Atbild gaišreģe un dziedniece ĻESJA STEĻMAHA

Publicēts: 13.09.2018

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?

1.septembrī, 2021

2600... Kāpēc mans brālis pēkšņi aizgāja mūžībā? Vai pie vainas bija veselības problēmas?
Es nevaru skart šo jautājumu, tāpēc ka jūsu brāļa vairs nav. Man ļoti žēl un es izsaku jums savu visdziļāko līdzjūtību.  


2918... Vai paliksim kopā ar A. līdz mūža beigām? Kad A. nopirks dzīvokli?
Nē, jūs nepaliksiet kopā ar A., jums līdzās būs cits spēcīgs vīrietis. Dzīvoklis nāks ar laiku.


2860... Kā būs ar darbu? Vai pāriet uz zemāk atalgotu darbu tajā pašā iestādē?
Pagaidām nesteidzieties pāriet uz zemāk atalgotu darbu. Taču pēc kāda laika jums piedāvās vai nu pāriet zemāk apmaksātā darbā, vai arī iet projām. Projām iet nevajag. Palieciet.


2600... Vai man ar J. izveidosies tuvas attiecības? Būsim pāris vai paliksim draugi?
Jā, tuvas attiecības izveidosies, taču uz neilgu laiku. Jūs nebūsiet ne pāris, ne draugi.


2026... Vai uzvarēšu vēzi? Vai dzīvošu viena vai ar vīru J.?
Jā, jums izdosies slimību uzveikt – jūs esat ļoti stiprs cilvēks. Jūs nedzīvosiet viena. Jums līdzās būs jūsu vīrs J.

 

 

 

25.augustā, 2021

2485... Mēs ar vīru vēlamies iegādāties māju. Vai mums izdosies mūsu sapnis? Kad, kurā gadā, kur, kādā veidā varētu tikt pie mājas? Kādi notikumi, pārmaiņas varētu būt mūsu ģimenē – darbs, finanses, savstarpējās attiecības ģimenē un ar vīra radiem.
Pagaidām nesteidzieties pirkt māju, visam savs laiks. Pašlaik jūs nebūsiet tajā vietā, piepilsētā, kurā nopirksiet māju un vēlāk dzīvosiet. Jums nāksies pareklamēt savus plānus, pastāstīt par tiem draugiem un paziņām. Tuvākajā laikā jūs gaida pārcelšanās uz ārzemēm, taču jūs tur nepaliksiet ilgi, taču labi nopelnīsiet. Plāni mainās, dzīve turpinās, ģimene – centieties izturēties lojālāk viens pret otru un pret vīra radiniekiem. Lūdziet augstāko mīlestību sev, savai mājai un visai jūsu ģimenei!  


2322... Vai es oficiāli sakārtošu bērna aprūpes tiesības, lai viņa ir kopā ar mani? Vai mani sagaida jauns attiecību sākums ar cilvēku, ar ko būšu laimīga?
Pagaidām nesteidzieties oficiāli iegūt bērna aprūpes tiesības. Jums pašai vēlams stingrāk nostāties uz savām kājām, un, kad tiksiet galā ar sevi, tad arī varēsiet panākt, ka meita būs kopā ar jums un domāt arī par jaunām attiecībām. Visam savs laiks, un nav vajadzības to steidzināt.


2677... Vai man būs pastāvīgs darbs vietā, kur izgāju praksi? Vai mani tur paņems arī pastāvīgā darbā?
Meklējiet darbu citur. Iesaistiet darba meklēšanā savu paziņu loku un drīz to atradīsiet.


2651... Vai man pārtraukt attiecības ar U.? Vai pastāv iespēja vēl satikt brīvu vīrieti nopietnām attiecībām?
Jums nav vajadzīgas attiecības ar U. Lūdziet palīdzību gaišajiem spēkiem, lai satiktu brīvu, skaistu, materiāli patstāvīgu vīru – draugu nopietnām attiecībām. Viss būs labi.


2839... Vai, strādājot ārzemēs, nopelnīšu papildu pensiju? Kur nopirkšu dzīvokli, māju? Vai satikšu partneri?
Jūs nevarat vienkārši pacelties spārnos un doties meklēt darbu ārzemēs. Pacentieties kaut ko piemērotu sameklēt paziņu lokā – tas būs stabilāk. Par dzīvokli, māju pagaidām nav vērts raizēties. Visam savs laiks. Attiecībā uz partneri, atliek vien paraustīt plecus – vai jūs meklējat partneri biznesam vai arī kaut kam citam?


2958... Vai man ar J. tuvākajā laikā izveidosies tuvas attiecības? Vai būsim pāris?
Attiecības ar J. varētu būt tikai neilgu laiku. Jums šīs attiecības nav vajadzīgas. Līdzās jums būs cits cilvēks.


2958... Vai J. man piezvanīs, vai mēs satiksimies, kad tas notiks?
Jums nevajag gaidīt zvanu no J., viņš nezvanīs, jūs nesatiksieties.

 

11.augustā, 2021

2999... Vai atgūšu savu laulības gredzenu? Kur man to meklēt?
Neredzu, ka jūs varētu atgūt savu gredzenu. Tomēr pacentieties to pameklēt vietā, kur glabājas daudz dažādu lietu. Lūdziet palīdzību gredzena meklēšanā eņģeļiem, kuri atbild par pazudušo lietu meklēšanu. Veiksmi jums!


2634... Kāpēc man neveicas personīgajā dzīvē? Kādi nolūki ir puisim F., ar kuru sarakstos? Vai viņš sarakstās arī ar citām?
Jums pašai nāksies mainīties un kļūt labākai. Jūs pārāk daudz uzmanības pievēršat citiem, jums šķiet, ka viņiem viss ir kārtībā. Taču katram savs. F. attiecībā pret jums nav nekādu nolūku. Viņš tikai cenšas gūt sev kādu labumu vai izmantot jūs neilgu laiku, un šajā gadījumā nav svarīgi, vai viņš raksta vai neraksta citām. Taču nepaies ilgs laiks, un jūs sastapsiet kādu interesantu sarunu biedru, un vēlāk jūsu draudzība pāraugs vēl tuvākās un skaistākās attiecībās. Tikai neaizraujieties ar pirmo pretimnācēju!


2944... Kāpēc neizdodas atrast darbu Latvijā un satikt otru pusi? Kā to līdz gada beigām atrisināt?
Darbu Latvijā nāksies pagaidīt kādu laiku, līdz viss nokārtosies. Otru pusi satiksiet, taču tas nenotiks Latvijā. Jūs satiksieties un sapratīsiet, ka esat radīti viens otram. Viņš būs skaists, stiprs un uzmanīgs. Jūs viņam iepatiksieties jau pirmajā tikšanās reizē – tāpat kā viņš jums. Tikai sargieties no brunču medniekiem! Veiksmi jums!


2322... Vai man ir uzlikts lāsts? Kad beidzot es satikšu cilvēku, ar kuru būšu laimīga?
Nē, jums lāsta nav, taču jūsu veccākiem gan. Jūsu vecākiem vajadzētu vērsties pie dziednieka – vīrieša –, līdzi ņemot jūsu fotogrāfiju, kurš palīdzēs atbrīvoties no burvestības.  


2659... Vai vīrs pārtrauks dzert, vai viss beigsies ar traģēdiju? Vai varu ko darīt?
Ieteicams jums pašai pieņemt lēmumu un vērsties pēc palīdzības pie oficiālās medicīnas. Nav jēgas viņu pierunāt. Lai gan kādā brīdī ir izlēmis, ka pārtrauks dzert, taču, tiklīdz kaut kas atgadās, viņš tomēr atkal ripo no kalna pa ierasto taciņu un sāk dzert, lai gan zina, ka dzeršana nepalīdzēs atrisināt problēmas. Tāpēc vajadzīga ārstēšana, tā saucamā kodēšana vai cits oficiālās medicīnas veids. Ar vārdiem vien nav iespējams viņam palīdzēt.  


2958... Vai man J. piezvanīs, vai mēs satiksimies?
Jums nav jābūt kopā ar J., tas nav jūsu ceļš. Jums tā būs labāk.


2835... Vai izdosies savest kārtībā tēva māju un sakārtot dokumentus? Vai meitai izdosies atgūt naudu un sakārtot savu dzīvi? Vai un kad man pašai izdosies nokārtot savu privāto dzīvi?
Kārtojot tēva māju un dokumentus, nāksies mazliet pasvīst. Lai gan tas nebūs vienkārši, taču galā tiksiet, turklāt bez ģimenes palīdzības. Attiecībā uz meitas naudas atgūšanu un dzīves sakārtošanu – klusums, neko nevaru saprast, jūtamas izbailes. Savu privāto dzīvi varēsiet sakārtot tad, kad izkļūsiet no stāvokļa, kas attiecas uz jūsu meitas dzīvi. Pašlaik jūs atrodaties stresā, pārdzīvojumos, un nevarat otru cilvēku apgrūtināt ar savām problēmām.


2059... Kā harmonizēt attiecības ar T.?
Jums pašai vēlams noskaņot sevi uz pozitīvas nots. Tad arī jūsu attiecības ar T. harmonizēsies.


2825... Vēlos mainīt darbu. Kad dabūšu citu darbu, kādā nozarē? Kā būs ar finansēm? Vai tiks atzīta arodslimība vai piešķirta grupa? Kā tas ietekmēs darbu?
Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu. Visam savs laiks. Tagad nav pats labākais brīdis iet projām no darba. Jums noteikti nevajadzētu strādāt pakalpojumu nozarē. Pagaidām neredzu arī finanšu stāvokļa uzlabošanos. Nāksies paciesties. Arodslimība tiks atzīta tad, ja uzstājīgi to pieprasīsiet. Jums nāksies papūlēties, lai to panāktu.


2715... Vai uzlabosies dzīves apstākļi un mainīšu dzīvesvietu? Vai tuvākajā laikā izdosies tikt vaļā no kredītiem?
Dzīves apstākļu uzlabošanos un dzīvesvietas maiņu nāksies mazliet pagaidīt. Visam savs laiks. Tikt vaļā no kredītiem izdosies – jums jau nav izvēles. Lūdziet palīdzību saviem sargeņģeļiem. Saviem sareņģeļiem cilvēks drīkst lūgt visu, izņemot naudu. Tāpēc nelūdziet naudu, bet lūdziet, piemēram, šādi: «Mīļie sargeņģeļi, lūdzu, palīdziet man atdot kredītu!»  

 

19.jūlijā, 2021

2016... Vai man ir uzlikts lāsts, vai tā ir, vai to izdarījusi bijušā drauga mamma D., vai A. mamma, vai arī tie ir tikai skauģi? Kad un kur es satikšu savu īsto mīlestību?
Jā, jums, jūsu ģimenei un attiecībām ir uzlikts lāsts. Palīdzība jāmeklē pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības. Taču būtu labāk, ja palīdzību meklētu nevis jūs pati, bet gan jūsu mamma, līdzi ņemot jūsu fotogrāfiju.


2972... Vai pēc trim gadiem izdosies pārvākties? Ja jā, tad uz kurieni, kādu pilsētu? Vai bērnu man atdos audzināšanai?
Nesteidzieties pagaidām domāt par dzīvesvietas maiņu. Visam savs laiks, un šīs problēmas risinājumu nāksies pagaidīt. Ja vēlēsieties, varēsiet audzināt bērnu, taču tas nebūs vienkārši. Veiksmi jums!


2801... Vai satikšu vīrieti attiecībām? Kad un kur? Kāds man būs šis gads? Vai man lemts būt vienai?
Vispirms jums jāatbild sev pašai, kāda tipa attiecības jūs vēlaties – kopdzīvi vai tikai tikšanos laiku pa laikam – un tad jūs satiksiet savu vīrieti. Tas notiks kādā pasākumā nākamā gada pavasarī. Nē, jums nav lemts būt vienai. Šajā gadā viss būs labi, tikai finanšu situāciju gan varētu vēlēties labāku.


2561... Vai meitai būs ģimene, vīrs, bērni? Ja jā, tad kad?
Jā, būs gan vīrs, gan bērni, tikai vajadzīga pacietība, lai viņus sagaidītu. Šajā gadā ģimene vē neizveidosies.


2675... Vai man būs nopietnas attiecības ar J.?
Jā, jums būs nopietnas attiecības ar J., tikai mazliet jāpaciešas.


2914... Vai mana laulība vēl ir glābjama, vai labāk to visu izbeigt un man iet prom? Mana mamma ļoti smagi slima pēc insulta. Vai viņai var vēl palīdzēt?
Jā, jūsu laulība vēl ir glābjama, un tas jādara jums pašai, projām iet nevajag. Jūs pati zināt, kas jādara, tikai nesēdiet mājās. Arī mammai var palīdzēt.


2862... Vai mūsu attiecības būs ilgstošas un pārvarēsim nesaprašanos ar U.? Es baidos viņu pazaudēt.
Jā, jūsu attiecības būs ilgstošas, tikai necentieties vienmēr visu izrīkot pēc sava prāta. Jums jāmācās novērtēt arī otru cilvēku un viņa viedokli. Dažkārt jums jāieklausās arī savā intuīcijā, viss nav jādara un jāsaka tieši. Vispirms jāpadomā un tikai tad jāsaka, nevis jāpasaka un pēc tam jādomā.


2751... Studēt p. vai v.? Vai ar E. turpināt draudzēties? Kādi ir viņa nolūki?
Labāk izvēlēties p. Attiecībā uz E. – laiks rādīs, jūs vēl esat ļoti jauna un pagaidām viņam nekādu īpašu nolūku nav.

 

13.jūlijā, 2021

2989... Vai vīrs bija man neuzticīgs ar V., vai attiecības turpinās? Vai vīrs mainīsies? Vai jāšķiras?
Jums, jūsu ģimenei un ģimenes attiecībām ir uzlikts lāsts. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, lai viņš atbrīvotu jūs no negatīvās ietekmes. Meklējiet dziednieku vīrieti.


2657... Kad dēls sastaps draudzeni, izveidos ģimeni? Vai mums uzlikts lāsts? Vai vīrs pieburts pie citas? Vai nezaudēšu darbu?
Ar laiku jūsu dēls sastaps draudzeni. Tas notiks negaidīti, un viņus abus ļoti iepriecinās šī tikšanās. Vēlāk viņi apprecēsies un būs arī bērniņi. Nē, tā nav taisnība, jūsu vīrs nav pieburts, šajā ziņā varat būt mierīga, tikai cenieties nepazaudēt pati savu sievišķību. Attiecībā uz darbu nevaru neko pateikt. Jums jāsakārto pašai savas iekšējais stāvoklis. Ja vēlaties, varat pieteikties vizītē pie manis, es varu jums palīdzēt.


2827... Cik ilgi strādāšu? Veselība, finanses? Vai mans vīrs godīgi uzrakstīs testamentu?
Vēl kādu laiku jūs strādāsiet. Jums nāksies dzīvot pieticīgāk un vairāk sevi mīlēt, lai labi justos. Jūsu vīrs pagaidām vēl nav domājis par testamentu.

 

6.jūlijā, 2021

2912... Vai man turpināt attiecības ar Dz.?
Jūsu attiecības ar Dz. beigsies pašas no sevis. Tas notiks spontāni, un jūs pateiksieties Dievam par to, ka viss ir skaisti beidzies.


2063... Vai satikšu vīrieti ilgtermiņa attiecībām? Kad? Vai atradīšu labu darbu?
Pašlaik tikšanās nav gaidāma. Visam savs laiks. Satiksieties tādā laikā un vietā, kas jums pat nebūtu ienācis prātā. Paies kāds laiciņš, un kāds no jūsu bijušajiem kolēģiem piedāvās jums labu darbu ar normālu samaksu. Visu labu jums!


2003... Vai būs darbavietas maiņa, darba apstākļu uzlabojumi? Vai izveidošu attiecības ar mīlošu vīrieti?
Jā, darbu jūs mainīsiet, taču tas nenotiks šogad. Nesteidzieties, visam savs laiks. Darbs jums būs ar izdevīgiem nosacījumiem un arī darba apstākļi būs labāki. Attiecības ar mīlošu vīrieti izveidosies palēnām.


2860... Vai ar A. būs nopietnas attiecības? Jūtos vientuļa, vēlos vēl padalīties ar savu mīlestību, bet attiecības ar vīriešiem neveidojas. Kam man jāpievērš uzmanība? Kā būs ar darbu?
Nē, ar A. jums nebūs nopietnas attiecības, jūs pati no tām novērsīsieties. Taču jūs gaida tikšanās ar vīrieti, kru mīlēsiet no visas sirds. Nevajag pārāk daudz no sevis atdot katram pretimnācējam. Jūs pati jutīsiet un zināsiet, kurš ir īstais. Kam jāpievērš uzmanība? Sev pašai! Jūs pati zināt, ko tas nozīmē. Man rodas iespaids, ka darbavietā atlaidīs darbiniekus.


2862... Vai ar laiku mans vīrs atgriezīsies ğimenē un pie manis, atstājot savu tagadējo mīļāko? Vai mums būs priekšā oficiālā šķiršanās?
Pagaidām nesteidzieties un necentieties panākt, lai vīrs atgriežas ģimenē, viņš vēl nav gatavs atgriezties pavisam. Veltiet vairāk uzmanības tam, lai pati atgrieztos pie sevis – tādas, kāda bijāt agrāk. Ja jūs būsiet tāda kā kādreiz, arī vīrs gribēs atgriezties. Šķirties vai nešķirties, tas atkarīgs no jums abiem. Veiksmi jums!


2601... Vai ar P. man var izveidoties stabilas attiecības? Kā palīdzēt meitai uzlabot attiecības ar tēvu un tikt vaļā no bailēm?
Jums nav vajadzīgas attiecības ar P., tās ne ar ko labu nebeigsies. Par meitu neklātienē grūti ko teikt. Ja vēlaties, varat man piezvanīt.

 

16.jūnijā, 2021

2483... Vai mēs ar M. atkal būsim kopā? Vai man iet uz tikšanos pēc mēneša ar A.?
Pret jums nesen ir vērsta negatīva iedarbība, lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības.


2030... Kāpēc māsa S. netiek vaļā no slimības? Pie kā vērsties pēc palīdzības? Vai viņa spēs izturēt un dzīvot normāli?
Problēma nav vienkārša, tāpēc jūsu māsai arī neizdosies vienkārši no tās atbrīvooties. Viņai jau ir laba palīdzība un atbalsts, taču pašai S. jāvelta vairāk pūļu, lai atveseļotos un atjaunotu spēkus. Tāpat arī vienmēr un visiem tuviniekiem jācenšas viņu atbalstīt, cik vien spēka, tad arī viņa pati jutīsies drošāk un pārliecinātāk un tiks galā ar problēmu.

 

8.jūnijā, 2021

2665... Vai pieņems darbā uz pilnu slodzi, kad un vai būs cits darbs? Kad un kur satikšu savu vīrieti?
Pagaidām vēl darbs nebūs uz pilnu slodzi, tas notiks ar laiku, kad iegūsiet citu darbu. Savu vīrieti ilgstošām attiecībām satiksiet kādā skaistā pasākumā. Randiņu laiks nebūs ilgs, drīz vien sāksiet dzīvot kopā.


2991... Vai R. būs mans vīrs?
Nsteidzieties kļūt par vīru un sievu, jūs neesat tam gatavi. Nebūs vienkārši visu laiku būt kopā. Jūs pati zināt, ko tas nozīmē. Jūs varēsiet būt kopā pēc kāda laika.
2059... Vai A. veic maģiskas darbības pret mani? Ko man darīt?
Nē, tā nav taisnība.


2059... Vai uzlabosies attiecības ar A.? Kas man jādara, lai salīgtu mieru?
Nē, attiecības neuzlabosies. Vēlams jums pašai mainīties pozitīvā virzienā. Pārstājiet raizēties par A., un viss nostāsies savās vietās. Rūpējieties, lai jūsu dzīvē būtu vairāk pozitīvu iespaidu. Kaut vai televīzijā skatieties kaut ko priecīgāku, piemēram, kinokomēdijas vai kādu citu skaistu raidījumu.


2677... Vai šogad es atradīšu darbu? Vasarā vai vēlāk?
Jā, atradīsiet, lai gan tas nebūs pats labākais variants. Pēc kāda laika darba kolēģis piedāvās jaunu darba iespēju ar izdevīgiem nosacījumiem. Piekrītiet.


2912... Vai abi lauku kaimiņi grib man apzināti kaitēt, kā rīkoties? Vai satikšu partneri attiecībām?
Jums jābūt nedaudz piesardzīgākai, tad viss būs labi. Nestāstiet par sevi visu. Partneri attiecībām satiksiet mazliet vēlāk kādā izklaidējošā pasākumā. Jūs satiksieties un iepatiksieties viens otram.


2972... Nokļuvu slimnīcā. Vai es izveseļošos pilnībā? Vai sanāks atrast darbu un pārcelties uz Ogri?
Jūs izveseļosieties, jo tas ir atkarīgs no jums pašas. Darbu atradīsiet mazliet vēlāk. Pārcelšanos gan nāksies pagaidīt. Veseļojieties! Visu labu!


2835... Kad satikšu otru pusīti un kur? Vai atradīšu labāku darbu un nopirkšu dzīvokli? Ja jā, tad kad?
Jūsu otra pusīte jau ir jums līdzās. Labāku darbu atradīsiet ar laiku. Pagaidām nesteidzieties pirkt dzīvokli, izveidosies ideāla situācija dzīvokļa pirkšanai, un tad viss atnāks pats no sevis – gan dzīvoklis, gan līdzekļi tā iegādei. Visu labu!


2642... Man ir nopietnas veselības problēmas. Vai tas ir lāsts?
Jūsu veeselības problēmas nav saistītas ar lāstu. Centieties atrisināt šo situāciju, izturoties pret to nopietni. Visu labu!


2603... Vai K. saņems mantojumā māju, vai man būs jāmeklē cita dzīvesvieta, vai izdosies to atrast?
K. māju mantojumā nesaņems, būs cits mantinieks. Pagaidām nesteidzieties meklēt citu dzīvesvietu, to piedāvās cilvēks, kurš saņems mantojumā māju. Viss būs labi.


2647... Vai māsa ieņems bērnu? Vai man pašai pieteiksies otrais bērns?
Jā, jums otrais bērns pieteiksies, ja jūs pati to gribēsiet. Māsai ar mazuļa ieņemšanu nāksies pagaidīt.


2647... Vai izdosies pārdot vecāku un savu māju un vai būs iespēja iegādāties jaunu māju?
Nesteidzieties pagaidām pārdot, izveidosies situācija, kad māju vajadzēs pašai, taču tas nebūs uz ilgu laiku. Visu labu!

 

12.maijā, 2021

2879... Vai man pirkt dzīvokli, kuru īrējam?
Jums nevajag šo dzīvokli. Pēc kāda laika jums tiks piedāvāts labāks dzīvoklis par pieņemamu cenu.


