Atbild zīlniece KAIJA ZEMBERGA

Publicēts: 22.11.2018

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?

 

 

12.septembris, 2019

 

2876… Vai mūsu attiecībām ir nākotne? Ja ne, vai abiem būs citas attiecības?
Jums ir ļoti laba saderība, un jūs varat būt kopā. Turklāt V. attiecībās meklē sievieti, kas līdzinās viņa mammai, tāpēc var pieņemt sievieti ar ievērojamu gadu starpību. Jums savukārt attiecībās ir vajadzīgs cilvēks, par kuru varat rūpēties, kas jums pakļaujas, un šis vīrietis kādu laiku var ļauties jūsu diktātam. Taču jūs abi esat diezgan neatkarīgi, un stabilai kopdzīvei visai nepiemēroti.  V. patīk lidināties no zieda uz ziedu, taču viņam jāņem vērā, ka viņš kā sienāzis, rotaļīgi spēlēdamies visu dzīvi, mūža nogalē var palikt viens. V. jaunas attiecības var izveidot jau pēc gada, bet jums stabilai kopdzīvei piemērotāks vīrietis, kas ir vecāks par jums, nevis jaunāks.

2632… Kāpēc nevaru notievēt? Veselība man un vīram. Kādēļ dzer? Kāpēc dēlam dažādas likstas, noskaudums?
Jūs nevarat notievēt mazkustīga dzīvesveida dēļ, turklāt sevi šaustāt par lieko svaru. Kad sevi sāksiet pieņemt, svars noregulēsies. Svars var nākt klāt arī tāpēc, ka cenšaties risināt citu problēmas, un, jo vairāk risiniet, jo vairāk cilvēki pie jums ar tām vēršas. Ar laiku neapzināti ķermenis ieņem aizsardzības pozīciju, audzējot svaru, lai sevi aizsargātu no ārējās negatīvās enerģijas. Nākamajā gadā var saasināties kāda hroniska vaina. To sajūtot, vēršaties pie ārsta. Nomieriniet prātu, iemīliet sevi, iekustiniet savu ķermeni, nevis dzīvojat prāta pavadā, un jūs jau itin drīz jutīsieties labāk! Vīrs dzer, jo viņam maz enerģijas. Viņš ir emocionāls, bet agresīvais, kritiskais prāts, pēršanās par neko to atņem vēl vairāk. Lai nomierinātos, ir jāiedzer. Tas neatrisinās alkohola problēmu, turklāt karmisku. Viņam jānodarbojas ar garīgām praksēm, kas mainīs viņa enerģētiku. Jaunās, gaišās enerģijas disonēs ar alkohola smagnējo enerģiju, viņš vairs negribēs dzert. Veselības jomā viņam iespējamas hroniskas kuņģa vainas, kā iemesls var būt stress un alkohols. Jūsu dēlam nav noskauduma. Viņš tiecas pēc stabilitātes dzīvē, taču vēl nav apguvis dažas mācības. Dzīve kļūs vieglāka, kad viņš būs spējis tikt pāri savam ego, sapratīs, ka arī citu viedoklis, domas, rīcība ir pareiza, ne tikai viņa uzskati, nostāja, darbība. Nākamie divi gadi viņam būs mazliet veiksmīgāki, taču stabilāka dzīvē sāksies pēc 30 gadiem. Viņam ir jācenšas dzīvot vieglāk, priecīgāk, jāiededz sevī vairāk uguntiņas un tad karma, kas viņam nav viegla, neliks šķēršļus ceļā.

2603… Vai man būs vīrs un bērni? Kad es beidzot atrisināšu savas finansiālās problēmas?
Jums dzīve stabilizēsies pēc 38 gadu vecuma. Redzu, ka pagājušajā gada jums bija labas iespējas iepazīties ar otru pusīti, taču esat tik ļoti vērsta uz sevi un karjeru, ka varējāt nepamanīt kādu cilvēku, kas jūs iekāro. Labākas iespējas atrisināt finansiālās problēmas, ja strādāsiet ārzemēs.  Tikai no jums pašas atkarīgs, vai jums būs vīrs un bērni.
 

2878… Kāpēc gadiem neturas nauda? Kā ienāk, tā notiek kas neparedzēts un jāizdod. Kādu profesiju dēlam apgūt pēc pamatskolas? Domā par programmētāju – vai spēs?
Jums nevajadzētu tik ļoti raizēties par naudu. Jo vairāk ieciklējaties uz to, jo ātrāk tērējas. Nauda jums vienmēr būs! Jums ir labs naudas enerģijas kanāls, tāpēc tā jūs vienmēr atrod. Nauda aiziet neapdomīgos tēriņos, īpaši daudz tērējat dēlam, mājas iekārtošanai, tā aiziet arī dārgām dāvanām tuviniekiem. Veiciet līdzekļu uzskaiti, paanalizējat, kur varat ietaupīt, iekrāt. Jūsu dēla profesija var būt saistīta ar informācijas tehnoloģijām, bet viņš var studēt arī datoru dizainu, skaņu režiju, arhitektūru un citas nopietnas un nebūt vieglas profesijas. Taču to apguvei viņam vajadzētu mācīties vidusskolā, ko viņš var pēkšņi pamest. Viņš ieklausās jūsu viedoklī, bet ļaujiet viņam pašam izlemt, pašam uzdauzīt savus punus un atrast vietu dzīvē.

 

 

11.septembris, 2019

2565… Vai dzīvošu citā normālā dzīvoklī? Kas man būs K. un M.? Ļoti gaidu, kad beidzot satikšu Īsto?
Ar M. jums ir labāka saderība, taču, visticamāk, ne ar vienu no šiem puišiem nebūsiet kopā. Triju gadu laikā varat satikt cilvēku attiecību veidošanai. Jūs dzīvojat savā galvā, bieži vien vēlamo iztēlojaties par esošo, un tas jums traucē stabilizēt dzīvi. Jums ir vajadzīgs mājoklis, ar kuru varat lepoties, kurā varat bagātināt savu emocionālo pasauli, rīkot svētkus. Jauns mājoklis saistīts ar attiecībām, tāpēc, kad atradīsiet savu Īsto, būs arī miteklis, kur jutīsieties labi. Taču jums nevajadzētu sēdēt ar klēpī saliktām rokām un gaidīt savu Īsto. Ir jākontaktējas ar draugiem, bijušajiem skolas un klasesbiedriem, varat iepazīties arī sociālajos tīklos. Ja būsiet aktīva, komunikabla, noķersiet savu laimes putnu aiz astes. Bet galvenais – vairāk par savu ego un lepnību pasaulei rādiet sievišķību, maigumu, garīgu spēku, savu skaistumu.

2944… Vai izdosies nopirkt dzīvokli vai māju? Kāda nākotne manām attiecībām ar A.?
Pēc 48 gadu vecuma jūs varētu iegādāties jaunu mājokli. Redzu attiecības, taču, lai prognozētu attiecību nākotni ar A., vēlams zināt vīrieša vārdu un datus. Tomēr labāks laiks stabilas kopdzīves veidošanai jums būs pēc 48 gadiem.

2740… Dārzā ienesti un sabērti akmeņi, flīzes, lauskas. Pārpratuma dēļ vai tur ļaunu prātu? Ko darīt?
Ja vēlēsieties noskaidrot ļaundari un atdarīt, sabojāsiet savu karmu. Atdodiet šo problēmu Augstākiem spēkiem, kas zinās, kā rīkoties. Savāciet lauskas, aprociet zemē un tam, kas jums vēl ļaunu vai kā citādi grib jums darīt sliktu, skaļi, klusībā vai domās skaitiet šos vārdus: Paldies par jūsu rūpēm! Paldies par jūsu dāvaniņām, ko jūs mums sūtāt. Mēs tās jums sūtām atpakaļ. Saņemiet, jo tās jums patīk! Nākošā reizē būs vēl lielākas jūsējās dāvaniņas. Paldies!  

2240… Es nevaru izlemt, vai man aiziet no darba vai vēl ziemu izturēt un pavasarī iet prom. Atlūgumu jau iesniedzu.
Redzu, ka tagad aiziesiet no darba.

2649… Ja aiziešu no tagadējā darba, vai drīzumā atradīšu citu darbu? Gribētos nolikt tiesības. Vai es nolikšu?
Jūs tik drīz neatradīsiet darbu, kurš jūs apmierinās emocionāli un naudas izteiksmē. Šis un nākamais gads jums nebūs viegls. Kādreiz vajag izturēt, lai saņemtu Augstāku spēku atalgojumu. Pēc tam jums būs labs darbs ar labu algu. Nokārtosiet arī autovadīšanas tiesības. To pat jums vēlams darīt, jo pēc 57 gadiem vēlēsieties paplašināt redzesloku vai darbs būs saistīts ar pārvietošanos, un tad autovadītājas apliecība lieti noderēs. Jums ir jādalās ar citiem, nedrīkstat skopoties. Ja neziedojat naudu, palīdziet ar labu vārdu, dalāties ar pieredzi, mācieties dot, negaidot atpakaļ. Tad Visums jūs dāsni atalgos ar materiāliem labumiem.  

2649… Ja aiziešu no tagadējā darba, vai drīzumā atradīšu citu darbu? Gribētos nolikt tiesības. Vai es nolikšu?
Jūs tik drīz neatradīsiet darbu, kurš jūs apmierinās emocionāli un naudas izteiksmē. Šis un nākamais gads jums nebūs viegls. Kādreiz vajag izturēt, lai saņemtu Augstāku spēku atalgojumu. Pēc tam jums būs labs darbs ar labu algu. Nokārtosiet arī autovadīšanas tiesības. To pat jums vēlams darīt, jo pēc 57 gadiem vēlēsieties paplašināt redzesloku vai darbs būs saistīts ar pārvietošanos, un tad autovadītājas apliecība lieti noderēs. Jums ir jādalās ar citiem, nedrīkstat skopoties. Ja neziedojat naudu, palīdziet ar labu vārdu, dalāties ar pieredzi, mācieties dot, negaidot atpakaļ. Tad Visums jūs dāsni atalgos ar materiāliem labumiem.  

2835… Vai šogad satikšu savu otru pusīti? Vai mainīt darbu bija laba izvēle? Materiālā situācija uzlabosies?
Diemžēl nevaru atbildēt, jo neesat minējusi vārdu un dzimšanas datus.

 

 

2.septembris, 2019

2655… Gribu mainīt darbu – kad to labāk darīt? Vai izdosies atrast labāk apmaksātu darbu? Kādā jomā?
Jums ir labs laiks, lai mainītu darbu. Ja tagad to neizdarīsiet, pēc pusotra gada vienalga būsiet spiesta mainīt darbavietu. Jums ir jāmeklē nodarbošanās, kurā varat ieguldīt savas zināšanas, prātu, pieredzi. Jums ir jādalās ar zināšanām, jāmāca citi – tad jums nebūs jāuztraucas par labu apmaksu un stabilitāti. Jūs varat būt laba darbaudzinātāja, jo jums patīk strādāt ar gados jaunākiem cilvēkiem. Jums ir vajadzīgs darbs, kurā esat pietiekami neatkarīga un varat būt noteicēja pār savu laiku. Darbs var būt saistīts ar izdevējdarbu, mārketingu un reklāmu, valodām, jurisprudenci, intelektuālām un garīgām zināšanām, politiku, mākslu un dizainu.

 

2947… Man vajag pārdot labu dzīvokli senā ēkā Kandavā. Kad tas notiks. Cik veiksmīgi man veiksies?
67 gadu vecumā jūs varētu pārdot īpašumu. Darījums varētu izdoties ātrāk, ja lūgsiet palīgā tuvākos.  

 

2651… Kad satikšu īsto un kāda saderība ar M.? Kāda joma piemērotāka darbam? Kāds ir mans dzīves uzdevums?
Saderība ar M. vidēja. Jums ir tieksme pārāk analizēt attiecības, mīlēt ar prātu, nevis sirdi. Taču prāts pat vislabāko partnerību mēdz izjaukt, tāpēc variet aiziet arī no cilvēka, ar kuru jums ir laba saderība. No 35 gadu vecuma jūs varat izveidot stabilas attiecības. Visticamāk, tad vairs nebūsiet kopā ar M. Jūs varat strādāt pedagoģijā, varat būt brīnišķīga biroja vadītāja, strādāt klientu apkalpošanā, tirdzniecībā. Jūsu dzīves uzdevums – gan baudot likteņa dāvanas, gan piedzīvojot krīzes situācijas, nezaudēt cilvēcību, pateicību, labestību, dāsnumu attiecībās ar otru pusīti un citiem cilvēkiem. Jums vairāk pašai jāuzņemas atbildība par savu dzīvi, lēmumiem – pašai jāmeklē darbs, mājoklis, nevis jāpaļaujas uz citiem vai otru pusi, un tajā brīdī jūs sākat pildīt savu dzīves uzdevumu. Lai izšķirīgos dzīves brīžos pieņemtu pareizus lēmumus, kļūtu izlēmīgāka, izveicīgāka, asāk strādātu prāts, jums visu dzīvi jāmācās, garīgi jāpilnveidojas. Jums ir jāmāca citi. Nododot zināšanas citiem, jūs iegūsiet lielāku pārliecību par sevi, saviem spēkiem, atstrādāsiet neizlēmību. Jums ir vajadzīgs partneris, jo bez otras pusītes dzīvot grūti.

 

 

26.augusts, 2019

2649… Vai tuvāko 3 gadu laikā man jābaidās, ka mani kādu problēmu dēļ atlaidīs no darba? Vai pašai pametot šo darbavietu, varēšu ātri atrast citu labu, man patīkamu darbu?
Bailes un pārlieka emocionalitāte nav labs sabiedrotais dzīvē. Jums ir jānodarbojas ar garīgām praksēm, jāstiprina enerģētika, pārliecība par saviem spēkiem, un tad nebūs bailes zaudēt darbu. Tad sapratīsiet, ka katrs zaudējums dāvā jaunas iespējas. Bailes pazudīs arī tad, ja turpināsiet mācīties un apgūsiet kādu citu profesiju, kas vienmēr var būt drošības spilvens darba zaudējuma dēļ. Jūs pēc trim gadiem mainīsiet darbu. Varat ātrāk pieņemt jaunu piedāvājumu. Grūti pateikt, vai darbs jums patiks, jo sirds darba vietā izvēlaties stabilitāti un drošību, bet atalgojums būs labāks.

2651… Kad satikšu īsto un kāda saderība ar M.? Kāda joma piemērotāka darbam? Kāds ir mans dzīves uzdevums?
Saderība ar M. vidēja. Jums ir tieksme pārāk analizēt attiecības, mīlēt ar prātu, nevis sirdi. Taču prāts pat vislabāko partnerību mēdz izjaukt, tāpēc variet aiziet arī no cilvēka, ar kuru jums ir laba saderība. No 35 gadu vecuma jūs varat izveidot stabilas attiecības. Visticamāk, tad vairs nebūsiet kopā ar M. Jūs varat strādāt pedagoģijā, varat būt brīnišķīga biroja vadītāja, strādāt klientu apkalpošanā, tirdzniecībā. Jūsu dzīves uzdevums – gan baudot likteņa dāvanas, gan piedzīvojot krīzes situācijas, nezaudēt cilvēcību, pateicību, labestību, dāsnumu attiecībās ar otru pusīti un citiem cilvēkiem.  

2985… Kāda būs mana nākotne ar vīru? Mēs esam kopā, bet šķirti. Vai mums būs vēl bērns?
Pēc diviem gadiem jūsu savienība izjuks. Nemāniet sevi. Ir cilvēki, kas ilgi var dzīvot sliktās attiecībās, lai tikai būtu ģimene un stabils pamats zem kājām, apzināti izvēlas nebrīvi, lai atstrādātu karmu. Tas ir stāsts par jums.

 

 

21.augusts, 2019

2876… Vai satikšu sievieti, ar kuru būšu laimīgs? Vai mums būs kopīgi bērni?
Jūsu laime ir jūsu paša rokās. Jums ir jābūt aktīvākam otrās pusītes meklēšanā. Vairāk jāatveras attiecībām, jābūt nedaudz romantiskākam, atraisītākam. Jūs vai nu esat diezgan inerts, vai tēmējat nepareizā virzienā, proti, vēlaties iepazīties ar meiteni, kas jums nav paredzēta. Jūs gribat satikt sievieti, ar kuru varat lepoties, kas ir skaista, pašpietiekama, materiāli pietiekami neatkarīga, sabiedrībā zināma persona, bet pēc iepazīšanās attiecības, ar kurām esat saistījis nopietnus nākotnes plānus, pēkšņi beidzas. Pēc tam jums ir grūti uzsākt jaunas, jo baidāties atkārtoti piedzīvot neveiksmi. Centieties iepazīties ar interneta vai sociālo tīklu palīdzību, jo šī jaukā būtne, ar kuru varat veidot nopietnas attiecības, iespējams, dzīvo diezgan noslēgti. Visticamāk, viņa ir pietiekami neatkarīga, un jums ir jāatrod kāda īpaša zelta atslēdziņa uz viņas sirdi. Iepazīšanās varētu būt 36 gadu vecumā, bet stabilas attiecības un bērniņu redzu ne ātrāk kā 38 gadu vecumā. Atcerieties – laime nav meklējama otrā cilvēkā. Kad atradīsiet laimi sevī, mīļotā sieviete pati jūs atradīs.

2942… Vai tas ir Iv., kas saķēzīja degvielu puiša I. mašīnai? Ja jā, kā viņu apturēt darīt neķītrības, jo ir aizdomas, ka tā nav pirmā reize?
Kādam cilvēkam skauž I. materiālā labklājība. Ļaundaris agrāk bijis saistīts ar materiālām saitēm, iespējams, aizņēmies naudu no I. ģimenes alkoholam vai citām atkarībām. Lai tas neatkārtotos, ir jāsargā savs īpašums – apkārt mājai jāuzceļ žogs vai automašīna jātur garāžā. Var mašīnā ielikt krustiņu, Nikolaja Brīnumdarītāja ikoniņu vai spēcīgu aizsardzības akmeni – ametistu vai melno morionu. Kristāls ir jānomazgā zem auksta ūdens un jāapvārdo, domās tam lūdzot palīdzību pasargāt mašīnu no ļaunuma.

2933… Kad, kurā pilsētā, kādā jomā dabūšu darbu? Man piedāvās? Varēšu iztikt? Kā ar dzīvesvietu?
Neredzu šķēršļus, kas jums liegtu strādāt. Jau šobrīd varat atrast pietiekami labi atmaksātu darbu savas dzīvesvietas tuvumā, jo tuvākajos mēnešos nepārcelsieties uz citu pilsētu. Varat strādāt jebkuru darbu, kas atbilst jūsu izglītībai un kurā jūtaties pietiekami neatkarīga, jo jums ir grūti strādāt kāda pakļautībā. Aptuveni pēc gada gan varat mainīt darbu un dzīvesvietu. Jūs dzīvojat ilūzijās, ka atnāks Laimes lācis un sakārtos jūsu dzīvi. Tā nenotiks. Visums jums palīdzēs, ja redzēs, ka esat pietiekami daudz enerģijas tērējusi profesijas, iemaņu apgūšanai, darba meklējumiem utt. Pēc nezūdamības likuma, ieguldītā enerģija nekur nepazūd, tā atgriežas ar lieliskām iespējām.

2030… Vai turpināt tikties ar I. un vai tam ir nākotne? Kas mani sagaida turpmāk?
Visticamāk – jūs izšķirsieties, lai pēc pusotra, diviem gadiem iepazītos ar citu cilvēku. Arī viņš var būt vecāks par jums. Tuvākā gada laikā jums būs jāizvētī savas attiecības. Jāsaprot, ko jūs no tām gaidāt. Vai vēlaties palikt kopā ar šo cilvēku vai šķirties. Jums ir jābūt izlēmīgākai attiecībās un nedrīkstat savu viedokli uzskatīt par vienīgo pareizo. Varat mainīt darbavietu, jo jums var piedāvāt labākus nosacījumus. Kādai no tuvām radiniecēm var būt pēkšņas veselības problēmas.

2675… Vai man ir nākotne ar bērna tēvu K.? Vai manā dzīvē ienāks kāds no manas pagātnes?
Precīzākai prognozei jāzina arī bērna tēva dati. Bērna tēvs ir brīnišķīgs, atbildīgs cilvēks, taču jūs, apvainojoties par sīkumiem, meklējot strīdus, demonstrējot savu sievišķīgo spēku, valdonību, visu laiku gribat pārbaudīt robežas. Turklāt jūs vēlaties, lai citi vīrieši novērtē jūsu harizmu un seksapīlu. Jūs spēlējaties ar uguni, un pēc diviem gadiem jums attiecībās var būt nopietna krīze, bet pēc pieciem iespējama šķiršanās. Jā, jūsu dzīvē var ienākt cilvēks no pagātnes – skolasbiedrs vai kaimiņš, taču jums nebūs kopīgas nākotnes ar šo cilvēku. Labāk studējiet psiholoģiju vai ezotēriku, palīdziet citiem cilvēkiem sakārtot dzīvi, nevis eksperimentējiet ar savām attiecībām. Pēc daudziem gadiem jūs pateiksiet paldies visiem tiem, kas jūs atturēja no šķiršanās.

2751… Kāpēc bieži strīdi ar māti? Vai La. būs ģimene? Kādreiz izremontēsim dzīvokli?
Jūs ar mammu strīdaties, jo abas esat ugunīgas, spītīgas sievietes un nevēlaties viena otrai griezt ceļu – kā divi āži uz tiltiņa, kas labāk badās, kamēr viens iekrīt ūdenī, nevis viens piekāpjas un otram dod ceļu. Jūs esat samērā līdzīgas pēc rakstura, un ieraugāt mammā to, kas neapzināti jums nepatīk sevī, piemēram, komandēt; vispirms teikt un tad domāt; vispirms darīt un tad domāt, vai tā vajadzēja rīkoties. Turklāt mamma ir emocionāla, dažreiz dzīvo ilūzijās, pagātnē, vēlas jūs ielikt sava prāta izveidotā rāmī, kas mūsdienu jauniešiem, kuri ir brīvi un vērsti uz rītdienu, nav pieņemams. Jūs pati izvēlējāties vecākus, jo tikai šādā ģimenē varat visveiksmīgāk izpildīt savu dzīves uzdevumu, saprast savas kļūdas un no tām mācīties. Piemēram, jums jākļūst gudrākai, lai to, kas nepatika attiecībās ar mammu, jūs neatkārtotu savā ģimenē. Jums ir jābūt pateicīgai kaut vai par to, ka mamma laida jūs pasaulē. Tas taču ir tā vērts – dzīvot uz šīs skaistās zemes! Šis gads jums ir samērā labs laiks dzīvokļa remontam. Ja tas nav plānots, iespējams, pēc diviem gadiem ķersieties klāt remontdarbiem. La. pēc diviem gadiem var iepazīties ar vīrieti attiecību veidošanai, taču ģimeni viņa, visticamāk, izveidos vēlāk.

2692… Vai S. būs vēl bērni un ģimene? Pēc cik ilga laika?
Četru gadu laikā S. var izveidot ģimeni. Ja vēlēsies, būs arī bērni.

 

 

13.augusts, 2019

2622… Kas un kāpēc man kaitē, cenšoties sabojāt mašīnu un dzīvokļa durvis? Ko darīt un vai tas turpināsies?
Tas ir cilvēks no draugu loka, iespējams, vīrietis, kam skauž jūsu labklājība. Var būt, kas esat viņu aizvainojusi/atraidījusi. Viņš ārēji ir pievilcīgs, samērā smalks, sievišķīgs. Tas var atkārtoties nākamā gada sākumā, tāpēc jums vajadzētu parūpēties par aizsardzību. Vislabākā aizsardzība mašīnai ir baznīcā svētīts krustiņš vai Nikolaja Brīnumdarītāja ikoniņa. Savukārt pie mājokļa durvīm variet piespraust pīlādža zariņu vai novietot drakona figūriņu. Lai sevi pasargātu, varat nēsāt līdz aizsardzības vārdiņus, taču tie iegūst spēku, kad tos būsiet pārrakstījusi ar savu roku. «Svēti dienu pavadīt (+), Dievs ir viens (+), Dievs tas dēls ir otrs (+), Dievs tas Svētais Gars ir trešais. Šie trīs svētie sargā manu miesu un dvēseli pret šāvieniem un slepkavībām un citām vainām. Neviens man nevar dēļ šiem svētiem vārdiem asinis izliet un ļaunumu nodarīt. Turi savu roku, atvilktu no manis (+). Āmen (+). Svēts, Svēts, Svēts ir Dievs (+++). Svēta būs vienība. Āmen. (+++) B (+) D (+) Z (+) K (+) Z (+) D  (+) OK (++) B (+) Z (+) D (+) K (+) B (+) D (+) OK (+) DIEVS (+) APA (+) T (+) B (+) G (+) T (+) B (+) E (+) H (+) O( +) T (+++) At-kā-pieties visas nelaimes šo Dieva vārdu priekšā! Dievs Tēvs (+), Dievs Dēls (+), Dievs Svētais gars, esi pār mani (+). Āmen (++++)». Vietās, kur iezīmēts krusts, tas jāpārmet, kaut vai domās.


2943… Vai dēls atradīs labi apmaksātu darbu? Vai izveidos ģimeni?
Pēc 31 gada vecuma jūsu dēls var atrast labi atmaksātu darbu, bet viņam ir jābūt uzņēmīgākam. Emocijas jāatstāj malā. Viņa dzīvē lielu lomu spēlē draugi, taču viņam nevajadzētu it visā paļauties uz draugiem, jo pārlieka uzticēšanās viņa liktenī var nospēlēt ar mīnusa zīmi un viņu sāpīgi ievainot. Tas pats attiecas arī uz otru pusīti, jo savu dzīves pavadoni viņš arī meklē draugu lokā. Viņš nesteidzas veidot ģimeni, jo ir ļoti brīvs savos uzskatos, izvēlēs un rīcībā. Turklāt viņam ir tendence skatīties pagātnē, un sāpīga vilšanās var traucēt izveidot jaunas, stabilas attiecības. Jūsu dēls var ilgi dzīvot draudzīgās attiecībās, neprecoties. Otra pusīte var būt cittautiete. Pēc trim gadiem jūsu dēls varētu izveidot stabilas attiecības.  

2632… Cik ilgi vēl dzīvošu? Vai visu mūžu būšu viens?
Cik ilgi gribēsiet, tik dzīvosiet! Garīgi attīstoties (meditējot, praktizējot cigunu, jogu) un, garīgās praksēs mainot apziņu, ķermeni, paradumus, cilvēks var uzlabot veselību, pilnvērtīgi dzīvot un pagarināt mūžu par daudziem gadiem. Jums tuvākā gada laikā ir iespēja iepazīties ar otru pusīti, bet attiecības būs veiksmīgas tikai tad, ja esat sapratis, izdarījis secinājumus, kāpēc izjuka attiecības pirms sešiem gadiem. Jūs esat ļoti emocionāls un vēlaties valdīt pār otru cilvēku. Ja kaut kas nav pēc jūsu prāta, strauji saraujat attiecības. Jūs arī esat ļoti pieķēries savai vietai, un sievietes dēļ nebūtu gatavs šķirties no savas dzīvesvietas. Māja ir jūsu pils, kur varat paslēpt savas emocijas. Nesēdiet mājās, ejat vairāk cilvēkos, kur varat satikt savu sirdsāķīti.    

