas ar sirdi. Viņa uz vīriešiem skatās kā caur aizsvīdušu spoguli. To nenotīrot, nevar ieraudzīt cilvēka patieso dabu un nolūkus.   

2642… Šogad pabeigšu mājas remontu? Vai šogad satikšu otru pusīti?       

Šī un nākamā gada laikā jums ir visas iespējas pabeigt mājas remontu. Šogad vēl neienāks jūsu dzīvē otra pusīte. Esat devīgāka – dāvājiet otram vairāk mīļuma, pieskārienu, siltu vārdu, skatienu, tad viss jums būs.

 

2685… Vai man vēl būs algots darbs vai uzsākt kaut ko pašai savu? Kad tikšu vaļā no parādiem? Kad būs stabils materiālais stāvoklis?

Jums vēlams sākt savu neatkarīgu biznesu. Tas var būs saistīts ar bērnu apģērbu šūšanu, tirdzniecību internetā, grāmatvedības konsultācijām. Taču esat uzmanīga, izvēloties sadarbības partneres no tuvāko draudzeņu loka. Mācieties vairāk paļauties uz saviem spēkiem. Jums būs lielākas iespējas tikt vaļā no parādiem, ja strādāsiet ārzemēs. Šajā gadā jums vēl gaidāms visai nestabils materiālais stāvoklis, bet nākamā gada otrajā pusē finansiālā situācija var uzlaboties.  

 

2685… Kas izveidosies ar A.? Ko viņš gaida no manis?

Viņš meklē stabilitāti jūsu klātbūtnē, cer, ka palīdzēsiet tikt galā ar viņa dvēseles pārdzīvojumiem. Domāju, ka jūs nebūsiet kopā. Esat pārāk atšķirīgi.

 

24.martā, 2020

 


2690… Kāpēc dēls D. izdarīja sliktus darbus un vai labosies? Kādu amatu mācīties, ja vidusskolu pabeigs?
Jūsu dēls D. ir viegli ietekmējams un var nonākt citu pavadā. Viņš arī nedrīkst ņemt ātros kredītus. Viņam galvā virmo spontānas idejas (ne vienmēr likumu respektējošas), un pietrūkst sirds gudrības, lai tām pretotos. Šis gads jūsu dēlam būs samērā stabils, bet, lai pabeigtu vidusskolu, būs stipri jāpiespiežas. Viņš var skolu pēkšņi pamest un pabeigt mācības attālināti, tālmācībā. D. ieteicams studēt informācijas tehnoloģijas, enerģētiku, finanses, restorānu un viesmīlības biznesu, bet studijas var pārtraukt, īpaši, ja viņam būs grūti prātu koncentrēt svarīgākajam. Tas ir raksturīgs mūsdienu jaunatnei – datortehnoloģiju, gadžetu ietekmē ir grūti koncentrēties vienam mācību priekšmetam, tēmai. Viņš var pretoties arī, ja jūs viņam uzspiedīsiet kādu programmu, tāpēc, lai pats izvēlas, ko studēt. Impulss var nākt arī no skolasbiedriem. Viņš vēlas būt brīvs, pastāvīgs, bet savu brīvību viņš var atstrādāt caur saprātīgiem lēmumiem.


2648… Vai manam dēlam būs jaunas, nopietnas attiecības, ģimene, bērni?   
Jūsu dēls ir ļoti nopietns, konservatīvs, nesteidzīgs. Viņam ir tendence skatīties pagātnē, tāpēc, ja iepriekšējās attiecības ir izjukušas, viņam nav viegli tikt pāri sāpinājumam. Lai arī ārēji neizrāda, viņš var ilgi sevī turēt aizvainojumu. Šā iemesla dēļ viņam grūti sākt jaunas attiecības, jo bail apdedzināties otrreiz. Pēc divarpus gadiem jūsu dēlam ir iespēja izveidot stabilas attiecības. Bērni būs, kad viņš to ar otru pusīti vēlēsies.


2716… Vai atgriezīšos uz dzīvi dzimtajā pilsētā? Kad?
Redzu, ka beidzamos gadus jūsu dvēsele ilgojas atgriezties dzimtajā pilsētā, taču šaubāties, vai varēsiet materiāli sevi nodrošināt. Bailes ir pamatotas, jo šogad un nākamā gada pirmajā pusē var būt grūti atrast darbu. Ja vien negadās kāds forsmažors, ārēji, no jums neatkarīgi apstākļi, jūs varētu 38 gadu vecumā atgriezties uz dzīvi dzimtajā pilsētā.
            
2637… Kad es atradīšu darbu? Vai tas būs labi apmaksāts? Valsts vai privātais sektors?        
Jums jau bija stabils darbs. Šobrīd redzu, ka stabilu, labi atmaksātu darbu varat atrast ne ātrāk kā pēc 39, 40 gadu vecuma. Jums vēlamāka radoša profesija privātajā sektorā, kur ir samērā brīvs režīms. Jo jums ir grūti nosēdēt uz vietas, galvā visu laiku grozās idejas, ko nepietiek pacietības un gribas realizēt. Jūs visu dzīvi iesiet cauri krīzēm, ja neatradīsiet īsto vietu, profesiju.

 

 

2.martā, 2020

2862… Kā šogad veiksies darbā? Vai nāksies meklēt citu darbu? Vai/kad atradīšu citu? Kādā jomā? Vai turpināt mācīties kursos? Šogad jūs vēl darbu nemainīsiet, tas varētu notikt pēc gada, pusotra. Jums noteikti jāturpina mācīties kursos, jāapgūst jauna specialitāte, jo jums ir grūti visu laiku strādāt vienā darbā, vienos apstākļos. Jums ir vajadzīga kustība, pārmaiņas. Svarīgi, lai tas, ko darāt, sakrīt ar jūsu iekšējo pārliecību, morāles kodeksu. Šobrīd emocionāli jūtaties izsīkusi, izdegusi, jums ir vajadzīga atpūta.


2942… Vai mana kā darba devējas vaina, ka vienlaicīgi aiziet no darba S., A., G.? Kas nepatika vai kura sakūdīja? Kuru no visām varu uzrunāt atgriezties strādāt vai kura pati vēlēsies atgriezties darbā? Vai izdosies izveidot jaunu stabilu komandu?
Vienmēr jāmeklē vaina sevī, nevis citos cilvēkos. Nevar cerēt arī citus mainīt, pāraudzināt, pārveidot. Jūs esat samērā valdonīga attiecībā pret darbiniekiem, turklāt varat pēkšņi mainīt lēmumus, noteikumus, kas padotajiem, kam patīk stabilitāte un prognozējamība, var darbā būt ļoti apgrūtinoši. A. un G. šīm pārmaiņām briedušas ilgi. Tas nav vienas dienas lēmums, tāpēc viņas pierunāt atgriezties būs grūti. Iespējams, A. solidarizējās ar kolēģēm un viņu varētu uzrunāt atgriezties. Dzīve sastāv no cikliem, un šis gads jums ir krīzes gads, bet tas nebūs ilgs. Jūs izveidosiet jaunu komandu, un jau gada otrajā pusē jums gaidāms finansiāli sekmīgs laiks.


2786… Kāpēc dēla civilsieva mani ienīst? Kā uzlabot attiecības? Vai vajag? Viņi paliks kopā?
Jūs esat ļoti atšķirīgas, bet abas vēlaties valdīt pār cilvēkiem, situāciju, un tas rada saspīlējumu attiecībās. Jums dzīves laikā ir izveidojies savs redzējums, savas morāles normas, kārtība, pēc kā dzīvojat un to vēlaties redzēt arī dēla attiecībās. Tas ir aplami, jo katra paaudze nāk ar savu skatījumu pret lietām un dzīvi. Tas ir pareizi, interesanti un tikai tā iespējama attīstība, evolūcija. Attiecības varat uzlabot, nejaucoties dēla un viņa partneres kopdzīvē. Ja vēlaties saglabāt labas attiecības ar dēlu, jums jāmīl viņa izredzētā – tas arī viss, kas no jums tiek prasīts. No malas izskatās viegli, bet patiesībā ir ļoti grūti apslāpēt savu ego. Pagaidām neredzu, ka viņi domātu par šķiršanos.  


2786… Kāds 2020. gads kopumā? Vai realizēt nepiepildīto sapni un mācīties par modelētāju? Ja sāktu Burdā, vai būtu veiksmīgi? Kā ar veiksmi loterijā?
Šis jums ir ļoti labs gads, un tas īpaši neatšķirsies no iepriekšējā. Nākamais var būt grūtāks, tāpēc šogad jums ir jāsagatavojas iespējamām pārmaiņām – jāiekrāj līdzekļi, jāpagūst kaut kas jauns, lai ir paralēla profesija, ja kaut kas sāk šķobīties līdzšinējā darbā vai jāsamazina slodze izsīkuma un veselības problēmu dēļ. Jūs noteikti varat mācīties par modelētāju Burdas kursos un piepildīt savu sapni. Tieši šobrīd ir labs laiks uzsākt to, kam sen esat briedusi. Jūs esat spēcīga sieviete un jūsu nākotne ir jūsu pašas rokās. Pagaidām neredzu laimestu loterijā.


2977… Vai mans dēls saglabās attiecības un apprecēsies?
Tuvāko trīs gadu laikā jūsu dēlam būs grūti saglabāt attiecības, jo pēkšņā krīzes situācijā viņš var izvēlēties brīvību. Viņam šajā dzīvē ir jāatstrādā brīvības karma. Viņš to atstrādā, vai nu labprātīgi ar visu sirdi nodoties ģimenei, bērniem, vai izvēloties būt brīvs no saistībām. Pagaidām viņš izvēlas otru variantu. Kad viņš iemācīsies pārvarēt krīzes situācijas, centīsies tās risināt, nevis bēgt, viņš izveidos stabilas attiecības.  


2731… Vai finanšu situācija uzlabosies?
Finanšu situācija varētu stabilizēties pēc gada, bet labus ienākumus redzu pēc trim gadiem.
2023… Vai kredītus samazināšu šogad uz pusi?
Šogad jums būs grūti samazināt kredītus uz pusi. Nākamajā gadā varat domāt par finansiālās situācijas stabilizēšanos.


2667… Vai šogad atgūšu autovadītāja tiesības? Kas gaidāms attiecībās ar K.?
Jā, jūs varat šogad atgūt autovadītāja apliecību. Variet draudzēties ar K., bet, domāju, jūs nepaliksiet kopā. Lai izveidotu stabilas attiecības, jums vajadzētu vairāk atvērties mīlestībai, izrādīt savas jūtas, būt romantiskākam un dāsnākam attiecībās.

 

 

 

 

25.februāris, 2020


2643… Viņš ir atkarīgs no spēļu automātiem. Vai I. var apstāties spēlēt? Vai I. krāpj mani? Vai es būšu ar I. kopā vai varbūt viena?
Jūs nebūsiet kopā ar I. Viņš ne tikai turpinās spēlēt, bet nospēlēs visus ietaupījumus. Kārtis rāda, ka šajās attiecībās ir ne tikai atkarības, bet arī meli un tie var būt saistīti ar citu sievieti. Jums būs cits vīrietis kopdzīvei.


2828… Mēs 2020. pazaudēsim savu darbu? Kā būs ar finansēm? Vai var veikties loterijā?
Finansiāli nestabils gads. G. var zaudēt vai mainīt darbu. Viss būs atkarīgs no jūsu abu profesionalitātes, spējas vienu specialitāti mainīt pret citu. Ideāli, ja varat sevi parādīt vismaz divās profesijās. Varat mēģināt piedalīties loterijā, šo to iespējams laimēt.  


2215… Kas notiek ar manu dēlu (darbs, attiecības, veselība)? Kas var palīdzēt?
Visticamāk, jūsu dēls neuzskata, ka viņam dzīvē būtu problēmas, jo viņš pats pieņem spontānus lēmumus, kuru dēļ var zaudēt visu. R. pašam jāuzņemas atbildība par savu dzīvi, citādi viņu ik pēc gada, diviem var piemeklēt krīze. Viņam ir jātiek pāri savam ego, uzskatam, ka viņš tikai dara, domā, rīkojas pareizi, ka viņa viedoklis ir vienīgais pareizais. Viņam jātiek galā no spontāniem lēmumiem, rīcības. Pagājušais un šis gads viņam nav viegli – viņš var zaudēt visu – darbu, attiecības veselību, un tikai sava ego dēļ. Tikai viņš pats var sev palīdzēt, ja spēs sevi parādīt kā personību, strādās ar sevi, stiprinās gribu, mugurkaulu, nebaidīsies pieņemt lēmumus, rīkoties. Viņam ir jāmācās dalīties ar citiem it visā, tad viņam viss būs. Pēc gada viņa dzīve ies kalnup, un pēc diviem viņš var izveidot attiecības.


2601… Kādas pārmaiņas mani sagaida šogad?
Šis jums patiešām var būt nopietnu pārmaiņu gads (līdzīgā situācijā bijāt pirms sešiem gadiem), lai nākamajā gadā sāktu jaunu dzīves posmu. Varat mainīt darbu, atteikties no kāda projekta, kas jums nesagādā prieku. Ja ilgstoši dzīvojat destruktīvās attiecībās, tās varat šķirt. Varat mainīt arī dzīvesvietu. Jāteic gan, ka jūs esat ļoti stabils cilvēks un jebkuras pārmaiņas, lai gan iekšēji esat tām nobriedusi, jums emocionāli sagādā lielus pārdzīvojumus. Zvaigznes jums var palīdzēt mainīt dzīvi, bet pirmais solis tām pretī tik un tā jāsper jums pašai.   


2786… Meklēšu darbu. Kur labāk – Īrijā, Vācijā? Nav savas mājas Latvijā. Vai būs, kad? Brālim Norvēģijā neveicas. Kāpēc? Vai brauks mājās?
Kārtis rāda, ka jums labāk meklēt darbu Vācijā. Jums jābrauc uz ārzemēm šogad, jo nākamgad var neizdoties atrast labu darbu. Kad jums būs stabils darbs, attiecības, ģimene, būs arī savas mājas. Brālim šis gads vēl nebūs viegls, bet nākamajā viņš var sākt labi pelnīt. Viņš var atrast citu darbu, bet mājās brauks atpūsties.


2742… Vai ar G. apprecēsimies? Vai drīzumā mainīšu darbu, kas būs tuvāk mājām?
Jums ar G. ir laba saderība, taču pagaidām kāzas es neredzu. Jums šogad visas iespējas mainīt darbu tuvāk mājām.     

 

11.februāris, 2020


2947… Attiecības ar pagātni sakārtotas, bet vai izdosies vēl būt kopā ar vīrieti godīgās, cieņpilnās un harmoniskas attiecībās?
Šajā vai nākamajā gadā jums ir iespēja izveidot attiecības. Jums ir samērā sarežģīti atrast godīgas, cieņpilnas, harmoniskas attiecības, jo jūs pati īsti neuzticaties cilvēkiem, esat pieradusi paļauties tikai uz sevi. Esat samērā egoistiska, un tas traucē attiecībās. Jums pat nekas nav jāsaka – otrs to jūt enerģētiski. Jums nevajag neko no otra gaidīt, paģērēt, attiecības izveidot traucē arī tas, ka esat galvā uzbūvējusi ideālu partnerību, kāda realitātē nepastāv. Tā ir liela Dieva dāvana – mīlēt, negaidot no otra neko pretī. Jūsu gadījumā īpašs risks gaidīt no otra, ka viņš jūs nodrošinās materiāli, piepildīs jūsu emocionālās vajadzības. Jums dzīvē liela loma draugiem un arī otru pusīti vēlams meklēt ar draugu starpniecību.

2685… Kas sagaida darba jomā šajā gadā? Jauns darbs? Vai man pazudīs trauksmes sajūta?
Jūs tuvākajā laikā varat pēkšņi mainīt darbu, īpaši, ja šim solim esat briedusi ilgāku laiku. Ja šogad to neizdarīsiet, arī nākamajā gadā jums būs aktuāls darba jautājums. Jums ir vāja enerģētika un, ja neesat apmierināta ar to, ko darāt, vai darbs atņem jau tā vārās enerģijas rezerves, pārslodzes un izdegšanas dēļ var sākties trauksme, tracināt viss, kam pretojas jūsu prāts un kas nav saskaņā arī jūsu nodomiem. Jums jāstiprina enerģētika – jāapmeklē ciguna nodarbības, joga, vairāk jādodas dabā, pie jūras, jāstrādā dārzā, labi jāizguļas.  Jums pašai ir jākļūst par raganiņu un jāpalīdz cilvēkiem, citādi varat dzīvē iet no krīzes uz krīzi.


2566… Vai D. ir mana otra puse? Vai es viņam patīku, saderība? Vai būs tikšanās? Iepazināmies internetā.
Lai pateiktu saderību un to, vai D. ir jūsu otrā puse, man ir vajadzīgi arī D. dzimšanas dati. Izejot no pieejamās informācijas, jums ir mazas cerības izveidot stabilas attiecības ar šo vīrieti.

2065… Vai A. man ir uzticīgs?
Jums ar A. ir ļoti labi saderība, taču jūs raugāties uz viņu ar aizdomām, īpaši, ja viņš devies komandējumā, strādā citā pilsētā, ārēji ir ļoti pievilcīgs. Aizdomas un neuzticība var nogalināt mīlestību. Domas ir materiālas – par to, ko mēs domājam, to pievelkam. Tā vietā jums vajadzētu vairāk domāt par sevi, strādāt ar sevi, bagātināt savu dvēseli, lai vēl vairāk iepatiktos šim vīrietim. Jums ir jāatrod kopīgas nodarbes, lai kopā ir interesanti. Jūs nedrīkstat sēdēt mājās, un arī darbs nevar būt svarīgāks par attiecībām. Jums ir risks kaut ko savā prātā izdomāt, to pieņemt ar īstenību un emocionāli ņemt pie sirds. Tā jūs nodarāt pāri savai emocionālajai un fiziskai veselībai. Lai stiprinātu attiecības, jāatturas savu viedokli uzskatīt par vienīgo pareizo.


2566… Kad apmēram R. mani uzmeklēs? Vai viņš domā par mani? Vai mums būs bērni? Kad mainīšu dzīvesvietu?
R. diemžēl par jums nedomā. Nemāniet sevi! Jums šogad un nākamajā gadā ir iespējas mainīt dzīvesvietu, īpaši, ja par to esat domājusi jau ilgāku laiku.

 

 

28.janvāris, 2020

2944… Kas pozitīvs gaidāms 2020. gadā privāta un darba jomā?
Kopumā materiāli stabils gads, taču varat mainīt darbu. Tas var notikt pēkšņi, un var nebūt jūsu lēmums. Vieglāk būs mainīt nodarbošanos un samierināties ar šo situāciju, ja esat jau agrāk domājusi par darba vai amata maiņu. Labs laiks, lai apgūtu jaunas zināšanas. Jums pašai ir jākļūst par raganiņu, citādi visu dzīvi varat iet no krīzes uz krīzi. Lai iegūtu stabilitāti, jums jādalās ar zināšanām, pieskārieniem, naudu, jārūpējas par gados vecākiem ļaudīm. Ja esat attiecībās, kritisks laiks. Iespējama šķiršanās. Emocijas un straujā daba ir lielākais ienaidnieks jums attiecībās. Bet ir daudz jāstrādā, lai kaut ko mainītu sevī. Ja neesat attiecībās, varat iepazīties ar cilvēku. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar darbu, tas varētu notikt arī tālā ceļojumā.3

2030… Kāpēc man trūkst iepriekšējā dzīvokļa un nav miera mājā? Kā nepadoties, ja visu laiku vienai jāvelk ģimene? Emocionāli vairs nespēju.
Jums māja jāattīra no negatīvās enerģijas. Tajā varējis dzīvot slims cilvēks, tur, iespējams, saglabājusies dusmu un naida enerģija. Izstaigājiet māju metru pa metram ar baznīcas sveci, izmazgājiet grīdas ar ūdeni, kam pievienots sāls. Varat skandināt zvaniņu, mājā klausīties klasisko mūziku, kas uzlabos enerģētiku. Turat mājoklī ikonas, gleznas, vēdiniet telpas, izmetiet nevajadzīgās lietas un enerģētika uzlabosies. Jūsu astroloģiskajā kartē pietrūkt prieka enerģijas. Tiecoties pēc stabilitātes, esat radusi darbus un pienākumus uzvelt uz saviem pleciem, darīt vairākas lietas vienlaikus. Tas agrāk vai vēlāk noved pie izdegšanas, enerģijas zuduma un var atsaukties uz ģimeni, bērniem, jūsu psihisko veselību. Tas nav pareizi – jums ir jāatrod darbs, kas sniedz prieku, ko varat apvienot ar ģimeni. Kad jums būs blakus cilvēks, kas uzņemsies daļu grūtuma, kļūs vieglāk. Esat izlēmīgāka! Jūs zaudējat daudz enerģijas, svārstoties savos lēmumos. Tas attiecas arī uz dzīvesvietu – nevarat izlemt, vai bija pareizi mainīt dzīvokli pret māju. Viss būs labi. Ieguldītā enerģija vienmēr transformējas vai nu mīlestības, vai naudas enerģijā un atgriežas pie cilvēka atpakaļ. Jūs vēl būsiet laimīga.


2065… Kas mani sagaida karjerā un darbā?
Šā gada laikā jūs varat mainīt darbu pret stabilāku vietu, bet kopumā nākamie trīs gadi jums karjerai veiksmīgs laiks.  

 
2925… Kā tikt pāri šķiršanās sāpēm? Vai velti vēl ceru, ka būs mums kopīga, laimīga ģimene ar bērnu tēvu?
Lai precīzāk prognozētu attiecību nākotni, vēlami bērnu tēva dati. Pēc jūsu astroloģiskās kartes redzams: strīdi, ego, vēlme uzspiest savu viedokli un gribu var izjaukt arī labas attiecības. Jūs gribat būt noteicēja it visā, neatstājot otram cilvēkam izteikšanās un rīcības brīvību. Redzu, ka krīzes situācija attiecībās bija pēdējos četrus gadus un jums nelabvēlīgais zvaigžņu stāvoklis attiecībās pielika tām punktu. Šajā gadā būs grūti salīmēt saplēsto krūzi, bet cerību nekad nevajag zaudēt. Tāpat kā nekad nedrīkst pārstāt strādāt ar sevi. Viens no bērniem var izteikt vēlmi pārcelties pie tēva. Pāri šķiršanās sāpēm varat tikt ceļojot, sportojot. Varat apgūt astroloģiju, lai labāk izprastu sevi.

 

2547… Vai būsim kopā ar A. D. un šogad uzsāksim kopdzīvi? Ar ko man saistīt savu nākotnes profesiju?
Draudzēties variet ar A.D., bet, lai precīzi prognozētu attiecības ar šo puisi, būtu vēlami arī viņa dzimšanas dati. Jums ir vajadzīgs draugs, ar kuru varat lepoties, ar kuru varat izrunāt visu, kas uz sirds, kurš spēj jūs atbalstīt materiāli. Jūs varat studēt psihoterapiju, tūrisma biznesu, pedagoģiju, sporta medicīnu, apgūt reklāmas un mārketinga zinības. Varat būt lieliski klientu konsultante jebkurā uzņēmumā.


2674… Vai man un dēliņam dzīvot kopā ar J. jeb palikt vecāku mājās? Vai mainīsies kaut kas uz labo pusi?
Dēliņam emocionāli grūti var būt kopā ar J., uz emociju pamata var sākties veselības problēmas (gremošanas traucējumi). Jums ir jāizlemj, kas svarīgāks – bērns vai J. Tuvākie divi gadi var nebūt viegli, pēc tam gaidāmas pozitīvas pārmaiņas. Viss ir jūsu rokās! Pats grūtākais laiks jums ir aiz muguras.
    
2065… Kas mūs sagaida ar A.?
Varat draudzēties, bet tas, vai attiecības pāraugs spēcīgākās jūtās un jūs paliksiet kopā, zvaigznes rādīs pusotra, divu gadu laikā.  

2026… Kas mani sagaida attiecību ziņā tuvākajā laikā? Ja nekas, tad kāpēc?
Tuvāka gada laikā jums ir iespēja iepazīties. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar darba pienākumu pildīšanu. Ejiet vairāk laukā no mājas, atrodat aizraujošu nodarbošanos, apmeklējiet sporta zāli un jums būs vieglāk satikt dzīves mīlestību. Iepazīšanās platforma jums nav īstā vieta mīlestības meklēšanai.   
                

 

 

20.janvāris, 2020

2566… Vai A. ir mana otra puse? Vai mums būs bērni? Pabeigt mācīties Taro? Vai mācīties braukt ar mašīnu?
Jūs tiecaties pēc attiecībām ar gados vecāku cilvēku, jo tas ierakstīts jūsu liktenī. Jums arī bērniņš var būt vēlāk un attiecībās ar vecāku vīrieti. Taču ar A. jums ir slikta saderība, un ir ļoti daudz jāstrādā abiem ar sevi, lai kopdzīve veidotos un izdotos. Šis laiks jums piemērots mācībām, varat paralēli apgūt pat vairākas zinības. Taro varat turpināt mācīties, arī autovadīšanas kursiem lielisks laiks. Jūs nedrīkstat svārstīties lēmumos – tas jums atņem enerģiju. Tāpēc esat stingrāka savās izvēlēs!


2727… Vai braukt strādāt uz Angliju (joma)? Kad pelnīšu vairāk? Vai ir beznaudas lāsts? Kāpēc man nekad nav gājis ar naudu? Kad un kur satikšu otru pusi?
Diez vai jūs aizbrauksiet uz Angliju, jo jums ir ļoti grūti mainīt vietu, vidi. Jūs to varat darīt, ja Anglijā jums strādā tuvinieki, kas palīdz iekārtoties. Ārzemēs jūs varat strādāt tirdzniecībā, apkalpojošā sfērā un citur. Jums nav beznaudas lāsts, jūs vienkārši nedrīkstat ņemt kredītus – tad gan jūs varat nonākt naudas grūtībās. Jums vēl divus gadus var šķist, ka pelnāt maz. Tāpēc esat izlēmīgāka, uzņēmīgāka, nebaidieties mainīt darbu un vietu! Pēc pusotra gada varat satikt vīrieti kopdzīvei. Varat iepazīties iepazīšanās vietnē vai ārzemēs.
2692.. Jau divus gadus es nevaru atrast sev citas attiecības. Kad es satikšu beidzot vīrieti kopdzīvei? Kur ar viņu iepazīšos?
33,5 gadu vecumā jums būs iespēja iepazīties ar vīrieti. Jūs varētu iepazīstināt draugi. Iepazīšanās varētu būt saistīta arī ar kāda projekta izstrādi. Viņš varētu būt cittautietis. Jums vajadzētu būt maigākai, emocionāli atvērtākai. Izskatās, ka darbs jums pirmajā vietā par attiecībām. Kad mainīsiet prioritātes, mainīsies viss jums apkārt.

2634… Mēs ar A. bijām kopā, tad izšķīrāmies, tagad gribam atkal būt kopā – vai mums tas izdosies? Vai man palikt attiecībās ar E.?
Jūs visu dzīvi varat pavadīt šaubās, ar kuru vīrieti būt kopā. Viens no laimes stūrakmeņiem ir izdarīt izvēli, savukārt vēlmes, tiekšanās pēc tā, kā nav, ir visu nelaimju cēlonis. Labāka saderība jums ir ar E.


2684… Vai ar O. būs kopīga nākotne? Kad un kur satikšu savu liktenīgo cilvēku?
Varat veidot draudzīgas attiecības ar O., jo jums ir karmiskā saderība, taču diezin vai izdosies izveidot stabilu laulību. Iepriekšējos gados jums patiesi bija diezgan grūti izveidot attiecības, taču šī un nākamā gada laikā astroloģiskā situācija mainīsies. Jums var būt iespēja satikt savu cilvēku, taču jācenšas mainīt savu filozofiju, uzskatus, jo bieži vien paužat savu viedokli, morāles principus kā vienīgos pareizos. Jūs daudz dzīvojat galvā un jau pirms notikuma cenšaties iztēloties tā gaitu, provizorisko rezultātu, un tādā veidā palaižat garām labas iespējas. Caur došanu, dalīšanos jūs varat iegūt labas attiecības. Jūsu stiprā puse ir intelekts, tāpēc varat dalīties ar zināšanām. Izveidojiet savu apmācības grupu vai interešu klubiņu un tajā varat satikt potenciālo otro pusi.

 

27.decembris, 2019

2612… Kādas būtiskas pārmaiņas – labas un sliktas – notiks manā dzīvē nākamā gada laikā? Cik ilgi es strādāšu esošajā darbā?
Jums 2020. gads patiešām varētu būt īpašs gads, jo nobriedis laiks pārmaiņām, uz kurām, tiecoties pēc stabilitātes un bailēs no tā, ka pamats zem kājām var pazust, neesat varējis saņemties daudzus gadus. Ir pienācis laiks atbrīvoties no destruktīvām attiecībām, rutīnas darba, varat mainīt arī dzīvesvietu. Jums vēlams arī pārveidot savu imidžu, mainīt pasaules uzskatu, pievēršoties kādam garīgam virzienam. Jūs pats sevi ierobežojat, uzkraujot arvien jaunus darbus, cenšoties pats ar visu tikt galā, nevis deleģējat daļu pienākumu citiem. Ar laiku tas jums kļūst par grūtu un noved pie neapmierinātības, pat depresijas. 2020. gadā jums jāmācās dalīties ar citiem it visā – naudā, pienākumos, mīlestībā, un tad jums viss būs. Jāielāgo, ka pārmaiņas notiks tikai tad, ja jūs pats būsiet tām gatavs un iniciēsiet.  Zvaigznes var tikai šo procesu atvieglot vai sarežģīt. Šajā gadā jums tas būs vieglāk izdarāms, nekā citkārt.


2243… Vai E. ir īstā sieviete, ar ko precēties? Vai arī satikšu citu sievieti?
Jums ar E. ir samērā laba saderība. Ja spēsiet nodalīt, kas ģimenē ir galvenais, abi tik galā ar savu ego, atrast kopīgas aktivitātes un intereses, varat izveidot stabilas attiecības. Jūs esat gatavs laulībai un varat šobrīd veidot ģimeni, bet – vai E. ir gatava ar jums precēties? Pilnīgi iespējams, ka pēc gada jūsu attiecības izjuks.


2877… Kādas būs attiecības ar V.? Vai būsim ģimene, viņš pieņems manu dēlu un būs kopēji bērni?
Attiecības varat veidot, bet, vai izveidosiet ģimeni, uz šo jautājumu diemžēl šobrīd nevaru dot apstiprinošu atbildi. Jums ir samērā laba saderība, bet V. vēlas brīvību un, iespējams, vēl nav gatavs stabilām attiecībām, bērniem. To, vai būsiet kopā un jums būs kopīgs bērniņš, sapratīsiet gada, pusotra laikā. V. var būt stingrs un īpaši neizrādīt jūtas pret jūsu dēliņu, bet pieņems viņu un rūpēsies. Lai jūs dzīvē neietu no krīzes uz krīzi, jums pašai vēlams kļūt par raganiņu un studēt ezotēriku.

2041… Kāpēc mana vīra brāļa sieva mani tik ļoti ienīst? Kā lai uzlabo attiecības starp viņiem?
Lai precīzāk atbildētu uz šo jautājumu, man vajadzētu zināt arī pārējo radinieku datus. Pēc jūsu datiem redzu, ka jums ar brāļa sievu ir karmiskas attiecības. Tas nozīmē, ka jūs esat satikušās kādā no iepriekšējām dzīvēm, neesat kaut ko atstrādājušas, un šajā dzīvē šī situācija jums ir jānoregulē. Tas var būt bijis maģisks uzbrukums vai pat noziegums brīvu uzskatu dēļ, centieniem pēc brīvības. Dvēsele atceras pāridarījumus un tāpēc tāda reakcija – neizprotama nepatika vai pat naids. Slikto attiecību iemesls varat būt arī jūs pati, jo nejūtaties īsti labi vīra tuvinieku lokā, jums nesakrīt uzskati ar šiem cilvēkiem, nevarat pieņemt viņu morāles principus. Jums nav jāuzlabo, jāveido citu attiecības. Jums nekas nav jādara. Jūs varat strādāt tikai ar sevi. Kad garīgi pilnveidosieties, jūs nesatrauks, ko par jums domā vīra brāļa sieva. Jūs būsiet atskaites punkts tikai sev. Ja strādāsiet ar sevi, mainīsies jūsu enerģētika un izmainīsies viss jums apkārt. Tas ir kā būt blakus apgaismotam cilvēkam – tu nezini, kāpēc, bet tev gribas kļūt labākam.


2646… Vai A. ar darbu Vācijā izdosies tikt vaļā no kredītiem? Vai A. paliks kopā ar esošo draudzeni vai ar S. un dēlu?
A. vienīgais veids, kā tikt vaļā no kredītiem, ir darbs ārzemēs. Trūkst informācijas par abām sievietēm, bet, izejot no A. datiem, redzu, ka viņš, visticamāk, paliks kopā ar to sievieti, kas viņu atbalsta, strādājot ārzemēs.


2665… Vai skaistumkopšana man nestu peļņu vai juridiskās konsultācijas? Kādas būs attiecības ar A.?
Juridiskās konsultācijas nestu lielāku peļņu, bet šajā darbā ir jāiegulda vairāk laika, enerģijas, zināšanu. Savukārt skaistumkopšana nestu vairāk prieka, ar šo rūpalu jūs labi pelnītu ārzemēs. Izvērtējiet prioritātes. Ar A. jums ir diezgan laba saderība. Ja ir mīlestība, ne tikai materiālā ieinteresētība, varat veidot attiecības, taču pēc diviem gadiem, visticamāk, jūs iepazīsieties ar citu vīrieti stabilām attiecībām.

 
2065… Kas mani sagaida ar A.?
A. ir ļoti harismātisks, taču turpmākais gads viņam nebūs viegls attiecībās. Jums varētu būt stipra karmiskā vilkme vienam pēc otra. Tas nozīmē, ka kādā no iepriekšējiem iemiesojumiem esat bijuši kopā, šajā dzīvē satikušies un jums šķiet, ka viens otru labi zināt, jums ir viegli vienam ar otru. Saderība laba, un arī tas ir priekšnosacījums, lai kādu laiku ietu kopā pa dzīves ceļu. Taču karmiskās attiecības reti tiek dotas uz mūžu. Partneri atrisina to, ko nebija atrisinājuši iepriekšējā iemiesojumā, un pēc tam katrs iet savu ceļu. Jums abiem ir tieksme uzspiest savu viedokli, uzskatīt, ka tas ir vienīgais un pareizais, un tas varētu būt iemesls strīdiem. Jāsaprot, ka katram ir tiesības paust savus uzskatus, kas ne vienmēr sakrīt ar pārējo viedokli. Ja spēsiet pieņemt otra pārliecību, neuzspiežot savas domas, varat būt kopā. Stipriniet to, kas jūs vieno, mazāk akcentējiet to, kas šķir.


2203… Jau 3 gadus esmu viena. Vai satikšu vīrieti kopdzīvei? Kad un kur? Kāds būs 2020. gads?

2020. jums būs labs gads. Lielus satricinājumus neredzu. Gaida materiālā stabilitāte, varat atļauties vairāk sevi palutināt. Jums tikai jācenšas paturēt savu viedokli pie sevis, jo pārlieka savu uzskatu paušana vai uzspiešana var novest pie strīdiem. Tāpat necenšaties tik atklāti paust to, kas jums nepatīk. Tas var būt šķērslis arī attiecībās – jūs neprotat izrādīt jūtas, bet mākat lieliski izteikt, kas nepatīk, ar ko neesat apmierināta. Redzu, ka jums ir vajadzīgs vīrietis, jo viena emocionāli jūtaties nedroši, finansiāli nestabili. Vīrieti satiksiet, kad iemācīsieties dalīties ar otru – ar mīlestību, pieskārieniem, naudu, labiem vārdiem. Tas var notikt arī šogad. Fortūna jums labvēlīga.  


2632… Vai G. S. mīl mani? Vīra mīlestība noplakusi. Ko darīt?
G. S. jūs nemīl. Viņš cenšas tikt laukā no vientulības vai depresijas, un viņam ir nepieciešams emocionāls atbalsts. Jums nevajadzētu viņam pārlieku uzticēties. Redzu, ka jūs drīzāk esat gatava kaut ko kardināli mainīt attiecībās, nevis jūsu vīrs. Jūtaties emocionāli un garīgi nogurusi, izsmelta un vēlaties satikt citu cilvēku draudzībai. Esat pat gatava kardinālam solim – šķirties, lai izietu no šī rutīnas apļa un pilnībā mainītu savu dzīvi. Viens no iemesliem – neapmierinātība intīmajā dzīvē. Kārtis jums rāda citas attiecības.