2680... Kad un kur sastapšu savu otru pusīti? Vai viņš mani apprecēs?
Jūsu otrā pusīte jūs gaida. Jūs viens otru pazīstat. Kādā pasākumā jūs satiksieties un iepazīsieties no jauna. Viņš būs spēcīgs, ar gribasspēku apveltīts vīrietis un uzreiz jums iepatiksies – tāpat kā jūs viņam. Pēc kāda laika viņš piedāvās roku un sirdi, taču oficiālas precības pagaidām neredzu.


2626... Vai S. vēlas nopietnas attiecības ar mani?
Laiks rādīs. Pacentieties mazliet vairāk rūpēties par sevi pašu un, cik iespējams, atgūstiet spēkus, lai būtu labā formā.


2636... Vai man ir lemts vēl izveidot attiecības, ģimeni ilgtermiņam? Kur satikšu savu viņu, kad?
Jums ir lemts izveidot attiecības, ja vien pareizi rīkosieties un dzīvosiet. Pacentieties pati būt labā formā. Kas bijis, tas bijis, priecājieties par visu labo un skaisto. Piedodiet sev savas kļūdas. Jūs viņu pazīstat, tikai nevajag ar viņu strīdēties, esiet pateicīga, ka jums ir dēls, un nepārsteidzieties. Mīliet savus tuvākos, un viss notiks. Ja vēlaties, varat man piezvanīt. Viss būs labi!


2939... Kā izvērtīsies manas un G. attiecības?
Pagaidām nekādu attiecību ar G. nav.


2563... Sajūta, ka man pieķēries enerģētiskais vampīrs. Kas notiek?
Jā, tiešām tā tas arī ir. Lūdziet Veiksmes Eņģeļiem Serafimiem aizsardzību un palīdzību sev, savai mājai un ģimenei.


2873... Ilgstoši jūtos vientuļa, vēlos iepazīties, bet attiecības ar vīriešiem neveidojas. Ko daru nepareizi un kam jāpievērš uzmanība?
Pret jums un jūs ģimeni nesen vērsta burvestība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.


2667... Vai šogad pabeigs augstskolu? Vai vīrs beigs dzert?
Ar mācībām ir kaut kas nesaprotams. Jācenšas, es novēlu, lai viss izdotos. Vīrs pārstās dzert, ja nāks pie prāta. Viņš ir spēcīga personība. Ja vien gribēs, tiks galā arī ar dzeršanu.

 

29.aprīlī, 2021

2659... Man ir vēzis ceturtajā stadijā. Veikta ķīmijterapija. Cik ilgi atlicis dzīvot? Mēneši, gads vai gadi?
Ar Dieva palīdzību centieties tikt galā ar šo situāciju. Izmisums un padošanās ne pie kā laba nenovedīs. Centieties vairot pozitīvo un katru dienu dzīvot tā, it kā tā būtu pēdējā, pārslēgties uz dažādām lietām un nodarbēm. Jūs tiksiet galā. Veiksmi!


2911... Vai braukt ar vīru strādāt uz ārzemēm? Vai būs dzīvē kādas pārmaiņas, dzīvesvietas maiņa?
Nsteidzieties kopā ar vīru braukt strādāt uz ārzemēm. Visam savs laiks. Dzīvesvietas maiņa nāks ar laiku, gluži tāpat kā darbs.


2642... Kad un kur satikšu vīrieti mīļām un sirsnīgām attiecībām?
Vīrietis mīļām un sirsnīgām attiecībām jau atrodas jums līdzās.

 

20.aprīlī, 2021

2636... Kas sagaida mīlestībā, darbā? Kādas būs attiecības ar I.? Viņam ir cita. Ko domā par mani? Vai domā par mani?
Jums nevajadzētu noskaņoties ne uz kādām attiecībām ar I. Viņam ir cita sieviete, un par jums viņš nedomā. Jūs būsiet kopā ar citu vīrieti – ļoti smalkjūtīgu. Jūs viņu sastapsiet kādā pasākumā. Attiecībā uz darbu neko sliktu neredzu.


2831... Vai bērniņš attīstās normāli? Vai nepieciešams griezties pie neirologa? Vai būs vesels?
Uz šo jautājumu es nevaru atbildēt. Bērniņa vecākiem jākonsultējas ar citiem speciālistiem, arī mediķiem, – tas nekaitēs.

 

19.aprīlī, 2021

2617... Esmu pārdzīvojusi lielu, lielu stresu, ieguvu arī traumu. Vai spēšu daudzmaz atgūt veselību? Pašlaik jūtos ļoti slikti.
Viss pāries un jūs visu pārdzīvosiet. Dažkārt cilvēkam šķiet, ka viņš ar kaut ko ntiks galā, bet tomēr tiek, un arī jūs tiksiet. Jūs esat stipra sieviete. Ja vēlaties, varat man piezvanīt vai arī atbraukt. Vai daudzmaz izdosies atgūt veselību, visvairāk atkarīgs no jums pašas. Visu labu!


2617... Vai mana meita šogad apprecēsies un bērniņš pieteiksies?
Precēšanos pagaidām neredzu, taču attiecības viņai ir, turklāt tās ir stabilas attiecības. Bērniņš pieteiksies tad, kad viņa būs kopā ar tā nākamo tēti, turklāt nodrošināta arī ar stabilu dzīvesvietu.


2657... Vīrs D. aizgāja pie 23 gadus jaunākas, divas reizes gribēja nākt atpakaļ, vai atnāks?
Viņš visu laiku gatavojas atgriezties, taču kaut kas viņu nelaiž. Jums vēlams perfekti sakopt dzīvesvietu – arī no ārpuses. No durvju priekšas jāaizvāc arī kājslauķis, ja gadījumā tas tur ir. Arī pašai jāsakopjas un tādai arī jāpaliek. Nesēdiet un negaidiet, rokas klēpī salikusi. Negarlaikojieties, nodarbojieties ar to, kas jums patīk.


2622... Vai atgūšu nozagtos velo? Vai vainīgie ir trešā stāva kaimiņi vai apsaimniekotāja cilvēki, kuri veica remontus?
Nē, neatgūsiet. Jūsu kaimiņi un cilvēki, kuri veica remontu, nav saistīti ar zādzību. Kādā brīdī, kad durvis bija pavērtas, kāds ienāca un paņēma. Kāds no malas zināja, kas tur ir. Pagaidām arī jaunu velosipēdu negādājiet, labāk pastaigājiet kājām. Jums tā būs labāk.


2512... Kad un kur satikšu savu vīrieti? Vai mans vīrietis mani apprecēs?
Jums vēl neilgu laiciņu jāpagaida. Kādā jautrā, skaistā pasākumā jūs iepazīsieties ar simpātisku, izskatīgu, diezgan labi nodrošinātu vīrieti. Taču ar precēšanos nāksies pagaidīt, sākumā dzīvosiet oficiāli nenoformētās attiecībās. Taču ar laiku viss nokārtosies.


2966... Vai es atradīšu labi atalgotu darbu? Vai ģimenes biznesam ir izaugsme?
Labi atalgotu darbu nāksies pagaidīt. Darbu atradīsiet ar laiku. Jā, ģimenes biznesam ir izaugsme, tikai tajā jāveic kāds pagrieziens.

 

 

29.martā, 2021

2030… Vai G. ir paspēlējis naudu un viņam ir problēmas? Vai māsa S. izveseļosies, dzīvos, vai viņai būs bērni?
Man nav tiesību sniegt informāciju par citu cilvēku – G.. Būs ļoti jāpapūlas, lai jūsu māsa S. izveseļotos, arī viņai pašai ļoti jāgrib izveseļoties. Bērniņš būs, ja viņa to vēlēsies. Visu labu!


2483… Vai atjaunošu attiecības ar M.? Vai man saglabāt laulību?
Nesteidzieties atjaunot attiecības ar M., visam savs laiks. Pacentieties saglabāt laulību, un viss būs labi.


2672… Vai man atjaunosies attiecības ar M.?Vai ir izredzes izveidot ilgstošas attiecības ar citu vīrieti?
Kāpēc gan jums vajadzīgas attiecības ar M.? Jums nav nekādu jūtu vienam pret otru. Attiecībā uz citu vīrieti – nāksies nedaudz pagaidīt. Vispirms tieciet skaidrībā pati ar sevi – ko jūs no šīs dzīves gaidāt un vai esat gatava ar pašcieņu pieņemt visu, ko tā sniedz? Vīrieti satiksiet pēc kāda laika. Tas notiks saistībā ar darbu. Jūs kļūsiet par ideālu pāri.


2936… Vai dēlam būs tētis, vai A. viņu atzīst? Vai pareizi rīkojos, izvēloties dzīvot šķirti?
Ar laiku jūsu dēlam tētis būs. Lai A. atzītu jūsu dēlu, nāksies veikt DNS testu. Izvēloties dzīvot šķirti, jūs nerīkojāties pareizi.


2936… Vai darbs saglabāsies tas pats pēc bērna kopšanas, vai viena tikšu galā un A. maksās alimentus? Kad un kur satikšu savu īsto otru pusīti?
Pagaidām jums nevajag raizēties par to, vai pēc bērna kopšanas atvaļinājuma saglabāsies darbs. Galā jūs tiksiet. Alimenti būs atkarīgi no DNS testa rezultāta. Ar laiku satiksiet arī savu otro pusīti, tas notiks saistībā ar darbu.


2003… Kur un kad satikšu dzīves vīrieti, ilgstoši esmu viena, vai spēšu izremontēt esošo dzīvokli?
Jā, savas dzīves vīrieti jūs satiksiet, tikai tas notiks mazliet vēlāk kādā pasākumā. Pasākumā jūs nebūsiet viena, bet kopā ar darba kolēģiem. Pagaidām nesteidzieties remontēt dzīvokli, pienāks laiks, un jūs to nedarīsiet vienatnē.
2627… Cik ilgi atlicis mammai dzīvot?
Lai cik ilgi dzīvotu jūsu mamma, pacentieties viņai veltīt vairāk laika, parūpējieties, lai viņa ir mīlestības un uzmanības ieskauta.


2929… Vai man uzlikts lāsts? Pēdējā laikā moka bezmiegs, nemiers.
Pret jums un jūsu ģimeni ir vērsta burvestība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, - viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības.


2742… Vai attiecībām ar G. ir nākotne? Neizprotu viņa jūtas, ir grūti, vainoju sevi. Varbūt lemts cits vīrietis?
Neraizējieties par attiecībām ar G., jums vienam pret otru nav itin nekādu jūtu, un viņš nav jūsu vīrietis. Jums līdzās būs cits vīrietis, ļoti pievilcīgs, materiāli patstāvīgs. Taču jāizlemj jums pašai.  


2658… Kā izvērtīsies manas un J. attiecības? Kurā jomā meklēt darbu – grafikas vai tekstila? Kā uzlabot finanšu stāvokli?
Var teikt, ka jūsu attiecības ar J. būs perpendikulāras – padomājiet, ko tas varētu nozīmēt. Darbu labāk meklēt tekstila jomā. Finanšu stāvoklis visvairāk uzlabosiet, ja kļūsiet par izcilu savas jomas profesionāli.

 

 

9.martā, 2021

 

2483… Vai strādāju pareizajā sfērā? Ja ne, kurā man vajag strādāt, lai gūtu panākumus?
Jā, jūs ļoti cenšaties un labi pildāt uzdevumus, kas jums uzticēti. Taču jums ir taisnība, un jūs jau pati arī zināt, ka darbības jomu derētu mainīt, lai gūtu panākumus.


2618… Vai mani kāds nolādējis? Nav ilgstošu attiecību. Vai I. būs īstā? Kā šogad veselība, darbs?
Pret jums un jūsu ģimenes attiecībām jau pirms ilgāka ir vērsts lāsts. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, - viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības.


2675… Kas mani sagaida mīlestības jomā? Vai man ir vērts atzīties jūtās cilvēkam, par kuru es nemitīgi domāju?
Mīlestības jomā jūs gaida tikšanās ar spēcīgu pretējā dzimuma cilvēku, kurš kļūs ne tikai par jūsu vīru, bet arī draugu. Jūs iepazīsieties kādā skaistā pasākumā ar eleganti ģērbtu, ļoti simpātisku vīrieti, jūs bieži tiksieties un galu galā viņš jūs bildinās. Cilvēkam, par kuru nemitīgi domājat, savas jūtas nekādā gadījumā nevajag atklāt, viņš to nenovērtēs.


2848… Vai izdosies atjaunot attiecības ar E.? Kāpēc nekontaktējas? Kad sastapšu sev līdzvērtīgu partneri, kas spēs novērtēt?
Kam gan jums šīs attiecības ar E.? Viņai nav jābūt jums līdzās, viņa nav jūsu sieviete. Kādā priecīgā pasākumā tuvākajā laikā jūs sastapsiet to, kura jūs pienācīgi novērtēs, un viņa kļūs jums par līdzvērtīgu partneri.


2873… Kādas attiecības ar mani vēlas vīrietis M.? Vai labāk atturēties un kā būs turpmāk?
Neredzu nekādas attiecības, ko M. ar jums gribētu veidot. Tāpēc arī jums ieteicams būt atturīgai un viņu savās domās un sirdī neielaist.


2645… Vai E. nokārtos savu kredītu, būs laimīgs? Vai būšu laimīga?
Jā, E. pamazām nokārtos kredītu, un, kad no tā atsvabināsies, varēs dzīvot laimīgi. Jā, arī jūs būsiet laimīga.


2862… Vai pirkt dzīvokli tur, kur dzīvo vecākā māsa? Vai dzīvošu pie meitas Ozolniekos vai Rīgā?
Nekādā gadījumā nevajag pirkt dzīvokli tur, kur dzīvo vecākā māsa. Nē, pie meitas jūs nedzīvosiet, jums labāk dzīvot Rīgā.


2483… Vai man izdosies pabeigt augstskolu? Vai nokārtošu tiesības?
Jā, jums izdosies pabeigt augstskolu, un arī autovadītāja tiesības pēc kāda laika iegūsiet.


2862… Vai nākamajā mācību gadā es strādāšu to pašu darbu? Vai pašreizējā darbā palikšu līdz pensijai?
Jā, strādāsiet, tikai ar kaut kādiem neizprotamiem nosacījumiem. Vai pašreizējā darbā paliksiet līdz pensijai, rādīs laiks.


2821… Kad man būs otrs bērns?
Jums jau ir bērns, pateicieties Dievam un priecājieties, ka jums viņš ir. Ja vēlaties par šo jautājumu aprunāties vairāk, varat man piezvanīt.


2873… Cik ilgi strādāšu pašreizējā darba vietā? Kādas pārmaiņas man gaidāmas un kam pievērst lielāku uzmanību?
Šajā darbavietā strādāsiet tik ilgi, cik pati vēlēsieties. Pārmaiņas – tikai labas, neko sliktu es neredzu. Vēlams lielāku uzmanību pievērst veselībai.

 

 

22.februārī, 2021

2659… Vai ir uzlikts kāds lāsts un vai sieva atveseļosies?
Jā, pret jums, jūsu ģimeni un attiecībām ir vērsta burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no burvestības. Jā, sieva atveseļosies.


2651… Vēlos mainīt dzīvesvietu. Kurš apvidus būtu man labāks – Saulkrasti, Jelgava, Valmiera? Kad izdosies pārcelties?
Jums piemērotāka dzīvesvieta būtu Valmiera, taču pagaidām varat nesteigties pārcelties. Paies laiks, kamēr atradīsiet pašu piemērotāko variantu un labākos kaimiņus.


2839… Pārdot vai palikt savā dzīvoklī? Vai rudenī mainīsies kas darba jautājumā – vai riskēt kam jaunam? Kā uzlabot veselību?
Pagaidām nesteidzieties pārdot dzīvokli, jo visam savs laiks. Jums būs labs darbs ar pienācīgu algu. Sākt kaut ko jaunu pagaidām nevajag. To varēsiet darīt mazliet vēlāk. Pagaidām veltiet vairāk uzmanības un laika pati sev un savām vajadzībām, tad arī veselība uzlabosies.
        

17.februārī, 2021

2649… Lieku tiesības, bet kaut kā nesanāk. Cik ilgā laikā nolikšu? Gribētos mainīt darbu. Vai drīzumā atradīšu citu darbu?
Autovadītāja tiesības jūs tik drīz nesaņemsiet, ja netiksiet vaļā no pārliecības trūkuma par sevi. Nevajag sevi jau iepriekš ieprogrammēt uz neveiksmi. Neredzu nekādu objektīvu iemeslu, kāpēc tiesību iegūšanai vajadzētu kavēties. Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu. Tas notiks ar laiku un būs saistīts ar dzīvesvietas maiņu. Visu labu!


2922… Vai mums ar I. izveidosies kopdzīve? Ja jā, tad kad?
Nē, kopdzīve neizveidosies. Ja tomēr izdosies to izveidot, tad tikai uz neilgu laiku, un šajā situācijā tas nebūs izdevīgi nevienam. Veiksmi jums!


2839… Kad un vai mierīgi izšķiršos ar vīru? Kāds būs šis gads un kā būs ar veselību, darbu, vai veidot savu biznesu?
Šis ir ļoti sarežģīts brīdis jūsu dzīvē. Pirms šķirties, jārīkojas, kā māca sakāmvārds – vispirms septiņreiz jānomēra un tikai tad jāgriež. Viss, kas šajā gadā notiks, būs atkarīgs no jums pašas. Te būtu vietā vēl viens sakāmvārds: kādu gultu saklāsiet, tādā arī gulēsiet. Vēlams pašai mazliet vairāk rūpēties par savu veselību. Gaidāms interesants darbs, noteikti pievērsieties savam biznesam, turklāt derētu ieklausīties arī vīra padomos. Visu labu!


2644… Vai drīkstam pirkt sev izvēlēto māju, vai to pārdos? Vai A. būs līdz vasarai mājās?
Pagaidām to nepārdod, māja tiks pārdota pēc kāda laika, ja jūs īstajā laikā būsiet īstajā vietā, tad varēsiet to nopirkt. Vai A. līdz vasarai būs mājās, vēl nav skaidrs.


2881… Vai A. ir cita sieviete? Cik tas viņam ir nopietni? Vai ir jūtas pret mani? Vai atgriezīsies pie manis?
Vispirms jums pašai jātiek skaidrībā, vai jūsu jūtas pret A. ir patiesas. Jūs uzdodat jautājumus, uz kuriem es nevaru atbildēt, jo cilvēks, uz kuriem attiecas atbildes, nav man to vaicājis. Visu labu!


2517… Kad, kur, cik drīz atradīšu darbu (joma)? Vai I. skauž? Ko darīt? Vai man ir bezlaulības vainags?
Pagaidām jaunu darbu neatradīsiet, jo jums nav vajadzīgs darbs uz neilgu laiku. Ir pienācis laiks nostiprināt savas pozīcijas darba vidē, kļūt patstāvīgākai. Meklējiet darbu, kas jums ir piemērots un patīk. Nē, I. neskauž. Arī bezlaulības vainaga jums nav. Visu labu!


2944… Kādas pārmaiņas mani sagaida šogad? Darbs, esmu spiesta mainīt, kad tas notiks? Vai ātri atradīšu citu darbu? Vēlos mainīt profesiju uz pedagoģiju. Finanses – vai nesamazināsies ienākumi? Kādas izmaiņas privātajā dzīvē?
Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu, tas notiks ar laiku. Jums tiks piedāvāts daudz labāks darbs nekā tas, kas jums jau ir. Arī ienākumi būs daudz lielāki nekā pašlaik. Izmaiņas privātajā dzīvē būs tieši tādas, kādas vēlaties. Visu labu!
        

28.janvārī, 2021

2628… Cik ilgi būs darbs? Vai labāk pārtraukt? Vai spēšu muguru izārstēt? Vai man nav noskaudums vai vērsts negatīvisms pret mani?
Jums vēl kādu laiku nāksies pastrādāt. Pagaidām nesteidzieties iet projām no darba, tā jums būs labāk. Attiecībā uz muguru – varēsiet pati sev palīdzēt, taču vēlams vērsties pēc palīdzības pie attiecīgās jomas speciālistiem. Palaidiet vaļīgāk vadības grožus, vēlmi visu kontrolēt, un iespējams, ka tad arī muguras kaites pāries. Nekādu negatīvu ietekmi neredzu. Jāatjauno enerģiju līdzvars. Biežāk lūdzieties, meditējiet un dzīvojiet ar prieku. Atgulieties uz muguras un lūdziet dziedināšanu augstākajiem gaišajiem spēkiem. Aizveriet acis, ieklausieties un ieskatieties, kas notiek, ko jūs sajūtat, – iespējams, ka siltumu vai pulsāciju. Ja ar aizvērtām acīm jūs saskatāt tumšu plankumu muguras rajonā, lūdziet gaismai, lai atbrīvo jūs no tā. Tā strādājiet ar sevi, līdz viss būs kļuvis gaišs. Visu labu!


2838… Kas man traucē izveidot attiecības ar vīrieti? Kādas ir manas izredzes izveidot ģimeni 2021. gadā?
Pret jums un jūsu attiecībām jau pirms ilgāka laika ir vērsta burvestība. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no burvestības.


2000… Kā ar veselību, darbu? Vai būs invaliditāte? Kā ar kredīta atmaksu?
Veselība – viss nav tik briesmīgi, kā jums šķiet. Invaliditātes jautājums pašlaik vēl nav skaidrs. Pacentieties pats vairāk risināt savas veselības problēmas. Darbā viss nav tik vienkārši. Jums ir grūti tikt galā ar darbu, tāpēc ka pietrūkst spēka. Nāksies pārkvalificēties. Palīdzēs darba kolēģis. Pacentieties pats pievērst uzmanību savai veselībai. Atjaunojiet spēkus un stipriniet veselību, lai varētu nodzīvot garu mūžu. Arī ar kredītu nebūs vienkārši. Nāksies pašam mēģināt mainīt, t. i. pagarināt kredīta atmaksāšanas laiku. Ja tomēr notiks tā, ka pats netiksiet galā, tuvākie cilvēki jums palīdzēs. Veiksmi jums!


2935… Slimības nāk viena pēc otras, vai man būtu uzlikts lāsts? Kas mani gaida nākotnē?
Jā, tiešām jums nesen uzlikts lāsts, kas saistīts ar attiecībām. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Diemžēl es šajā lietā jums nespēšu palīdzēt.


2643… Vai man izdosies tikt galā ar savām naudas grūtībām? Vai izdosies atmaksāt kredītus?
Jā, jūs tiksiet galā, taču vienā rāvienā tas nenotiks. Nāksies pacīnīties, taču no šīs situācijas jūs izkļūsiet ar godu.