2522... Vai būšu laimīga ar M.? Vai bērns nav šķērslis? Vai man ir lāsts, jo bieži pēc gada pajūk attiecības?
Diemžēl nevaru atbildēt, jo neesat minējusi datus.
 
2617... Kas notiek ar manu dēlu? Kā palīdzēt?
Jūsu dēlam varētu būt finansiālas grūtības, kuru dēļ viņš var ieslīgt depresijā vai atklāties cita rakstura veselības problēmas. Viņam ir jāizvērtē, vai viņš drīkst uzņemties kredītsaistības. Arī attiecībās nav viegls laiks. Jums ir jāizrunājas ar dēlu, iespējams, viņam jādodas uz ārzemēm, lai noregulētu finanšu plūsmu. Jūsu dēlam ir ļoti svarīga stabilitāte dzīvē, bet viņš uzskata, ka to var iegūt tikai ar lielu naudu, amatu. Viņš kļūdās, tāpēc katrs šāds satricinājums viņā rada emocionālu trauksmi. Viņam viss būs labi, bet viņš ies dzīvē caur krīzēm tik ilgi, kamēr sapratīs, ka stabilitāti dzīvē sniedz nevis ārēji apstākļi – nauda, karjera, bet atgriešanās pie sevis.

2630... Kā man atrast darbu? Vai mainīšu dzīvesvietu? Kā panākt pārmaiņas dzīvē?
Jūs esat ļoti stabila, pastāvīga sieviete, tāpēc jums ir grūti pieņemt lēmumu kardināli mainīt savu dzīvi. Jums pietrūkst gribas, visu laiku svārstāties – vai man to vajag, kā es tikšu galā? Gribu un drosmi mainīt savu dzīvi var uztrenēt garīgās praksēs, meditācijās. Pārliecību par saviem spēkiem, drosmi, gribu var kaldināt arī, kļūstot par skolotāju citiem. Jums ir jāapgūst garīgas zināšanas un aiz sevis jāved cilvēki. Redzu, ka cilvēki jums uzticas, tiecas pie jums pēc padoma. Kopumā jums ir labas karjeras iespējas, bet jūs nedrīkstat būt piesieta pie dzīvesvietas. Pēc 49 gadu vecuma jūs varat atrast darbu, bet jums ir jāapsver dzīvesvietas maiņa.

2619... Vai un kad es atradīšu labi apmaksātu darbu? Kad meita uzsāks patstāvīgu dzīvi?
Labas iespējas atrast stabilāku darbu jums pavērsies 55 gadu vecumā. Jūsu meita 24 gadu vecumā sāks pastāvīgu dzīvi.
 

2644... Kādas būs attiecības ar R.?
Lai precīzi prognozētu jūsu attiecību nākotni, vajadzētu zināt R. dzimšanas datus. Kopumā jums ir labas iespējas izveidot stabilas attiecības, un vismaz gadu varētu turpināties partnerība ar R. Ja spēsiet pārvarēt krīzi 2021. gada ievadā, varat palikt kopā laimīgā savienībā.  

2571... Vai saņemšu pensijas pielikumu par ārzemēs nostrādātiem gadiem? Vai satikšu sev dzīves draugu?
Pagaidām neredzu pensijas pielikumu. Vai jūs nostrādājāt nepieciešamos gadus ārzemēs, kas ļauj saņemt pensiju? 71 gada vecumā jums ir iespējas iepazīties ar otru pusīti, taču stabilas attiecības var būt grūti izveidot, jo ne viens, ne otrs nav gatavs pamest savu dzīvesvietu un ģimeni.  

2951... Vai nopirkšu auto? Kādu krāsu izvēlēties? Vai būs pastāvīgs vīrietis?
Šajā gadā jums ir visas iespējas iegādāties automašīnu. Jums piemērots spēkrats baltā, sarkanā vai gaišzaļā krāsā. Ar vīrieti varat iepazīties darbā. Esat dāsnāka jūtās, dalieties ar uzmanību, mīlestības enerģiju, pieskārieniem. Jums ir grūti ielaist savā dzīvē cilvēku, jo jums mājās ir sava kārtība, noteikumi, ko grūti mainīt. Jūs neesat gatava dalīties arī ar ienākumiem, tāpēc jums piemērotāka draudzība vai mīļāko attiecības.  

2937... Tiku apkrāpta par 4000 eiro. Nevaru atdot. Kas mani sagaida? Iesaistījās regulators. Sola atgriezt naudu. Atkal jāmaksā. Vai ticēt?
Neredzu, ka jūs tuvākajā laikā atgūtu naudu. Vēršaties prokuratūrā ar iesniegumu par krāpšanu.

 

22.jūlijs, 2019

2942… Vai māju siltināt vai kāds vēlāk te dzīvos? Kāda vīzija par saimniecību nākotne – ieguldīt attīstībai kaut nedaudz? Vai meita turpinās iesākto vai dosies uz citu vietu? Varbūt iegādāties dažus zirgus un uzcelt mazu stallīti, lai dzimtas jaunos piesaistītu laukiem?
Jums noteikti vajag paplašināt saimniecību, remontēt un siltināt māju. Tas vairāk vajadzīgs nevis meitai, bet jums. Jūs esat stipra sieviete, kas vēlas dzīvē stabilitāti. Jums ir vajadzīga sava vieta, māja, kur paslēpt savu emocionālo pasauli, mīļi uzņemt meitu, nākotnē arī mazbērnus, viesus. Karma jūs mīl, jo esat gatava dalīties ar citiem, vēlaties, lai visiem ir labi, pretī neprasot neko. Ja šajā gadā ieguldīsiet saimniecībā, jau nākamajā gūsiet ienākumus. Pagaidām meita nedomā turpināt iesākto, viņa īsti nav zemes cilvēks, viņai ir citi talanti, kas raksturīgi mūsdienu jaunatnei, un vēlme iepazīt pasauli. Taču saimniecībā un mājā ieguldītā enerģija nezudīs, tā atgriezīsies citā kvalitātē – naudas izteiksmē un prieka enerģijā par sakoptu vidi. Zirgi – tas ir skaisti, bet kārtis rāda, ka jums ir jāpadomā, vai finansiāli to šobrīd varat atļauties. Turklāt ne jau zirgi piesaista laukiem, lauku videi piesaista dabas, dzīvnieku mīlestība, kā arī emocionāli siltas attiecības ar tur dzīvojošiem. Šajā ziņā jūsos redzu vilšanos. Domājiet vairāk par sevi. Dzimtas jaunajai paaudzei viss būs labi.
2619… Vai manam dēlam vēlams dibināt ģimeni ar draudzeni T.? Dēla darbs, pēcnācēji, dzimtas mantojums?
Vajadzētu zināt arī dēla draudzenes datus. Domāju, ka jūsu dēls neapprecēsies ar T. Pēc trim gadiem viņš iepazīsies ar citu sievieti nopietnām attiecībām. Būs arī bērns. Jūsu dēlam ir ļoti nopietni jāattiecas pret ģimenes institūciju, jo ģimene veidošana ir viņa šās dzīves nopietnākais pārbaudījums. Viņam ir jāmācās dalīties – ar siltām jūtām, pieskārieniem, materiāliem labumiem –, un tad liktenis viņu atalgos ar siltām attiecībām, bērniem. Šogad viņam ir visas iespējas strādāt, labi pelnīt, atrast nodarbošanos ar labāku algu. Viņš var nostiprināt darbā savas pozīcijas, statusu. Viss ir viņa paša rokās! Jūsu un dēla astroloģiskajā kartē ir dzimtas mantojums, taču tā dalīšanas process var nebūt vienkāršs.
2926… Kādas izmaiņas būs darbā? Vai būs darbs? Vai turpināt studēt? Ko?
Pēc gada jums varētu būt pārmaiņas darbā. Jūs dzīvē esat pieradusi paļauties tikai uz sevi, tāpēc jums vajadzētu turpināt mācības, jo izglītība noderēs nākotnē. Ja tā nav pirmā augstākā izglītība, tad jums vajadzētu studēt praktiskās mākslas, grāmatvedību, psiholoģiju, dārza vai mājas dizainu. Taču redzu, ka pēc diviem gadiem jūs varētu pamest studijas finansiālu apsvērumu dēļ. Lai jūsu dzīve neturpinātos no krīzes uz krīzi, jums vairāk vajadzētu pievērsties dzīves garīgajai pusei. Jums pašai ir jākļūst par guru, raganiņu, garīgo skolotāju, kas palīdz citiem izprast pasaules kārtību, sakārtot dzīvi.

2968… Kad un kādos apstākļos iepazīšos ar savu nākamo vīru? Kāds ir manas dzīves uzdevums?
45 gadu vecumā jūs varētu satikt savu nākamo vīru. Jūs ar viņu varētu iepazīties draugu, darba kolēģu ballītē vai fitnesa klubā, jo jūsu nākamajam vīram varētu būt svarīgas fiziskas aktivitātes. Viņš savos uzskatos ir brīvs, draudzīgs cilvēks, savā ziņā ideālists. Šī ziņa varētu arī jums likt pievērsties fitnesa nodarbībām, kas jūs padarītu vēl pievilcīgāku. Jūsu dzīves mācībstunda ir atstrādāt brīvību. Jums jāmācās atbrīvoties arī no bailēm, pieķeršanās, ieciklēšanās. Ja jūs ieciklēsieties uz to, ka jums nav attiecību, jums to nebūs. Ja jūs ieciklēsieties uz to, ka jums nav darba, bērnu, hobiju, jums to nebūs. Jums ir svarīga pašrealizācija, un jūs brīvību cenšaties atstrādāt caur naudu, jo neapzināti uzskatāt, ka brīvība ir nauda. Ja jūs jutīsiet patiesa brīva, jums nebūs problēmu ar bērniem, naudu, darbu, ģimeni. Jūsu dzīves mācībstunda ir arī pārtraukt izdzīvotas attiecības ar draugiem, kolēģiem, partneri. Jāapzinās, ka ne visas attiecības ir mūžīgas. Turklāt jūs bieži vien laipnību, draudzību jaucat ar mīlestību, un, kad izjūk iztēlē uzbūvētās attiecības, to uzskatiet par traģēdiju. Atceraties – kad aizveras vienas durvis, atveras citas. Brieduma gados jums jāpievēršas radošām nodarbēm.
2658… Vai šogad būs kādas pārmaiņas personīgajā dzīvē? Kāda nākotne ir manām attiecībām ar M.?
Neredzu iemeslu, kāpēc jūs no 2013. gada nevarat izveidot stabilas attiecības, ja vien to nekavē jūsu ambīcijas, vēlme pašai vadīt savu dzīves kuģi, pašrealizēties, ko jūs varat, tikai pateicoties iekšējai brīvībai un neatkarībai. Lai izveidotu attiecības, jums ir jāapklusina savs ego, impulsīvā daba, uzstājīgais runas veids, vairāk jāieklausās otrā viedoklī, jārespektē viņa griba un vēlmes. Grūti prognozēt stabilas attiecības ar M. Viņa dzīvē pēc trim gadiem varētu ienākt cita sieviete.
2683… Vai satikšu uzticamu dzīvesdraugu?
Trīs gadu laikā jūs varat satikt vīrieti attiecībām. Pilno lozi izvilksiet, ja atklāsiet šim cilvēkam savas jūtas, emocionālo pasauli. Attiecības grūti izveidot, ja partnerība balstās uz prāta apsvērumiem vai matemātiku.
2680… Vai dēlam iet mācīties par datoristu? Vai spēs? Vai noderēs?
Jūsu dēlam ļoti labi padodas valodas, viņš ir gudrs, un neraizējaties, ja viņš iesāk studēt kādu profesiju, tad to pamet, jo emocionāli viņam mācības šķiet par smagu. Pēc tam viņš var turpināt mācīties ko citu, ar jau daudz lielāku interesi un azartu. Viņam piemērotas studiju programmas – ekoloģija, ķīmija, datordizains, inženierzinātnes, būvniecība, arhitektūra. Taču arī datorspecialitāte viņam der, jo tieši šī disciplīna viņam varētu padoties salīdzinoši viegli. Turklāt tā ir vajadzīga katrā uzņēmumā.

2933… Kad meita izveidos attiecības? Vai ir bezlaulības vainags?
Jūsu meitai nav bezlaulības vainaga. Gada laikā viņa var iepazīties ar vīrieti nopietnām attiecībām.

2707… Vai mans draugs pareizi rīkojas, aizņemoties kredītu un pērkot dzīvokli? Varbūt viņam vajadzīgi citi varianti, lai būtu sava dzīvesvieta, jo alkoholu atmest nav spējīgs?
Šis nav piemērots laiks, lai viņš aizņemtos naudu no bankas, bet, ja viņš aizņemas no draugiem, tas variants ir labāks. Jūsu draugs ir ļoti emocionāls, un visa viņa rīcība ir balstīta uz emocijām. Alkoholu viņš lieto draugu kompānijās. Vienīgais risinājums ir doties strādāt uz ārzemēm, jo tur viņam nebūs draugu kompānijas, ar ko dzert, un tur varēs nopelnīt naudu, lai atdotu parādu.   

 

 

5.jūlijs, 2019

2037… Kad pavisam pārcelšos uz Rīgu? Vai atgriezīšos pasniedzējas darbā?
Pusotra gada laikā jums ir iespēja pārcelties uz Rīgu. Dzīvesvietas maiņa var būt saistīta ar darba iespējām. Jā, tas var būt arī pasniedzējas darbs.


2622… Kādas būs attiecības ar G.? Vai nodarīs man kaitējumu? Man – veselība, darbs, finanses, kā ar loteriju?
Jūs varat ar G. uzturēt draudzīgas attiecības, sarunas, taču, kad uzsāksiet kopdzīvi, būs grūti atrast kopsaucēju. Viņš jums nedarīs pāri, jūs vienkārši esat pārāk nesaderīgi. Pēc trim četriem gadiem jums būs iespēja satikt otru pusīti sirsnīgām attiecībām. Par veselību jums ir jādomā, jo pēkšņi par sevi likt manīt hroniska vaina. Vēlams pārbaudīt vairogdziedzeri, reproduktīvo sistēmu. Vēl šajā gadā var nākties mainīt darbu vai uzņēmuma pārstrukturēšanās gadījumā var piedāvāt citu amatu par mazāku samaksu. Tuvākā pusotra gada laikā neiesaku piedalīties loterijā – zvaigznes nav jūsu pusē! Kopumā jūs laimīgas sakritības rezultātā varat laimēt tikai nelielu naudas summu.


2968… Vai satikšu vīrieti nopietnām attiecībām? Vai būs kādas izmaiņas darbā?
Tuvākā gada laikā jums ir iespējas iepazīties ar vīrieti attiecībām, bet jums ir jābūt ļoti gudrai, lai viņu noturētu. Jums darbs un materiālā stabilitāte ir pirmajā vietā, un, esot attiecībās, var pietrūkt mīļuma un rūpju, ko dāvāt otrai pusītei. Pēc diviem gadiem iespējamas pārmaiņas darbā.


2244… Kāpēc nevaru aizmirst E.? Vai man ir nozīme viņa dzīvē? Vai vēl kādreiz būsim kopā? Viņam ir jūtas pret mani?
Jūs meklējāt stabilitāti attiecībās ar E. Jums ir tieksme otru cilvēku ļoti dziļi ielaist savā sirdī, pieķerties viņam un nelaist vaļā, tāpēc nevarat viņu palaist un aizmirst. Viņam nav jūtu pret jums, tāpēc viss beidzās. Jums ir tendence raudzīties pagātnē, un jūs turpiniet gremdēties sajūtās, ko piedzīvojāt šajās attiecībās. Jūs varat sazināties ar E. ar interneta starpniecību, satikties, bet šīm attiecībām nav nākotnes. Tas tikai no jauna iekvēlinās ogles jūsu jūtu ugunskurā, un pēc tam jūs atkal jutīsieties bezgala sāpināta un nodota. Skatieties uz priekšu! 31 gada vecumā jums būs iespēja iepazīties ar vīrieti jaukām attiecībām.

 

28.jūnijs, 2019

2585… Mūsu suņi nopietni slimoja. Vetārsti teica – nav glābjami. Vairs nav neviena. Kāpēc? Ko darīt? Bailes vest mājās jaunu. 
Jā, jūsu sunīšiem bija nopietna hroniska vaina un viņiem palīdzēt nevarēja. Lai izvairītos no līdzīga scenārija, turpmākos trīs gadus neiesaku vest mājās četrkājaino draugu. To varat darīt tikai tad, ja nodarbojaties ar labdarību, palīdzat vai ziedojat naudu, pārtiku dzīvnieku patversmei. Esat draudzīgāka pret apkārtējiem, kaimiņiem! 

2870… Kā, kad izdosies atrisināt situāciju ar A.? Vai izdosies atrast pansionātu vai citu risinājumu? 
Jums ir tikai divi risinājumi – vai nu jau šogad iekārtot A. pansionātā, kam jums žēl naudas, vai rūpēties par mammu pašai, zaudējot savu brīvību. Jūsu karmiskais uzdevums ir ziedot naudu, neko negaidot pretī. Nu ir pienācis laiks nesavtīgi palīdzēt pašas mammai. Dzīve tik un tā jūs ātrāk vai vēlāk pārbaudīs uz skopumu. 

2866… Kāpēc nevedas kopdzīve ar J.? Vai būšu kopā ar L.?
Jums ar J. nevedas kopdzīve, jo neesat īsti saderīgs pāris. Viņa šajā savienībā ir stiprāka personība, un jūs jūtaties nenovērtēts. J. nav apmierināta ar jūsu pašrealizāciju dzīvē, bieži vien jums abiem nav īsti, par ko parunāt, jo trūkst kopīgu interešu. Vārdos varat viens otram sarunāt to, ko sirdī nedomājat, un strauji var uzšvirkstēt konflikts. Jūsu attiecībās no mīlestības līdz naidam – viens solis, un otrādi. Ja vēlaties saglabāt kopdzīvi, jums ir jābūt uzņēmīgākam, izlēmīgākam, pārliecinātam savās domās un darbos, vīrietim ar stingrāku mugurkaulu. Nākamie divi gadi jums attiecībās būs sarežģīti. Ja spēsiet domstarpības pārvarēt, vairāk runāsiet par to, kā jūtaties, paliksiet kopā. Patiesībā jūs tā īsti nemaz nevēlaties šķirties, jo kopā ar šo sievieti jūtaties droši par savu nākotni, bet, tā kā trūkst sarunu pavediena, meklējat komunikāciju, mīļumu ārpusē. Ar L. jūs nebūsiet kopā. Ja turpināsiet meklējumus, 58 gadu vecumā varat satikt jaunu mīlestību, kas, iespējams, arī būs tikai sānsolis. 

2977…Vai dēls paliks kopā ar pašreizējo draudzeni? Vai es mainīšu dzīvesvietu? 
Precīzai prognozei ir vajadzīgi dēla dati. Kārtis rāda, ka viņiem būs nopietns konflikts, kas var novest līdz šķiršanās. Taču jūsu dēls vēlas stabilitāti un tāpēc meklēs izlīgumu. Ja viņi neturpinās kāpt uz viena un tā paša grābekļa, attiecības spēs saglabāt. Jūs vēl šogad līdz dzimšanas dienai varat mainīt dzīvesvietu. Pēc tam par pārcelšanos domāsiet 66 gadu vecumā.  

2942… Vai māju siltināt un remontēt? Vai kāds vēlāk te dzīvos? Kāda vīzija par saimniecību kopumā – ieguldīt attīstībai kaut nedaudz, vai meita turpinās iesākto? 
Jums noteikti vajag paplašināt saimniecību, remontēt un siltināt māju. Tas vairāk vajadzīgs nevis meitai, bet jums. Jūs esat stipra sieviete, kas vēlas dzīvē stabilitāti. Jums ir vajadzīga sava vieta, māja, kur paslēpt savu emocionālo pasauli, mīļi uzņemt meitu, nākotnē arī mazbērnus, viesus. Karma jūs mīl, jo esat gatava dalīties ar citiem, vēlaties, lai visiem ir labi, pretī neprasot neko. Ja šajā gadā ieguldīsiet saimniecībā, jau nākamajā gūsiet ienākumus. Pagaidām meita nedomā turpināt iesākto, viņa īsti nav zemes cilvēks, viņai ir citi talanti, kas raksturīgi mūsdienu jaunatnei, un vēlme iepazīt pasauli. Taču saimniecībā un mājā ieguldītā enerģija nezudīs, tā atgriezīsies citā kvalitātē – naudas izteiksmē un prieka enerģijā par sakoptu vidi.  

2617… Vai satikšu savu otro pusīti, lai sagaidītu skaistas vecumdienas kopā? Ja jā, tad kad un kur?
66 vai 67 gadu vecumā jums ir iespēja satikt vīrieti jaukām attiecībām. Bet vai jūs patiesi to vēlaties? Jūs esat ļoti pašpietiekama līdere, ambicioza, zinātkāra, lepna sieviete, kuras dzīves moto – es pati, es pati! Jums patīk pašai risināt dzīves uzdevumus. Turklāt jūs visu mūžu meklējiet ideālo otro pusīti, savas dzīves karali, bet tāda cilvēka nav. Arī karalim ir mīnusi. Esmu pārliecināta, ka vismaz reizi dzīvē esat sastādījusi sarakstu ar ideāla cilvēka īpašībām. Jums jācenšas mazināt savas ambīcijas, jāļauj otram cilvēkam uzņemties kapteiņa lomu uz jūsu dzīves kuģa komandtiltiņa. Ir jāmācās cienīt partnera viedokli. Tad jums arī veselība ilgāk turēsies. Iepazīšanās varētu notikt kādā jūsu organizētā pieņemšanā, kurā jūs izceļaties ar viesmīlību, erudīciju un prasmi lieliski gatavot. Tā var būt mājas ballīte. Varat arī izveidot savu profilu iepazīšanās portālā, jo tas cilvēks, iespējams, izvēlas diezgan noslēgtu dzīvi un nelabprāt apmeklē publiskus pasākumus. Viņš var būt sveštautietis vai strādāt ārzemēs.   
 

25.jūnijs, 2019

2327… Vai es salabšu ar draugu, ar kuru kādus 12 gadus esam kopā?
Jums ar draugu saderība ir ļoti laba, taču jūs esat sieviete, kas vēlas, lai visums griežas ap jums, bet viņš, emocionāli inteliģents un uzskatos brīvs cilvēks būdams, nespēja turēt jums līdz. Jums nesakrita viedokļi, bieži runājāt viens otram garām vai vispār nespējāt izrunāties. Viņš allaž spītīgi palika pie savām domām un viedokļa. Tas ļoti traucē attiecībās. Redzu, ka jūs ar savu straujo, ugunīgo dabu nereti rīkojāt scēnas. Pati, cik ātri uzkarsāt, tik ātri atdzisāt, bet viņš vēl ilgi turēja sevī sāpes un ievainojumu. Vienvārdsakot, mentāli viņam bija grūti, pietrūka arī mīļuma, pieskārienu, tāpēc attiecības izjuka. Jūsu kļūda arī tā, ka cenšaties otru pusi uzskatīt par savu īpašumu, taču šis cilvēks pirmām kārtām dzīvē izvēlas brīvību. Esiet devīgāka jūtās, vairāk prieka un svētku ienesiet savā dzīvē. Nelolojiet veltas cerības! Pēc trīs gadiem jums ir iespēja satikt cilvēku stabilām attiecībām. Iepazīšanās varētu notikt tuvējo draugu, paziņu, bijušo skolas draugu lokā.    

2645… Kad satikšu vīrieti, ar kuru veidosim ģimeni?
49 gadu vecumā jums ir iespēja izveidot attiecības. Izmantojiet šo zvaigžņu labvēlību!

2862… Vai un kad satikšu savu otru pusīti? 
Pēc diviem gadiem jums ir iespēja iepazīties ar sievieti attiecībām. Jums ir jāmācās apslāpēt savu ego, uzņemties lielāku atbildību un vairāk dalīties ar otru pusīti – tad satiksiet cilvēku jaukām attiecībām. 
 

17.jūnijs, 2019

2918… Vai vīrs vēl ilgi mani krāps? Kā man rīkoties? Īpašumi uz vīra vārda. Kas mani gaida nākotnē? 
Jūsu vīrs tuvāko gadu laikā negrasās pamest mīļāko. Nemāniet sevi – jūs nepaliksiet kopā. Īpašumu un naudas dēļ jūs nedrīkstat sevi pazemot. Paliekot kopā, strīdi turpināsies un vienā brīdī jūs pārņems izolētības sajūta. Turpmāko trīs gadu laikā jūs mainīsiet dzīvesvietu, lai cik jums grūti šķirties no īpašumiem. Iespējams, tikai tiesas ceļā spēsiet panākt savu daļu, jo, kā rāda kārtis, tai sievietei ir interese par vīra mantu. Kad viss nokārtosies, jums vēl būs iespēja satikt mīlestību un būt laimīgai. Jums ir jāatbrīvojas no skopuma, jānodarbojas ar labdarību, jāziedo nauda vai savs brīvais laiks citiem, un jūs pretī iegūsiet daudz vairāk – mieru un lielu mīlestību. Jūs baidāties no nestabilitātes nākotnē, taču jūsu dzīve kļūs daudz interesantāka, piepildītāka, aizraujošāka, satiksiet jaunus paziņas un domubiedrus.    

2836… Kā veiksies ar kredītu un parādu atmaksāšanu? 
Grūtības norēķināties ar kreditoriem varētu būt 76 gadu vecumā. Līdz tam nevajadzētu būt problēmām atdot parādus.  

2844… Kad manam dēlam sakārtosies personīgā dzīve un kā veiksies nākotnē? 
Jūsu dēlam personīgā dzīve sakārtosies pēc piecdesmit gadu vecuma. Nākamgad viņa dzīvē sākas jauns posms – prieka un radošas dzirksts piepildīts laiks. Viņam nevajadzētu būt nopietnām finansiālām problēmām. Viņš var apgūt jaunas zināšanas, ko vēlāk nodot citiem. Viņa dvēsele ir ļoti jauna, tāpēc gribēsies baudīt dzīvi, vairāk laika pavadīt kopā ar draugiem, doties piedzīvojumos. Nav izslēgta arī mīlas trijstūra iespējamība. Nākotnē jūsu dēlam būs daudz situāciju, īpaši, sākot no 58 gadu vecuma, kad vajadzēs pastāvēt par sevi, savām tiesībām. Viņš nedrīkst sevi vērtēt augstāk par citiem, nedrīkst arī palikt ēnā, viņaprāt, spēcīgāku personību klātbūtnē. Mēs katrs esam atskaites punkts tikai paši sev. Tāpat būs situācijas, kad viņam būs jāuzņemas līdera pozīcijas, lai vairāk iepazītu sevi. Būs jāmācās uzticēties cilvēkiem, pirmajam iespaidam par viņiem, dažreiz arī jācīnās ar iekšēju agresivitāti. Viņš ir spēcīga personība, savā veidā mags, jo viņa spēkos ir programmēt savu rītdienu, to, kas notiek viņam apkārt. Kā viņš teiks, tā būs! 