 

18.decembris, 2019

2244… Kad man būs bērniņš? Vai R. grib ģimeni? Kāds būs 2020. gads man darbā, mīlestībā, veselībā?
Bērniņu pagaidām neredzu. Mazulītis ienāk stabilās ģimeniskās attiecībās. R. vēlas ģimeni, taču jums abiem nav īsti laba saderība, turklāt pēc pusotra gada attiecības var izirt un jūs abi variet satikt citu cilvēku. Jums nākamais gads būs labs, īpaši gada otrā puse. Varat mainīt darbu, ja jums ir labāks piedāvājums. Var būt pat divi labi piedāvājumi. Kārtis rāda, ka mīlestību jaucat ar pieķeršanos, materiālo drošību, taču jūsu sirds šobrīd īsti nav nevienās attiecībās. Redzu aizraušanos, taču stabilas attiecības jūs varētu izveidot pēc pusotra gada. Nopietnu veselības problēmu nebūs, taču jāsargā emocionālā veselība. Stress, aizvainojums, nemiers jums atņem enerģiju, kas ar laiku var ietekmēt fizisko pašsajūta.   

 2621… Vai K. izdosies attiecības ar J.? Vai būs bērni?
J. vēl nav gatavs attiecībām. Pagaidām kārtis nerāda bērniņu. Kad būs stabila ģimene, būs arī bērniņš. K. vairāk jāstrādā ar sevi, vairāk jāieguldās attiecībās, ne tikai kā karalienei jāstāv tronī un jāgaida mīļums, materiālā stabilitāte no otra. Viņai jādod arī kaut kas no sevis.


2621… Vai J. pārtrauks lietot alkoholu?
J. pagaidām nav gatavs atteikties no alkohola. Viņam nav motivācijas to darīt.

2692… Vai es būšu kopā ar J.? Vai viņš dzīvo ar sievu?
Kārtis rāda, ka jūs vieno seksuālais kontakts, bet pagaidām J. nav gatavs šķirties no sievas un tagadējās dzīves, lai būtu kopā ar jums. Viņu apmierina mīlas trijstūris. Ja nebūtu jūs, būtu kāds cits zieds, uz kuru kā taurenītim lidināties.

 

 

 

29.novembris, 2019

2822… Vai A. K ir manas dvēseles otra puse? Aizmirst viņu un precēties ar A. L. vai gaidīt citu īsto vīrieti?
Lai precīzi prognozētu, ar kuru vīrieti būsiet kopā un kurš ir jūsu dvēseles radinieks, būtu jāzina šo abu cilvēku dati. Kārtis rāda, ka A. K. jums būs grūti aizmirst, lai cik sāpīga bijusi šķiršanās. Kādā pasākumā vai tusiņā jūs satiksieties, bet atjaunot attiecības… tā ir ilūzija. Neredzu kāzas ar A. L. Jums būs cits vīrietis. Jums ir jākļūst viedākai, jāmācās psiholoģija, pašai jākļūst par magu un jāpalīdz cilvēkiem, citādi jūs dzīvē iesiet no krīzes uz krīzi, arī attiecībās. Tāpat jums jāmācās dalīties ar cilvēkiem, otru pusi, un tad jums viss būs, arī stabilas attiecības.   

2716… Vai attiecības ar J. ir karmiskas? Vai būtu labāk kopā nedzīvojot?
Visas attiecības ir karmiskas, jo tās mums kaut ko iemāca, palīdz vairāk iepazīt, izprast sevi, jo partneris kā spogulī parāda mūsu vājās un stiprās puses. Tas, kas mums nepatīk otrā, nepatīk sevī vai ar laiku mēs to pamanām sevī. Taču jūsu ar J. attiecības nav liktenīgas tādā izpratnē, ka jūs kādā no iepriekšējām dzīvēm būtu bijuši kopā un šajā iemiesojumā risināt situāciju, ko neatrisinājāt citā dzīvē. Jums nav pārāk laba saderība, redzu, ka J. vairāk vēlas būt kopā ar jums, nekā jūs, taču jūs ļoti mīlat stabilitāti un jebkuras pārmaiņas jums rada stresu. Jums ir iekšējas bailes zaudēt arī finansiālo stabilitāti, un tas traucē kaut ko mainīt dzīvē. Turklāt jūsu karmiskā mācība ir atstrādāt brīvību. Lai to paveiktu, cilvēks dažreiz apzināti veido attiecības, lai gan sirds ilgojas pēc neatkarības un dziļākām jūtām, piepildījuma. Nākamais gads jūsu attiecībām būs nopietns pārbaudījums. Ja netiksiet pāri krīzei un izšķirsieties, pēc trim gadiem jūsu dzīvē varētu ienākt cits cilvēks nopietnām attiecībām.   

2718… Vai es apprecēšos? Vai nākotnē dzīvošu labāk? Jo ar vīrieti, ko dzīvoju, nav nekā, tikai bērni un dzīvoklis, ko īrējam.
Tas, ka jums ir bērni, tas ir skaistākais, kas var ar jums dzīvē notikt. Pārējais viss būs, ja vien būsiet drosmīgā un realizēsiet idejas, kas jums netrūkst. 35 gadu vecumā jūs varat apprecēties. Jums noteikti jāmācās, jāiegūst cita profesija, kas jums nesīs lielākus ienākumus. Jums ir jāmāca citi, jālasa lekcijas, lai jūs iegūtu lielāku drosmi, pārliecību par sevi. Jums ir tendence turēties pie viena darba, lai gan ienākumi jūs neapmierina. Ja baidāties kaut ko mainīt savā dzīvē, vismaz izmantojiet laiku, lai apgūtu jaunas zināšanas. Mācoties satiksiet citus cilvēkus, kas jums palīdzēs iekārtoties labāk apmaksātā darbā. Ja vēlēsieties, pēc 33 gadu vecuma varat mainīt darbu, tad jūs varat tikt arī pie sava mājokļa.  

2985… Kas notiek ar manu dēlu? Vai kāds viņam kaitē? Kā dēlam palīdzēt?
Jūsu dēlam neviens nekaitē. Jums ir jāpaseko, kas ir viņa draugi, kā viņš tērē savu enerģiju. Jūsu dēlam ir ļoti daudz enerģijas, un viņš to var tērēt pēc saviem ieskatiem. Nelaime tā, ka viņš no tās var atbrīvoties, skatoties televizoru, spēlējot datorspēles, klausoties mūziku, un neko nedarot savas attīstības labā, neapmeklējot skolu. Viņš to var tērēt tusiņos ar draugiem. Jūsu dēlam ir jāatdod enerģija sportā vai fiziskā darbā, citādi viņš to atdos konfliktējot, pat kautiņos. Redzu, ka viņam var būt ļoti nopietnas nesaskaņas ar skolotājiem. Viņš ir kā enerģētiskais donors, kas pēc konflikta atbrīvojas no enerģijas un jūtas labāk. Konflikts, protams, nav labākais veids, kā atbrīvoties no enerģijas. Tāpēc jūsu dēlam pēc skolas nepieciešams nodarboties ar kaut ko lietderīgu. Viņš var būt ļoti labs sportists, sportot pat profesionālā līmenī. Nākotnē viņš var vadīt nopietnus projektus, ja vien iegūs labu izglītību.

 

19.novembris, 2019

2636… Kā lai mēs ar vīru L. atjaunojam mīlestību savā starpā?
Lai vērtētu jūsu saderību, vēlami arī vīra dati. Pēc jūsu astroloģiskās kartes redzams, ka jums būs grūti atjaunot ģimenes saites. Saplēstu krūzi grūti salīmēt. Kad sapratīsiet, ka mīlestība, ģimene, mājīga atmosfēra, nevis cīņa par ietekmi, varu, ir svarīgāka par naudu, materiālo stabilitāti, privātīpašnieciskumu attiecībās, izveidosiet stabilu ģimeni. Tikai harmoniskā, mājīgā vidē un saskanīgās attiecībās cilvēks var saglabāt emocionālo veselību, jo mājas ir vieta, kur mēs ceļamies, sagatavojamies darbdienai, kur atpūšamies, tās ir vieta, kur rodam mieru pēc darba. Izskatās, ka jums mājas līdzinās kaujas laukam, kur viens otram nevis dāvājat, bet atņemat enerģiju, cenšoties cīnīties par ietekmi, pārmetot viens otram par naudu, rīkojot greizsirdības scēnas. Jums ir ļoti spēcīga enerģētika, un jūs ar to smacējat otru cilvēku. Vēlaties būt noteicēja, cīnāties par varu, bet ir jābūt otrādi – vīrietim ir jāvada saimniecība, jārūpējas par ģimeni, bet sievietei ar mīļiem, iedvesmojošiem vārdiem viņš jāiedvesmo, jāizsaka viņam komplimenti jāatbalsta. Jums jāatbrīvojas no privātīpašnieciskuma attiecībās (šīs īpašības dēļ jums ir grūti izšķirties). Tā vietā jāatrod hobijs, jācenšas ieguldīt enerģiju tajā, nevis jākonkurē ar otru pusi. Aizraušanās jūs padarīs interesantāku, parādīsies jaunas sarunu tēmas, jauni draugi. Jums ir nepieciešama sava interešu grupa. Jūs nemākiet dzīvot viegli un paģēriet, lai arī citi dzīvo grūti. Bet mēs nākam uz zemi, lai priecātos un baudītu dzīvi, spēlētu savu lomu, palīdzētu citiem. Ieteiktu jums pievērsties psiholoģijai, ezotērikai, garīgām praksēm un tad jūs sapratīsiet savas kļūdas. Pie jums tieksies cilvēki. Mīliet savu vīru un veltiet viņam laiku – tas arī viss, ko varat darīt, lai saglābtu attiecības.   

2638… Vai man pārdot lauku īpašumu? Vai tur ir lāsts? Vai mani bērni varēs to saglabāt, atjaunot?
Īpašumam lāsta nav, bet jums tas rada raizes, jo nespējat viena apsaimniekot. To atjaunojot un īpašumā ieguldot līdzekļus, nākotnē bērni ar to var izvilkt laimīgu lozi un tas varētu nest peļņu. Vēlams gan lauku īpašumu atdrošināt.
2640… Kas sagaida ar vīru U.? Vai ar P. turpināsies attiecības? Vai būs cits vīrietis? Kad būs darbs?
Divu gadu laikā jūs varat izšķirties ar vīru. Tiesa, jūs varat ilgi dzīvot destruktīvās attiecībās, jo jums patīk mocekles statuss. Jums patīk, ja ir smagi. Bet vai tas ir tā vērts? Tas atņem enerģiju un bojā veselību. Ir jādzīvo viegli, ar prieku. P. jūsu astroloģiskajā kartē ir mīļākais. Ja vēlēsiet veidot ar viņu nopietnākas attiecības, visticamāk, viņš to nevēlēsies, jo viņu apmierina brīvas attiecības. 46 gadu vecumā jūs varat iepazīties ar citu vīrieti kopdzīvei. 45 gadu vecumā jūs varat atrast labi atmaksātu darbu.

2929… Kādas būs attiecības ar F.? Kad satikšu vīrieti kopdzīvei?
F. līdz 45 gadu vecumam nav gatavs stabilai laulības dzīvei. Savukārt jums nākamajā gadā attiecības, kas cerīgi iesākušās, var negaidīti izirt. 39 gadu vecumā jūs varat satikt vīrieti stabilai kopdzīvei. Viņš var būt arī ārzemnieks.


2967… Manas attiecības ar A. ir ļoti pasliktinājušās. Vai tās uzlabosies? Vai paliksim kopā? Vai būs citas attiecības? Vai tikšu galā ar kredītiem?
Jums ar A. ir laba saderība, taču pietrūkst stabilitātes dzīvē. A. meklēja jūsu sabiedrībā šo stabilitāti, taču neatrada. Spriedze attiecībās pieaugs un maksimālo punktu tā sasniegs nākamā gada otrajā pusē. Tad jūsu attiecības var izjukt, ja neko nedarīsiet, lai tās saglābtu. Ja tiksiet pāri krīzei, varat saņemt bildinājumu. Kārtis rāda, ka jums būs grūti atdot kredītus, tāpēc jārunā ar kredītdevēju, un, vai nu jāpārslēdz kreditēšanas līgums, vai jāiesniedz dokumenti maksātnespējai. Jums jāpalīdz cilvēkiem, jāiet garīgais ceļš, citādi jūsu dzīve ies no krīzes uz krīzi. Pēc 61 gada vecumam jūsu dzīvē iestāsies stabilitāte.


2030… Vai man būs vēl bērni no M.? Vai mēs šķirsimies? Nav vairs sajūtas, ka mīlu.
Jums ar M. nav īpaši laba saderība, tāpēc, lai jūs paliktu kopā, jums ir jāatrod tās stiprās puses, kas jūs vieno, satur kopā, un tās jāstiprina. Turklāt jūs savā pragmatismā, materiālistiskajā domāšanā un vēlmē visu smalki un skrupulozi analizēt, kritizēt, varat neieraudzīt tās labās lietas, ko jums sniedz partneris, nespējat viņā saskatīt pozitīvās iezīmes. Jūs uz viņu raugāties kā aizsvīdušā spogulī. Notīriet to un jūs pamanīsiet cilvēku, kas rūpējas par ģimeni, tiecas pēc stabilitātes, kas patiesībā jums ir nepieciešama. Vairāk dalieties ar mīlestību, izrādiet to un tad jūs to pašu saņemsiet pretī no otras puses. Jums dzīvē ir vajadzīgs princis baltā zirgā, bet atceraties – tādi ir tikai pasakās. Otra tipa vīrietis, uz kuru varat uzķerties, – tāds, kurš jāglābj jums. Viņš var būt vājš cilvēks ar nevēlamiem ieradumiem, atkarībām. Ja vēlaties, jau tuvākajā laikā varat izjaukt ģimeni, kritisks laiks attiecībām būs arī pēc diviem gadiem. Lai gan redzu jums bērniņu, neiesaku šādā brīdī domāt par ģimenes pieaugumu, jo mazulim jāierodas sakārtotās, mīlošās attiecībās.  

2566… Vai iepazīties tuvāk ar S.? Bail no atteikuma. Cik ilgā laikā viņš atbildēs? Vai mums būs kopdzīve?
Jūs, esot kopā ar šo cilvēku, vēlaties iegūt materiālo stabilitāti, taču nemāniet sevi – jums nebūs ar viņu ģimene. Neieciklējieties uz šo vīrieti, meklējiet sev atbilstošu partiju. Jūs tuvākajā laikā varat satikt cilvēku stabilām attiecībām.

 

5.novembris, 2019

 

2925… Uztraucos par dēla iespējamo darbavietas maiņu, jo darbs būs ļoti tālā valstī, un arī par viņa veselību. Vai un kad satiks otru pusīti?
Jums nevajag satraukties par dēlu, jo viņa astroloģiskajā kartē paredzēti tāli braucieni. Viņam gan būtu grūti ārzemēs pavadīt visu dzīvi. Pārcelšanās uz citu zemi un iedzīvošanās jaunā vietā nevienam nav viegla, bet, visticamāk, 30 gadu vecumā jūsu dēls dosies prom. Sākumā viņam nebūs viegli, bet viņš tiks galā un vismaz divarpus gadus tur strādās. Ar veselību viņam viss būs labi. Bieži vien klimata maiņa uzlabo veselību, tāpēc dažreiz slimniekiem pat iesaka mainīt dzīvesvietu un pārcelties uz citiem platuma grādiem, kur ir atšķirīgi klimatiskie apstākļi. Viss ir jūsu dēla rokās. Tā būs lieliska pieredze un labs starta laukums nākotnei. Jau tuvākajā laikā jūsu dēlam ir iespēja iepazīties ar meiteni. Lielas iespējas satikt otru pusīti ir arī ārzemēs.

 

2977… Vai es palikšu kopā ar savu vīru? Vai es satikšu kādu citu?

Nākamie divi gadi attiecībās nebūs viegli, un laulība var būt šķirta. Finansiāli jums tas nebūs izdevīgi, taču destruktīvas attiecības ietekmē jūsu veselību, īpaši emocionālo pašsajūtu. Jūs internetā varat iepazīties ar gados jaunāku vīrieti.

2956… Ar kādiem līdzekļiem I. notur V., ja viņš mīl citu? Kā atbrīvot no piesaistes? Vai radi vai es varam palīdzēt?
V. paralēli var būt attiecības ar divām sievietēm, un abām viņš var teikt, ka viņas mīl. Tas nav melots, vienkārši – tāda ir viņa daba. Un viņš nesaskata šādās attiecībās neko sliktu. I. ir spēcīgāka, pastāvīgāka, kaislīgāka, un tas viņu notur pie šīs sievietes. Pagaidām viņš sliecas palikt kopā ar I. Neviens viņam nevar palīdzēt, V. pašam ir jāizlemj, ar kuru būt kopā. Kārtis saka: ja jūs iejauksieties, sabojāsiet savu karmu.

2041… Vai bizness, kuru veicu, man nesīs ienākumus, no kuriem varēšu iztikt? Kādēļ man abi bērni ir īpašie bērni?
Jūsu biznesam noteikti ir jābūt orientētam uz ārzemju tirgu vai jums jāsadarbojas ar biznesa partneriem tālās zemēs. Turklāt jums būtu vajadzīgi ietekmīgi, bet galvenais – uzticami, sadarbības partneri vai investori. Visam ir jābūt pārdomātam, izanalizētam, labi izkalkulētam, citādi nevaru apsolīt vieglas dienas jūsu biznesam. Jums ir daudz labu ideju, taču pietrūkst stabilitātes un resursu, lai tās realizētu. Tāpēc vajadzīgi blakus cilvēki, kas jūsu idejas, kas bieži vien paliek uz papīra, realizē dzīvē. Par bērniem… Šī dzīve ir mūsu iepriekšējo dzīvju summa, un, nākot uz šo zemi, mēs paši lielos vilcienos esam uzrakstījuši tās scenāriju. Paši esam uzņēmusies mācības, ko vēlamies apgūt. Jūs, nākot uz zemi, esat apņēmusies atstrādāt brīvību. Tas nozīmē, ka kādā no iepriekšējām inkarnācijām jūs citiem cilvēkiem esat laupījusi brīvību. Lai atstrādātu brīvību, cilvēks bieži vien smagi strādā, turklāt darbs viņam nenes prieku. Sievietei parasti šādā situācijā ir vēlais bērns, var nebūt bērnu vai bērnam ir nopietnas veselības problēmas. Jums pret esošo situāciju jāattiecas saprotoši un mierīgi. Būsiet atstrādājusi karmu, izpildījusi savu uzdevumu, ja pieņemsiet savu dzīvi un, par spīti šai situācijai, nejutīsieties ierobežota. Tad ar laiku jums kļūs vieglāk. Turklāt jums vēlams atrast laiku pašrealizācijai, tāpēc tiecaties veidot savu biznesu.
Jautājumi ir ļoti nopietni, tāpēc iesaku tikties klātienē. Mans tālr. 29183220.

 

 

29.oktobris, 2019

 

2041… Kādēļ man abi puikas ir īpašie bērni? Kā uzlabot savu biznesu, lai labāk nāktu peļņa?
Jūs, nākot uz zemi, esat apņēmusies atstrādāt brīvību. Tas nozīmē, ka kādā no iepriekšējām inkarnācijām jūs citam cilvēkam esat laupījusi brīvību. Lai atstrādātu brīvību, cilvēks bieži vien smagi strādā, turklāt darbs viņam nenes prieku. Sievietei parasti šādā situācijā ir vēlais bērns, var nebūt bērnu vai bērnam ir nopietnas veselības problēmas. Jums pret esošo situāciju jāattiecas saprotoši un mierīgi. Būsiet atstrādājusi karmu, ja pieņemsiet savu dzīvi un, par spīti šai situācijai, nejutīsieties ierobežota. Tad ar laiku jums kļūs vieglāk. Turklāt jums vēlams atrast laiku pašrealizācijai. Vēl viens iemesls – jums ar vīru, vismaz pēc jūsu datiem, trūkst saderības enerģētiskā un informatīvā (garīgā) līmenī. Par biznesu… jums ir ļoti daudz labu ideju, taču pietrūkst stabilitātes vai resursu, lai tās realizētu. Jums ir vajadzīgi blakus cilvēki, kas jūsu idejas, kas bieži vien paliek uz papīra, realizē dzīvē. Jums jāuzmanās arī no spontāniem tēriņiem, spontānas, emociju vadītas naudas ieguldīšanas nestabilā projektā. Arī tēriņi bieži vien ir spontāni.

2041… Kādēļ man abi puikas ir īpašie bērni? Vai nākotnē viņi spēs dzīvot bez mums ar vīru?
Pagaidām izskatās, ka mazākajam varētu būt grūtāk dzīvot bez ģimenes. Tas, protams, atkarīgs arī no tā, cik daudz laika ieguldīsiet bērnos, ar viņiem strādājot un darbojoties. Neraizējaties pirms laika. Medicīna straujiem soļiem virzās uz priekšu, ar gadiem vainas, kas šobrīd nav ārstējamas, varēs ārstēt. Parādās arī slepenas zināšanas, kas ļauj ātrāk atveseļoties. Zinu, ka Meistariem, kas ir augsti garīgi attīstīti, pieejamas metodes, ar ko var ārstēt ļoti nopietnas slimības, taču viņi plašāk tās nedrīkst izpaust, jo cilvēce tām nav gatava. Šīs zināšanas var izmantot arī sliktiem mērķiem, sakropļojot cilvēkus. Tas nozīmē, ka mums visiem ir jākļūst labākiem, lai kādreiz šīs unikālās enerģētiskās ārstniecības metodes būtu pieejamas. 

2964… Vai man lemts satikt atbilstošu vīrieti? Vai man sākt praktizēt masāžu?
Jums dzīvē iespējama vēlā mīla, un pēc diviem gadiem jums var pavērties iespēja satikt atbilstošu vīrieti. Vēlams vairāk atvērties jūtām, izrādīt simpātijas, pieķeršanos, mīlestību pacelt augstāk par materiālo stabilitāti. Attiecībās vairāk sekojiet sirds balsij, nevis prāta analīzei. Kritiskais prāts jūs var pievilt, ko noteikti dzīvē jau esat pieredzējusi. Jūs iepriekšējā dzīvē nepareizi izmantojāt brīvību, atbildību uzkrāvāt uz citu pleciem, un šajā dzīvē jums ir jānosprauž mērķis, stingri uz to jāiet, jāatrod augstāka dzīves jēga. Mīlestība un sirds aicinājums noteikti ir lielāka vērtība par mantisko. Sirds jūs izvedīs no jebkura tupika. Jūs noteikti varat sākt praktizēt masāžu. Jums labi veiksies un būs savi klienti. Šajā darbā varat iepazīties ar potenciālo partneri. Dzīvojiet vieglāk!

2566… Vai R. ir mana otra puse? Man neatkāpties un cīnīties par viņu? Viņš mani vēl uzmeklēs? Vai un kad būsim kopā?
Jūs varat censties R. atgūt, bet nepaliksiet kopā. Jūs tikai zaudēsiet gadus un pazemosiet sevi, izlūdzoties jūtas. Mīlestība vai nu ir, vai nav, bet diedelēt jūtas no cilvēka, kurš jūs nemīl, tas nozīmē – noniecināt sevi. Jums jāapgūst psiholoģija, garīgas zināšanas, jāpraktizē, lai kļūtu mentāli un garīgi stiprāka, pati spētu pastāvēt par sevi. Vēl labāk, ja jūs šīs zināšanas nododat citiem – tā jūs iegūsiet pārliecību par saviem spēkiem, sapratīsiet, ka pati spējas nopelnīt naudu, nevis paļauties uz stipro plecu.

2967… Vai es tuvākā laikā satikšu otru pusīti? Ja jā, kur iepazīšos?
Tuvākais laiks, ko kārtis rāda, – gadu mija. Jums lielāka iespēja iepazīties iepazīšanās portālā vai ceļojumā. Lai iegūtu mīlestību un stabilas attiecības, jums jāmācās dalīties – ar prieku, mīlestību, pieskārieniem, naudu, otru iedvesmojošiem vārdiem. Jūs gribat dzīvot viegli, kas būtībā ir pareizi, mīliet brīvību, bet pietrūkst dziļuma attiecībās, ko pretējais dzimums nolasa jūsu aurā. Šī samērā virspusējā attieksme pret dzīvi var aizbiedēt cilvēku, kas vēlas stabilu ģimeni. Tāpēc jums liekas, ka dzīve iet pa riņķi un jūs nevarat izrauties no šī apļa. Jums jāiegūst līdzsvars dzīvē, jācenšas būt noslēpumainākai, nevis jāliek visas kārtis galdā jau pirmajā randiņā. Lielu lomu neveiksmē attiecībās spēlē jūsu māte. Paskatieties atpakaļ, ko viņa darījusi nepareizi attiecībā uz partneri, paanalizējiet, vai neapzināti neesat pārņēmusi šo nospiedumu.

2588… Vai dzīvošu kopā ar B. vai būs cita draudzene?
Nākamais gads attiecībās ar B. būs pārbaudījumiem pilns laiks. Ja tiksiet tiem pāri, varat būt kopā. Taču kārtis rāda, ka stabilai kopdzīvei jums būs cita draudzene.  

2615… Vai mana mīļotā L. mani krāpa, kamēr strādāja ārzemēs? Kāpēc? Vai mums ir nākotne? Kas būs ar mūsu meitu?
Lai precīzi pateiktu, vai būsiet kopā ar mīļoto, ir jāzina arī viņas dati. To, ka L. jūs krāpa, kamēr strādāja ārzemēs, ir jūsu prāta izdomāts, greizsirdības jūtu vadīts scenārijs. Jūs gribat valdīt pār savu otru pusīti, bet attiecības veido divas neatkarīgas, brīvas personības, kuras saista mīlestība, kopīgas intereses. Partneris nedrīkst liegt otrai pusei piepildīt savas intereses, viņam ir jāļauj otram augt un attīstīties visu dzīvi. Jums jātiek vaļā no zemapziņas bailēm, jāuzticas partnerei, jo valdonība, greizsirdība un pārmetumi var nogalināt mīlestību, izjaukt pat visstabilākās attiecības. Pēc diviem gadiem jūsu attiecībām būs kritisks laiks, tās var izjukt. Šķiršanās gadījumā ar meitu viss būs kārtībā. Jūs spēsiet vienoties par saskarsmes tiesībām.  

 

 

14.oktobris, 2019

2965… Vai A. es patiku? Vai varētu būt, ka viņš ir mans cilvēks? Vai man ir vientulības vainags?
Kārtis rāda, ka A. pēc izjukušām attiecībām metās jaunās, taču viņš nebija gatavs dziļām jūtām. Viņš veldzējās tuvībā ar jums, bet nav gatavs veidot ģimeni ar jums. Nezinu, vai tas ir vientulības lāsts, bet jums ir ļoti smaga enerģētika, kas traucē veidot attiecības un ģimeni. Jums ir jānodarbojas ar garīgām praksēm vai jāskaita lūgšanas, kas palīdzēs attīrīties no šī smaguma. Augstāki spēki jūs sargā. Jums ir jāsakārto kādi juridiski jautājumi vai jāziedo baznīcai, un tad jums būs iespēja iepazīties ar vīrieti, ar kuru varat izveidot ģimeni un kļūt par māmiņu. Viņš var būt sveštautietis.

2606… Attiecības pārtraucām, jo viņš nepieņēma manus bērnus. Jūtas palika. Vai kādreiz būšu laimīga laulībā?
Ar šo cilvēku jums nav laba saderība. Tās bija karmiskas attiecības, kurās jums abiem kaut kas ir jānokārto no iepriekšējām inkarnācijām, jāapgūst kāda mācība, lai pēc tam dotos katrs uz savu pusi. Jūs ieraudzījāt šo cilvēku, viss notika ļoti strauji, jums šķita, ka viņš ir īstais, lai gan patiesībā bija daudz strīdu. Jūs saturēja kopā lieliska seksuālā saderība. Iespējams, kādā citā inkarnācijā jūs slikti izturējāties pret viņa bērniem, un jums ir jāatdod parāds. Pēc 26 gadu vecuma jums būs iespēja iepazīties ar cilvēku brīnišķīgām attiecībām. Bērni nevar būt šķērslis patiesām, mīlestības pilnām attiecībām.  

2561… Vai manai meitai būs ģimene, vīrs, bērni? Ja jā, tad kad?
Jūsu meita ir ļoti neatkarīga, patstāvīga, harismātiska personība, radusi pati kārtot savu ikdienu, un viņai nav viegli savā dzīvē ielaist otru cilvēku, kuram ir citas domas, uzskati. Arī vīrietim, kas ir vājāks par viņu, nav viegli būt kopā ar tik stipru, valdonīgu sievieti. Viņai jācenšas pieņemt citu cilvēku viedokli, viņa nedrīkst ātri aizvainoties, šķilt greizsirdības liesmas. Viņai jāiet garīgais ceļš, citādi viņai būs grūti izprast sevi un pieņemt citus cilvēkus. Pēc 30 gadu vecuma viņa var pēkšņi satikt vīrieti attiecībām. Ja vēlēsies, būs arī bērniņš.

2633… Vai savā dzīvē vēl satikšu vīrieti attiecību veidošanai vai dzīve būs jāvelta tikai dēliņam?
Pēc 45 gadu vecuma jums ir iespēja iepazīties ar vīrieti ģimeniskām attiecībām. Jūs dzīves stabilitāti varat iegūt caur attiecībām, taču patiesa mīlestība jums var atnāk mūža otrā pusē. Esat atvērtāka jūtām, attiecībām, veltiet vairāk laika otras pusītes meklēšanai, neslēpiet savas domas, uzskatus. Nepārtrauciet komunikāciju, pirms neesat iepazinusi cilvēku dziļāk. Viņš var būt vecāks par jums, viņam būs līdzīgs pasaules uzskats, morāles principi. Dzīves vīrieša meklēšanā nepaļaujaties uz draudzeņu padomiem. Viņas var sniegt lāča pakalpojumu.

 

3.oktobris, 2019

 

2837… Vai V. mīl mani un mums ir nākotne? Vai es palikšu tepat?
V. jūs nemīl. Viņš jūs neprecēs un sagādās emocionālas sāpes. Ja jūs gribat draudzīgas attiecības, nevis ģimeni, varat turpināt šīs saites. Taču nemāniet sevi. Jūs viņā meklējiet kādas jaunībā nepiepildītas jūtas. Kārtis rāda, ka šīs attiecības ir vairāk uz papīra – jauka sarakstīšanās, skaisti vārdi, patērzēšana, bet – kas tālāk? Pusgada laikā varat izšķirties. Tuvākā gada laikā varat pārcelties uz dzīvi citur, bet divu gadu laikā jums var pavērties iespēja satikt sev atbilstošu partneri.

2862… Vai M. ir brīvs? Vai nav attiecības? Vai es ar M. būšu kopā? Ja ne, tad kāpēc?
Jūs nekādi nevarat būt kopā, jo jums ir ļoti slikta saderība. Vai jūs esat tikušies vai tikai savā prātā esat izauklējusi attiecību scenāriju? Jau pirmajā tikšanās reizē vajadzētu saprast, ka jūs nevarat būt kopā. Jūs katrs esat spēcīga individualitāte un jums būtu grūti atrast kopīgu valodu, intereses un saskarsmes punktus. Kārtis rāda, ka M. būs izvēle starp divām sievietēm, un viņš izvēlēsies to otro. Jums vēl būs iespējas izveidot attiecības.

2645… Kāda nākotne būs jaunajām attiecībām?
Liktenī jums vairs nav paredzēta ģimene, bet, ja pievērsīsieties garīgās dzīves pusei, praktizēsiet, meditēsiet, jums ir iespēja izveidot draudzīgas attiecības. Nekādā ziņā nedrīkstat ieslīgt rutīnā, jums ir jāapgūst kaut kas jauns, jāpievēršas aizraujošam hobijam, piemēram, ceļošanai, jāziedo nauda labdarībai, jo tas var šajās attiecības nospēlēt izšķirīgu lomu.  

2645… Mani satrauc attiecības ar vīru. Vai mani gaida jaunas attiecības? Kā būs ar veselību un kas notiks ar darbu?
Kārtis rāda, ka mīlestības laulībā nav. Jūsu vīrs jau kādu laiku vismaz domās ir prom no ģimenes. Jūs vēlaties jaunas, jo baidāties no materiālās nestabilitātes. Bet tas, no kā baidāmies, notiek. Pagaidām neredzu jums citas attiecības. Darbs turēsies, un vēl vismaz pusotru gadu labi pelnīsiet. Pēc pusotra gada varat mainīt darbavietu. Kārtīs rāda iespējamas veselības problēmas, tāpēc vēršaties pie ārsta un pārbaudiet veselību. Iespējams, būs jālieto zāles.  

2645… Mani satrauc attiecības ar vīru. Vai mani gaida jaunas attiecības? Kā būs ar veselību un kas notiks ar darbu?
Kārtis rāda, ka mīlestības šajās attiecībās nav. Jūsu vīrs jau kādu laiku vismaz domās ir prom no ģimenes. Jūs vēlaties jaunas attiecības, jo baidāties no materiālās nestabilitātes. Bet tas, no kā baidāmies, notiek. Pagaidām neredzu jums citas attiecības. Darbs turēsies, un vēl vismaz pusotru gadu labi pelnīsiet. Pēc pusotra gada varat mainīt darbavietu. Kārtīs rāda iespējamas veselības problēmas, tāpēc vēršaties pie ārsta un pārbaudiet veselību. Iespējams, būs jālieto zāles.  

2969… Strauji pasliktinājās veselība. Kājas, acis, zarnas. Kas notiek? Vai slimības ir ārstējamas?
Lūdzu, dodieties pie ārsta, man nav tiesību konsultēt medicīnas jautājumos. Uzticieties mediķiem! Jums viss būs labi.

2644… Kādas būs attiecības ar R.? Kas būs ar pašreizējo darbu?
Kritisks laiks attiecībām būs nākamā gada janvāra vidū un nākamā gada beigās. Ja spēsiet pārvarēt krīzi, variet palikt kopā. R. patīk sievietē noslēpums, jūtu dziļums, ko viņa visiem neatklāj. Svarīgi, lai viņa partnerei ir savi noteikti filozofiski uzskati, intereses. Viņš patīk neatkarība, vēlas, lai otra pusīte ir viņa draugs. Tajā pašā laikā viņam patīk omulīga, harmoniska mājas vide, kur var labi paēst, izgulēties, svinēt svētkus. Ja spēsiet to nodrošināt, variet būt viņa sieviete. Gada laikā variet mainīt darbu. Ja jums ir labs piedāvājums, ko varētu izteikt klients vai sadarbības partneris, piekrītiet.

2827… Es daru visu labu savai otrai pusītei, bet saņemu pretī nemīlestību no viņa. Jūtos pazemota viņa mātes acīs. Man iet prom no turienes? Varbūt meklēt atsevišķu dzīvokli? Dzīvot vienai?
Lai precīzi izprastu situāciju, būtu jāzina arī vīra un vīramātes dati. Jums no sirds ir jādara labu otrai pusītei, bet jāpaliek pašai. Labestība ir dabisks process, nevis vēlme izpatikt, lai paģērētu mīlestību. Jums pašai arī vairāk jādalās ar mīlestību, kas īpaši nav jūsu dabā. Jums pirmām kārtām ir jādomā par sevi – sevi jākopj, garīgi jāattīstās, jāaug, jāmeditē, jāiegūst starojums, kas pievelk cilvēkus. Jums ir jāatrod savas intereses, jāpiepilda savas brīvības alkas, nevis jākalpo vīram, jāizpatīk vīramātei. Jūs nedrīkstat kļūt par upuri šajā trijstūrī. Ja ļausiet, lai pazemo, jūs divtik pazemos. Reti kura vīramāte pieņem vedeklu, īpaši, ja viņai pašai nav veicies attiecībās. Un šajā situācijā visgrūtāk ir dēlam – viņš ciena savu māti, bet sirds dziļumos negrib nodarīt pāri arī mīļotajai sievietei. Tāpēc viņš bieži izvēlas nesaskaņas slīcināt alkoholā. Patiesībā jūs esat ļoti līdzīga vīramātei un viņa ieraugāt to, kas jums nepatīk sevī. Jums ir tiesības lūgt vīram veidot atsevišķu dzīvi ar atsevišķu saimniecību, virtuvi, jo ir jānovelk robežas starp vīramātes un jūsu dzīvi. Neredzu, ka jūs tuvākajā laikā pārceltos uz citu dzīvesvietu, taču, ja nespēsiet neko mainīt attiecībās, pēc diviem gadiem variet izšķirties. Bumba ir jūsu laukumā. Jūs esat ļoti stipra sieviete.