2934… Vai ir vērts mainīt darbu uz citu nodaļu un citu darbu tajā pašā iestādē, kur es strādāju?
Ja jums radīsies iespēja, tad ieteicams mainīt darbu uz citu darbu tajā pašā iestādē, kurā jūs strādājat. Jāpasteidzas!

 

 

21.janvārī, 2021

2862… Vai J. atgriezīsies un mūsu attiecības atjaunosies? Kā man pareizi rīkoties šobrīd? Es ļoti nevēlos zaudēt viņu pavisam.
Nē, J. neatgriezīsies. Viņš negatavojas atjaunot attiecības ar jums. Jums nevajag zemoties viņa priekšā. Vēlams likt viņu mierā. Lai jūsu uzvedība liecina par pašcieņu, jūs taču esat skaista un gudra sieviete. Laiks izvērtēs jūsu attiecību prioritātes. Pagaidām jums nevajag būt kopā ar viņu. Ir iespējams, ka jūs atjaunosiet attiecības, taču nekādas garantijas tām nav. Veiksmi jums!


2862… Mums bija laimīgs attiecību sākums, tomēr pārpratumu situācijā J. pieņēma lēmumu pauzei. Vai tā ir pauze, vai beigas un vai J. lēmumu pret mani ir iespējams mainīt?
Šī situācija, kas starp jums izveidojusies, nepavisam nav vienkārša, un nebūtu pareizi to saukt vienkārši par pārpratumu. Jūs neesat pietiekami novērtējusi to, kas bijis jūsu attiecībās ar J. Viņš ir nolēmis paņemt pauzi, taču no viņa puses tā nav pareiza rīcība. Viņš būtu rīkojis pareizāk, ja neļautu jums lolot veltas cerības jūsu attiecību sakarā. Viņš negrasās mainīt savu lēmumu attiecībā pret jums.


2003… Ilgi esmu viena, vai satikšu dzīvē mīlošu vīrieti, būs bērniņš? Vai vecmamma man un dēliņam ir līdzās?
Jā, jūs satiksiet mīlošu vīrieti, un, ja abi to vēlēsieties, būs arī bērniņš. Nē, vecmāmiņas līdzās nav, un tas ir pareizi, jāļauj viņai iet. Bet, ja jums vajadzīga palīdzība, lūdziet to saviem sargeņģeļiem.


2559… Vai tuvāko gadu laikā kļūšu par māmiņu?
Jā, kļūsiet par māmiņu, tas gan notiks mazliet vēlāk, taču ne vienu reizi vien.


2883… Kad ar vīru kļūsim par vecākiem? Vai izdosies pašu spēkiem, vai arī būs nepieciešama mākslīgā apaugļošana?
Šis nav tik vienkāršs jautājums. Par vecākiem jūs kļūsiet, un mākslīgā apaugļošana varētu nebūt vajadzīga. Kad beigsies karantīna, varat atnākt pie manis uz pieņemšanu, iespējams, tās nav fiziskas dabas problēmas, kas jāsakārto.


2450… Kad izdosies atrast darbu? Vai pārvākšos uz dzīvi citā valstī?
Pagaidām vēl darba nebūs, nāksies mazliet pagaidīt. Darbs, ko varēsiet dabūt pirmo, nav tas labākais, ja vien iespējams, mazliet nogaidiet. Uz dzīvi citā valstī pagaidām nepārvāksieties, visam savs laiks.


2940… Slimības nāk viena pēc otras, vai man būtu uzlikts lāsts? Kas mani gaida nākotnē?
Jā, tiešām jums nesen uzlikts lāsts, kas saistīts ar attiecībām. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Diemžēl es šajā lietā jums nespēšu palīdzēt.

 

30.decembrī, 2020

2827… Ja nepiekritīšu oficiāli strādāt lielajā iestādē, vai viņi gribēs turpmāk ar mani sadarboties? Vai ir iespēja, ka tur iepazīšu savu vīrieti?
Sadarbība ir iespējama, taču ne pārāk ilgu laiku, jo principā viņi ir cerējuši, ka sadarbosieties oficiāli. Nē, savu vīrieti tur jūs noteikti nesatiksiet. Jūs iepazīsieties kādā no korporatīvajiem pasākumiem. Viņš nebūs no tās iestādes, lai gan darbosies radniecīgā jomā.

 

23.decembrī, 2020

2944... Kādas labas izmaiņas 2021. gadā privātajā un darba jomā?
Visas lielākās problēmas jums jau ir pagātnē. Privātā dzīve mainīsies, un ir pienācis laiks mainīties pašai, ieklausoties labāk pazīstamo un tuvāko cilvēku padomos. Darbā lielas pārmaiņas nav gaidāmas, taču iespējams, ka gada nogalē mainīsiet dzīvesvietu, un tad arī sāksiet meklēt jaunu darbu. Kāds no jūsu bijušajiem darbabiedriem piedāvās jums stabilu darbu ar izdevīgiem nosacījumiem. Laimīgu Jauno gadu!


2789... Kad atradīšu dzīvokli vai māju, kurā pusē? Kas sūta ļaunumu vai lāstu, mistisku skaņu, ko darīt?
Ar dzīvokli vai māju nāksies pagaidīt. Sliktu kāds vēl jums jau sen, jūs pati zināt, ar ko tas ir saistīts. Kad būs īstais brīdis, jūs sastapsiet arī speciālistu, kurš jums palīdzēs.


2968... Kas mani sagaida 2021. gadā – veselība, attiecības, darbs?
Pacentieties nedaudz biežāk piedalīties pasākumos, kas palīdz uzturēt labu fizisko formu un arī veselību. Attiecībās sargieties no meliem. Centieties pacelt pašapziņu. Darbā gaida kāpiens pa karjeras kāpnēm.


2244... Kas mani gaida nākotnē? Kad es apprecēšos? Kad man būs bērni? Vai man lemta ģimene?
Viss būs labi un skaisti, satraukumam nav iemesla. Nākamajā gadā vēl neapprecēsieties, taču jums nekur nav jāsteidzas, laika pietiek. Kad apprecēsieties, būs arī bērni un ģimene – tāda, kādu jūs abi izveidosiet. Jums nav iemesla raizēties, jūs būsiet laimīgs, skaists un veselīgs pāris. Visu labu!


2967... Vai būs darbs, ģimene, bērni?
Darbs – mazliet vēlāk, ģimene – ar laiku, un, kad būs ģimene, būs arī bērni.


2873... Vai satikšu vīrieti, ar kuru izveidotos mīļas attiecības? Ja satikšu – kas viņš būs un kur iepazīšos?
Jā, satiksiet brīnišķīgu, simpātisku vīrieti, ar kuru iepazīsieties kādā izklaides pasākumā. Viņš ieņems vidēja līmeņa amatu.


2831... Kāda būs nākotne? 9–10 gadus ir smagi, jo uzzināju par vīra neuzticibu.
Neko sliktu nevaru saskatīt. Jums pašai nāksies pieņemt lēmumu, kā vēlaties pavadīt dzīvi. Jūs esat ļoti stipra, skaista, gudra un vesela sieviete, jums nevajadzētu sēdēt un ciest. Priecājieties par to, ko varat atļauties. Veiksmi jums un panākumus personiskajā dzīvē!


2677... Kad man būs iespēja strādāt pie vīra? Vai vispār būs kādreiz tāda iespēja?
Pagaidām nebūs, taču paies ne pārāk ilgs laiks, un viņš pats jūs palūgs strādāt pie sevis.


2827... Šobrīd piestrādāju vienā lielā iestādē, priekšniecība piedāvā no 2021. gada sākt strādāt oficiāli pie viņiem. Vai man piekrist, vai tomēr reģistrēt savu firmu. Vai beidzot autotiesības nolikšu?
Nesteidzieties sākt strādāt oficiāli, būs labāk, ja pēc laika reģistrēsies savu firmu. Taču dariet to nesteidzoties. Jā, ar laiku tiksiet arī pie autovadītāja tiesībām.

 

7.decembrī, 2020

2777... Vai satikšu otro pusīti? Vai mainīt darbu?
Jūsu otrā pusīte ir jums līdzās, jūs viņu pazīstat. Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu. Visam savs laiks. Darbs pats jūs atradīs.


2860... Vai nākamgad būs iespēja tikties ar bērniem, kuri dzīvo ārzemēs? Vai vēl satikšu cilvēku, ar kuru izveidotos mīļas attiecības?
Jā, iespēja tikties ar bērniem būs, taču nāksies pagaidīt līdz gada vidum. Sākumā viņi atbrauks uz dzimteni un pēc tam aicinās jūs ciemos. Satikt cilvēku mīļām attiecībām vēl nav īstais laiks. Tikšanās notiks nedaudz vēlāk, un jau septembra beigās jums tiks oficiāli piedāvāta roka un sirds. Visu labu!


2574... Cik gadus būšu kopā ar M.?
Uz šo jautājumu es nevaru sniegt atbildi. Tā notiek ļoti reti, taču šoreiz diemžēl ir tieši tā.


2547... Šobrīd attiecības ar A. nomoka mani, ļoti vēlos būt kopā, vēl nesen teica, ka viņš arī, bet šobrīd izskatās, ka no ārzemēm negrib atgriezties, vai iemesls tam varētu būt viņa bailes no dzīvošanas kopā? Mums ir kopīgs bērns, vel pirms trim gadiem mācījos, tāpēc viņš devās uz ārzemēm laimi meklēt. Vai mums vēl ir kāda cerība? Vai censties iedrošināt un nogaidīt, jo viss labais nāk ar gaidīšanu?
Pašlaik situācija jūsu attiecībās nav vienkārša. Viņš nevēlas atgriezties mājās no ārzemēm. Jā, viņš baidās no kopdzīves, tā tiešām ir. Taču skaļi par to runāt nav iespējams. Pagaidām jūs nevarat būt kopā ar A., taču cerība ir. Pagaidām viņš ir ļoti apjucis, taču nezaudējiet kontaktu ar viņu. Esiet pacietīga, mēģiniet biežāk un vairāk pastāstīt viņam par bērniņu. Abi vēl esat jauni, taču es redzu, ka esat dzīvesgudra meitene. Kad viņam būs vairāk informācijas, tad kādā brīdī ļoti gribēsies arī ģimeni.

 

25.novembrī, 2020

 

2517... Kad, kur atradīšu jaunu darbu? Kādā jomā? Vai drīz? Vai tos sodīs, kas mani darbā apmeloja? Kad pelnīšu vairāk?
Ar darbu pagaidām nāksies pagaidīt. Problēma slēpjas attiecībās. Visticamāk, ka darbu izdosies atrast apkalpojošajā sfērā. Ir grūti saprast, cik drīz tas varētu notikt. Atrast kaut kādu darbu jūs varētu kaut vai tūliņ, taču tādu, kas pašai patiktu, nāksies pagaidīt. Darbā jūs pati kaut ko esat izdarījusi nepareizi, un nācās to izlabot.


2936... Cik ilgi palikšu ar vīru? Vai satikšu kādu citu?
Nesteidzieties šķirties no vīra. Laiks šobrīd ir tāds, ka jāpaliek ģimenē. Jums nav jābūt kopā ar kuru katru. Jums jābūt kopā ar labu vīru – draugu. Jūs viņu satiksiet, taču tas notiks nedaudz vēlāk, turklāt pēkšņi – nepagūsiet pat attapties, kad jau būsiet iemīlējusies.


2632... Vai man izdosies saglabāt laulību?Vai pārcelsimies uz vecmammas māju kopā?
Jā, izdosies, taču tas būs atkarīgs ne tikai no jums, bet arī no jūsu vīra. Jā, jūs pārcelsieties, taču ne šajā gadā.

 

 

23.novembrī, 2020

2658... Vai mani un J. ceļi šķīrušies pavisam? Vai tomēr mums ir cerība atgriezties vienam pie otra? Vai man izrādīt iniciatīvu attiecībās? Paldies!
Jūsu ceļi ar J. ir šķīrušies, taču ne pavisam. Jūs saglabāsiet labas, draudzīgas attiecības bez aizvainojuma un naida. Jums līdzās būs cits vīrietis, tāds, kurš labāk spēj veidot attiecības, maigs, uzmanīgs, tāds, kurš vienmēr jūs aizstāvēs. Ieteicams, cik nu tas iespējams šajos apstākļos, vairāk iziet ārpus mājas, arī nedaudz atsvaidzināt garderobi, lai izskatītos košāk. Taču tas nenozīmē, ka spilgti jākrāsojas, jākļūst vulgārai. Nē, tas nozīmē tikai to, ka vajadzētu iepatikties pirmām kārtām pašai sev. Vairāk uzmanības jāpievērš garīgajām vērtībām, grāmatu lasīšanai. Visu labu!


2596... Kad mainīšu dzīvesvietu no mājas uz dzīvokli, vai mainīšu? Vai tur es dzīvošu viena vai divatā? Vai māju pārdos?
Dzīvesvietu jūs mainīsiet, taču ne šajā gadā. Rosība pārcelšanās jautājumā atsāksies nākamā gada janvāra beigās. Jā, jūs pārcelsieties no mājas uz dzīvokli un martā jau dzīvosiet jaunajā dzīvoklī. Sākumā jūs tur nedzīvosiet divatā, un jūs pati zināt, kāpēc. Visam savs laiks. Jūs zināt, par ko ir runa. Māja tiks pārdota vēlāk pavasarī.


2835... Vai es kļūšu korpulents?
Nē, nekļūsiet.


2972... Cenšos, pelnu, bet nauda neturas. Kāpēc? Kāpēc mana ģimene, bērni slimi un mums visiem dzīvā neveicas?
Pret jums un jūsu ģimeni jau sen ir vērsts lāsts. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības. Ieteicams meklēt dziednieku vīrieti.


2877... Vai darbu mainīšu? Vai ar V. izveidošu ilgstošas attiecības vai ģimeni?
Jūs mainīsiet darbu, bet ne šajā gadā, drīzāk tas varētu notikt nākamā gada septembrī. Līdzās jums būs cits vīrietis. Jūs ar viņu iepazīsieties svētku pasākumā. Jūs pasākumā nebūsiet ieradusies viena, bet kopā ar kādu, kas jūs uz to uzaicinās. Tur iepazīsieties ar cilvēku, ko iemīlēsiet, un pēc kāda laika viņš jūs bildinās. Veiksmi jums!

 

 

3.novembrī, 2020

2615... Cik ilgi būšu saistīta ar T.? Kad mūsu ceļi šķirsies? Esmu iztukšota. Vai palikšu savā darbā?
Jums nāksies vēl kādu laiku padzīvot T. sabiedrībā un būt pacietīgai. Pēc tam jūsu pacietība tiks atalgota. Arī T. nogurdina nesaprašanās un arī viņai ir grūti. Taču jūsu ceļi tik drīz nešķirsies. Savā darbā jūs paliksiet un būsiet laimīga. Visu labu jums!


2835... Vai šogad nopirkšu dzīvokli? Vai uzlabosies finanses, dabūšu labāku darbu? Vai būs vēl bērns un vīrs?
Pagaidām nesteidzieties pirkt dzīvokli, jo tie, kas pašlaik pieejami, nav jūsu cienīgi. Jaunajā gadā pārdošanā tiks izlikts dzīvoklis, kas jums patiks. Finanšu situācija uzlabosies tikai nedaudz. Labāku darbu nāksies pagaidīt, taču pavasara pusē gaidāms piemērots darba piedāvājums. Vīru un bērnu nāksies pagaidīt. Uz rudens pusi jums būs vīrs, un tad jau drīz vien arī bērns radīsies.


2617... Vēlos pārdot dzīvokli Rīgā un pirkt Jūrmalā, uzlabojot materiālo stāvokli. Vai izdosies? Vai satikt savu vīrieti vēl lemts?
Jā, dzīvokli izdosies gan pārdot, gan nopirkt, diemžēl ne par tādu cenu, kādu jūs vēlētos. Tā ka arī ar materiālā stāvokļa uzlabošanos nāksies pagaidīt, ne viss notiks tā, kā jūs esat ieplānojusi. Jā, pilnīgi iespējams, ka satiksiet savu vīrieti un mīlestību, ja vien nesēdēsiet un negaidīsiet, rokas klēpī salikusi. Visu labu jums!
 

 

2.novembrī, 2020

 

2643… Vai mans dēls ir gejs? Vai viss viņam būs labi?
Nē, tā nav taisnība. Iespējams, ka tas skaitās moderni viņa vienaudžu lokā. Ja jūs dēlu esat pareizi audzinājusi, viss notiks, kā pienākas, un ne no kā nevajag baidīties. Dēls tiks galā ar uzdevumu, kas viņam uz Zemes jāpaveic. Viņš ir vislabākajā formā, kāpēc gan lai viņam viss nebūtu labi? Visu labu jums!


2977... Vai tikšu ārā no naudas grūtībām? Kas būtu jādara?
Jā, ar savām naudas grūtībām jūs tiksiet galā veiksmīgi. Lai gan sākumā šķitīs, ka nebūs tik vienkārši, ar laiku viss nokārtosies. Tikai centieties nesēdēt, rokas salikusi, jums pašai jārīkojas enerģiski.


2684... Vai ar šo vīrieti (A.) apprecēšos un būs bērni? Vai viņš ir bijis un būs uzticīgs?
Nē, ar viņu jūs neapprecēsieties. Jūsu attiecības ar šo vīrieti risināsies, ja drīkst tā izteikties, pēc minimālās programmas un turpināsies tikai neilgu laiku. Apprecēsieties ar vīrieti, kuru esat mīlējusi iepriekš, tieši viņš jums dāvās savu roku un sirdi, un arī bērniņi būs. Uzticība atkarīga no jums pašas. Ja pati būsiet uzticīga, tad viņš arī. Visu labu!


2633... Vai man ir sargeņģelis vai velns? Ko ar uzņēmību sasniedzu, to cenšas graut. Nesen pāris soļu no neizbēgamas nāves – ne pirmo reizi.
Jums līdzās ir sargeņģeļi, kas neļauj jums iepīties vēl lielākās problēmās. Taču jūs neizturaties pārāk vērīgi pret to, kas notiek apkārt, tāpēc sargeņģeļiem nākas pēdējā brīdī glābt jūs no nepatikšanām. Padomājiet par to, kas notiek, un runājiet ar saviem sargeņģeļiem, kuriem patīk, ja pie viņiem vēršas uzrunājot: «Mani mīļie sargeņģeļi!» Nav svarīgi, sieviešu vai vīriešu dzimtē.


2637... Vai piedot E. un turpināt attiecības? Vai piedodot būsim laimīgi?
Šis nepavisam nav viegls jautājums. Jūs pati pieņemsiet lēmumu, kā vajadzētu rīkoties attiecībās ar E. Vai jūs būsiet laimīgi gadījumā, ja piedosiet viņam, – iespējams. Bet iespējams arī, ka ne.


2614... Vai tagadējā darbā un amatā nostrādāšu vē piecus gadus? Vai mēs ar vīru nomainīsim dzīvesvietu?
Nē, piecus gadus vecajā vietā un amatā jūs nenostrādāsiet, jo mainīsiet dzīvesvietu un pārcelsieties uz citu pilsētu, un tur jums būs cits darbs. Visu labu!

 

27.oktobrī, 2020

2789... Kāpēc pēdējā laikā svārstās manas firmas ieņēmumi? Vai jūs varat palīdzēt? Vai manas meitas G. attiecības ar M. ir ilgstošas un patiesas?
Pret jums, jūsu ģimeni un ģimenes apstākļiem pirms neilga laika ir vērsta burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Ja vēlatiees, es jums palīdzēšu. Visu labu!


2879... Kāda ir mana saderība ar A.? Vai tagad labāk jaunas attiecības neveidot?
Jā, jūs ar A. varat veidot neilgas attiecības. Bet vai ir vērts to darīt? Jūs pati esat gudra un pagaidām nesteidzaties ar jaunām attiecībām. Visam savs laiks.


2633... Kāpēc man neveidojas attiecības ar vīriešiem? Vai sastapšu vīrieti kopdzīvei? Vai nopirkšu sev dzīvokli, kad?
Jums nav vajadzīgas vienkārši attiecības ar vīriešiem. Jums ieteicams nesteidzīgi satikt sirdij tīkamu vīru – draugu. Jā, jūs sastapsiet vīrieti kopdzīvei kādā pasākumā, kas notiks brīvā dabā. Tur jūs iepazīsieties un sāksiet satikties. Attiecībā uz dzīvokļa pirkšanu – pasteidzieties, būs izdevīgs piedāvājums. Visu labu jums!


2989... Cik ilgi strādāšu pašreizējā darba vietā? Kur un par ko strādāšu pēc tam?
Nedaudz vēlāk jums nāksies no pašreizējās darba vietas aiziet. Paies vēl nedaudz laika, un jums nāksies meklēt jaunu nodarbošanos, iespējams, mainīt savas darbības profilu, var gadīties, ka pievērsīties ar tirdzniecību saistītai uzņēmērdarbībai.


2528... Trīsarpus mēnešu draudzējamies ar G. Vai G. nopietni vēlas nopietnas attiecības ar mani? Pēdējā laikā jūtu, ka viņš ko slēpj. Vai G. nesatiekas ar kādu citu sievieti? Varbūt viņam kaut kas nepatīk manī? Kas tieši?
Draudzēties ar G. jūs varat, taču uz nopietnām attiecībām ar viņu gan neceriet. Vai viņš jums pašai vispār patīk? Vai arī jūs esat kopā tikai tāpēc, ka gribat ar kādu būt kopā. Vispirms tieciet skaidrībā pati ar sevi. Jūs esat jauna sieviete, kurai viss vēl ir priekšā. Attiecības nevajag veidot vienkārši tāpat, lai pēc tam aizietu katrs uz savu pusi. Vēlams, lai attiecībās tomēr būtu jūtas. Citādi – kā gan jūs varēsiet dzīvot bez mīlestības? Pacentieties, lai jūsu mājās viss mirdzētu un laistītos, nevajadzīgo izmetiet, radiet omulību – lai jums pašai patiktu. Un arī pati saposieties. Priecājieties par visu, kas jums ir, un par savu apkārtni. Kad visu pārveidosiet un pati kļūsiet interesantāka, tad arī tikšanās ar sirdij mīļu vīru – draugu neliks sevi gaidīt.

 

29.septembrī, 2020

2639... Kad sastapšu savu otro pusīti? Vai man mainīt darbu?
Savu otro pusīti pagaidām vēl nesastapsiet, tam vēl tam nav pienācis īstais laiks. Jums pašai jāatjaunojas, un tikai tad kādā izklaides pasākumā jūs satiksiet brīvu, simpātisku vīrieti nopietnām attiecībām. Jūs viņam ļoti patiksiet, tāpat kā viņš jums. mArī mainīt darbu pagaidām nesteidzieties, visam savs laiks. Visu labu jums!