2642… Kas mani vēl sagaida (darbs, attiecības, dzīvesvieta Rīgā)? Vai būsim kopā ar N.? 
Nākamā gada vidū jūs varat mainīt darbu un trīs gadu laikā iegādāties dzīvesvietu Rīgā. Lai raksturotu attiecības, man būtu jāzina N. dati, bet pēc jūsējiem – šā gada beigās jūsu ceļi varētu šķirties. 51 gada vecumā jums ir iespēja satikt vīrieti nopietnām attiecībām. Lai tās būtu veiksmīgas un jūsu dzīvē kopumā iestātos stabilitāte, jums jāatbrīvojas no lepnuma un ego. Jūs esat ļoti stipra un cenšas pati vadīt savu dzīvi, bet vairāk jāuzticas otrai pusei, nevis dzīves groži jātur tikai savās rokās. Jūsu karmā ir kāds aspekts, ko neatstrādājot, jūs varat nokļūt situācijās, kas ietekmē jūsu dzīvi, darbu, attiecības, veselību. Jums kaut kas ir jādod no sevis – jākļūst par dziednieci, jāpalīdz radiniekiem, jādalās ar savām zināšanām, jāziedo nauda vai jākļūst par voluntieri, piemēram, veco ļaužu namā vai dzīvnieku patversmē. Esmu pārliecināta, ka esat iekļuvusi negadījumā, nelaimē vai jūs piemeklējusi pēkšņa slimība, kas likusi pārdomāt dzīvi. Iespējams, neesat spējusi nolasīt augstāko spēku vēstījumu, bet karma vienmēr brīdina ar nelielām nepatikšanām, kaut bailēm zaudēt stabilitāti zem kājām, ja cilvēks ir novirzījies no noliktā ceļa. Ja jūs atstrādāsiet šo aspektu, jums nebūs jāraizējas par darbu, attiecībām, dzīvesvietu. Jums viss būs! 

2845… Vīrietis M. Ko man vajadzēja saprast? Ko mainīt dzīvē? Vai satikšu vīrieti attiecībām? Veselība? 
Attiecībās ar M. jums ir jāsaprot, ka ir vīrieši (arī sievietes), kas dvēselē visu dzīvi jūtas jauni un brīvi, viņi lidinās no zieda uz zieda – no sievietes uz sievieti, un viņiem bieži vien dzīvē ir vajadzīgs mīlas trijstūris, īpaši, ja emocionāli un finansiāli viņi jūtas stabili un nesatricināmi. Arī jūs dvēselē jūtaties jauna un brīva, tāpēc jums nav aizspriedumu uzsākt attiecības ar jaunāku vīrieti. Turklāt jums ar M. ir samērā laba saderība. Tā nav pirmā reize, kad esat ielaidusies bīstamos sakaros, bet jums ir jāsaprot, ka tie emocionāli iztukšo, ierakstās jūsu aurā, ko šodien, kad mainās enerģijas, citi var ļoti ātri nolasīt un tāpēc sievietei var būt grūtības izveidot stabilas, ilgstošas attiecības. Šogad jūsu dzīvē var ienākt cilvēks no pagātnes, iespējams, skolas vai augstskolas laika draugs, taču šīm attiecībām nebūs nākotnes. Pēc 55 gadu vecuma jums ir iespējas satikt vīrieti skaistām attiecībām. Veselības jautājumā jums var būt iedzimtas slimības pa mātes dzimtas līniju, kas var izraisīt kuņģa un zarnu trakta traucējumus. Jāuzmanās no hroniskām mugurkaula, kaulu vainām. Ja nevarat diagnosticēt sliktās pašsajūtas cēloni, vēršaties pie laba dziednieka-diagnostiķa, jo slimību, kam ir slēpts raksturs un kam vaina meklējama enerģētiskā vai emocionālā plānā, medicīnas aparatūra var neuzrādīt.  

2596… Vai mans dēls G. būs kopā ar I.? Vai būs kopīgi bērni? 
Jūsu dēls ne ātrāk kā 2022. gadā sāks domāt par stabilām attiecībām un bērniem. G. ir ļoti izvēlīgs attiecībās, viņam ir tieksme meklēt ideālo partneri, bet viņš mēdz aizmirst, ka pirmām kārtām pašam jādalās ar mīlestību, pieskārieniem, siltiem vārdiem, nevis mīļums jāgaida no otra. Jūsu dēls nācis pasaulē, lai dāvātu mīlestību citiem, rūpētos par citiem, bet, ja viņš šo misiju nepildīs, būs paskops jūtās un siltā attieksmē pret cilvēkiem, viņš var ieciklēties uz savu veselību, jo viņu var piemeklēt sirds slimība vai nervu sistēmas traucējumi. G. ar I. nav īsti laba saderība, bet divus cilvēkus tur kopā kopīgas intereses, dzīves mērķi, ideāli un hobiji. Kārtis rāda, ka jūsu dēls vēlas ģimeni, bet, visticamāk, tā nebūs I. Viņš vēlas blakus noslēpumainu sievieti ar spēcīgu intuīciju, iekšējām dziļām zināšanām un ar kuru viņš spēj saprasties sirds un dvēseles līmenī. Iespējams, pagātnē viņam tāda ir bijusi, un viņš šo sievieti vēl nav aizmirsis. 
 

6.jūnijs, 2019

2975…Cik gadus vēl varēšu dzīvot šajā īres dzīvoklī? Vai ar laiku izdosies iegādāties dzīvokli? Kā meitai veidosies attiecības ar draugu? 
Nākamos trīs gadus jūs cītīgi skatīsieties apkārt pēc sava dzīvokļa un krāsiet naudu. Tad krīzes situācijas, attiecību vai darba maiņas dēļ pārcelsieties uz citu vietu, kur iegūsiet līdzsvaru dzīvē. Iespējams, to sniegs arī jūsu jaunais mājoklis. Ja jūsu meita ar draugu šogad spēs pārvarēt samērā nopietnu attiecību krīzi, nākamajos gados attiecības būs daudz saskanīgākas un stabilākas.  

2240… Vai es ar savu draugu vēl ilgi būsim kopā? Vai mums būs bērni? 
Turpmākais gads jums būs nopietns pārbaudījums attiecībās. Ja spēsiet saglabāt kopdzīvi, pēc diviem trim gadiem jums ģimenē var ienākt bērniņš. Jūs abi garā esat ļoti brīvi, bet attiecības un bērns – tas nozīmē uzņemties saistības, ierobežojumus, respektēt otra vēlmes un paradumus. Vai jūs abi to vēlaties? Lai atstrādātu brīvības karmu, liktenis dažreiz liek labprātīgi uzņemties nopietnas saistības, bet cilvēks var arī visu mūžu lidot kā taurenītis no zieda uz ziedu un mūža galā palikt viens. Bez bērniem un otras pusītes.    

2636… Vai es saglabāšu esošo darbu? Kādas izskatās attiecības starp mani un vīru?
Vismaz divus gadus jūs strādāsiet šajā darbā. Jums ir labs vīrs un ģimene. Jums ir tieksme analizēt savas partnerattiecības ar prātu, bet prāts mēdz pārāk rēķināt, izdomāt un iestāstīt to, kā nav, tas mēdz arī pārāk glorificēt otru pusi. Prāts ir kā mērkaķis, kas lēkā no zara uz zara un tam nav miera. Vairāk dzīvojat ar sirdi! Tikai jūs pati varat šīs attiecības saglabāt un sagraut. Es varu pateikt, kad gaidāma krīze, bet, ja to izdarīšu, pastāv risks, ka jūs vainosiet otru vai no attiecībām aiziesiet, nevis strādāsiet ar sevi, lai nepieļautu krīzi. Necenšaties ģimenē spēlēt galveno vijoli. Vīrietis ir ģimenes galva, bet sieviete – akumulators, kas viņu uzlādē, lai viņš spētu realizēties dzīvē, piepildīt savus mērķus un nodrošināt ģimeni.  

2213… Vai līdz gada beigām bijušais vīrs dzīvos pie manis? Vai šogad izdosies mainīt darbu? 
Šogad jūs vēl varat palikt strādāt esošajā darbavietā. Izskatās, ka jūs darbu varētu mainīt nākamgad. Kārtis rāda, ka jūs ar vīru sazinieties, bet viņš vēl nav gatavs atgriezties ģimenē. Jums ir jāmainās. Vairāk interesējaties par garīgiem dzīves aspektiem, nevis materiāliem labumiem.   

2024… Vai J. ir mans vīrietis? Kā veidosies mūsu attiecības? Vai būsim kopā? 
Diemžēl nevaru atbildēt, jo neesat minējusi ne savus, ne J. datus.

 

20.maijs, 2019

2978… Kāds būs prokurora lēmums manam dēlam R.? Kad viņš nodibinās ģimeni? 
Prokurora lēmums varētu tikt pārsūdzēts, taču šobrīd es neredzu pozitīvu iznākumu. R. ieradies šajā pasaulē atstrādāt brīvības karmu. Šādi cilvēki reizēm neapzināti izvēlas nosacītu nebrīvi, ierobežojumus, lai saprastu, kas ir īsta brīvība. Runājot par attiecībām, jūsu dēlam nav viegli atvērties patiesām jūtām, izlemt, kura ir īstā dzīves pavadone. Neraizējieties, viņa liktenī ieliktas vēlas attiecības – mīlestība var uzplaukt 39 gadu vecumā, bet apprecēties viņš var ne ātrāk kā 41 gada vecumā. 

2705… Dēls V. šķīries. Kad būs nopietnas attiecības? Problēmas: alkohols, veselība, kredīti, darbs. Risinājums? 
Jūsu dēls vēl nav aplauzis egoisma radziņus, taču to var izdarīt tikai attiecībās. Kad viņš spēs ieraudzīt arī otru cilvēku – viņa sāpes, pārdzīvojumus, ne tikai savējās, varēs izveidot laimīgas attiecības. Divu gadu laikā viņš var satikt cilvēku nopietnām attiecībām. Tieksmi pēc alkohola viņam var palīdzēt pārvarēt sieviete, bet sievietes dēļ viņš var arī slīgt atkarībās. Taču pats svarīgākais, kāpēc jūsu dēls ir nonācis tur, kur nonācis, – viņam nav ideālu, mērķa, kur tiekties.  Kredītus ņemt V. nav ieteicams, jo būs grūti atdot. Lai norēķinātos ar kreditoriem, viņam būtu jādodas strādāt uz ārzemēm vai jāmaina vide. Jūsu dēls ir samērā neatkarīga personība, un viņam ir grūti strādāt kāda pakļautībā, tāpēc ir nepieciešams diezgan neatkarīgs amats, ko ārzemēs būs grūti uzreiz atrast. V. jāuzmanās no galvas traumām, slimībām var būt psihoemocionāls raksturs. Proti, viņš tās var izdomāt, lai jūs iežēlinātu un savu neizdarību noveltu uz sliktu pašsajūtu. Viņam ir jāatceras – kur domas, tur enerģija, un izdomātas vainas agri vai vēlu var materializēties slimībā. Jūs nedrīkstat kļūt līdzatkarīga, idealizēt viņu, maksāt viņa kredītus. Dzīvojot viņa dzīvi, jūs nespēsiet viņam palīdzēt, bet pazaudēsiet sevi. Ja V. vēlēsies, divu gadu laikā viņš var atrast stabilu darbu. 

2705… Mazdēls R. mācās par programmētāju. Vai pareiza izvēle? Kur dzīvos? Darbs, ģimene, pēcnācēji?
Jūsu mazdēls ir izvēlējies pareizu profesiju, un viņam nākotnē būs lieliskas karjeras iespējas. Viņš strādās lielā kompānijā, iespējams, tas būs starptautisks uzņēmums. Viņam var piedāvāt darbu ārzemēs, un dzīvesvieta būs cieši saistīta ar darba iespējām. Tās var kādu laiku būt pat divas valstis. Jūsu mazdēlam viss būs labi. Būs gan ģimene, gan pēcnācēji. 

2947… Vai A. ir vēl jūtas pret mani un vai būsim kopā kā ģimenē? Vai būšu kopā ar bērniem? 
Gada laikā jūs varat atjaunot attiecības ar A., taču viņš šobrīd nevēlas veidot stabilu ģimeni. A. ir svarīgāk sakārtot darba jautājumus un attiecības viņam patlaban nav primārs jautājums. Cilvēku stabilu attiecību un ģimenes veidošanai jūs varat satikt 59 gadu vecumā. Redzu, ka mūža nogalē baidāties no vientulības, bet, no kā baidāmies, tas notiek – tāds ir visumu likums. Bērniem ir sava dzīve, jums – sava. Varat lūgt viņiem palīdzību, bet nedrīkstat kļūt atkarīga no viņiem. Jūs vēl esat jauna, jums ir iespēja satikt otru pusīti, lai mūža nogalē nebūtu viena. Tāpat vēlams vairāk laika un naudas ieguldīt hobijā, kas nākotnē var ne tikai piepildīt brīvo laiku, bet nest nelielus ienākumus.                                                                              
                                                                            
    

13.maijs, 2019

2838… Kad un kādos apstākļos iepazīšos ar savu nākamo vīru? Vai varu pasteidzināt? Vai viņš ir ārzemnieks un vai pārvākšos uz ārzemēm pie viņa? Vai kādreiz man būs sava uzņēmējdarbība un kādā jomā? 
Jūs ar nākamo vīru varat iepazīties gada laikā, kārtojot finanšu jautājumus, dodoties tālā ārzemju ceļojumā, spa, pirtī vai kādā citā procedūrā, kas palīdz jums rūpēties par savu ķermeni. Taču laulības ostā varat iestūrēt, tuvojoties 40 gadu vecumam. Jūs nevarat neko pasteidzināt, jo šīs attiecības ierakstītas jūsu liktenī. Jūs, protams, nedrīkstat sēdēt mājās un gaidīt, kad viņš ieradīsies pie jums mājās pēc līdakas pavēles. Turklāt jums šajās attiecībās ir jāuzņemas iniciatīva, ir jābūt skaistai, iekārojamai, pašai jāpanāk solīti pretī, jo viņš, visticamāk, pirmais neuzsāks sarunu, neizrādīs jūtas un patikšanu. Kā norādāt, viņš var būt ārzemnieks vai Latvijā mītošs cittautietis. Jūs nākotnē noteikti varat veidot savu biznesu, kas var būt saistīts ar ārzemēm, valodām – tūrisms, tulkošanas pakalpojumi, finanšu pārvaldība, reklāma, marketings, producēšana u. c. Jūs varat kādu laiku dzīvot ārzemēs, taču diezin vai tas būs ilgstoši. 

2641… Vai mainīšu dzīvesvietu un dabūšu citu darbu? Vai manā dzīvē viss nokārtosies pozitīvi? 
Gada laikā jūs varat dabūt citu darbu un mainīt dzīvesvietu. Jums viss dzīvē būs labi. Esat uzņēmīgāka un nebaidieties no pārmaiņām! Tās ienesīs jūsu dzīvē lielāku stabilitāti. 

2933… Vai un kad mainīšu darbu? Vai būs pārmaiņas ģimenes dzīvē? Pagurums vienam no otra.  
Pagaidām neredzu iemeslu mainīt darbu. 47 vai 48 gadu vecumā jūs varētu domāt par pārmaiņām karjerā. Jūs ar E. esat ļoti atšķirīgi, jūs vieno tikai sadzīviskas saites. Liktenis mēdz savest kopā dažādus cilvēkus, lai viņi viens no otra apgūtu citas kvalitātes – jūs no vīra iemācītos vēlmi pēc stabilitātes, bet viņš no jums – neatkarību un brīvu domu lidojumu. Ja ne viens, ne otrs nevēlas mainīties, bet cīnās viens ar otru, enerģija ar laiku izsīkst, un vīrietis un sieviete attiecībās jūtas paguruši, tās šķiet izsmeltas. Bet jābūt otrādi – ģimenē jāsmeļas enerģiju, kas palīdz darbā un sabiedriskās aktivitātēs. Krīzes brīžos katram ir jāatrod savs vaļasprieks, kas dod piepildījumu, prieku un enerģiju. Savukārt partnerim ir jārespektē otra aizraušanās. Atrodot aizraujošu nodarbošanos, cilvēks mainās, otru vairs nezāģē un bieži vien arī partneri pavelk sev līdzi. Izskatās, ka jūs vairāk ar situāciju ģimenē neesat apmierināta. Tas nozīmē, ka tieši jums ir jāmainās. Ja to nedarīsiet, divu gadu laikā ģimene var izjukt.  

9.maijs, 2019

2640… Vai mana draudzība ar P. pāraugs nopietnākās attiecībās? Kad? Cik spēcīgas jūtas pret mani? Vai ir atklāts? 
Lai vairāk uzzinātu, ko vēlas un domā P., ir nepieciešami arī viņa dati. Diemžēl jūsu draudzība ar P. nepāraugs ģimeniskās attiecībās. Viņš ir atklāts, bet kārtis nerāda mīlestību. Gada, pusotra laikā jūs visticamāk pēkšņi izšķirsieties. Tā ir bijis arī agrāk jūsu dzīvē, tāpēc būtu vēlams pēc katras neveiksmes veikt sirdslietu auditu. Šīs attiecības jums māca nepieķerties otram cilvēkam, necensties viņu kontrolēt, neuzskatīt par savu īpašumu. Tās jums māca atlaist otru, ja nav mīlestības, māca arī pacietību, jo jūs vēlaties, lai partnerībā viss notiek ātri – iepazināmies, iemīlējāmies un veidojam ģimeni. Jūs esat ļoti spēcīga sieviete, kā Napoleons ejat pa dzīvi, un jūsu klātbūtnē vīrietis jūtas drusku bailīgs, viņam grūti elpot, viņš svārstās domās un darbos, nespēj būt pats. Dodiet viņam brīvību un mācieties arī pati būt brīva. Jums dzīvē ir risks pašrealizāciju stādīt augstāk par attiecībām. Bet atceraties – attiecības ir galvenais, jo tikai attiecībās mēs iepazīstam sevi. Pēc četriem pieciem gadiem jūsu dzīvē ienāks cits cilvēks, iespējams, jaunāks par jums. 

2633… Kad satikšu cilvēku, ar kuru veidot ģimeni un audzināt bērnu? Vai palikt strādāt Latvijā? 
Jūs varat apsvērt iespēju strādāt ārzemēs, jo tur jau tuvākajā laikā varat iepazīties ar savu otru pusīti, tur var piedzimt arī jūsu bērniņš. Jums šajā dzīvē ir jāatstrādā brīvības karma, tāpēc izveidot stabilas attiecības nav viegli. Turklāt jums ir svarīga materiālā stabilitāte, tāpēc daudz strādājat, pat riskējat kļūt par darbaholiķi un var nepietikt laika attiecībām un darbam ar sevi. Vēlams atrast laiku saviesīgu pasākumu apmeklēšanai, biežāk tikties ar draudzenēm un kādā no tusiņiem varat iepazīties ar sapņu princi baltā zirgā.

2608… Kā beigsies tiesvedība? Vai satikšu mīļu cilvēku? Kad? Kā pazīt?
Diemžēl tiesas spriedums var būt jums nelabvēlīgs, tāpēc meklējiet spēcīgu aizstāvi un stiprus argumentus. Divu gadu laikā jums ir iespēja satikt mīļu cilvēku un izveidot attiecības. Kad jūs viņu satiksiet, sapratīsiet, ka tas ir viņš. Dvēseles vispirms satiekas enerģētiskā līmenī, un tikai pēc tam pieslēdzas prāts un sāk analizēt – der, neder; patīk, nepatīk. Viņš būs ģimenisks, meistars ar zelta rokām. Taču jums ir jāuzmanās iedomu tēlu sajaukt ar jums paredzētu cilvēku. 


2915… Vai A. domā par mani? Vai būsim kaut kad kopā? 
Diemžēl jūs nebūsiet kopā ar A., viņa sirds un domas nav pie jums. Neiespringstiet uz šīm attiecībām, neļaujiet, lai jūsu enerģija aiziet pie cilvēka, kas nav paredzēts jums. Skatieties uz priekšu, un trīs gadu laikā jūs satiksiet citu vīrieti. Jums ir ļoti spēcīga enerģētika, un jūsu klātbūtnē cilvēkiem nav viegli, tāpēc jums ir jādomā par hobijiem, jāstrādā dārzā vai jāatrod nodarbe, kur varat novirzīt savu enerģiju. Tad jums būs arī vieglāk izveidot kontaktu ar pretējo dzimumu. Jums ir arī jādomā, ko runājat un kā sakāt, jo teiktais var materializēties. Nedrīkstat arī savu viedokli un uzskatus paust par vienīgajiem pareizajiem. Jums ir vairāk jāatveras pasaulei, jāiemācās izteikt sevi, jāizpauž sava individualitāte, jāpierāda sevi kā interesantu personību. Un tieši caur attiecībām jūs varat to labāk izdarīt – izpaust savus talantus, iepazīt sevi, trenēt savu gribu. Attiecībās bieži vien tiek aizskarts jūsu lepnums, ego un, kad jūs būsiet iemācījusies pārvarēt savu ego un lepnumu, liktenis jums dāvās sirsnīgas, mīļas, stabilas attiecības.  

15.aprīlis, 2019

2942… No kā likstas, traumas, slimības pēdējā gada laika manā ganāmpulkā? Piespiedu kārtā iziet labi lopi. Pret dažām slimībām vakcinējam. Barības bāze laba. Kā būs turpmāk? Kā palīdzēt lopiem?
Ja jūs domājat enerģisko kaitējumu, lāstu kārtis nerāda. Taču 56 un 57 gadu vecumā jums no likteņa ielikti zaudējumi. Dzīvē viss notiek cikliski. Līdzīga situācija jums bija 50 gadu vecumā. Šīs krīzes ir paredzētas, lai cilvēks no tām mācītos, laikus sagatavotos – vakcinētu lopiņus, uzkrātu līdzekļus, kā arī pieņemtu zaudējumus, ievainojumus kā neizbēgamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Situācija ganāmpulkā uzlabosies jau augustā, ar lopiņiem viss būs kārtībā, taču jums vēlams iekrāt līdzekļus, lai jūs justos drošāk nākotnē. Jums dzīvē ir svarīga stabilitāte, bieži palīdzat arī citiem, taču sāpīgi pārdzīvojat zaudējumus. Vēlams pret tiem nodrošināties, lai šādi satricinājumi nekaitē jūsu veselībai.

2940… Vai šogad izdosies izveidot attiecības un mainīt darbu?
Šogad jums ir lielisks laiks veidot attiecības, taču stabilai kopdzīvi būsiet gatava, kad gūsiet uzvaru pār savu ego, lepnību, ietiepību. Attiecībās jums nāksies zaudēt arī savu neatkarību, kas var būt draudzības izjukšanas cēlonis. Jums ir tieksme paļauties tikai uz sevi, pašai kārtot savu dzīvi, un otrai pusītei ir grūti atrast savu vietu jūsu karaļvalstī. Vairāk izziniet sevi visu varu, visu māku, tas palīdzēs ieraudzīt sevi cita gaismā, atbrīvoties no rozā brillēm –, un vairāk paļauties uz citiem, ielaist savā dzīvē otru cilvēku. Darbu vēlams mainīt pēc gada vai diviem.

2779… Kas man jāmācās no attiecībām ar I.? Vai darbā sekmīgi tikšu augstāk?
 Jums no šīm attiecībām jāmācās nejaukt mīlestību ar draudzību, jāuzmanās piesaistīt neizlēmīgus cilvēkus, kas nav gatavi nopietnām attiecībām, nevēlas uzņemties atbildību par ģimeni un izvēlas dzīvot uz otra rēķina. Ar laiku šādiem cilvēkiem var rasties atkarības problēmas, viņus viegli var pavilkt uz sānsoļiem. Jums labākas izredzes sevi realizēt un pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm ir dzīves otrajā pusē un strādājot ārzemēs vai starptautiskā uzņēmumā. Vēl viens nosacījums – ir jābūt labai izglītībai. Lielu lomu jūsu dzīvē spēlē draugi.

2657… Kādas attiecības būs ar šo cilvēku 2019. gadā?
Ar šo cilvēku šajā gadā var būt tikai uz draudzību balstītas attiecības. Jūs tās esat vairāk iztēlojusies savā prātā, skatāties uz tām, kā aizsvīdušā spogulī. Kad to notīrīsiet, ieraudzīsiet citu ainu. Stabilas attiecības jūs varat izveidot, sākot no 45 gadu vecuma.

2680… 2019. gada būtiskie notikumi – darbs, veselība.
Šis jums ir ļoti veiksmīgs gads, un varat darīt un radīt visu, ko vēlaties.  Jums veiksies darbā, ģimenē, sadzīvē, pavērsies iespējas stabilizēt naudas plūsmu, iekrāt līdzekļus nākotnei. Lai to panāktu, jāliek lietā gan prātu, gan intuīciju, jums ir jābūt izlēmīgākai. Nebaidāties piepildīt ieceres, ceļot vai vismaz iekrāt naudu ceļojumam, ko varēsiet realizēt nākamajā gadā. Šajā gadā jāuzmanās no galvas traumām, vēlams pārbaudīt galvas asinsvadus, var parādīties asinsvadu veģetatīvā distonija.  

2969… Kāpēc no dzīves aizgāja mans dēls? Vai viņš to izdarīja pats?
Jūsu dēls to izdarīja pats. Vairāk nevaru teikt, lai nemestu ēnu uz kādu cilvēku.  

2932… Kāpēc pēdējo 2 gadu laikā esmu zaudējusi visus mīļos cilvēkus, arī vienīgo dēlu, pēc kā dzīvei nav jēgas? Kā man dzīvot tālāk?
Jūs pati esat mags, jums dzīvē ir jāatstrādā ezotēriskā pagātne, ar ko esat nodarbojusies iepriekšējos iemiesojumos. Ja jūs apgūstat ezotēriku, nodarbojaties ar maģiju, varat dzīvē sasniegt to, ko vēlaties, ja nē – maģija sāk strādāt pret jums. Jūs varat saņemt nopietnus enerģētiskus uzbrukumus, kas ir jūsu skolotāji. Lai izprastu šo mācību, jums būtu jāatnāk pie manis uz konsultāciju, to nevar izklāstīt pāris teikumos. Buda ir teicis: “Dzimšana ir ciešanas. Novecošana ir ciešanas. Slimības ir ciešanas. Nāve ir ciešanas. Bēdas un vaimanas ir ciešanas. Neiegūt to, ko vēlies, ir ciešanas.” Ir tikai vienas durvis, kas ved pie sevis un pie Augstākās patiesības izpratnes – tās ir ciešanas. Šodien pieejamas daudzas garīgās tradīcijas, kas jau dzīves laikā palīdz sasniegt transcendentālo dimensiju. Atrodiet savu un sekojiet tai. Tā ir atbilde, kā jums dzīvot tālāk.