 

2.oktobris, 2019


2559… Kad kļūšu par māmiņu? Cik būs bērnu?
Redzu, ka šobrīd jūs nodarbina jautājums par ģimenes pieaugumu, taču astroloģiski nav īsti piemērots laiks grūtniecībai. Drusku vēlāk – 28 vai 29 gadu vecumā – jums var pieteikties bērniņš. Bērnu jums būs tik, cik vēlēsieties. Bērniņš nāk sakārtotā vidē. Neiespringstiet, nomierinieties, vispirms noformējiet attiecības, dodaties tālā kāzu ceļojumā, un tad jums pieteiksies mazulītis. Jūs būsiet ļoti laba mamma!

2622… Vai I. vainojams manas mašīnas un dzīvokļa durvju bojāšanā? Vai man darbā viss būs labi?
Es nedrīkstu norādīt konkrētu cilvēku. Ja jums ir aizdomas un pierādījumi, ka kāds cilvēks jums kaitē un var turpināt bojāt jūsu īpašumu, vēršaties prokuratūrā. Varu tikai pateikt, ka apzināti šis cilvēks nevēlas jums kaitēt – tad ir jābūt kādam nopietnam iemeslam. Viņš to var darīt arī alkohola vai emocionālas trauksmes stāvoklī. Prognozes liecina, ka gada laikā jūs varat mainīt darbu.

2647… Vai manai ģimenei senāk vai man nav lāsta, kas ietekmē manu un tuvinieku likteni un veselību?
Kārtis nerāda jums un jūsu ģimenei lāstu. V. vairāk jādalās ar cilvēkiem – tad likstas ies garām. Jādalās ne tikai ar naudu, arī ar labu vārdu, mīlestību, jāpalīdz ne tikai materiāli, arī emocionāli. Savukārt S. ir ļoti pieķērusies materiālajai pasaulei, viņai ir svarīga stabilitāte, taču Visums ir mainīgs, dzīve ir mainīga un, tiklīdz viņai dzīvē parādās melnā svītra, tas izsit no līdzsvara. Lai līdzsvarotu dzīves ceļu, S. jāpievēršas garīgām praksēm – tad viņa sapratīs, ka melnajai svītrai seko baltā, garīgais ceļš uzlabos arī veselību.

2787… Vai palikšu kopā ar A.? Vai man sākt darbu DU stacijā?
Oficiālu šķiršanos kārtis nerāda. Jums ir jāiegūst materiāla stabilitāte dzīvē, un tad būsiet emocionāli labilāka arī attiecībās. Izskatās, ka darbu DUS nestrādāsiet. Jums vēlams sākt kādu pilnīgi jaunu nodarbošanos. Neskatieties pagātnē! Kāda materiālas dabas problēma, kas, iespējams, nāk pa mātes līniju, jums traucē virzīties karjerā uz priekšu.

 

12.septembris, 2019

 

2876… Vai mūsu attiecībām ir nākotne? Ja ne, vai abiem būs citas attiecības?
Jums ir ļoti laba saderība, un jūs varat būt kopā. Turklāt V. attiecībās meklē sievieti, kas līdzinās viņa mammai, tāpēc var pieņemt sievieti ar ievērojamu gadu starpību. Jums savukārt attiecībās ir vajadzīgs cilvēks, par kuru varat rūpēties, kas jums pakļaujas, un šis vīrietis kādu laiku var ļauties jūsu diktātam. Taču jūs abi esat diezgan neatkarīgi, un stabilai kopdzīvei visai nepiemēroti.  V. patīk lidināties no zieda uz ziedu, taču viņam jāņem vērā, ka viņš kā sienāzis, rotaļīgi spēlēdamies visu dzīvi, mūža nogalē var palikt viens. V. jaunas attiecības var izveidot jau pēc gada, bet jums stabilai kopdzīvei piemērotāks vīrietis, kas ir vecāks par jums, nevis jaunāks.

2632… Kāpēc nevaru notievēt? Veselība man un vīram. Kādēļ dzer? Kāpēc dēlam dažādas likstas, noskaudums?
Jūs nevarat notievēt mazkustīga dzīvesveida dēļ, turklāt sevi šaustāt par lieko svaru. Kad sevi sāksiet pieņemt, svars noregulēsies. Svars var nākt klāt arī tāpēc, ka cenšaties risināt citu problēmas, un, jo vairāk risiniet, jo vairāk cilvēki pie jums ar tām vēršas. Ar laiku neapzināti ķermenis ieņem aizsardzības pozīciju, audzējot svaru, lai sevi aizsargātu no ārējās negatīvās enerģijas. Nākamajā gadā var saasināties kāda hroniska vaina. To sajūtot, vēršaties pie ārsta. Nomieriniet prātu, iemīliet sevi, iekustiniet savu ķermeni, nevis dzīvojat prāta pavadā, un jūs jau itin drīz jutīsieties labāk! Vīrs dzer, jo viņam maz enerģijas. Viņš ir emocionāls, bet agresīvais, kritiskais prāts, pēršanās par neko to atņem vēl vairāk. Lai nomierinātos, ir jāiedzer. Tas neatrisinās alkohola problēmu, turklāt karmisku. Viņam jānodarbojas ar garīgām praksēm, kas mainīs viņa enerģētiku. Jaunās, gaišās enerģijas disonēs ar alkohola smagnējo enerģiju, viņš vairs negribēs dzert. Veselības jomā viņam iespējamas hroniskas kuņģa vainas, kā iemesls var būt stress un alkohols. Jūsu dēlam nav noskauduma. Viņš tiecas pēc stabilitātes dzīvē, taču vēl nav apguvis dažas mācības. Dzīve kļūs vieglāka, kad viņš būs spējis tikt pāri savam ego, sapratīs, ka arī citu viedoklis, domas, rīcība ir pareiza, ne tikai viņa uzskati, nostāja, darbība. Nākamie divi gadi viņam būs mazliet veiksmīgāki, taču stabilāka dzīvē sāksies pēc 30 gadiem. Viņam ir jācenšas dzīvot vieglāk, priecīgāk, jāiededz sevī vairāk uguntiņas un tad karma, kas viņam nav viegla, neliks šķēršļus ceļā.

2603… Vai man būs vīrs un bērni? Kad es beidzot atrisināšu savas finansiālās problēmas?
Jums dzīve stabilizēsies pēc 38 gadu vecuma. Redzu, ka pagājušajā gada jums bija labas iespējas iepazīties ar otru pusīti, taču esat tik ļoti vērsta uz sevi un karjeru, ka varējāt nepamanīt kādu cilvēku, kas jūs iekāro. Labākas iespējas atrisināt finansiālās problēmas, ja strādāsiet ārzemēs.  Tikai no jums pašas atkarīgs, vai jums būs vīrs un bērni.
 

2878… Kāpēc gadiem neturas nauda? Kā ienāk, tā notiek kas neparedzēts un jāizdod. Kādu profesiju dēlam apgūt pēc pamatskolas? Domā par programmētāju – vai spēs?
Jums nevajadzētu tik ļoti raizēties par naudu. Jo vairāk ieciklējaties uz to, jo ātrāk tērējas. Nauda jums vienmēr būs! Jums ir labs naudas enerģijas kanāls, tāpēc tā jūs vienmēr atrod. Nauda aiziet neapdomīgos tēriņos, īpaši daudz tērējat dēlam, mājas iekārtošanai, tā aiziet arī dārgām dāvanām tuviniekiem. Veiciet līdzekļu uzskaiti, paanalizējat, kur varat ietaupīt, iekrāt. Jūsu dēla profesija var būt saistīta ar informācijas tehnoloģijām, bet viņš var studēt arī datoru dizainu, skaņu režiju, arhitektūru un citas nopietnas un nebūt vieglas profesijas. Taču to apguvei viņam vajadzētu mācīties vidusskolā, ko viņš var pēkšņi pamest. Viņš ieklausās jūsu viedoklī, bet ļaujiet viņam pašam izlemt, pašam uzdauzīt savus punus un atrast vietu dzīvē.

 

 

11.septembris, 2019

2565… Vai dzīvošu citā normālā dzīvoklī? Kas man būs K. un M.? Ļoti gaidu, kad beidzot satikšu Īsto?
Ar M. jums ir labāka saderība, taču, visticamāk, ne ar vienu no šiem puišiem nebūsiet kopā. Triju gadu laikā varat satikt cilvēku attiecību veidošanai. Jūs dzīvojat savā galvā, bieži vien vēlamo iztēlojaties par esošo, un tas jums traucē stabilizēt dzīvi. Jums ir vajadzīgs mājoklis, ar kuru varat lepoties, kurā varat bagātināt savu emocionālo pasauli, rīkot svētkus. Jauns mājoklis saistīts ar attiecībām, tāpēc, kad atradīsiet savu Īsto, būs arī miteklis, kur jutīsieties labi. Taču jums nevajadzētu sēdēt ar klēpī saliktām rokām un gaidīt savu Īsto. Ir jākontaktējas ar draugiem, bijušajiem skolas un klasesbiedriem, varat iepazīties arī sociālajos tīklos. Ja būsiet aktīva, komunikabla, noķersiet savu laimes putnu aiz astes. Bet galvenais – vairāk par savu ego un lepnību pasaulei rādiet sievišķību, maigumu, garīgu spēku, savu skaistumu.

2944… Vai izdosies nopirkt dzīvokli vai māju? Kāda nākotne manām attiecībām ar A.?
Pēc 48 gadu vecuma jūs varētu iegādāties jaunu mājokli. Redzu attiecības, taču, lai prognozētu attiecību nākotni ar A., vēlams zināt vīrieša vārdu un datus. Tomēr labāks laiks stabilas kopdzīves veidošanai jums būs pēc 48 gadiem.

2740… Dārzā ienesti un sabērti akmeņi, flīzes, lauskas. Pārpratuma dēļ vai tur ļaunu prātu? Ko darīt?
Ja vēlēsieties noskaidrot ļaundari un atdarīt, sabojāsiet savu karmu. Atdodiet šo problēmu Augstākiem spēkiem, kas zinās, kā rīkoties. Savāciet lauskas, aprociet zemē un tam, kas jums vēl ļaunu vai kā citādi grib jums darīt sliktu, skaļi, klusībā vai domās skaitiet šos vārdus: Paldies par jūsu rūpēm! Paldies par jūsu dāvaniņām, ko jūs mums sūtāt. Mēs tās jums sūtām atpakaļ. Saņemiet, jo tās jums patīk! Nākošā reizē būs vēl lielākas jūsējās dāvaniņas. Paldies!  

2240… Es nevaru izlemt, vai man aiziet no darba vai vēl ziemu izturēt un pavasarī iet prom. Atlūgumu jau iesniedzu.
Redzu, ka tagad aiziesiet no darba.

2649… Ja aiziešu no tagadējā darba, vai drīzumā atradīšu citu darbu? Gribētos nolikt tiesības. Vai es nolikšu?
Jūs tik drīz neatradīsiet darbu, kurš jūs apmierinās emocionāli un naudas izteiksmē. Šis un nākamais gads jums nebūs viegls. Kādreiz vajag izturēt, lai saņemtu Augstāku spēku atalgojumu. Pēc tam jums būs labs darbs ar labu algu. Nokārtosiet arī autovadīšanas tiesības. To pat jums vēlams darīt, jo pēc 57 gadiem vēlēsieties paplašināt redzesloku vai darbs būs saistīts ar pārvietošanos, un tad autovadītājas apliecība lieti noderēs. Jums ir jādalās ar citiem, nedrīkstat skopoties. Ja neziedojat naudu, palīdziet ar labu vārdu, dalāties ar pieredzi, mācieties dot, negaidot atpakaļ. Tad Visums jūs dāsni atalgos ar materiāliem labumiem.  

2649… Ja aiziešu no tagadējā darba, vai drīzumā atradīšu citu darbu? Gribētos nolikt tiesības. Vai es nolikšu?
Jūs tik drīz neatradīsiet darbu, kurš jūs apmierinās emocionāli un naudas izteiksmē. Šis un nākamais gads jums nebūs viegls. Kādreiz vajag izturēt, lai saņemtu Augstāku spēku atalgojumu. Pēc tam jums būs labs darbs ar labu algu. Nokārtosiet arī autovadīšanas tiesības. To pat jums vēlams darīt, jo pēc 57 gadiem vēlēsieties paplašināt redzesloku vai darbs būs saistīts ar pārvietošanos, un tad autovadītājas apliecība lieti noderēs. Jums ir jādalās ar citiem, nedrīkstat skopoties. Ja neziedojat naudu, palīdziet ar labu vārdu, dalāties ar pieredzi, mācieties dot, negaidot atpakaļ. Tad Visums jūs dāsni atalgos ar materiāliem labumiem.  

2835… Vai šogad satikšu savu otru pusīti? Vai mainīt darbu bija laba izvēle? Materiālā situācija uzlabosies?
Diemžēl nevaru atbildēt, jo neesat minējusi vārdu un dzimšanas datus.

 

 

2.septembris, 2019

2655… Gribu mainīt darbu – kad to labāk darīt? Vai izdosies atrast labāk apmaksātu darbu? Kādā jomā?
Jums ir labs laiks, lai mainītu darbu. Ja tagad to neizdarīsiet, pēc pusotra gada vienalga būsiet spiesta mainīt darbavietu. Jums ir jāmeklē nodarbošanās, kurā varat ieguldīt savas zināšanas, prātu, pieredzi. Jums ir jādalās ar zināšanām, jāmāca citi – tad jums nebūs jāuztraucas par labu apmaksu un stabilitāti. Jūs varat būt laba darbaudzinātāja, jo jums patīk strādāt ar gados jaunākiem cilvēkiem. Jums ir vajadzīgs darbs, kurā esat pietiekami neatkarīga un varat būt noteicēja pār savu laiku. Darbs var būt saistīts ar izdevējdarbu, mārketingu un reklāmu, valodām, jurisprudenci, intelektuālām un garīgām zināšanām, politiku, mākslu un dizainu.

 

2947… Man vajag pārdot labu dzīvokli senā ēkā Kandavā. Kad tas notiks. Cik veiksmīgi man veiksies?
67 gadu vecumā jūs varētu pārdot īpašumu. Darījums varētu izdoties ātrāk, ja lūgsiet palīgā tuvākos.  

 

2651… Kad satikšu īsto un kāda saderība ar M.? Kāda joma piemērotāka darbam? Kāds ir mans dzīves uzdevums?
Saderība ar M. vidēja. Jums ir tieksme pārāk analizēt attiecības, mīlēt ar prātu, nevis sirdi. Taču prāts pat vislabāko partnerību mēdz izjaukt, tāpēc variet aiziet arī no cilvēka, ar kuru jums ir laba saderība. No 35 gadu vecuma jūs varat izveidot stabilas attiecības. Visticamāk, tad vairs nebūsiet kopā ar M. Jūs varat strādāt pedagoģijā, varat būt brīnišķīga biroja vadītāja, strādāt klientu apkalpošanā, tirdzniecībā. Jūsu dzīves uzdevums – gan baudot likteņa dāvanas, gan piedzīvojot krīzes situācijas, nezaudēt cilvēcību, pateicību, labestību, dāsnumu attiecībās ar otru pusīti un citiem cilvēkiem. Jums vairāk pašai jāuzņemas atbildība par savu dzīvi, lēmumiem – pašai jāmeklē darbs, mājoklis, nevis jāpaļaujas uz citiem vai otru pusi, un tajā brīdī jūs sākat pildīt savu dzīves uzdevumu. Lai izšķirīgos dzīves brīžos pieņemtu pareizus lēmumus, kļūtu izlēmīgāka, izveicīgāka, asāk strādātu prāts, jums visu dzīvi jāmācās, garīgi jāpilnveidojas. Jums ir jāmāca citi. Nododot zināšanas citiem, jūs iegūsiet lielāku pārliecību par sevi, saviem spēkiem, atstrādāsiet neizlēmību. Jums ir vajadzīgs partneris, jo bez otras pusītes dzīvot grūti.

 

 

26.augusts, 2019

2649… Vai tuvāko 3 gadu laikā man jābaidās, ka mani kādu problēmu dēļ atlaidīs no darba? Vai pašai pametot šo darbavietu, varēšu ātri atrast citu labu, man patīkamu darbu?
Bailes un pārlieka emocionalitāte nav labs sabiedrotais dzīvē. Jums ir jānodarbojas ar garīgām praksēm, jāstiprina enerģētika, pārliecība par saviem spēkiem, un tad nebūs bailes zaudēt darbu. Tad sapratīsiet, ka katrs zaudējums dāvā jaunas iespējas. Bailes pazudīs arī tad, ja turpināsiet mācīties un apgūsiet kādu citu profesiju, kas vienmēr var būt drošības spilvens darba zaudējuma dēļ. Jūs pēc trim gadiem mainīsiet darbu. Varat ātrāk pieņemt jaunu piedāvājumu. Grūti pateikt, vai darbs jums patiks, jo sirds darba vietā izvēlaties stabilitāti un drošību, bet atalgojums būs labāks.

2651… Kad satikšu īsto un kāda saderība ar M.? Kāda joma piemērotāka darbam? Kāds ir mans dzīves uzdevums?
Saderība ar M. vidēja. Jums ir tieksme pārāk analizēt attiecības, mīlēt ar prātu, nevis sirdi. Taču prāts pat vislabāko partnerību mēdz izjaukt, tāpēc variet aiziet arī no cilvēka, ar kuru jums ir laba saderība. No 35 gadu vecuma jūs varat izveidot stabilas attiecības. Visticamāk, tad vairs nebūsiet kopā ar M. Jūs varat strādāt pedagoģijā, varat būt brīnišķīga biroja vadītāja, strādāt klientu apkalpošanā, tirdzniecībā. Jūsu dzīves uzdevums – gan baudot likteņa dāvanas, gan piedzīvojot krīzes situācijas, nezaudēt cilvēcību, pateicību, labestību, dāsnumu attiecībās ar otru pusīti un citiem cilvēkiem.  

2985… Kāda būs mana nākotne ar vīru? Mēs esam kopā, bet šķirti. Vai mums būs vēl bērns?
Pēc diviem gadiem jūsu savienība izjuks. Nemāniet sevi. Ir cilvēki, kas ilgi var dzīvot sliktās attiecībās, lai tikai būtu ģimene un stabils pamats zem kājām, apzināti izvēlas nebrīvi, lai atstrādātu karmu. Tas ir stāsts par jums.

 

 

21.augusts, 2019

2876… Vai satikšu sievieti, ar kuru būšu laimīgs? Vai mums būs kopīgi bērni?
Jūsu laime ir jūsu paša rokās. Jums ir jābūt aktīvākam otrās pusītes meklēšanā. Vairāk jāatveras attiecībām, jābūt nedaudz romantiskākam, atraisītākam. Jūs vai nu esat diezgan inerts, vai tēmējat nepareizā virzienā, proti, vēlaties iepazīties ar meiteni, kas jums nav paredzēta. Jūs gribat satikt sievieti, ar kuru varat lepoties, kas ir skaista, pašpietiekama, materiāli pietiekami neatkarīga, sabiedrībā zināma persona, bet pēc iepazīšanās attiecības, ar kurām esat saistījis nopietnus nākotnes plānus, pēkšņi beidzas. Pēc tam jums ir grūti uzsākt jaunas, jo baidāties atkārtoti piedzīvot neveiksmi. Centieties iepazīties ar interneta vai sociālo tīklu palīdzību, jo šī jaukā būtne, ar kuru varat veidot nopietnas attiecības, iespējams, dzīvo diezgan noslēgti. Visticamāk, viņa ir pietiekami neatkarīga, un jums ir jāatrod kāda īpaša zelta atslēdziņa uz viņas sirdi. Iepazīšanās varētu būt 36 gadu vecumā, bet stabilas attiecības un bērniņu redzu ne ātrāk kā 38 gadu vecumā. Atcerieties – laime nav meklējama otrā cilvēkā. Kad atradīsiet laimi sevī, mīļotā sieviete pati jūs atradīs.

2942… Vai tas ir Iv., kas saķēzīja degvielu puiša I. mašīnai? Ja jā, kā viņu apturēt darīt neķītrības, jo ir aizdomas, ka tā nav pirmā reize?
Kādam cilvēkam skauž I. materiālā labklājība. Ļaundaris agrāk bijis saistīts ar materiālām saitēm, iespējams, aizņēmies naudu no I. ģimenes alkoholam vai citām atkarībām. Lai tas neatkārtotos, ir jāsargā savs īpašums – apkārt mājai jāuzceļ žogs vai automašīna jātur garāžā. Var mašīnā ielikt krustiņu, Nikolaja Brīnumdarītāja ikoniņu vai spēcīgu aizsardzības akmeni – ametistu vai melno morionu. Kristāls ir jānomazgā zem auksta ūdens un jāapvārdo, domās tam lūdzot palīdzību pasargāt mašīnu no ļaunuma.

2933… Kad, kurā pilsētā, kādā jomā dabūšu darbu? Man piedāvās? Varēšu iztikt? Kā ar dzīvesvietu?
Neredzu šķēršļus, kas jums liegtu strādāt. Jau šobrīd varat atrast pietiekami labi atmaksātu darbu savas dzīvesvietas tuvumā, jo tuvākajos mēnešos nepārcelsieties uz citu pilsētu. Varat strādāt jebkuru darbu, kas atbilst jūsu izglītībai un kurā jūtaties pietiekami neatkarīga, jo jums ir grūti strādāt kāda pakļautībā. Aptuveni pēc gada gan varat mainīt darbu un dzīvesvietu. Jūs dzīvojat ilūzijās, ka atnāks Laimes lācis un sakārtos jūsu dzīvi. Tā nenotiks. Visums jums palīdzēs, ja redzēs, ka esat pietiekami daudz enerģijas tērējusi profesijas, iemaņu apgūšanai, darba meklējumiem utt. Pēc nezūdamības likuma, ieguldītā enerģija nekur nepazūd, tā atgriežas ar lieliskām iespējām.

2030… Vai turpināt tikties ar I. un vai tam ir nākotne? Kas mani sagaida turpmāk?
Visticamāk – jūs izšķirsieties, lai pēc pusotra, diviem gadiem iepazītos ar citu cilvēku. Arī viņš var būt vecāks par jums. Tuvākā gada laikā jums būs jāizvētī savas attiecības. Jāsaprot, ko jūs no tām gaidāt. Vai vēlaties palikt kopā ar šo cilvēku vai šķirties. Jums ir jābūt izlēmīgākai attiecībās un nedrīkstat savu viedokli uzskatīt par vienīgo pareizo. Varat mainīt darbavietu, jo jums var piedāvāt labākus nosacījumus. Kādai no tuvām radiniecēm var būt pēkšņas veselības problēmas.

2675… Vai man ir nākotne ar bērna tēvu K.? Vai manā dzīvē ienāks kāds no manas pagātnes?
Precīzākai prognozei jāzina arī bērna tēva dati. Bērna tēvs ir brīnišķīgs, atbildīgs cilvēks, taču jūs, apvainojoties par sīkumiem, meklējot strīdus, demonstrējot savu sievišķīgo spēku, valdonību, visu laiku gribat pārbaudīt robežas. Turklāt jūs vēlaties, lai citi vīrieši novērtē jūsu harizmu un seksapīlu. Jūs spēlējaties ar uguni, un pēc diviem gadiem jums attiecībās var būt nopietna krīze, bet pēc pieciem iespējama šķiršanās. Jā, jūsu dzīvē var ienākt cilvēks no pagātnes – skolasbiedrs vai kaimiņš, taču jums nebūs kopīgas nākotnes ar šo cilvēku. Labāk studējiet psiholoģiju vai ezotēriku, palīdziet citiem cilvēkiem sakārtot dzīvi, nevis eksperimentējiet ar savām attiecībām. Pēc daudziem gadiem jūs pateiksiet paldies visiem tiem, kas jūs atturēja no šķiršanās.

2751… Kāpēc bieži strīdi ar māti? Vai La. būs ģimene? Kādreiz izremontēsim dzīvokli?
Jūs ar mammu strīdaties, jo abas esat ugunīgas, spītīgas sievietes un nevēlaties viena otrai griezt ceļu – kā divi āži uz tiltiņa, kas labāk badās, kamēr viens iekrīt ūdenī, nevis viens piekāpjas un otram dod ceļu. Jūs esat samērā līdzīgas pēc rakstura, un ieraugāt mammā to, kas neapzināti jums nepatīk sevī, piemēram, komandēt; vispirms teikt un tad domāt; vispirms darīt un tad domāt, vai tā vajadzēja rīkoties. Turklāt mamma ir emocionāla, dažreiz dzīvo ilūzijās, pagātnē, vēlas jūs ielikt sava prāta izveidotā rāmī, kas mūsdienu jauniešiem, kuri ir brīvi un vērsti uz rītdienu, nav pieņemams. Jūs pati izvēlējāties vecākus, jo tikai šādā ģimenē varat visveiksmīgāk izpildīt savu dzīves uzdevumu, saprast savas kļūdas un no tām mācīties. Piemēram, jums jākļūst gudrākai, lai to, kas nepatika attiecībās ar mammu, jūs neatkārtotu savā ģimenē. Jums ir jābūt pateicīgai kaut vai par to, ka mamma laida jūs pasaulē. Tas taču ir tā vērts – dzīvot uz šīs skaistās zemes! Šis gads jums ir samērā labs laiks dzīvokļa remontam. Ja tas nav plānots, iespējams, pēc diviem gadiem ķersieties klāt remontdarbiem. La. pēc diviem gadiem var iepazīties ar vīrieti attiecību veidošanai, taču ģimeni viņa, visticamāk, izveidos vēlāk.

2692… Vai S. būs vēl bērni un ģimene? Pēc cik ilga laika?
Četru gadu laikā S. var izveidot ģimeni. Ja vēlēsies, būs arī bērni.

 

 

13.augusts, 2019

2622… Kas un kāpēc man kaitē, cenšoties sabojāt mašīnu un dzīvokļa durvis? Ko darīt un vai tas turpināsies?
Tas ir cilvēks no draugu loka, iespējams, vīrietis, kam skauž jūsu labklājība. Var būt, kas esat viņu aizvainojusi/atraidījusi. Viņš ārēji ir pievilcīgs, samērā smalks, sievišķīgs. Tas var atkārtoties nākamā gada sākumā, tāpēc jums vajadzētu parūpēties par aizsardzību. Vislabākā aizsardzība mašīnai ir baznīcā svētīts krustiņš vai Nikolaja Brīnumdarītāja ikoniņa. Savukārt pie mājokļa durvīm variet piespraust pīlādža zariņu vai novietot drakona figūriņu. Lai sevi pasargātu, varat nēsāt līdz aizsardzības vārdiņus, taču tie iegūst spēku, kad tos būsiet pārrakstījusi ar savu roku. «Svēti dienu pavadīt (+), Dievs ir viens (+), Dievs tas dēls ir otrs (+), Dievs tas Svētais Gars ir trešais. Šie trīs svētie sargā manu miesu un dvēseli pret šāvieniem un slepkavībām un citām vainām. Neviens man nevar dēļ šiem svētiem vārdiem asinis izliet un ļaunumu nodarīt. Turi savu roku, atvilktu no manis (+). Āmen (+). Svēts, Svēts, Svēts ir Dievs (+++). Svēta būs vienība. Āmen. (+++) B (+) D (+) Z (+) K (+) Z (+) D  (+) OK (++) B (+) Z (+) D (+) K (+) B (+) D (+) OK (+) DIEVS (+) APA (+) T (+) B (+) G (+) T (+) B (+) E (+) H (+) O( +) T (+++) At-kā-pieties visas nelaimes šo Dieva vārdu priekšā! Dievs Tēvs (+), Dievs Dēls (+), Dievs Svētais gars, esi pār mani (+). Āmen (++++)». Vietās, kur iezīmēts krusts, tas jāpārmet, kaut vai domās.


2943… Vai dēls atradīs labi apmaksātu darbu? Vai izveidos ģimeni?
Pēc 31 gada vecuma jūsu dēls var atrast labi atmaksātu darbu, bet viņam ir jābūt uzņēmīgākam. Emocijas jāatstāj malā. Viņa dzīvē lielu lomu spēlē draugi, taču viņam nevajadzētu it visā paļauties uz draugiem, jo pārlieka uzticēšanās viņa liktenī var nospēlēt ar mīnusa zīmi un viņu sāpīgi ievainot. Tas pats attiecas arī uz otru pusīti, jo savu dzīves pavadoni viņš arī meklē draugu lokā. Viņš nesteidzas veidot ģimeni, jo ir ļoti brīvs savos uzskatos, izvēlēs un rīcībā. Turklāt viņam ir tendence skatīties pagātnē, un sāpīga vilšanās var traucēt izveidot jaunas, stabilas attiecības. Jūsu dēls var ilgi dzīvot draudzīgās attiecībās, neprecoties. Otra pusīte var būt cittautiete. Pēc trim gadiem jūsu dēls varētu izveidot stabilas attiecības.  

2632… Cik ilgi vēl dzīvošu? Vai visu mūžu būšu viens?
Cik ilgi gribēsiet, tik dzīvosiet! Garīgi attīstoties (meditējot, praktizējot cigunu, jogu) un, garīgās praksēs mainot apziņu, ķermeni, paradumus, cilvēks var uzlabot veselību, pilnvērtīgi dzīvot un pagarināt mūžu par daudziem gadiem. Jums tuvākā gada laikā ir iespēja iepazīties ar otru pusīti, bet attiecības būs veiksmīgas tikai tad, ja esat sapratis, izdarījis secinājumus, kāpēc izjuka attiecības pirms sešiem gadiem. Jūs esat ļoti emocionāls un vēlaties valdīt pār otru cilvēku. Ja kaut kas nav pēc jūsu prāta, strauji saraujat attiecības. Jūs arī esat ļoti pieķēries savai vietai, un sievietes dēļ nebūtu gatavs šķirties no savas dzīvesvietas. Māja ir jūsu pils, kur varat paslēpt savas emocijas. Nesēdiet mājās, ejat vairāk cilvēkos, kur varat satikt savu sirdsāķīti.    

2522... Vai būšu laimīga ar M.? Vai bērns nav šķērslis? Vai man ir lāsts, jo bieži pēc gada pajūk attiecības?
Diemžēl nevaru atbildēt, jo neesat minējusi datus.
 
2617... Kas notiek ar manu dēlu? Kā palīdzēt?
Jūsu dēlam varētu būt finansiālas grūtības, kuru dēļ viņš var ieslīgt depresijā vai atklāties cita rakstura veselības problēmas. Viņam ir jāizvērtē, vai viņš drīkst uzņemties kredītsaistības. Arī attiecībās nav viegls laiks. Jums ir jāizrunājas ar dēlu, iespējams, viņam jādodas uz ārzemēm, lai noregulētu finanšu plūsmu. Jūsu dēlam ir ļoti svarīga stabilitāte dzīvē, bet viņš uzskata, ka to var iegūt tikai ar lielu naudu, amatu. Viņš kļūdās, tāpēc katrs šāds satricinājums viņā rada emocionālu trauksmi. Viņam viss būs labi, bet viņš ies dzīvē caur krīzēm tik ilgi, kamēr sapratīs, ka stabilitāti dzīvē sniedz nevis ārēji apstākļi – nauda, karjera, bet atgriešanās pie sevis.

2630... Kā man atrast darbu? Vai mainīšu dzīvesvietu? Kā panākt pārmaiņas dzīvē?
Jūs esat ļoti stabila, pastāvīga sieviete, tāpēc jums ir grūti pieņemt lēmumu kardināli mainīt savu dzīvi. Jums pietrūkst gribas, visu laiku svārstāties – vai man to vajag, kā es tikšu galā? Gribu un drosmi mainīt savu dzīvi var uztrenēt garīgās praksēs, meditācijās. Pārliecību par saviem spēkiem, drosmi, gribu var kaldināt arī, kļūstot par skolotāju citiem. Jums ir jāapgūst garīgas zināšanas un aiz sevis jāved cilvēki. Redzu, ka cilvēki jums uzticas, tiecas pie jums pēc padoma. Kopumā jums ir labas karjeras iespējas, bet jūs nedrīkstat būt piesieta pie dzīvesvietas. Pēc 49 gadu vecuma jūs varat atrast darbu, bet jums ir jāapsver dzīvesvietas maiņa.

2619... Vai un kad es atradīšu labi apmaksātu darbu? Kad meita uzsāks patstāvīgu dzīvi?
Labas iespējas atrast stabilāku darbu jums pavērsies 55 gadu vecumā. Jūsu meita 24 gadu vecumā sāks pastāvīgu dzīvi.
 

2644... Kādas būs attiecības ar R.?
Lai precīzi prognozētu jūsu attiecību nākotni, vajadzētu zināt R. dzimšanas datus. Kopumā jums ir labas iespējas izveidot stabilas attiecības, un vismaz gadu varētu turpināties partnerība ar R. Ja spēsiet pārvarēt krīzi 2021. gada ievadā, varat palikt kopā laimīgā savienībā.  

2571... Vai saņemšu pensijas pielikumu par ārzemēs nostrādātiem gadiem? Vai satikšu sev dzīves draugu?
Pagaidām neredzu pensijas pielikumu. Vai jūs nostrādājāt nepieciešamos gadus ārzemēs, kas ļauj saņemt pensiju? 71 gada vecumā jums ir iespējas iepazīties ar otru pusīti, taču stabilas attiecības var būt grūti izveidot, jo ne viens, ne otrs nav gatavs pamest savu dzīvesvietu un ģimeni.  

2951... Vai nopirkšu auto? Kādu krāsu izvēlēties? Vai būs pastāvīgs vīrietis?
Šajā gadā jums ir visas iespējas iegādāties automašīnu. Jums piemērots spēkrats baltā, sarkanā vai gaišzaļā krāsā. Ar vīrieti varat iepazīties darbā. Esat dāsnāka jūtās, dalieties ar uzmanību, mīlestības enerģiju, pieskārieniem. Jums ir grūti ielaist savā dzīvē cilvēku, jo jums mājās ir sava kārtība, noteikumi, ko grūti mainīt. Jūs neesat gatava dalīties arī ar ienākumiem, tāpēc jums piemērotāka draudzība vai mīļāko attiecības.  

2937... Tiku apkrāpta par 4000 eiro. Nevaru atdot. Kas mani sagaida? Iesaistījās regulators. Sola atgriezt naudu. Atkal jāmaksā. Vai ticēt?
Neredzu, ka jūs tuvākajā laikā atgūtu naudu. Vēršaties prokuratūrā ar iesniegumu par krāpšanu.