2644... Vai A. panāks pozitīvu iznākumu un ieskaitīs termiņu, vai tuvākā pusgada laikā būs mājās?
Tas būs ļoti sarežģīti. Nav iespējams pateikt konkrētu datumu, kad viņš atgriezīsies mājās. Lūdzieties un lūdziet saviem sargeņģeļiem, lai viņi palīdz A. atgriezties.


2635... Vai būsim kopā ar V.? Vai man turpināt strādāt darbu, vai dzīvot mājās un palīdzēt bērniem?
Līdzās jums varētu būt cits cilvēks, ar kuru jums būs daudz komfortablāk nekā ar V. Atklāti pavaicājiet pati sev, vai jūs tiešām vēlaties būt kopā ar V.? Būs labāk, ja jūs dzīvosiet mājās un palīdzēsiet bērniem.


2914... Esmu fiziski un garīgi nogurusi, vai bērni piedalīsies un palīdzēs apsaimniekot īpašumu? Vai man līdz mūža galam būs jāpaliek vienai?
Jums vajadzētu nomierināties. Drīzāk jūs esat nevis ļoti nogurusi, bet gan zaudējusi līdzsvaru. No rīta pamostoties, centieties priecāties par visu skaisto, ko jūs ieraugāt, izdzirdat, par to, ka spējat elpot un kustēties. Veltiet līdzsvara atgūšanai tik ilgu laiku, cik jums nepieciešams. Bērni censtīsies jums palīdzēt, tikai viņiem, protams, uzreiz neveiksies tik labi kā jums pašai. Tāpēc esiet pacietīga, viņiem būs ļoti nepatīkami, ja sāksiet kritizēt un aizrādīt. Taču jūs tiksiet galā – jums taču nav, kur steigties. Nāksies tikt galā ar savu apātiju un kļūt dzīvespriecīgākai. Tad jums viss izdosies, un jūs arī satiksiet dzīvespriecīgu vīrieti, ar kuru paliksiet kopā līdz pat mūža galam.


2644... Vai mana laulība ar sievu K. saglabāsies? Kāpēc mani aprunā, vai lāsts?
Viss būs atkarīgs no jums abiem. Pacentieties nepazaudēt pašu dārgāko, kas jūsu laulībā bijis. Pret jūsu un K. attiecībām vērsta ļoti spēcīga negatīva iedarbība, burvestība, turklāt jau pirms ilgāka laika. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs no burvestības atbrīvoties.

 

21.septembrī, 2020

2830... Vai man privatizēt dzīvokli, kur dzīvoju vēl šodien? Uzskatu, ka tas ir novērtēts par dārgu. Vai meklēt citu?
Nesteidzieties privatizēt dzīvokli, tas nav tā vērts. Dzīvokļa jautājums atrisināsies pēc neilga laika. Jums radīsies iespēja iegūt citu dzīvokli, kas jums patiks, būs labs un nemaksās visai dārgi.


2556... Vai es vēl satikšu savu liktenīgo īsto cilvēku, lai izveidotu mīļas attiecības? Kāda būs mana nākotne? Cik ilgi būs darbs?
Jā, savu īsto cilvēku satiksiet kādā atpūtas pasākumā. Lai gan šis darbs jums būs neilgu laiku, neraizējieties, pēc tam tiksiet pie daudz labāka, un jūsu nākotne kopumā redzama gaišās un priecīgās krāsās.


2862... Vai pietiks spēka un gudrības pabeigt mācību gadu labi? Kādi ieteikumi? Vai būs cits, labāks darbs, kas sniegs gandarījumu?
Noteikti pietiks spēka un gudrības – jūs taču pati esat gudriniece. Citu darbu gan nāksies pagaidīt, pašlaik visa uzmanība jāvelta skolai. Visu labu!


2517... Vai S. ir mana otra puse? Vai ar S. apprecēšos? Vai S. tuvāko gadu laika dabūs paaugstinājumu amatā?
Nē, jūs ar S. neapprecēsieties. Sakarā ar paaugstinājumu amatā nav atbildes. Visu labu.


2949... Vai saglabāsies laulība, jo vīram ir jauna draudzene? Vai mainīt darbu un dzīvesvietu?
Nesteidzieties šķirties – viss būs atkarīgs no jums abiem ar vīru. Taču, lai saglabātu laulību, nāksies papūlēties. Mainieties pati un nekādā gadījumā nekliedziet uz vīru. Protams, savaldīties ir grūti, taču pacentieties iedomāties sevi viņa vietā un mēģiniet viņu atbalstīt – dzīvē taču visādi var gadīties. Nesteidzieties mainīt arī dzīvesvietu un darbu. Visu labu jums!


2020... Vai atgriezties Latgalē un sākt savu biznesu ģimenes uzņēmumā? Kas notiks attiecībās ar A.?
Pagaidām nesteidzieties atgriezties. Jūs vēl esat vajadzīga vietā, kur esat pašlaik. Pārmaiņas nāks ar laiku. Jūsu attiecības ar A. būs īslaicīgas. Vēlāk kādā jautrā pasākumā jūs satiksiet savu likteni, un jums šķitīs, ka pazīstat viņu jau daudzus, daudzus gadus. Šī tikšanās būs saistīta ar jūsu iepriekšējām dzīvēm.

 

1.septembrī, 2020

2600... Vai dēlam būs savs bērns?
Jā, vēlāk būs.


2820... Vēlos mainīt darbu. Vai es atradīšu tādu darbu, kas patīk, vai tomēr jāpiecieš, kāds ir šobrīd, kā būt? Kā dēls var atbrīvoties no noskauduma?
Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu. Visam savs laiks. Jūs gaida neordināras pārmaiņas, un notiks tā, ka darbs pats iekritīs jums rokās. Tas būs labs darbs, arī labi apmaksāts. Noskaudums uz jūsu dēlu iedarbojas ar jūsu starpniecību. Jūs varat paņemt dēla fotogrāfiju un atnākt pie manis uz pieņemšanu, ja vēlaties, – es jums palīdzēšu.


2692... Vai es šogad atradīšu darbu? Kā lai tieku galā ar finansiālām problēmām? Vai ir iespēja vinnēt loterijā?
Jā, darbu jūs šogad atradīsiet, taču pacentieties pati aktīvāk to meklēt. Kad atradīsiet darbu, atrisināsies arī pārējās problēmas. Arī iespēja laimēt loterijā jums ir, tiesa, laimesta summa nebūs liela. Vairāk jums jāpaļaujas pašai uz saviem spēkiem, nevis veiksmi loterijā.
 

24.augustā, 2020

2575... Kad atradīšu darbu? Kas jādara, lai to atrastu?
Darbs jums būs drīz. Pacentieties mazliet biežāk ieskatīties darba sludinājumos, un viss būs labi.


2658... Kad un kur es satikšu vīrieti, ar kuru izveidot mīlestības pilnas attiecības? Vai man palikt Aizputē? Kā man atgūt dzīvesprieku, mērķtiecību?
Pagaidām nesteidzieties dibināt nopietnas attiecības. Vīrieti, ar kuru veidot mīlestības pilnas attiecības, satiksiet vēlāk, ne šajā gadā. Tas notiks kādā izklaides pasākumā. Jūs abi daudz dejosiet, un viņš iemīlēsies – nopietni un uzreiz –, un arī jūs tāpat. Jums nevajadzētu palikt Aizputē, vēlams pārcelties uz citu pilsētu. Attiecībā uz dzīvesprieku un mērķtiecību ar laiku kļūs labāk. Sāciet visu no jauna, un arī dzīvesprieks atgriezīsies. Veiksmi jums!


2004... Gribu pārcelties uz dzīvi Latvijā. Vai ir piemērots brīdis? Darbs? Vai satikšu otru pusīti?
Pagaidām nesteidzieties atgriezties vietā, kurā jūs dzīvojāt. Tur viss nav tik vienkārši. Laiks nespēlē lielu lomu pārcelšanās jautājumā. Ar darbu ir sarežģītāk. Viss atkarīgs no tā, kāda līmeņa darbu jūs vēlaties. Kad atradīsiet darbu, tur arī satiksiet savu otro pusīti. Viss būs labi.


2635... Vai P. vai L. neizsaimniekos māju, kur pašlaik dzīvo? Vai pirkt blakus zemi otrai garāžai? Vai L. ir P. bioloģiskais bērns?
Nē, neizsaimniekos. Varbūt vienīgi paši vairs negribēs tur dzīvot. Nē, nevajag pirkt zemi otrai garāžai. Par to, vai L. Ir P. Bioloģiskais bērns, jums nav jāraizējas, un nav jāiejaucas šī pāra privātajā dzīvē.

 

11.augustā, 2020

 

2068... Vai ar J. būsim pāris? Man vai ģimenei ir kāds lāsts?
Jā, pret jums, jūsu māju un ģimeni jau pirms krietni ilga laika ir vērsts lāsts. Lūdziet palīdzību dziedniekam, ieteicams, vīrietim, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Vēlams, ka to dara kāds no ģimenes vecākās paaudzes, nevis jūs pati.


2651... Kāpēc M. ar mani komunicē? Kas viņu nomāc un kā palīdzēt?
M. komunicē ar jums tāpēc, ka jūs viņam patīkat. Man nav tiesību pētīt un ietekmēt viņa stāvokli, jo viņš nav vērsies pie manis pēc palīdzības. Veiksmi!


2944... Ar vīru pašķīrāmies pirms diviem gadiem, bija citas attiecības abiem. Vēlamies atjaunot laulību. Vai šogad tas izdosies? Es pārrāvu savas attiecības, jo sapratu, ka tās bija karmiskas, bet viņam? Tiks tam pāri?
Nesteidzieties atjaunot attiecības ar vīru, viņš nav tam gatavs, jums nāksies vēl kādu laiciņu pagaidīt. Vīrs notikušajam tiks pāri nedaudz vēlāk nekā jūs, un nevajag viņu steidzināt. Attiecības atjaunosies pēc kāda ne visai patīkama notikuma. Visu labu jums!

 

 

30.jūlijā, 2020

 

2997... Kā lai iegūstu savas personiskās mājas (fizisku telpu)? Manas, atsevišķas.
Jums nāksies mazliet pagaidīt, līdz stingri nostāsieties pati uz savām kājām.


2918... Man ir problēmas ar rokas pirkstiem. Esmu bijis pie dermatologiem – nekāda rezultāta. Varbūt griezties pie kādas dziednieces?
Cēlonis ir jūsos pašos, tas ir saistīts ar stresu, bailēm, pārdzīvojumiem. Jā, varat vērsties pēc palīdzības pie kādas zāļu sievas, kas nodarbojas ar ādas problēmu dziedināšanu. Jums jāpārbauda arī aizkuņģa dziedzeris – iespējams, ka problēmu iemesls slēpjas tajā.


2625... Vai man vēl cerēt, ka T. atgriezīsies ģimenē? Vai arī viņš paliks kopā ar jauno draudzeni? Varbūt dzīvē satikšu citu vīrieti?
T. neatgriezīsies jūsu mājās, tāpēc visus jautājumus centieties risināt, vairāk paļaujoties pati uz saviem spēkiem, nevis tā, kā to darījāt līdz šim. Jums pašai vēlams kaut nedaudz vairāk pabūt ārpus mājas, nevis noslēgties četrās sienās. Citu vīrieti satiksiet, taču esiet pacietīga – tas nenotiks šogad.


2617... Mana dēla laulība jūk un brūk, ir bērni. Vai tiešām izjuks? Ļoti pārdzīvoju. Kas vainojams pie strīdiem? Ja salabs, vai spēs uzbūvēt māju?
Jūsu dēls nešķirsies, tikai jums nevajadzētu jaukties viņu attiecībās. Vainīgi pie strīdiem ir viņi abi. Taču, cik vien iespējams, atbalstiet un palīdziet pieskatīt bērnus, – tas palīdzēs justies labāk un atplaukt arī viņu mammai. Māju viņi nebūvēs, taču iespējams, ka nopirks. Lūdziet saviem sargeņģeļiem, lai sargā un palīdz jūsu dēla ģimenei un bērniem. Visu labu!


2642... Kādas būs attiecības ar jauno draugu? Vai apprecēšos? Vai būs jauna māja Jūrmalā?
Nē, jūs ar savu jauno draugu neapprecēsieties, un arī ar māju Jūrmalā nāksies pagaidīt.


2740... Kas notiek ar manu meitu? Ko man darīt, kā varu viņai palīdzēt?
Jūs pati zināt, kas ar viņu notiek. Vai tad tas notiek aiz jūsu muguras? Pirmām kārtām jānomierinās jums pašai. Kad mamma izjūt stresu, uztraucas un raizējas, tas ietekmē arī meitu.


2638... Vai I. apprecēsies ar M. un visu mūžu būs kopā?
Uz šo jautājumu atbildes nav.


2884... Vai manas meitas J. un O. atjaunos attiecības ar mani, varbūt prasīt alimentus? Vai satikšu mazdēlu?
Pacentieties pats mazliet vairāk parūpēties par attiecību atjaunošanu ar meitām. Nekādā gadījumā neparasiet alimentus. Tikšanos ar mazdēlu nāksies pagaidīt – visam savs laiks.


2599... Kad un kur satikšu dzīvesdraugu? Kad pārdošu savu mājas daļu un mainīšu dzīvesvietu?
Nesteidzieties meklēt dzīvesdraugu, jūs viņu sastapsiet vēlāk un viena nepaliksiet. Tikšanās notiks negaidīti, iespējams, kādā pasākumā. Turpretī ar mājas daļas pārdošanu gan vajadzētu pasteigties, to nevajag stiept garumā. Dzīvesvietu mainīsiet pēc tam, kad pārdosiet savu mājas daļu. Vēlu jums visu to labāko!


2632... Vai K. uzlabosies attiecības ar G.? Vai G. mani krāpj? Un vai man vajadzētu mainīt darbu?
Jā, uzlabosies, taču ne uz ilgu laiku. Pacentieties paši nokārtot savas attiecības. Jā, darbu jums noteikti vajadzētu mainīt, tad arī viss cits sāks mainīties. Kļūsiet par veiksminieci, tikai jums pašai jāpacenšas.

 

 

9.jūlijā, 2020

2026... Kas mani šogad sagaida attiecību ziņā?Vai var būt jauna iepazīšanās (kolēģe?)
Attiecību ziņā notiks tas, ko jūs vēlaties. Nē, tuvāk iepazīties ar kolēģi nav vērts, jo jau pēc neilga laika kļūs redzams, ka jums būtu bijis labāk bez šīm attiecībām.


2879... Kad man būs savs dzīvoklis? Kāpēc darbā nejūtos labi?
Savs dzīvoklis jums būs tad, kad jūs nopelnīsiet tam naudu. Vēlams dzīvokli pirkt labā rajonā. Jūsu pašsajūta darbā atkarīga no specifiskām attiecībām ar kolēģiem. Dariet savu darbu un neļaujiet attiecībām ietekmēt jūsu pašsajūtu. Nestāstiet par sevi pārāk daudz – ko ēdāt, kā gulējāt. Esiet piesardzīgāka attiecībās.


2705... S. mani uzskatīja par mirušu cilvēku, ignorēja un izvairījās no manis. Vai tagadējā viņas attieksme ir mainījusies, vai tā ir tikai izlikšanās? Kāda ir patiesā viņas attieksme pret mani?
Viņa pamatīgi kļūdījās, jo jūs esat pavisam citāda – jautra un priecīga. Iemesls nav jūsos, bet gan pašā S. Viņa vienkārši bija tādā stāvoklī un jutās tā, kā jutās. Viņai liekās, ka jūs neesat īpaši labā formā. Nē, pašlaik viņa neizliekas. Iekšēji viņa jūtas tieši tāpat kā uzvedas. Viņas attieksmē pret jums neko sliktu neredzu.


2956... Dzimtā slikti veidojas dzīve vīriešiem, tie mirst, dzer, aiziet. Kas jādara, lai tas neietekmētu dzīvi manam dēlam?
Lūdzu, piezvaniet man. Varu jums atbildēt personiski, bet ne žurnālā vai internetā.

 

8.jūlijā, 2020

2658... Vai manai meitai E. atjaunosies attiecības ar civilvīru J.? Vai paliks kopā ar E.?
Nē, attiecības ar civilvīru neatjaunosies. Uz zemes viņiem kopā bija jābūt tieši tik ilgi, cik viņi arī atradās līdzās viens otram. Diemžēl pret jūsu meitu pirms neilga laika ir vērsta negatīva iedarbība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no burvestības varas. Pēc kāda laika jūsu meita būs kopā ar citu vīrieti.


2971... Uztraucos par darba vietu – vai man būs lielas problēmas darbā?
Palīdzību darbā lūdziet saviem sargeņģeļiem. Savukārt veiksmes eņģeļiem serafimiem lūdziet aizsardzību un palīdzību situācijā, kāda darbā izveidojusies. Lūdziet ļoti ļoti daudz reižu, un tikpat daudz reižu neaizmirstiet pateikties.


2821... Kāpēc man neveicas otra bērna radīšanā? Vai man būs vēl bērns?
Jums nevajadzētu būt tik kategoriskai. Lūdziet Dieva un Dievmātes palīdzību, lai ieņemtu veselu, skaistu un gudru mazuli – vienalga, meitenīti vai puisīti. Mazulis atnāks pie jums tad, kad viņu negaidīsiet. Veiksmi jums!


2828... Gribu nopirkt dzīvokli Rīgā un izīrēt, lai pensijā būtu kāda iztikšana. Vai sanāks? Vai pārdošu mašīnu? Vai zaudēšu darbu?
Pagaidām nesteidzieties ar dzīvokļa pirkšanu. Mazliet vēlāk radīsies jums piemērots variants, un satiksiet arī cilvēkus, kas visu palīdzēs nokārtot. Ar laiku arī mašīnu pārdosiet, turklāt par labu cenu. Neredzu, ka jūs zaudētu darbu. Visu labu!


2065... Kad un kur es satikšu savu mīlestību?
Pagaidām nesteidzieties satikt mīļoto, jūs tam vēl neesat gatava. Jums vēl jāpacenšas un pašai jākļūst par vispusīgi attīstītu cilvēku. Mīļoto sastapsiet vēlāk, kādā nelielā pasākumā, kurā piedalīsies aptuveni pieci cilvēki. Tur jūs iepazīsieties.


2637... Manam dēlam A. noteikta diagnoze šizofrēnija. Kad viņš paliks viens, kas viņu sagaida – pansionāts, sociālā māja, vai arī viņš varēs patstāvīgi dzīvot viens? Paldies.
Viņš dzīvos sociālajā mājā, taču ne viens, bet gan kopā ar draudzeni. Neraizējieties tik ļoti par dēlu, jūsu pašas sirds no tā cieš.


2482... Kad es atgriezīšos darbā? Kad un kur es satikšu savu mīlestību?
Darbā atgriezīsieties nedaudz vēlāk. Jūs savu mīlestību jau esat iepazinusi, neatraidiet viņu.

 

 

12.jūnijā, 2020

2065... Kad un kur es satikšu savu mīlestību?
Jums nāksies mazliet pagaidīt. Satikšanās notiks aptuveni pēc pusotra gada kādā izklaides pasākumā. Jūs pati sajutīsiet, ka šis cilvēks ir jūsējais. Tikai jums jāpaciešas. Tomēr gaidot nesēdiet mājās, taču arī nemetieties ap kaklu pirmajam pretimnācējam. Dzīvojiet skaisti, harmoniski un priecīgi. Liktenis neļaus jums ilgi būt vienai. Lai piepildās visas jūsu vēlēšanās!


2991... Vai manā dzīvē vēl ienāks vīrietis saskanīgām attiecībām? Internets vai cits variants? Vai atradīšu vēl darbiņu?
Jā, vīrietis jūsu dzīvē vēl ienāks. Tikai ne uzreiz viss notiks tā, kā jūs vēlētos. Nāksies mazliet pagaidīt. Taču tas, ko sagaidīsiet, būs cilvēks, kurā jums patiks itin viss. Nesteidzieties meklēt darbu. Jūs sāksiet darīt kaut ko kopīgi ar savu jauno draugu. Iespējams, ka viņam būs savs bizness, un jūs nesēdēsiet, rokas klēpī salikusi, bet gribēsiet viņam palīdzēt.

 

 

8.jūnijā, 2020

2566... Kas un kāpēc In. par atriebību, naidu? Kāpēc Ir. ēd mani ārā no darba? Ko darīt?
Pacentieties pati būt labā formā, harmonijā ar sevi, un tas atbalsosies no visām pusēm. Iespējams, ka In. pašai ir kādas problēmas mājās vai attiecībās, un viņa tās nespēj noslēpt. Bet jūs to uztverat personiski attiecībā uz sevi. Runājot par Ir. – tā var gadīties, ja cilvēks neatbilst ieņemamajam amatam. Pārskatiet, pārvērtējiet savu attieksmi pret darbu un arī pret kolektīvu.


2645... Vai pēc daudzu gadu kopdzīves esmu zaudējusi vīru pavisam un velti cenšos glābt laulību? Vai viņš paliks kopā ar jauno draudzeni? Vai satikšu citu vīrieti?
Vīru jūs neesat pavisam zaudējusi, taču visam savs laiks. Pacentieties mainīties pati – ir izveidojušies paradumi, kurus jūs pati vairs nepamanāt, neievērojat un nekontrolējat, bet jūsu vīram tie neļāva justies komfortabli. Laiks ritēja, un sarūgtinājums auga augumā, un nu ir pienācis laiks no traucējošajiem paradumiem atbrīvoties. Pamēģiniet mainīt savu vizuālo tēlu, frizūru – jums diezgan daudz būs jāpiestrādā, lai atkal atgūtu pati sevi. Priecājieties par to, kas jums ir! Mani iepriecina tas, ka jūs cenšaties glābt savu laulību, taču tas neizdosies, ja nemainīsieties pati. Vīrs nepaliks kopā ar jauno draudzeni. Un arī jums cits vīrietis nav vajadzīgs. Esiet laimīga un mīliet sevi un savus tuvākos!


2065... Kas mani sagaida ar J.?
Neko sliktu attiecībā uz jums abiem neredzu.


2644... Vai A. šogad būs mājās? Vai dabūsim Eiropas kompensāciju?
Jūsu ceļā jau izsenis ir vērojami šķēršļi. A. it kā būtu jābūt mājās, taču neizdosies atgriezties. Jā, kompensāciju jūs saņemsiet, taču nāksies to diezgan ilgi gaidīt.


2944... Kādēļ tiku pieņemta darbā maldinoši un zaudēju darbu? Cik ātri izdosies atrast darbu ilgtermiņā?
Es nevaru atbildēt uz pirmo jautājumu, jo tas nav manā kompetencē. Jaunu darbu nāksies pagaidīt, jo vēl nav līdz galam nokārtotas lietas ar iepriekšējo.