2642… Esmu Zviedrijā jau pusgadu strādājusi. Vai man izdosies mainīt darbu un dzīvesvietu! Vai braukšu uz citu valsti?
Vismaz līdz 28 gadu vecumam strādāsiet ārzemēs. Jums ir svarīgi atrast sev piemērotu darbu, kur jūs varat labi adaptēties, lai nav jāstaigā no vietas uz vietu. Jums ir grūti strādāt ar klientiem, tāpēc vēlams meklēt nodarbošanos, kur, veicot uzticētos pienākumus, jūtaties pietiekami neatkarīga. Šogad novembrī vai nākamgad varat mainīt dzīvesvietu un darbu. Varat pārcelties arī uz citu valsti.

2.aprīlis, 2019

2565… Vai zaudēšu māju un normāli dzīvošu kā parasti? Vai mani bērni gūs panākumus nākotne?
Lai cik jums ir svarīga māja, visticamāk, būs grūti to noturēt. Nākamie divi gadi jums būs finansiāli stabilāki nekā iepriekšējie divi. Jūsu bērniem svarīgi iegūt labu izglītību, un tad viņu dzīve būs stabila. Jūs esat ļoti emocionāla attiecībā uz visu, kas skar bērnus, īpaši finansiālo nodrošinājumu. Neraizējaties, viņiem viss būs labi, tikai jums jāpalīdz izaugt un iegūt izglītību.

2977… Vai gada laikā man gaidāms bērns? Vai vispār man būs bērni? Vai ar M. būs stabilas attiecības?
Jums ir iespēja sagaidīt mazulīti 25 gadu vecumā. Redzu, ka vēlaties ātri sakārtot savu dzīvi – ģimene, bērns, karjera, taču neiespringstiet uz to, atlaidiet, bērniņš ieradīsies, kad būsiet sakārtojusi attiecības un pārliecināta, ka cilvēks, ar kuru esat kopā, ir jūsu īstā otrā pusīte. Bērniņš ierodas stabilās attiecībās, bet jums šis un nākamais gads partnerattiecībās ir samērā saspringts laiks. Jūs ar M. varat pat izšķirties. Tāpēc jums būs daudz jāstrādā ar sevi, lai saglabātu attiecības. Mācieties dalīties, ziedoties otrai pusei. Dalieties ar mīlestību, rūpēm, glāstiem, pieskārieniem, un partneris atbildēs ar to pašu. Esat padevīgāka, nevis uzskatiet sevi par centrālo būtni šajās attiecībās. Kļūstiet par raganiņu šā vārda labākajā nozīmē – gudru, viedu sievieti, un tad jums viss dzīvē būs.  

2639… Kas mūs saista? Saderība. Vai kaut kad satiksimies? Vai būs nākotne ar V.?
Jūs abi esat ļoti ģimeniski, bet vienlaikus arī neatkarīgi, tāpēc, ja attiecības ievirzīsies nopietnākā gultnē, būs grūti to dēļ zaudēt brīvību. Saderība kopumā laba – var sakrist intereses, ir abpusējas rūpes par ģimeni, bet tajā pašā laikā ne viens, ne otrs partnerim neliedz pašrealizēties. V. varētu vēlēties uzspiest savu viedokli, būtu grūti vienoties arī par kopīgām fiziskām aktivitātēm. Jūs vēlaties stabilitāti, ģimeni, jums ir nepieciešams blakus cilvēks, par ko rūpēties, bet, izskatās, ka V. pagaidām nedomā par stabilām attiecībām. Jums abiem otra puse dzīvē varētu ienākt nākamajā gadā, bet, visticamāk, tie būs citi cilvēki.

2638… Kāds ir manas dzīves uzdevums, ko man vajag mainīt sevī? Vai mans vīrs ir mani krāpis (kad, ar ko)?
Jūsu dzīves mācībstunda – prasme visās situācijās rast zelta vidusceļu. Lai to iemācītos, jums jākļūst par vērotāju, kas uz situācijām, procesiem, problēmām noraugās it kā no malas. Tad jums atvērsies jaunas robežas, zināšanas, kas nav saistītas ar emocijām, subjektivitāti, cieņu pret cilvēkiem. Jums ir jāpiedalās sabiedriskā dzīvē, bet jāpaliek pašai, konfliktsituācijās jāieklausās abu pušu viedoklī un jāatrod kompromiss. Jums ir jāvirzās pa garīgās attīstības ceļu, jāapzinās, kas dzīvē ir galvenais, un šīs idejas ir jācenšas iedzīvināt sabiedrībā. Lai to panāktu, jums ir jākļūst izlēmīgākai, pašai ir jākļūst par skolotāju citiem. Nododot zināšanas citiem, jūs iegūsiet lielāku pārliecību par sevi, saviem spēkiem. Redzu, ka pārliecību par saviem spēkiem jums dod nauda un materiālā stabilitāte, jums ir vajadzīgs arī partneris, jo bez otras pusītes var būt grūti pārvarēt krīzes, kas jūs dzīvē ik pa laikam piemeklē. Kārtis rāda, ka iespējamā krīze attiecībās, kurai jūs neredzat atrisinājumu un kas var novest pie laulības izjukšanas, jums liek domāt par vīra neuzticību. Kārtis nerāda neuzticību, tieši otrādi – augstāki spēki sargā jūsu partnerību. Bumba ir jūsu pusē – jums ir jākļūst gudrākai, diplomātiskākai, jāieklausās sirdsbalsī, kur var atrast atbildes uz visiem jautājumiem.  

2601… Vai un kad mainīt darbu? Vai būs cits vīrietis manā dzīvē?
Nākamajā gadā jūs varat mainīt darbu. Jūs esat ļoti pastāvīga, un jums ir grūti kaut ko mainīt savā dzīvē, bet mainīt darbavietu vēlams gan tāpēc, ka jaunajā vietā saņemsiet labāku atalgojumu, gan tāpēc, ka varat iepazīties ar vīrieti. Kārtis piedāvā lielisku iespēju iepazīties, ja jūs spēsiet tikt pāri iepriekšējām neveiksmēm attiecībās, atbrīvosieties no aizvainojumiem, spēsiet emocionāli atvērties, neslēpjoties aiz pašas uzliktas maskas – neviens mani nemīl.  

2968… Kas notiek ar manu dēlu? Ģimeni ignorē, draugu kompānijās pavada dienu un nakti.
Jūsu dēls ir jums līdzīgs raksturā – viņš, tāpat kā jūs, dzīvo ārējā pasaulē. Nenoliegsiet, ka esat visu mūžu strādājusi, iespējams, pat vairākus darbus vienlaikus, lai nodrošinātu materiālu stabilitāti, bet ģimenei, mājas dzīvei jums laika vienmēr pietrūka. Emocionāli gan jums tas sāpēja. Bērns ir vecāku spogulis, un dēls jums ar savu rīcību parāda, kā viņš jutās, kad jūs nebijāt mājās. Turklāt viņš skaidri nodemonstrē, kas ir tas, kas jums nepatīk sevī un ko jūs gribētu sevī mainīt. Neraizējieties, ar jūsu dēlu viss būs labi. Viņš ir gudrs un apzināti ģimeni neignorē, viņam patīk komunikācija, viņš emocionāli labi jūtas draugu kompānijā, tikai jāseko, lai viņš iegūst augstāko izglītību, jo bez diploma var palaist garām labas iespējas darba tirgū. Pēc 25 gadu vecuma viņš vairāk uzņemsies atbildību pār savu dzīvi, bet draugi emocionāli viņam būs vajadzīgi visu dzīvi.  

25.marts, 2019

2865… Vai un kad meita dabūs atbilstošu darbu? Kādā nozarē? Vai mainīs dzīvesvietu? Vai studēt maģistrantūrā?
Jā, jūsu meitai noteikti vēlams studēt maģistrantūrā, jo viņai paredzētas vairākas izglītības un šīs zināšanas noderēs karjeras veidošanā. Viņa pati nākotnē var kļūt par skolotāju, kas nodod zināšanas citiem. Jūsu meitai piemērots darbs, kas saistīts ar cilvēku labsajūtu, – skaistumkopšanu, viesmīlību, tūrisma, restorānu biznesu, psiholoģiju, aromterapiju, masāžu. Viņa spēj iejusties otrā cilvēkā un tajā pašā laikā saglabāt sevi. Taču viņai vēlams strādāt neatkarīgi, veidot savu privātpraksi, strādāt vadošā darbā, būt līderei kolektīvā, jo viņa vēlas realizēt savas idejas, zināšanas, nevis pakļauties augstākstāvošo pavēlēm un noteikumiem.  Šā gada nogalē vai nākamā gada sākumā jūsu meitai ir iespējas atrast sev atbilstošu darbu. Darba maiņa varētu būt saistīta ar dzīvesvietas maiņu. Viņa dzīvē var kļūt populāra sabiedrībā, taču viņai ir jābūt pateicīgai tiem, kas palīdzējuši sasniegt virsotnes. Pateicībai jāizpaužas mīlestībā, cieņā, līdzcietībā un vēlmē palīdzēt.

2940… Vai turpmākos gadus strādāšu darbu, ko daru pašlaik? Vai mums ar vīru izdosies šogad pārcelties uz dzīvi mājā, kurā pašlaik notiek celtniecības darbi?
Darbā varētu būt pārstrukturizācija, taču, izskatās, ka esat spējusi sevi pietiekami labi parādīt, un variet justies droši. Jūs esat ļoti emocionāla, bailīga, un tas jums var traucēt gan darbā, gan ģimeniskās attiecībās. Atcerieties – bailes traucē dvēselei attīstīties un pakāpties augstākā līmenī.

2951… 2019. gads – darbs, ģimene, veselība.
Šogad strādāsiet, varat pat iegūt labāku amatu, taču pārāk nepiesaistieties vietai, jo nākotnē varat mainīt darbu. Ģimeni saglabāsiet, bet esat izlēmīgāka it visā, mīļāka pret vīru, vairāk dāvājiet viņam glāstus, rūpes, dodaties kopā ceļojumā. Šobrīd ģimene vairāk balstās uz materiālu izdevīgumu. Dažreiz tas ir veids, kā turēties plecu pie pleca līdz sirmam vecumam, bet nez kāpēc jums, kā rāda kārtis, sākusi streikot sirds. Tai trūkst siltuma un mīlestības.

2610… Vai atgūšu parādu un vinnēšu loterijā?
Šogad vēl parādu neatgūsiet un loterijā nelaimēsiet.

2862... Vai manā ģimenē ienāks bērns?
Pagaidām neredzu bērniņu, taču jūsu liktenī iespējams vēlais bērns. Jums ir svarīgi būt brīvai, neatkarīgai, nedrīkstat sevi sasaistīt, ierobežot. Jums ir jāatbrīvojas no bailēm, pieķeršanās, ieciklēšanās, jo arī tā ir sevis ierobežošana. Brīvība – tas nozīmē redzēt, sajust, zināt vairāk. Tiklīdz būsiet brīva no bailēm, piesaistēm, sevis ierobežošanas, jums nebūs problēmu ar darbu, bērniem, radošiem izaicinājumiem.

2932… Kāda nākotne? Vai nodibināšu ģimeni un būs bērni?
Jums dzīvē ir daudz jāmācās, pašam jākļūst par magu, kas palīdz cilvēkiem, kuri nonākuši sarežģītās dzīves situācijās. Tikai tad jūs spēsiet atstrādāt spītību, stūrgalvību, egoismu, lepnību. Jums ir vajadzīgs garīgs spēks, kas palīdz stiprināt raksturu. Lai jūs iepazītos, nodibinātu ģimeni, jums ir jāatveras pasaulei, cilvēkiem, jāiemācās izteikt sevi, izpaust savu individualitāti. Ir jāpārvar bailes iznākt no pelēkās masas un jāparāda sevi kā personību. Jums ir jābūt izlēmīgākam, vairāk jāļaujas attiecībām, nevis galvā jāizdomā scenārijs ar trim ainām uz priekšu un fiasko finālā. Jūs meklējat meiteni, kas ir veiksmīga savā jomā, ar kuru varat lepoties, taču jums pirmām kārtām ir jāstrādā ar sevi, jāpilnveido sevi, lai meitene arī par jums var lepoties. Risks attiecībās var būt arī tas, ka nespējat ieklausīties otra viedoklī, paliekat pie savām domām, viedokļa, argumentiem, ko uzskatāt par pareiziem. Ja strādāsiet ar sevi, pēc trīsdesmit gadu vecuma jums būs iespēja iepazīties ar meiteni un izveidot ģimeni. Būs arī bērniņi. Lai sasniegtu mērķi, piepildītu idejas, finansiāli sevi nodrošinātu, esat gatavs daudz strādāt, taču ieplānojiet laiku, ko veltīsiet ģimenei.

12.marts, 2019

2929… Vai būšu kopā ar K.? Vai viņš ir man īstais? Kādas pārmaiņas drīz gaidāmas dzīvē?
Šis gads jums būs pārbaudījums attiecībās – jūs varat tās iegūt un kļūmīgu soļu dēļ tās varat arī zaudēt. Visticamāk, jums būs cits vīrietis ģimenes veidošanai. Viņš būs nobriedis, materiāli stabils, iespējams, cilvēks no jūsu pagātnes. Jums jābūt ļoti atbildīgai attiecībās, jo partnerattiecībās jūs atstrādājat karmu no iepriekšējiem iemiesojumiem. Tas nozīmē – lai izveidotu attiecības, jums ir jāiegulda darbs, attiecības pēkšņi var izjukt vai sevi jāziedo otra cilvēka labā. Gada pirmā puse ir labs laiks attiecību veidošanai, bet gada otrajā pusē varat mainīt darbu, apgūt jaunas prasmes. Var izjukt kāda draudzība.  Šķiet, ka enerģētiski jūtaties iztukšota, un jūsu dzīve iet pa riņķi. Ņemiet to savās rokās – ieplānojiet ceļojumu, pārveidojiet dzīves telpu, atrodiet darbu, kur jūtaties labi. Kārtis rāda, ka jūs lielo dzīves laimestu gaidāt no vīrieša baltā zirgā. Kad būsiet viņam gatava, viņš ieradīsies.   

2244… Kāds pēc izskata, profesijas un tautības būs vīrietis, ar kuru izveidošu ģimeni? Kad viņu satikšu?
Jūsu vīrietis būs tāds, kādu savā iztēlē izveidosiet un Visumam pasūtīsiet. Jaunā Mēnesī izveidojiet kolāžu, kurā aprakstiet jūsu vēlamā vīrieša tautību, īpašības, profesiju, varat tajā ielīmēt izredzētā partnera bildi un novietojiet kolāžu istabas Ziemeļu pusē. Lai piesaistītu mīlestību, tur varat visu gadu turēt istabas augus, vāzi ar svaigiem ziediem vai lietas, kas simbolizē mīlestību. 46 gadu vecumā jums būs lielisks laiks satikt savu dzīves mīlestību.  

2892… Kas mainīsies dēla A. dzīvē – darbs, dzīvesvieta? Vai būs ģimene, bērni?
Jūsu dēla dzīve stabilās sliedēs ieies 31 gada vecumā. Izlēmības trūkums un brīvības mīlestība viņam traucē ātrāk nostāties uz savām kājām. Viņam viss būs labi.

2995… Kādā nozarē, kāda veida darbs man būtu piemērots? Kā lai uzsāku pārmaiņas dzīvē? Vai apprecēšos?
Jūs esat enerģētiski stipra, varat daudz strādāt, taču jums ir vajadzīgs darbs, kurā jūtaties pietiekami neatkarīga, jo jums nepatīk, ja kāds uzspiež savu varu un noteikumus. Tāpat jums ir pārāk emocionāla attieksme pret naudu – baidāties, ka tās var nebūt, un tas traucē mainīt nodarbošanos. Bet – par ko mēs baidāmies, tas notiek. Jums būtu piemērota masieres vai fizioterapeites profesija, varat strādāt dārza vai mājas dizainera arodu, restorānu un viesmīlības biznesā. Jūs ļoti izjūtat cilvēkus, tāpēc varat būt laba sociālā darbiniece, apkalpot klientus. Šis un nākamais gads jums ir labs laiks darba maiņai. Ja pārvarēsiet bailes, atradīsiet labāk atmaksātu nodarbošanos. Vieglāk kaut ko dzīvē mainīt, ja zināt, ko vēlaties un esat pietiekami profesionāla savā arodā, tāpēc nekad nav par vēlu mācīties. Jums ir jāmācās dalīties, jāpalīdz citiem, jāmīl cilvēki, tāpēc vēlams izvēlēties profesiju, kas nes labumu sabiedrībai. Jūs dzīvē pārbaudīs uz skopumu, tāpēc, ja aizdodat naudu, aizmirstiet un negaidiet atpakaļ. Ja dosiet nesavtīgi, dāvināsiet, negaidot neko pretī, citiem sniegsiet ne tikai materiālu, bet arī morālu atbalstu, necietīsiet naudas trūkumu. Liktenis jums dāvās gan labu darbu, gan materiāli nodrošinātu partneri. Lai uzsāktu pārmaiņas, nākamajā Jaunmēnesī uz baltas lapas uzrakstiet, ko šajā gadā vēlaties sasniegt, lapu ielieciet aploksnē un novietojiet slēptā vietā. Lai atrastu labu darbu, varat pie ieejas durvīm, guļamistabas durvīm vai uz darbagalda novietot metāla statueti, svečturi vai citu metāla priekšmetu. Jau šogad jums būs iespēja satikt vīrieti attiecībām, 36 gadu vecumā varat apprecēties.

2936… Kāda būs attiecību nākotne ar V.? Vai un kad ir iespēja satikt citu vīrieti kopdzīvei?
Jums ar V. ir diezgan laba saderība, taču, izskatās, ka jūs attiecības ar viņu vēlaties vairāk nekā viņš ar jums. Iesaku jums vairāk ļauties attiecībām un izjūtām, ko tās sniedz, būt maigākai, romantiskākai, nevis analizēt, vērtēt, kalkulēt, kāds man būs no tām labums. Attiecības paredzētas nevis, lai mēs gūtu no tām izdevīgumu, apmierinātu savu ego, bet, lai mēs mainītos, skolotos, augtu. Partneris mūs spoguļo, parāda to, kas mums nepatīk sevī. Arī V. ir liels rēķinātājs, viņam grūti dalīties, tostarp, ar mīlestību, tāpēc pagaidām nav īsti gatavs attiecībām. Taču, ja esat gatava gaidīt, nesasteigt notikumus, pēc divarpus gadiem viņš varētu vēlēties veidot nopietnas attiecības. Jums ir jāapzinās, ka pirmās attiecības vai laulība potenciāli bija stabilākas, nekā tās, kas varētu sekot tām. Trīs četru gadu laikā jums ir iespēja satikt vīrieti attiecībām.   

2642…Esmu uzsākusi attiecības ar precētu vīrieti. Vai šīm attiecībām būs pozitīvs rezultāts?  
Jūsu attiecības var būt siltas, romantiskas, dodošas, taču viņam dzīvē svarīga stabilitāte, un viņš šobrīd jūsu dēļ nav gatavs šķirt ģimeni. Ja esat gatava gaidīt vairākus gadus, iespējams, varat būt kopā. Visādā ziņā jums šis laiks būs ļoti mokošs un sāpīgs.  

6.marts, 2019

2671… Kad es apprecēšos?
43 gadu vecumā jums būs iespēja svinēt kāzas. Jums vēlams pievērsties garīgu patiesību meklējumiem – tas mazinās ego, palīdzēs pārvarēt krīzes attiecībās un dzīvē kopumā.

2692… Vai man šogad izdosies nolikt tiesības? Vai darbā samainīšu specialitāti? Vai būs paaugstinājums?
Šā gada beigās vai nākamā gada sākumā jūs iegūsiet autovadītājas apliecību. Nebaidieties mainīt braukšanas instruktoru, ja šķiet, ka nespējat sadarboties. Jums viss izdosies! Jūs būsiet lieliska autovadītāja, šīs iemaņas noderēs darbā. Nedaudz traucē emocijas un mānīgi stereotipi par braukšanas apmācību. Kad sāksiet apgūt noteikumus un braukšanu, šis process izrādīsies daudz vienkāršāks. Šā gada beigās vai nākamā gada sākumā varat mainīt specialitāti. Pagaidām neredzu paaugstinājumu darbā. Pakāpties par karjeras kāpnēm jūs varētu pēc trim vai četriem gadiem.

2813… Satrauc darba jautājums. Kādas ir neizpildītas saistības pret ģimeni? Kas ar veselību? Kāds gads? Ko gaidīt?
Šis jums ir pārmaiņu gads, kurā sākas jauns posms jūsu dzīvē. Darbs jums nav stabils, taču nevajag pieķerties darbavietai. Ja arī paliksiet šogad amatā, pēc četriem gadiem jums tik uz tā vajadzēs mainīt darbu. Jūs vēlaties stabilitāti, taču viss šajā pasaulē ir ļoti mainīgs. Jūs bez darba nepaliksiet, un jums jāatceras – jūs iegūsiet labu amatu, jūsu rokās būs varas instrumenti, ja pilnveidosieties, būsiet tikusi galā ar spītību, stūrgalvību, egoismu, lepnību. Jums dzīvē pirmajā vietā ir bijis darbs un naudas pelnīšana, tāpēc nav pieticis laika ģimenei. Par to jūs jūtaties parādā ģimenei, taču jums nevajag sevi šaustīt, jūsu mīļie ir izvēlējušies būt ar jums kopā, jo ir kaut kas tāds, ko viņi var tikai no jums iemācīties. Piemēram, mērķtiecību, kustības prieku, vēlmi būt notikumu epicentrā. Veselības jautājumos vēršaties pie ģimenes ārsta, taču redzu, ka jums trūkst spēka un enerģijas. Pārbaudiet vairogdziedzeri. Jūsu dvēsele ir ļoti jauna, un jums ir jāatrod vairāk laika priekam, radošām aktivitātēm, ceļojumiem, saskarsmei ar draugiem. Vairāk baudiet dzīvi! Varat apgūt jaunas zināšanas. Bet galvenais – nezaudējiet mērķi. Un atceraties – nauda ir jūsu skolotājs. Jebkurš nopelns jums turpmāk dzīvē būs nopietna un saspringta darba rezultāts.

2615… Kad vīrs atgriezīsies ģimenē? Vai man būs vīrietis blakus? Kāds man būs materiālais stāvoklis? Kas mani šogad sagaida?
Ja vīrs aizgāja no ģimenes pagājušā gada sākumā, visticamāk, neatgriezīsies. 44 gadu vecumā jūsu dzīvē var ienākt vīrietis. Diemžēl materiālais stāvoklis varētu pasliktināties, iespējams, laulības šķiršanas rezultātā. Atcerieties – finanses ir jūsu pašas rokās! Šogad īpašas izmaiņas jūsu dzīvē neredzu. Jums ir svarīga pašrealizācija un brīvība. Liktenis jums dod brīvību, jo tikai tad, kad neesat sasaistīta, ierobežota, varat ļauties radošiem izaicinājumiem un jums nav problēmu ģimenē, darbā. Brīvība – tas nozīmē redzēt, sajust, zināt vairāk. Kad to sapratīsiet, jums viss būs.

28.februāris, 2019

2559… Vai es palikšu kopā ar R.? Kas gaidāms manā dzīvē tuvāko gadu laikā?
Atšķirībā no jums R. šobrīd nav gatavs stabilām attiecībām. Nopietns pārbaudījums jūsu kopdzīvei būs nākamie divi gadi. Ja emocijas liksiet lietā radošās izpausmēs, vaļaspriekos, darbā, mācībās, nevis tajās noslīcināsiet attiecības, jums ir iespēja palikt kopā. Pārstājiet kontrolēt otru pusi, dodiet viņam vairāk brīvību. Arī pati nesēžat mājās vai darbā, bet vairāk piedalieties R. dzīvē, esat ieinteresēta viņa vaļaspriekos, kopā ceļojat. Mazāk analizējiet attiecības, prātojiet, kā būtu, ja būtu, bet kļūstiet interesantāka savam vīrietim. Šis un nākamais gads jums veiksmīgs mācībām un karjerai, ja strādājiet. Ja nespējat adaptēties darbā, un pārāk personiski, emocionāli uztverat visu tajā notiekošo, tuvāko gadu laikā varat mainīt darbu. Pašrealizācija ir jūsu pašas rokās. Ja būsiet izlēmīgāka, uzņēmīgāka, aktīvāka, iziesiet vairāk sabiedrībā, sapratīsiet, kas jūs interesē, kas – nē, dzīvē varat daudz sasniegt. Pēc trim četriem gadiem varat pārcelties uz citu zemi.

2635… Kā mana dzīve mainīsies piecu gadu laikā (dzīvesvieta, dzīves apstākļi, darbavieta, ienākumi, veselība)?
Jums nemaz nav tik viegli mainīt dzīvi, jo tiecaties pēc stabilitātes. Lai kaut kas mainītos jūsu dzīvē, jums ir stipri jālauž sevi, jāuzņemas iniciatīva, izmaiņas var provocēt arī ārēji apstākļi. Redzu, ka no 2005. gada sevi vairāk veltāt ģimenei un īsti neesat gatava pārmaiņām. 63 gadu vecumā jūs varat mainīt dzīvesvietu. Šīs pārmaiņas varētu būt saistītas ar pārmaiņām karjerā, pensijas vecumu vai domstarpībām ar bērniem. Ienākumi diemžēl tuvāko gadu laikā varētu samazināties, tāpēc dzīves apstākļu uzlabošanās prognozējama ne ātrāk kā pēc četriem pieciem gadiem, un tas varētu būt saistīts ar pensijas vecuma iestāšanos. Jums ir jārūpējas par asinsvadiem un jāsaudzē sirds. Stress un pārliekā emocionalitāte var veicināt gremošanas sistēmas traucējumus.

2920… Kāpēc neveicas attiecībās? Kad satikšu savu vīrieti ģimenei, laulībai? Vai būs bērni?
Kad jūs iemācīsieties otram dāvāt mīlestību, pieskārienus, maigumu, uzmanību, kad spēsiet dalīties ar savu laiku, naudu, kad pārstāsiet būt visu varoša, Visums jums dāvās attiecības. Jūs esat azartiska, stipra kā Napoleons, varat uzņemties vadošu lomu kritiskās situācijās, vēlaties, lai zeme griežas ap jums, un bieži vien vīrieši nobīstas no tik spēcīgām sievietēm.  Redzu, ka attiecības beidzas pēkšņi un bieži vien iemesls ir jūsu valdonīgums, partnerības izjukšanā, iespējams, vainojams arī enerģētiski nelabvēlīgs nospiedums, ko esat pārņēmusi no vecākiem vai dzimtas. Izskatās, ka vīrietim piedāvājat draudzību, bet viņš gaida sievišķību, seksapīlu, dziļas, kaislīgas jūtas, kurās nav vārdu. Šogad jums ir iespēja izveidot attiecības. Būs arī bērniņš.