 

22.jūlijs, 2019

2942… Vai māju siltināt vai kāds vēlāk te dzīvos? Kāda vīzija par saimniecību nākotne – ieguldīt attīstībai kaut nedaudz? Vai meita turpinās iesākto vai dosies uz citu vietu? Varbūt iegādāties dažus zirgus un uzcelt mazu stallīti, lai dzimtas jaunos piesaistītu laukiem?
Jums noteikti vajag paplašināt saimniecību, remontēt un siltināt māju. Tas vairāk vajadzīgs nevis meitai, bet jums. Jūs esat stipra sieviete, kas vēlas dzīvē stabilitāti. Jums ir vajadzīga sava vieta, māja, kur paslēpt savu emocionālo pasauli, mīļi uzņemt meitu, nākotnē arī mazbērnus, viesus. Karma jūs mīl, jo esat gatava dalīties ar citiem, vēlaties, lai visiem ir labi, pretī neprasot neko. Ja šajā gadā ieguldīsiet saimniecībā, jau nākamajā gūsiet ienākumus. Pagaidām meita nedomā turpināt iesākto, viņa īsti nav zemes cilvēks, viņai ir citi talanti, kas raksturīgi mūsdienu jaunatnei, un vēlme iepazīt pasauli. Taču saimniecībā un mājā ieguldītā enerģija nezudīs, tā atgriezīsies citā kvalitātē – naudas izteiksmē un prieka enerģijā par sakoptu vidi. Zirgi – tas ir skaisti, bet kārtis rāda, ka jums ir jāpadomā, vai finansiāli to šobrīd varat atļauties. Turklāt ne jau zirgi piesaista laukiem, lauku videi piesaista dabas, dzīvnieku mīlestība, kā arī emocionāli siltas attiecības ar tur dzīvojošiem. Šajā ziņā jūsos redzu vilšanos. Domājiet vairāk par sevi. Dzimtas jaunajai paaudzei viss būs labi.
2619… Vai manam dēlam vēlams dibināt ģimeni ar draudzeni T.? Dēla darbs, pēcnācēji, dzimtas mantojums?
Vajadzētu zināt arī dēla draudzenes datus. Domāju, ka jūsu dēls neapprecēsies ar T. Pēc trim gadiem viņš iepazīsies ar citu sievieti nopietnām attiecībām. Būs arī bērns. Jūsu dēlam ir ļoti nopietni jāattiecas pret ģimenes institūciju, jo ģimene veidošana ir viņa šās dzīves nopietnākais pārbaudījums. Viņam ir jāmācās dalīties – ar siltām jūtām, pieskārieniem, materiāliem labumiem –, un tad liktenis viņu atalgos ar siltām attiecībām, bērniem. Šogad viņam ir visas iespējas strādāt, labi pelnīt, atrast nodarbošanos ar labāku algu. Viņš var nostiprināt darbā savas pozīcijas, statusu. Viss ir viņa paša rokās! Jūsu un dēla astroloģiskajā kartē ir dzimtas mantojums, taču tā dalīšanas process var nebūt vienkāršs.
2926… Kādas izmaiņas būs darbā? Vai būs darbs? Vai turpināt studēt? Ko?
Pēc gada jums varētu būt pārmaiņas darbā. Jūs dzīvē esat pieradusi paļauties tikai uz sevi, tāpēc jums vajadzētu turpināt mācības, jo izglītība noderēs nākotnē. Ja tā nav pirmā augstākā izglītība, tad jums vajadzētu studēt praktiskās mākslas, grāmatvedību, psiholoģiju, dārza vai mājas dizainu. Taču redzu, ka pēc diviem gadiem jūs varētu pamest studijas finansiālu apsvērumu dēļ. Lai jūsu dzīve neturpinātos no krīzes uz krīzi, jums vairāk vajadzētu pievērsties dzīves garīgajai pusei. Jums pašai ir jākļūst par guru, raganiņu, garīgo skolotāju, kas palīdz citiem izprast pasaules kārtību, sakārtot dzīvi.

2968… Kad un kādos apstākļos iepazīšos ar savu nākamo vīru? Kāds ir manas dzīves uzdevums?
45 gadu vecumā jūs varētu satikt savu nākamo vīru. Jūs ar viņu varētu iepazīties draugu, darba kolēģu ballītē vai fitnesa klubā, jo jūsu nākamajam vīram varētu būt svarīgas fiziskas aktivitātes. Viņš savos uzskatos ir brīvs, draudzīgs cilvēks, savā ziņā ideālists. Šī ziņa varētu arī jums likt pievērsties fitnesa nodarbībām, kas jūs padarītu vēl pievilcīgāku. Jūsu dzīves mācībstunda ir atstrādāt brīvību. Jums jāmācās atbrīvoties arī no bailēm, pieķeršanās, ieciklēšanās. Ja jūs ieciklēsieties uz to, ka jums nav attiecību, jums to nebūs. Ja jūs ieciklēsieties uz to, ka jums nav darba, bērnu, hobiju, jums to nebūs. Jums ir svarīga pašrealizācija, un jūs brīvību cenšaties atstrādāt caur naudu, jo neapzināti uzskatāt, ka brīvība ir nauda. Ja jūs jutīsiet patiesa brīva, jums nebūs problēmu ar bērniem, naudu, darbu, ģimeni. Jūsu dzīves mācībstunda ir arī pārtraukt izdzīvotas attiecības ar draugiem, kolēģiem, partneri. Jāapzinās, ka ne visas attiecības ir mūžīgas. Turklāt jūs bieži vien laipnību, draudzību jaucat ar mīlestību, un, kad izjūk iztēlē uzbūvētās attiecības, to uzskatiet par traģēdiju. Atceraties – kad aizveras vienas durvis, atveras citas. Brieduma gados jums jāpievēršas radošām nodarbēm.
2658… Vai šogad būs kādas pārmaiņas personīgajā dzīvē? Kāda nākotne ir manām attiecībām ar M.?
Neredzu iemeslu, kāpēc jūs no 2013. gada nevarat izveidot stabilas attiecības, ja vien to nekavē jūsu ambīcijas, vēlme pašai vadīt savu dzīves kuģi, pašrealizēties, ko jūs varat, tikai pateicoties iekšējai brīvībai un neatkarībai. Lai izveidotu attiecības, jums ir jāapklusina savs ego, impulsīvā daba, uzstājīgais runas veids, vairāk jāieklausās otrā viedoklī, jārespektē viņa griba un vēlmes. Grūti prognozēt stabilas attiecības ar M. Viņa dzīvē pēc trim gadiem varētu ienākt cita sieviete.
2683… Vai satikšu uzticamu dzīvesdraugu?
Trīs gadu laikā jūs varat satikt vīrieti attiecībām. Pilno lozi izvilksiet, ja atklāsiet šim cilvēkam savas jūtas, emocionālo pasauli. Attiecības grūti izveidot, ja partnerība balstās uz prāta apsvērumiem vai matemātiku.
2680… Vai dēlam iet mācīties par datoristu? Vai spēs? Vai noderēs?
Jūsu dēlam ļoti labi padodas valodas, viņš ir gudrs, un neraizējaties, ja viņš iesāk studēt kādu profesiju, tad to pamet, jo emocionāli viņam mācības šķiet par smagu. Pēc tam viņš var turpināt mācīties ko citu, ar jau daudz lielāku interesi un azartu. Viņam piemērotas studiju programmas – ekoloģija, ķīmija, datordizains, inženierzinātnes, būvniecība, arhitektūra. Taču arī datorspecialitāte viņam der, jo tieši šī disciplīna viņam varētu padoties salīdzinoši viegli. Turklāt tā ir vajadzīga katrā uzņēmumā.

2933… Kad meita izveidos attiecības? Vai ir bezlaulības vainags?
Jūsu meitai nav bezlaulības vainaga. Gada laikā viņa var iepazīties ar vīrieti nopietnām attiecībām.

2707… Vai mans draugs pareizi rīkojas, aizņemoties kredītu un pērkot dzīvokli? Varbūt viņam vajadzīgi citi varianti, lai būtu sava dzīvesvieta, jo alkoholu atmest nav spējīgs?
Šis nav piemērots laiks, lai viņš aizņemtos naudu no bankas, bet, ja viņš aizņemas no draugiem, tas variants ir labāks. Jūsu draugs ir ļoti emocionāls, un visa viņa rīcība ir balstīta uz emocijām. Alkoholu viņš lieto draugu kompānijās. Vienīgais risinājums ir doties strādāt uz ārzemēm, jo tur viņam nebūs draugu kompānijas, ar ko dzert, un tur varēs nopelnīt naudu, lai atdotu parādu.   

 

 

5.jūlijs, 2019

2037… Kad pavisam pārcelšos uz Rīgu? Vai atgriezīšos pasniedzējas darbā?
Pusotra gada laikā jums ir iespēja pārcelties uz Rīgu. Dzīvesvietas maiņa var būt saistīta ar darba iespējām. Jā, tas var būt arī pasniedzējas darbs.


2622… Kādas būs attiecības ar G.? Vai nodarīs man kaitējumu? Man – veselība, darbs, finanses, kā ar loteriju?
Jūs varat ar G. uzturēt draudzīgas attiecības, sarunas, taču, kad uzsāksiet kopdzīvi, būs grūti atrast kopsaucēju. Viņš jums nedarīs pāri, jūs vienkārši esat pārāk nesaderīgi. Pēc trim četriem gadiem jums būs iespēja satikt otru pusīti sirsnīgām attiecībām. Par veselību jums ir jādomā, jo pēkšņi par sevi likt manīt hroniska vaina. Vēlams pārbaudīt vairogdziedzeri, reproduktīvo sistēmu. Vēl šajā gadā var nākties mainīt darbu vai uzņēmuma pārstrukturēšanās gadījumā var piedāvāt citu amatu par mazāku samaksu. Tuvākā pusotra gada laikā neiesaku piedalīties loterijā – zvaigznes nav jūsu pusē! Kopumā jūs laimīgas sakritības rezultātā varat laimēt tikai nelielu naudas summu.


2968… Vai satikšu vīrieti nopietnām attiecībām? Vai būs kādas izmaiņas darbā?
Tuvākā gada laikā jums ir iespējas iepazīties ar vīrieti attiecībām, bet jums ir jābūt ļoti gudrai, lai viņu noturētu. Jums darbs un materiālā stabilitāte ir pirmajā vietā, un, esot attiecībās, var pietrūkt mīļuma un rūpju, ko dāvāt otrai pusītei. Pēc diviem gadiem iespējamas pārmaiņas darbā.


2244… Kāpēc nevaru aizmirst E.? Vai man ir nozīme viņa dzīvē? Vai vēl kādreiz būsim kopā? Viņam ir jūtas pret mani?
Jūs meklējāt stabilitāti attiecībās ar E. Jums ir tieksme otru cilvēku ļoti dziļi ielaist savā sirdī, pieķerties viņam un nelaist vaļā, tāpēc nevarat viņu palaist un aizmirst. Viņam nav jūtu pret jums, tāpēc viss beidzās. Jums ir tendence raudzīties pagātnē, un jūs turpiniet gremdēties sajūtās, ko piedzīvojāt šajās attiecībās. Jūs varat sazināties ar E. ar interneta starpniecību, satikties, bet šīm attiecībām nav nākotnes. Tas tikai no jauna iekvēlinās ogles jūsu jūtu ugunskurā, un pēc tam jūs atkal jutīsieties bezgala sāpināta un nodota. Skatieties uz priekšu! 31 gada vecumā jums būs iespēja iepazīties ar vīrieti jaukām attiecībām.

 

28.jūnijs, 2019

2585… Mūsu suņi nopietni slimoja. Vetārsti teica – nav glābjami. Vairs nav neviena. Kāpēc? Ko darīt? Bailes vest mājās jaunu. 
Jā, jūsu sunīšiem bija nopietna hroniska vaina un viņiem palīdzēt nevarēja. Lai izvairītos no līdzīga scenārija, turpmākos trīs gadus neiesaku vest mājās četrkājaino draugu. To varat darīt tikai tad, ja nodarbojaties ar labdarību, palīdzat vai ziedojat naudu, pārtiku dzīvnieku patversmei. Esat draudzīgāka pret apkārtējiem, kaimiņiem! 

2870… Kā, kad izdosies atrisināt situāciju ar A.? Vai izdosies atrast pansionātu vai citu risinājumu? 
Jums ir tikai divi risinājumi – vai nu jau šogad iekārtot A. pansionātā, kam jums žēl naudas, vai rūpēties par mammu pašai, zaudējot savu brīvību. Jūsu karmiskais uzdevums ir ziedot naudu, neko negaidot pretī. Nu ir pienācis laiks nesavtīgi palīdzēt pašas mammai. Dzīve tik un tā jūs ātrāk vai vēlāk pārbaudīs uz skopumu. 

2866… Kāpēc nevedas kopdzīve ar J.? Vai būšu kopā ar L.?
Jums ar J. nevedas kopdzīve, jo neesat īsti saderīgs pāris. Viņa šajā savienībā ir stiprāka personība, un jūs jūtaties nenovērtēts. J. nav apmierināta ar jūsu pašrealizāciju dzīvē, bieži vien jums abiem nav īsti, par ko parunāt, jo trūkst kopīgu interešu. Vārdos varat viens otram sarunāt to, ko sirdī nedomājat, un strauji var uzšvirkstēt konflikts. Jūsu attiecībās no mīlestības līdz naidam – viens solis, un otrādi. Ja vēlaties saglabāt kopdzīvi, jums ir jābūt uzņēmīgākam, izlēmīgākam, pārliecinātam savās domās un darbos, vīrietim ar stingrāku mugurkaulu. Nākamie divi gadi jums attiecībās būs sarežģīti. Ja spēsiet domstarpības pārvarēt, vairāk runāsiet par to, kā jūtaties, paliksiet kopā. Patiesībā jūs tā īsti nemaz nevēlaties šķirties, jo kopā ar šo sievieti jūtaties droši par savu nākotni, bet, tā kā trūkst sarunu pavediena, meklējat komunikāciju, mīļumu ārpusē. Ar L. jūs nebūsiet kopā. Ja turpināsiet meklējumus, 58 gadu vecumā varat satikt jaunu mīlestību, kas, iespējams, arī būs tikai sānsolis. 

2977…Vai dēls paliks kopā ar pašreizējo draudzeni? Vai es mainīšu dzīvesvietu? 
Precīzai prognozei ir vajadzīgi dēla dati. Kārtis rāda, ka viņiem būs nopietns konflikts, kas var novest līdz šķiršanās. Taču jūsu dēls vēlas stabilitāti un tāpēc meklēs izlīgumu. Ja viņi neturpinās kāpt uz viena un tā paša grābekļa, attiecības spēs saglabāt. Jūs vēl šogad līdz dzimšanas dienai varat mainīt dzīvesvietu. Pēc tam par pārcelšanos domāsiet 66 gadu vecumā.  

2942… Vai māju siltināt un remontēt? Vai kāds vēlāk te dzīvos? Kāda vīzija par saimniecību kopumā – ieguldīt attīstībai kaut nedaudz, vai meita turpinās iesākto? 
Jums noteikti vajag paplašināt saimniecību, remontēt un siltināt māju. Tas vairāk vajadzīgs nevis meitai, bet jums. Jūs esat stipra sieviete, kas vēlas dzīvē stabilitāti. Jums ir vajadzīga sava vieta, māja, kur paslēpt savu emocionālo pasauli, mīļi uzņemt meitu, nākotnē arī mazbērnus, viesus. Karma jūs mīl, jo esat gatava dalīties ar citiem, vēlaties, lai visiem ir labi, pretī neprasot neko. Ja šajā gadā ieguldīsiet saimniecībā, jau nākamajā gūsiet ienākumus. Pagaidām meita nedomā turpināt iesākto, viņa īsti nav zemes cilvēks, viņai ir citi talanti, kas raksturīgi mūsdienu jaunatnei, un vēlme iepazīt pasauli. Taču saimniecībā un mājā ieguldītā enerģija nezudīs, tā atgriezīsies citā kvalitātē – naudas izteiksmē un prieka enerģijā par sakoptu vidi.  

2617… Vai satikšu savu otro pusīti, lai sagaidītu skaistas vecumdienas kopā? Ja jā, tad kad un kur?
66 vai 67 gadu vecumā jums ir iespēja satikt vīrieti jaukām attiecībām. Bet vai jūs patiesi to vēlaties? Jūs esat ļoti pašpietiekama līdere, ambicioza, zinātkāra, lepna sieviete, kuras dzīves moto – es pati, es pati! Jums patīk pašai risināt dzīves uzdevumus. Turklāt jūs visu mūžu meklējiet ideālo otro pusīti, savas dzīves karali, bet tāda cilvēka nav. Arī karalim ir mīnusi. Esmu pārliecināta, ka vismaz reizi dzīvē esat sastādījusi sarakstu ar ideāla cilvēka īpašībām. Jums jācenšas mazināt savas ambīcijas, jāļauj otram cilvēkam uzņemties kapteiņa lomu uz jūsu dzīves kuģa komandtiltiņa. Ir jāmācās cienīt partnera viedokli. Tad jums arī veselība ilgāk turēsies. Iepazīšanās varētu notikt kādā jūsu organizētā pieņemšanā, kurā jūs izceļaties ar viesmīlību, erudīciju un prasmi lieliski gatavot. Tā var būt mājas ballīte. Varat arī izveidot savu profilu iepazīšanās portālā, jo tas cilvēks, iespējams, izvēlas diezgan noslēgtu dzīvi un nelabprāt apmeklē publiskus pasākumus. Viņš var būt sveštautietis vai strādāt ārzemēs.   
 

25.jūnijs, 2019

2327… Vai es salabšu ar draugu, ar kuru kādus 12 gadus esam kopā?
Jums ar draugu saderība ir ļoti laba, taču jūs esat sieviete, kas vēlas, lai visums griežas ap jums, bet viņš, emocionāli inteliģents un uzskatos brīvs cilvēks būdams, nespēja turēt jums līdz. Jums nesakrita viedokļi, bieži runājāt viens otram garām vai vispār nespējāt izrunāties. Viņš allaž spītīgi palika pie savām domām un viedokļa. Tas ļoti traucē attiecībās. Redzu, ka jūs ar savu straujo, ugunīgo dabu nereti rīkojāt scēnas. Pati, cik ātri uzkarsāt, tik ātri atdzisāt, bet viņš vēl ilgi turēja sevī sāpes un ievainojumu. Vienvārdsakot, mentāli viņam bija grūti, pietrūka arī mīļuma, pieskārienu, tāpēc attiecības izjuka. Jūsu kļūda arī tā, ka cenšaties otru pusi uzskatīt par savu īpašumu, taču šis cilvēks pirmām kārtām dzīvē izvēlas brīvību. Esiet devīgāka jūtās, vairāk prieka un svētku ienesiet savā dzīvē. Nelolojiet veltas cerības! Pēc trīs gadiem jums ir iespēja satikt cilvēku stabilām attiecībām. Iepazīšanās varētu notikt tuvējo draugu, paziņu, bijušo skolas draugu lokā.    

2645… Kad satikšu vīrieti, ar kuru veidosim ģimeni?
49 gadu vecumā jums ir iespēja izveidot attiecības. Izmantojiet šo zvaigžņu labvēlību!

2862… Vai un kad satikšu savu otru pusīti? 
Pēc diviem gadiem jums ir iespēja iepazīties ar sievieti attiecībām. Jums ir jāmācās apslāpēt savu ego, uzņemties lielāku atbildību un vairāk dalīties ar otru pusīti – tad satiksiet cilvēku jaukām attiecībām. 
 

17.jūnijs, 2019

2918… Vai vīrs vēl ilgi mani krāps? Kā man rīkoties? Īpašumi uz vīra vārda. Kas mani gaida nākotnē? 
Jūsu vīrs tuvāko gadu laikā negrasās pamest mīļāko. Nemāniet sevi – jūs nepaliksiet kopā. Īpašumu un naudas dēļ jūs nedrīkstat sevi pazemot. Paliekot kopā, strīdi turpināsies un vienā brīdī jūs pārņems izolētības sajūta. Turpmāko trīs gadu laikā jūs mainīsiet dzīvesvietu, lai cik jums grūti šķirties no īpašumiem. Iespējams, tikai tiesas ceļā spēsiet panākt savu daļu, jo, kā rāda kārtis, tai sievietei ir interese par vīra mantu. Kad viss nokārtosies, jums vēl būs iespēja satikt mīlestību un būt laimīgai. Jums ir jāatbrīvojas no skopuma, jānodarbojas ar labdarību, jāziedo nauda vai savs brīvais laiks citiem, un jūs pretī iegūsiet daudz vairāk – mieru un lielu mīlestību. Jūs baidāties no nestabilitātes nākotnē, taču jūsu dzīve kļūs daudz interesantāka, piepildītāka, aizraujošāka, satiksiet jaunus paziņas un domubiedrus.    

2836… Kā veiksies ar kredītu un parādu atmaksāšanu? 
Grūtības norēķināties ar kreditoriem varētu būt 76 gadu vecumā. Līdz tam nevajadzētu būt problēmām atdot parādus.  

2844… Kad manam dēlam sakārtosies personīgā dzīve un kā veiksies nākotnē? 
Jūsu dēlam personīgā dzīve sakārtosies pēc piecdesmit gadu vecuma. Nākamgad viņa dzīvē sākas jauns posms – prieka un radošas dzirksts piepildīts laiks. Viņam nevajadzētu būt nopietnām finansiālām problēmām. Viņš var apgūt jaunas zināšanas, ko vēlāk nodot citiem. Viņa dvēsele ir ļoti jauna, tāpēc gribēsies baudīt dzīvi, vairāk laika pavadīt kopā ar draugiem, doties piedzīvojumos. Nav izslēgta arī mīlas trijstūra iespējamība. Nākotnē jūsu dēlam būs daudz situāciju, īpaši, sākot no 58 gadu vecuma, kad vajadzēs pastāvēt par sevi, savām tiesībām. Viņš nedrīkst sevi vērtēt augstāk par citiem, nedrīkst arī palikt ēnā, viņaprāt, spēcīgāku personību klātbūtnē. Mēs katrs esam atskaites punkts tikai paši sev. Tāpat būs situācijas, kad viņam būs jāuzņemas līdera pozīcijas, lai vairāk iepazītu sevi. Būs jāmācās uzticēties cilvēkiem, pirmajam iespaidam par viņiem, dažreiz arī jācīnās ar iekšēju agresivitāti. Viņš ir spēcīga personība, savā veidā mags, jo viņa spēkos ir programmēt savu rītdienu, to, kas notiek viņam apkārt. Kā viņš teiks, tā būs! 

2642… Kas mani vēl sagaida (darbs, attiecības, dzīvesvieta Rīgā)? Vai būsim kopā ar N.? 
Nākamā gada vidū jūs varat mainīt darbu un trīs gadu laikā iegādāties dzīvesvietu Rīgā. Lai raksturotu attiecības, man būtu jāzina N. dati, bet pēc jūsējiem – šā gada beigās jūsu ceļi varētu šķirties. 51 gada vecumā jums ir iespēja satikt vīrieti nopietnām attiecībām. Lai tās būtu veiksmīgas un jūsu dzīvē kopumā iestātos stabilitāte, jums jāatbrīvojas no lepnuma un ego. Jūs esat ļoti stipra un cenšas pati vadīt savu dzīvi, bet vairāk jāuzticas otrai pusei, nevis dzīves groži jātur tikai savās rokās. Jūsu karmā ir kāds aspekts, ko neatstrādājot, jūs varat nokļūt situācijās, kas ietekmē jūsu dzīvi, darbu, attiecības, veselību. Jums kaut kas ir jādod no sevis – jākļūst par dziednieci, jāpalīdz radiniekiem, jādalās ar savām zināšanām, jāziedo nauda vai jākļūst par voluntieri, piemēram, veco ļaužu namā vai dzīvnieku patversmē. Esmu pārliecināta, ka esat iekļuvusi negadījumā, nelaimē vai jūs piemeklējusi pēkšņa slimība, kas likusi pārdomāt dzīvi. Iespējams, neesat spējusi nolasīt augstāko spēku vēstījumu, bet karma vienmēr brīdina ar nelielām nepatikšanām, kaut bailēm zaudēt stabilitāti zem kājām, ja cilvēks ir novirzījies no noliktā ceļa. Ja jūs atstrādāsiet šo aspektu, jums nebūs jāraizējas par darbu, attiecībām, dzīvesvietu. Jums viss būs! 

2845… Vīrietis M. Ko man vajadzēja saprast? Ko mainīt dzīvē? Vai satikšu vīrieti attiecībām? Veselība? 
Attiecībās ar M. jums ir jāsaprot, ka ir vīrieši (arī sievietes), kas dvēselē visu dzīvi jūtas jauni un brīvi, viņi lidinās no zieda uz zieda – no sievietes uz sievieti, un viņiem bieži vien dzīvē ir vajadzīgs mīlas trijstūris, īpaši, ja emocionāli un finansiāli viņi jūtas stabili un nesatricināmi. Arī jūs dvēselē jūtaties jauna un brīva, tāpēc jums nav aizspriedumu uzsākt attiecības ar jaunāku vīrieti. Turklāt jums ar M. ir samērā laba saderība. Tā nav pirmā reize, kad esat ielaidusies bīstamos sakaros, bet jums ir jāsaprot, ka tie emocionāli iztukšo, ierakstās jūsu aurā, ko šodien, kad mainās enerģijas, citi var ļoti ātri nolasīt un tāpēc sievietei var būt grūtības izveidot stabilas, ilgstošas attiecības. Šogad jūsu dzīvē var ienākt cilvēks no pagātnes, iespējams, skolas vai augstskolas laika draugs, taču šīm attiecībām nebūs nākotnes. Pēc 55 gadu vecuma jums ir iespējas satikt vīrieti skaistām attiecībām. Veselības jautājumā jums var būt iedzimtas slimības pa mātes dzimtas līniju, kas var izraisīt kuņģa un zarnu trakta traucējumus. Jāuzmanās no hroniskām mugurkaula, kaulu vainām. Ja nevarat diagnosticēt sliktās pašsajūtas cēloni, vēršaties pie laba dziednieka-diagnostiķa, jo slimību, kam ir slēpts raksturs un kam vaina meklējama enerģētiskā vai emocionālā plānā, medicīnas aparatūra var neuzrādīt.  

2596… Vai mans dēls G. būs kopā ar I.? Vai būs kopīgi bērni? 
Jūsu dēls ne ātrāk kā 2022. gadā sāks domāt par stabilām attiecībām un bērniem. G. ir ļoti izvēlīgs attiecībās, viņam ir tieksme meklēt ideālo partneri, bet viņš mēdz aizmirst, ka pirmām kārtām pašam jādalās ar mīlestību, pieskārieniem, siltiem vārdiem, nevis mīļums jāgaida no otra. Jūsu dēls nācis pasaulē, lai dāvātu mīlestību citiem, rūpētos par citiem, bet, ja viņš šo misiju nepildīs, būs paskops jūtās un siltā attieksmē pret cilvēkiem, viņš var ieciklēties uz savu veselību, jo viņu var piemeklēt sirds slimība vai nervu sistēmas traucējumi. G. ar I. nav īsti laba saderība, bet divus cilvēkus tur kopā kopīgas intereses, dzīves mērķi, ideāli un hobiji. Kārtis rāda, ka jūsu dēls vēlas ģimeni, bet, visticamāk, tā nebūs I. Viņš vēlas blakus noslēpumainu sievieti ar spēcīgu intuīciju, iekšējām dziļām zināšanām un ar kuru viņš spēj saprasties sirds un dvēseles līmenī. Iespējams, pagātnē viņam tāda ir bijusi, un viņš šo sievieti vēl nav aizmirsis. 
 

6.jūnijs, 2019

2975…Cik gadus vēl varēšu dzīvot šajā īres dzīvoklī? Vai ar laiku izdosies iegādāties dzīvokli? Kā meitai veidosies attiecības ar draugu? 
Nākamos trīs gadus jūs cītīgi skatīsieties apkārt pēc sava dzīvokļa un krāsiet naudu. Tad krīzes situācijas, attiecību vai darba maiņas dēļ pārcelsieties uz citu vietu, kur iegūsiet līdzsvaru dzīvē. Iespējams, to sniegs arī jūsu jaunais mājoklis. Ja jūsu meita ar draugu šogad spēs pārvarēt samērā nopietnu attiecību krīzi, nākamajos gados attiecības būs daudz saskanīgākas un stabilākas.  

2240… Vai es ar savu draugu vēl ilgi būsim kopā? Vai mums būs bērni? 
Turpmākais gads jums būs nopietns pārbaudījums attiecībās. Ja spēsiet saglabāt kopdzīvi, pēc diviem trim gadiem jums ģimenē var ienākt bērniņš. Jūs abi garā esat ļoti brīvi, bet attiecības un bērns – tas nozīmē uzņemties saistības, ierobežojumus, respektēt otra vēlmes un paradumus. Vai jūs abi to vēlaties? Lai atstrādātu brīvības karmu, liktenis dažreiz liek labprātīgi uzņemties nopietnas saistības, bet cilvēks var arī visu mūžu lidot kā taurenītis no zieda uz ziedu un mūža galā palikt viens. Bez bērniem un otras pusītes.    

2636… Vai es saglabāšu esošo darbu? Kādas izskatās attiecības starp mani un vīru?
Vismaz divus gadus jūs strādāsiet šajā darbā. Jums ir labs vīrs un ģimene. Jums ir tieksme analizēt savas partnerattiecības ar prātu, bet prāts mēdz pārāk rēķināt, izdomāt un iestāstīt to, kā nav, tas mēdz arī pārāk glorificēt otru pusi. Prāts ir kā mērkaķis, kas lēkā no zara uz zara un tam nav miera. Vairāk dzīvojat ar sirdi! Tikai jūs pati varat šīs attiecības saglabāt un sagraut. Es varu pateikt, kad gaidāma krīze, bet, ja to izdarīšu, pastāv risks, ka jūs vainosiet otru vai no attiecībām aiziesiet, nevis strādāsiet ar sevi, lai nepieļautu krīzi. Necenšaties ģimenē spēlēt galveno vijoli. Vīrietis ir ģimenes galva, bet sieviete – akumulators, kas viņu uzlādē, lai viņš spētu realizēties dzīvē, piepildīt savus mērķus un nodrošināt ģimeni.  

2213… Vai līdz gada beigām bijušais vīrs dzīvos pie manis? Vai šogad izdosies mainīt darbu? 
Šogad jūs vēl varat palikt strādāt esošajā darbavietā. Izskatās, ka jūs darbu varētu mainīt nākamgad. Kārtis rāda, ka jūs ar vīru sazinieties, bet viņš vēl nav gatavs atgriezties ģimenē. Jums ir jāmainās. Vairāk interesējaties par garīgiem dzīves aspektiem, nevis materiāliem labumiem.   

2024… Vai J. ir mans vīrietis? Kā veidosies mūsu attiecības? Vai būsim kopā? 
Diemžēl nevaru atbildēt, jo neesat minējusi ne savus, ne J. datus.

 

20.maijs, 2019

2978… Kāds būs prokurora lēmums manam dēlam R.? Kad viņš nodibinās ģimeni? 
Prokurora lēmums varētu tikt pārsūdzēts, taču šobrīd es neredzu pozitīvu iznākumu. R. ieradies šajā pasaulē atstrādāt brīvības karmu. Šādi cilvēki reizēm neapzināti izvēlas nosacītu nebrīvi, ierobežojumus, lai saprastu, kas ir īsta brīvība. Runājot par attiecībām, jūsu dēlam nav viegli atvērties patiesām jūtām, izlemt, kura ir īstā dzīves pavadone. Neraizējieties, viņa liktenī ieliktas vēlas attiecības – mīlestība var uzplaukt 39 gadu vecumā, bet apprecēties viņš var ne ātrāk kā 41 gada vecumā. 

2705… Dēls V. šķīries. Kad būs nopietnas attiecības? Problēmas: alkohols, veselība, kredīti, darbs. Risinājums? 
Jūsu dēls vēl nav aplauzis egoisma radziņus, taču to var izdarīt tikai attiecībās. Kad viņš spēs ieraudzīt arī otru cilvēku – viņa sāpes, pārdzīvojumus, ne tikai savējās, varēs izveidot laimīgas attiecības. Divu gadu laikā viņš var satikt cilvēku nopietnām attiecībām. Tieksmi pēc alkohola viņam var palīdzēt pārvarēt sieviete, bet sievietes dēļ viņš var arī slīgt atkarībās. Taču pats svarīgākais, kāpēc jūsu dēls ir nonācis tur, kur nonācis, – viņam nav ideālu, mērķa, kur tiekties.  Kredītus ņemt V. nav ieteicams, jo būs grūti atdot. Lai norēķinātos ar kreditoriem, viņam būtu jādodas strādāt uz ārzemēm vai jāmaina vide. Jūsu dēls ir samērā neatkarīga personība, un viņam ir grūti strādāt kāda pakļautībā, tāpēc ir nepieciešams diezgan neatkarīgs amats, ko ārzemēs būs grūti uzreiz atrast. V. jāuzmanās no galvas traumām, slimībām var būt psihoemocionāls raksturs. Proti, viņš tās var izdomāt, lai jūs iežēlinātu un savu neizdarību noveltu uz sliktu pašsajūtu. Viņam ir jāatceras – kur domas, tur enerģija, un izdomātas vainas agri vai vēlu var materializēties slimībā. Jūs nedrīkstat kļūt līdzatkarīga, idealizēt viņu, maksāt viņa kredītus. Dzīvojot viņa dzīvi, jūs nespēsiet viņam palīdzēt, bet pazaudēsiet sevi. Ja V. vēlēsies, divu gadu laikā viņš var atrast stabilu darbu. 

2705… Mazdēls R. mācās par programmētāju. Vai pareiza izvēle? Kur dzīvos? Darbs, ģimene, pēcnācēji?
Jūsu mazdēls ir izvēlējies pareizu profesiju, un viņam nākotnē būs lieliskas karjeras iespējas. Viņš strādās lielā kompānijā, iespējams, tas būs starptautisks uzņēmums. Viņam var piedāvāt darbu ārzemēs, un dzīvesvieta būs cieši saistīta ar darba iespējām. Tās var kādu laiku būt pat divas valstis. Jūsu mazdēlam viss būs labi. Būs gan ģimene, gan pēcnācēji. 

2947… Vai A. ir vēl jūtas pret mani un vai būsim kopā kā ģimenē? Vai būšu kopā ar bērniem? 
Gada laikā jūs varat atjaunot attiecības ar A., taču viņš šobrīd nevēlas veidot stabilu ģimeni. A. ir svarīgāk sakārtot darba jautājumus un attiecības viņam patlaban nav primārs jautājums. Cilvēku stabilu attiecību un ģimenes veidošanai jūs varat satikt 59 gadu vecumā. Redzu, ka mūža nogalē baidāties no vientulības, bet, no kā baidāmies, tas notiek – tāds ir visumu likums. Bērniem ir sava dzīve, jums – sava. Varat lūgt viņiem palīdzību, bet nedrīkstat kļūt atkarīga no viņiem. Jūs vēl esat jauna, jums ir iespēja satikt otru pusīti, lai mūža nogalē nebūtu viena. Tāpat vēlams vairāk laika un naudas ieguldīt hobijā, kas nākotnē var ne tikai piepildīt brīvo laiku, bet nest nelielus ienākumus.                                                                              
                                                                            
    

13.maijs, 2019

2838… Kad un kādos apstākļos iepazīšos ar savu nākamo vīru? Vai varu pasteidzināt? Vai viņš ir ārzemnieks un vai pārvākšos uz ārzemēm pie viņa? Vai kādreiz man būs sava uzņēmējdarbība un kādā jomā? 
Jūs ar nākamo vīru varat iepazīties gada laikā, kārtojot finanšu jautājumus, dodoties tālā ārzemju ceļojumā, spa, pirtī vai kādā citā procedūrā, kas palīdz jums rūpēties par savu ķermeni. Taču laulības ostā varat iestūrēt, tuvojoties 40 gadu vecumam. Jūs nevarat neko pasteidzināt, jo šīs attiecības ierakstītas jūsu liktenī. Jūs, protams, nedrīkstat sēdēt mājās un gaidīt, kad viņš ieradīsies pie jums mājās pēc līdakas pavēles. Turklāt jums šajās attiecībās ir jāuzņemas iniciatīva, ir jābūt skaistai, iekārojamai, pašai jāpanāk solīti pretī, jo viņš, visticamāk, pirmais neuzsāks sarunu, neizrādīs jūtas un patikšanu. Kā norādāt, viņš var būt ārzemnieks vai Latvijā mītošs cittautietis. Jūs nākotnē noteikti varat veidot savu biznesu, kas var būt saistīts ar ārzemēm, valodām – tūrisms, tulkošanas pakalpojumi, finanšu pārvaldība, reklāma, marketings, producēšana u. c. Jūs varat kādu laiku dzīvot ārzemēs, taču diezin vai tas būs ilgstoši. 

2641… Vai mainīšu dzīvesvietu un dabūšu citu darbu? Vai manā dzīvē viss nokārtosies pozitīvi? 
Gada laikā jūs varat dabūt citu darbu un mainīt dzīvesvietu. Jums viss dzīvē būs labi. Esat uzņēmīgāka un nebaidieties no pārmaiņām! Tās ienesīs jūsu dzīvē lielāku stabilitāti. 