 

 

 

11.maijā, 2020

2657... Kad un kur satikšu otru pusi? Kāds viņš būs? Kā veidosies attiecības? Vai būs dzīvesvietas maiņa? Vai dzīvošu Rīgā?
Iespējams variants, ka satiksiet vīrieti nopietnām attiecībām. Tikai romāns neturpināsies ilgi. Kamēr būsiet viņam līdzās, jūs iepriecinās itin viss, kas notiks apkārt. Viņš būs labvēlīgs cilvēks ar stingru raksturu, kura seju nekad nepamet smaids. Pagaidām nesteidzieties mainīt dzīvesvietu – visam savs laiks. Attiecībā uz dzīvošanu Rīgā varu teikt gan jā, gan nē.


2566... Kad un kur es satikšu otru pusi? Kādos apstākļos? Kāds viņš būs? Kā veidosies attiecības? Kad apprecēšos?
Galvenā mācība, kas jums jāapgūst, – jāpārtrauc visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta, neļaujot notikumiem risināties tā, kā tiem jānotiek.


2030... Vai mana māsa S. izveseļosies no audzēja? Vai viņa nomirs?
Izveseļosies, ja izdosies izveidot uzticēšanās un paļāvības pilnas attiecības ar augstākajiem gaišajiem spēkiem.


2944... Kāds būs gads – attiecības, darbs, nauda. Gribu šķirties, bet neesmu pārliecināta par savam attiecībām, jo A. ir precējies. Būs lemts otrreiz apprecēties?
Attiecībās ar A. nav tīrības, tāpēc nekas labs tajās nav gaidāms, arī tad, ja izjauksiet ģimeni. A. tik un tā nepaliks ar jums kopā, tāpēc nav vērts uzņemties grēku. Darbs un nauda – neredzu nekādas pārmaiņas. Jūs jau esat precējusies, tāpēc uz jautājumu, vai būs lemts apprecēties otrreiz, nav atbildes.


2685... Vai es spēšu A. dot to baudu, ko viņš nespēs sameklēt citur? Un tad citas nevajadzēs. Vai tas varētu notikt gada laikā?
Pacentieties. Nav svarīgi.


2879... Vai man iet pašreizējā dzīvesbiedra? Vai man veidosies attiecības ar citu vīrieti? Vai tas būs V., vīrietis, kurš mani vienmēr sveicina, pat ja neesam tuvu pazīstami?
Jā, varat nebūt kopā. Jā, veidosies, tikai ne uzreiz. Nē, tas nebūs Valdis. Viņš nav slikts cilvēks, tikai viņš nav jums vajadzīgs, jums līdzās būs cits vīrietis, jūs viens otrā iemīlēsieties, viņš būs labs.


2862... Es jūtu, ka A. zaudēju. Neesam tikušies trīs mēnešus, viņam zūd interese un iestājas klusums. Ko man iesākt? Vai viņam ir kāda cita un viss ir beidzies?
Jā, attiecības ar A. turpināsies ļoti īsu laiku. Nevajag neko darīt. Mazliet vēlāk jūs sastapsiet citu vīrieti, kurš dāvās jums roku un sirdi. Viņš ļoti priecāsies par to, ka esat satikušies, un jūs arī.


2718... Vai varat palīdzēt – kādēļ manai meitai ir miega problēmas? Viņa nespēj viena aizmigt. Kad guļ blakus, tad var.
Tās kaut kādā veidā ir saistītas ar jūsu darbu. Piezvaniet man.


2592... Vai E. bez manis satiekas, sazinās vēl ar kādu sievieti? Nojaušu par kolēģi. Šķīrusies? Uztraukumam ir pamats? Vērts pirkt loterijas?
Jums pašai nāksies pārvērtēt attiecības ar E. Pamats uztraukumam gan ir, gan tā nav. Attiecībā uz loterijas biļetēm jums pašai jāizlemj.

 

 

7.aprīlī, 2020

2601... Vai ar A. man var izveidoties stabilas attiecības? Ja ne, tad kad satikšu savu cilvēku?
Jums ar A. ir diezgan grūti izprotamas attiecības. Grūti tajās saskatīt skaistu kopīgu nākotni. Jūs nespējat ilgu laiku būt kopā. Jums līdzās būs cits vīrietis – izskatīgs cilvēks ar nelielu sirmumu matos. Jūs viņu sastapsiet kādā ar darba pienākumiem saistītā pasākumā. Tur jūs piesaistīsiet viņa uzmanību. Taču līdz tam vēl kāds laiciņš jāpagaida.


2862... Ir sajūta, ka esmu satikusi to vīrieti, par kuru jūs teicāt pirms diviem gadiem. Tikai viss virzās ļoti lēni un ir attāluma apstākļi. Kādas jūtas un nodomi ir A. pret mani un vai mums izveidosies ģimene?
Jā, tā tiešām ir patiesība, taču jūs pati vēl esat ļoti nepārliecināta par savām jūtām. Un jums arī nav nekur jāsteidzas. Viss ir tieši tā, kā tam jābūt. Jā, viņš vēlas izveidot nopietnas attiecības. Taču esiet pacietīga, nesteidzieties, jūs viņam patīkat. Taču vēlreiz lieku pie sirds: nesteidzieties un nesteidziniet viņu, jo arī viņš baidās kļūdīties attiecībās. Ja vien abi to vēlēsieties, jums ir visas iespējas kļūt par lielisku pāri un pēc tam arī par labu mammu un tēti.  


2658... Vai man izdotos atrast labi apmaksātu un atbilstošu darbu Rīgā? Vai tomēr turpināt attīstīt esošo sirdslietu kā biznesu savās lauku mājās? Vai es un J. esam viens otram?
Rīga nav jums piemērotākā vieta. Jums ieteicams turpināt attīstīt savu sirdslietu savās lauku mājās un pārvērst to par biznesu, turklāt veiksmīgu biznesu. Lūdziet palīdzību saviem sargeņģeļiem šajā lietā, un tā kļūs gana ienesīga. Ar J. jūs varat būt kopā, bet tikai neilgu laiku.


2995... Kā lai sakārtoju savu dzīvi? Ar ko sākt – izbeigt vai palikt esošajās attiecībās, nopirkt dzīvokli vai jāsāk ar ko citu?
Nesteidzieties palikt viena, pacentieties saglabāt attiecības. Arī dzīvokli pirkt pagaidām nesteidzieties – pēc diviem trim mēnešiem, ja vēl to vēlēsieties, noskatīsiet sev pieņemamu variantu un to arī nopirksiet. Tiešām būs labāk, ja dzīvosiet pati savā dzīvoklī.


2566... Kad atgriezīšos darbā? Vai firma bankrotēs? Vai īstenošu savas biznesa idejas? Vai nomaksāšu parādus?
Pagaidām ne, nav noteikta termiņa. Attiecībā uz firmu man nav atbildes, jo tā nepieder jums. Idejas iespējams īstenot tikai tad, ja ļoti centīsieties un būs milzu pacietība. Arī parādus nomasāsiet, ja būsiet ļoti pacietīga.

 

 

3.martā, 2020

2968... Kad un kur sastapšu vīrieti nopietnām attiecībām? Kāds viņš izskatīsies?
Šis vīrietis jau atrodas jums tuvumā. Nevar teikt, ka gluži līdzās, taču nav arī nekur tālu. Jūsu ceļi diezgan bieži krustojas, un jūs mēdzat pat sasveicināties. Drīzumā gaidāms pasākums, kurā atkal satiksieties, bet šoreiz arī iepazīsieties un sāksiet komunicēt. Jūs viņam esat iepatikusies jau sen, taču pati neesat pievērsusi uzmanību šim cilvēkam. Viņš ir vidēja auguma, slaids, mati nav ne gaiši, ne arī tumši. Veiksmi jums!


2566... Man tas vīrietis atteica iepazīšanos. Kad man būs vēl kādas iespējas atrast otru pusi? Kāds viņš būs?
Galvenā mācība, kas jums jāapgūst, – jāpārtrauc visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta, neļaujot notikumiem risināties tā, kā tiem jānotiek.


2566... Vai D. ir mana otra puse? Būšu kļūdījusies, viņš ir man attāls radinieks. Kad būs kāds pavērsiens?
Galvenā mācība, kas jums jāapgūst, – jāpārtrauc visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta, neļaujot notikumiem risināties tā, kā tiem jānotiek.


2944... Kad mans dēls atradīs īsto? Vai būs stabils darbs? Vai būs bērni?
Jā, viņam būs pastāvīgs darbs, tikai pašam mazliet vairāk par savu darbu jāinteresējas, jācenšas iegūt augstāku kvalifikāciju jomā, kurā nolēmis darboties. Pagaidām viņam trūkst prakses un pieredzes. Ar precēšanos steigties nevajag – lai vispirms nostājas pats uz savām kājām. Viņš vēl ir pārāk jauns ģimenes dzīvei. Ģimene viņam, protams, būs, taču tikai tad, kad būs nostabilizējusies darba dzīve. Arī bērni būs, taču ne tik drīz. Neraizējieties tik daudz par savu dēlu – viņš savu uzdevumu izpildīs. Vairāk pievērsieties pati savām vajadzībām, tad arī jūsu ģimenei būs labāk. Visu labu!


2939... No kā ir galvassāpes? Kā tās risināt?
Pret jūsu ģimeni un attiecībām jau diezgan sen ir vērsts lāsts. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Ja vēlaties, es varu jums palīdzēt.


2588... Vai man uzlikts kāds lāsts? Kas mani sagaida tuvākajā nākotnē (darbs, attiecības, mājvieta)?
Pret jūsu ģimeni ir vērsta burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka vīrieša, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.


2828... Vai mēs kopā ilgi dzīvosim? Vai viņam ir kāda cita un vai naudu nospēlē? Vai man kāds vēl paredzēts?
Tā ir jūsu izvēle. Jūs pati izlemsiet, kā dzīvot. Pret jūsu ģimeni ir vērsta burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka vīrieša, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.


2677... Vai šogad būs iespēja man strādāt ģimenes uzņēmumā? Vai es tur kādreiz vispār strādāšu?
Jā, jūs strādāsiet ģimenes uzņēmumā, taču ne šajā gadā. Veiksmi jums!


2547... Pēc cik ilga laika ar A. būtu iespējama kopdzīve? Cik laba mums ir saderība? Vai spēsim pielāgoties viens otram un cienīsim viens otru kopdzīves laikā? Vai viņš nav mani krāpis un ir bijis uzticīgs visu šo laiku?
Pagaidām nesteidzieties veidot kopdzīvi – jūsu attieksmē vienam pret otru vēl daudz kas mainīsies. Jūs kļūsiet pieaugušāki, un jūsu abu pasaules uzskats mainīsies. Jums ir laba saderība īslaicīgām attiecībām. Arī cienīsiet viens otru, ja nebūsiet kopā ilgu laiku. Jautājumus par krāpšanu un uzticību jums būtu jāpārrunā pašiem.


2566... Tā bija nelaime, nevis laime. Kā viņš tika Jūsu lode iekšā, ja ir aizņemts? Viņa askētiskais dzīvesveids, man nav ko teikt.
Galvenā mācība, kas jums jāapgūst, – jāpārtrauc visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta, neļaujot notikumiem risināties tā, kā tiem jānotiek.


2939... Vai tuvākajā laikā izdosies izveidot noturīgas attiecības? Vai dzīvē būs arī veiksme?  
Arī pašlaik jums ir pastāvīgas attiecības. Vispirms tieciet skaidrībā ar sevi – ko jūs vēlaties: vīru, kurš būtu jums draugs, vai arī nemitīgas pārmaiņas. Sakārtojiet sevi un kļūstiet patstāvīgāka.


2944... Vai šajā darbā sevi realizēšu ilgtermiņā? Vai caur šo darbu satikšu vīru? Kas labs notiks 2020. gadā?
Jā, realizēsiet, taču tas nebūs vienkārši. Nāksies ar visu tikt galā, neko neatliekot uz vēlāku laiku. Arī vīru satiksiet, taču tas nenotiks gada pirmajā pusē. Jūs viens otram ļoti patiksiet. Visus plānus izdosies piepildīt, taču, iespējams, tas notiks nākamā gada sākumā.

 

 

13.februāris, 2020

2566... Viņš ir parādījies. Iepazināmies internetā, jūsu nosauktajām pazīmēm atbilst pilnībā. Nebiju atbildējusi uz pusotru gadu vecu vēstuli.
Vēlu jums laimi!


2203... Vai veselības dēļ varēšu strādāt esošajā darbā? Vai būs vīrietis nopietnām attiecībām, kad, kur sastapšu?
Jā, varēsiet, taču ne pārāk ilgu, ne arī īsu laiku – runa varētu būt par padsmit mēnešiem. Pagaidām vīrieša nebūs. Jums mazliet jāparūpējas pašai par sevi – ne tikai par iekšējo pasauli, bet arī izskatu. Pēc aptuveni astoņiem vai deviņiem mēnešiem jūs iepazīsieties ar vīrieti, sāksiet satikties, un pēc kāda laika tas pāraugs nopietnās attiecībās. Satiksieties kādā jaukā pasākumā. Visu labu jums!


Jūs taču saprotat, ka jāmaksā ir šā vai tā – arī tad, ja tiekat viegli cauri. Jums jāmaina attieksme pret nodarījumu un sodu.
2667... Vai mainīšu dzīvesvietu? Vai K. ir man īstā, vai arī satikšu citu? Kad būs ģimene?
Pagaidām vēl dzīvesvietu nemainīsiet, un jums arī nav jāsteidzas to darīt. Visam savs laiks. Jūs paši ar K. noskaidrosiet savas attiecības. Pacentieties attiecību kārtošanā neiesaistīt citus cilvēkus. Būs labāk, ja paši tiksiet ar tām galā bez citu palīdzības. Tad viss būs skaisti. Mazliet vēlāk būs arī ģimene. Citu sievieti neredzu, bet viss atkarīgs no jums ar K.


2637... Vai dēlam A. būs piemērots veiksmīgai un mierīgai dzīvei vīramātes dzīvoklis? Viņa nesen aizgāja mūžībā un bija enerģētiski ļoti stipra un aktīva? Vai labāk dzīvokli pārdot? Paldies!
Nesteidzieties pārdot šo dzīvokli. Iespējams, ka dēls varēs apmesties šajā dzīvoklī pēc pusgada. Vēlams atbrīvoties no nevajadzīgajām lietām un mēbelēm, veikt kosmētisko remontu un pārkārtot dzīvokli. Dēls tajā jutīsies labi. Dzīvokli pārdot nevajag.


2573... Kas mani sagaida 2020. gadā (veselība, attiecības, dzīvesvietas maiņa)? Vai ar A. būs kas kopīgs?
Līdzās jums būs cits vīrietis. Jūs viņu pazīstat jau kopš bērnības. Dzīvesvietas maiņa jūs gan sagaida, taču ne šajā gadā. Attiecībā uz veselību – piekopiet veselīgu dzīvesveidu, savā namā biežāk ļaujiet ienākt priekam un pozitīvām emocijām.


2215... Vai meitas lēmums doties uz ārzemēm ir pareizs? Kad viņai pašai izveidosies ģimene? Vai redzat tajā atvases?
Pret jums, jūsu ģimeni un attiecībām ir vērsts lāsts. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības. Ja vēlaties, es jums palīdzēšu. Pierakstieties uz pieņemšanu un ierodoties ņemiet līdzi meitas fotogrāfiju.


2868... Vai mana mazmeita G. dabūs kāroto darbu? Kā veiksies attiecībās?
Kāroto darbu viņa dabūs vēlāk, vispirms nāksies darīt ko citu. Taču lai paciešas, arī pieredze viņai ir vajadzīga. Arī attiecības būs, tikai visam savs laiks.


2637... Kad es atradīšu darbu? Vai tas būs labi apmaksāts? Valsts vai privātais sektors?
Darbu atradīsiet drīz vien, un tas būs labs darbs, par kuru arī labi maksās. Tas būs darbs privātajā sektorā, taču cieši saistīts arī ar valsts lietām.

 

 

21.janvāris, 2020

 

2925... Vai satikšu vīrieti, kurš iemīlēs mani un manas divas meitiņas kā savas?
Pagaidām jums līdzās ir cilvēks uz neskaidriem noteikumiem. Bet ar laiku atnāks arī tikšanās ar vīrieti, par kuru sapņojat, kurš iemīlēs jūs un jūsu divas meitiņas. Tikai nesēdiet un negaidiet brīdi, kad tas notiks. Audziniet savas divas brīnišķīgās meitas, dzīvojiet savu dzīvi šeit un tagad, un jūsu laime nepaies jums garām. Veiksmi jums!


2637... Vīra māte nesen aizgāja mūžībā, mans vīrs teica, kā piedot mātei viņas novēlējumu, lai viņam būtu daudz lielākas problēmas ar savu dēlu, nekā viņai ar viņu. Varbūt tiešām viņas novēlējums darbojas, jo dēls A. kopš pusaudžu laika ļoti izmainījās uz slikto pusi? Paldies.
Pret jums un jūsu ģimeni jau sen ir vērsts lāsts. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības. Ja vēlaties, es jums varu palīdzēt, – pierakstieties uz pieņemšanu.


2646... Vai pašreizējā darbā strādāšu līdz pensijai? Vai mainīšu, kad labāk mainīt darbu?
Nesteidzieties pagaidām mainīt darba vietu. Ar laiku jūsu darba vietā notiks kaut kas, un jūs pats izlemsiet no tās aiziet. Jūsu paziņas sāks jums piedāvāt kaut ko daudz labāku par jūsu veco darbu.


2646... Man ir dzīvoklis Jūrmalā, kur un ar ko es dzīvošu vecumdienās?
Nav nekādas skaidrības, kur un ar ko kopā jūs dzīvosiet vecumdienās.


2646... Pašlaik ir attiecības ar sievieti S. Vai pastāv iespēja jaunām attiecībām ar citu sievieti? Kopīgs bērns?
Tieciet skaidrībā ar savām jūtām pret savu draudzeni. Tāpat vien jūs savas attiecības turpināt nevarēsiet. Jā, ir iespējamas attiecības arī ar citu sievieti, taču ne šajā gadā. Attiecībā uz bērniņu – klusums. Visu labu jums!


2727... Kad un kur es satikšu otru pusi? Kāds viņš izskatīsies? Kā veidosies attiecības? Kādā krāsā viņam ir acis, mati, kāda profesija?
Galvenā mācībstunda, kas jums jāapgūst, – jāpārtrauc visu analizēt un interpretēt pēc savas saprašanas, liedzot lietām notikt tā, kā tām jānotiek. Es nevaru sniegt jums citu atbildi.


2869... Kā veidosies attiecības? Vai nemelo un nav cita sieviete?
Jums pašiem jātiek skaidrībā ar savām attiecībām. Tās ir saistītas ar jūsu abu iepriekšējām dzīvēm – ko jūs viens otram esat solījuši un par ko vienojušies.


2835... Vai izdosies ātri dabūt labu darbu? Vai satikšu savu īsto vīrieti un vai izdosies šogad nopirkt dzīvokli?
Jā, jūs varēsiet veiksmīgāk nekā jebkad nopirkt dzīvokli uz izdevīgiem noteikumiem. Pēc tam, kad būsiet nopirkusi dzīvokli, netālu no jūsu mājām būs izdevīgs darba piedāvājums. Piekrītiet tam! Vīrieti sastapsiet vēlāk, pēc aptuveni diviem gadiem. Visu labu!


2828... Vai mēs 2020. gadā pazaudēsim savu darbu? Kā būs ar finansēm? Vai var veikties loterijā?  
Nomierinieties. Nē, nepazaudēsiet, taču tas nenozīmē, ka varat strādāt pa roku galam. Jums nāksies mazliet vairāk iemācīties ekonomēt. Varat arī laimēt, taču laimests būs neliels. Veiksmi jums!
2860... Esmu atraitne. Vai vēl satikšu draugu?  Vai meitas ģimenei jāpērk blakus esošais dzīvoklis?
Īsām tikšanās reizēm – nē, dzīvei – jā. Viņš dzīvo kaut kur pavisam netālu no jums. Viņš jūs pazīst, jūs viņu – ne. Attiecībā uz meitas dzīvokli – tas nešķiet pats labākais variants. Ir arī labāki varianti, tikai nevajag baidīties no jaunā. Visu labu!


2212... Vai paliksim kopā? Vai A. turpinās tikties ar R.?
Pret jums, jūsu attiecībām un ģimeni ir vērsta spēcīga negatīva iedarbība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.  


2635... Vai manam dēlam kļūs labāk un viņš varēs strādāt? Vai ir iespējams viņam palīdzēt?
Jā, ar laiku viņš sakārtos sevi. Tikai viņam pašam pēc tā jātiecas. Jā, viņš varēs strādāt, un, lai gan viss nenotiks raiti kā pa diedziņu, viņš tiks galā.


2621... Vai mana meita kādreiz un kad tiks vaļā no sava drauga, kurš ir profesionāls afērists.
Tas notiks, ja vien viņa pati to vēlēsies.

 

 

18.decembris, 2019

2602... Vai man ar V. Izveidosies kopdzīve? Ja ne, tad vai man būs vēl kāds vīrietis?  
Nē, neizveidosies, jo starp jums nav skaistu un harmonisku attiecību. Līdzās jums būs cits vīrietis. Ar viņu jūs iepazīsieties pēc ne pārāk ilga laika kādās kāzās, un pamazām jūsu attiecības pāraugs lielā mīlestībā. Visu labu jums!

 
2521... Vai ir dzimtas lāsts? Ar ko slimo radiniece, kāda viņai nākotne?
Pret jums un jūsu ģimenes attiecībām jau pirms ilgāka laika ir vērsts nolādējums. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no lāsta. Meklējiet vecāka gadagājuma dziednieku, kurš nodarbojas ar balto maģiju.


2983... Atgriezties vecajā darbā, līdzīgā, vai kur? Kam un kā jāsaimnieko laukos?
Nesteidzieties atgriezties vecajā darbā, jums piedāvās kaut ko līdzīgu vecajam darbam, taču ar izdevīgākiem noteikumiem. I. ieteicams palikt un saimniekot laukos. Saimniekošanas veidu gan nāksies mainīt, tad ar laiku viss nokārtosies. Vienai pašai gan būs grūti tikt galā, būs vajadzīga palīdzība.


2637... Jūs sacījāt, ka man izdosies lieta, par kuru es nevarēju pat sapņot, bet šoruden to izdevās izdarīt! Tas ir brīnums! Liels paldies!
Es ļoti priecājos par jums. Priecīgus jums Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!


2949... Vai manam vīram ar mīļāko būs ilgstošas attiecības? Vai mūsu kopdzīvi ir vērts turpināt?  
Pacentieties paši kopā ar vīru tikt skaidrībā par jūsu attiecībām. Jums vienai pašai nevajag izlemt jūsu ģimenes likteni. Pirmām kārtām mainieties pati – saņemieties, lai kļūstu tāda, kas pati sev patiktu. Soļojiet pa dzīvi ar smaidu sejā, un viss sāks mainīties uz labo pusi. Kad, ejot pa ielu, citi ļaudis jūs pavadīs ar skatienu, jūs būsiet guvusi panākumus. Jūsu kopdzīvi noteikti ir vērts turpināt. Izšķirties jūs vienmēr paspēsiet. Vēlu jums veiksmi un visu to labāko!