25.februāris, 2019

2828… Vai ar kūku cepšanu varu nebaidīties un nodarboties plašāk? Kādā jomā labāk mācīties meitai pēc vidusskolas?
Jā, noteikti varat cept kūkas, jo kulinārija ir viens no jūsu ienākumu avotiem. Jūsu klienti varētu būt izsmalcināti cilvēki, kas saprot garšas nianses, novērtē kvalitatīvas, garšas kārpiņām un acīm baudāmas nianses. Jūsu ceptās kūkas var pasūtīt jaunie pāri, varat gatavot īpašas tortes jubilejām, izklaides un korporatīvajiem pasākumiem. Pasūtītāju vidū var būt ārzemju firmas. Nebaidieties savu produkciju piedāvāt augstām prominencēm. Ja darbu darāt ar mīlestību un ieguldāt pietiekami daudz enerģijas, rezultāts neizpaliks. Jūsu meita var mācīties valodas, finanses, datordizainu, arhitektūru, medicīnas tehnoloģijas, studēt reklāmas vai tūrisma biznesu. Viņa var būt ģimenes lietu juriste, izvēlēties kādu neparastu nākotnes profesiju, par kuru plašam cilvēku lokam vēl nav zināšanu. Viņa var iesākt studijas, pamest un turpināt mācīties citā jomā – par to nesatraucaties. Jāatceras, ka viņa ir ļoti neatkarīga personība un viņai ir vajadzīgs samērā brīvs arods, kas turklāt var būt saistīts ar ārzemju komandējumiem, tāliem ceļojumiem. Viņa noteikti nestrādās vienā profesijā visu mūžu, tāpēc vēlams izvēlēties studijas, kur plašākas iespējas pamainīt profilu. Kā pateikt, kura no nosauktajām profesijām viņai varētu patikt? Tā, kuru izdzirdot novibrē ķermenis. Mūsu ķermenis ir ļoti gudrs. Tas glabā atbildes uz visiem jautājumiem.

2828… Ļoti vēlos strādāt. Vai ar darbiņu, ko man piedāvā, es spēšu pienācīgi tikt galā? Vai šogad iestāties autoskolā?  
Šis jums ir ļoti veiksmīgs gads – varat piepildīt sapņus, jums viss izdosies. Jūs tiksiet galā ar pienākumiem, darbs jums nesīs labus ienākumus, taču nebūs viegli, ja tas ir saistīts ar klientu apkalpošanu. Jārēķinās arī ar stingru darba kārtību, noteikumiem, kas būs jāievēro. Pēc gada, diviem jūs varētu iegūt autovadīšanas apliecību. Tā atvieglos jums darba pienākumus. Pēc pieciem gadiem jūs varētu mainīt darbu.

2496… Vai ar veselību viss ir kārtībā? Atklāju melnu punktiņu uz kājas naga. Vai nav bīstams veselībai.
Man nav tiesību konsultēt veselības jautājumos, tāpēc, lūdzu, vēršaties pie ārsta. Tas ir ļoti labi, ka interesējaties un rūpējaties par savu veselību.

19.februāris, 2019

2932... Kāda nākotne – ģimene, bērni?
Stabilitāti un materiālo labklājību jūs varat iegūt tikai caur attiecībām un ģimeni. Redzu, ka iepriekšējais gads jums bija samērā grūts – iespējama krīze vai pat šķiršanās no mīļotā cilvēka. Ja spēsiet to pārvarēt, nākamie gadi būs daudz stabilāki, bet, ja nē, pēc diviem gadiem iepazīsieties ar sievieti ģimenisku attiecību veidošanai. Jūs ļoti daudz laika veltāt materiālās dzīves puses sakārtošanai, bet, ja uz to ieciklēsieties un piemirsīsiet par attiecībām, tuvākajiem, pašizaugsmi un citām dzīves jomām, jums ik pēc septiņiem gadiem visu atņems. Jūsu laime ir ģimenē, bet nauda jums vienmēr būs!    

2892... Kas mainīsies dēla J. dzīvē? Vai būs bērni? Vai paliks kopā ar draudzeni I.?
Nākamie trīs gadi jūsu dēlam ir samērā labs laiks, un viņš diezin vai vēlēsies kaut ko mainīt savā dzīvē. Viņš var nomainīt darbu, bet par stabilu ģimeni un ilglaicīgām attiecībām vēl nedomā. J. vēlas baudīt brīvību, sevi pierādīt sabiedrībā un, kā rāda kārtis, vēl īsti nezina, kas ir viņa patiesais dzīves ceļš. Ja viņš ar I. vēlas, šogad var domāt par bērniņu, taču jūsu dēls nedaudz baidās uzņemties atbildību par ģimeni. Tik nopietnam solim traucē arī strīdi un nesaskaņas attiecībās. Pēc trim gadiem viņa dzīvē patiesi gaidāmas nopietnas pārmaiņas, kas liks dziļāk padomāt, kas ir viņa dzīves prioritāte un patiesās vērtības.

2951... Vai satikšu vīrieti, ar kuru būs mīlestība un laulāto kopdzīve? Vai strādāšu līdz pensijai šajā darbā?  
Redzu, ka jums ir diezgan grūti ielaist savā dzīvē un mājā otru pusīti. Jums blakus ir vajadzīgs cilvēks, ar kuru ir ļoti laba saderība, kas enerģētiski jūs bagātina, nevis iztukšo. Ja jūs nenodarbojaties ar garīgām praksēm, es jums ieteiktu meklēt dzīves draugu, ar kuru jūs varat kopā doties ceļojumos, apmeklēt teātri vai sporta pasākumus, nodoties intelektuālām sarunām, taču ikdienā jums vajadzētu dzīvot atsevišķi. Gada, pusotra laikā jums ir iespēja satikt šādu cilvēku, bet jums vajadzētu būt aktīvākai viņa meklēšanā, atvērties mīlestībai, biežāk svinēt svētkus un apmeklēt draugu rīkotās ballītes. Redzu, ka attiecību jautājumā piezogas materiāla ieinteresētība, taču viņš nebūs bagāts, drīzāk meistars ar zelta rokām. Nē, jūs līdz pensijai, visticamāk, šajā darbā nestrādāsiet. Tur valda divkosīga atmosfēra.

2942... Vai satikšu vīrieti, ar kuru saistīs mīlestība un būsim kopā?
Gada laikā jums ir iespēja satikt vīrieti stabilām attiecībām. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar darbu, interešu nodarbībām, satikt savu mīlestību variet draugu lokā. Redzu, ka pirms gada jums jau varēja veidoties attiecībās, taču tās pēkšņi beidzās. Tā ir zīme, ka jums ar sevi vēl daudz jāstrādā. Pirmkārt, jums ir jāstrādā ar savu ego, lepnumu. Šīs īpašības, kas neļauj otru cilvēku sajust ar sirdi un dvēseli, jums ir jāatstrādā, esot brīvai no attiecībām. Ego ir brīvā griba, darbs, ko cilvēks iegulda, lai sasniegtu savu mērķi. Izvirziet mērķi un ejiet uz to, piemēram, pievēršaties jogai, veselīgam dzīvesveidam, uzturam, meditācijai, nomainiet garderobi. Jo vairāk laika veltīsiet sev, jo vairāk iepatiksieties sev un šo mīlestības starojumu, ko raidāt sev, pamanīs arī pretējās puses pārstāvji. Otrkārt, esat interesanta, vieda, maiga, taču necenšaties spīdēt ar savu prātu, gudrību, pārāk neanalizējiet attiecības. Prāts ir vīrieša ierocis, sievietes spēks ir noslēpums un intuīcija.

13.februāris, 2019

2763... Vai mainīt darbu un dzīvesvietu? Kāpēc trūkst enerģijas?
Jūs gada laikā, visticamāk, mainīsiet darbu un dzīvesvietu. Jums ir spēcīga enerģētika, un, kad astroloģiskā fona dēļ nesaņemat pietiekami daudz enerģijas, jūtaties izsīkusi. Jau martā sajutīsieties labāk. Enerģiju dod labs miegs, pareizs uzturs, pastaigas pa mežu vai gar jūru. Tāpat enerģiju palīdz akumulēt un līdzsvarot garīgās prakses, īpaši ciguns. Jums jāuzmanās no tā sauktajiem enerģētiskajiem vampīriem, kas jūt, ka jums ir spēcīga enerģija un jūs izmanto, lai papildinātu savas enerģijas rezerves. Bieži vien cilvēki, kam trūkst enerģijas, ir ļoti aktīvi, emocionāli, viņi mēdz sarīkot scēnas uz līdzenas vietas. Pavērojiet, kad jūtaties, kā izpūsts balons, raudulīga un bez spēka, padomājiet, ar kuru cilvēku jums pirms tam bija tikšanās, kas tā bija par situāciju. Mēģiniet izvairīties no līdzīgiem notikumiem, šā cilvēka sabiedrības vai pirms tikšanās sev apkārt izveidojat tādu kā enerģētisku sfēru, kas griežas. Varat mēģināt arī uz situāciju vai sarunu paraudzīties it kā no malas.

2716... Šķirsimies vai paliksim kopā? Vai viņš vispār ir man lemtais? Man vairs nav jūtu...
Jums nav īpaši laba saderība, nav arī kopīgu interešu, un gada, pusotra laikā jūsu attiecībās gaidāms nopietns pārbaudījums. Tas parādīs, vai kopdzīvē ir vēl mīlas dzirkstelīte vai aiziesiet katrs uz savu pusi. Jūs iekšēji esat brīva, emocionāla un emocijās varat sastrēbt karstu – gatava saraut attiecību saites, taču jums pietrūkst gribas realizēt savas vēlmes. Jums gribas, lai attiecībās visu laiku virmo kaisle, taču pati nelabprāt izrādiet jūtas. Jums ir paredzēts cits cilvēks, ko jūs varētu satikt 38–39 gadu vecumā.

2566... Cik ilgi vēl strādāšu? Vai dabūšu paaugstinājumu? Kad uzlabosies finanses? Kad mainīšu dzīvesvietu?
Paaugstinājumu amatā un ievērojamus finansiālus uzlabojumus šajā gadā neredzu. Pēc gada, pusotra varat mainīt darbavietu, kur jūs saņemsiet lielāku atalgojumu. Jums dzīvē ir grūti kaut ko mainīt, taču atceraties – zem guloša akmens ūdens netek. Tiklīdz jūs uzdrošināsieties pieņemt lēmumu kaut ko mainīt savā dzīvē, enerģijas tiks iekustinātas, un jūsu dzīvē ienāks jaunas vēsmas. Kaut pamainiet dzīvesvietu un jau redzēsiet, kā mainās viss jums apkārt. Jau tuvākā pusgada laikā jums ir iespējas mainīt dzīvesvietu. Jums ir ļoti emocionāla attieksme pret naudu, tā jums ir svarīga, bet es aicinu nekoncentrēties uz to – nauda jums vienmēr būs! Kad vairāk koncentrēsieties uz sevi, nebaidīsieties no pārmaiņām, jums atnāks daudz vairāk naudas, nekā pelnāt šobrīd. Pavasara tuvošanās ir labs laiks dažādiem rituāliem, jo visums sūta enerģijas, kas palīdz darboties un piepildīt vēlmes. Variet veikt vienkāršu, bet efektīvu rituālu. Paņemat sudraba monētu un tagad, Jaunmēnesī, izejat laukā, peveraties pret Mēnesi, apgriežat monētu otrādi un lūdziet, lai Mēness jums palīdz vairāk nopelnīt. Monētu varat apgriezt, pat neizņemot to no kabatas. Tad nauda jums būs visu gadu. Taču atceraties – kad saņemat lielāku summu, kā iepriekš, daļu no tās ziedojiet labdarībai vai tuvākajiem.  

2566... Kad un kur satikšu otru pusi? Kāds viņš būs, kā izskatīsies? Kā veidosies attiecības? Kāds būs viņa horoskops, profesija?
Gada laikā jums ir iespēja iepazīties ar savu karmisko otro pusīti. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar darbavietas maiņu vai neliela izbraukuma laikā kopā ar skolas laika draugiem vai tuvākajiem cilvēkiem. Viņš varētu būt nedaudz jaunāks par jums, viņa profesija varētu būt saistīta ar jaunākām tehnoloģijām. Iepazīšanās varētu būt strauja, ātra, kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Pēc jūsu kartes, jums kopdzīvei paredzēts Auns, bet jums vairāk piemērots būtu Ūdens zīmes pārstāvis (Vēzis, Skorpions vai Zivs), kas jūsu nesatricināmajam raksturam un konservatīvajam dzīvesveidam būtu kā atspirdzinoša dzīvības ūdens malks. Lai attiecības veidotos, jums jāiededz savā sirdī uguntiņa, ir jābūt atvērtākai, izlēmīgākai, iniciatīvas bagātākai, gribošai kopā ar viņu doties kaut uz pasaules malu. Jums ir jābūt savai aizrautībai, lai esat interesanta otrai pusei un, nododoties savam vaļaspriekam, dodat laiku viņam viņa interesēm. Jāuzmanās savu viedokli izcelt kā galveno, vienīgo un pareizo. Jums ir daudz jāstrādā ar sevi, lai pirmās attiecību krīzes laikā katrs neaizejat uz savu pusi. Diemžēl, kā redzams, jūs sāksiet strādāt ar sevi pēc tam. Bet arī tas būs labi.  

2828... Pazaudēju gredzenu, tagad arī auskarus. Kur meklēt? Vai G. atgūs aizdoto naudu?
Gredzenu un auskarus varētu būt aizņēmies kāds no mājiniekiem. Viņš ar rotām varēja doties ceļojumā vai uz ārzemēm. Kārtis rāda arī konfliktu attiecībās ar kādu no tuviniekiem. G. nevajadzētu koncentrēties uz aizdoto naudu, bet vairāk domāt par savas dzīves sakārtošanu, stabilitāti, ģimeni. Kad viņš vismazāk gaidīs, naudu atgūs.

2624... Vai ir vērts turpināt kopdzīvi ar A.? Vai atgūšu ieguldīto naudu?
Diemžēl nevaru atbildēt uz jautājumiem, jo nav minēti dati.  

30.janvāris, 2019

2610... Kādas izmaiņas gaidāmas 2019. gadā darbā, privātajā dzīvē un vai mainīšu dzīvesvietu? Kur un kad satikšu otro pusīti?
Redzu, ka pagājušā gada nogalē jums varēja būt negaidīts piedāvājums mainīt darbu vai pāriet citā amatā ar labāku atalgojumu, taču jūs ļoti baida pārmaiņas, tāpēc, iespējams, nepiekritāt. Pārmaiņas darbā gaidāmas marta beigās vai aprīļa sākumā, un arī jūs var skart iespējamā pārstrukturizācija. Šīs izmaiņas jūsu materiālo stāvokli īpaši neietekmēs. Dzīvesvietas maiņa varētu būt saistīta ar darba maiņu, un tā iespējama jau tuvākā gada laikā. Jūs esat ļoti uz sevi vērsts cilvēks, dzīvojat savā iekšējā un materiālajā pasaulē. Iznāciet no šīs ēnas zonas, atveraties pasaulei, un jūs redzēsiet, ka jums blakus ir cilvēks, ar kuru varat veidot attiecības. Domāju, ka tas nenotiks ātrāk kā četros gados, lai gan zvaigznes jums var izkārtot iepazīšanos un simpātijas jau agrāk. 

2240... Kas sagaidāms darbā šogad? Kā ar finansēm? Vai būs ģimene?
Diemžēl nav minēts vārds. Gada pirmajā pusē īpašas izmaiņas darbā un finansēs neredzu. Turpmāk būs labāk, bet tas, iespējams, uz darba maiņas rēķina. Ģimeni redzu pēc sešiem vai septiņiem gadiem. Bet vai esat tai gatava? Vai vēlaties piederēt vienam cilvēkam, dalīties ar mīlestību, siltumu, sirsnību, labiem vārdiem, naudu?

2783... Ar draugu ir gadu ilgas attiecības. Vai aicināt dzīvot pie sevis? Vai spēsim saprasties un atlikušo mūžu būt kopā?
Jums ir svarīga neatkarība, sava telpa, kur pabūt vienai, palasīt, bet jums ir vajadzīgs arī cilvēks, par kuru parūpēties, ar kuru kopā labiekārtot māju, ar kuru pačalot intelektuālās sarunās. Jums ir svarīgs arī tuvāko cilvēku loks un vai tajā atradīsies vieta šim vīrietim? Jūs esat saderīgs pāris, un gada otrajā pusē varētu sākt domāt par kopdzīvi. Šķērslis kopdzīvei varētu būt jūsu abu ego un atšķirīgie ideāli, uzskati. Pret kopdzīvi varētu iebilst arī bērni vai draugi. Ja šos šķēršļus spēsiet pārvarēt, pratīsiet attiecībās ienest prieku un vieglumu, varat saskanīgā kopdzīvē pavadīt atlikušo mūžu. Satikt sev atbilstošu, uzticamu cilvēku – tā ir liela laime un bagātība, bet kopdzīve ir arī nemitīgs kompromiss. Attiecības veidojas tikai esot kopā, un cilvēks sevi iepazīst un aug tikai kopdzīvē.

28.janvāris, 2019

2918... Vai tuvākā gada laikā mainīšu darbu? Vai satikšu savu otru pusīti? Kad varētu uzlaboties attiecības ģimenē?
Gada nogalē var nobriest situācija mainīt darbu. Vasaras sākumā krīze ģimenē, attiecības ar bērniem var pasliktināties. Pareizākais risinājums ir vai nu tajā laikā doties ceļojumā, gūstot pozitīvus iespaidus, vai pieteikties garīgās pilnveidošanās kursos, kas palīdzēs saprast sevi. No 50 gadu vecuma jūsu dzīvē sāksies jauns posms, kad daudz laika veltīsiet ģimenei, mājai, centīsieties pilnveidot, uzlabot, iekārtot visu, kas jums apkārt. Tas ir laiks, kad jums sava pieredze jānodod tālāk (tas ir jūsu dzīves otrās puses uzdevums), tāpēc jācenšas uzlabot attiecības ģimenē. Attiecības kļūs saskanīgākas, kad sāksiet strādāt ar sevi, sapratīsiet, ka tuvākie ar savu rīcību cenšas parādīt tās īpašības, kas patiesībā jums nepatīk sevī. Jūs bieži vien sarunās savu viedokli, domas, uzskatus vērtējat augstāk, neieklausāties citos, cenšaties uztiepiet savu morāli, kas turklāt ir nepastāvīga un var mainīties. Jāsaprot, ka divu vienādu cilvēku nav, katram ir sava izpratne par dzīvi, morāli, katram ir savi dzīves uzdevumi un mērķi. Mēs nākam šajā pasaulē mainīt sevi, nevis citus. Jums ir jāatbrīvojas no seniem aizvainojumiem – arī tas palīdzēs atjaunot attiecības ar tuviniekiem. Esat maigāka, pastāvīgāka, paturiet savas domas pie sevis. Kad mainīsieties pati, mainīsies viss jums apkārt. Tāpat jums ir jāsaprot, kas ir mīlestība, jāiemācās mīlēt nesavtīgi un jāatrod otra pusīte, citādi var pasliktināties veselība. Pēc 50 gadiem, precīzāk – 51 gada vecumā, jums būs iespēja satikt otru pusīti ģimenisku attiecību veidošanai, bet līdz tam jums ir jāveic mājas darbs – vairāk jādalās ar citiem, tajā skaitā arī ar mīlestību. Atceraties – rūpes un mīlestība ir divas dažādas lietas. Jums vēl viss būs – labs darbs, amats, tikai nebaidieties vairāk uzņemties iniciatīvu.

2971... Uztraucos par darbavietu un veselību.  
Kopumā jums ir laba veselība, taču šogad jāsargās no lūzumiem, iespējamas arī problēmas ar muguru. Saudzējiet sevi, vingrojiet, kustieties, mīliet sevi, taču neiespringstiet uz iespējamām veselības likstām. Ja cilvēks ir brīdināts, viņš var izvairīties no problēmām, taču var arī piesaukt veselības problēmas, ja nemitīgi par tām domā, jo – kur mūsu domas, tur enerģija. Un enerģijai ir milzīgs spēks! Jums patiesi šajā gadā darbavietā gaisā virmo pārmaiņu vēji, un 2020. gada sākumā var būt nopietnas pārmaiņas darbavietā, taču jūs, visticamāk, mainīsiet nodarbošanos 58 gadu vecumā. Jūs esat ļoti stabils cilvēks, un domas vien par pārmaiņām jums rada stresu.Stresu rada arī pārliekā emocionalitāte, bet destruktīvas emocijas nav labs sabiedrotais dzīvē. Ja veicat pienākumus pēc labākās sirdsapziņas, esat visu izdarījusi, lai savā profesijā sasniegtu virsotnes, jums nevajag baidīties par savu vietu. Jums ir jāzina, ka jebkuras pārmaiņas ir tikai uz labu, jo dāvā iespējas apgūt kaut ko jaunu, iepazīt jaunus cilvēkus.

23.janvāris, 2019

2998... Kas gaida dēlu A. (darbs, ģimene, bērni)?Kā dēlam K. ar veselību, kur dzīvos, kā finanses, bērni? Vai abi var sākt kopīgu biznesu? Vai būs veiksmīgs?
Jūsu dēls A. gada laikā varētu mainīt darbu veselības problēmu vai neapmierinoša atalgojuma dēļ. Ģimeniskās attiecībās šobrīd izmaiņas neredzu. Viņam vajadzētu vairāk izrādīt emocijas un jūtas otrai pusītei. Viņš šajā dzīvē ieradies atstrādāt brīvību un egoismu – kad viņš to sapratīs, viņa dzīve strauji mainīsies uz augšu. 45 gadu vecumā A. dzīvē sāksies jauns posms. Dēlam K. par veselību ir jādomā un jāvēršas pie ārsta, iespējama pat ķirurģiska manipulācija. Dzīvesvieta ir atkarīga no darba iespējām. 35 vai 36 gadu vecumā viņš varētu mainīt dzīves apstākļus. Divu gadu laikā viņš iegūs lielāku finansiālo stabilitāti, var pieteikties arī bērniņš, ja tiks pāri iespējamām nesaskaņām ģimenē. Brāļi var veidot kopīgu biznesu, jo A. ir idejas, bet K. var veicināt stabilitāti uzņēmumā. Bizness būs veiksmīgāks, ja viņi to veidos ārzemēs.

21.janvāris, 2019

2661... Kas mani šajā gadā sagaida privātajā dzīvē? Pārmaiņas darbā – vai tādēļ pārcelšos dzīvot citur? Auto iegāde šogad.
Kopumā veiksmīgs gads, taču kārtis norāda uz bezgalīgām skumjām dvēselē, un viens no iemesliem ir salauzta sirds un iekšējā vientulība. Jūs esat gatava uzņemties atbildību par savu dzīvi – mainīt dzīvesvietu, darbu, taču līdz ar centieniem stabilizēt materiālo dzīves pusi jums ir jāatrod prieks un vieglums sevī. Iespējama darba maiņa, bet pārmaiņām labvēlīgāka gada otrā puse. Jārēķinās, ka jaunajā darbavietā būs smagi jāstrādā un jāizcīna sava vieta, taču jūs tiksiet ar pienākumiem galā. Automašīnu iegādāsieties, un tā ir viens no jūsu labsajūtas garantiem – aizvedīs, kur sauc jūsu sirds. Ja neesat attiecībās, pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu var būt saistīta ar jaunu iepazīšanos un stabilas ģimenes ligzdiņas veidošanu, taču labāks laiks ģimenisku attiecību veidošanai būs no 46 gadu vecuma. Ja vēlaties stabilas attiecības, nedrīkstat sēdēt uz vietas, jums ir jāatrodas kustībā. Jūs nedrīkstat arī pārāk pieķerties partnerim, mesties attiecībās, nedomājot par sekām, jo iespējama vilšanās. Esat izlēmīgāka. Apzinieties kļūdas, ko atkārtojat attiecībās. Tās ieraudzīt jums palīdzēs arī garīgās prakses vai ezotērikas kursi. Prakses palīdzēs atbrīvoties arī no pārliekās pieķeršanās vietai, lietām un materiāliem labumiem. Jums ir spēcīga mentālā enerģija, tāpēc ir jāpiedomā, ko sakāt, – dusmām var būt iznīcinošs spēks un neapdomīgi izteikti vārdi var materializēties.   

2934... Kā atrisināsies dēlam problēmas ar skolu un policiju? Kas viņu sagaida?
Kārtis rāda, ka no skolas viņam būs jāaiziet, problēmas ar policiju varētu atrisināties, bet būs jānolīdzina zaudējumi. Jūsu dēlam ir vajadzīgs vīrietis autoritāte, kura viedoklī viņš ieklausās, kuram vēlas sekot. Jūsu dēlam trūkst mīlestības.

2958... Vai ar draugu S. mums izveidosies tuvākas attiecības? Vai viņam ir jūtas pret mani, interesēju? Vai tas būs draugs M., ar kuru pagaidām pašķīrušies? Ja neviens no abiem, tad kurš? Vai pazīstu un kāds viņš būs?
Ja spēsiet tikt galā ar aizvainojumu un meliem, ģimeniskas attiecības var izveidoties ar M. Vairāk pati dalieties ar mīlestību, nevis gaidiet to no otra.

2665... Vai būs kopdzīve ar bērna tēvu vai būs cits vīrietis? Vai strādāšu uz pilnu slodzi? Karjeras iespējas?
Jūs ar bērna tēvu esat pārāk brīvi, lai uzņemtos atbildību viens par otru un ģimeni. Pēc pusotra gada varat pēkšņi iepazīties ar vīrieti attiecībām. Jums ir jāmācās cienīt vīrietis kā personība, kā dievišķa būtne, jāspēj apzināties, ka otra puse ir jūsu spogulis. Skatieties uz vīrieti kā sevi pašu, nevis kā cilvēku, kas jūs nodrošina, dod pajumti un ar ko dalāt gultu. Šobrīd neredzu karjeras iespējas un izmaiņas darbā. Neredzu arī algas pielikumu. Iepriekšējos gadus jums bija lielisks laiks karjerai. Esat izlēmīgāka un uzņēmīgāka!  

2685... Kādas pārmaiņas mani sagaida 2019. gadā darbā, ģimenē, ceļojumos?
Kopumā veiksmīgs gads, kura laikā varat uzkrāt resursus nākamajiem gadiem. Jūs esat gudra sieviete, bet jums jāatturas uzspiest savu viedokli, jācenšas cienīt arī citu uzskatus, domas, zināšanas. Šī iezīme var radīt nesaskaņas, strīdus ģimenē. Jums var nākties uzņemties rūpes par cienījama vecuma cilvēku. Neieteiktu ceļot šā gada maijā un jūnijā. Pēc gada jūs varat nomainīt darbu.