2933… Vai un kad mainīšu darbu? Vai būs pārmaiņas ģimenes dzīvē? Pagurums vienam no otra.  
Pagaidām neredzu iemeslu mainīt darbu. 47 vai 48 gadu vecumā jūs varētu domāt par pārmaiņām karjerā. Jūs ar E. esat ļoti atšķirīgi, jūs vieno tikai sadzīviskas saites. Liktenis mēdz savest kopā dažādus cilvēkus, lai viņi viens no otra apgūtu citas kvalitātes – jūs no vīra iemācītos vēlmi pēc stabilitātes, bet viņš no jums – neatkarību un brīvu domu lidojumu. Ja ne viens, ne otrs nevēlas mainīties, bet cīnās viens ar otru, enerģija ar laiku izsīkst, un vīrietis un sieviete attiecībās jūtas paguruši, tās šķiet izsmeltas. Bet jābūt otrādi – ģimenē jāsmeļas enerģiju, kas palīdz darbā un sabiedriskās aktivitātēs. Krīzes brīžos katram ir jāatrod savs vaļasprieks, kas dod piepildījumu, prieku un enerģiju. Savukārt partnerim ir jārespektē otra aizraušanās. Atrodot aizraujošu nodarbošanos, cilvēks mainās, otru vairs nezāģē un bieži vien arī partneri pavelk sev līdzi. Izskatās, ka jūs vairāk ar situāciju ģimenē neesat apmierināta. Tas nozīmē, ka tieši jums ir jāmainās. Ja to nedarīsiet, divu gadu laikā ģimene var izjukt.  

9.maijs, 2019

2640… Vai mana draudzība ar P. pāraugs nopietnākās attiecībās? Kad? Cik spēcīgas jūtas pret mani? Vai ir atklāts? 
Lai vairāk uzzinātu, ko vēlas un domā P., ir nepieciešami arī viņa dati. Diemžēl jūsu draudzība ar P. nepāraugs ģimeniskās attiecībās. Viņš ir atklāts, bet kārtis nerāda mīlestību. Gada, pusotra laikā jūs visticamāk pēkšņi izšķirsieties. Tā ir bijis arī agrāk jūsu dzīvē, tāpēc būtu vēlams pēc katras neveiksmes veikt sirdslietu auditu. Šīs attiecības jums māca nepieķerties otram cilvēkam, necensties viņu kontrolēt, neuzskatīt par savu īpašumu. Tās jums māca atlaist otru, ja nav mīlestības, māca arī pacietību, jo jūs vēlaties, lai partnerībā viss notiek ātri – iepazināmies, iemīlējāmies un veidojam ģimeni. Jūs esat ļoti spēcīga sieviete, kā Napoleons ejat pa dzīvi, un jūsu klātbūtnē vīrietis jūtas drusku bailīgs, viņam grūti elpot, viņš svārstās domās un darbos, nespēj būt pats. Dodiet viņam brīvību un mācieties arī pati būt brīva. Jums dzīvē ir risks pašrealizāciju stādīt augstāk par attiecībām. Bet atceraties – attiecības ir galvenais, jo tikai attiecībās mēs iepazīstam sevi. Pēc četriem pieciem gadiem jūsu dzīvē ienāks cits cilvēks, iespējams, jaunāks par jums. 

2633… Kad satikšu cilvēku, ar kuru veidot ģimeni un audzināt bērnu? Vai palikt strādāt Latvijā? 
Jūs varat apsvērt iespēju strādāt ārzemēs, jo tur jau tuvākajā laikā varat iepazīties ar savu otru pusīti, tur var piedzimt arī jūsu bērniņš. Jums šajā dzīvē ir jāatstrādā brīvības karma, tāpēc izveidot stabilas attiecības nav viegli. Turklāt jums ir svarīga materiālā stabilitāte, tāpēc daudz strādājat, pat riskējat kļūt par darbaholiķi un var nepietikt laika attiecībām un darbam ar sevi. Vēlams atrast laiku saviesīgu pasākumu apmeklēšanai, biežāk tikties ar draudzenēm un kādā no tusiņiem varat iepazīties ar sapņu princi baltā zirgā.

2608… Kā beigsies tiesvedība? Vai satikšu mīļu cilvēku? Kad? Kā pazīt?
Diemžēl tiesas spriedums var būt jums nelabvēlīgs, tāpēc meklējiet spēcīgu aizstāvi un stiprus argumentus. Divu gadu laikā jums ir iespēja satikt mīļu cilvēku un izveidot attiecības. Kad jūs viņu satiksiet, sapratīsiet, ka tas ir viņš. Dvēseles vispirms satiekas enerģētiskā līmenī, un tikai pēc tam pieslēdzas prāts un sāk analizēt – der, neder; patīk, nepatīk. Viņš būs ģimenisks, meistars ar zelta rokām. Taču jums ir jāuzmanās iedomu tēlu sajaukt ar jums paredzētu cilvēku. 


2915… Vai A. domā par mani? Vai būsim kaut kad kopā? 
Diemžēl jūs nebūsiet kopā ar A., viņa sirds un domas nav pie jums. Neiespringstiet uz šīm attiecībām, neļaujiet, lai jūsu enerģija aiziet pie cilvēka, kas nav paredzēts jums. Skatieties uz priekšu, un trīs gadu laikā jūs satiksiet citu vīrieti. Jums ir ļoti spēcīga enerģētika, un jūsu klātbūtnē cilvēkiem nav viegli, tāpēc jums ir jādomā par hobijiem, jāstrādā dārzā vai jāatrod nodarbe, kur varat novirzīt savu enerģiju. Tad jums būs arī vieglāk izveidot kontaktu ar pretējo dzimumu. Jums ir arī jādomā, ko runājat un kā sakāt, jo teiktais var materializēties. Nedrīkstat arī savu viedokli un uzskatus paust par vienīgajiem pareizajiem. Jums ir vairāk jāatveras pasaulei, jāiemācās izteikt sevi, jāizpauž sava individualitāte, jāpierāda sevi kā interesantu personību. Un tieši caur attiecībām jūs varat to labāk izdarīt – izpaust savus talantus, iepazīt sevi, trenēt savu gribu. Attiecībās bieži vien tiek aizskarts jūsu lepnums, ego un, kad jūs būsiet iemācījusies pārvarēt savu ego un lepnumu, liktenis jums dāvās sirsnīgas, mīļas, stabilas attiecības.  

15.aprīlis, 2019

2942… No kā likstas, traumas, slimības pēdējā gada laika manā ganāmpulkā? Piespiedu kārtā iziet labi lopi. Pret dažām slimībām vakcinējam. Barības bāze laba. Kā būs turpmāk? Kā palīdzēt lopiem?
Ja jūs domājat enerģisko kaitējumu, lāstu kārtis nerāda. Taču 56 un 57 gadu vecumā jums no likteņa ielikti zaudējumi. Dzīvē viss notiek cikliski. Līdzīga situācija jums bija 50 gadu vecumā. Šīs krīzes ir paredzētas, lai cilvēks no tām mācītos, laikus sagatavotos – vakcinētu lopiņus, uzkrātu līdzekļus, kā arī pieņemtu zaudējumus, ievainojumus kā neizbēgamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Situācija ganāmpulkā uzlabosies jau augustā, ar lopiņiem viss būs kārtībā, taču jums vēlams iekrāt līdzekļus, lai jūs justos drošāk nākotnē. Jums dzīvē ir svarīga stabilitāte, bieži palīdzat arī citiem, taču sāpīgi pārdzīvojat zaudējumus. Vēlams pret tiem nodrošināties, lai šādi satricinājumi nekaitē jūsu veselībai.

2940… Vai šogad izdosies izveidot attiecības un mainīt darbu?
Šogad jums ir lielisks laiks veidot attiecības, taču stabilai kopdzīvi būsiet gatava, kad gūsiet uzvaru pār savu ego, lepnību, ietiepību. Attiecībās jums nāksies zaudēt arī savu neatkarību, kas var būt draudzības izjukšanas cēlonis. Jums ir tieksme paļauties tikai uz sevi, pašai kārtot savu dzīvi, un otrai pusītei ir grūti atrast savu vietu jūsu karaļvalstī. Vairāk izziniet sevi visu varu, visu māku, tas palīdzēs ieraudzīt sevi cita gaismā, atbrīvoties no rozā brillēm –, un vairāk paļauties uz citiem, ielaist savā dzīvē otru cilvēku. Darbu vēlams mainīt pēc gada vai diviem.

2779… Kas man jāmācās no attiecībām ar I.? Vai darbā sekmīgi tikšu augstāk?
 Jums no šīm attiecībām jāmācās nejaukt mīlestību ar draudzību, jāuzmanās piesaistīt neizlēmīgus cilvēkus, kas nav gatavi nopietnām attiecībām, nevēlas uzņemties atbildību par ģimeni un izvēlas dzīvot uz otra rēķina. Ar laiku šādiem cilvēkiem var rasties atkarības problēmas, viņus viegli var pavilkt uz sānsoļiem. Jums labākas izredzes sevi realizēt un pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm ir dzīves otrajā pusē un strādājot ārzemēs vai starptautiskā uzņēmumā. Vēl viens nosacījums – ir jābūt labai izglītībai. Lielu lomu jūsu dzīvē spēlē draugi.

2657… Kādas attiecības būs ar šo cilvēku 2019. gadā?
Ar šo cilvēku šajā gadā var būt tikai uz draudzību balstītas attiecības. Jūs tās esat vairāk iztēlojusies savā prātā, skatāties uz tām, kā aizsvīdušā spogulī. Kad to notīrīsiet, ieraudzīsiet citu ainu. Stabilas attiecības jūs varat izveidot, sākot no 45 gadu vecuma.

2680… 2019. gada būtiskie notikumi – darbs, veselība.
Šis jums ir ļoti veiksmīgs gads, un varat darīt un radīt visu, ko vēlaties.  Jums veiksies darbā, ģimenē, sadzīvē, pavērsies iespējas stabilizēt naudas plūsmu, iekrāt līdzekļus nākotnei. Lai to panāktu, jāliek lietā gan prātu, gan intuīciju, jums ir jābūt izlēmīgākai. Nebaidāties piepildīt ieceres, ceļot vai vismaz iekrāt naudu ceļojumam, ko varēsiet realizēt nākamajā gadā. Šajā gadā jāuzmanās no galvas traumām, vēlams pārbaudīt galvas asinsvadus, var parādīties asinsvadu veģetatīvā distonija.  

2969… Kāpēc no dzīves aizgāja mans dēls? Vai viņš to izdarīja pats?
Jūsu dēls to izdarīja pats. Vairāk nevaru teikt, lai nemestu ēnu uz kādu cilvēku.  

2932… Kāpēc pēdējo 2 gadu laikā esmu zaudējusi visus mīļos cilvēkus, arī vienīgo dēlu, pēc kā dzīvei nav jēgas? Kā man dzīvot tālāk?
Jūs pati esat mags, jums dzīvē ir jāatstrādā ezotēriskā pagātne, ar ko esat nodarbojusies iepriekšējos iemiesojumos. Ja jūs apgūstat ezotēriku, nodarbojaties ar maģiju, varat dzīvē sasniegt to, ko vēlaties, ja nē – maģija sāk strādāt pret jums. Jūs varat saņemt nopietnus enerģētiskus uzbrukumus, kas ir jūsu skolotāji. Lai izprastu šo mācību, jums būtu jāatnāk pie manis uz konsultāciju, to nevar izklāstīt pāris teikumos. Buda ir teicis: “Dzimšana ir ciešanas. Novecošana ir ciešanas. Slimības ir ciešanas. Nāve ir ciešanas. Bēdas un vaimanas ir ciešanas. Neiegūt to, ko vēlies, ir ciešanas.” Ir tikai vienas durvis, kas ved pie sevis un pie Augstākās patiesības izpratnes – tās ir ciešanas. Šodien pieejamas daudzas garīgās tradīcijas, kas jau dzīves laikā palīdz sasniegt transcendentālo dimensiju. Atrodiet savu un sekojiet tai. Tā ir atbilde, kā jums dzīvot tālāk.

2642… Esmu Zviedrijā jau pusgadu strādājusi. Vai man izdosies mainīt darbu un dzīvesvietu! Vai braukšu uz citu valsti?
Vismaz līdz 28 gadu vecumam strādāsiet ārzemēs. Jums ir svarīgi atrast sev piemērotu darbu, kur jūs varat labi adaptēties, lai nav jāstaigā no vietas uz vietu. Jums ir grūti strādāt ar klientiem, tāpēc vēlams meklēt nodarbošanos, kur, veicot uzticētos pienākumus, jūtaties pietiekami neatkarīga. Šogad novembrī vai nākamgad varat mainīt dzīvesvietu un darbu. Varat pārcelties arī uz citu valsti.

2.aprīlis, 2019

2565… Vai zaudēšu māju un normāli dzīvošu kā parasti? Vai mani bērni gūs panākumus nākotne?
Lai cik jums ir svarīga māja, visticamāk, būs grūti to noturēt. Nākamie divi gadi jums būs finansiāli stabilāki nekā iepriekšējie divi. Jūsu bērniem svarīgi iegūt labu izglītību, un tad viņu dzīve būs stabila. Jūs esat ļoti emocionāla attiecībā uz visu, kas skar bērnus, īpaši finansiālo nodrošinājumu. Neraizējaties, viņiem viss būs labi, tikai jums jāpalīdz izaugt un iegūt izglītību.

2977… Vai gada laikā man gaidāms bērns? Vai vispār man būs bērni? Vai ar M. būs stabilas attiecības?
Jums ir iespēja sagaidīt mazulīti 25 gadu vecumā. Redzu, ka vēlaties ātri sakārtot savu dzīvi – ģimene, bērns, karjera, taču neiespringstiet uz to, atlaidiet, bērniņš ieradīsies, kad būsiet sakārtojusi attiecības un pārliecināta, ka cilvēks, ar kuru esat kopā, ir jūsu īstā otrā pusīte. Bērniņš ierodas stabilās attiecībās, bet jums šis un nākamais gads partnerattiecībās ir samērā saspringts laiks. Jūs ar M. varat pat izšķirties. Tāpēc jums būs daudz jāstrādā ar sevi, lai saglabātu attiecības. Mācieties dalīties, ziedoties otrai pusei. Dalieties ar mīlestību, rūpēm, glāstiem, pieskārieniem, un partneris atbildēs ar to pašu. Esat padevīgāka, nevis uzskatiet sevi par centrālo būtni šajās attiecībās. Kļūstiet par raganiņu šā vārda labākajā nozīmē – gudru, viedu sievieti, un tad jums viss dzīvē būs.  

2639… Kas mūs saista? Saderība. Vai kaut kad satiksimies? Vai būs nākotne ar V.?
Jūs abi esat ļoti ģimeniski, bet vienlaikus arī neatkarīgi, tāpēc, ja attiecības ievirzīsies nopietnākā gultnē, būs grūti to dēļ zaudēt brīvību. Saderība kopumā laba – var sakrist intereses, ir abpusējas rūpes par ģimeni, bet tajā pašā laikā ne viens, ne otrs partnerim neliedz pašrealizēties. V. varētu vēlēties uzspiest savu viedokli, būtu grūti vienoties arī par kopīgām fiziskām aktivitātēm. Jūs vēlaties stabilitāti, ģimeni, jums ir nepieciešams blakus cilvēks, par ko rūpēties, bet, izskatās, ka V. pagaidām nedomā par stabilām attiecībām. Jums abiem otra puse dzīvē varētu ienākt nākamajā gadā, bet, visticamāk, tie būs citi cilvēki.

2638… Kāds ir manas dzīves uzdevums, ko man vajag mainīt sevī? Vai mans vīrs ir mani krāpis (kad, ar ko)?
Jūsu dzīves mācībstunda – prasme visās situācijās rast zelta vidusceļu. Lai to iemācītos, jums jākļūst par vērotāju, kas uz situācijām, procesiem, problēmām noraugās it kā no malas. Tad jums atvērsies jaunas robežas, zināšanas, kas nav saistītas ar emocijām, subjektivitāti, cieņu pret cilvēkiem. Jums ir jāpiedalās sabiedriskā dzīvē, bet jāpaliek pašai, konfliktsituācijās jāieklausās abu pušu viedoklī un jāatrod kompromiss. Jums ir jāvirzās pa garīgās attīstības ceļu, jāapzinās, kas dzīvē ir galvenais, un šīs idejas ir jācenšas iedzīvināt sabiedrībā. Lai to panāktu, jums ir jākļūst izlēmīgākai, pašai ir jākļūst par skolotāju citiem. Nododot zināšanas citiem, jūs iegūsiet lielāku pārliecību par sevi, saviem spēkiem. Redzu, ka pārliecību par saviem spēkiem jums dod nauda un materiālā stabilitāte, jums ir vajadzīgs arī partneris, jo bez otras pusītes var būt grūti pārvarēt krīzes, kas jūs dzīvē ik pa laikam piemeklē. Kārtis rāda, ka iespējamā krīze attiecībās, kurai jūs neredzat atrisinājumu un kas var novest pie laulības izjukšanas, jums liek domāt par vīra neuzticību. Kārtis nerāda neuzticību, tieši otrādi – augstāki spēki sargā jūsu partnerību. Bumba ir jūsu pusē – jums ir jākļūst gudrākai, diplomātiskākai, jāieklausās sirdsbalsī, kur var atrast atbildes uz visiem jautājumiem.  

2601… Vai un kad mainīt darbu? Vai būs cits vīrietis manā dzīvē?
Nākamajā gadā jūs varat mainīt darbu. Jūs esat ļoti pastāvīga, un jums ir grūti kaut ko mainīt savā dzīvē, bet mainīt darbavietu vēlams gan tāpēc, ka jaunajā vietā saņemsiet labāku atalgojumu, gan tāpēc, ka varat iepazīties ar vīrieti. Kārtis piedāvā lielisku iespēju iepazīties, ja jūs spēsiet tikt pāri iepriekšējām neveiksmēm attiecībās, atbrīvosieties no aizvainojumiem, spēsiet emocionāli atvērties, neslēpjoties aiz pašas uzliktas maskas – neviens mani nemīl.  

2968… Kas notiek ar manu dēlu? Ģimeni ignorē, draugu kompānijās pavada dienu un nakti.
Jūsu dēls ir jums līdzīgs raksturā – viņš, tāpat kā jūs, dzīvo ārējā pasaulē. Nenoliegsiet, ka esat visu mūžu strādājusi, iespējams, pat vairākus darbus vienlaikus, lai nodrošinātu materiālu stabilitāti, bet ģimenei, mājas dzīvei jums laika vienmēr pietrūka. Emocionāli gan jums tas sāpēja. Bērns ir vecāku spogulis, un dēls jums ar savu rīcību parāda, kā viņš jutās, kad jūs nebijāt mājās. Turklāt viņš skaidri nodemonstrē, kas ir tas, kas jums nepatīk sevī un ko jūs gribētu sevī mainīt. Neraizējieties, ar jūsu dēlu viss būs labi. Viņš ir gudrs un apzināti ģimeni neignorē, viņam patīk komunikācija, viņš emocionāli labi jūtas draugu kompānijā, tikai jāseko, lai viņš iegūst augstāko izglītību, jo bez diploma var palaist garām labas iespējas darba tirgū. Pēc 25 gadu vecuma viņš vairāk uzņemsies atbildību pār savu dzīvi, bet draugi emocionāli viņam būs vajadzīgi visu dzīvi.  

25.marts, 2019

2865… Vai un kad meita dabūs atbilstošu darbu? Kādā nozarē? Vai mainīs dzīvesvietu? Vai studēt maģistrantūrā?
Jā, jūsu meitai noteikti vēlams studēt maģistrantūrā, jo viņai paredzētas vairākas izglītības un šīs zināšanas noderēs karjeras veidošanā. Viņa pati nākotnē var kļūt par skolotāju, kas nodod zināšanas citiem. Jūsu meitai piemērots darbs, kas saistīts ar cilvēku labsajūtu, – skaistumkopšanu, viesmīlību, tūrisma, restorānu biznesu, psiholoģiju, aromterapiju, masāžu. Viņa spēj iejusties otrā cilvēkā un tajā pašā laikā saglabāt sevi. Taču viņai vēlams strādāt neatkarīgi, veidot savu privātpraksi, strādāt vadošā darbā, būt līderei kolektīvā, jo viņa vēlas realizēt savas idejas, zināšanas, nevis pakļauties augstākstāvošo pavēlēm un noteikumiem.  Šā gada nogalē vai nākamā gada sākumā jūsu meitai ir iespējas atrast sev atbilstošu darbu. Darba maiņa varētu būt saistīta ar dzīvesvietas maiņu. Viņa dzīvē var kļūt populāra sabiedrībā, taču viņai ir jābūt pateicīgai tiem, kas palīdzējuši sasniegt virsotnes. Pateicībai jāizpaužas mīlestībā, cieņā, līdzcietībā un vēlmē palīdzēt.

2940… Vai turpmākos gadus strādāšu darbu, ko daru pašlaik? Vai mums ar vīru izdosies šogad pārcelties uz dzīvi mājā, kurā pašlaik notiek celtniecības darbi?
Darbā varētu būt pārstrukturizācija, taču, izskatās, ka esat spējusi sevi pietiekami labi parādīt, un variet justies droši. Jūs esat ļoti emocionāla, bailīga, un tas jums var traucēt gan darbā, gan ģimeniskās attiecībās. Atcerieties – bailes traucē dvēselei attīstīties un pakāpties augstākā līmenī.

2951… 2019. gads – darbs, ģimene, veselība.
Šogad strādāsiet, varat pat iegūt labāku amatu, taču pārāk nepiesaistieties vietai, jo nākotnē varat mainīt darbu. Ģimeni saglabāsiet, bet esat izlēmīgāka it visā, mīļāka pret vīru, vairāk dāvājiet viņam glāstus, rūpes, dodaties kopā ceļojumā. Šobrīd ģimene vairāk balstās uz materiālu izdevīgumu. Dažreiz tas ir veids, kā turēties plecu pie pleca līdz sirmam vecumam, bet nez kāpēc jums, kā rāda kārtis, sākusi streikot sirds. Tai trūkst siltuma un mīlestības.

2610… Vai atgūšu parādu un vinnēšu loterijā?
Šogad vēl parādu neatgūsiet un loterijā nelaimēsiet.

2862... Vai manā ģimenē ienāks bērns?
Pagaidām neredzu bērniņu, taču jūsu liktenī iespējams vēlais bērns. Jums ir svarīgi būt brīvai, neatkarīgai, nedrīkstat sevi sasaistīt, ierobežot. Jums ir jāatbrīvojas no bailēm, pieķeršanās, ieciklēšanās, jo arī tā ir sevis ierobežošana. Brīvība – tas nozīmē redzēt, sajust, zināt vairāk. Tiklīdz būsiet brīva no bailēm, piesaistēm, sevis ierobežošanas, jums nebūs problēmu ar darbu, bērniem, radošiem izaicinājumiem.

2932… Kāda nākotne? Vai nodibināšu ģimeni un būs bērni?
Jums dzīvē ir daudz jāmācās, pašam jākļūst par magu, kas palīdz cilvēkiem, kuri nonākuši sarežģītās dzīves situācijās. Tikai tad jūs spēsiet atstrādāt spītību, stūrgalvību, egoismu, lepnību. Jums ir vajadzīgs garīgs spēks, kas palīdz stiprināt raksturu. Lai jūs iepazītos, nodibinātu ģimeni, jums ir jāatveras pasaulei, cilvēkiem, jāiemācās izteikt sevi, izpaust savu individualitāti. Ir jāpārvar bailes iznākt no pelēkās masas un jāparāda sevi kā personību. Jums ir jābūt izlēmīgākam, vairāk jāļaujas attiecībām, nevis galvā jāizdomā scenārijs ar trim ainām uz priekšu un fiasko finālā. Jūs meklējat meiteni, kas ir veiksmīga savā jomā, ar kuru varat lepoties, taču jums pirmām kārtām ir jāstrādā ar sevi, jāpilnveido sevi, lai meitene arī par jums var lepoties. Risks attiecībās var būt arī tas, ka nespējat ieklausīties otra viedoklī, paliekat pie savām domām, viedokļa, argumentiem, ko uzskatāt par pareiziem. Ja strādāsiet ar sevi, pēc trīsdesmit gadu vecuma jums būs iespēja iepazīties ar meiteni un izveidot ģimeni. Būs arī bērniņi. Lai sasniegtu mērķi, piepildītu idejas, finansiāli sevi nodrošinātu, esat gatavs daudz strādāt, taču ieplānojiet laiku, ko veltīsiet ģimenei.

12.marts, 2019

2929… Vai būšu kopā ar K.? Vai viņš ir man īstais? Kādas pārmaiņas drīz gaidāmas dzīvē?
Šis gads jums būs pārbaudījums attiecībās – jūs varat tās iegūt un kļūmīgu soļu dēļ tās varat arī zaudēt. Visticamāk, jums būs cits vīrietis ģimenes veidošanai. Viņš būs nobriedis, materiāli stabils, iespējams, cilvēks no jūsu pagātnes. Jums jābūt ļoti atbildīgai attiecībās, jo partnerattiecībās jūs atstrādājat karmu no iepriekšējiem iemiesojumiem. Tas nozīmē – lai izveidotu attiecības, jums ir jāiegulda darbs, attiecības pēkšņi var izjukt vai sevi jāziedo otra cilvēka labā. Gada pirmā puse ir labs laiks attiecību veidošanai, bet gada otrajā pusē varat mainīt darbu, apgūt jaunas prasmes. Var izjukt kāda draudzība.  Šķiet, ka enerģētiski jūtaties iztukšota, un jūsu dzīve iet pa riņķi. Ņemiet to savās rokās – ieplānojiet ceļojumu, pārveidojiet dzīves telpu, atrodiet darbu, kur jūtaties labi. Kārtis rāda, ka jūs lielo dzīves laimestu gaidāt no vīrieša baltā zirgā. Kad būsiet viņam gatava, viņš ieradīsies.   

2244… Kāds pēc izskata, profesijas un tautības būs vīrietis, ar kuru izveidošu ģimeni? Kad viņu satikšu?
Jūsu vīrietis būs tāds, kādu savā iztēlē izveidosiet un Visumam pasūtīsiet. Jaunā Mēnesī izveidojiet kolāžu, kurā aprakstiet jūsu vēlamā vīrieša tautību, īpašības, profesiju, varat tajā ielīmēt izredzētā partnera bildi un novietojiet kolāžu istabas Ziemeļu pusē. Lai piesaistītu mīlestību, tur varat visu gadu turēt istabas augus, vāzi ar svaigiem ziediem vai lietas, kas simbolizē mīlestību. 46 gadu vecumā jums būs lielisks laiks satikt savu dzīves mīlestību.  

2892… Kas mainīsies dēla A. dzīvē – darbs, dzīvesvieta? Vai būs ģimene, bērni?
Jūsu dēla dzīve stabilās sliedēs ieies 31 gada vecumā. Izlēmības trūkums un brīvības mīlestība viņam traucē ātrāk nostāties uz savām kājām. Viņam viss būs labi.

2995… Kādā nozarē, kāda veida darbs man būtu piemērots? Kā lai uzsāku pārmaiņas dzīvē? Vai apprecēšos?
Jūs esat enerģētiski stipra, varat daudz strādāt, taču jums ir vajadzīgs darbs, kurā jūtaties pietiekami neatkarīga, jo jums nepatīk, ja kāds uzspiež savu varu un noteikumus. Tāpat jums ir pārāk emocionāla attieksme pret naudu – baidāties, ka tās var nebūt, un tas traucē mainīt nodarbošanos. Bet – par ko mēs baidāmies, tas notiek. Jums būtu piemērota masieres vai fizioterapeites profesija, varat strādāt dārza vai mājas dizainera arodu, restorānu un viesmīlības biznesā. Jūs ļoti izjūtat cilvēkus, tāpēc varat būt laba sociālā darbiniece, apkalpot klientus. Šis un nākamais gads jums ir labs laiks darba maiņai. Ja pārvarēsiet bailes, atradīsiet labāk atmaksātu nodarbošanos. Vieglāk kaut ko dzīvē mainīt, ja zināt, ko vēlaties un esat pietiekami profesionāla savā arodā, tāpēc nekad nav par vēlu mācīties. Jums ir jāmācās dalīties, jāpalīdz citiem, jāmīl cilvēki, tāpēc vēlams izvēlēties profesiju, kas nes labumu sabiedrībai. Jūs dzīvē pārbaudīs uz skopumu, tāpēc, ja aizdodat naudu, aizmirstiet un negaidiet atpakaļ. Ja dosiet nesavtīgi, dāvināsiet, negaidot neko pretī, citiem sniegsiet ne tikai materiālu, bet arī morālu atbalstu, necietīsiet naudas trūkumu. Liktenis jums dāvās gan labu darbu, gan materiāli nodrošinātu partneri. Lai uzsāktu pārmaiņas, nākamajā Jaunmēnesī uz baltas lapas uzrakstiet, ko šajā gadā vēlaties sasniegt, lapu ielieciet aploksnē un novietojiet slēptā vietā. Lai atrastu labu darbu, varat pie ieejas durvīm, guļamistabas durvīm vai uz darbagalda novietot metāla statueti, svečturi vai citu metāla priekšmetu. Jau šogad jums būs iespēja satikt vīrieti attiecībām, 36 gadu vecumā varat apprecēties.

2936… Kāda būs attiecību nākotne ar V.? Vai un kad ir iespēja satikt citu vīrieti kopdzīvei?
Jums ar V. ir diezgan laba saderība, taču, izskatās, ka jūs attiecības ar viņu vēlaties vairāk nekā viņš ar jums. Iesaku jums vairāk ļauties attiecībām un izjūtām, ko tās sniedz, būt maigākai, romantiskākai, nevis analizēt, vērtēt, kalkulēt, kāds man būs no tām labums. Attiecības paredzētas nevis, lai mēs gūtu no tām izdevīgumu, apmierinātu savu ego, bet, lai mēs mainītos, skolotos, augtu. Partneris mūs spoguļo, parāda to, kas mums nepatīk sevī. Arī V. ir liels rēķinātājs, viņam grūti dalīties, tostarp, ar mīlestību, tāpēc pagaidām nav īsti gatavs attiecībām. Taču, ja esat gatava gaidīt, nesasteigt notikumus, pēc divarpus gadiem viņš varētu vēlēties veidot nopietnas attiecības. Jums ir jāapzinās, ka pirmās attiecības vai laulība potenciāli bija stabilākas, nekā tās, kas varētu sekot tām. Trīs četru gadu laikā jums ir iespēja satikt vīrieti attiecībām.   

2642…Esmu uzsākusi attiecības ar precētu vīrieti. Vai šīm attiecībām būs pozitīvs rezultāts?  
Jūsu attiecības var būt siltas, romantiskas, dodošas, taču viņam dzīvē svarīga stabilitāte, un viņš šobrīd jūsu dēļ nav gatavs šķirt ģimeni. Ja esat gatava gaidīt vairākus gadus, iespējams, varat būt kopā. Visādā ziņā jums šis laiks būs ļoti mokošs un sāpīgs.  

6.marts, 2019

2671… Kad es apprecēšos?
43 gadu vecumā jums būs iespēja svinēt kāzas. Jums vēlams pievērsties garīgu patiesību meklējumiem – tas mazinās ego, palīdzēs pārvarēt krīzes attiecībās un dzīvē kopumā.

2692… Vai man šogad izdosies nolikt tiesības? Vai darbā samainīšu specialitāti? Vai būs paaugstinājums?
Šā gada beigās vai nākamā gada sākumā jūs iegūsiet autovadītājas apliecību. Nebaidieties mainīt braukšanas instruktoru, ja šķiet, ka nespējat sadarboties. Jums viss izdosies! Jūs būsiet lieliska autovadītāja, šīs iemaņas noderēs darbā. Nedaudz traucē emocijas un mānīgi stereotipi par braukšanas apmācību. Kad sāksiet apgūt noteikumus un braukšanu, šis process izrādīsies daudz vienkāršāks. Šā gada beigās vai nākamā gada sākumā varat mainīt specialitāti. Pagaidām neredzu paaugstinājumu darbā. Pakāpties par karjeras kāpnēm jūs varētu pēc trim vai četriem gadiem.

2813… Satrauc darba jautājums. Kādas ir neizpildītas saistības pret ģimeni? Kas ar veselību? Kāds gads? Ko gaidīt?
Šis jums ir pārmaiņu gads, kurā sākas jauns posms jūsu dzīvē. Darbs jums nav stabils, taču nevajag pieķerties darbavietai. Ja arī paliksiet šogad amatā, pēc četriem gadiem jums tik uz tā vajadzēs mainīt darbu. Jūs vēlaties stabilitāti, taču viss šajā pasaulē ir ļoti mainīgs. Jūs bez darba nepaliksiet, un jums jāatceras – jūs iegūsiet labu amatu, jūsu rokās būs varas instrumenti, ja pilnveidosieties, būsiet tikusi galā ar spītību, stūrgalvību, egoismu, lepnību. Jums dzīvē pirmajā vietā ir bijis darbs un naudas pelnīšana, tāpēc nav pieticis laika ģimenei. Par to jūs jūtaties parādā ģimenei, taču jums nevajag sevi šaustīt, jūsu mīļie ir izvēlējušies būt ar jums kopā, jo ir kaut kas tāds, ko viņi var tikai no jums iemācīties. Piemēram, mērķtiecību, kustības prieku, vēlmi būt notikumu epicentrā. Veselības jautājumos vēršaties pie ģimenes ārsta, taču redzu, ka jums trūkst spēka un enerģijas. Pārbaudiet vairogdziedzeri. Jūsu dvēsele ir ļoti jauna, un jums ir jāatrod vairāk laika priekam, radošām aktivitātēm, ceļojumiem, saskarsmei ar draugiem. Vairāk baudiet dzīvi! Varat apgūt jaunas zināšanas. Bet galvenais – nezaudējiet mērķi. Un atceraties – nauda ir jūsu skolotājs. Jebkurš nopelns jums turpmāk dzīvē būs nopietna un saspringta darba rezultāts.

2615… Kad vīrs atgriezīsies ģimenē? Vai man būs vīrietis blakus? Kāds man būs materiālais stāvoklis? Kas mani šogad sagaida?
Ja vīrs aizgāja no ģimenes pagājušā gada sākumā, visticamāk, neatgriezīsies. 44 gadu vecumā jūsu dzīvē var ienākt vīrietis. Diemžēl materiālais stāvoklis varētu pasliktināties, iespējams, laulības šķiršanas rezultātā. Atcerieties – finanses ir jūsu pašas rokās! Šogad īpašas izmaiņas jūsu dzīvē neredzu. Jums ir svarīga pašrealizācija un brīvība. Liktenis jums dod brīvību, jo tikai tad, kad neesat sasaistīta, ierobežota, varat ļauties radošiem izaicinājumiem un jums nav problēmu ģimenē, darbā. Brīvība – tas nozīmē redzēt, sajust, zināt vairāk. Kad to sapratīsiet, jums viss būs.

28.februāris, 2019

2559… Vai es palikšu kopā ar R.? Kas gaidāms manā dzīvē tuvāko gadu laikā?
Atšķirībā no jums R. šobrīd nav gatavs stabilām attiecībām. Nopietns pārbaudījums jūsu kopdzīvei būs nākamie divi gadi. Ja emocijas liksiet lietā radošās izpausmēs, vaļaspriekos, darbā, mācībās, nevis tajās noslīcināsiet attiecības, jums ir iespēja palikt kopā. Pārstājiet kontrolēt otru pusi, dodiet viņam vairāk brīvību. Arī pati nesēžat mājās vai darbā, bet vairāk piedalieties R. dzīvē, esat ieinteresēta viņa vaļaspriekos, kopā ceļojat. Mazāk analizējiet attiecības, prātojiet, kā būtu, ja būtu, bet kļūstiet interesantāka savam vīrietim. Šis un nākamais gads jums veiksmīgs mācībām un karjerai, ja strādājiet. Ja nespējat adaptēties darbā, un pārāk personiski, emocionāli uztverat visu tajā notiekošo, tuvāko gadu laikā varat mainīt darbu. Pašrealizācija ir jūsu pašas rokās. Ja būsiet izlēmīgāka, uzņēmīgāka, aktīvāka, iziesiet vairāk sabiedrībā, sapratīsiet, kas jūs interesē, kas – nē, dzīvē varat daudz sasniegt. Pēc trim četriem gadiem varat pārcelties uz citu zemi.

2635… Kā mana dzīve mainīsies piecu gadu laikā (dzīvesvieta, dzīves apstākļi, darbavieta, ienākumi, veselība)?
Jums nemaz nav tik viegli mainīt dzīvi, jo tiecaties pēc stabilitātes. Lai kaut kas mainītos jūsu dzīvē, jums ir stipri jālauž sevi, jāuzņemas iniciatīva, izmaiņas var provocēt arī ārēji apstākļi. Redzu, ka no 2005. gada sevi vairāk veltāt ģimenei un īsti neesat gatava pārmaiņām. 63 gadu vecumā jūs varat mainīt dzīvesvietu. Šīs pārmaiņas varētu būt saistītas ar pārmaiņām karjerā, pensijas vecumu vai domstarpībām ar bērniem. Ienākumi diemžēl tuvāko gadu laikā varētu samazināties, tāpēc dzīves apstākļu uzlabošanās prognozējama ne ātrāk kā pēc četriem pieciem gadiem, un tas varētu būt saistīts ar pensijas vecuma iestāšanos. Jums ir jārūpējas par asinsvadiem un jāsaudzē sirds. Stress un pārliekā emocionalitāte var veicināt gremošanas sistēmas traucējumus.