2830... Vai varat pateikt pazīmes cilvēkam, kurš paņēma slepus 150 eiro no man glabāšanā uzticētās naudas?
Jūs taču pats labi zināt, kurš to paņēma, kāpēc gan vaicājat man? Neturiet vairs naudu vietā, kas visiem labi zināma.


2634... Kādas būs attiecības kopā ar E.? Vai būšu kopā ar citu vīrieti, varbūt G.? Vai kāds no viņiem ir liktenīgais?
Attiecības ar E. ilgi neturpināsies. Ar G. jums varētu būt īslaicīgas attiecības. Par jūsu liktenīgo varētu kļūt E. – ja jūs viņu būtu mīlējusi. Diemžēl jūs nemīlējāt. Visu labu jums!

 

10.decembris, 2019

2673... Vai man uzlikts lāsts? Kas mani sagaida turpmāk?
Jā, taisnība – pret jums ir vērsta negatīva iedarbība, taču tas nav klāsts, bet gan nobūrums. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Ja gribat, es varu jums palīdzēt.


2566... Vai pārcelšos dzīvot uz Austrāliju? Vai tā man būtu piemērota? Kad? Gribu mainīt dzīvi pilnīgi visās jomās. Vai izdosies?
Nav tā, ka Austrālija jums būtu piemērota vai arī nebūtu piemērota. Būs tā, kā jūs izvēlēsieties, – varat pārcelties un varat arī nepārcelties. Nav arī nekāda laika ierobežojuma. Mainieties pati – nav vaina dzīvē, bet jūsos pašā. Ja ļoti centīsieties, tad arī dzīve mainīsies. Visu labu jums!


2631... Kādas man ir un būs attiecības ar māsu?
Jūsu attiecības ar māsu nav visai labas – jūs viena otrai neuzticaties. Taču attiecības var izvērsties brīnišķīgas, ja jūs viena otrai piedosiet. Pacentieties uzmanīgāk izturēties viena pret otru. Iespējams, ka jūsu attiecību iemesls ir karmisks parāds. Taču tas ir nokārtojams. Ja vēlaties, es jums palīdzēšu. Visu labu!


2967... Vai es aizbraukšu strādāt uz ārzemēm, jo, šeit strādājot, grūti nomaksāt kredītus? Vai attiecības ar A. uzlabosies?
Jā, aizbrauksiet, taču mazliet vēlāk, kāds jūs ieteiks. Taču tur uzreiz viss neritēs pārāk gludi. Paies laiciņš, līdz iedzīvosieties un iejutīsieties, un varēsiet nomaksāt kredītus. Runājot par attiecībām, – visam savs laiks, dzīve pati noliks visu pa vietām. Veiksmi jums!


2944... Vai nākamgad izšķiršos pie notāra vai caur tiesu? Mantrausības dēļ zaudēšu īpašumus un mantu? Kāda nākotne attiecībām ar K.?
Nomierinieties, neredzu nekādu šķiršanos – ne tagad, ne arī vēlāk. Nebūs ne tiesas, ne notāra. Īpašumu un mantu varat zaudēt kuru katru brīdi strīda dēļ. Attiecībām ar K. nav nekādas nākotnes. Visu labu jums!


2642... Ar A. jūtos vientuļa, vai var vēl ko glābt attiecībās ar Al.? Vai būs vispār cits vēlāk?
Ne ar A., ne Al. neredzu nekādas attiecības – kopā ar jums būs cits vīrietis, nedaudz jaunāks par jums. Jūs iepazīsieties kādā ballītē. Jūsu draudzība pamazām pāraugs romantiskās attiecībās. Pacentieties uzreiz neļauties intīmām attiecībām – visam savs laiks.

 

 

21.novembris, 2019

Vai I. būs dzīvesvietas maiņa un pārdos māju? Man būs jādomā, kur dzīvot? Vai R. atgriezīsies pie manis?
Jā, I. māju pārdos, tikai tas notiks pēc kāda laika. Un arī par to, kur dzīvot, jums būs jādomā. Taču dzīvokļa jautājums nokārtosies, tikai jums jāpievērš uzmanība piedāvājumiem, kas nonāks jūsu redzeslokā.


2235... Vai es apprecēšos? Vai man būs normāls darbs?
Jā, jūs apprecēsieties. Jums būs arī labs darbs un laba alga. Visu labu!
2030... Vai kāds no šiem vīriešiem ir īstais? A.? I.? Kas mani sagaida nākotnē?
Neviens nav īstais. Lai būtu īstais, nepieciešama mīlestība. Prieks, mīlestība un labklājība.


2673... Vai man ir uzlikts lāsts?
Jā, diemžēl tā ir taisnība – jums uzlikt lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.


2677... Vai meitai būs ģimene, bērni? Vai redzat ceļojumu uz Zviedriju?
Jūsu meita apprecēsies ar brīnišķīgu cilvēku, būs ģimene un bērni. Jā, ceļojums uz Zviedriju būs, tikai ne šogad. Taču viss notiks skaisti.

 

 

20.novembris, 2019

 

2920... Kāpēc dēls neturas nevienā darbā ilgi? Vai tas, ka bieži lieto alkoholu, kaut kad beigsies? Kā turpmāk varēšu izturēt slodzi? Vai darbā kas mainīsies? Kā veselība?
Jūsu dēls nevēlas strādāt, tāpēc arī iznāk, ka nevienā darbā viņš ilgi neturas. Jums mazliet vairāk jālūdzas par savu dēlu, tad arī viņš mainīs savu dzīvesveidu, un viņa domāšana vērsīsies uz labu. Bet pagaidām viņš savā priekšā redz tikai visu slikto. Jums jāpievēršas arī sev pašai. Stress, bailes, kas rodas, kontrolējot savu pieaugušo, patstāvīgo dēlu, – kā gan jūs spējat atjaunot spēkus un būt labā formā? Taču jums jācenšas atgūt spēkus. Lūdziet Dievu, Dievmāti, savus sargeņģeļus, veiksmes eņģeļus serafimus, lai viņi pasargā un palīdz jūsu mājai un ģimenei. Lūdziet, un tā jūs palīdzēsiet gan pati sev, gan dēlam. Visu labu jums!


2827... Veselība, darbs, finanses, vecumdienas, dzīvesvietas maiņa? Lūdzu īsu izskaidrojumu par mazdēla K.N. stiprajām galvassāpju lēkmēm un lejupslīdi visās jomās.
Diemžēl pret jums un jūsu ģimeni ir vērsta burvestība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no burvestības.


2215... Vai mana meita nokārtos autovadītāju apliecību? Vai ir vērts mēģināt?
Viņa vēl nav tam gatava. Lai apliecību iegūtu, vēlams labi zināt teoriju un braukšanu. Taču mēģināt ir vērts. Es redzu, ka pēc kāda laika, iespējams, vajadzēs pārbaudījumu atkārtot.


2200... Kad mainīšu dzīvesvietu? Vai tā būs pilsēta vai lauki? Kāpēc nevaru sakārtot savu dzīvi? Vai ir nolādējums?
Jā, pret jums jau pirms ilgāka laika ir vērsts nolādējums. Tāpēc ieteicams no tā atbrīvoties, un tad arī visi jūsu jautājumi sāks risināties. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.


2660... Vai man kādreiz būs vieglāks darbs bez stresa un līdz pensijas sasniegšanai?
Jums pašai nāksies par to parūpēties. Jūs taču zināt, ka zem guloša akmens ūdens netek. Meklējiet starp saviem mīļajiem paziņām, starp radiniekiem gan ne. Redzēsiet, ka jums paveiksies. Savā darbā jūs nepaliksiet ilgi, izdomāsiet kaut ko labāku. Veiksmi jums!


2598... Kad man būs darbs?
Darbs jums būs drīz. Lūdziet erceņģelim Mihailam un sargeņģeļiem palīdzību un aizsardzību jūsu jaunajā darbā.


2944... Kurā jomā un kad darba atrašana dos rezultātu? Kad ģimene un bērni?
Jums nāksies pārprofilēties, un tikai tad atradīsiet darbu, kas dos labu rezultātu. Izmantojiet jebkuru piedāvājumu, kurš jums iepatiksies. Pamēģiniet, un jums būs darbs, kad vien to gribēsiet. Ģimene un bērni būs nedaudz vēlāk. Sāciet ar darbu, kas jūs iepriecinās, un viss pārējais radīsies pats no sevis. Esiet laimīga!


2870... Vai mēs ar vīru pārdzīvosim krīzi un būsim kopā? Vai mums būs laimīga tālākā kopdzīve? Vai nopirksim mājokli un kad tas varētu notikt?
Pagaidām nesteidzieties iegādāties mājokli. Sāciet cienīt viens otru. Pajautājiet sev, kas jūs tā ir sadusmojis, ka neizdevās kopdzīve? Abi nomierinieties – jūsu attiecībās viss nav tik slikti, tajās ir bijis un vēl arvien ir arī kaut kas labs. Padzīvojiet un pavērojiet partnera un arī pati savu izturēšanos. Viss mainīsies, un laimīga dzīve sāksies, ja vien jūs to vēlēsieties.


2838... Vai nākamgad atgriezīšos savā darba vai meklēt iespēju strādāt iepriekšējā darbā? Vai labāk mēģināt uzsākt savu uzņēmējdarbību?
Pagaidām nesteidzieties atgriezties savā darbā – arī iepriekšējā ne. Jums labāk uzsākt pašai savu uzņēmējdarbību. Viss izdosies.


2789... Strauji krītas biznesa ieņēmumi. Vai gaidāms uzlabojums? Vai pret mani vērsta negatīva iedarbība?
Diemžēl pret jums tiešām ir vērsta negatīva iedarbība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no burvestības.


2953... Vai man un dēlam būs stabilitāte ar mīļotiem cilvēkiem? Vai pārdošu dzīvokli?
Jā, būs, tikai jums pašiem nāksies par to parūpēties. Dzīvokli pārdosiet pēc kāda laika, tikai nevajag atdot to pārāk lēti.


2862... Kā man ies mīlestībā ar A. vai E.? Vai būs bērni?
Ar A. neies nekā. Ar E. mazliet vēlāk var izveidoties īslaicīgas attiecības. Bērnus bez mīlestības ieņemt nevajag.

 

 

 

16.oktobris, 2019

2933... Vai un kad mēs tiksim pie savas mājas? Kādā veidā? Vai man ar vīru T. vēl būs bērni? Cik?
Jā, tiksiet, tikai ne šajā gadā. Māja jums būs kā dāvana. Un arī vēl viens bērniņš būs.

2939... Kā būs ar darbu, vajag lielu kredītu, vai varēšu atmaksāt, kā ar vīru un lāstu?
Pašreizējā darbā jūs pārāk ilgi neaizkavēsieties, pāriesiet uz citu, labāk apmaksātu, arī amats būs atbildīgāks. Saņemt kredītu ir iespējams, taču ar atdošanu var rasties problēmas. No lāsta ieteicams atbrīvoties.

2715... Vēlos atvērt skaistumkopšanas kabinetu. Vai bizness būs veiksmīgs? Vai tas ir īstais laiks biznesa uzsākšanai?
Pagaidām nesteidzieties atvērt skaistumkopšanas kabinetu. Vieta, kur jūs gribat to iekārtot, nav pati labākā izvēle. Taču bizness būs veiksmīgs, ja pareizi izvēlēsieties darbiniekus un iekārtojumu. Nav skaidrs, par kuru laiku jūs runājat, kad vaicājat, vai tas ir piemērots biznesa uzsākšanai, – par šo mēnesi vai šo gadu.

2566... Gadā laikā otrā puse nav uzradusies. Jums tur nepareizi rāda. Pat pēc apraksta nav neviens līdzīgs. Un askēts vispār nav.
Jums jāpārstāj visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta. Tā jūs neļaujat lietām notikt tā, kā tām būtu jānotiek.

2556... Vai būšu kopā ar J.? Vai būs laimīgas attiecības? Ja ne – kas mani sagaida turpmāk? Kādas pārmaiņas gaidāmas dzīvē?
Jā, jūs būsiet kopā, taču tas viss nav tik vienkārši, jo viņš nav parasts cilvēks. Tikai tad, ja balstīsieties uz cieņu, attiecības veidosies laimīgas, cita ceļa nav. Kopā jūs daudz ceļosiet.

2860... Vai pārcelties dzīvot pie dēla uz ārzemēm? Cik ilgi strādāšu pašreizējā darbā?
Pagaidām nesteidzieties pārcelties dzīvot ārzemēs pie dēla. Jūs strādāsiet šajā daudz ilgāk, nekā pati iedomājaties.

2566... Vai pēc šamaniskā rituāla mana dzīve izmainīsies uz labāku? Vai atnāks manis iemīlētais vīrietis, kas negrib iepazīties?
Jums arī tāpat dzīve ir gana laba. Vajag priecāties par to, kas jums ir, un pateikties Dievam par to, ka ir tā, kā ir. Jo mums nav lemts uzzināt, kā būtu, ja būtu tā, kā mēs vēlamies.

 

9.oktobris, 2019

 

2659... Kāpēc kolēģe I. ceļ man neslavu, vērpj intrigas? Kad un vai tas beigsies?
Nav gluži tā, kā jūs iztēlojaties. Pacentieties tikt galā ar saviem darba pienākumiem, un citu cilvēku attieksme pret jums izmainīsies. Jums ieteicams stingrāk izturēties pašai pret sevi, un tad viss nostāsies savās vietās. Veiksmi jums!

2455... Kad satikšu īsto vīrieti attiecībām un vai būs bērni? Būs ilgstošs darbs esošajā darba vietā vai meklēt jaunu?
Jums tuvumā jau ir šis cilvēks – vienīgais, visās jomās uzticamais cilvēks, ar kuru var veidot stabilas attiecības, draugs uz visu mūžu. Vēlāk būs arī bērniņi. Šajā darbā jūs neturpināsiet strādāt ilgi – vairākas reizes dosieties dzemdību un bērna kopšanas atvaļinājumā. Pagaidām nesteidzieties meklēt citu darbu, laiks rādīs. Visu labu jums!

2658... Vai ieilgušais ģimenes konflikts atrisināsies? Vai attiecības ar biznesa partneri uzlabosies, vai ar savstarpēju cieņu likvidēsim biznesu? Vai uzsāktās attiecības nesīs laimīgu kopdzīvi?
Viss būs atkarīgs no jums un citiem ģimenes locekļiem. Jums pašai nāksies pieņemt pareizos lēmumus attiecībā uz partneri. Dažos jautājumos viņam ir ļoti atšķirīgs viedoklis no jūsējā, jūs pārāk cenšaties ņemt virsroku par katru cenu. Taču galu galā viss izdosies. Kad jūs pati izlemsiet kaut ko darīt citādi, nekā ierasts, pēc šī pareizā lēmuma jūs šķirsieties, būdami vislabākajās attiecībās. Uzsākto attiecību jautājumā varu jums ieteikt nomierināties – visam savs laiks. Un galu galā viss atrisināsies pat labāk, nekā jūs iztēlojaties. Sāciet ar cieņu pret partneri, un tad jūs kļūsiet par pašu laimīgāko sievieti un arī mammu.

2566... Kad un kur es satikšu otru pusi? Kāds viņš izskatīsies? Kā veidosies attiecības? Kad uzlabosies finanses?
Galvenā mācība, kas jums jāapgūst, – jāpārstāj visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta. Tā jūs neļaujat notikt lietām tā, kā tām būtu jānotiek.

2673... Kā lai noņem lāstu? Kas mani sagaida turpmāk?
Pirms neilga laika pret jums ir vērsta burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Meklējiet dziednieku vīrieti.

2673... Vai man ar vīru ir uzlikts lāsts? Vai mēs ar vīru atkal būsim kopā?
Pirms neilga laika pret jums ir vērsta burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Meklējiet dziednieku vīrieti.

2961... Satraucos par dēlu. Viņš ir atkarīgs no spēļu automātiem. Kā tikt vaļā no šīs nelaimes? Vai viņam būs ģimene?
Varu ieteikt ļoti labu ārstu, kurš reizē ir arī dziednieks un varētu jūsu dēlam palīdzēt. Lūdzu, piezvaniet man pa tālruni 29402524.

 

20.septembris, 2019

 

2684... Kādas izmaiņas gaidāmas tuvākajā nākotnē? Kādā sfērā meklēt darbu (Latvijā vai ārzemēs)?
Tuvākajā laikā jūs sagaida dzīvesvietas maiņa. Jaunajā vietā iegūsiet daudz jaunu paziņu, un tas jūs iepriecinās. Darbu vēlams meklēt ārzemēs, tikai nepiesakieties uz aprūpētājas vietu, meklējiet kaut ko radošāku. Mācieties valodas. Un centieties parūpēties par sevi, atjaunot spēkus, lai būtu labā formā. Visu labu jums!

2751... Kā ar darbu? Vai pāriešu uz citu nodaļu? Vai darba dēļ atkal nav attiecību? Vai veidot attiecības ar K.?
Pagaidām uz citu nodaļu nepāriesiet. Vadība jūs pārcelt negrasās. Iespējams, tas notiks uz pavasara pusi. Par kādām attiecībām ir runa? Jums nav ieteicams darbā veidot nekādas īslaicīgas attiecības. Arī ar K. būtu labāk attiecības neveidot. Visu labu!

2215... Vai mana meita mainīsies uz labo pusi?
Tas nav viegls uzdevums, kas jāpaveic jums un jūsu ģimenei. Viss būs atkarīgs ne tikai no meitas, bet arī no jums pašas un visiem pieaugušajiem jūsu ģimenes locekļiem. Nevajag izpildīt visas meitas iegribas, lai viņa pati mazliet vairāk papūlas un darbojas.

2027... Vai man un K. būs laimīgas, ilgstošas attiecības un veiksmīgs kopīgs bizness?
Tas, kā mēdz teikt, pagaidām vēl rakstīts ar dakšām ūdenī. Ja jūs domājat, ka kopīgs bizness atjaunos starp jums ilgstošas attiecības, jūs kļūdāties. Taču veiksmīgs bizness var būt arī bez attiecībām. Visu labu!

2943... Vai izveidošu kopdzīvi ar V.?
Bet vai jūs pati to vēlaties? Kādēļ gan kaut ko uzsākt, ja pati neesat par to pārliecināta? Kopdzīve taču neilgs tikai mēnesi vai gadu. Veiksmi jums personiskajā dzīvē!

2925... Kad vīram izdosies pārdot mantoto īpašumu?
Jums ieteicams neiejaukties šajā situācijā. Tas nav jūsu mantojums. Viņš pats tiks galā un izlems, kā to izdarīt.

2669... Vai S. apprecēsies ar O.? Vai būs kopīgi bērni?
Es domāju, ka šis jautājums jums jāuzdod S. un O. Pašiem.

2566... Vai es tagad zinu savu otru pusi? Viņš ir parādījies? Es viņu nemaz nebiju pamanījusi, ne iedomājusies? Man būt prātīgai?
Galvenā mācība, kas jums jāapgūst, – jāpārstāj visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta. Tā jūs neļaujat notikt lietām tā, kā tām būtu jānotiek. Prātīgai jums jābūt noteikti – tas vienmēr atmaksājas.

2618... Vai manam dēlam kādreiz mazināsies agresivitāte? Vai mani pašu vēl gaida personīga laime?
Viņam nepieciešama grēksūdze. Kad dēla dvēsele nomierināsies, arī agresivitāte mazināsies. Tad arī jūs pati atgūsiet formu, un pie jums atnāks viss skaistais. Visu labu!

2246... Vai ar J. būšu kopā? Vai satikšu savu vīrieti?
Kopā ar J. jūs būsiet neilgu laiku. Pēc tam kādā izklaides pasākumā jūs satiksiet citu vīrieti. Tur jūs iepazīsieties un varēsiet priecāties par panākumiem jūsu personiskajā dzīvē. Visu labu!

 

 

10.septembris, 2019

 

2878... Vēlos pārtraukt attiecības ar esošo vīrieti. Vai, kad un kur satikšu vīrieti, ar kuru izveidosies kopdzīve? Vai laimēšu loterijā?
Jūsu pašreizējās attiecībās nav nākotnes. Satikšanās notiks vēlāk, kad jums nebūs drauga. Kad būsiet viena, tad arī viss notiks. Pagaidām neredzu, kur un kad tas notiks, tas noskaidrosies vēlāk. Jā, jūs laimēsiet, tikai tā būs neliela naudas summa.

2675... Kad satikšu otru pusīti? Vai būs bērni? Vai palikšu šajā darbā? Vai būs paaugstinājums? Vai nebūs jāmaina dzīvesvieta?
Jūsu otrā pusīte ir netālu no jums, jūs viņu jau pazīstat, un arī uz tikšanos nebūs ilgi jāgaida. Jūs drīz sastapsieties, savienosiet savas dzīves, un vēlāk radīsies arī bērni. Pagaidām nesteidzieties iet projām no pašreizējā darba, ir jāpaciešas. Pagaidām arī dzīvesvieta nebūs jāmaina, bet vēlāk izveidosies situācija, kad nāksies pārcelties uz citu vietu, ne visai tālu no šīs. Tas būs dzīvoklis.

2989... Vai dzemdēšu, kad, vai nav bīstami veselībai? Kad precēšos? Paldies.
Pat nezinu, kā atbildēt uz jūsu jautājumiem. Iespējams, to varētu izdarīt, personiski tiekoties.

2773... Vai mums ar V. būs ilgstošas attiecības? Vai varu rēķināties ar šābrīža darbu turpmāk?
Attiecības nebūs ilgstošas. Līdzās jums būs cits vīrietis, ar kuru jūs jau bijāt pazīstama mazliet senāk, pirms kāda laika. Šābrīža darbs gan būs uz ilgu laiku.

2662... Kas mani sagaida 2020. gadā – darbs, ienākumi, ģimene?
Darbs jums būs ilgu laiku. Nesteidzieties ar secinājumiem. Būs jums gan veselība, gan darbs – ar visu tiksiet galā. Pārtrauciet apmeklēt visus saviesīgos pasākumus pēc kārtas – izdevumi samazināsies. Ģimene – ja ir labs noskaņojums, viss nokārtosies.

2917... Kāpēc mana dzīve pēdējā laika neveicas? Vai tiešām lāsts? Kā veiksies ar mantotā īpašuma pārdošanu?
Jums jau pirms ilgāka laika ir uzlikts lāsts. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības. Ja vēlaties, varu jums palīdzēt, – zvaniet!