15.janvāris, 2019

2655... 2019. gada būtiskākie notikumi (attiecības, darbs, veselība).
Stabilāks gads, nekā iepriekšējais, taču varat piedzīvot neparedzamas, destabilizējošas situācijas. Tās jums tiek dotas, lai jūs mācītos, ka dzīvē ne visu var rūpīgi saplānot. Nekas nav stabils, viss ir kustībā, nepārtrauktā mainībā. Jums ir jāmācās filozofiskā mierā pieņemt pārmaiņas. Karma mīl tādus cilvēkus kā jūs, bet jums nav jābaidās paprasīt lielāku algu par darbu, karjeras paaugstinājumu, pieņemt dāvanas, palūgt aizdevumu, ja pietrūkst naudas ikdienas tēriņiem. Šajā gadā jūs to varat darīt, varat ņemt arī bankas kredītu lielākam pirkumam. Darbā var traucēt neuzticēšanās, aizmuguriska rīcība, apmelojumi. Savukārt problēmas partnerattiecībās var radīt neprasme veidot komunikāciju, vēlme turēties pie sava viedokļa, uzskatiem. Vairāk ieklausieties otrā cilvēkā, respektējat viņa uzskatus, domas. Jums vajadzētu saskarsmē piecreiz nomērīt un tad griezt. Redzu vīrieti, bet neredzu mīlestību, jo attiecības balstās uz materiālu aprēķinu.  Partnerattiecībās kārtosiet juridiskus papīrus. Vēl kārtis rāda, ka jūs neprotat dzīvot viegli – jums vajadzētu vairāk atpūsties, ceļot, rīkot svētkus. Var saasināties kāda senāka hroniska kaite, redzu atkarības, taču vairāk būs jāraizējās par kāda tuvinieka veselību.  Enerģiju jums laupa iluzora attieksme pret naudu, tās trūkums. Bet atceraties – enerģija ir veselības ķīla.

2873... Kas man gaidāms 2019. gadā (darbs, attiecības, ģimene)?
Samērā stabils gads, īpaši otrā puse. Iespējamas pēkšņas pārmaiņas karjerā.  Vēlams iekrāt līdzekļus, sakārtot attiecību jomu, lai nākamajā gadā jūs justos tikpat droši un stabili. Jums situācijas dzīvē bieži vien iet pa apli, jo esat diezgan inerta jaunām pārmaiņām, tāpēc tās pārsvarā izraisa ārēji apstākļi. Līdzīgi ir attiecībās un ģimenē – neviens jūs nepadarīs laimīgu, kā vien jūs pati. Jums pietrūkst prieka dzīvē. 

2613... Esmu atraitne jau 12 gadus. Vai lemts satikt vēl labu dzīvesdraugu? Kad tas būs, ja būs?
69 gadu vecumā jums ir iespēja izveidot attiecības, taču vai esat gatava savā dzīvē ielaist otru cilvēku? Jūs esat pārāk neatkarīga kopdzīvei, turklāt var traucēt pārliekā emocionalitāte un prāts. Ja kļūsiet izlēmīgāka, otra rīcību, ārieni, uzskatus izlaidīsiet caur sirdi, nevis vērtēsiet ar prātu, varat satikt cilvēku draudzīgām attiecībām. Uzticieties intuīcijai! Tā jums ir ļoti spēcīga un pateiks priekšā, kur meklēt īsto otro pusīti!

14.janvāris, 2019

2496...Vai sastapšu savu īsto vīrieti? Vai šogad tikšu galā ar kredītsaistībām?  
Nepilnu 29 gadu vecumā jums pavērsies iespēja iepazīties ar savu liktenīgo mīlestību. Šajā gadā jums būs grūti atdot kredītu. Jums ir jābūt uzmanīgai, nepārdomāti uzņemoties kredītsaistības, īpaši nebanku aizdevumus. Tas būtu iespējams, ja jūs strādātu ārzemēs. Jūs iegūsiet dzīvē stabilitāti caur dalīšanos – ar naudu, mīlestību, zināšanām.  

2827... Ar draugu iepazinos internetā. Jau gadu kā esam kopā, bet neveidojas attiecības – esam katrs par sevi. Vai dzīvē iepazīšos ar citu?
Jums ir labas iespējas izveidot ģimeni, taču var traucēt jūsu iekšējā vēlme pēc brīvības. Iespējams, jūs sevī to neapzināties, jo cilvēks ir ļoti neobjektīvs pret sevi, taču enerģētiski otrs jūt, vai esat gatava nopietnām attiecībām vai ne. Jums ir ļoti svarīgi draugi, karjera/nauda un neatkarība – tas nozīmē, ka attiecības paliek tikai ceturtajā vietā. Kad spēsiet prioritātes samainīt vietām, kļūsiet sievišķīgāka, atvērsieties jūtām un pratīsiet arī pati izrādīt siltas jūtas, spēsiet izveidot stabilas attiecības. Kopdzīve neveidojas arī tāpēc, ka prātā esat pārāk ieciklējusies uz ģimeni, stipri analizējat partnerību ar interneta draugu, nevis ļaujaties kaislei, maigām jūtām, pieskārieniem. Jūtas veidojas sirdī, nevis prātā. Visticamāk trīs gadu laikā izveidosiet ģimeni.

2948... Vai saņemšu Mr. P. C. mantojumu 5 miljonus, kā man sola P.D.? Vai nebūs jāraud un nepatikšanas?
Jūsu liktenī paredzama iespēja saņemt pietiekami lielu mantojumu no partnera. Nepatikšanas un asaras var izraisīt tiesu darbi un nevēlēšanās strādāt.

2652... Kāds man būs 2019. gads? Vai būšu mamma vēl kādam savam bērnam?
Gaidāms labs gads un stabilitāte visās dzīves jomās. Īpašas pārmaiņas jūsu dzīvē neredzu, taču ieteicams pietaupīt līdzekļus, jo nākamie divi gadi var būt pārmaiņām bagāti. Iespējams tāpēc, ka izlemsiet laist pasaulē bērniņu.

2929... Kas gaidāms tuvāko 5 gadu laikā – vispār būs attiecības, ģimene, bērni? Izveidosies attiecības ar K.?  
Tuvāko gadu laikā jūsu dzīves ass būs darbs un ģimenisku attiecību veidošana. Šis un nākamais gads solās būt pārmaiņām bagāts laiks – varat mainīt darbu, dzīvesvietu, var izveidoties attiecības un tās pēkšņi izjukt, taču pēc tam nākamie trīs gadi būs ļoti veiksmīgs posms jūsu dzīvē. Jūsu dzīvē var ienākt vīrietis, ar kuru izveidot ģimeni un, ja vēlēsieties, būs arī bērniņš. Jūs ar K. diezin vai būsiet kopā – esat pārāk atšķirīgas personības. Jūs esat pašpietiekama, stipra, nopietna sieviete, un ne visi stiprā dzimuma vīrieši ir gatavi konkurēt ar jūsu spēku. Piebremzējiet straujo dabu, atklājiet savu harismu, sievišķību, kļūstiet noslēpumaināka, nevis izceļiet savu viedokli, uzskatus, domas, sasniegumus. Jūs taču nevēlaties būs kopā ar vīrieti, ko pabāzt sev zem tupeles, bet gribat stipro plecu, pret kuru atbalstīties! Ja vīrietis dzīves piepildījumu meklē ārējā pasaulē, sievietes vēlmju piepildījums ir atkarīgs no viņas iekšējā spēka. Viņai atliek tikai vēlēties, strādāt ar sevi un nekas nav neiespējams.

2681... Zinu, ka cita sieviete, bet mani interesē – kāpēc? Vai viņam nebija nopietnas jūtas pret mani? Ko man vajadzēja mācīties un saprast?
Viņam bija simpātijas pret jums, taču tās nepārauga nopietnās jūtas. Viņam nepatika, ka jūs viņu ierobežojat, pārāk kontrolējat. Jums bija interesantas sarunas, taču jūs savus uzskatus, viedokli stādījāt augstāk par viņa domām.  Jums nebija kopīgu interešu, aktivitāšu, nemācējāt kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku. Viņam ir vajadzīga sieviete, kas dalās ar enerģiju, nevis atņem to. Jums abiem ir ļoti spēcīgs ego, kas attiecībās traucē, – gribot negribot vienam ir jāuzņemas otrā plāna loma. Arī sīkumainība saēda šīs attiecības. Jums vēl būs iespēja izveidot attiecības.

7.janvāris, 2019

2244... Vai šogad nopirksim dzīvokli? Kad būs bērniņš? Vai apprecēšos ar R.? Vai viņš mīl mani?
Jūs nedrīkstat ieciklēties uz attiecībām, laulībām, bērniņu, jums ir jākļūst drošākai, izlēmīgākai, vairāk jādomā par sevi un kā kļūt interesantākai savam vīrietim. Jums ir jāatbrīvojas arī no bailēm palikt vienai, bailēm, ka otra puse jūs nemīl un citām destruktīvām emocijām. Kārtis rāda, ka pati sev esat iestāstījusi, ka R. jūs nemīl un ciešat no tā. Esat starojošāka, pašpietiekamāka, atvērtāka, sievišķīgāka, ļaujaties dzīvei, un R. paskatīsies uz jums citām acīm. Esat aktīvāka, vairāk iesaistāties aktivitātēs, kas patīk otrai pusei. Nesēžat mājās! Viņš jūs mīl, viņam ir svarīgas attiecības, stabilitāte, taču viņš nemētājas ar vārdiem – es tevi mīlu. Viņš vairāk mīl sevi. Pēc gada R. jūs varētu bildināt. Kad sakārtosiet attiecības, nomierināsieties, jūsu dzīvē ienāks bērniņš. Jūs kā jaunā ģimene varētu ņemt kredītu mājokļa iegādei.  

2628... Vai meita K. salabs ar vīru A.? Vai būs cits vīrietis? Bērni? Vai es dzīvošu kopā ar K.?
Jūsu meitai ir ļoti sarežģīts laiks attiecībās, un tuvākajos gados nopietns risks šķirt laulību ar vīru A. Lai tiktu pāri grūtībām, ir vajadzība liela gudrība vai speciālista palīdzība. Ja arī izdosies salabt, attiecības trīs gadu laikā tik un tā varētu būt šķirtas. Jūsu meita attiecībās ir ļoti valdonīga un egoistiska. Ja viņa daudz strādās ar sevi, viņai vēl dzīvē ir iespējas izveidot attiecības. Šogad ir iespēja K. palikt stāvoklī, taču šis lēmums ir abu laulāto ziņā. Turklāt nestabilās attiecībās bērniņi nenāk. Neraizējaties, jums ir laba meita, un par jums vienmēr parūpēsies.

2862... Kas mani sagaida turpmākā nākotnē? Vai manam dēlam būs pārmaiņas privātajā dzīvē?
Pārmaiņas jūsu dzīvē ir atkarīgas no jūsu uzņēmības, izaicinājumiem, vēlmēm. Būsiet uzticīga sev un savām idejām, taču jums ir jāmācās komunicēt ar cilvēkiem, jārīko vairāk svētki, jādzīvo priecīgāk. Jums ir uzkrāta liela pieredze un turpmākos gados varat sākt pilnīgi jaunu nodarbošanos, par ko iepriekš neesat domājusi. Iespējams, visu mūžu šī lieta jūs ir interesējusi, bet nav izdevies to realizēt. Šā gada beigās varat mainīt darbu, kas atnesīs jums labākus ienākumus. Taču vēlams iekrāt līdzekļus, jo 62 gadu vecumā nauda var noderēt. Nākamajā gadā nāksies rūpēties par kādu tuvinieku, var saasināties attiecības ar dēlu vai otru pusi, ja esat attiecībās. 41 gada vecumā jūsu dēla dzīvē sāksies jauns cikls un būs iespēja izveidot stabilas attiecības. Jūsu dēlam ir jāmācās dalīties, jākļūst patsāvīgākam, jāmācās izrādīt jūtas, un tad viņam iedos attiecības.

2631... Vai mēs ar A. būsim kopā? Vai vispār manā dzīvē iespējams līdzsvars?
Jūsu dzīvē ir iespējams līdzsvars, bet jums ir daudz jāmācās, jākļūst iekšēji stiprākai, izlēmīgākai, par sevi pārliecinātākai. Jūs nebūsiet kopā ar A., jo šajās attiecībās nav uzticības, ir situācijas, kas atkārtojas un jūs abi nevarat tām tikt pāri. Jums dzīvē ir jāiegūst stabilitāte, un, kad kļūsiet atbildīga par sevi, savu dzīvi, spēsiet pati sevi nodrošināt, nevis gaidīsiet, kad kāds no malas jūs padarīs laimīgu, pārtikušu, jums būs stabilas, laimīgas, ģimeniskas attiecības. Meklējiet iekšējo līdzsvaru sevī, caur psiholoģijas vai ezotērikas zināšanām atrodiet kontaktu, komunikāciju ar sevi, un tad visa pasaule tieksies pēc jums. Mūsu dzīve sastāv no cikliem, kas atkārtojas. Krīze jums ir aiz muguras, un tagad priekšā ir mācības, karjera, kas paredzēts, lai jūs iegūtu stabilitāti, ticību sev un nākamreiz  neuzkāptu uz tā paša grābekļa.

2652... Ko darīt, ja jūtas pret kādu ir smags slogs? Apziņa atgādina, ka jūtas nedrīkst būt, izrunāties nevar, jo bail, ka otrs nejūt to pašu un var nesaprast.
Viena no lietām, ko cilvēki nožēlo pirms nāves, – viņi nav atzinušies savās jūtās, teikuši tuvākajiem mīļus, siltus vārdus. Jums jārēķinās, ka dzīvē var būt situācijas, kad ir jāparāda sava individualitāte, jāmācās izteikt sevi, jāpārstāj izjust bailes izcelties no kopējās masas un parādīt sevi kā personību. Jūs esat lepna un spītīga, baidāties, ka kāds jūs varētu pazemot, ievainot jūsu lepnību, baidāties no kritikas. Bet tas, no kā baidāties, notiks, jo tā strādā pievilkšanās likums. Jums ar sevi jāstrādā, jābūt pacietīgai, jāparāda sava brīvā griba. Jums ir jāpārvar savs ego, kas visu laiku atgādina, ka jūtas pret šo cilvēku nevar būt un ka viņš nejūt to pašu, ko jūtat jūs, bet brīvā griba atgādina – tev ir tiesības otram cilvēkam paust savas jūtas. Uzvara pār ego ir brīvā griba, bet brīvā griba ir darbs ar sevi, lai cilvēks var sasniegt savu mērķi. Problēma tā, ka šis cilvēks ir attiecībās, taču šis gads parādīs, vai viņš spēs saglabāt ģimeni vai ne. Tad daudz kas jūsu dzīvē var atrsināties. Lai vai kā – pēc gada, diviem jūs varat izveidot attiecības.

2977... Kas mani šajā gadā sagaida privātajā dzīve? Vai man vispār lemts izveidot ģimeni?
Jums ir vajadzīgs partneris, jo grūti dzīvot vienai. Jums šķiet, ka ģimene ienesīs materiālu un mentālu līdzsvaru jūsu dzīvē. Redzu, ka pirms gada bija iespējas izveidot attiecības un ģimeni, taču, vai nu bijāt ieciklējusies uz naudas pelnīšanu, vai savas neizlēmības dēļ palaidāt šo iespēju garām. Nākamā iespēja var būt pēc septiņiem gadiem. Ja sapratīsiet, kas nogāja greizi un strādāsiet ar sevi, liktenis jums attiecības dos ātrāk. Jūs vai nu meklējat spēcīgu partneri, kas varētu uzņemties atbildību, pieņemt lēmumus jūsu vietā, jūs nodrošinātu materiāli, vai atrodaties kāda ietekmē, kas neļauj jums pašai lemt par savu dzīvi, ietekmē jūsu lēmumus. Tāpat izveidot attiecības var traucēt bailes – neviens mani nemīl, neievēro, neuzklausa manu viedokli. Tas nozīmē, ka jums ir gan jāmācās pašai, gan jādalās ar savām zināšanām, jo tad jūs vairosiet pārliecību par saviem spēkiem, kļūsiet izlēmīgāka, stiprināsiet gribu. Sapratīsiet, ka attiecības paredzētas citam nolūkam – lai partneris palīdzētu attīstīties un augt, nevis palīdzētu savilkt galus kopā. Kārtis iesaka jums vairāk paļauties uz Augstākiem spēkiem.

2867... Dēls strādā ārzemēs. Kad dēlam būs otra pusīte? Cik ilgi būšu kopā ar vīru?
Nepilna 31 gada vecumā jūsu dēls var iepazīties ar otru pusīti. Nākamie pieci gadi jums būs liels pārbaudījums attiecībās ar vīru. Pastāv risks šķirt laulību.

2778... Kas mainīsies man privātā dzīvē? Vai iespējama darba maiņa un ceļojums?
Šogad īpašas pārmaiņas privātajā dzīvē neredzu. Tās varētu būt pēc gada, diviem. Stabils gads. Ja vēlaties, varat mainīt gan darbu, gan doties ceļojumā. Dāvājiet sev vairāk prieka, svētku, nežēlojiet naudu ceļojumam un izklaidēm, vairāk komunicējiet ar cilvēkiem. Dalieties ar prieku, mīlestību, naudu – jo vairāk atdosiet no sevis, jo vairāk saņemsiet!

2862... Vai tuvāko gadu laikā mainisu darbu? Vai būs izdevīgs darba piedāvājums, man labvelīgas izmaiņas dzīvē?
Jums dzīvē ir sācies jauns posms. Dvēselē ilgi jutīsieties jauna, un jums būs daudz jaunu interešu, piedāvājumu, iespējas apceļot vietas, par kurām līdz šim esat sapņojusi, bet nav izdevies tās redzēt. Būs sajūta, ka esat izpletusi spārnus un gribat lidot, tāpēc daudz laika pavadīsiet pie stūres, baudīsiet mākslu, tiksieties ar draugiem. Pēc diviem, trim gadiem jūs varētu mainīt darbu.

2982... Vēlos ģimeni, t. sk. suņus un kaķus. Kas būs 2019. gadā? Ko noteikti vajag izdarīt?
Jums jau bija ģimene. Kārtis rāda, ka jūs no attiecībām vēlaties emocionālu un materiālu drošību nākotnē, taču pati neesat gatava otram dāvāt savu sirdi, savā teritorijā ielaist otru cilvēku. Jūs joprojām kāpjat uz viena un tā paša grābekļa, tāpēc nevarat izveidot attiecības. Šogad iespējama iepazīšanās ceļojumā, bohēmiskas attiecības, taču jums vēl neizdosies izveidot attiecības. Stabilas ģimeniskas attiecības varat izveidot pēc pieciem gadiem. No vientulības bēgsiet darbā, kur spēsiet sevi parādīt un jūs novērtēs.  Iespējams, mainīsiet dzīvesvietu, saņemsiet kādu patīkamu ziņu vai sūtījumu no ārzemēm. Ko jums vajag izdarīt? Iemācīties dalīties ar naudu, mīlestību, pārvarēt skopumu. Pieņemot suņus un kaķus, tas ir lielisks veids, kā apgūt šīs dievišķās īpašības. Jums vajadzētu iemācīties arī cienīt citu viedokli. Bieži vien jūs savus uzskatus vērtējat kā pārākus un neieklausāties citu domās. Jums vajadzētu mācīties veidot saskarsmi, siltas attiecības ar cilvēkiem.  

2820... Kas notiks attiecībās ar E., kuru esmu iemīlējis? Kad atradīšu savu mūža mīlestību?
Attiecības ar E. ir pagātne. Jums vajadzētu vairāk izrādīt savas jūtas, attiecībās iedegt spilgtākas kaisles uguntiņas, jo var būt, ka saprotat, ka meiteni mīlat, kad vilciens jau ir aizgājis. Jums jau tuvākajā laikā iespējams satikt mīlestību, bet vai jūs esat gatavs zaudēt savu brīvību un neatkarību? Jūs esat ļoti vērsts uz sevi, cenšaties otru kontrolēt, esat greizsirdīgs, pieņemat straujus, nepārdomātus lēmumus, un tas var traucēt partnerībā. Jums ir risks galvā izprātot ideālu scenāriju, kā varētu veidoties attiecības, taču dzīvē viss ir daudz citādāk, patiesībā  – vienkāršāk. Neidealizējiet attiecības, nepaģēriet no otra pārāk daudz, bet ļaujaties, mīliet, baudiet un radiet atmosfēru, lai meitenei ar jums ir interesanti. Parādiet, ka esat gatavs uzņemties atbildību par ģimeni. Esat pateicīgs, ka jums ir attiecības, nevis velkat deķi un savu pusi.  

2707... Kad man uzlabosies, nostabilizēsies materiālie apstākļi? Vai man būs otra puse, stabilas atiecības, ģimene, bērns?
Neesat minējusi savu vārdu, bet, lai sniegtu precīzas atbildes, ir vajadzīgi pēc iespējas precīzi dati. Vārds ir viena no koda atslēgām, kas ved uz cilvēka zemapziņu, dvēseles dzīlēm, kur slēpjas visa informācija par jums, patiesībā – jūsu dzīves ceļa karte, ko, nākot uz šo zemi, pati esat nospraudusi. Jums liktenis ir devis labas iespējas pelnīt un materiāli stabili dzīvot, taču jūs nedrīkstat ieciklēties uz materiāliem labumiem, naudu, īpašumiem, dzīvot bailēs, ka kādu dienu tā var nebūt. No kā mēs baidāmies, tas notiek, jo destruktīvas emocijas atņem enerģiju, un cilvēks ātri izdeg. Atceraties – jums nauda būs vienmēr, bet ir jānomierinās, jābūt uzņēmīgākai, apsviedīgākai un nebaidoties jārealizē savas idejas dzīvē. Jums to ir daudz un šā iemesla dēļ jūs esat darabadevēja prieks. Redzu, ka iepriekšējie divi gadi jums ir bijuši grūtāki, bet atceraties – bieži vien mazāk ir vairāk. Ja jums ir mazāk darba un mazākas iespējas nopelnīt, tajā laikā varat mācīties vai nodoties vaļaspriekiem. Visums jums atņem naudu, lai jūs pārbaudītu, cik esat noturīga – kad vairs nepārdzīvosiet par to, jums to vairs neatņems. No 2017. gada jums ir jākļūst neatkarīgākai, brīvākai, vairāk pašai ir jāuzņemas atbildība par sevi, varat dibināt pat savu uzņēmumu. Jums ir iespēja līdz 47 gadu vecumam izveidot stabilu dzīves pamatu, kuru veido darbs, ģimene, mājoklis, taču jums ir jākļūst atvērtākai, priecīgākai, vairāk jārīko svētki, jāiet sabiedrībā. Jums dzīvē pietrūkst prieka un, iespējams, tas ir saistīts ar to, ka esat ieciklējusies uz naudas pelnīšanu. Ja galva ir aizņemta ar darbu, naudu, tur nav vietas ģimenei, bērnam. Jums ir jāatbrīvojas no bailēm, ka var nebūt darba, ģimenes, bērna, piesaistēm vietai, darbam, īpašumam, un, kad jūs to būsiet paveikusi, varēsiet baudīt laimīgas ģimeniskas attiecības. Vēl kāda nianse – jūs esat gudra sieviete, un dažreiz vērtējat sevi augstāk, savu viedokli uzskatāt par vienīgo pareizo. No šādām sievietēm vīrieši baidās, jo tā ir vīrieša prioritāte – prāts, zināšanas, idejas un to realizēšana. Turpmākie trīs gadi jums ir lielisks laiks, lai uzbūvētu stabilu dzīves pamatu, kas balstās uz trim vaļiem – ģimene, darbs, bērns.

2929... Kādas pārmaiņas gaidāmas tuvāko piecu gadu laikā? Vai vispār būs attiecības, ģimene, bērni? Vai izveidosies attiecības ar K.?
Nākamie divi gadi jums dzīvē ir ļoti izšķirīgi, jo var atnest stabilitāti – gan mīlestību, gan bērniņu.  Turpmāk var nākties uzņemties atbildību darbā. Pēc diviem gadiem iespējama arī pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu.  2021. gada sākumā pārbaudījumu laiks attiecībās. Jūs esat ļoti uzņēmīga, spēcīga sieviete, taču šīs īpašības vajadzētu likt lietā darbā, sportiskās aktivitātēs, radošās nodarbēs, bet ne attiecībās ar otru pusīti. Jūsu ugunīgais raksturs, valdonība, enerģija, vēlme visu nokārtot otra vietā var atbaidīt potenciālo dzīves draugu. Jūsu spēks, pārliekā pieķeršanās, vēlme kontrolēt dažreiz var atgrūst. Jums ir jākļūst maigākai, dodošākai, mīlošākai, izlēmīgākai, sava enerģija jānovirza garīgai izaugsmei, altruistiskiem mērķiem, palīdzībai tiem, kam patiesi tas ir vajadzīgs. Caur došanu citiem visums jums dos mīlestību, otru pusīti. Jums piemīt spēcīgs vārda spēks, tāpēc ir ļoti jāpiedomā par to, ko sakāt. Jums ir jākļūst par raganiņu labākajā nozīmē. Iespējams, jūsu dzimtā bijušas zintnieces, tāpēc jūsos ir dziļas, viedas zināšanas, tikai jāatrod savs izaugsmes ceļš, lai nākotnē tās var pielietot praksē un ar tām dalīties. Turpmākos gados vēlams atrast laika mācībām. Pagātnē jums jau bija iespējas izveidot ģimeni. Kārtis rāda jūsu dzīvē vīrieti, bet tas varētu nebūt K.  

2692... Cik ilgā laikā M. apprecēsies un vai viņam būs bērni? Vai mēs vēl satiksimies?
M. no 41 gada vecuma varētu sākt domāt par stabilu ģimeni un bērniem. Jūs varat nodot viens otram kādu ziņu, bet stabilas att    iecības veidosiet ar citu vīrieti.

2213... Vai ar februāri izdosies atrast darbu vai tomēr pārcelties uz Latviju? Vai izdosies plānotās kāzas vasarā?
Neredzu jums piemērotu darbu un statusu ārzemēs. Jūs tur emocionāli jūtaties diezgan smagi. Jums ir svarīgi izveidot savu dzīves pamatu, ģimeniskas attiecības, bet ārzemēs tas varētu notikt tikai tad, ja tur ir arī jūsu otrā pusīte. Sievietes galvenais dzīves statuss ir būt sievai, un jums nākamais gads tik tiešām ir labvēlīgs laulībām, bet pēc tam nākamie divi būs stabils un veiksmīgs laiks. Izskatās, ka neesat īsti pārliecināta, vai otra puse to vēlas, vai esat viņam īstā un vienīgā. Jūs nebūsiet viena, jums būs stabila ģimene, taču jums ir jākļūst neatkarīgākai, drosmīgākai, uzstājīgākai, ir jāspēj parādīt sava individulitāte, personība. Jūs nedrīkstat bailēs no vientulības tik ļoti pieķerties otrai pusītei, viņu kontrolēt, izrādīt greizsirdības jūtas. Kāzas būs!