2920… Kāpēc neveicas attiecībās? Kad satikšu savu vīrieti ģimenei, laulībai? Vai būs bērni?
Kad jūs iemācīsieties otram dāvāt mīlestību, pieskārienus, maigumu, uzmanību, kad spēsiet dalīties ar savu laiku, naudu, kad pārstāsiet būt visu varoša, Visums jums dāvās attiecības. Jūs esat azartiska, stipra kā Napoleons, varat uzņemties vadošu lomu kritiskās situācijās, vēlaties, lai zeme griežas ap jums, un bieži vien vīrieši nobīstas no tik spēcīgām sievietēm.  Redzu, ka attiecības beidzas pēkšņi un bieži vien iemesls ir jūsu valdonīgums, partnerības izjukšanā, iespējams, vainojams arī enerģētiski nelabvēlīgs nospiedums, ko esat pārņēmusi no vecākiem vai dzimtas. Izskatās, ka vīrietim piedāvājat draudzību, bet viņš gaida sievišķību, seksapīlu, dziļas, kaislīgas jūtas, kurās nav vārdu. Šogad jums ir iespēja izveidot attiecības. Būs arī bērniņš.

25.februāris, 2019

2828… Vai ar kūku cepšanu varu nebaidīties un nodarboties plašāk? Kādā jomā labāk mācīties meitai pēc vidusskolas?
Jā, noteikti varat cept kūkas, jo kulinārija ir viens no jūsu ienākumu avotiem. Jūsu klienti varētu būt izsmalcināti cilvēki, kas saprot garšas nianses, novērtē kvalitatīvas, garšas kārpiņām un acīm baudāmas nianses. Jūsu ceptās kūkas var pasūtīt jaunie pāri, varat gatavot īpašas tortes jubilejām, izklaides un korporatīvajiem pasākumiem. Pasūtītāju vidū var būt ārzemju firmas. Nebaidieties savu produkciju piedāvāt augstām prominencēm. Ja darbu darāt ar mīlestību un ieguldāt pietiekami daudz enerģijas, rezultāts neizpaliks. Jūsu meita var mācīties valodas, finanses, datordizainu, arhitektūru, medicīnas tehnoloģijas, studēt reklāmas vai tūrisma biznesu. Viņa var būt ģimenes lietu juriste, izvēlēties kādu neparastu nākotnes profesiju, par kuru plašam cilvēku lokam vēl nav zināšanu. Viņa var iesākt studijas, pamest un turpināt mācīties citā jomā – par to nesatraucaties. Jāatceras, ka viņa ir ļoti neatkarīga personība un viņai ir vajadzīgs samērā brīvs arods, kas turklāt var būt saistīts ar ārzemju komandējumiem, tāliem ceļojumiem. Viņa noteikti nestrādās vienā profesijā visu mūžu, tāpēc vēlams izvēlēties studijas, kur plašākas iespējas pamainīt profilu. Kā pateikt, kura no nosauktajām profesijām viņai varētu patikt? Tā, kuru izdzirdot novibrē ķermenis. Mūsu ķermenis ir ļoti gudrs. Tas glabā atbildes uz visiem jautājumiem.

2828… Ļoti vēlos strādāt. Vai ar darbiņu, ko man piedāvā, es spēšu pienācīgi tikt galā? Vai šogad iestāties autoskolā?  
Šis jums ir ļoti veiksmīgs gads – varat piepildīt sapņus, jums viss izdosies. Jūs tiksiet galā ar pienākumiem, darbs jums nesīs labus ienākumus, taču nebūs viegli, ja tas ir saistīts ar klientu apkalpošanu. Jārēķinās arī ar stingru darba kārtību, noteikumiem, kas būs jāievēro. Pēc gada, diviem jūs varētu iegūt autovadīšanas apliecību. Tā atvieglos jums darba pienākumus. Pēc pieciem gadiem jūs varētu mainīt darbu.

2496… Vai ar veselību viss ir kārtībā? Atklāju melnu punktiņu uz kājas naga. Vai nav bīstams veselībai.
Man nav tiesību konsultēt veselības jautājumos, tāpēc, lūdzu, vēršaties pie ārsta. Tas ir ļoti labi, ka interesējaties un rūpējaties par savu veselību.

19.februāris, 2019

2932... Kāda nākotne – ģimene, bērni?
Stabilitāti un materiālo labklājību jūs varat iegūt tikai caur attiecībām un ģimeni. Redzu, ka iepriekšējais gads jums bija samērā grūts – iespējama krīze vai pat šķiršanās no mīļotā cilvēka. Ja spēsiet to pārvarēt, nākamie gadi būs daudz stabilāki, bet, ja nē, pēc diviem gadiem iepazīsieties ar sievieti ģimenisku attiecību veidošanai. Jūs ļoti daudz laika veltāt materiālās dzīves puses sakārtošanai, bet, ja uz to ieciklēsieties un piemirsīsiet par attiecībām, tuvākajiem, pašizaugsmi un citām dzīves jomām, jums ik pēc septiņiem gadiem visu atņems. Jūsu laime ir ģimenē, bet nauda jums vienmēr būs!    

2892... Kas mainīsies dēla J. dzīvē? Vai būs bērni? Vai paliks kopā ar draudzeni I.?
Nākamie trīs gadi jūsu dēlam ir samērā labs laiks, un viņš diezin vai vēlēsies kaut ko mainīt savā dzīvē. Viņš var nomainīt darbu, bet par stabilu ģimeni un ilglaicīgām attiecībām vēl nedomā. J. vēlas baudīt brīvību, sevi pierādīt sabiedrībā un, kā rāda kārtis, vēl īsti nezina, kas ir viņa patiesais dzīves ceļš. Ja viņš ar I. vēlas, šogad var domāt par bērniņu, taču jūsu dēls nedaudz baidās uzņemties atbildību par ģimeni. Tik nopietnam solim traucē arī strīdi un nesaskaņas attiecībās. Pēc trim gadiem viņa dzīvē patiesi gaidāmas nopietnas pārmaiņas, kas liks dziļāk padomāt, kas ir viņa dzīves prioritāte un patiesās vērtības.

2951... Vai satikšu vīrieti, ar kuru būs mīlestība un laulāto kopdzīve? Vai strādāšu līdz pensijai šajā darbā?  
Redzu, ka jums ir diezgan grūti ielaist savā dzīvē un mājā otru pusīti. Jums blakus ir vajadzīgs cilvēks, ar kuru ir ļoti laba saderība, kas enerģētiski jūs bagātina, nevis iztukšo. Ja jūs nenodarbojaties ar garīgām praksēm, es jums ieteiktu meklēt dzīves draugu, ar kuru jūs varat kopā doties ceļojumos, apmeklēt teātri vai sporta pasākumus, nodoties intelektuālām sarunām, taču ikdienā jums vajadzētu dzīvot atsevišķi. Gada, pusotra laikā jums ir iespēja satikt šādu cilvēku, bet jums vajadzētu būt aktīvākai viņa meklēšanā, atvērties mīlestībai, biežāk svinēt svētkus un apmeklēt draugu rīkotās ballītes. Redzu, ka attiecību jautājumā piezogas materiāla ieinteresētība, taču viņš nebūs bagāts, drīzāk meistars ar zelta rokām. Nē, jūs līdz pensijai, visticamāk, šajā darbā nestrādāsiet. Tur valda divkosīga atmosfēra.

2942... Vai satikšu vīrieti, ar kuru saistīs mīlestība un būsim kopā?
Gada laikā jums ir iespēja satikt vīrieti stabilām attiecībām. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar darbu, interešu nodarbībām, satikt savu mīlestību variet draugu lokā. Redzu, ka pirms gada jums jau varēja veidoties attiecībās, taču tās pēkšņi beidzās. Tā ir zīme, ka jums ar sevi vēl daudz jāstrādā. Pirmkārt, jums ir jāstrādā ar savu ego, lepnumu. Šīs īpašības, kas neļauj otru cilvēku sajust ar sirdi un dvēseli, jums ir jāatstrādā, esot brīvai no attiecībām. Ego ir brīvā griba, darbs, ko cilvēks iegulda, lai sasniegtu savu mērķi. Izvirziet mērķi un ejiet uz to, piemēram, pievēršaties jogai, veselīgam dzīvesveidam, uzturam, meditācijai, nomainiet garderobi. Jo vairāk laika veltīsiet sev, jo vairāk iepatiksieties sev un šo mīlestības starojumu, ko raidāt sev, pamanīs arī pretējās puses pārstāvji. Otrkārt, esat interesanta, vieda, maiga, taču necenšaties spīdēt ar savu prātu, gudrību, pārāk neanalizējiet attiecības. Prāts ir vīrieša ierocis, sievietes spēks ir noslēpums un intuīcija.

13.februāris, 2019

2763... Vai mainīt darbu un dzīvesvietu? Kāpēc trūkst enerģijas?
Jūs gada laikā, visticamāk, mainīsiet darbu un dzīvesvietu. Jums ir spēcīga enerģētika, un, kad astroloģiskā fona dēļ nesaņemat pietiekami daudz enerģijas, jūtaties izsīkusi. Jau martā sajutīsieties labāk. Enerģiju dod labs miegs, pareizs uzturs, pastaigas pa mežu vai gar jūru. Tāpat enerģiju palīdz akumulēt un līdzsvarot garīgās prakses, īpaši ciguns. Jums jāuzmanās no tā sauktajiem enerģētiskajiem vampīriem, kas jūt, ka jums ir spēcīga enerģija un jūs izmanto, lai papildinātu savas enerģijas rezerves. Bieži vien cilvēki, kam trūkst enerģijas, ir ļoti aktīvi, emocionāli, viņi mēdz sarīkot scēnas uz līdzenas vietas. Pavērojiet, kad jūtaties, kā izpūsts balons, raudulīga un bez spēka, padomājiet, ar kuru cilvēku jums pirms tam bija tikšanās, kas tā bija par situāciju. Mēģiniet izvairīties no līdzīgiem notikumiem, šā cilvēka sabiedrības vai pirms tikšanās sev apkārt izveidojat tādu kā enerģētisku sfēru, kas griežas. Varat mēģināt arī uz situāciju vai sarunu paraudzīties it kā no malas.

2716... Šķirsimies vai paliksim kopā? Vai viņš vispār ir man lemtais? Man vairs nav jūtu...
Jums nav īpaši laba saderība, nav arī kopīgu interešu, un gada, pusotra laikā jūsu attiecībās gaidāms nopietns pārbaudījums. Tas parādīs, vai kopdzīvē ir vēl mīlas dzirkstelīte vai aiziesiet katrs uz savu pusi. Jūs iekšēji esat brīva, emocionāla un emocijās varat sastrēbt karstu – gatava saraut attiecību saites, taču jums pietrūkst gribas realizēt savas vēlmes. Jums gribas, lai attiecībās visu laiku virmo kaisle, taču pati nelabprāt izrādiet jūtas. Jums ir paredzēts cits cilvēks, ko jūs varētu satikt 38–39 gadu vecumā.

2566... Cik ilgi vēl strādāšu? Vai dabūšu paaugstinājumu? Kad uzlabosies finanses? Kad mainīšu dzīvesvietu?
Paaugstinājumu amatā un ievērojamus finansiālus uzlabojumus šajā gadā neredzu. Pēc gada, pusotra varat mainīt darbavietu, kur jūs saņemsiet lielāku atalgojumu. Jums dzīvē ir grūti kaut ko mainīt, taču atceraties – zem guloša akmens ūdens netek. Tiklīdz jūs uzdrošināsieties pieņemt lēmumu kaut ko mainīt savā dzīvē, enerģijas tiks iekustinātas, un jūsu dzīvē ienāks jaunas vēsmas. Kaut pamainiet dzīvesvietu un jau redzēsiet, kā mainās viss jums apkārt. Jau tuvākā pusgada laikā jums ir iespējas mainīt dzīvesvietu. Jums ir ļoti emocionāla attieksme pret naudu, tā jums ir svarīga, bet es aicinu nekoncentrēties uz to – nauda jums vienmēr būs! Kad vairāk koncentrēsieties uz sevi, nebaidīsieties no pārmaiņām, jums atnāks daudz vairāk naudas, nekā pelnāt šobrīd. Pavasara tuvošanās ir labs laiks dažādiem rituāliem, jo visums sūta enerģijas, kas palīdz darboties un piepildīt vēlmes. Variet veikt vienkāršu, bet efektīvu rituālu. Paņemat sudraba monētu un tagad, Jaunmēnesī, izejat laukā, peveraties pret Mēnesi, apgriežat monētu otrādi un lūdziet, lai Mēness jums palīdz vairāk nopelnīt. Monētu varat apgriezt, pat neizņemot to no kabatas. Tad nauda jums būs visu gadu. Taču atceraties – kad saņemat lielāku summu, kā iepriekš, daļu no tās ziedojiet labdarībai vai tuvākajiem.  

2566... Kad un kur satikšu otru pusi? Kāds viņš būs, kā izskatīsies? Kā veidosies attiecības? Kāds būs viņa horoskops, profesija?
Gada laikā jums ir iespēja iepazīties ar savu karmisko otro pusīti. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar darbavietas maiņu vai neliela izbraukuma laikā kopā ar skolas laika draugiem vai tuvākajiem cilvēkiem. Viņš varētu būt nedaudz jaunāks par jums, viņa profesija varētu būt saistīta ar jaunākām tehnoloģijām. Iepazīšanās varētu būt strauja, ātra, kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Pēc jūsu kartes, jums kopdzīvei paredzēts Auns, bet jums vairāk piemērots būtu Ūdens zīmes pārstāvis (Vēzis, Skorpions vai Zivs), kas jūsu nesatricināmajam raksturam un konservatīvajam dzīvesveidam būtu kā atspirdzinoša dzīvības ūdens malks. Lai attiecības veidotos, jums jāiededz savā sirdī uguntiņa, ir jābūt atvērtākai, izlēmīgākai, iniciatīvas bagātākai, gribošai kopā ar viņu doties kaut uz pasaules malu. Jums ir jābūt savai aizrautībai, lai esat interesanta otrai pusei un, nododoties savam vaļaspriekam, dodat laiku viņam viņa interesēm. Jāuzmanās savu viedokli izcelt kā galveno, vienīgo un pareizo. Jums ir daudz jāstrādā ar sevi, lai pirmās attiecību krīzes laikā katrs neaizejat uz savu pusi. Diemžēl, kā redzams, jūs sāksiet strādāt ar sevi pēc tam. Bet arī tas būs labi.  

2828... Pazaudēju gredzenu, tagad arī auskarus. Kur meklēt? Vai G. atgūs aizdoto naudu?
Gredzenu un auskarus varētu būt aizņēmies kāds no mājiniekiem. Viņš ar rotām varēja doties ceļojumā vai uz ārzemēm. Kārtis rāda arī konfliktu attiecībās ar kādu no tuviniekiem. G. nevajadzētu koncentrēties uz aizdoto naudu, bet vairāk domāt par savas dzīves sakārtošanu, stabilitāti, ģimeni. Kad viņš vismazāk gaidīs, naudu atgūs.

2624... Vai ir vērts turpināt kopdzīvi ar A.? Vai atgūšu ieguldīto naudu?
Diemžēl nevaru atbildēt uz jautājumiem, jo nav minēti dati.  

30.janvāris, 2019

2610... Kādas izmaiņas gaidāmas 2019. gadā darbā, privātajā dzīvē un vai mainīšu dzīvesvietu? Kur un kad satikšu otro pusīti?
Redzu, ka pagājušā gada nogalē jums varēja būt negaidīts piedāvājums mainīt darbu vai pāriet citā amatā ar labāku atalgojumu, taču jūs ļoti baida pārmaiņas, tāpēc, iespējams, nepiekritāt. Pārmaiņas darbā gaidāmas marta beigās vai aprīļa sākumā, un arī jūs var skart iespējamā pārstrukturizācija. Šīs izmaiņas jūsu materiālo stāvokli īpaši neietekmēs. Dzīvesvietas maiņa varētu būt saistīta ar darba maiņu, un tā iespējama jau tuvākā gada laikā. Jūs esat ļoti uz sevi vērsts cilvēks, dzīvojat savā iekšējā un materiālajā pasaulē. Iznāciet no šīs ēnas zonas, atveraties pasaulei, un jūs redzēsiet, ka jums blakus ir cilvēks, ar kuru varat veidot attiecības. Domāju, ka tas nenotiks ātrāk kā četros gados, lai gan zvaigznes jums var izkārtot iepazīšanos un simpātijas jau agrāk. 

2240... Kas sagaidāms darbā šogad? Kā ar finansēm? Vai būs ģimene?
Diemžēl nav minēts vārds. Gada pirmajā pusē īpašas izmaiņas darbā un finansēs neredzu. Turpmāk būs labāk, bet tas, iespējams, uz darba maiņas rēķina. Ģimeni redzu pēc sešiem vai septiņiem gadiem. Bet vai esat tai gatava? Vai vēlaties piederēt vienam cilvēkam, dalīties ar mīlestību, siltumu, sirsnību, labiem vārdiem, naudu?

2783... Ar draugu ir gadu ilgas attiecības. Vai aicināt dzīvot pie sevis? Vai spēsim saprasties un atlikušo mūžu būt kopā?
Jums ir svarīga neatkarība, sava telpa, kur pabūt vienai, palasīt, bet jums ir vajadzīgs arī cilvēks, par kuru parūpēties, ar kuru kopā labiekārtot māju, ar kuru pačalot intelektuālās sarunās. Jums ir svarīgs arī tuvāko cilvēku loks un vai tajā atradīsies vieta šim vīrietim? Jūs esat saderīgs pāris, un gada otrajā pusē varētu sākt domāt par kopdzīvi. Šķērslis kopdzīvei varētu būt jūsu abu ego un atšķirīgie ideāli, uzskati. Pret kopdzīvi varētu iebilst arī bērni vai draugi. Ja šos šķēršļus spēsiet pārvarēt, pratīsiet attiecībās ienest prieku un vieglumu, varat saskanīgā kopdzīvē pavadīt atlikušo mūžu. Satikt sev atbilstošu, uzticamu cilvēku – tā ir liela laime un bagātība, bet kopdzīve ir arī nemitīgs kompromiss. Attiecības veidojas tikai esot kopā, un cilvēks sevi iepazīst un aug tikai kopdzīvē.

28.janvāris, 2019

2918... Vai tuvākā gada laikā mainīšu darbu? Vai satikšu savu otru pusīti? Kad varētu uzlaboties attiecības ģimenē?
Gada nogalē var nobriest situācija mainīt darbu. Vasaras sākumā krīze ģimenē, attiecības ar bērniem var pasliktināties. Pareizākais risinājums ir vai nu tajā laikā doties ceļojumā, gūstot pozitīvus iespaidus, vai pieteikties garīgās pilnveidošanās kursos, kas palīdzēs saprast sevi. No 50 gadu vecuma jūsu dzīvē sāksies jauns posms, kad daudz laika veltīsiet ģimenei, mājai, centīsieties pilnveidot, uzlabot, iekārtot visu, kas jums apkārt. Tas ir laiks, kad jums sava pieredze jānodod tālāk (tas ir jūsu dzīves otrās puses uzdevums), tāpēc jācenšas uzlabot attiecības ģimenē. Attiecības kļūs saskanīgākas, kad sāksiet strādāt ar sevi, sapratīsiet, ka tuvākie ar savu rīcību cenšas parādīt tās īpašības, kas patiesībā jums nepatīk sevī. Jūs bieži vien sarunās savu viedokli, domas, uzskatus vērtējat augstāk, neieklausāties citos, cenšaties uztiepiet savu morāli, kas turklāt ir nepastāvīga un var mainīties. Jāsaprot, ka divu vienādu cilvēku nav, katram ir sava izpratne par dzīvi, morāli, katram ir savi dzīves uzdevumi un mērķi. Mēs nākam šajā pasaulē mainīt sevi, nevis citus. Jums ir jāatbrīvojas no seniem aizvainojumiem – arī tas palīdzēs atjaunot attiecības ar tuviniekiem. Esat maigāka, pastāvīgāka, paturiet savas domas pie sevis. Kad mainīsieties pati, mainīsies viss jums apkārt. Tāpat jums ir jāsaprot, kas ir mīlestība, jāiemācās mīlēt nesavtīgi un jāatrod otra pusīte, citādi var pasliktināties veselība. Pēc 50 gadiem, precīzāk – 51 gada vecumā, jums būs iespēja satikt otru pusīti ģimenisku attiecību veidošanai, bet līdz tam jums ir jāveic mājas darbs – vairāk jādalās ar citiem, tajā skaitā arī ar mīlestību. Atceraties – rūpes un mīlestība ir divas dažādas lietas. Jums vēl viss būs – labs darbs, amats, tikai nebaidieties vairāk uzņemties iniciatīvu.

2971... Uztraucos par darbavietu un veselību.  
Kopumā jums ir laba veselība, taču šogad jāsargās no lūzumiem, iespējamas arī problēmas ar muguru. Saudzējiet sevi, vingrojiet, kustieties, mīliet sevi, taču neiespringstiet uz iespējamām veselības likstām. Ja cilvēks ir brīdināts, viņš var izvairīties no problēmām, taču var arī piesaukt veselības problēmas, ja nemitīgi par tām domā, jo – kur mūsu domas, tur enerģija. Un enerģijai ir milzīgs spēks! Jums patiesi šajā gadā darbavietā gaisā virmo pārmaiņu vēji, un 2020. gada sākumā var būt nopietnas pārmaiņas darbavietā, taču jūs, visticamāk, mainīsiet nodarbošanos 58 gadu vecumā. Jūs esat ļoti stabils cilvēks, un domas vien par pārmaiņām jums rada stresu.Stresu rada arī pārliekā emocionalitāte, bet destruktīvas emocijas nav labs sabiedrotais dzīvē. Ja veicat pienākumus pēc labākās sirdsapziņas, esat visu izdarījusi, lai savā profesijā sasniegtu virsotnes, jums nevajag baidīties par savu vietu. Jums ir jāzina, ka jebkuras pārmaiņas ir tikai uz labu, jo dāvā iespējas apgūt kaut ko jaunu, iepazīt jaunus cilvēkus.

23.janvāris, 2019

2998... Kas gaida dēlu A. (darbs, ģimene, bērni)?Kā dēlam K. ar veselību, kur dzīvos, kā finanses, bērni? Vai abi var sākt kopīgu biznesu? Vai būs veiksmīgs?
Jūsu dēls A. gada laikā varētu mainīt darbu veselības problēmu vai neapmierinoša atalgojuma dēļ. Ģimeniskās attiecībās šobrīd izmaiņas neredzu. Viņam vajadzētu vairāk izrādīt emocijas un jūtas otrai pusītei. Viņš šajā dzīvē ieradies atstrādāt brīvību un egoismu – kad viņš to sapratīs, viņa dzīve strauji mainīsies uz augšu. 45 gadu vecumā A. dzīvē sāksies jauns posms. Dēlam K. par veselību ir jādomā un jāvēršas pie ārsta, iespējama pat ķirurģiska manipulācija. Dzīvesvieta ir atkarīga no darba iespējām. 35 vai 36 gadu vecumā viņš varētu mainīt dzīves apstākļus. Divu gadu laikā viņš iegūs lielāku finansiālo stabilitāti, var pieteikties arī bērniņš, ja tiks pāri iespējamām nesaskaņām ģimenē. Brāļi var veidot kopīgu biznesu, jo A. ir idejas, bet K. var veicināt stabilitāti uzņēmumā. Bizness būs veiksmīgāks, ja viņi to veidos ārzemēs.

21.janvāris, 2019

2661... Kas mani šajā gadā sagaida privātajā dzīvē? Pārmaiņas darbā – vai tādēļ pārcelšos dzīvot citur? Auto iegāde šogad.
Kopumā veiksmīgs gads, taču kārtis norāda uz bezgalīgām skumjām dvēselē, un viens no iemesliem ir salauzta sirds un iekšējā vientulība. Jūs esat gatava uzņemties atbildību par savu dzīvi – mainīt dzīvesvietu, darbu, taču līdz ar centieniem stabilizēt materiālo dzīves pusi jums ir jāatrod prieks un vieglums sevī. Iespējama darba maiņa, bet pārmaiņām labvēlīgāka gada otrā puse. Jārēķinās, ka jaunajā darbavietā būs smagi jāstrādā un jāizcīna sava vieta, taču jūs tiksiet ar pienākumiem galā. Automašīnu iegādāsieties, un tā ir viens no jūsu labsajūtas garantiem – aizvedīs, kur sauc jūsu sirds. Ja neesat attiecībās, pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu var būt saistīta ar jaunu iepazīšanos un stabilas ģimenes ligzdiņas veidošanu, taču labāks laiks ģimenisku attiecību veidošanai būs no 46 gadu vecuma. Ja vēlaties stabilas attiecības, nedrīkstat sēdēt uz vietas, jums ir jāatrodas kustībā. Jūs nedrīkstat arī pārāk pieķerties partnerim, mesties attiecībās, nedomājot par sekām, jo iespējama vilšanās. Esat izlēmīgāka. Apzinieties kļūdas, ko atkārtojat attiecībās. Tās ieraudzīt jums palīdzēs arī garīgās prakses vai ezotērikas kursi. Prakses palīdzēs atbrīvoties arī no pārliekās pieķeršanās vietai, lietām un materiāliem labumiem. Jums ir spēcīga mentālā enerģija, tāpēc ir jāpiedomā, ko sakāt, – dusmām var būt iznīcinošs spēks un neapdomīgi izteikti vārdi var materializēties.   

2934... Kā atrisināsies dēlam problēmas ar skolu un policiju? Kas viņu sagaida?
Kārtis rāda, ka no skolas viņam būs jāaiziet, problēmas ar policiju varētu atrisināties, bet būs jānolīdzina zaudējumi. Jūsu dēlam ir vajadzīgs vīrietis autoritāte, kura viedoklī viņš ieklausās, kuram vēlas sekot. Jūsu dēlam trūkst mīlestības.

2958... Vai ar draugu S. mums izveidosies tuvākas attiecības? Vai viņam ir jūtas pret mani, interesēju? Vai tas būs draugs M., ar kuru pagaidām pašķīrušies? Ja neviens no abiem, tad kurš? Vai pazīstu un kāds viņš būs?
Ja spēsiet tikt galā ar aizvainojumu un meliem, ģimeniskas attiecības var izveidoties ar M. Vairāk pati dalieties ar mīlestību, nevis gaidiet to no otra.

2665... Vai būs kopdzīve ar bērna tēvu vai būs cits vīrietis? Vai strādāšu uz pilnu slodzi? Karjeras iespējas?
Jūs ar bērna tēvu esat pārāk brīvi, lai uzņemtos atbildību viens par otru un ģimeni. Pēc pusotra gada varat pēkšņi iepazīties ar vīrieti attiecībām. Jums ir jāmācās cienīt vīrietis kā personība, kā dievišķa būtne, jāspēj apzināties, ka otra puse ir jūsu spogulis. Skatieties uz vīrieti kā sevi pašu, nevis kā cilvēku, kas jūs nodrošina, dod pajumti un ar ko dalāt gultu. Šobrīd neredzu karjeras iespējas un izmaiņas darbā. Neredzu arī algas pielikumu. Iepriekšējos gadus jums bija lielisks laiks karjerai. Esat izlēmīgāka un uzņēmīgāka!  

2685... Kādas pārmaiņas mani sagaida 2019. gadā darbā, ģimenē, ceļojumos?
Kopumā veiksmīgs gads, kura laikā varat uzkrāt resursus nākamajiem gadiem. Jūs esat gudra sieviete, bet jums jāatturas uzspiest savu viedokli, jācenšas cienīt arī citu uzskatus, domas, zināšanas. Šī iezīme var radīt nesaskaņas, strīdus ģimenē. Jums var nākties uzņemties rūpes par cienījama vecuma cilvēku. Neieteiktu ceļot šā gada maijā un jūnijā. Pēc gada jūs varat nomainīt darbu.

15.janvāris, 2019

2655... 2019. gada būtiskākie notikumi (attiecības, darbs, veselība).
Stabilāks gads, nekā iepriekšējais, taču varat piedzīvot neparedzamas, destabilizējošas situācijas. Tās jums tiek dotas, lai jūs mācītos, ka dzīvē ne visu var rūpīgi saplānot. Nekas nav stabils, viss ir kustībā, nepārtrauktā mainībā. Jums ir jāmācās filozofiskā mierā pieņemt pārmaiņas. Karma mīl tādus cilvēkus kā jūs, bet jums nav jābaidās paprasīt lielāku algu par darbu, karjeras paaugstinājumu, pieņemt dāvanas, palūgt aizdevumu, ja pietrūkst naudas ikdienas tēriņiem. Šajā gadā jūs to varat darīt, varat ņemt arī bankas kredītu lielākam pirkumam. Darbā var traucēt neuzticēšanās, aizmuguriska rīcība, apmelojumi. Savukārt problēmas partnerattiecībās var radīt neprasme veidot komunikāciju, vēlme turēties pie sava viedokļa, uzskatiem. Vairāk ieklausieties otrā cilvēkā, respektējat viņa uzskatus, domas. Jums vajadzētu saskarsmē piecreiz nomērīt un tad griezt. Redzu vīrieti, bet neredzu mīlestību, jo attiecības balstās uz materiālu aprēķinu.  Partnerattiecībās kārtosiet juridiskus papīrus. Vēl kārtis rāda, ka jūs neprotat dzīvot viegli – jums vajadzētu vairāk atpūsties, ceļot, rīkot svētkus. Var saasināties kāda senāka hroniska kaite, redzu atkarības, taču vairāk būs jāraizējās par kāda tuvinieka veselību.  Enerģiju jums laupa iluzora attieksme pret naudu, tās trūkums. Bet atceraties – enerģija ir veselības ķīla.

2873... Kas man gaidāms 2019. gadā (darbs, attiecības, ģimene)?
Samērā stabils gads, īpaši otrā puse. Iespējamas pēkšņas pārmaiņas karjerā.  Vēlams iekrāt līdzekļus, sakārtot attiecību jomu, lai nākamajā gadā jūs justos tikpat droši un stabili. Jums situācijas dzīvē bieži vien iet pa apli, jo esat diezgan inerta jaunām pārmaiņām, tāpēc tās pārsvarā izraisa ārēji apstākļi. Līdzīgi ir attiecībās un ģimenē – neviens jūs nepadarīs laimīgu, kā vien jūs pati. Jums pietrūkst prieka dzīvē. 

2613... Esmu atraitne jau 12 gadus. Vai lemts satikt vēl labu dzīvesdraugu? Kad tas būs, ja būs?
69 gadu vecumā jums ir iespēja izveidot attiecības, taču vai esat gatava savā dzīvē ielaist otru cilvēku? Jūs esat pārāk neatkarīga kopdzīvei, turklāt var traucēt pārliekā emocionalitāte un prāts. Ja kļūsiet izlēmīgāka, otra rīcību, ārieni, uzskatus izlaidīsiet caur sirdi, nevis vērtēsiet ar prātu, varat satikt cilvēku draudzīgām attiecībām. Uzticieties intuīcijai! Tā jums ir ļoti spēcīga un pateiks priekšā, kur meklēt īsto otro pusīti!

14.janvāris, 2019

2496...Vai sastapšu savu īsto vīrieti? Vai šogad tikšu galā ar kredītsaistībām?  
Nepilnu 29 gadu vecumā jums pavērsies iespēja iepazīties ar savu liktenīgo mīlestību. Šajā gadā jums būs grūti atdot kredītu. Jums ir jābūt uzmanīgai, nepārdomāti uzņemoties kredītsaistības, īpaši nebanku aizdevumus. Tas būtu iespējams, ja jūs strādātu ārzemēs. Jūs iegūsiet dzīvē stabilitāti caur dalīšanos – ar naudu, mīlestību, zināšanām.  

2827... Ar draugu iepazinos internetā. Jau gadu kā esam kopā, bet neveidojas attiecības – esam katrs par sevi. Vai dzīvē iepazīšos ar citu?
Jums ir labas iespējas izveidot ģimeni, taču var traucēt jūsu iekšējā vēlme pēc brīvības. Iespējams, jūs sevī to neapzināties, jo cilvēks ir ļoti neobjektīvs pret sevi, taču enerģētiski otrs jūt, vai esat gatava nopietnām attiecībām vai ne. Jums ir ļoti svarīgi draugi, karjera/nauda un neatkarība – tas nozīmē, ka attiecības paliek tikai ceturtajā vietā. Kad spēsiet prioritātes samainīt vietām, kļūsiet sievišķīgāka, atvērsieties jūtām un pratīsiet arī pati izrādīt siltas jūtas, spēsiet izveidot stabilas attiecības. Kopdzīve neveidojas arī tāpēc, ka prātā esat pārāk ieciklējusies uz ģimeni, stipri analizējat partnerību ar interneta draugu, nevis ļaujaties kaislei, maigām jūtām, pieskārieniem. Jūtas veidojas sirdī, nevis prātā. Visticamāk trīs gadu laikā izveidosiet ģimeni.

2948... Vai saņemšu Mr. P. C. mantojumu 5 miljonus, kā man sola P.D.? Vai nebūs jāraud un nepatikšanas?
Jūsu liktenī paredzama iespēja saņemt pietiekami lielu mantojumu no partnera. Nepatikšanas un asaras var izraisīt tiesu darbi un nevēlēšanās strādāt.

2652... Kāds man būs 2019. gads? Vai būšu mamma vēl kādam savam bērnam?
Gaidāms labs gads un stabilitāte visās dzīves jomās. Īpašas pārmaiņas jūsu dzīvē neredzu, taču ieteicams pietaupīt līdzekļus, jo nākamie divi gadi var būt pārmaiņām bagāti. Iespējams tāpēc, ka izlemsiet laist pasaulē bērniņu.

2929... Kas gaidāms tuvāko 5 gadu laikā – vispār būs attiecības, ģimene, bērni? Izveidosies attiecības ar K.?  
Tuvāko gadu laikā jūsu dzīves ass būs darbs un ģimenisku attiecību veidošana. Šis un nākamais gads solās būt pārmaiņām bagāts laiks – varat mainīt darbu, dzīvesvietu, var izveidoties attiecības un tās pēkšņi izjukt, taču pēc tam nākamie trīs gadi būs ļoti veiksmīgs posms jūsu dzīvē. Jūsu dzīvē var ienākt vīrietis, ar kuru izveidot ģimeni un, ja vēlēsieties, būs arī bērniņš. Jūs ar K. diezin vai būsiet kopā – esat pārāk atšķirīgas personības. Jūs esat pašpietiekama, stipra, nopietna sieviete, un ne visi stiprā dzimuma vīrieši ir gatavi konkurēt ar jūsu spēku. Piebremzējiet straujo dabu, atklājiet savu harismu, sievišķību, kļūstiet noslēpumaināka, nevis izceļiet savu viedokli, uzskatus, domas, sasniegumus. Jūs taču nevēlaties būs kopā ar vīrieti, ko pabāzt sev zem tupeles, bet gribat stipro plecu, pret kuru atbalstīties! Ja vīrietis dzīves piepildījumu meklē ārējā pasaulē, sievietes vēlmju piepildījums ir atkarīgs no viņas iekšējā spēka. Viņai atliek tikai vēlēties, strādāt ar sevi un nekas nav neiespējams.

2681... Zinu, ka cita sieviete, bet mani interesē – kāpēc? Vai viņam nebija nopietnas jūtas pret mani? Ko man vajadzēja mācīties un saprast?
Viņam bija simpātijas pret jums, taču tās nepārauga nopietnās jūtas. Viņam nepatika, ka jūs viņu ierobežojat, pārāk kontrolējat. Jums bija interesantas sarunas, taču jūs savus uzskatus, viedokli stādījāt augstāk par viņa domām.  Jums nebija kopīgu interešu, aktivitāšu, nemācējāt kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku. Viņam ir vajadzīga sieviete, kas dalās ar enerģiju, nevis atņem to. Jums abiem ir ļoti spēcīgs ego, kas attiecībās traucē, – gribot negribot vienam ir jāuzņemas otrā plāna loma. Arī sīkumainība saēda šīs attiecības. Jums vēl būs iespēja izveidot attiecības.