2566... Kāpēc man ir bailes runāt? Tur ir čakra ciet? Kā to pārvarēt, izārstēt? Kā iegūt dzīves pašpārliecinātību un pašapziņu?
Kādā līmenī jums ir bailes runāt – sarunā viens pret vienu vai publiski?

2827... Kad satikšu savu otru pusīti, savu cilvēku?
Savu otro pusīti sastapsiet mazliet vēlāk. Satiksieties kādā izklaides pasākumā. Viņš būs skaists un simpātisks vīrietis.

2935... Vai izdosies reiz tikt galā ar savam seksuālas dabas problēmām un barjerām? Kā to izdarīt?
Jā, izdosies! Ja vēlaties saņemt manu palīdzību, lūdzu, zvaniet!

2020... Vai vēl lemta mīlestība, kāpēc laulība ir tik smaga? Vai atteikties no mantotās zemes ar milzu nodokļiem, vai tiesāties?
Jā, mīlestība jums vēl ir lemta. Kāpēc laulība ir tik smaga, zināt jūs pati. Nesteidzieties atteikties no mantotās zemes, labāk šajā jautājumā mēģiniet vērsties tiesā. Pasteidzieties! Ja pareizi noformēsiet dokumentus, jūs lietā uzvarēsiet.

2601... Vai šķiroties es spēšu nodrošināt meitu un vai man paliks dzīvoklis? Vai šogad man būs lemts satikt vīrieti, ar kuru veidot stabilas attiecības?
Jums tas izdosies mazliet vēlāk, pagaidām ne. Jā, jums būs dzīvoklis. Pagaidām nesteidzieties veidot attiecības ar citu cilvēku, pirms nav atrisināti citi svarīgi jautājumi. Jaunas attiecības pašlaik nav tas svarīgākais jūsu dzīvē. Visam savs laiks.

2655... Gribu mainīt darbu – kad to labāk darīt, vai izdosies atrast labāk apmaksātu darbu, kādā jomā?
Ar paziņu palīdzību jūs iegūsiet labāk apmaksātu darbu. Būs labs piedāvājums, tikai jums nāksies atmest savas ambīcijas, ka darbu piedāvā paziņas, – prasības pret visiem būs vienādas. Neraudiet aizdurvē par to, ka gaidījāt īpašu attieksmi pret sevi un ka jūsu cerības nav piepildījušās. Tas ir bizness, un biznesā tā notiek.

2566... Kad man būs bērni? Kāda dzimuma? Cik? Kad mainīšu dzīvesvietu? Vai drīz? Vai es dzīvošu Rīgā? Vai mājās ir lāsts un to vajag iesvētīt?
Pret jūsu ģimeni jau pirms ilga laika ir vērsta negatīva iedarbība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Meklējiet dziednieku vīrieti, viņš palīdzēs atbildēt uz jautājumiem, kas jūs interesē. Iesvētīt noteikti vajag.

2617... Vai dēlam jāpelna ārzemēs? Nomaksās kredītus? Būs vēl bērni? Būs kopā ar dēla māti? Kā palīdzēt?
Jā, noteikti, tas viņam par sliktu nenāks. Ar laiku nomaksās arī kredītus. Taču pret jums un jūsu ģimeni jau pirms ilgāka laika ir burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties. Ja vēlaties, es varu jums palīdzēt, – zvaniet!

2947... Man nepieciešams pārdot labu dzīvokli senā ēkā. Kad tas notiktu? Cik veiksmīgi būs?
Jums jānosaka dzīvoklim īstā cena, tad arī izdosies to pārdot. Ja vēlaties, varat man piezvanīt.

 

 

13.augusts, 2019

2649... Vai būšu atkal kopā ar E.? Kāda ir mana personīgās dzīves nākotne?
Jūs varat mēģināt atjaunot attiecības, taču tās nebūs tādas, par kādām jūs sapņojat. Līdzās jums būs cita sieviete, nevis E., un jūs dzīvosiet skaisti un laimīgi. Veiksmi jums!

2820... Kad meitai E. beigsies likstas un problēmas? Vai meitai uzsākt studijas šogad un pieņemt darbu ziedu bāzē? Vai atgriezties uz dzīvi Latvijā no Nīderlandes? Kad un kur satiks īsto cilvēku?
Jā, jūsu meitai E. ieteicams iestāties augstskolā un iegūt izglītību, viņai tas ir ļoti svarīgi. Darbu ziedu bāzē var pieņemt, taču uz neilgu laiku un ja labi maksā. Uz Latviju viņa sākumā brauks uz neilgu laiku atvaļinājumā. Savu īsto cilvēku jūsu meita satiks pēc kāda laika. Viņi iepazīsies ārzemēs. Kad piedzims mazulis, jūs viņai palīdzēsiet. Vairāk mīliet pati sevi, un tad arī jūsu meitai viss nokārtosies. Visu labu!

2987... Kad es satikšu savu īsto vīrieti? Kāpēc vīrieši no manis izvairās? Ko darīt, lai tā nebūtu?
Jums un jūsu attiecībām jau pirms ilgāka laika ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka – vecāka gadagājuma burvja –, un viņš jums palīdzēs atbrīvoties no nolādējuma. Visu labu! Jūsu sapņi piepildīsies!

2987... Kāpēc es nevaru notievēt? Kā lai notievēju?
Kad atbrīvosieties no negatīvās iedarbības, ap jums mainīsies viss, arī izskats. Veiksmi jums!

2617... Ir vairākas izjukušas attiecības. Esmu viena. Vai satikšu īsto vīrieti kopdzīvei? Ja jā, tad kad tas būs un kur?
Iepriekšējo attiecību pieredze liek jums justies nedroši. Taču pamēģiniet palūkoties uz sevi no malas un novērtējiet – jums ir viss, kas sievietei vajadzīgs. Un jūs noteikti sastapsiet arī savai sirdij mīļu cilvēku, kurš būs jums gan vīrs, gan draugs. Tikai nenoslēdzieties sava mājokļa četrās sienās. Kad sāksiet kādam palīdzēt risināt viņa problēmas, satiksiet arī savu cilvēku. Tas notiks kādā jautrā un priecīgā pasākumā. Ja vēlaties satikt mani un saņemt konsultāciju klātienē, – esat laipni aicināta! Tā būs vieglāk izprast un sakārtot jūsu situāciju. Visu labu!

2961... Teicāt, ka vīram līdzās nav citas sievietes un lai nesteidzos šķirties, tad kādēļ jau ilgstoši nespējam pārvarēt attiecību krīzi? Kas viņam traucē atbrīvoties? Vai mums izdosies atgūt savstarpēju sapratni, uzticēšanos un mīļumu vienam pret otru?
Daudz būs atkarīgs no jums un jūsu vīra. Jūs abi esat lepni ļaudis. Neviens no jums – ne jūs pati, ne arī viņš – nevēlas atkāpties no saviem principiem. Savaldiet savu lepnumu, izturieties pret saviem draugiem kā labiem, seniem  paziņām. Nevajag atkal un atkal no jauna apspriest visas senās situācijas, jo patiesībā tas ir apnicis ne tikai jums, bet arī viņiem. Ar vīru pamēģiniet labvēlīgāk izturēties viens pret otru, un tad jūs mazāk strīdēsieties par sīkumiem un arī par lielām lietām. Taču tas nenotiks uzreiz. Nāksies ieklausīties pašiem sevī. Kaut kādu iemeslu dēļ taču jūs esat satikušies, tad nu pacentieties izpildīt savu uzdevumu uz šīs Zemes. Jūs tiksiet galā. No vīra jūs gaidāt sapratni, mīļumu un uzticēšanos, un viņš no jums gaida to pašu. Tā ka jums abiem ir jāpapūlas, un jūs tiksiet ar visu galā! Visu labu!

2884... Vai manam dēlam J. beidzot būs darbs, nauda, ģimene un bērni? Ko es varu palīdzēt?
Jā, jūsu dēlam būs gan māja, ģimene un bērni, gan darbs un nauda. Pacentieties viņu tik stipri nelutināt. Es vēlu jums visu labāko!

 

29.jūlijs, 2019

2835...Vai mainīt darbu un dabūšu labāku? Vai šogad satikšu otru pusīti vai tikties ar E.?
Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu. Būs labāk, ja mazliet pagaidīsiet, – vēlāk jums piedāvās kaut ko labāku. Jums pašai jāizlemj, ko jūs vēlaties vairāk: vai nu šīs īslaicīgās tikšanās ar E., vai arī mainīt savu likteni. Visu labu!

2688... Cik ilgi strādāšu pašreizējā darba vietā? Vai mana slimība ir ārstējama?
Neraizējieties par to, cik ilgi jūs strādāsiet šajā vietā. Vairāk nodarbojieties ar savām lietām. Jūs pati zināt, kas jums ir vēlams un nepieciešams – vairāk kustēties un vairāk noskaņoties uz pozitīva viļņa. Atrisiniet konfliktu ar savu iekšējo es, un tad, kad jūs pārvarēsiet bailes, jūs tiksiet galā ar attiecību problēmām ģimenē un pati ar sevi. Jā, jūsu slimība ir ārstējama. Visu labu!

2928... Vai meklēt jaunu darbu, vai esošā firma pastāvēs?
Pacentieties piemeklēt sev kaut ko labāku, taču nesteidzieties. Jā, jūsu firma pastāvēs vēl kādu laiku.

2637... Manam dēlam bieži uznāk panikas lēkmes par to, ka viņš nekur nestrādā un viņam nav augstākās izglītības. Bet, kad mēs pieņemam lēmumu meklēt darbu vai mācīties, sākas atkal panika. Kā rīkoties, tā ir slimība vai slinkums? Paldies.
Pret jūsu dēlu jau krietni sen, drīz vien pēc skolas beigšanas, ir vērsta ļoti spēcīga negatīva iedarbība. Tajā vainojami viņa draugi. Jums jāatrod ļoti spēcīgs, gados vecāks burvis, kurš atbrīvos dēlu no nobūruma attiecībā uz mācībām un darbu. Pacentieties nevienam par to nestāstīt. Es domāju, ka burvis spēs to izdarīt, izmantojot tikai fotogrāfiju un dēlam pašam neesot klāt. Tā ka aizbrauciet pie burvja viena pati, dēlu neņemot līdzi, – tā būs labāk. Visu labu jums!

 

 

22.jūlijs, 2019

2215... Vai man būs droši pārvākties no dzīvokļa uz māju?
Pagaidām nesteidzieties pārvākties no dzīvokļa uz māju. Visam savs laiks. No dzīvokļa uz māju jūs pārcelsieties vēlāk. Jūsu apkārtnē notiks brīnišķīgas, turklāt negaidītas pārmaiņas. Tad pārcelšanās uz māju būs pilnīgi droša. Jums jākļūst pašpārliecinātākai.
 

2961... Vai šķirties no vīra? Vai viņam ir cita sieviete?
Nesteidzieties šķirties no vīra. Līdzās jūsu vīram nav citas sievietes, ar kuru viņš gribētu būt kopā. Veiksmi jums!
 

2566... Kad, kur atradīšu darbu? Kādā jomā meklēt? Es pareizi sapratu –A. nav mana otra puse? Kāpēc viņš man neder?
Darbu atradīsiet vēlāk, taču ar meklēšanu pasteidzieties. Darbs būs apkalpojošā sfērā. Galvenais, kas jums jāiemācās, – pārtraukt visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta, tādējādi neļaujot lietām notikt tā, kā tām jānotiek. Veiksmi jums!
 

2936... Kāpēc tēvam tik strauji pasliktinās veselība? Kad tēva mājās beigsies nesaskaņas?
Jūsu tēvs pats zina, kāpēc viņa veselība pasliktinās. Attiecībā uz strīdiem – jums jāsāk pašai no sevis. Lūdziet palīdzību veiksmes eņģeļiem serafimiem, lai atjaunotu gaišas attiecības jūsu ģimenē. Visu labu!
 

2617... Mana meita ļoti vēlas bērniņu. Ir draugs, bet bērniņš nepiesakās. Vai būs laulība?
Attiecībā uz meitas dzīvi jums vajadzētu nomierināties. Visam savs laiks. Sākumā jūsu meita apprecēsies, un pēc tam arī bērniņš pieteiksies. Visu labu!
 

2836... Kāpēc nauda bēg no manis? Vai finansiālais stāvoklis uzlabosies?
Jau pirms ilgāka laika pret jums ir vērsta negatīva iedarbība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Meklējiet palīdzību pie vīriešu dzimuma dziednieka.
 

2833... Kad meita sastaps otru pusīti? Vai būs bērni?     
Jūsu meita apprecēsies nedaudz vēlāk. Satiks savu vīru – draugu kādā skaistā pasākumā. Viņa tur nebūs viena. Arī bērniņi būs, tikai ne uzreiz. Visu labu!
 

2566... Vai mana otra puse ir ticīgs cilvēks? Kurš pirmais mēģinās iepazīties – es vai viņš? Vai es viņu tagad zinu? Vai ir vēl kas specifisks?
Galvenais, kas jums jāiemācās, – pārtraukt visu analizēt un interpretēt pēc savas prāta, tādējādi neļaujot lietām notikt tā, kā tām jānotiek.
 

2533... Vai burvestība ir lauku mājā U.? Vai Z. buras? Skaista vieta. Vai sarakstīties ar A.? Jau četrus gadus esam kopā.
Nē, tā nav patiesība. Lai gan māja nav tīra, taču pret to arī nav vērsta burvestība. Tā tikai mazliet vairāk jākopj, jāizberž visi stūri, un arī jūs uzreiz sāksiet justies labāk. Lēmumu par precēšanos pieņemsiet jūs pati.
 

2566... Vai varētu būt, ka es sapratu, kurš tas ir, kur tas notiek un kāpēc? Viņš ir cik vecāks par mani – divreiz? Kāpēc viņš ir nolaidis skatienu?
Galvenais, kas jums jāiemācās, – pārtraukt visu analizēt un interpretēt pēc sava prāta, tādējādi neļaujot lietām notikt tā, kā tām jānotiek. Veiksmi jums!
 

2658... Kas mūs ar M. vieno un kas šķir? Vai izdosies izveidot ģimeni, būs bērni?
Ar varu mīļš nekļūsi. Jūs taču nemīlat viens otru. Tad kāpēc veidot to, kā nav? Nedaudz vēlāk jūs satiksiet savu vīru – draugu, kuru mīlēsiet no visas sirds, un tad vairs neuzdosiet nekādus jautājumus, jo jums tos vairs nevajadzēs.
 

2916... Ko darīju nepareizi attiecībās ar G.? Vai man vēl ir cerība? Cik ilgi viņš būs kopā ar V.? Vai man vēl būs attiecības?
Kaut kad jūs pievilcīgumu esat uzskatījusi par tīriem nolūkiem un mīlestību. Mazliet vēlāk jūs pati satiksiet ļoti godīgu un sirsnīgu vīru – draugu, tā ka nepalaidiet garām savu iespēju. Jūs būsiet lieliska un laimīga.

 

 

26.jūnijs, 2019

2933... Kāpēc mēs ar vīru T. strīdamies visu laiku? Vai šķirsimies? Un bērns? Kā samazināt meitai A. svaru? 
Jūs domājat, ka pie visa vainojama jūsu otrā pusīte. Taču jūs abi esat pārtraukuši paši sevi kontrolēt, un pēc katra vārda, ko otrs pasaka, jūs uzliesmojat kā aizdedzināti sērkociņi. Jums vajadzētu atrast kaut ko, kam varētu pievērsties  dusmu uzliesmojuma laikā. Kaut vai kāpiet uz velosipēda un pārvērtiet dusmas fiziskā slodzē. Jums ar dzīvesbiedru nāksies iemācīties savaldīties, tad arī meitas problēmas mazināsies. Viņa jūtas nedroša un nepārliecināta par sevi, un svars ir tikai aizsargreakcija. Vai šķirties? Kādēļ gan? Vai tad, ja kopā ar jums būs cits vīrietis, jūs uzvedīsieties citādi? Sākumā sevi kontrolēsiet, bet pēc tam... Viņš tik un tā būs jūsu vīrs. Tikai kopīgiem spēkiem ar vīru jūs varēsiet panākt, lai ģimenē valdītu miers un saprašanās. Ja vēlaties, varat pierakstīties pie manis vizītē. Veiksmi jums!

2566... Kāds formas tērps, nozare, joma ir bijusi manai otrai pusei? Cik sen viņš tur nav? Viņš ir pensijā? Viņš ir gados jau? 
Pagātne ir pagājusi, bet tagadne vēl nav atnākusi. Kas bijis, tas bijis, tas nav svarīgi. Dzīvo tagadnē. Svarīgs ir tas, kas notiek pašlaik. Mazāk analizē. Visu labu!

2632... Kāpēc tik slikti jūtos? Vai tās ir veselības problēmas (ar ko saistītas) vai kādi slikti novēlējumi? 
Pret jums un jūsu ģimenes attiecībām jau pirms ilgāka laika ir vērsta negatīva iedarbība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.
 

6.jūnijs, 2019

2839... Vai mana dēla kopdzīves ar A. rezultāts būs laulība un bērni? Vai pats spēs tikt galā ar psiholoģiskām problēmām? 
Jā, jūsu dēla D. kopdzīve novedīs pie laulībām un divu bērnu – dēla un meitas – dzimšanas. Arī psiholoģiskās problēmas viņš sāks risināt – ar jūsu palīdzību. Taču pacentieties pārāk nejaukties viņa privātajā dzīvē. Veiksmi un panākumus jums visiem!

2566... Kur tas notiek – Sl. vai Tr.? Kas bija domāts ar tehnokrātu? Profesija – šoferis? Vai kas cits? Viņš Rīga dzīvo? 
Ne Sl., ne Tr. – tā nav taisnība. Nē, šofera profesija tā nav, tas ir kas cits, viņš ir ļoti prasmīgs cilvēks, kas pieprot dažādas ar tehniku saistītas lietas. Nē, Rīgā viņš nedzīvo. 

2003... Ilgi meklēju oficiālu darbu, vai drīz to atradīšu, kad pieprasīt vīram šķiršanos? Trīs gadus nedzīvojam kopā? 
Oficiālu darbu jūs atradīsiet vēlāk, tas būs interesants un labi apmaksāts. Taču jaunajā darbā būs labāk, ja būsiet precējusies, – tas paaugstinās jūsu statusu. Ja patiešām būs nepieciešams, izšķirties varēsiet vēlāk – jebkurā brīdī. Visu labu jums!

2200... Saņēmu mantojumā īpašumu. Vai to uzdāvināt I., vai apmainīt pret dzīvokli, vai pārdot? 
Pagaidām nesteidzieties īpašumu pārdot vai kā citādi no tā atbrīvoties. Lai tas paliek jūsu pašas rīcībā. Pienāks brīdis, kad jūs visi priecāsieties, ka jums šis īpašums vēl ir. Veiksmi jums!
 

30.maijs, 2019

2826... Kāpēc man tā neveicas dzīvē? Kad/kā tikšu vaļā no parādiem? 
Jums jāpacenšas mainīt savu attieksmi pret dzīvi, kļūt mērķtiecīgākam, un tad arī izdosies vairs nesapīties parādu valgos un atbrīvoties no tiem. Esošos parādus, protams, nāksies nokārtot. Dariet to pakāpeniski, sākot ar mazākajiem. Kad pareizajā virzienā būs sperti pirmie veiksmīgie soļi, jūs sāksiet izjust prieku, ka viss pamazām nokārtojas, palēnām sāksiet pelnīt vairāk un tiksiet galā ar visu. Lai varētu norēķināties, lūdziet palīdzību augstākajiem gaišajiem spēkiem.

2783... Vai J. ir cita sieviete? Kas ir iemesls retiem sakariem? Vai mēs būsim un paliksim kopā? 
Kopā ar jums nebūs jūsu J., bet gan cits vīrietis, jūs viņu jau pazīstat. Būt kopā ar J. jūs nevarat, jo trūkst punkta, kas jūs abus vienotu. Taču ar citu vīrieti jums būs gaišas, siltas, harmoniskas attiecības. Jūs kļūsiet par vīru un sievu, taču tas nenotiks šajā gadā. Tā ka ļaujiet J. iet un pati kļūstiet par jauku, brīvu sievieti. Veiksmi jums un laimi personiskajā dzīvē!

2566... Jūs man pirms pieciem gadiem solījāt neliela auguma, brūnām acīm un platiem pleciem vīrieti. Kur viņš ir pazudis?
Tas viss nav atkarīgs no manis. Jūsu uzvedība noved pie tā, ka pareģojumi nevar piepildīties jūsu iekšējā stāvokļa dēļ. Nomierinieties, centieties harmonizēt sevi, mācieties ieklausīties sevī, kļūstiet labvēlīgāka gan pret sevi, gan citiem cilvēkiem. Vēlu jums laimi un mīlestību!

2756... Vai attiecībām būs laimīgs turpinājums? Kad I. atgriezīsies Latvijā pavisam? 
Jūsu attiecības ar I. neturpināsies ilgi. Viņš atgriezīsies Latvijā pēc kāda laika, taču tad jau jums būs pilnīgi vienalga, vai viņš šeit ir vai nav. Kopā ar jums būs cits vīrietis, kurš jūs ļoti mīlēs, un jūs – viņu. Veiksmi jums!2061... Par ko tik smags liktenis? Kāda būs mūsu nākotne visās jomās? 
Pirms neilga laika jums uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Visu labu jums!

2061... Par ko tik smags liktenis? Kāda būs mūsu nākotne visās jomās? 
Pirms neilga laika jums uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Visu labu jums!

2708... Kas mani sagaida tuvākajā nākotnē? Ar ko tas viss beigsies? 
Pret jums jau ļoti sen ir vērsta burvestība. Meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Ja vēlaties, es jums palīdzēšu. Zvaniet!

2215... Vai es aiziešu no darba? Kad būs pirmais mazbērns? 
Pagaidām nesteidzieties iet projām no darba, viss nokārtosies un būs labi. Mazbērnu vēl nāksies pagaidīt. Visu labu jums!
 

16.maijs, 2019

2932... Kāpēc pēdējo divu gadu laikā esmu zaudējusi visus mīļos cilvēkus, arī savu vienīgo dēlu, pēc kā dzīvei vairs nav jēgas? Kā dzīvot tālāk? 
Man ļoti žēl, ka ar jums tā noticis, un es jūtu līdzi. Taču šajā gadījumā iemesls jāmeklē nevis tagadējā, bet septiņu pēdējās no jūsu iepriekšējām dzīvēm. Šajā dzīvē jums līdzās sapulcēti cilvēki, kuri iepriekšējās dzīvēs bijuši mīļi kādai ģimenei jūsu tuvumā, un tikuši zaudēti, un jūs par to esat priecājusies. Tāpēc tagad ir noticis tas, kas noticis. Taču dzīve turpinās, un nevajag sevi nosodīt. Jūs esat ļoti stiprs cilvēks. Visu labu jums!