2631... Vai mums ar A. izdosies atjaunot attiecības?
Jums vēlams iedziļināties cilvēka psiholoģijā, pastudēt zināšanas, kā veidot saskarsmi, runāt ar cilvēkiem, lai jūs viens otram nerunātu garām, prastu otrā ieklausīties, attiecībās nevis cīnītos viens ar otru, mēģinātu pierādīt savu taisnību, autoritāti, bet viens otram netraucētu attīstības ceļā, atbalstītu un iedvesmotu. Egoisms un neizlēmība jeb pārlieka pakļaušanās otram nav labs sabiedrotais attiecībās. Kad kļūsiet gudrāka, vairāk ieklausīties savā intuīcijā, satiksiet vīrieti, bet viņš jau būs cita kaluma cilvēks.

4.janvāris, 2019

2834... Vai būs parmaiņas (privātā dzīve, dzīvesvieta, darbs)? Kad pārdošu auto Renault? Vai būs jaoperē labā acs?
Turpmāk sūtot jautājumus ekspertam, būtu vēlams minēt vārdu. Pārmaiņas ir jūsu rokās, tikai jums ir jābūt uzņēmīgākai, dzīves groži jāņem savās rokās. Jūsu dzīves uzdevums ir iemācīties patstāvīgi pieņemt lēmumus, nevis svārstīties starp jā un nē. Jūs izvēlaties dzīvē spēlēt otrā plāna lomu, slēpties aiz kāda muguras, jo tā ir drošāk, ērtāk, bet iekšēji nejūtaties īsti labi. Jūs arī pārāk daudz visu savā dzīvē analizējat, bet jums ir lieliska intuīcija un būtu vairāk jāieklausās sirdsbalsī, kas pateiks, kā pareizāk rīkoties. Prātam pirmā atbilde būs – nē, sirdij – jā. Veiksmes fortūna jums ir blakus, taču jums ir jāatbrīvojas no slēptiem aizvainojumiem, vilšanās sajūtas, kā arī ilūzijas, ka kāds jūsu vietā nokārtos jūsu dzīvi. 62 un 63 gadu vecumā jūsu dzīvē iespējamas pārmaiņas, kas atnesīs līdzsvarotāku dzīvi nākotnē. Gaidāma gan darba, gan dzīvesvietas maiņa, kārtis rāda arī iepazīšanos un ģimeniskas attiecības, ko varat izveidot 64 gadu vecumā. Vairāk ceļojat, apmeklējiet interešu nodarbības. Medicīniska manipulācija iespējama. Tā būs veiksmīga, jums ir jāuzticas speciālistam. Runājot par auto pārdošanu, vēlams sazināties ar astrologu – viņš jums pateiks piemērotu datumu un laiku sludinājuma ievietošanai interneta vietnē. Tad īsā laikā var uzrasties pircējs. Ja vēlaties, varat piezvanīt man.

2651... Manas attiecības ar šo vīrieti beigušās? Vai abi tās gribēsim atjaunot? Kad izveidošu nākamās? Vai pārcelšos dzīvot uz lielāku pilsētu?
Nākamie divi, trīs gadi jūsu dzīvē būs stabilāki, kad jums pavērsies iespējas pārcelties uz dzīvi lielākā pilsētā un izveidot jaunas attiecības. Bet vai jūs vēlaties stabilas attiecības? Šobrīd šķiet, ka gribat lidināties kā taurenītis – no vienas draudzības uz citu. Jūs neesat gatava dalīties ar mīlestību, nespējat izlemt, kurš jums būtu piemērots, jaucat draudzību ar mīlestību. Jūs dzīvojat ilūzijās par to, ka otrs cilvēks jums dāvās mīlestību, labklājību, svētkus, bet vai jums ir ko dot pretī? Ja tā turpināsiet, stabilas attiecības varat izveidot tikai pēc sešdesmit gadu vecuma. Pagaidām jūs ne viens ne otrs nevēlaties atjaunot šīs attiecības.

2.janvāris, 2019

2915... Vai atzīties A. par savām jūtām? Vai mums nākotnē ir lemts būt kopā?  
Jūs liekat lielas nākotnes cerības uz A. un šīm attiecībām, taču neesat pārliecināta, vai atzīšanās ir pareizākais solis, baidāties no zaudējuma. Viņš novērtēs jūsu uzdrošināšanos atzīties jūtās. Jums ir iespējama kopīga nākotne, ja kļūsiet iekšēji gudrāka, saglabāsiet sievišķīgo noslēpumu, mirdzumu, attīstīsiet savas spējas, vairāk paļausieties uz intuīciju un ieklausīsieties savā sirdī. Jums ir ļoti spēcīga enerģētika, ko ne visi spēj izturēt, tāpēc tā ir jānovirza pareizās sliedēs.
 

2910... Vai R. kaut kad izveidos ar mani kopdzīvi? Pēc cik ilga laika, kur un kāds būs vīrietis kopdzīvei?
Jūs liekat veltas cerības uz R., šīs attiecības esat uzbūvējusi savā galvā un sevi  plosāt. Liktenis nav lēmis jums veidot kopdzīvi ar šo cilvēku. Jums paredzēts cits vīrietis ģimenes veidošanai. Jau ar šo gadu jūsu dzīve kļūs stabilāka, tikai jums ir jākļūst uzņēmīgākai, jāparāda sava unikalitāte, vienreizīgums. Tad jau šajā gadā jums ir iespēja iepazīties ar brīnišķīgu cilvēku kopdzīvei un ģimenes veidošanai. Viņš ir izskatīgs vīrietis ar smalkām manierēm, diplomātisks, atturīgs, nobriedis uzskatos un rīcībā. Viņš var būt nopietnāks par saviem gadiem. Viņš ir cilvēks, kas nebūvē gaisa pilis, bet zina, ko vēlas. Arī jums vēlams kļūt piezemētākai domās un darbos. Jums piemīt augsts intelekts, taču ir risks dzīvot galvā un sajūtās. Prāts, kas pārāk ļaujas analīzei, nav labs sabiedrotais attiecībās – tas mēdz saraut attiecības, pirms tās ir sākušās, izdomāt to, kas neatbilst patiesībai. Vairāk uzticieties sirdsbalsij, ienesiet savā dzīvē skaisto – teātri, mūziku, mākslu. Ceļojiet! Ļaujaties, ko saka sirds, sajūtas, nevis maldāties prāta labirintos. Attiecības ir darbības vārds.
 

2742... Vai būtu pareizi mainīt dzīvesvietu? Vai satikšu vīrieti kopdzīvei?
Šis gads jums piemērots dzīvesvietas maiņai un jauna dzīves pamata veidošanai visās dzīves jomās. Jau tuvākā gada, divu laikā jums gaidāma iepazīšanās ar vīrieti kopdzīves un ģimenisku attiecību veidošanai.  

2603... Vai ir gaidāmas kādas izmaiņas privātajā dzīvē, darbā, finansēs? Vai turpināsies kopdzīve ar A.? Vai uzlabosies veselība?
2019. gadā īpašas izmaiņas jūsu dzīvē neredzu. Stabils laiks ar stabilitāti finansēs un personīgajā dzīvē. Nopietnākas izmaiņas jūsu dzīvē varētu būt pēc diviem gadiem. Par veselību jums ir jādomā, lai izvairītos no nopietnākas krīzes šā gada beigās vai nākamā gada sākumā. Ar tādu uzņēmību, iniciatīvu, kā sevi realizējat ārējā pasaulē, pievēršaties savai iekšējai pasaulei un veselībai.  

2630... Vai meita satiks dzīvesbiedru un būs bērns? Vai būs jauns darbs?  
Jūsu meitai ir pietiekami daudz draugu, un draudzīgās attiecības jebkurā brīdi var pāraugt ģimeniskās saitēs. Taču attiecības pēkšņi var izjukt mentālu nesaskaņu dēļ. Jūsu meitai ir jāmācās sarunāties. Viņa reizēm var būt ļoti kritiska, valdonīga. Viņa nedrīkst pieņemt savu viedokli, uzskatu, pārliecību par vienīgo pareizo. 2019. gadā jūsu meitai ir iespējas izveidot stabilas attiecības. Tuvāko divu gadu laikā viņa var nomainīt darbu vai pieteikties paralēliem projektiem, bet stabilāks periods gaidāms pēc trim gadiem. Kļūt par māti – tā ir meitas izvēle.

2943... Kas mani sagaida privātajā dzīvē un darba meklējumos.Vai nomaksāšu mājas kredītu ātrāk nekā līgumā paredzēts?  
Šajā gadā jums dzīvē sākas jauns poms. Turpmāk jūs vēlēsieties vairāk laika veltīt ģimenei. Darbs un ienākumi būs, taču jārēķinās, ka tie nebūs tik stabili kā iepriekš, tāpēc ieteicams vairāk padomāt par uzkrājumiem. Lai iegūtu dzīvē stabilitāti, jūs nedrīkstat ieciklēties uz naudu, materiāliem labumiem. Jums nauda un īpašums būs, bet jūs nedrīkstat par to raizēties, citādi līdzekļi ātri aizplūdīs un jūs dzīvē turpināsiet iet caur krīzēm. Meklējot darbu, nepaļaujieties uz emocijām un tukšiem draugu solījumiem, ieklausieties vairāk sevī, paļaujieties uz savu spēku un varēšanu. Personīgajā dzīvē nav viegls laiks – ja esat laulībā, iespējama krīze, pat šķiršanās. Ja esat brīva, iespējam pēkšņa iepazīšanās, bet jūs nedrīkstat ierauties sevī, pati sevi ierobežot, kļūt atturīga, vēsa. Esat atvērta, izrādiet mīlestības apliecinājumus, pieskārienus, esiet radošāka, ienesiet savā dzīvē jaunas krāsas. Jums nebūs viegli ātrāk atmaksāt kredītu, šā gada februārī vai martā, iespējams, pat būs raizes, kā norēķināties ar banku un, iespējams, vajadzēs vienoties par citiem līguma nosacījumiem. Jums būtu jāuzmanās no spontāniem lēmumiem, riskiem jautājumos, kas saistīti ar finansiāliem ieguldījumiem, kredītiem. Finansiāli stabilāks laiks iestāsies 2019. gada beigās.

2599... Kādas pārmaiņas nes nākamais gads – darbs, attiecības, dzīvesvietas maiņa, mazbērns?
Nākamie divi gadi jums var būt pārmaiņām bagāti – jūs varat atrast darbu ar labāku atalgojumu, mainīt dzīvesvietu, divarpusgadu laikā ģimenē var ienākt mazbērniņš. Ja esat attiecībās, jums būtu jāliek lietā sievišķīgā gudrība to stiprināšanai, citādi tās var būt apdraudētas. Savukārt, ja neesat attiecībās, šis ir labs laiks, lai iepazītos, taču lielāka iespēja izveidot stabilas attiecības būs pēc četriem gadiem. Jums dzīvē ir svarīga pašrealizācija, brīvība, un tāpēc jūs nedrīkstat sevi ierobežot darbā, ģimenē, bērnos, kredītu valgos, jo pieķeršanās vairo bailes to visu pazaudēt. Bet ja jūs no kaut kā baidāties, jums to noteikti atņems. Ja jūs nekam nepieķersieties, jums viss būs – bērni, mazbērni, attiecības, darbs.

2831... Vai man būs darbs, kas patīk? Vai satikšu cilvēku, ar kuru veidosies ģimene?
Jums dzīvē ir ļoti svarīga stabilitāte – nauda, veselība, ģimene, māja, un, lai nopelnītu, materiāli justos stabili, esat gatava strādāt arī netīkamu darbu. Turklāt jūs paļaujaties tikai uz saviem spēkiem, nemeklējat palīdzību, bieži vien par savu darbu nepaprasāt adekvātu summu. Jums ir pārlieku emocionāla attieksme pret naudu, un domas par tās iespējamos trūkumu atņem enerģiju. Bet cilvēks, kuram trūkst enerģija, kļūst stresains, depresīvs, izdeg. Jūs baidāties no krīzēm un zaudējumiem, taču jums ir jākļūst paļāvīgākai – nauda jums vienmēr būs, īpaši, ja iemācīsieties dalīties un par savu darbu paprasīsiet adekvātu atalgojumu. Kādreiz vairāk ir mazāk – jūs vairāk iegūsiet, ja strādāsiet sev patīkamu darbu, lai arī varbūt mazāk pelnīsiet. Tad jums atliks vairāk laika pašizglītībai, interesēm, un jūs vairosiet sevī pozitīvo enerģiju, uzlabosiet veselība un atgūsiet dzīvesprieku. Jums ir jākļūst radošākai, spēcīgā mentālā enerģija, idejas jāieliek savas dzīves uzlabošanā un sirdsdarba meklēšanā. Pēc gada, pusotra jūs varētu mainīt darbu un strādāt to, kas jums sagādā prieku. Jums vajadzētu vairāk laika veltīt pašizglītībai, ceļot, un, kad būsiet kļuvusi iekšēji bagātāka, interesantāka sev un citiem, pēc gada, pusotra gada iepazīsieties ar cilvēku ģimenisku attiecību veidošanai.

2653... Kāds būs man 2019. gads? Kāds ir mans dzīves uzdevums un kāpēc neizdodas izveidot savu ģimeni?
Jūsu dzīves uzdevums ir caur partnerattiecībām iegūt dzīves stabilitāti. Taču tas ir iespējams tikai tad, ja mazināsiet savu ego, nebūsiet tik valdonīga, savas dzīves grožus vairāk deleģēsiet otram cilvēkam, nevis tikai akli paļausieties uz saviem spēkiem. Tāpat jūsu dzīves uzdevums ir iemācīties dalīties – ar naudu, mīlestību, ziedot, nodarboties ar labdarību. Jūs esat ļoti stipra, harismātiska personība, un, iespējams, attiecības nevarat izveidot tāpēc, ka vīrieši neapzināti baidās no jūsu spēka.  Jūs esat tik pārņemta ar sevi, savām nodarbēm, karjeru, rūpēm par tuvākajiem, ka otrai pusei šobrīd jūsu pasaulē nav vietas. Jums ir vairāk emocionāli jāatveras, jāparāda sava sievišķā būtība. Redzu, ka emocionāli sevi turat žņaugos, baidāties izrādīt savu sievišķību, seksapīlu. Vaina var būt audzināšanā, attiecībās ar māti. Taču jums pilnīgi noteikti ir iespēja izveidot ģimeniskas attiecības. Nākamajā gadā iespējamas pārmaiņas darbā, kas var atnest lielāku stabilitāti nākamajos divos gados. Gādāsiet par tuviniekiem, bet jums ir jārūpējas arī par savu veselība, jādomā par veselīgu dzīvesveidu. Ja strādājat ar klientiem vai sadarbības partneriem, jāizvairās no domstarpībām, jo var neizdoties vienoties par darījumiem vai klienti pēkšņi var pazust.  

2958... Vai mēs ar J. būsim kopā? Vai izveidosies mums tuvākas attiecības? Vai viņam ir kādas jūtas pret mani, interesēju? Ko vēlas S.?
Mīlestību neredzu šajās attiecībās. Kārtis jums rāda citu vīrieti, bet, vai tas būs S., nezinot viņa datus, nav iespējams pateikt.

2632... Kādas pārmaiņas sagaida 2019. un nākotnē (privātā dzīve, darbs, hobijs, veselība)? Bērnu dzīve?
Nākamajā un tuvākajos gados jums patiešām ir jābūt gatavai pārmaiņām, piedzīvojumiem, nenoteiktībai, nestabilitātei visās jūsu uzskaitītajās dzīves jomās. Jums ir jāmācās būt elastīgākai, daudzpusīgākai.  Arī pati gribēsiet kļūt neatkarīgāka, brīvāka. Jums būs daudz kontaktu, jūsu dzīvē ienāks jauni draugi, arī citu tautību ļaudis. Pārņems iekšējs nemiers – kaut ko gribēsiet jaunu uzsākt, paveikt, iemācīties, bet neziniet – ko. Vēlēsieties vairāk ceļot, kaut ko jaunu redzēt. Varat mainīt darbu, taisīt karjeru, arī dibināt savu uzņēmumu, taču jārēķinās, ka tad nejutīsieties tik stabili kā iepriekšējos gados. Ja kādā dzīves posmā nejūtieties pietiekami komfortabli, vēlams kaut ko jaunu apgūt, mācīties valodas, ceļot. Jums ilgi būs sajūta, ka jūsu dvēsele ir jauna, tāpēc gribēsies kaut kur traukties, kaut ko mainīt savā dzīvē. Nevēlēsieties sēdēt uz vietas, jo jums ir interesanti dzīvot, patīk māksla, kustība. Jums būs iespēja apmeklēt vietas, par kurām iepriekš sapņojāt, taču nevarējāt atļauties aizbraukt. Partnerattiecībās joprojām iespējamas problēmas, jo jums dzīvē ir jāatstrādā karma partnerattiecībās – laulības ir vai nu ļoti agri, vai vēlu, dzīvē var būt vairākas attiecības. Esiet dāsnāka, vairāk dalieties ar citiem, un tad jums dos skaistas, mīlošas attiecības. Nākotnē jums var traucēt tas, ka ne vienmēr izpildāt to, ko solāt, nav vēlams arī savu viedokli, zināšanas vērtēt augstāk, nekā citu domas. Jums dzīvē būs daudz situāciju, kad nāksies uzņemties līderes lomu, pieņemt izšķirīgus lēmumus. Šogad jums vajadzētu vairāk parūpēties par savu veselību. Jūsu dēlam nākamie gadi būs ļoti svarīgi dzīves pamata veidošanai. Viņš ir ļoti pastāvīgs, viņu gaida stabila, laba dzīve, tikai viņam ir jāmācās savas personīgās intereses nestādīt augstāk par partneru vēlmēm.  

2236... Vai man ar vīru E. ir jāturpina laulības dzīve? Ja es no viņa aiziešu, vai viņš spēs bez manis izdzīvot? Vai ir cerība, ka vīrs atmetīs savus sliktos ieradumus?  
Cilvēku spēj mainīt tikai mīlestība. Vai jūsu attiecībās ir mīlestība? Neredzu. Viņš nemainīs ieradumus, vismaz šajā partnerībā – ne. Jūs zaudējat laiku. Ļaujiet viņam atstrādāt brīvības karmu! Izskatās, ka jūs vairāk baidāties par sevi, nevis viņu. Viņam ir citi uzdevumi. Jums vēl būs stabila dzīve un attiecības.
 

2633... Kad apprecēšos un būs bērni? Kāds būs mans vīrs?
Jau tuvākajā laikā jums ir iespēja iepazīties ar vīrieti ģimeniskām attiecībām, un 37, 5 gadu vecumā jūs varat sagaidīt bērniņu. Arī vēlāk jums ir iespējas izveidot ģimeni un kļūt par māti. Problēmas attiecībās jums ir saistītas ar tēvu vai tēva dzimtu. Jums vajadzētu  apsēsties meditatīvā pozā, censties nomierināt prātu un lūgt gaismas skolotājiem atbrīvot jūs no grūtībām attiecībās, kas saistītas ar tēvu un tēva dzimtu. Jūsu otrā pusīte būs gudrs, oriģināls cilvēks ar augstu intelektu, daudzpusīgām interesēm, nākotnes domāšanu, draudzīgs, garā brīvs. Viņš zinās valodas un, iespējams, viņa darbs būs saistīts ar ārzemēm. Viņš arī pats var būt cittautis vai ārzemēs dzīvojošs latvietis.    

21.decembris, 2018

2786... Kad un kur sastapšu vīrieti nopietnām attiecībām?
51, 52 un 53 gadu vecumā jums ir labas iespējas satikt dzīves draugu, taču īstā otrā pusīte, tāpat kā viss dzīvē, ir jānopelna. Jums vīrieti nopietnām attiecībām Visums atsūtīs, kad iemācīsieties dalīties, dot, ziedot, kad jums nebūs žēl aizdot naudu, kaut zināt, ka to nekad neatgūsiet, kad jūs neskoposieties dalīties ar savām prasmēm, lai cik tās vērtīgas. Ne vienmēr ir jādalās ar naudu, var dalīties arī ar mīlestību, zināšanām. Jums ir jāapgūst un jādalās ar garīgām zināšanām. Šajā ceļā satiksiet Visuma sūtītu otru pusīti. Jums priekšā stabila un materiāli nodrošināta dzīve!  


2786... Kādi bija viņa nodomi, jūtas? Kāpēc pēkšņi klusums no viņa puses?
Viņš vēlējās bēgt no vientulības, bet šajās attiecībās nebija mīlestības, miera, dalīšanās prieka. 


2217... Kas manu dēlu A. sagaida? Kā ar darbu un veselību?
Ja jūsu dēls A. nav apmierināts ar ienākumiem, varētu mainīt darbu. Iespējama arī pārcelšanās uz citu dzīvesvietu. Lielisks laiks attiecībām.  Kopumā – optimistisks gads. Jūsu dēls ir spēcīga personība, viss ir viņa rokās, bet ies cauri krīzēm tik ilgi, kamēr nebūs pārvarējis savu egoismu un ambīcijas.   
var nākties mainīt darbu vai uzņemties citus pienākumus ar nedaudz mazāku algu. Taču pēc 63 gadiem jums atkal būs labs darbs un laba iztikšana. Jums ir risks slimībai pāriet hroniskā fāzē, tāpēc laikus jāpievērš uzmanība veselības profilaksei, jādomā par enerģētisko resursu akumulāciju (labs miegs, kvalitatīva pārtika, kustības, optimisms). Jāsaudzē sirds, iespējama vairogdziedzera un reproduktīvās sistēmas orgānu saslimšana. Nopietnākas veselības problēmas var būt pēc diviem gadiem.


2844... Kur un kad es satikšu savu otru pusīti? Kāds viņš būs? Vai darbā būs sasniegumi?
Nākamā gada, pusotra laikā jums ir lielisks periods sastapt otru pusīti, ja vien neļausieties grūtsirdībai, jo būs sajūta, ka trūkst enerģijas, kāds smagums spiež pie zemes un nav spēka pat iziet no mājas. Par spīti bremzējošiem faktoriem, ļaujaties savām interesēm (jūs esat diezgan azartiska sieviete), ceļojumiem, jo tieši tur varat satikt otru pusīti. Neanalizējat savas attiecības, nedomājiet, kāds viņš būs. (Jums perspektīvā ir satikt aktīvu, skaistu vīrieti ar enciklopēdiskām zināšanām, smalkām manierēm, kuram, tāpat kā jums, patīk dzīvot uz riska robežas. Viņš var būt ārzemnieks, sveštautietis, kas dzīvo Latvijā, vai latvietis, kas strādā ārzemē). Pārlieku analizējot, galvā izprātojot iespējamo attiecību scenāriju, jūs ar savām domām sevi nobremzējat, aizverat attiecībām. Attiecības neveidojas galvā, tas ir enerģētisks process, un viss vienalga vispirms notiek smalkā, enerģētiskā līmenī. Mēs ar cilvēkiem, ar kuriem mums paredzēts būt kopā, esam saistīti ar neredzamu enerģētisko saitiņu, kas palīdz savest mūs citu ar citu kopā. Jums ir risks palaist garām attiecības arī tāpēc, ka uz vīriešiem raugāties kā caur aizsvīdušu spoguli, nepamanot, kāds viņš ir dziļākajā būtībā. Ja jūs to notīrītu, pavērtos pavisam cita aina. Jums partnerattiecībās, darbā, ienākumos raksturīgs pēkšņums – strauji iespējams uzplaukums un tad tikpat  strauji viss var beigties. Kad apzināsieties, ka tādiem posmiem jums dzīvē jāiziet cauri, pārstāsiet baidīties, ka otra puse pēkšņi no jums var aiziet vai varat zaudēt darbu, tādas situācijas neatkārtosies. Attiecībās esat brīva, radoša, dodoša, bet mācāties arī no otra pieņemt mīlestību, pieskārienus, dāvanas.  Karjerai labs laiks būs pēc trīsdesmit gadu vecuma, tad palielināsies arī ienākumi. 

 

10.decembris, 2018

2236... Vai būtu pareizi iet dzīvot pie V.? Kas mani tur sagaida un vai viņā slēpjas kas man nezināms? Vai jūtas ir patiesas un vai ir uzticīgs man?
Jūs to bildi attiecībā uz V. zīmējat sliktāku, nekā tā ir. Uz viņu raugāties caur aizsvīdušu spoguli un savā prātā izdomājat visu, kas varētu būt, bet kas nav taisnība. Notīriet spoguli! Mīlestība neveidojas uz šādiem pamatiem. Mīlestība veidojas uz paļāvību, uzticību, cieņu. Jā, viņā ir kas noslēpumains, viņš jums varbūt dzīvē tikai reizi pateiks – es tevi mīlu, bet tas būs uz mūžu, un tieši tāpēc šis cilvēks varētu jums šķist interesants. Jūs vēlaties visus un visu lasīt kā atvērtā grāmatā un, tiklīdz kāds neatveras uzreiz, nespēj pateikt, kas viņam sirdī un prātā, šaubāties par viņu un viņa jūtām. Redzu, ka jūs pārcelsieties pie V. Jūs esat saderīgs pāris, tikai jums ir jāiemācās sarunāties, jāatrod temats, par ko diskutēt, un nedrīkstat viens otram uzspiest savu ego. Jums nevis jāgaida kaut kas no otra, bet jādomā, ko jūs jauku un interesantu ienesīsiet tajā mājā, kā jūs viņu mīlēsiet un lolosiet.

2030... Kāpēc es pēdējā laikā jūtos slikti un nomākta? Vai vīrietis blakus ir īstais?
Jūs slikti jūtaties, jo jums organismā ir hronisks enerģijas trūkums. Jums trūkst prieka enerģijas. Jums ir jāpārstāj baidīties par rītdienu, attiecībām, naudu, karjeru utt, jo bailes apēd nieru enerģiju un sēj vēl lielāku disharmonijas sajūtu. Jums ir jāatrod savs vaļasprieks, fiziskas aktivitātes, intereses, kas dod prieku. Jums ir vairāk jāceļo, kaut kas jāmaina savā vidē – darbs, mājoklis, jāapgūst jaunas iemaņas – tas var izsist no depresīvā noskaņojuma. Iesaku apmeklēt imidžterapeitu, kas palīdzēs līdzsvarot enerģiju organismā (ja vēlaties, varat piezvanīt man). Ja strādāsiet ar sevi, februāra vidū grūtsirdība varētu pāriet, ja nē – maijā nomāktība var atgriezties. Ja jūtat, ka netiekat ar sevi galā, vēlams apmeklēt ārstu. Vairāk ļaujaties liktenim. Dievs, sūtot cilvēku uz zemes, viņam ir rezervējis darbu, attiecības, mājokli. Ja būsiet uzņēmīgāka, spēsiet vairāk atvērties kā sieviete, neturēsiet visu sevī, bet atklāsiet savas jūtas, simpātijas, pārāk neanalizēsiet attiecības un nebūsiet pārlieku kritiska, pieņemsiet arī citu viedokli, varat saglabāt attiecības ar vīrieti, kas jums ir blakus. Stabilas ģimeniskas attiecības izveidosiet 30 - 31 gada vecumā.