7.janvāris, 2019

2244... Vai šogad nopirksim dzīvokli? Kad būs bērniņš? Vai apprecēšos ar R.? Vai viņš mīl mani?
Jūs nedrīkstat ieciklēties uz attiecībām, laulībām, bērniņu, jums ir jākļūst drošākai, izlēmīgākai, vairāk jādomā par sevi un kā kļūt interesantākai savam vīrietim. Jums ir jāatbrīvojas arī no bailēm palikt vienai, bailēm, ka otra puse jūs nemīl un citām destruktīvām emocijām. Kārtis rāda, ka pati sev esat iestāstījusi, ka R. jūs nemīl un ciešat no tā. Esat starojošāka, pašpietiekamāka, atvērtāka, sievišķīgāka, ļaujaties dzīvei, un R. paskatīsies uz jums citām acīm. Esat aktīvāka, vairāk iesaistāties aktivitātēs, kas patīk otrai pusei. Nesēžat mājās! Viņš jūs mīl, viņam ir svarīgas attiecības, stabilitāte, taču viņš nemētājas ar vārdiem – es tevi mīlu. Viņš vairāk mīl sevi. Pēc gada R. jūs varētu bildināt. Kad sakārtosiet attiecības, nomierināsieties, jūsu dzīvē ienāks bērniņš. Jūs kā jaunā ģimene varētu ņemt kredītu mājokļa iegādei.  

2628... Vai meita K. salabs ar vīru A.? Vai būs cits vīrietis? Bērni? Vai es dzīvošu kopā ar K.?
Jūsu meitai ir ļoti sarežģīts laiks attiecībās, un tuvākajos gados nopietns risks šķirt laulību ar vīru A. Lai tiktu pāri grūtībām, ir vajadzība liela gudrība vai speciālista palīdzība. Ja arī izdosies salabt, attiecības trīs gadu laikā tik un tā varētu būt šķirtas. Jūsu meita attiecībās ir ļoti valdonīga un egoistiska. Ja viņa daudz strādās ar sevi, viņai vēl dzīvē ir iespējas izveidot attiecības. Šogad ir iespēja K. palikt stāvoklī, taču šis lēmums ir abu laulāto ziņā. Turklāt nestabilās attiecībās bērniņi nenāk. Neraizējaties, jums ir laba meita, un par jums vienmēr parūpēsies.

2862... Kas mani sagaida turpmākā nākotnē? Vai manam dēlam būs pārmaiņas privātajā dzīvē?
Pārmaiņas jūsu dzīvē ir atkarīgas no jūsu uzņēmības, izaicinājumiem, vēlmēm. Būsiet uzticīga sev un savām idejām, taču jums ir jāmācās komunicēt ar cilvēkiem, jārīko vairāk svētki, jādzīvo priecīgāk. Jums ir uzkrāta liela pieredze un turpmākos gados varat sākt pilnīgi jaunu nodarbošanos, par ko iepriekš neesat domājusi. Iespējams, visu mūžu šī lieta jūs ir interesējusi, bet nav izdevies to realizēt. Šā gada beigās varat mainīt darbu, kas atnesīs jums labākus ienākumus. Taču vēlams iekrāt līdzekļus, jo 62 gadu vecumā nauda var noderēt. Nākamajā gadā nāksies rūpēties par kādu tuvinieku, var saasināties attiecības ar dēlu vai otru pusi, ja esat attiecībās. 41 gada vecumā jūsu dēla dzīvē sāksies jauns cikls un būs iespēja izveidot stabilas attiecības. Jūsu dēlam ir jāmācās dalīties, jākļūst patsāvīgākam, jāmācās izrādīt jūtas, un tad viņam iedos attiecības.

2631... Vai mēs ar A. būsim kopā? Vai vispār manā dzīvē iespējams līdzsvars?
Jūsu dzīvē ir iespējams līdzsvars, bet jums ir daudz jāmācās, jākļūst iekšēji stiprākai, izlēmīgākai, par sevi pārliecinātākai. Jūs nebūsiet kopā ar A., jo šajās attiecībās nav uzticības, ir situācijas, kas atkārtojas un jūs abi nevarat tām tikt pāri. Jums dzīvē ir jāiegūst stabilitāte, un, kad kļūsiet atbildīga par sevi, savu dzīvi, spēsiet pati sevi nodrošināt, nevis gaidīsiet, kad kāds no malas jūs padarīs laimīgu, pārtikušu, jums būs stabilas, laimīgas, ģimeniskas attiecības. Meklējiet iekšējo līdzsvaru sevī, caur psiholoģijas vai ezotērikas zināšanām atrodiet kontaktu, komunikāciju ar sevi, un tad visa pasaule tieksies pēc jums. Mūsu dzīve sastāv no cikliem, kas atkārtojas. Krīze jums ir aiz muguras, un tagad priekšā ir mācības, karjera, kas paredzēts, lai jūs iegūtu stabilitāti, ticību sev un nākamreiz  neuzkāptu uz tā paša grābekļa.

2652... Ko darīt, ja jūtas pret kādu ir smags slogs? Apziņa atgādina, ka jūtas nedrīkst būt, izrunāties nevar, jo bail, ka otrs nejūt to pašu un var nesaprast.
Viena no lietām, ko cilvēki nožēlo pirms nāves, – viņi nav atzinušies savās jūtās, teikuši tuvākajiem mīļus, siltus vārdus. Jums jārēķinās, ka dzīvē var būt situācijas, kad ir jāparāda sava individualitāte, jāmācās izteikt sevi, jāpārstāj izjust bailes izcelties no kopējās masas un parādīt sevi kā personību. Jūs esat lepna un spītīga, baidāties, ka kāds jūs varētu pazemot, ievainot jūsu lepnību, baidāties no kritikas. Bet tas, no kā baidāties, notiks, jo tā strādā pievilkšanās likums. Jums ar sevi jāstrādā, jābūt pacietīgai, jāparāda sava brīvā griba. Jums ir jāpārvar savs ego, kas visu laiku atgādina, ka jūtas pret šo cilvēku nevar būt un ka viņš nejūt to pašu, ko jūtat jūs, bet brīvā griba atgādina – tev ir tiesības otram cilvēkam paust savas jūtas. Uzvara pār ego ir brīvā griba, bet brīvā griba ir darbs ar sevi, lai cilvēks var sasniegt savu mērķi. Problēma tā, ka šis cilvēks ir attiecībās, taču šis gads parādīs, vai viņš spēs saglabāt ģimeni vai ne. Tad daudz kas jūsu dzīvē var atrsināties. Lai vai kā – pēc gada, diviem jūs varat izveidot attiecības.

2977... Kas mani šajā gadā sagaida privātajā dzīve? Vai man vispār lemts izveidot ģimeni?
Jums ir vajadzīgs partneris, jo grūti dzīvot vienai. Jums šķiet, ka ģimene ienesīs materiālu un mentālu līdzsvaru jūsu dzīvē. Redzu, ka pirms gada bija iespējas izveidot attiecības un ģimeni, taču, vai nu bijāt ieciklējusies uz naudas pelnīšanu, vai savas neizlēmības dēļ palaidāt šo iespēju garām. Nākamā iespēja var būt pēc septiņiem gadiem. Ja sapratīsiet, kas nogāja greizi un strādāsiet ar sevi, liktenis jums attiecības dos ātrāk. Jūs vai nu meklējat spēcīgu partneri, kas varētu uzņemties atbildību, pieņemt lēmumus jūsu vietā, jūs nodrošinātu materiāli, vai atrodaties kāda ietekmē, kas neļauj jums pašai lemt par savu dzīvi, ietekmē jūsu lēmumus. Tāpat izveidot attiecības var traucēt bailes – neviens mani nemīl, neievēro, neuzklausa manu viedokli. Tas nozīmē, ka jums ir gan jāmācās pašai, gan jādalās ar savām zināšanām, jo tad jūs vairosiet pārliecību par saviem spēkiem, kļūsiet izlēmīgāka, stiprināsiet gribu. Sapratīsiet, ka attiecības paredzētas citam nolūkam – lai partneris palīdzētu attīstīties un augt, nevis palīdzētu savilkt galus kopā. Kārtis iesaka jums vairāk paļauties uz Augstākiem spēkiem.

2867... Dēls strādā ārzemēs. Kad dēlam būs otra pusīte? Cik ilgi būšu kopā ar vīru?
Nepilna 31 gada vecumā jūsu dēls var iepazīties ar otru pusīti. Nākamie pieci gadi jums būs liels pārbaudījums attiecībās ar vīru. Pastāv risks šķirt laulību.

2778... Kas mainīsies man privātā dzīvē? Vai iespējama darba maiņa un ceļojums?
Šogad īpašas pārmaiņas privātajā dzīvē neredzu. Tās varētu būt pēc gada, diviem. Stabils gads. Ja vēlaties, varat mainīt gan darbu, gan doties ceļojumā. Dāvājiet sev vairāk prieka, svētku, nežēlojiet naudu ceļojumam un izklaidēm, vairāk komunicējiet ar cilvēkiem. Dalieties ar prieku, mīlestību, naudu – jo vairāk atdosiet no sevis, jo vairāk saņemsiet!

2862... Vai tuvāko gadu laikā mainisu darbu? Vai būs izdevīgs darba piedāvājums, man labvelīgas izmaiņas dzīvē?
Jums dzīvē ir sācies jauns posms. Dvēselē ilgi jutīsieties jauna, un jums būs daudz jaunu interešu, piedāvājumu, iespējas apceļot vietas, par kurām līdz šim esat sapņojusi, bet nav izdevies tās redzēt. Būs sajūta, ka esat izpletusi spārnus un gribat lidot, tāpēc daudz laika pavadīsiet pie stūres, baudīsiet mākslu, tiksieties ar draugiem. Pēc diviem, trim gadiem jūs varētu mainīt darbu.

2982... Vēlos ģimeni, t. sk. suņus un kaķus. Kas būs 2019. gadā? Ko noteikti vajag izdarīt?
Jums jau bija ģimene. Kārtis rāda, ka jūs no attiecībām vēlaties emocionālu un materiālu drošību nākotnē, taču pati neesat gatava otram dāvāt savu sirdi, savā teritorijā ielaist otru cilvēku. Jūs joprojām kāpjat uz viena un tā paša grābekļa, tāpēc nevarat izveidot attiecības. Šogad iespējama iepazīšanās ceļojumā, bohēmiskas attiecības, taču jums vēl neizdosies izveidot attiecības. Stabilas ģimeniskas attiecības varat izveidot pēc pieciem gadiem. No vientulības bēgsiet darbā, kur spēsiet sevi parādīt un jūs novērtēs.  Iespējams, mainīsiet dzīvesvietu, saņemsiet kādu patīkamu ziņu vai sūtījumu no ārzemēm. Ko jums vajag izdarīt? Iemācīties dalīties ar naudu, mīlestību, pārvarēt skopumu. Pieņemot suņus un kaķus, tas ir lielisks veids, kā apgūt šīs dievišķās īpašības. Jums vajadzētu iemācīties arī cienīt citu viedokli. Bieži vien jūs savus uzskatus vērtējat kā pārākus un neieklausāties citu domās. Jums vajadzētu mācīties veidot saskarsmi, siltas attiecības ar cilvēkiem.  

2820... Kas notiks attiecībās ar E., kuru esmu iemīlējis? Kad atradīšu savu mūža mīlestību?
Attiecības ar E. ir pagātne. Jums vajadzētu vairāk izrādīt savas jūtas, attiecībās iedegt spilgtākas kaisles uguntiņas, jo var būt, ka saprotat, ka meiteni mīlat, kad vilciens jau ir aizgājis. Jums jau tuvākajā laikā iespējams satikt mīlestību, bet vai jūs esat gatavs zaudēt savu brīvību un neatkarību? Jūs esat ļoti vērsts uz sevi, cenšaties otru kontrolēt, esat greizsirdīgs, pieņemat straujus, nepārdomātus lēmumus, un tas var traucēt partnerībā. Jums ir risks galvā izprātot ideālu scenāriju, kā varētu veidoties attiecības, taču dzīvē viss ir daudz citādāk, patiesībā  – vienkāršāk. Neidealizējiet attiecības, nepaģēriet no otra pārāk daudz, bet ļaujaties, mīliet, baudiet un radiet atmosfēru, lai meitenei ar jums ir interesanti. Parādiet, ka esat gatavs uzņemties atbildību par ģimeni. Esat pateicīgs, ka jums ir attiecības, nevis velkat deķi un savu pusi.  

2707... Kad man uzlabosies, nostabilizēsies materiālie apstākļi? Vai man būs otra puse, stabilas atiecības, ģimene, bērns?
Neesat minējusi savu vārdu, bet, lai sniegtu precīzas atbildes, ir vajadzīgi pēc iespējas precīzi dati. Vārds ir viena no koda atslēgām, kas ved uz cilvēka zemapziņu, dvēseles dzīlēm, kur slēpjas visa informācija par jums, patiesībā – jūsu dzīves ceļa karte, ko, nākot uz šo zemi, pati esat nospraudusi. Jums liktenis ir devis labas iespējas pelnīt un materiāli stabili dzīvot, taču jūs nedrīkstat ieciklēties uz materiāliem labumiem, naudu, īpašumiem, dzīvot bailēs, ka kādu dienu tā var nebūt. No kā mēs baidāmies, tas notiek, jo destruktīvas emocijas atņem enerģiju, un cilvēks ātri izdeg. Atceraties – jums nauda būs vienmēr, bet ir jānomierinās, jābūt uzņēmīgākai, apsviedīgākai un nebaidoties jārealizē savas idejas dzīvē. Jums to ir daudz un šā iemesla dēļ jūs esat darabadevēja prieks. Redzu, ka iepriekšējie divi gadi jums ir bijuši grūtāki, bet atceraties – bieži vien mazāk ir vairāk. Ja jums ir mazāk darba un mazākas iespējas nopelnīt, tajā laikā varat mācīties vai nodoties vaļaspriekiem. Visums jums atņem naudu, lai jūs pārbaudītu, cik esat noturīga – kad vairs nepārdzīvosiet par to, jums to vairs neatņems. No 2017. gada jums ir jākļūst neatkarīgākai, brīvākai, vairāk pašai ir jāuzņemas atbildība par sevi, varat dibināt pat savu uzņēmumu. Jums ir iespēja līdz 47 gadu vecumam izveidot stabilu dzīves pamatu, kuru veido darbs, ģimene, mājoklis, taču jums ir jākļūst atvērtākai, priecīgākai, vairāk jārīko svētki, jāiet sabiedrībā. Jums dzīvē pietrūkst prieka un, iespējams, tas ir saistīts ar to, ka esat ieciklējusies uz naudas pelnīšanu. Ja galva ir aizņemta ar darbu, naudu, tur nav vietas ģimenei, bērnam. Jums ir jāatbrīvojas no bailēm, ka var nebūt darba, ģimenes, bērna, piesaistēm vietai, darbam, īpašumam, un, kad jūs to būsiet paveikusi, varēsiet baudīt laimīgas ģimeniskas attiecības. Vēl kāda nianse – jūs esat gudra sieviete, un dažreiz vērtējat sevi augstāk, savu viedokli uzskatāt par vienīgo pareizo. No šādām sievietēm vīrieši baidās, jo tā ir vīrieša prioritāte – prāts, zināšanas, idejas un to realizēšana. Turpmākie trīs gadi jums ir lielisks laiks, lai uzbūvētu stabilu dzīves pamatu, kas balstās uz trim vaļiem – ģimene, darbs, bērns.

2929... Kādas pārmaiņas gaidāmas tuvāko piecu gadu laikā? Vai vispār būs attiecības, ģimene, bērni? Vai izveidosies attiecības ar K.?
Nākamie divi gadi jums dzīvē ir ļoti izšķirīgi, jo var atnest stabilitāti – gan mīlestību, gan bērniņu.  Turpmāk var nākties uzņemties atbildību darbā. Pēc diviem gadiem iespējama arī pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu.  2021. gada sākumā pārbaudījumu laiks attiecībās. Jūs esat ļoti uzņēmīga, spēcīga sieviete, taču šīs īpašības vajadzētu likt lietā darbā, sportiskās aktivitātēs, radošās nodarbēs, bet ne attiecībās ar otru pusīti. Jūsu ugunīgais raksturs, valdonība, enerģija, vēlme visu nokārtot otra vietā var atbaidīt potenciālo dzīves draugu. Jūsu spēks, pārliekā pieķeršanās, vēlme kontrolēt dažreiz var atgrūst. Jums ir jākļūst maigākai, dodošākai, mīlošākai, izlēmīgākai, sava enerģija jānovirza garīgai izaugsmei, altruistiskiem mērķiem, palīdzībai tiem, kam patiesi tas ir vajadzīgs. Caur došanu citiem visums jums dos mīlestību, otru pusīti. Jums piemīt spēcīgs vārda spēks, tāpēc ir ļoti jāpiedomā par to, ko sakāt. Jums ir jākļūst par raganiņu labākajā nozīmē. Iespējams, jūsu dzimtā bijušas zintnieces, tāpēc jūsos ir dziļas, viedas zināšanas, tikai jāatrod savs izaugsmes ceļš, lai nākotnē tās var pielietot praksē un ar tām dalīties. Turpmākos gados vēlams atrast laika mācībām. Pagātnē jums jau bija iespējas izveidot ģimeni. Kārtis rāda jūsu dzīvē vīrieti, bet tas varētu nebūt K.  

2692... Cik ilgā laikā M. apprecēsies un vai viņam būs bērni? Vai mēs vēl satiksimies?
M. no 41 gada vecuma varētu sākt domāt par stabilu ģimeni un bērniem. Jūs varat nodot viens otram kādu ziņu, bet stabilas att    iecības veidosiet ar citu vīrieti.

2213... Vai ar februāri izdosies atrast darbu vai tomēr pārcelties uz Latviju? Vai izdosies plānotās kāzas vasarā?
Neredzu jums piemērotu darbu un statusu ārzemēs. Jūs tur emocionāli jūtaties diezgan smagi. Jums ir svarīgi izveidot savu dzīves pamatu, ģimeniskas attiecības, bet ārzemēs tas varētu notikt tikai tad, ja tur ir arī jūsu otrā pusīte. Sievietes galvenais dzīves statuss ir būt sievai, un jums nākamais gads tik tiešām ir labvēlīgs laulībām, bet pēc tam nākamie divi būs stabils un veiksmīgs laiks. Izskatās, ka neesat īsti pārliecināta, vai otra puse to vēlas, vai esat viņam īstā un vienīgā. Jūs nebūsiet viena, jums būs stabila ģimene, taču jums ir jākļūst neatkarīgākai, drosmīgākai, uzstājīgākai, ir jāspēj parādīt sava individulitāte, personība. Jūs nedrīkstat bailēs no vientulības tik ļoti pieķerties otrai pusītei, viņu kontrolēt, izrādīt greizsirdības jūtas. Kāzas būs!

2631... Vai mums ar A. izdosies atjaunot attiecības?
Jums vēlams iedziļināties cilvēka psiholoģijā, pastudēt zināšanas, kā veidot saskarsmi, runāt ar cilvēkiem, lai jūs viens otram nerunātu garām, prastu otrā ieklausīties, attiecībās nevis cīnītos viens ar otru, mēģinātu pierādīt savu taisnību, autoritāti, bet viens otram netraucētu attīstības ceļā, atbalstītu un iedvesmotu. Egoisms un neizlēmība jeb pārlieka pakļaušanās otram nav labs sabiedrotais attiecībās. Kad kļūsiet gudrāka, vairāk ieklausīties savā intuīcijā, satiksiet vīrieti, bet viņš jau būs cita kaluma cilvēks.

4.janvāris, 2019

2834... Vai būs parmaiņas (privātā dzīve, dzīvesvieta, darbs)? Kad pārdošu auto Renault? Vai būs jaoperē labā acs?
Turpmāk sūtot jautājumus ekspertam, būtu vēlams minēt vārdu. Pārmaiņas ir jūsu rokās, tikai jums ir jābūt uzņēmīgākai, dzīves groži jāņem savās rokās. Jūsu dzīves uzdevums ir iemācīties patstāvīgi pieņemt lēmumus, nevis svārstīties starp jā un nē. Jūs izvēlaties dzīvē spēlēt otrā plāna lomu, slēpties aiz kāda muguras, jo tā ir drošāk, ērtāk, bet iekšēji nejūtaties īsti labi. Jūs arī pārāk daudz visu savā dzīvē analizējat, bet jums ir lieliska intuīcija un būtu vairāk jāieklausās sirdsbalsī, kas pateiks, kā pareizāk rīkoties. Prātam pirmā atbilde būs – nē, sirdij – jā. Veiksmes fortūna jums ir blakus, taču jums ir jāatbrīvojas no slēptiem aizvainojumiem, vilšanās sajūtas, kā arī ilūzijas, ka kāds jūsu vietā nokārtos jūsu dzīvi. 62 un 63 gadu vecumā jūsu dzīvē iespējamas pārmaiņas, kas atnesīs līdzsvarotāku dzīvi nākotnē. Gaidāma gan darba, gan dzīvesvietas maiņa, kārtis rāda arī iepazīšanos un ģimeniskas attiecības, ko varat izveidot 64 gadu vecumā. Vairāk ceļojat, apmeklējiet interešu nodarbības. Medicīniska manipulācija iespējama. Tā būs veiksmīga, jums ir jāuzticas speciālistam. Runājot par auto pārdošanu, vēlams sazināties ar astrologu – viņš jums pateiks piemērotu datumu un laiku sludinājuma ievietošanai interneta vietnē. Tad īsā laikā var uzrasties pircējs. Ja vēlaties, varat piezvanīt man.

2651... Manas attiecības ar šo vīrieti beigušās? Vai abi tās gribēsim atjaunot? Kad izveidošu nākamās? Vai pārcelšos dzīvot uz lielāku pilsētu?
Nākamie divi, trīs gadi jūsu dzīvē būs stabilāki, kad jums pavērsies iespējas pārcelties uz dzīvi lielākā pilsētā un izveidot jaunas attiecības. Bet vai jūs vēlaties stabilas attiecības? Šobrīd šķiet, ka gribat lidināties kā taurenītis – no vienas draudzības uz citu. Jūs neesat gatava dalīties ar mīlestību, nespējat izlemt, kurš jums būtu piemērots, jaucat draudzību ar mīlestību. Jūs dzīvojat ilūzijās par to, ka otrs cilvēks jums dāvās mīlestību, labklājību, svētkus, bet vai jums ir ko dot pretī? Ja tā turpināsiet, stabilas attiecības varat izveidot tikai pēc sešdesmit gadu vecuma. Pagaidām jūs ne viens ne otrs nevēlaties atjaunot šīs attiecības.

2.janvāris, 2019

2915... Vai atzīties A. par savām jūtām? Vai mums nākotnē ir lemts būt kopā?  
Jūs liekat lielas nākotnes cerības uz A. un šīm attiecībām, taču neesat pārliecināta, vai atzīšanās ir pareizākais solis, baidāties no zaudējuma. Viņš novērtēs jūsu uzdrošināšanos atzīties jūtās. Jums ir iespējama kopīga nākotne, ja kļūsiet iekšēji gudrāka, saglabāsiet sievišķīgo noslēpumu, mirdzumu, attīstīsiet savas spējas, vairāk paļausieties uz intuīciju un ieklausīsieties savā sirdī. Jums ir ļoti spēcīga enerģētika, ko ne visi spēj izturēt, tāpēc tā ir jānovirza pareizās sliedēs.
 

2910... Vai R. kaut kad izveidos ar mani kopdzīvi? Pēc cik ilga laika, kur un kāds būs vīrietis kopdzīvei?
Jūs liekat veltas cerības uz R., šīs attiecības esat uzbūvējusi savā galvā un sevi  plosāt. Liktenis nav lēmis jums veidot kopdzīvi ar šo cilvēku. Jums paredzēts cits vīrietis ģimenes veidošanai. Jau ar šo gadu jūsu dzīve kļūs stabilāka, tikai jums ir jākļūst uzņēmīgākai, jāparāda sava unikalitāte, vienreizīgums. Tad jau šajā gadā jums ir iespēja iepazīties ar brīnišķīgu cilvēku kopdzīvei un ģimenes veidošanai. Viņš ir izskatīgs vīrietis ar smalkām manierēm, diplomātisks, atturīgs, nobriedis uzskatos un rīcībā. Viņš var būt nopietnāks par saviem gadiem. Viņš ir cilvēks, kas nebūvē gaisa pilis, bet zina, ko vēlas. Arī jums vēlams kļūt piezemētākai domās un darbos. Jums piemīt augsts intelekts, taču ir risks dzīvot galvā un sajūtās. Prāts, kas pārāk ļaujas analīzei, nav labs sabiedrotais attiecībās – tas mēdz saraut attiecības, pirms tās ir sākušās, izdomāt to, kas neatbilst patiesībai. Vairāk uzticieties sirdsbalsij, ienesiet savā dzīvē skaisto – teātri, mūziku, mākslu. Ceļojiet! Ļaujaties, ko saka sirds, sajūtas, nevis maldāties prāta labirintos. Attiecības ir darbības vārds.
 

2742... Vai būtu pareizi mainīt dzīvesvietu? Vai satikšu vīrieti kopdzīvei?
Šis gads jums piemērots dzīvesvietas maiņai un jauna dzīves pamata veidošanai visās dzīves jomās. Jau tuvākā gada, divu laikā jums gaidāma iepazīšanās ar vīrieti kopdzīves un ģimenisku attiecību veidošanai.  

2603... Vai ir gaidāmas kādas izmaiņas privātajā dzīvē, darbā, finansēs? Vai turpināsies kopdzīve ar A.? Vai uzlabosies veselība?
2019. gadā īpašas izmaiņas jūsu dzīvē neredzu. Stabils laiks ar stabilitāti finansēs un personīgajā dzīvē. Nopietnākas izmaiņas jūsu dzīvē varētu būt pēc diviem gadiem. Par veselību jums ir jādomā, lai izvairītos no nopietnākas krīzes šā gada beigās vai nākamā gada sākumā. Ar tādu uzņēmību, iniciatīvu, kā sevi realizējat ārējā pasaulē, pievēršaties savai iekšējai pasaulei un veselībai.  

2630... Vai meita satiks dzīvesbiedru un būs bērns? Vai būs jauns darbs?  
Jūsu meitai ir pietiekami daudz draugu, un draudzīgās attiecības jebkurā brīdi var pāraugt ģimeniskās saitēs. Taču attiecības pēkšņi var izjukt mentālu nesaskaņu dēļ. Jūsu meitai ir jāmācās sarunāties. Viņa reizēm var būt ļoti kritiska, valdonīga. Viņa nedrīkst pieņemt savu viedokli, uzskatu, pārliecību par vienīgo pareizo. 2019. gadā jūsu meitai ir iespējas izveidot stabilas attiecības. Tuvāko divu gadu laikā viņa var nomainīt darbu vai pieteikties paralēliem projektiem, bet stabilāks periods gaidāms pēc trim gadiem. Kļūt par māti – tā ir meitas izvēle.

2943... Kas mani sagaida privātajā dzīvē un darba meklējumos.Vai nomaksāšu mājas kredītu ātrāk nekā līgumā paredzēts?  
Šajā gadā jums dzīvē sākas jauns poms. Turpmāk jūs vēlēsieties vairāk laika veltīt ģimenei. Darbs un ienākumi būs, taču jārēķinās, ka tie nebūs tik stabili kā iepriekš, tāpēc ieteicams vairāk padomāt par uzkrājumiem. Lai iegūtu dzīvē stabilitāti, jūs nedrīkstat ieciklēties uz naudu, materiāliem labumiem. Jums nauda un īpašums būs, bet jūs nedrīkstat par to raizēties, citādi līdzekļi ātri aizplūdīs un jūs dzīvē turpināsiet iet caur krīzēm. Meklējot darbu, nepaļaujieties uz emocijām un tukšiem draugu solījumiem, ieklausieties vairāk sevī, paļaujieties uz savu spēku un varēšanu. Personīgajā dzīvē nav viegls laiks – ja esat laulībā, iespējama krīze, pat šķiršanās. Ja esat brīva, iespējam pēkšņa iepazīšanās, bet jūs nedrīkstat ierauties sevī, pati sevi ierobežot, kļūt atturīga, vēsa. Esat atvērta, izrādiet mīlestības apliecinājumus, pieskārienus, esiet radošāka, ienesiet savā dzīvē jaunas krāsas. Jums nebūs viegli ātrāk atmaksāt kredītu, šā gada februārī vai martā, iespējams, pat būs raizes, kā norēķināties ar banku un, iespējams, vajadzēs vienoties par citiem līguma nosacījumiem. Jums būtu jāuzmanās no spontāniem lēmumiem, riskiem jautājumos, kas saistīti ar finansiāliem ieguldījumiem, kredītiem. Finansiāli stabilāks laiks iestāsies 2019. gada beigās.

2599... Kādas pārmaiņas nes nākamais gads – darbs, attiecības, dzīvesvietas maiņa, mazbērns?
Nākamie divi gadi jums var būt pārmaiņām bagāti – jūs varat atrast darbu ar labāku atalgojumu, mainīt dzīvesvietu, divarpusgadu laikā ģimenē var ienākt mazbērniņš. Ja esat attiecībās, jums būtu jāliek lietā sievišķīgā gudrība to stiprināšanai, citādi tās var būt apdraudētas. Savukārt, ja neesat attiecībās, šis ir labs laiks, lai iepazītos, taču lielāka iespēja izveidot stabilas attiecības būs pēc četriem gadiem. Jums dzīvē ir svarīga pašrealizācija, brīvība, un tāpēc jūs nedrīkstat sevi ierobežot darbā, ģimenē, bērnos, kredītu valgos, jo pieķeršanās vairo bailes to visu pazaudēt. Bet ja jūs no kaut kā baidāties, jums to noteikti atņems. Ja jūs nekam nepieķersieties, jums viss būs – bērni, mazbērni, attiecības, darbs.

2831... Vai man būs darbs, kas patīk? Vai satikšu cilvēku, ar kuru veidosies ģimene?
Jums dzīvē ir ļoti svarīga stabilitāte – nauda, veselība, ģimene, māja, un, lai nopelnītu, materiāli justos stabili, esat gatava strādāt arī netīkamu darbu. Turklāt jūs paļaujaties tikai uz saviem spēkiem, nemeklējat palīdzību, bieži vien par savu darbu nepaprasāt adekvātu summu. Jums ir pārlieku emocionāla attieksme pret naudu, un domas par tās iespējamos trūkumu atņem enerģiju. Bet cilvēks, kuram trūkst enerģija, kļūst stresains, depresīvs, izdeg. Jūs baidāties no krīzēm un zaudējumiem, taču jums ir jākļūst paļāvīgākai – nauda jums vienmēr būs, īpaši, ja iemācīsieties dalīties un par savu darbu paprasīsiet adekvātu atalgojumu. Kādreiz vairāk ir mazāk – jūs vairāk iegūsiet, ja strādāsiet sev patīkamu darbu, lai arī varbūt mazāk pelnīsiet. Tad jums atliks vairāk laika pašizglītībai, interesēm, un jūs vairosiet sevī pozitīvo enerģiju, uzlabosiet veselība un atgūsiet dzīvesprieku. Jums ir jākļūst radošākai, spēcīgā mentālā enerģija, idejas jāieliek savas dzīves uzlabošanā un sirdsdarba meklēšanā. Pēc gada, pusotra jūs varētu mainīt darbu un strādāt to, kas jums sagādā prieku. Jums vajadzētu vairāk laika veltīt pašizglītībai, ceļot, un, kad būsiet kļuvusi iekšēji bagātāka, interesantāka sev un citiem, pēc gada, pusotra gada iepazīsieties ar cilvēku ģimenisku attiecību veidošanai.

2653... Kāds būs man 2019. gads? Kāds ir mans dzīves uzdevums un kāpēc neizdodas izveidot savu ģimeni?
Jūsu dzīves uzdevums ir caur partnerattiecībām iegūt dzīves stabilitāti. Taču tas ir iespējams tikai tad, ja mazināsiet savu ego, nebūsiet tik valdonīga, savas dzīves grožus vairāk deleģēsiet otram cilvēkam, nevis tikai akli paļausieties uz saviem spēkiem. Tāpat jūsu dzīves uzdevums ir iemācīties dalīties – ar naudu, mīlestību, ziedot, nodarboties ar labdarību. Jūs esat ļoti stipra, harismātiska personība, un, iespējams, attiecības nevarat izveidot tāpēc, ka vīrieši neapzināti baidās no jūsu spēka.  Jūs esat tik pārņemta ar sevi, savām nodarbēm, karjeru, rūpēm par tuvākajiem, ka otrai pusei šobrīd jūsu pasaulē nav vietas. Jums ir vairāk emocionāli jāatveras, jāparāda sava sievišķā būtība. Redzu, ka emocionāli sevi turat žņaugos, baidāties izrādīt savu sievišķību, seksapīlu. Vaina var būt audzināšanā, attiecībās ar māti. Taču jums pilnīgi noteikti ir iespēja izveidot ģimeniskas attiecības. Nākamajā gadā iespējamas pārmaiņas darbā, kas var atnest lielāku stabilitāti nākamajos divos gados. Gādāsiet par tuviniekiem, bet jums ir jārūpējas arī par savu veselība, jādomā par veselīgu dzīvesveidu. Ja strādājat ar klientiem vai sadarbības partneriem, jāizvairās no domstarpībām, jo var neizdoties vienoties par darījumiem vai klienti pēkšņi var pazust.  

2958... Vai mēs ar J. būsim kopā? Vai izveidosies mums tuvākas attiecības? Vai viņam ir kādas jūtas pret mani, interesēju? Ko vēlas S.?
Mīlestību neredzu šajās attiecībās. Kārtis jums rāda citu vīrieti, bet, vai tas būs S., nezinot viņa datus, nav iespējams pateikt.

2632... Kādas pārmaiņas sagaida 2019. un nākotnē (privātā dzīve, darbs, hobijs, veselība)? Bērnu dzīve?
Nākamajā un tuvākajos gados jums patiešām ir jābūt gatavai pārmaiņām, piedzīvojumiem, nenoteiktībai, nestabilitātei visās jūsu uzskaitītajās dzīves jomās. Jums ir jāmācās būt elastīgākai, daudzpusīgākai.  Arī pati gribēsiet kļūt neatkarīgāka, brīvāka. Jums būs daudz kontaktu, jūsu dzīvē ienāks jauni draugi, arī citu tautību ļaudis. Pārņems iekšējs nemiers – kaut ko gribēsiet jaunu uzsākt, paveikt, iemācīties, bet neziniet – ko. Vēlēsieties vairāk ceļot, kaut ko jaunu redzēt. Varat mainīt darbu, taisīt karjeru, arī dibināt savu uzņēmumu, taču jārēķinās, ka tad nejutīsieties tik stabili kā iepriekšējos gados. Ja kādā dzīves posmā nejūtieties pietiekami komfortabli, vēlams kaut ko jaunu apgūt, mācīties valodas, ceļot. Jums ilgi būs sajūta, ka jūsu dvēsele ir jauna, tāpēc gribēsies kaut kur traukties, kaut ko mainīt savā dzīvē. Nevēlēsieties sēdēt uz vietas, jo jums ir interesanti dzīvot, patīk māksla, kustība. Jums būs iespēja apmeklēt vietas, par kurām iepriekš sapņojāt, taču nevarējāt atļauties aizbraukt. Partnerattiecībās joprojām iespējamas problēmas, jo jums dzīvē ir jāatstrādā karma partnerattiecībās – laulības ir vai nu ļoti agri, vai vēlu, dzīvē var būt vairākas attiecības. Esiet dāsnāka, vairāk dalieties ar citiem, un tad jums dos skaistas, mīlošas attiecības. Nākotnē jums var traucēt tas, ka ne vienmēr izpildāt to, ko solāt, nav vēlams arī savu viedokli, zināšanas vērtēt augstāk, nekā citu domas. Jums dzīvē būs daudz situāciju, kad nāksies uzņemties līderes lomu, pieņemt izšķirīgus lēmumus. Šogad jums vajadzētu vairāk parūpēties par savu veselību. Jūsu dēlam nākamie gadi būs ļoti svarīgi dzīves pamata veidošanai. Viņš ir ļoti pastāvīgs, viņu gaida stabila, laba dzīve, tikai viņam ir jāmācās savas personīgās intereses nestādīt augstāk par partneru vēlmēm.  