2990... Vai I. ir mans dzīves vīrietis? Vai mums ir kopīga nākotne? Kāpēc man neiet biznesā? Vai meitai izdosies piepildīt savu sapni?
Nākamgad jums biznesā veiksies labāk, taču ienākumi būs neregulāri. Vairāk naudas ieguldiet reklāmā, mārketingā. Jums ir jāpaplašinās, iespējams, pat jāmeklē sadarbība ar ārvalstu kompānijām vai jāmeklē investors. Jūs dzīvē ejat caur krīzēm, tāpēc gadā, kad jums veicas, ir jāstrādā divtik, lai potenciālajā lejupslīdes laikā būtu ietaupījumi un krīzi izjustu mazāk. Jums ir jābūt izlēmīgākai un nedrīkstat ieciklēties uz materiālām vērtībām. Mācieties paprasīt par savu pakalpojumu adekvātu cenu! Lai nāktu nauda, ir jāziedo, jānodarbojas ar labdarību. Kārtis rāda, ka jūs no vientulības esat bēgusi darbā. Esot attiecībās, vīrietim ir jābūt svarīgākam par biznesu. Ja būsiet gudra un apgūsiet šo mācībstundu, jums ir iespējas palikt kopā ar I. 50 gadu vecumā jums būs labs laiks veidot stabilas attiecības. Man ir vajadzīgi meitas dati, lai es atbildētu uz jūsu jautājumu par viņas iespējām piepildīt sapni.

2717... Vai būsim kopā ar P.? Kā ar darbu Latvijā? Vai gaidāmas pārmaiņas?
Vai jūs mīlat šo cilvēku? Neredzu emocionālu tuvību, tikai saraksti. Kārtis rāda, ka jums attiecībā pret P. vairāk ir materiāli apsvērumi, proti, materiāls atbalsts. Viņam trūkst izlēmības kaut ko mainīt savā dzīvē. Jums sevī ir jāattīsta sievišķīga enerģija, ir vajadzīga garīga transformācija, emocionāls siltums, un tad jūs satiksiet savu īsto otro pusīti. 64 gadu vecumā jums būs labs laiks izveidot attiecības, un tad gaidāms brīnišķīgs ceļš kalnup visās jomās. Šogad un nākamā gada pirmajā pusē jums nevajadzētu neko savā dzīvē mainīt. Nākamā gada otrajā pusē varat meklēt darbu Latvijā. Pārmaiņas jūsu dzīvē gaidāmas, kad sāksiet strādāt ar sevi, pārcelsieties un izveidosiet attiecības.  

2617... Man izdosies atrast citu darbu vai labāk palikt esošajā? Vai nākamais gads manā privātajā un darba dzīvē atnesīs kādas pārmaiņas?
Nākamajā gadā vēl strādāsiet esošajā darbā. To mainīsiet, ja pārcelsieties uz citu dzīvesvietu. Attiecībās neesat tikusi pāri lielai vilšanās, un darbu, materiālās dzīves uzlabošanu esat nostādījusi pāri attiecībām. Jums pastāv risks piesaistīt vīriešus ar atkarībām. Nākamajā gadā jums kā fēniksam ir jāizaug no krāsmatām, kas šobrīd valda personīgajā dzīvē, jāatbrīvojas no piesaistēm, un 51 – 52 gados jūs varēsiet sākt būvēt jaunu mīlestības templi. Vīrieši jūsu dzīvē ir jūsu skolotāji – viņi vēlas parādīt, ka pārlieka pieķeršanās, pakalpīgas rūpes, greizsirdība un nespēja izrunāties attiecībās nav labs sabiedrotais. Jums ir jākļūst neatkarīgākai, izlēmīgaākai, interesantākai, un vīrietis, kas ir jums turpat blakus, ieraudzīs jūs citām acīm.  

6.decembris, 2018

2910... Kā turpināsies attiecības ar I.? Vai būsim kopā?
Līdz 2019. gada beigām jūsu attiecības ar I. būs, kā pa plānu ledu staigājot. Neredzu, ka viņš grib šķirties, tāpēc bumba ir jūsu laukumā – ja spēsiet tās noturēt, šī partnerība var pāraugt jaunā kvalitātē, un saites turpmāk būs noturīgākas. Jums nav īpaši laba saderība, taču tas nenozīmē, ka attiecībās nav iespējams atrast kopsaucēju – ir jāstiprina jomas, kas jums ir kopīgas, kur jūtaties uz viena viļņa, bet situācijās, kur viedokļi atšķiras, vienam jāpiekāpjas. Ja vēlaties saglabāt attiecības, jums ir jābūt gudrākai – pārstājiet analizēt, neesat tik kritiska pret sevi un partneri. Izskatās, ka jūsu attiecības ārda greizsirdība, nespēja izrunāties, vēlme kontrolēt. Jums ir tieksme uzskatīt savu viedokli par vienīgo pareizo, bet nekas nav pareizi vai nepareizi, labi vai slikti... Jums ir jāpieņem I. tieksme pēc neatkarības, vairāk jāizrāda interese par viņa aizrautībām. Esiet dāsnāka, maigāka, izrādiet savas jūtas, pieskārienus. Necentieties mainīt viņu, bet mainiet sevi. Atrodiet savu vaļasprieku. Mīlestība dara brīnumus!

2870... Vai es ilgi cietīšu no šīm jūtām? Sameklēja mani J. ar pārmetumiem, draud, ka atradis atkal citu, ka nemīl mani. Vai satikšu citu, ar ko veidot ģimeni?
Jums būs ģimene, un jūs nepaliksiet kopā ar J. Jūs nedrīkstat kļūt par upuri šajās attiecībās, nedrīkstat kļūt par vīriešu nīdēju tāpēc, ka esat nokļuvusi mīlas trijstūrī. Jums ir jāpieņem vīrieši, jāiemācās cienīt viņi. Vīrietis ir jūsu spogulis – to, kas jums nepatīk viņā, tas jums nepatīk sevī. Ja jūs ciešat no attiecībām, kas jums nav paredzētas, jūs atņemat sev enerģiju. Mūsu enerģija iet tur, kur mūsu domas – ja mēs uz kādu esam apvainojušies, dusmīgi, enerģija no mums aizplūst, un mēs varam saslimt. Tas ir stāsts par jums. J. ar savu rīcību jums vampirē enerģiju, un jūs to zaudējat. Kad jūs beigsiet ciest, un jums atgriezīsies enerģija, prieks, iekšējs miers, satiksiet vīrieti nopietnām attiecībām, jo citi tiecas pie cilvēka, kas ir piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Jums šajā dzīvē caur attiecībām ir jāatstrādā brīvība. Tas nozīmē – kad sevī jutīsiesieties brīva, nevis atkarīga no kāda jūtām, naudas, pajumtes, varēsiet izveidot attiecības. Tas var notikt jau divu gadu laikā.

2671... Kad es mainīšu dzīvesvietu? Uz kurieni?
Jums jau bija iespējas pārcelties uz citu dzīvesvietu 2016. gadā. Pēc četrdesmit gadu vecuma jūs varētu mainīt darbu un pārcelties uz ārzemēm.    

2708... Kas man traucē tikt pie turības?
Atvainojiet, nevaru atbildēt, nav minēti dati.

5.decembris, 2018

2685... Vai man būs trešais bērns? Vai ir jaunas darba perspektīvas ar lielāku algu?
44 gadu vecumā jūs varat sagaidīt vēlo bērniņu. Lielāka alga ir filozofisks jēdziens – reizēm mazāk ir vairāk: ja darbs ļoti patīk, ja atliek vairāk laika mīļajiem, interesēm, garīgām praksēm. Ja būsiet īstajā vietā, augstāki spēki vienmēr jums dos pietiekami daudz naudas. Jums ir jāiemācās izteikt sevi, jāatklāj un jāizrāda sava individualitāte. Jāpārstāj baidīties no krīzēm un neveiksmēm, bet vairāk jāmācās, jāstudē filozofija, reliģija, ezotērika. Jums ir jādalās ar citiem – ne tikai ar materiālām lietām, arī ar zināšanām. Tad jums dos bērniņu, labu darbu. 45,5 līdz 46 gadu vecumā jūs varat iegūt labāku amatu ar augstākiem ienākumiem, bet jums būs jāuzņemas lielāka atbildība, varat dibināt arī individuālu uzņēmumu.   

2975... Kad meitai uzlabosies veselība? Cik ilgi šajā dzīvesvietā būs iespēja īrēt dzīvokli?
Jūsu meita varētu meģināt ārstēties ar netradicionālās medicīnas palīdzību. Ja vēlaties pakonsultēties tuvāk, variet man piezvanīt. Kārtis rāda, ka tuvāko mēnešu laikā jūs meklēsiet citu dzīvokli, jo būs grūti samaksāt par īri. Nevajag pieķerties vietai, katra nākamā vienmēr ir izdevīgāka un labāka. Iesaku padomāt par iespēju pārcelties ārpus pilsētas.

2920... Vai mums ar vīru izdosies iegādāties mājiņu, droši vien ne bez kredīta? Vai tagadējā darbā palikšu, jo darbs patīk? Kā ar veselību būs, jo nedaudz problēmas ar muguru?
Pusotra līdz trīs gadu laikā jums būs iespējas nopirkt mājiņu, bet jums ir rūpīgi jāizvērtē hipotekārā kredīta ņemšanas risks. Iespējams, labāk to darīt uz vīra vārda. Visādā ziņā – kad to darīsiet, pakonsultējaties ar astrologu. Divu trīs gadu laikā pastāv iespēja mainīt darbu, bet tūlīt arī sameklēsiet citu nodarbošanos. Ja jums kāds vīrietis vai draugs/paziņa piedāvā darbu, pieņemiet šo piedāvājumu! Jau nākamā gada sākumā iespējamas pārmaiņas darbavietā –jums var uzticēt citu amatu vai būs vairāk pienākumu. Mugura noteikti ir jāstiprina – peldēšana, masāža, enerģētiskā dziedināšana un citas netradicionālas ārstniecības metodes var palīdzēt.

2617... Vai satikšu vīrieti attiecībām vai palikšu viena? Dzīvokli remontēt vai jāpārdod? Darbs saglabāsies?
Redzu vēl jums attiecības, bet arī vilšanos un salauztu sirdi. Izskatās, ka vīrieši kaut kādā mērā izmanto jūsu labo sirdi, rūpes, bet arī jūs esat pārāk prasīga un pedantiska attiecībā uz citiem. Jums ir jārada atmosfēra, lai vīrietis vēlētos būt ar jums kopā tāpēc, ka esat interesanta, ar jums ir patīkami parunāties, nevis tāpēc, ka jūsu paspārnē viņš jūtas ērti. Nedrīkst būt tāda situācija, ka jūs esat zem viņa papēža vai viņš ir atkarīgs no jūsu viedokļa, lēmuma, naudas. Esat stipra un vienlaikus maiga; dāsna un vienlaikus pieņemat dāvanas; izlēmīga un vienlaikus uzticat lēmumu pieņemt otram. Atslēga uz vīrieša sirdi ir sievietes iekšējā harmonijā, mierā un vēlmē dzīvot interesanti. Jūs nedrīkstat noniecināt otra viedokli, statusu, stāvokli sabiedrībā, ja jums šķiet, ka intelektuāli otrs ir vājākās pozīcijās. Toties viņam noteikti ir citas kvalitātes. Kārtis rāda, ka dzīvokli vēlams remontēt, jo pārdodot nedabūsiet vēlamo summu. Darbā jums viss ir labi.

26.novembris, 2018

2533... Kas mani vēl sagaida (darbs, attiecības, veselība)? Vai būsim kopā ar A.?
Jā, jūs darba dzīvē nejūtaties tik stabili, kā agrāk, arī komunikācija, saskarsme varētu būt labāka. Daudz melu, puspatiesību nonāk līdz priekšniecības ausīm. Jums nākamajā gadā var pavērties iespējas mainīt darbu, nozari, pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ja jūtat, ka to vēlaties, nebaidieties no konkurences un sāciet ko jaunu. Jums izdosies un aiznākamajā gadā būs iespēja labi nopelnīt. Esiet izlēmīgāka, noticiet saviem spēkiem. Jums ir jākļūst brīvākai sevī, jāatbrīvojas no bailēm, pieķeršanās, ieciklēšanās darbā, attiecībās, bērnos. Kārtis rāda, ka jūs attiecībās pieļaujat vienas un tās pašas kļūdas. Jums ir jāsaprot, kas tās ir par kļūdām (iespējams, šie vīrieši izmanto jūsu labo sirdi), no tām jāmācās un turpmāk nedrīkstat tās pieļaut. Jums ir jākļūst gudrākai partnerībā, neatkarīgākai, vairāk jāuzticas intuīcijai – tad jums izdosies izveidot stabilas attiecības. Jūs pievilksiet cilvēkus, kas jums nav jāglābj vai kuru ietekmē zaudējat sevi. Pagaidām neredzu attiecības ar A. Viņš internetā sazinās arī ar citām sievietēm un šobrīd nedomā par stabilu kopdzīvi. Jums ir vajadzīga atpūta. Emociju trauks ir pilns, un tas var nopietni ietekmēt veselību. Iesaku pārbaudīt veselību. Kad izveidosiet stabilas attiecības, strādāsiet sev mīlamu darbu, iegūsiet sevī mieru, arī pašsajūta uzlabosies.   


2993... Vai 2019. gadā mainīšu darbu un darba sfēru? Vai beidzot ar vīru iegādāsimies kopīgu mājokli?
2020. gadā jums ir lieliskas iespējas mainīt darbu, uzsākt jaunu rūpalu, bet nākamajā gadā jums sevī maksimāli jāiegulda – kaut kas jauns jāiemācās vai jāatsvaidzina esošās iemaņas. Jūs esat ļoti gudra, jums ir daudz ideju un, tās apvienojot ar zināšanām un iemaņām, jūs varat atrast ļoti labu darbu vai pat strādāt individuāli. Otrs variants – paralēli darbam kaut ko mācāties vai atrodat savu sirdslietu, un jaunās zināšanas vai aizraušanās vēlāk var kļūt par jūsu pamatprofesiju. Kad iegūsiet līdzsvaru dzīvē, būs arī nauda mājoklim. Tikai nebaidieties no jauniem izaicinājumiem!


2636... Vai mēs ar vīru spēsim atjaunot dzirksteli un izglābt mūsu laulību un ģimeni?
Diemžēl skopums, materiālisms, strīdi ir papostījuši jūsu attiecības. Darbs jums ir svarīgs, un jūs savā ziņā esat biznesa sieviete, bet tas nedrīkst apēst jūsu pēdējās enerģijas paliekas, iztukšot. Kad cilvēks ir noguris, viņam nav enerģijas, un šāda situācijā katrs nieks, nepatika var izprovocēt strīdus. Redzu, ka šobrīd jūsu ģimeni satur kopā bērni. Lai atjaunotu dzirkstelīti, ir jāsāk ar sevi. Kad jūs mainīsieties, redzēsiet, mainīsies viss jums apkārt. Pajautājiet sev – vai es vēlos, lai tas cilvēks rīt man ir blakus? Un šis jautājums liks jums par daudz ko aizdomāties. Jums ir stipri jāpieklusina ego un jāieklausās savā sirdī. Otrs ir jāsajūt nevis ar prātu, bet sirdi. Jūs nedrīkstat būt ģimenes galva, ģimenes galva ir vīrietis, lai arī cik stipra un varoša jūs būtu. Jums ir vairāk jāizrāda savas jūtas – pieskārieni, mīļi vārdi, skatieni, rūpes. Redzu arī, ka kaut ko slēpjat viens no otra, jūsu starpā ir daudz neizrunātu personīgu lietu, ko bail cilāt. Jums attiecībās pietrūkst prieka. Aizbrauciet kopā ceļojumā. Nežēlojiet tam naudu, no brauciena iegūsiet daudz vairāk.   

20.novembris, 2018

2911... Vai manā dzīvē kas mainīsies? Vai man lemts sastapt savu otru pusi un lemta sievietes laime?
2019. gadā jums ir lielisks laiks mainīt un materiāli nostabilizēt savu dzīvi. Tikai jāuzmanās ņemt kredītus. Jums ir spēcīga enerģētika, kas liecina par augstām darbaspējām, taču vēlams kļūt izlēmīgākai, vairāk uzticēties savai intuīcijai. Jums ir grūti noticēt saviem spēkiem, tāpēc svarīgos brīžos ieņemat otrā plāna lomu. Pārliecību par saviem spēkiem dod zināšanas. Jums pašai ir jākļūst par guru, raganiņu, kas dalās ar zināšanām, palīdz citiem. Nākamais gads ir lielisks laiks, lai sāktu apgūt jaunas zināšanas, iedziļinātos sevī, saprastu, ko vēlaties no dzīves, vai esat uz pareizā ceļa. Maldīgi sievietes laimi meklēt darbā, vīrietī, kādos ārējos apstākļos. Sievietes laime ir sevī, savā iekšējā mierā, skaistumā, apmierinātībā, interesēs, pašizzināšanas un pašattīstības praksēs. Jūs esat aizmirsusi sevi. Jums ir risks iemīlēties neaizsniedzamos vīriešos. Nedzīvojiet ilūzijās. Paskatieties sev apkārt, un jūs ieraudzīsiet savu vīrieti. Iepazīšanās varētu būt saistīta ar pārmaiņām karjerā.

2684... Vai un kad būtu gaidāmas pārmaiņas (privātā dzīve, dzīvesvieta, darbs)? Kas mani sagaida 2019. gadā?
2020. gadā jūsu dzīvē gaidāmas nozīmīgas pārmaiņas un tas nozīmē, ka 2019. gadā jums sevī ir maksimāli jāiegulda, lai tās realizētos. Piemēram, jāapgūst jaunas darba iemaņas, jāapmeklē kvalifikācijas celšanas kursi. Jums dzīvē pirmām kārtām jāiemācās dot citiem, dalīties, palīdzēt, nodarboties ar labdarību, rūpēties par tuvākajiem. Tas nebūt nenozīmē dalīties ar materiāliem labumiem, ziedot naudu, var dalīties ar mīlestību, morāli atbalstīt citus,  dalīties ar zināšanām. Kad būsiet apguvusi šo mācību, jums dos skaistas attiecības un pārtikušu dzīvi. 2019. gadā jums ir labas izredzes atrast jaunu darbu. Saistībā ar karjeras maiņu iespējama iepazīšanās ģimenisku attiecību veidošanai. Dzīvesvietas maiņu neredzu, taču redzu nelielus pārbraucienus uz darbu vai mācībām.


2944... Kādā jomā atradīšu darbu līdz gada beigām? Kas traucē pozitīvam rezultātam? Kad satikšu savu vīrieti?
Jums nākamajā gadā gaidāms jauns pagrieziens dzīvē, bet ir jābūt apņēmīgākai darba meklējumos. Mazāk analizējiet, kas, ko, kā, cik, bet vairāk rīkojaties. Jums ir daudz ideju, bet pietrūkst ticības saviem spēkiem. Vēlams strādāt ar cilvēkiem, taču darbā  jābūt pēc iespējas neatkarīgai, jo jums ir grūti strādāt cita tiešā pārvaldībā. Šis jums ir krīzes gads, kas liek padomāt par to, vai pašai neuzsākt kaut ko savu – mājražošanu, pasākumu rīkošanu, nodarboties ar rūpalu, kas sniedz cilvēkiem labsajūtu, piemēram, lauku tūrismu. Vēlams lai jūs pati esat sev kalps un ķēniņš. Vienlaikus apgūsiet jaunas zināšanas. Nebaidieties, ja sākumā maciņš nepildās tā, kā gribētos. Karma jūs mīl, taču tā prasa kaut ko darīt arī bez maksas, ziedoties. Tikai tad jūs dzīvē iegūsiet stabilitāti. Līdztekus jaunajai darba dzīvei redzu arī jaunas, skaistas attiecības.

2564... Vai kaut kad vispār būsim kopā?
Viņš nevēlas veidot kopdzīvi un jūs precēt, jo priekšroku dod neatkarīgām attiecībām. Ja cerēsiet uz viņu, jūsu attiecības turpinās iet pa apli un nekas jūsu dzīvē nemainīsies. Ja pieņemsiet lēmumu tās pārtraukt, pēc diviem gadiem jūsu dzīvē var ienākt cilvēks no pagātnes. 

2699... Vai man ar J. izveidosies attiecības un kopdzīve vai arī jūtas ir tikai no manas puses? Vai viņš man atdos aizdoto naudu?
To, ka jūs varētu būt kopā, esat izdomājusi savā galvā. Viņš nav jūsu cilvēks un jūsu mīlestība pret viņu ir ilūzija. Jums ir jāuzmanās no tā, ka labticības dēļ vīrieši jūs varētu izmantot. Ja jums nav sastādīts aizdevuma līgums, visticamāk, naudu neatgūsiet. Jūs citiem esat gatava daudz dot, bet jums ir jāmācās vispirms padomāt par sevi. Kļūstiet par sievieti Dievieti, apgūstiet psiholoģiju vai parapsiholoģiju, un šīs zināšanas jums palīdzēs piekļūt pie savas iekšējās gudrības, attīstīt intuīciju. Tad jūs sapratīsiet, kurš ir jūsu cilvēks.
 

9.novembris, 2018

2870... Kā rīkoties vai uzvesties attiecībā pret sarežģīto situāciju attiecībās ar J.?
Ļoti dziļi sevī slēp un ilgi turi aizvainojumus. Tas nav labi, jo var ietekmēt veselību. Tev ir arī grūti izrunāt problēmu, un arī tas var būt par iemeslu tam, ka krīze attiecībās padziļinās. Drīzāk tās apspried ar draudzenēm, darbabiedrenēm vai meties darbā, nevis izrunā problēmu ar otru pusīti. Novembra vidū viņš, iespējams, atgriezīsies pie tevis, ja esat pašķīrušies, bet, atceries, bumba tagad ir tavā laukumā – lai šī situācija neatkārtotos, tev ir jākļūst mīļākai, vairāk jāizrāda jūtas, jāvelta pietiekami liela uzmanība mājas dzīvei, tu nedrīksti ienest attiecībās darba problēmas, justies pārāk nogurusi. Izskatās, ka ārējā pasaule tev patlaban svarīgāka par attiecībām. Tev jācenšas arī mazāk kontrolēt vīrieti, uzspiest savu viedokli, nedrīksti būt pārlieku valdonīga un greizsirdīga. Ir iespēja visu vērst par labu, bet šī situācija dota, lai tu drusku paskatītos uz sevi, paanalizētu savas attiecības. Ja nenokārtosi šo eksāmenu, diemžēl citas iespējas nebūs – pēc diviem trim gadiem izšķirsieties. Tavs karmiskais uzdevums ir iemācīties veidot attiecības, bet tikai caur krīzēm bieži vien šo mācību apgūstam.

2614... Vai es apprecēšos ar A.? Cik mums būs bērnu? Vai mēs būsim laimīgi? Vai viņš mani mīl tikpat stipri kā es viņu?
Tu viņu ļoti mīli, jo tev raksturīgi jūtās lieli dziļumi, kaisle, turklāt jums ir spēcīga karmiskā saite. Tev šķiet, ka tu viņi sen pazīsti, saproti un tev ar šo vīrieti ir ļoti viegli. Tādus cilvēkus kā tevi karma mīl, jo esi otra labā gatava uz visu. Taču atceries – vīrietis var nogurt no tavas uzmanības, enerģijas. Esi līdzsvarotāka attiecībās, neturi viņi šaurā saitītē. Neaizmirsti par sevi, ieguldi savu enerģiju vaļaspriekos, ceļojumos, pašizziņas praksēs, lai tev ir interesanti pašai ar sevi un citiem ir interesanti ar tevi. Tev ir jādod vīrietim brīvība. Jāļauj viņam realizēties darbā, jāuzticas, lai viņam nav jāmelo par savām gaitām. Tuvāko divu gadu laikā tev ir brīnišķīgas iespējas iestūrēt laulības ostā, taču tavā liktenī ir kāds pārbaudījums – attiecības var pēkšņi beigties. Šāda pieredze, iespējams, tev jau ir bijusi, un šāds signāls var būt 2019. gada janvāra otrajā pusē. Tāpēc ir svarīgi sakārtot attiecības, lai pie šādiem straujiem kaisles impulsiem ar mīnusa zīmi partneri nenodedzina tiltus. Viņš tevi mīl, bet nav radis izrādīt jūtas. Vismaz divi bērniņi būs. Jums abiem ir nozīmīgi savas zināšanas, prasmes bērniem. Pirmais jau var pieteikties 35 gadu vecumā. Laime ir nosacīts un mainīgs jēdziens.  Tā vienmēr jāmeklē vispirms sevī.

2606... Kā man izdosies atrast jaunu prakses vai darbavietu radošā industrijā? Kādēļ vienmēr iepazīstos un satieku neīstos partnerus attiecību veidošanai?
Tev būtu vēlams meklēt vietu starptautiskā kompānijā. Janvāra beigās tu varētu atrast prakses vai darbavietu stabilā, radošā uzņēmumā.  Naudiņa varētu nebūt liela, taču, kad būsi apguvusi iemaņas, tiksi pie spēcīgām zināšanām un būsi vinnētāja nākotnē. Neviens partneris nav neīsts, viņi visi tev ir sūtīti, lai tu kaut ko iemācītos, kaut ko saprastu sevī. Tev jāuzmanās attiecības pārāk glorificēt. Tu uz partneriem skaties pārāk rožainās brillēs, gaidi no viņiem stabilas attiecības, taču viņi tam nav gatavi. Turklāt vienmēr attiecībās jācenšas pieklusināt savu ego, savas vēlmes, savas kaprīzes. Sievietei ir jābūt vīrieša iedvesmotājai, nevis jāgaida, ka viņš viņu cels uz pjedestāla. Kad satiksi īsto, sapratīsi – ir! Tuvāko divu gadu laikā tu noteikti satiksi vīrieti attiecībām. Satikšanās varētu būt saistīta ar darbu.

2915... Vai mums ar A. veidosies nopietnas attiecības? Vai paliksim kopā?
Tev noteikti pie šī cilvēka ir jāturas. Viņš ir ļoti ģimenisks, izpalīdzīgs, labestīgs, altruistisks, veiksmīgs, taču viņa dzīve rit caur krīzēm, kad viņš vēlas kaut ko mainīt – arī attiecībās. Šis un nākamais gads tieši tāds ir. Lai tu saglabātu šīs attiecības, tev maksimāli jācenšas pakāpties pussolīti atpakaļ, neskriet vīrietim pa priekšu, celiņus slaukot. Jā, tev ir daudz enerģijas, bet liec to lietā citās nodarbēs – mācies (tev ir labs prāts), pilnveidojies, radi ap sevi skaistu vidi, rūpējies par sevi. Izrādi jūtas maigi, ļauj viņam patverties tavā siltumā, bet atļauj viņam būt stiprajam plecam. Jums ir laba saderība, bet pagaidām ģimeni neredzu. Janvāra vidū iespējams pārbaudījums jūsu attiecībām, arī nākamā gada beigās. Ja izturēsiet, varat būt kopā.
 

×