2236... Vai man ar vīru E. ir jāturpina laulības dzīve? Ja es no viņa aiziešu, vai viņš spēs bez manis izdzīvot? Vai ir cerība, ka vīrs atmetīs savus sliktos ieradumus?  
Cilvēku spēj mainīt tikai mīlestība. Vai jūsu attiecībās ir mīlestība? Neredzu. Viņš nemainīs ieradumus, vismaz šajā partnerībā – ne. Jūs zaudējat laiku. Ļaujiet viņam atstrādāt brīvības karmu! Izskatās, ka jūs vairāk baidāties par sevi, nevis viņu. Viņam ir citi uzdevumi. Jums vēl būs stabila dzīve un attiecības.
 

2633... Kad apprecēšos un būs bērni? Kāds būs mans vīrs?
Jau tuvākajā laikā jums ir iespēja iepazīties ar vīrieti ģimeniskām attiecībām, un 37, 5 gadu vecumā jūs varat sagaidīt bērniņu. Arī vēlāk jums ir iespējas izveidot ģimeni un kļūt par māti. Problēmas attiecībās jums ir saistītas ar tēvu vai tēva dzimtu. Jums vajadzētu  apsēsties meditatīvā pozā, censties nomierināt prātu un lūgt gaismas skolotājiem atbrīvot jūs no grūtībām attiecībās, kas saistītas ar tēvu un tēva dzimtu. Jūsu otrā pusīte būs gudrs, oriģināls cilvēks ar augstu intelektu, daudzpusīgām interesēm, nākotnes domāšanu, draudzīgs, garā brīvs. Viņš zinās valodas un, iespējams, viņa darbs būs saistīts ar ārzemēm. Viņš arī pats var būt cittautis vai ārzemēs dzīvojošs latvietis.    

21.decembris, 2018

2786... Kad un kur sastapšu vīrieti nopietnām attiecībām?
51, 52 un 53 gadu vecumā jums ir labas iespējas satikt dzīves draugu, taču īstā otrā pusīte, tāpat kā viss dzīvē, ir jānopelna. Jums vīrieti nopietnām attiecībām Visums atsūtīs, kad iemācīsieties dalīties, dot, ziedot, kad jums nebūs žēl aizdot naudu, kaut zināt, ka to nekad neatgūsiet, kad jūs neskoposieties dalīties ar savām prasmēm, lai cik tās vērtīgas. Ne vienmēr ir jādalās ar naudu, var dalīties arī ar mīlestību, zināšanām. Jums ir jāapgūst un jādalās ar garīgām zināšanām. Šajā ceļā satiksiet Visuma sūtītu otru pusīti. Jums priekšā stabila un materiāli nodrošināta dzīve!  


2786... Kādi bija viņa nodomi, jūtas? Kāpēc pēkšņi klusums no viņa puses?
Viņš vēlējās bēgt no vientulības, bet šajās attiecībās nebija mīlestības, miera, dalīšanās prieka. 


2217... Kas manu dēlu A. sagaida? Kā ar darbu un veselību?
Ja jūsu dēls A. nav apmierināts ar ienākumiem, varētu mainīt darbu. Iespējama arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu. Lielisks laiks attiecībām.  Kopumā – optimistisks gads. Jūsu dēls ir spēcīga personība, viss ir viņa rokās, bet ies cauri krīzēm tik ilgi, kamēr nebūs pārvarējis savu egoismu un ambīcijas.   
var nākties mainīt darbu vai uzņemties citus pienākumus ar nedaudz mazāku algu. Taču pēc 63 gadiem jums atkal būs labs darbs un laba iztikšana. Jums ir risks slimībai pāriet hroniskā fāzē, tāpēc laikus jāpievērš uzmanība veselības profilaksei, jādomā par enerģētisko resursu akumulāciju (labs miegs, kvalitatīva pārtika, kustības, optimisms). Jāsaudzē sirds, iespējama vairogdziedzera un reproduktīvās sistēmas orgānu saslimšana. Nopietnākas veselības problēmas var būt pēc diviem gadiem.


2844... Kur un kad es satikšu savu otru pusīti? Kāds viņš būs? Vai darbā būs sasniegumi?
Nākamā gada, pusotra laikā jums ir lielisks periods sastapt otru pusīti, ja vien neļausieties grūtsirdībai, jo būs sajūta, ka trūkst enerģijas, kāds smagums spiež pie zemes un nav spēka pat iziet no mājas. Par spīti bremzējošiem faktoriem, ļaujaties savām interesēm (jūs esat diezgan azartiska sieviete), ceļojumiem, jo tieši tur varat satikt otru pusīti. Neanalizējat savas attiecības, nedomājiet, kāds viņš būs. (Jums perspektīvā ir satikt aktīvu, skaistu vīrieti ar enciklopēdiskām zināšanām, smalkām manierēm, kuram, tāpat kā jums, patīk dzīvot uz riska robežas. Viņš var būt ārzemnieks, sveštautietis, kas dzīvo Latvijā, vai latvietis, kas strādā ārzemē). Pārlieku analizējot, galvā izprātojot iespējamo attiecību scenāriju, jūs ar savām domām sevi nobremzējat, aizverat attiecībām. Attiecības neveidojas galvā, tas ir enerģētisks process, un viss vienalga vispirms notiek smalkā, enerģētiskā līmenī. Mēs ar cilvēkiem, ar kuriem mums paredzēts būt kopā, esam saistīti ar neredzamu enerģētisko saitiņu, kas palīdz savest mūs citu ar citu kopā. Jums ir risks palaist garām attiecības arī tāpēc, ka uz vīriešiem raugāties kā caur aizsvīdušu spoguli, nepamanot, kāds viņš ir dziļākajā būtībā. Ja jūs to notīrītu, pavērtos pavisam cita aina. Jums partnerattiecībās, darbā, ienākumos raksturīgs pēkšņums – strauji iespējams uzplaukums un tad tikpat  strauji viss var beigties. Kad apzināsieties, ka tādiem posmiem jums dzīvē jāiziet cauri, pārstāsiet baidīties, ka otra puse pēkšņi no jums var aiziet vai varat zaudēt darbu, tādas situācijas neatkārtosies. Attiecībās esat brīva, radoša, dodoša, bet mācāties arī no otra pieņemt mīlestību, pieskārienus, dāvanas.  Karjerai labs laiks būs pēc trīsdesmit gadu vecuma, tad palielināsies arī ienākumi. 

 

10.decembris, 2018

2236... Vai būtu pareizi iet dzīvot pie V.? Kas mani tur sagaida un vai viņā slēpjas kas man nezināms? Vai jūtas ir patiesas un vai ir uzticīgs man?
Jūs to bildi attiecībā uz V. zīmējat sliktāku, nekā tā ir. Uz viņu raugāties caur aizsvīdušu spoguli un savā prātā izdomājat visu, kas varētu būt, bet kas nav taisnība. Notīriet spoguli! Mīlestība neveidojas uz šādiem pamatiem. Mīlestība veidojas uz paļāvību, uzticību, cieņu. Jā, viņā ir kas noslēpumains, viņš jums varbūt dzīvē tikai reizi pateiks – es tevi mīlu, bet tas būs uz mūžu, un tieši tāpēc šis cilvēks varētu jums šķist interesants. Jūs vēlaties visus un visu lasīt kā atvērtā grāmatā un, tiklīdz kāds neatveras uzreiz, nespēj pateikt, kas viņam sirdī un prātā, šaubāties par viņu un viņa jūtām. Redzu, ka jūs pārcelsieties pie V. Jūs esat saderīgs pāris, tikai jums ir jāiemācās sarunāties, jāatrod temats, par ko diskutēt, un nedrīkstat viens otram uzspiest savu ego. Jums nevis jāgaida kaut kas no otra, bet jādomā, ko jūs jauku un interesantu ienesīsiet tajā mājā, kā jūs viņu mīlēsiet un lolosiet.

2030... Kāpēc es pēdējā laikā jūtos slikti un nomākta? Vai vīrietis blakus ir īstais?
Jūs slikti jūtaties, jo jums organismā ir hronisks enerģijas trūkums. Jums trūkst prieka enerģijas. Jums ir jāpārstāj baidīties par rītdienu, attiecībām, naudu, karjeru utt, jo bailes apēd nieru enerģiju un sēj vēl lielāku disharmonijas sajūtu. Jums ir jāatrod savs vaļasprieks, fiziskas aktivitātes, intereses, kas dod prieku. Jums ir vairāk jāceļo, kaut kas jāmaina savā vidē – darbs, mājoklis, jāapgūst jaunas iemaņas – tas var izsist no depresīvā noskaņojuma. Iesaku apmeklēt imidžterapeitu, kas palīdzēs līdzsvarot enerģiju organismā (ja vēlaties, varat piezvanīt man). Ja strādāsiet ar sevi, februāra vidū grūtsirdība varētu pāriet, ja nē – maijā nomāktība var atgriezties. Ja jūtat, ka netiekat ar sevi galā, vēlams apmeklēt ārstu. Vairāk ļaujaties liktenim. Dievs, sūtot cilvēku uz zemes, viņam ir rezervējis darbu, attiecības, mājokli. Ja būsiet uzņēmīgāka, spēsiet vairāk atvērties kā sieviete, neturēsiet visu sevī, bet atklāsiet savas jūtas, simpātijas, pārāk neanalizēsiet attiecības un nebūsiet pārlieku kritiska, pieņemsiet arī citu viedokli, varat saglabāt attiecības ar vīrieti, kas jums ir blakus. Stabilas ģimeniskas attiecības izveidosiet 30 - 31 gada vecumā.

2990... Vai I. ir mans dzīves vīrietis? Vai mums ir kopīga nākotne? Kāpēc man neiet biznesā? Vai meitai izdosies piepildīt savu sapni?
Nākamgad jums biznesā veiksies labāk, taču ienākumi būs neregulāri. Vairāk naudas ieguldiet reklāmā, mārketingā. Jums ir jāpaplašinās, iespējams, pat jāmeklē sadarbība ar ārvalstu kompānijām vai jāmeklē investors. Jūs dzīvē ejat caur krīzēm, tāpēc gadā, kad jums veicas, ir jāstrādā divtik, lai potenciālajā lejupslīdes laikā būtu ietaupījumi un krīzi izjustu mazāk. Jums ir jābūt izlēmīgākai un nedrīkstat ieciklēties uz materiālām vērtībām. Mācieties paprasīt par savu pakalpojumu adekvātu cenu! Lai nāktu nauda, ir jāziedo, jānodarbojas ar labdarību. Kārtis rāda, ka jūs no vientulības esat bēgusi darbā. Esot attiecībās, vīrietim ir jābūt svarīgākam par biznesu. Ja būsiet gudra un apgūsiet šo mācībstundu, jums ir iespējas palikt kopā ar I. 50 gadu vecumā jums būs labs laiks veidot stabilas attiecības. Man ir vajadzīgi meitas dati, lai es atbildētu uz jūsu jautājumu par viņas iespējām piepildīt sapni.

2717... Vai būsim kopā ar P.? Kā ar darbu Latvijā? Vai gaidāmas pārmaiņas?
Vai jūs mīlat šo cilvēku? Neredzu emocionālu tuvību, tikai saraksti. Kārtis rāda, ka jums attiecībā pret P. vairāk ir materiāli apsvērumi, proti, materiāls atbalsts. Viņam trūkst izlēmības kaut ko mainīt savā dzīvē. Jums sevī ir jāattīsta sievišķīga enerģija, ir vajadzīga garīga transformācija, emocionāls siltums, un tad jūs satiksiet savu īsto otro pusīti. 64 gadu vecumā jums būs labs laiks izveidot attiecības, un tad gaidāms brīnišķīgs ceļš kalnup visās jomās. Šogad un nākamā gada pirmajā pusē jums nevajadzētu neko savā dzīvē mainīt. Nākamā gada otrajā pusē varat meklēt darbu Latvijā. Pārmaiņas jūsu dzīvē gaidāmas, kad sāksiet strādāt ar sevi, pārcelsieties un izveidosiet attiecības.  

2617... Man izdosies atrast citu darbu vai labāk palikt esošajā? Vai nākamais gads manā privātajā un darba dzīvē atnesīs kādas pārmaiņas?
Nākamajā gadā vēl strādāsiet esošajā darbā. To mainīsiet, ja pārcelsieties uz citu dzīvesvietu. Attiecībās neesat tikusi pāri lielai vilšanās, un darbu, materiālās dzīves uzlabošanu esat nostādījusi pāri attiecībām. Jums pastāv risks piesaistīt vīriešus ar atkarībām. Nākamajā gadā jums kā fēniksam ir jāizaug no krāsmatām, kas šobrīd valda personīgajā dzīvē, jāatbrīvojas no piesaistēm, un 51 – 52 gados jūs varēsiet sākt būvēt jaunu mīlestības templi. Vīrieši jūsu dzīvē ir jūsu skolotāji – viņi vēlas parādīt, ka pārlieka pieķeršanās, pakalpīgas rūpes, greizsirdība un nespēja izrunāties attiecībās nav labs sabiedrotais. Jums ir jākļūst neatkarīgākai, izlēmīgaākai, interesantākai, un vīrietis, kas ir jums turpat blakus, ieraudzīs jūs citām acīm.  

6.decembris, 2018

2910... Kā turpināsies attiecības ar I.? Vai būsim kopā?
Līdz 2019. gada beigām jūsu attiecības ar I. būs, kā pa plānu ledu staigājot. Neredzu, ka viņš grib šķirties, tāpēc bumba ir jūsu laukumā – ja spēsiet tās noturēt, šī partnerība var pāraugt jaunā kvalitātē, un saites turpmāk būs noturīgākas. Jums nav īpaši laba saderība, taču tas nenozīmē, ka attiecībās nav iespējams atrast kopsaucēju – ir jāstiprina jomas, kas jums ir kopīgas, kur jūtaties uz viena viļņa, bet situācijās, kur viedokļi atšķiras, vienam jāpiekāpjas. Ja vēlaties saglabāt attiecības, jums ir jābūt gudrākai – pārstājiet analizēt, neesat tik kritiska pret sevi un partneri. Izskatās, ka jūsu attiecības ārda greizsirdība, nespēja izrunāties, vēlme kontrolēt. Jums ir tieksme uzskatīt savu viedokli par vienīgo pareizo, bet nekas nav pareizi vai nepareizi, labi vai slikti... Jums ir jāpieņem I. tieksme pēc neatkarības, vairāk jāizrāda interese par viņa aizrautībām. Esiet dāsnāka, maigāka, izrādiet savas jūtas, pieskārienus. Necentieties mainīt viņu, bet mainiet sevi. Atrodiet savu vaļasprieku. Mīlestība dara brīnumus!

2870... Vai es ilgi cietīšu no šīm jūtām? Sameklēja mani J. ar pārmetumiem, draud, ka atradis atkal citu, ka nemīl mani. Vai satikšu citu, ar ko veidot ģimeni?
Jums būs ģimene, un jūs nepaliksiet kopā ar J. Jūs nedrīkstat kļūt par upuri šajās attiecībās, nedrīkstat kļūt par vīriešu nīdēju tāpēc, ka esat nokļuvusi mīlas trijstūrī. Jums ir jāpieņem vīrieši, jāiemācās cienīt viņi. Vīrietis ir jūsu spogulis – to, kas jums nepatīk viņā, tas jums nepatīk sevī. Ja jūs ciešat no attiecībām, kas jums nav paredzētas, jūs atņemat sev enerģiju. Mūsu enerģija iet tur, kur mūsu domas – ja mēs uz kādu esam apvainojušies, dusmīgi, enerģija no mums aizplūst, un mēs varam saslimt. Tas ir stāsts par jums. J. ar savu rīcību jums vampirē enerģiju, un jūs to zaudējat. Kad jūs beigsiet ciest, un jums atgriezīsies enerģija, prieks, iekšējs miers, satiksiet vīrieti nopietnām attiecībām, jo citi tiecas pie cilvēka, kas ir piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Jums šajā dzīvē caur attiecībām ir jāatstrādā brīvība. Tas nozīmē – kad sevī jutīsiesieties brīva, nevis atkarīga no kāda jūtām, naudas, pajumtes, varēsiet izveidot attiecības. Tas var notikt jau divu gadu laikā.

2671... Kad es mainīšu dzīvesvietu? Uz kurieni?
Jums jau bija iespējas pārcelties uz citu dzīvesvietu 2016. gadā. Pēc četrdesmit gadu vecuma jūs varētu mainīt darbu un pārcelties uz ārzemēm.    

2708... Kas man traucē tikt pie turības?
Atvainojiet, nevaru atbildēt, nav minēti dati.

5.decembris, 2018

2685... Vai man būs trešais bērns? Vai ir jaunas darba perspektīvas ar lielāku algu?
44 gadu vecumā jūs varat sagaidīt vēlo bērniņu. Lielāka alga ir filozofisks jēdziens – reizēm mazāk ir vairāk: ja darbs ļoti patīk, ja atliek vairāk laika mīļajiem, interesēm, garīgām praksēm. Ja būsiet īstajā vietā, augstāki spēki vienmēr jums dos pietiekami daudz naudas. Jums ir jāiemācās izteikt sevi, jāatklāj un jāizrāda sava individualitāte. Jāpārstāj baidīties no krīzēm un neveiksmēm, bet vairāk jāmācās, jāstudē filozofija, reliģija, ezotērika. Jums ir jādalās ar citiem – ne tikai ar materiālām lietām, arī ar zināšanām. Tad jums dos bērniņu, labu darbu. 45,5 līdz 46 gadu vecumā jūs varat iegūt labāku amatu ar augstākiem ienākumiem, bet jums būs jāuzņemas lielāka atbildība, varat dibināt arī individuālu uzņēmumu.   

2975... Kad meitai uzlabosies veselība? Cik ilgi šajā dzīvesvietā būs iespēja īrēt dzīvokli?
Jūsu meita varētu meģināt ārstēties ar netradicionālās medicīnas palīdzību. Ja vēlaties pakonsultēties tuvāk, variet man piezvanīt. Kārtis rāda, ka tuvāko mēnešu laikā jūs meklēsiet citu dzīvokli, jo būs grūti samaksāt par īri. Nevajag pieķerties vietai, katra nākamā vienmēr ir izdevīgāka un labāka. Iesaku padomāt par iespēju pārcelties ārpus pilsētas.

2920... Vai mums ar vīru izdosies iegādāties mājiņu, droši vien ne bez kredīta? Vai tagadējā darbā palikšu, jo darbs patīk? Kā ar veselību būs, jo nedaudz problēmas ar muguru?
Pusotra līdz trīs gadu laikā jums būs iespējas nopirkt mājiņu, bet jums ir rūpīgi jāizvērtē hipotekārā kredīta ņemšanas risks. Iespējams, labāk to darīt uz vīra vārda. Visādā ziņā – kad to darīsiet, pakonsultējaties ar astrologu. Divu trīs gadu laikā pastāv iespēja mainīt darbu, bet tūlīt arī sameklēsiet citu nodarbošanos. Ja jums kāds vīrietis vai draugs/paziņa piedāvā darbu, pieņemiet šo piedāvājumu! Jau nākamā gada sākumā iespējamas pārmaiņas darbavietā –jums var uzticēt citu amatu vai būs vairāk pienākumu. Mugura noteikti ir jāstiprina – peldēšana, masāža, enerģētiskā dziedināšana un citas netradicionālas ārstniecības metodes var palīdzēt.

2617... Vai satikšu vīrieti attiecībām vai palikšu viena? Dzīvokli remontēt vai jāpārdod? Darbs saglabāsies?
Redzu vēl jums attiecības, bet arī vilšanos un salauztu sirdi. Izskatās, ka vīrieši kaut kādā mērā izmanto jūsu labo sirdi, rūpes, bet arī jūs esat pārāk prasīga un pedantiska attiecībā uz citiem. Jums ir jārada atmosfēra, lai vīrietis vēlētos būt ar jums kopā tāpēc, ka esat interesanta, ar jums ir patīkami parunāties, nevis tāpēc, ka jūsu paspārnē viņš jūtas ērti. Nedrīkst būt tāda situācija, ka jūs esat zem viņa papēža vai viņš ir atkarīgs no jūsu viedokļa, lēmuma, naudas. Esat stipra un vienlaikus maiga; dāsna un vienlaikus pieņemat dāvanas; izlēmīga un vienlaikus uzticat lēmumu pieņemt otram. Atslēga uz vīrieša sirdi ir sievietes iekšējā harmonijā, mierā un vēlmē dzīvot interesanti. Jūs nedrīkstat noniecināt otra viedokli, statusu, stāvokli sabiedrībā, ja jums šķiet, ka intelektuāli otrs ir vājākās pozīcijās. Toties viņam noteikti ir citas kvalitātes. Kārtis rāda, ka dzīvokli vēlams remontēt, jo pārdodot nedabūsiet vēlamo summu. Darbā jums viss ir labi.

26.novembris, 2018

2533... Kas mani vēl sagaida (darbs, attiecības, veselība)? Vai būsim kopā ar A.?
Jā, jūs darba dzīvē nejūtaties tik stabili, kā agrāk, arī komunikācija, saskarsme varētu būt labāka. Daudz melu, puspatiesību nonāk līdz priekšniecības ausīm. Jums nākamajā gadā var pavērties iespējas mainīt darbu, nozari, pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ja jūtat, ka to vēlaties, nebaidieties no konkurences un sāciet ko jaunu. Jums izdosies un aiznākamajā gadā būs iespēja labi nopelnīt. Esiet izlēmīgāka, noticiet saviem spēkiem. Jums ir jākļūst brīvākai sevī, jāatbrīvojas no bailēm, pieķeršanās, ieciklēšanās darbā, attiecībās, bērnos. Kārtis rāda, ka jūs attiecībās pieļaujat vienas un tās pašas kļūdas. Jums ir jāsaprot, kas tās ir par kļūdām (iespējams, šie vīrieši izmanto jūsu labo sirdi), no tām jāmācās un turpmāk nedrīkstat tās pieļaut. Jums ir jākļūst gudrākai partnerībā, neatkarīgākai, vairāk jāuzticas intuīcijai – tad jums izdosies izveidot stabilas attiecības. Jūs pievilksiet cilvēkus, kas jums nav jāglābj vai kuru ietekmē zaudējat sevi. Pagaidām neredzu attiecības ar A. Viņš internetā sazinās arī ar citām sievietēm un šobrīd nedomā par stabilu kopdzīvi. Jums ir vajadzīga atpūta. Emociju trauks ir pilns, un tas var nopietni ietekmēt veselību. Iesaku pārbaudīt veselību. Kad izveidosiet stabilas attiecības, strādāsiet sev mīlamu darbu, iegūsiet sevī mieru, arī pašsajūta uzlabosies.   


2993... Vai 2019. gadā mainīšu darbu un darba sfēru? Vai beidzot ar vīru iegādāsimies kopīgu mājokli?
2020. gadā jums ir lieliskas iespējas mainīt darbu, uzsākt jaunu rūpalu, bet nākamajā gadā jums sevī maksimāli jāiegulda – kaut kas jauns jāiemācās vai jāatsvaidzina esošās iemaņas. Jūs esat ļoti gudra, jums ir daudz ideju un, tās apvienojot ar zināšanām un iemaņām, jūs varat atrast ļoti labu darbu vai pat strādāt individuāli. Otrs variants – paralēli darbam kaut ko mācāties vai atrodat savu sirdslietu, un jaunās zināšanas vai aizraušanās vēlāk var kļūt par jūsu pamatprofesiju. Kad iegūsiet līdzsvaru dzīvē, būs arī nauda mājoklim. Tikai nebaidieties no jauniem izaicinājumiem!


2636... Vai mēs ar vīru spēsim atjaunot dzirksteli un izglābt mūsu laulību un ģimeni?
Diemžēl skopums, materiālisms, strīdi ir papostījuši jūsu attiecības. Darbs jums ir svarīgs, un jūs savā ziņā esat biznesa sieviete, bet tas nedrīkst apēst jūsu pēdējās enerģijas paliekas, iztukšot. Kad cilvēks ir noguris, viņam nav enerģijas, un šāda situācijā katrs nieks, nepatika var izprovocēt strīdus. Redzu, ka šobrīd jūsu ģimeni satur kopā bērni. Lai atjaunotu dzirkstelīti, ir jāsāk ar sevi. Kad jūs mainīsieties, redzēsiet, mainīsies viss jums apkārt. Pajautājiet sev – vai es vēlos, lai tas cilvēks rīt man ir blakus? Un šis jautājums liks jums par daudz ko aizdomāties. Jums ir stipri jāpieklusina ego un jāieklausās savā sirdī. Otrs ir jāsajūt nevis ar prātu, bet sirdi. Jūs nedrīkstat būt ģimenes galva, ģimenes galva ir vīrietis, lai arī cik stipra un varoša jūs būtu. Jums ir vairāk jāizrāda savas jūtas – pieskārieni, mīļi vārdi, skatieni, rūpes. Redzu arī, ka kaut ko slēpjat viens no otra, jūsu starpā ir daudz neizrunātu personīgu lietu, ko bail cilāt. Jums attiecībās pietrūkst prieka. Aizbrauciet kopā ceļojumā. Nežēlojiet tam naudu, no brauciena iegūsiet daudz vairāk.   

20.novembris, 2018

2911... Vai manā dzīvē kas mainīsies? Vai man lemts sastapt savu otru pusi un lemta sievietes laime?
2019. gadā jums ir lielisks laiks mainīt un materiāli nostabilizēt savu dzīvi. Tikai jāuzmanās ņemt kredītus. Jums ir spēcīga enerģētika, kas liecina par augstām darbaspējām, taču vēlams kļūt izlēmīgākai, vairāk uzticēties savai intuīcijai. Jums ir grūti noticēt saviem spēkiem, tāpēc svarīgos brīžos ieņemat otrā plāna lomu. Pārliecību par saviem spēkiem dod zināšanas. Jums pašai ir jākļūst par guru, raganiņu, kas dalās ar zināšanām, palīdz citiem. Nākamais gads ir lielisks laiks, lai sāktu apgūt jaunas zināšanas, iedziļinātos sevī, saprastu, ko vēlaties no dzīves, vai esat uz pareizā ceļa. Maldīgi sievietes laimi meklēt darbā, vīrietī, kādos ārējos apstākļos. Sievietes laime ir sevī, savā iekšējā mierā, skaistumā, apmierinātībā, interesēs, pašizzināšanas un pašattīstības praksēs. Jūs esat aizmirsusi sevi. Jums ir risks iemīlēties neaizsniedzamos vīriešos. Nedzīvojiet ilūzijās. Paskatieties sev apkārt, un jūs ieraudzīsiet savu vīrieti. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar pārmaiņām karjerā.

2684... Vai un kad būtu gaidāmas pārmaiņas (privātā dzīve, dzīvesvieta, darbs)? Kas mani sagaida 2019. gadā?
2020. gadā jūsu dzīvē gaidāmas nozīmīgas pārmaiņas un tas nozīmē, ka 2019. gadā jums sevī ir maksimāli jāiegulda, lai tās realizētos. Piemēram, jāapgūst jaunas darba iemaņas, jāapmeklē kvalifikācijas celšanas kursi. Jums dzīvē pirmām kārtām jāiemācās dot citiem, dalīties, palīdzēt, nodarboties ar labdarību, rūpēties par tuvākajiem. Tas nebūt nenozīmē dalīties ar materiāliem labumiem, ziedot naudu, var dalīties ar mīlestību, morāli atbalstīt citus,  dalīties ar zināšanām. Kad būsiet apguvusi šo mācību, jums dos skaistas attiecības un pārtikušu dzīvi. 2019. gadā jums ir labas izredzes atrast jaunu darbu. Saistībā ar karjeras maiņu iespējama iepazīšanās ģimenisku attiecību veidošanai. Dzīvesvietas maiņu neredzu, taču redzu nelielus pārbraucienus uz darbu vai mācībām.


2944... Kādā jomā atradīšu darbu līdz gada beigām? Kas traucē pozitīvam rezultātam? Kad satikšu savu vīrieti?
Jums nākamajā gadā gaidāms jauns pagrieziens dzīvē, bet ir jābūt apņēmīgākai darba meklējumos. Mazāk analizējiet, kas, ko, kā, cik, bet vairāk rīkojaties. Jums ir daudz ideju, bet pietrūkst ticības saviem spēkiem. Vēlams strādāt ar cilvēkiem, taču darbā  jābūt pēc iespējas neatkarīgai, jo jums ir grūti strādāt cita tiešā pārvaldībā. Šis jums ir krīzes gads, kas liek padomāt par to, vai pašai neuzsākt kaut ko savu – mājražošanu, pasākumu rīkošanu, nodarboties ar rūpalu, kas sniedz cilvēkiem labsajūtu, piemēram, lauku tūrismu. Vēlams lai jūs pati esat sev kalps un ķēniņš. Vienlaikus apgūsiet jaunas zināšanas. Nebaidieties, ja sākumā maciņš nepildās tā, kā gribētos. Karma jūs mīl, taču tā prasa kaut ko darīt arī bez maksas, ziedoties. Tikai tad jūs dzīvē iegūsiet stabilitāti. Līdztekus jaunajai darba dzīvei redzu arī jaunas, skaistas attiecības.

2564... Vai kaut kad vispār būsim kopā?
Viņš nevēlas veidot kopdzīvi un jūs precēt, jo priekšroku dod neatkarīgām attiecībām. Ja cerēsiet uz viņu, jūsu attiecības turpinās iet pa apli un nekas jūsu dzīvē nemainīsies. Ja pieņemsiet lēmumu tās pārtraukt, pēc diviem gadiem jūsu dzīvē var ienākt cilvēks no pagātnes. 

2699... Vai man ar J. izveidosies attiecības un kopdzīve vai arī jūtas ir tikai no manas puses? Vai viņš man atdos aizdoto naudu?
To, ka jūs varētu būt kopā, esat izdomājusi savā galvā. Viņš nav jūsu cilvēks un jūsu mīlestība pret viņu ir ilūzija. Jums ir jāuzmanās no tā, ka labticības dēļ vīrieši jūs varētu izmantot. Ja jums nav sastādīts aizdevuma līgums, visticamāk, naudu neatgūsiet. Jūs citiem esat gatava daudz dot, bet jums ir jāmācās vispirms padomāt par sevi. Kļūstiet par sievieti Dievieti, apgūstiet psiholoģiju vai parapsiholoģiju, un šīs zināšanas jums palīdzēs piekļūt pie savas iekšējās gudrības, attīstīt intuīciju. Tad jūs sapratīsiet, kurš ir jūsu cilvēks.
 

9.novembris, 2018

2870... Kā rīkoties vai uzvesties attiecībā pret sarežģīto situāciju attiecībās ar J.?
Ļoti dziļi sevī slēp un ilgi turi aizvainojumus. Tas nav labi, jo var ietekmēt veselību. Tev ir arī grūti izrunāt problēmu, un arī tas var būt par iemeslu tam, ka krīze attiecībās padziļinās. Drīzāk tās apspried ar draudzenēm, darbabiedrenēm vai meties darbā, nevis izrunā problēmu ar otru pusīti. Novembra vidū viņš, iespējams, atgriezīsies pie tevis, ja esat pašķīrušies, bet, atceries, bumba tagad ir tavā laukumā – lai šī situācija neatkārtotos, tev ir jākļūst mīļākai, vairāk jāizrāda jūtas, jāvelta pietiekami liela uzmanība mājas dzīvei, tu nedrīksti ienest attiecībās darba problēmas, justies pārāk nogurusi. Izskatās, ka ārējā pasaule tev patlaban svarīgāka par attiecībām. Tev jācenšas arī mazāk kontrolēt vīrieti, uzspiest savu viedokli, nedrīksti būt pārlieku valdonīga un greizsirdīga. Ir iespēja visu vērst par labu, bet šī situācija dota, lai tu drusku paskatītos uz sevi, paanalizētu savas attiecības. Ja nenokārtosi šo eksāmenu, diemžēl citas iespējas nebūs – pēc diviem trim gadiem izšķirsieties. Tavs karmiskais uzdevums ir iemācīties veidot attiecības, bet tikai caur krīzēm bieži vien šo mācību apgūstam.

2614... Vai es apprecēšos ar A.? Cik mums būs bērnu? Vai mēs būsim laimīgi? Vai viņš mani mīl tikpat stipri kā es viņu?
Tu viņu ļoti mīli, jo tev raksturīgi jūtās lieli dziļumi, kaisle, turklāt jums ir spēcīga karmiskā saite. Tev šķiet, ka tu viņi sen pazīsti, saproti un tev ar šo vīrieti ir ļoti viegli. Tādus cilvēkus kā tevi karma mīl, jo esi otra labā gatava uz visu. Taču atceries – vīrietis var nogurt no tavas uzmanības, enerģijas. Esi līdzsvarotāka attiecībās, neturi viņi šaurā saitītē. Neaizmirsti par sevi, ieguldi savu enerģiju vaļaspriekos, ceļojumos, pašizziņas praksēs, lai tev ir interesanti pašai ar sevi un citiem ir interesanti ar tevi. Tev ir jādod vīrietim brīvība. Jāļauj viņam realizēties darbā, jāuzticas, lai viņam nav jāmelo par savām gaitām. Tuvāko divu gadu laikā tev ir brīnišķīgas iespējas iestūrēt laulības ostā, taču tavā liktenī ir kāds pārbaudījums – attiecības var pēkšņi beigties. Šāda pieredze, iespējams, tev jau ir bijusi, un šāds signāls var būt 2019. gada janvāra otrajā pusē. Tāpēc ir svarīgi sakārtot attiecības, lai pie šādiem straujiem kaisles impulsiem ar mīnusa zīmi partneri nenodedzina tiltus. Viņš tevi mīl, bet nav radis izrādīt jūtas. Vismaz divi bērniņi būs. Jums abiem ir nozīmīgi savas zināšanas, prasmes bērniem. Pirmais jau var pieteikties 35 gadu vecumā. Laime ir nosacīts un mainīgs jēdziens.  Tā vienmēr jāmeklē vispirms sevī.

2606... Kā man izdosies atrast jaunu prakses vai darbavietu radošā industrijā? Kādēļ vienmēr iepazīstos un satieku neīstos partnerus attiecību veidošanai?
Tev būtu vēlams meklēt vietu starptautiskā kompānijā. Janvāra beigās tu varētu atrast prakses vai darbavietu stabilā, radošā uzņēmumā.  Naudiņa varētu nebūt liela, taču, kad būsi apguvusi iemaņas, tiksi pie spēcīgām zināšanām un būsi vinnētāja nākotnē. Neviens partneris nav neīsts, viņi visi tev ir sūtīti, lai tu kaut ko iemācītos, kaut ko saprastu sevī. Tev jāuzmanās attiecības pārāk glorificēt. Tu uz partneriem skaties pārāk rožainās brillēs, gaidi no viņiem stabilas attiecības, taču viņi tam nav gatavi. Turklāt vienmēr attiecībās jācenšas pieklusināt savu ego, savas vēlmes, savas kaprīzes. Sievietei ir jābūt vīrieša iedvesmotājai, nevis jāgaida, ka viņš viņu cels uz pjedestāla. Kad satiksi īsto, sapratīsi – ir! Tuvāko divu gadu laikā tu noteikti satiksi vīrieti attiecībām. Satikšanās varētu būt saistīta ar darbu.

2915... Vai mums ar A. veidosies nopietnas attiecības? Vai paliksim kopā?
Tev noteikti pie šī cilvēka ir jāturas. Viņš ir ļoti ģimenisks, izpalīdzīgs, labestīgs, altruistisks, veiksmīgs, taču viņa dzīve rit caur krīzēm, kad viņš vēlas kaut ko mainīt – arī attiecībās. Šis un nākamais gads tieši tāds ir. Lai tu saglabātu šīs attiecības, tev maksimāli jācenšas pakāpties pussolīti atpakaļ, neskriet vīrietim pa priekšu, celiņus slaukot. Jā, tev ir daudz enerģijas, bet liec to lietā citās nodarbēs – mācies (tev ir labs prāts), pilnveidojies, radi ap sevi skaistu vidi, rūpējies par sevi. Izrādi jūtas maigi, ļauj viņam patverties tavā siltumā, bet atļauj viņam būt stiprajam plecam. Jums ir laba saderība, bet pagaidām ģimeni neredzu. Janvāra vidū iespējams pārbaudījums jūsu attiecībām, arī nākamā gada beigās. Ja izturēsiet, varat būt kopā.
 

×