2647... Kas notiks ar manu bērnu? Alkohols, kredīti. Vai ir iespēja glābt? Kur meklēt palīdzību? 
Būs labāk, ja jūs ar viņu runāsiet tiešu un skaidru valodu – ka vajadzīga sava atsevišķa dzīvesvieta un darbs. K. ir vajadzīga arī psihoterapeita palīdzība. Vēlāk radīsies arī iespēja atmaksāt naudu. Lūdziet Dieva un dievmātes palīdzību jūsu bērna problēmu risināšanā. Visu labu!


2240... Kas šogad notiks manās mājās? Man ir nelabas sajūtas. Kurā mēnesī atgriezīšos darbā? 
Pret jums un jūsu ģimeni jau sen ir vērsta burvestība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Vērsieties pie vīriešu dzimuma dziednieka. Visu labu!


2831... Vai un kad atbrīvošos no kaitīgiem ieradumiem, parādiem? Vai atradīšu darbu, uzlabošu attiecības ģimenē? 
Jā, jums viss izdosies, jo jūs esat ļoti spēcīgs cilvēks. Gluži tāpat, kā sapināties kaitīgajos ieradumos, jūs spēsiet no tiem arī atraisīties. Pamēģiniet veikt eksperimentu – izveidojiet visu to īpašību un lietu sarakstu, no kurām gribētu atbrīvoties, un to, ko gribētu iegūt. Ja pietiekami stipri vēlēsieties, viss notiks, jo jūs pats esat savas dzīves saimnieks un izjūtat atbildību arī savu tuvinieku priekšā. Tikai nevajag neko atlikt uz rītdienu un vēlāku laiku. Noteikti atzīmējiet savā sarakstā visu, ko izdevies nokārtot. Ja būs ļoti grūti, lūdziet palīdzību saviem sargeņģeļiem. 


2707... Vai mans draugs kaut kad atmetīs dzeršanu? Piedzeries viņš kļūst ļoti agresīvs. Mēs izšķīrāmies, bet miera nav. Vai satikšu normālu vīrieti? 
Viņš nemaz negrib būt dzērājs, taču saviem spēkiem ar to galā netiek. Vienīgais, ko var viņam ieteikt, – doties pēc palīdzības pie atkarību speciālista. Normālais vīrietis jau ir jūsu tuvākajā apkārtnē, jūs viņu pazīstat, viņš pats jums tuvosies, un jūs būsiet laimīga. Ja jums ir tāda iespēja, palīdziet savam iepriekšējam draugam meklēt speciālista palīdzību. Veiksmi jums!15.maijs, 2019

2645... Vai mainīt dzīvokli, kā veiksies darba maiņa, veselība, vai man ir uzlikts bezlaulības vainags? 
Jums un jūsu attiecībām jau krietni sen, kad jūs vēl bijām maza meitenīte, ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes un bezlaulības vainaga. Ja vēlaties, es varu jums palīdzēt. Zvaniet!


2008... Vai tuvāko triju mēnešu laikā man izdosies pārdot savu māju vai samainīt to pret dzīvokli Madonā? Vai dzīvē izdosies realizēties kā numeroloģei? 
Pagaidām nesteidzieties pārdot vai mainīt savu māju pret dzīvokli. Tas notiks ar laiku. Nākamā gada sākumā kāds uzzinās par jūsu māju un piedāvās samainīt to pret dzīvokli. Tas būs labs variants. Jums patiks. Strādājiet, pagaidām nepietiek prakses, bet tā radīsies ar laiku. Sāciet ar saviem paziņām, darba kolēģiem, piedāvājiet viņiem savus pakalpojumus bez maksas, un tā jūs gūsiet iespēju praktizēties. Veiksmi jums!


2566... Cik ilgi vēl strādāšu esošajā darbā? Vai A. mani atlaidīs? Vai turpināšu tur strādāt? 
Viss būs atkarīgs no jums pašas. Ja jūs tiksiet galā ar saviem pienākumiem un visu darīsiet pareizi, A. liks jūs mierā. Taču, tikko pārkāpsiet iekšējās kārtības noteikumus, jūs palūgs uzrakstīt atlūgumu. Visu labu!


2566... Kur mana otra pusīte ir pazudusi? Vai viņam kaut kas ir noticis? Mēs tā arī nesatiksimies? Vai pabeigt kāršu zīlēšanas mācības? 
Visam savs laiks. Nevar visu laiku jautāt par vienu un to pašu. Zīlēšana kārtīs ir ļoti sarežģīta joma, cits cilvēks tur sniegt padomus nevar. Ja jums tā padodas, tad dariet. Ja ne, tad labāk nevajag. Jums pašai jātiek skaidrībā, kas jums šajā dzīvē ir svarīgs un kas ne. Veiksmi jums!


2566... Kad un kur atradīšu jaunu darbu? Kādā jomā? Vai braukt strādāt uz Roterdamu? Vai man ārzemes der? Vai Anglija, Īrija ir piemērota? 
Jaunā darbā jūs pagaidām neredzu. Pašlaik darbam un dzīvei jums ir piemērota Latvija. Veiksmi jums!


2860... Esmu atraitne, vai vēl satikšu mīļu draugu, ar kuru būšu kopā?
Jā, mazliet vēlāk jums būs draugs. Būs kāds pasākums, iespējams, ka konference vai kas līdzīgs, un tur jūs iepazīsieties. Šis cilvēks būs aptuveni sešdesmit gadu vecs, slaids, ar gaišiem matiem. Jūs parunāties, runāsieties, līdz sarunāsiet tikšanos, pēc tam vēl vienu... Jūs abi ļoti priecāsieties par to, ka esat satikušies, viens otram ļoti patiksiet. Viņš piedāvās jums roku un sirdi, tikai tā nebūs oficiāla laulība.


2831... Vai man piešķirs arodgrupu? Cik ilgi man būs slimības lapa? Vai man būs darba maiņa? Vai strādāšu citā darbā?
Jūs varat iegūt invaliditātes grupu, taču nenozīmīgu, un tā nebūs saistīta ar arodslimību. Slimības lapa jums vēl kādu laiku būs. Citu darbu meklēsiet vēlāk, kad jums piedāvās kaut ko labāku. Visu labu

 

3.maijs, 2019

2588... Vai mums ir kopīga nākotne kā laimīgai ģimenei? Vai man viņu aizmirst un gaidīt citu – īsto? 
Jūsu attiecības ar R. turpināties tikai neilgu laiku, viņš būs jums līdzās, līdz satiksiet vīrieti, kurš kļūs gan par jūsu vīru, gan draugu. Tās būs jūsu īstās attiecības – skaistas un lieliskas. Visu labu jums!


2566... Viņam bērni ir? Kas viņš ir pēc profesijas? Kādā krāsā ir acis? Kur tas īsti notiek? Ko vēl varat redzēt tādu īpašu? 
Nē, bērnu nav. Profesija – apkalpojošais personāls. Tehnokrāts. Acu krāsu noskaidrosiet pati. Redzu to, kas pienākas, kad cilvēkam nepieciešama palīdzība. 
 

2601... Vai mainīšu dzīves un darba vietu? Vai un kā varu palīdzēt meitai pārvarēt baiļu un trauksmes uzplūdus? 
Pagaidām nesteidzieties mainīt dzīvesvietu, tas notiks ar laiku. Arī šajā darbā nāksies vēl pastrādāt. Pēc laika satiksiet kādu paziņu un ar viņa starpniecību saņemsiet labāk apmaksāta darba piedāvājumu. Nē, ar meitas problēmām jūs viena pati galā netiksiet, vēlams meklēt palīdzību no malas. Ja vēlaties, varu jums palīdzēt, zvaniet. 
 

2645... Kāda ir mana nākotne attiecībā uz darbu un vai satikšu vīrieti kopdzīvei? 
Jūs sagaida darbavietas maiņa, tiks piedāvāts labāks darbs ar lielāku algu. Vīrieti pagaidām vēl nesatiksiet, taču apmēram pēc pusotra gada kādā pasākumā jūs iepazīsities ar respektablu kungu, un viņš jums ļoti iepatiksies, tāpat kā jūs viņam. Jūs iemīlēsieties viens otrā, sāksiet dzīvot kopā un būsiet laimīgi. 
 

2862... Vai J. mani vēl mīl un grib salabt? Vai man izdosies atgūt labsajūtu starp mums? Nesaprotu, vai spītības dēļ mani atstumj. Esam izšķīrušies, bet ne līdz galam. 
Kopā ar J. jūs būsiet neilgu laiku, bet jūs nepaliksiet viena, līdzās jums būs cits vīrietis. Ar viņu jūs iepazīsieties korporatīvā pasākumā. Jums pievērsīs uzmanību interesants kungs, nedaudz vecāks par jums, un jūs ar viņu uzsāksiet attiecības. Visu labu!
 

2566... Vai mana otra puse ir J.? Mēģināja iepazīties, A. viņam neļāva. Vai man mācīties braukt ar mašīnu? 
Nē, nav. Tātad nav lemts. Pagaidām nesteidzieties apgūt auto vadīšanas prasmi, jūs vēl neesat tam gatava. 

 

5.aprīlis, 2019

2617... Vai man iet projām no darba? Vai savā vecumā varēšu atrast citu darbu?
Pagaidām nesteidzieties iet projām no darba, visam savs laiks. Pagaidām jūs neesat gatava palikt bez darba. Aptuveni pēc gada paziņas jums piedāvās labāk apmaksātu darbu. Tad arī domāsiet: iet projām no pašreizējā darba vai ne. Visu labu!

2566... Viņš krieviski runā? Es viņu zinu? Kā viņš var būt mana otrā puse, ja ir aizņemts? Kad viņš domā tuvoties man?
Nē, nerunā. Nē. Iespējams, viņš pašlaik ir šķiršanās procesā. Visam savs laiks.

2942... Esmu pieļāvusi kļūdu. Kā man turpināsies darba gaitas? Vai spēšu nodrošināt dēla studijas?
No darba jums nāksies aiziet pēc kāda laika. Ar dēla studijām viss būs kārtībā, jūs spēsiet par tām parūpēties. Visu labu!

2783... Vai es nokārtošu savas kredītsaistības, šogad vinnējot loterijā? Vai palikšu šogad stāvoklī?
Šajā gadā laimesta iespējas ir minimālas. Nokārtot kredītsaistības nebūs vienkārši, iespējams, nāksies veikt pārkreditēšanu. Nesteidzieties ieņemt mazuli, tik sarežģītā situācijā labāk šo nozīmīgo soli atlikt uz vēlāku laiku.

2916... Kā atrast meitas A. 2. februārī Remtē noklīdušo berniešu 7/8 mēnešus veco kucēnu? Kā meklēt: uz kuru pusi, pie kā, kādās mājās, cik tālu?
Pacentieties rakstīt un izvietot apkārtnē sludinājumus. Kucēns atrodas kādās mājās, un no turienes projām neviens viņu nedzīs. Viņš neatrodas tuvu Remtei. Kāds brauca garām automašīnā un sunīti paņēma līdzi. Sludinājumā rakstiet, cik ļoti meita pēc viņa ilgojas, un iespējams, ka kādam ierunāsies sirdsapziņa un kucēnu jums atdos – kaut vai par samaksu. Lūdziet eņģeļus, kas palīdz atrast pazudušas lietas, lai viņi palīdz sameklēt kucēnu. Visu labu!

2566... Vai A. ir iemīlējies manī? Vai ar A. vai V. varētu izveidot tuvākas attiecības?
Nē. Nē, ar A. šādu iespēju es neredzu. Arī ar V. ne.

2982... Kāpēc dēlam A. ir depresija? Būs bērni? Znotam I. pēc čigānietes lāsta ne darba, ne naudas, avārijas. Ko darīt?
Jums pašai vēlams mazliet vairāk runāt ar savu dēlu. Runājiet arī par nākotni. Viņš nespēj pielāgoties dzīvei. Nedrīkst par visu uz visiem apvainoties. Viss pāries. Jā, bērni būs, pirmais piedzims dēls. Attiecībā par I. jums jāvēršas pie dziednieka vīrieša, lai viņš palīdz atbrīvoties no lāsta.

2615... Vēlos atgriezties no Īrijas uz Latviju. Vai Latvijā dabūšu darbu, apmaksātu virs iztikas minimuma?
Pagaidām nesteidzieties atgriezties Latvijā, vismaz ne šajā gadā, labāk to darīt nākamgad. Attiecībā uz darbu nebūs tik vienkārši, tāpēc, gatavojoties atgriezties, jau laikus meklējiet sev piemērotu darbu. Iespējams, ka var palīdzēt draugi vai paziņas. Visu labu!

2566... Kāpēc man neveicas pilnīgi nevienā jomā? Vai man kāds ir noskaudis dzīvi, kad piedzimu?Kas man ir uzlikts uz galvas?
Jūs jau esat uzdevusi līdzīgu jautājumu, un es jums atbildēju, ko tas nozīmē. Pienācis laiks arī pašai mainīties uz labo pusi, nodarboties ar kādu no garīgajām praksēm, lūgties – ne tikai par sevi, bet arī par visu jūsu ģimeni.

2868... Vai būs kāzas? Un vēl bērns? Vai J. mīl un nekrāpj? Vai mēs mainīsim darbavietas ?
Bērniņš būs, taču kāzas gan ne. Jūs mīlat viens otru, un viņš jūs nekrāpj. Ar darbavietu mainīšanu nāksies pagaidīt. Visam savs laiks.

2911... Kad un kādā sfērā dabūšu darbu? Kad izveidošu ģimeni, kur satikšu vīru, vai būs bērni?
Jūs pati nezināt, ko gribētu darīt un kādā jomā meklēt darbu. Padomājiet, kas būtu labākais jums pašai, – prestižs vai prieks un apmierinājums, ko darbs sniedz, vai arī svarīgākā ir nauda. To, kas jums tiek piedāvāts, jūs spēsiet paveikt, un viss būs labi. Izveidot ģimeni nav vienkārši. Svarīgi, lai tā balstītos uz mīlestības pamatiem. Savu nākamo vīru jūs sastapsiet kādā naksnīgā izklaides pasākumā, un vēlāk būs arī bērniņš. Veiksmi jums!

2695... Ko darīt, kā palīdzēt savai meitai? Viņa negrib mācīties, iet uz skolu, sākusi melot. Kā būs tālāk un kādā jomā mācīties pēc 9. klases?
Centieties sakārtot attiecības savā ģimenē! Jums pašai vēlams meitu vairāk radināt pie darba visās nozīmēs. Viņa mācīsies, ja jūs stingri uz to uzstāsiet. Ja vajadzīgs, pavadiet viņu uz skolu, nekautrējieties. Jūs savu panāksiet, tikai nekliedziet uz meitu, dariet to klusi, mierīgi un neatlaidīgi. Mācīties pēc devītās klases tālāk vai ne, tas atkarīgs no vēlēšanās. Sākumā var arī pastrādāt, uzzināt, ko tas nozīmē – pelnīt iztiku, tad vēlāk radīsies arī vēlme mācīties. Veiksmi jums!

2619... Vai atradīšu labi apmaksātu darbu un spēšu nomaksāt hipotekāro kredītu? Vai meita izvēlējusies pareizo studiju virzienu?
Jūs atradīsiet labu darbu, tikai tas nebūs tik labi apmaksāts, kā jums gribētos. Ar naudu, ko tajā nopelnīsiet, visam nepietiks, nāksies aizņēmumu pārkreditēt. Meitai pēc kāda laika radīsies iespēja iekārtoties lieliskā, labi apmaksātā darbā, tad arī visam pietiks naudas. Visu labu jums!

2644... Vai A. izlaidīs pirms Lieldienām? Vai gaidāms uzlabojums finansiālajā jomā?     
Pagaidām vēl ne. Finansiālajā jomā uzlabojums gaidāms ar laiku. Visu labu!

6.marts, 2019

2566... Kādā krāsā viņam ir mati, kāds vecums? Vai ir juridiski brīvs? Tas darbā notiek? Vai ir turīgs? Kad būs tuvāka iepazīšanās?
Matu krāsa – gaiši brūna, vecums – krietni vecāks par jums. Nē, brīvs gan viņš nav. Nē, tas nenotiek darbā. Relatīvi turīgs. Visam savs laiks. Visu labu!

2659... Vai man jādzīvo tālāk ar rupjo un agresīvo M. tikai tāpēc, ka viena nespēšu tikt galā ar darbiem saimniecībā? Kas mani sagaida turpmākajā dzīvē? Vai būšu viena?
Nē, jūs ilgi nebūsiet kopā ar rupjo un agresīvo M., jo pati izlemsiet šo lietu nokārtot. Savu saimniecību jūs izlemsiet pārdot, darbs vairs nebūs tas, kas turēs jūs kopā, un katrs varēsiet doties uz savu pusi. Jums būs divistabu dzīvoklis, taču viena tajā jūs nebūsiet. Jums būs draugs, viņš gan nedzīvos kopā ar jums, taču nāks jūs apciemot. Visu labu!

2645... Vai jaunās attiecības ar B. būs ilgstošas un mīlošas, vai būs bērns? Vai tomēr īstās bija iepriekšējās attiecības ar M.?
Jūsu jaunās attiecības ar B. neturpināsies ilgi, nenotiks tā, kā jūs sapņojat. Jūs taču pats zināt, kuras bija jūsu īstās attiecības, tāpēc esiet prātīgs.

2838... Vai topošā bērna tēvs mūs materiāli atbalstīs, vai arī izvairīsies no alimentiem? Vai man dekrēta laikā turpināt strādāt divos darbos un pārvākties pie mammas, lai ātrāk segtu kredītsaistības?
Nomierinieties, topošo māmiņ, tagad paši svarīgākie esat jūs un jūsu mazulis. Topošā bērniņa tētis jums palīdzēs, un nebūt ne ar mazu naudu. Jūs būsiet pienācīgi nodrošināta. Dekrēta atvaļinājuma laikā varēsiet strādāt mazāk, tikai tik, cik pati gribēsiet. Nesteidzieties pārcelties pie mammas, jums labāk būt pašai par sevi. Pie mammas jābrauc tikai apciemot viņu un sevi parādīt. Naudas lietas drīz vien nokārtosies. Mīliet sevi un savu mazuli!

2637... Vai viņa mani mīl, vai ne?
Jūs taču pats zināt, kādas ir jūsu attiecības. Viņa ar cieņu izturas pret visu – gan māju, gan savu apkārtni. Lai jums veicas! Esiet mierīgs!

2684... Vai izdosies šogad atrast citu darbu? Vai un kad izdosies pārcelties uz citu dzīvesvietu?
Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu, pēc neilga laika jums tiks piedāvāts labāks darbs ar labāku samaksu. Tāpat arī pagaidām nesteidzieties pārcelties uz citu dzīvesvietu. Tam pienāks laiks, taču ne šogad.

2993... Kad un vai satikšu otru pusīti? Vai māsa A. atradīs savu otru pusi un kad viņa izveidos ģimeni un vai/kad nomainīs darbu?
Jā, satiksiet taču ne šajā gadā. Jā, arī jūsu māsa Anete atradīs savu otro pusīti, un gada nogalē viņi jau būs kopā. Ar darbu gan nāksies pagaidīt, pēc dekrēta atvaļinājuma viņa neatgriezīsies darbā. Veiksmi jums!

21.februāris, 2019

2635... Vai mana meita izveidos laulību, kurā dzims bērni? Vai mans vīrs iegūs šofera tiesības?
Nesteidziniet savas meitas laulību tikai tādēļ vien, lai dzimtu bērni. Bērni ir jārada mīlestībā, taču pagaidām līdzās jūsu meitai nav tāda vīrieša, ko viņa mīlētu un kas varētu kļūt ne tikai par vīru, bet arī draugu un bērnu tēvu. Viņš ienāks meitas dzīvē pēc neilga laika kādā skaistā pasākumā. Viņi iepazīsies, viens otru tuvāk iepazīs, un tikai pēc tam izlems dibināt ģimeni, un tad jau arī bēniņi nebūs ilgi jāgaida. Jūsu vīrs vēl nav gatavs saņemt šofera tiesības, viņa zināšanas pagaidām ir virspusējas. Mācieties kopā ar viņu, tā būs daudz interesantāk, un arī viņam būs vieglāk visu apgūt ne tikai teorijā, bet arī praksē.

2649... Vai mainīt darbu? Ja aiziešu no tagadējā darba, vai drīzumā dabūšu citu darbu?
Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu, tas notiks pēc kāda laika. Tikai, lūdzu, pacentieties nenokaitēt atmosfēru tādēļ vien, ka grasāties iet projām no darba. Būs labāk, ja aiziesiet skaistāk, nekā pati esat iedomājusies. Visu labu!

2647... Vai šogad aiziešu no darba?  
Pagaidām nesteidzieties iet projām no darba. Visam savs laiks! Visu labu!

2949... Vai finansiālā situācija uzlabosies? Vai šogad pārcelšos citur dzīvot? Vai mainīšu darbu?
Jā, uzlabošanās gaidāma, tikai mazliet vēlāk, ne gada sākumā. Ar pārcelšanos nāksies mazliet pagaidīt. Viss notiks vienlaikus – gan finanšu situācijas uzlabošanās, gan pārcelšanās. Noteikti! Jūs iegūsiet vieglāku, radošāku, labāk apmaksātu darbu. Veiksmi jums!

2533... Vadītāja T. kļūst arvien nejaukāka, alga maza, pienākumi gan nāk klāt, vēl ņirgājas par mums. Ko darīt? Atrast darbu?
Pagaidām nesteidzieties rakstīt atlūgumu un iet projām no darba. Pēc kāda laika aizies pati jūsu vadītāja, jo viņai piedāvās citu amatu, mazliet pievilcīgāku par šo. Jūsu kolektīvam kļūs pat mazliet garlaicīgi un jūs it kā iemigsiet, bet pēc tam sāksiet pat cits citu personiski aizskart un vainot netaisnīgā attieksmē un rīcībā. Lai tā nenotiktu, lūdziet sargeņģeļiem, lai viņi palīdz jums atjaunot labvēlīgas attiecības ar darba devējiem un kolektīvu. Lūdziet radošu un labi apmaksātu darbu. Kad jūs sāksiet biežāk cits citam uzsmaidīt, viss nokārtosies labi un skaisti. Visu labu jums!

13.februāris, 2019

2832... Vai 2019. gadā satikšu savu īsto cilvēku, kur un kādos apstākļos tas varētu notikt? Vai arī joprojām būšu viena?
Jā, jūs drīz vien satiksiet vīrieti, taču viņš kļūs par jūsu draugu tikai uz neilgu laiku. Viņš būs jums sūtīts tādēļ, lai pārdomātu savu attieksmi pret pretējo dzimumu. Pirmām kārtām jums jātiek skaidrībā, kādēļ jūs vēlaties cilvēku satikt. Otrām kārtām – šis cilvēks atbildīs jūsu pašreizējai attieksmei pret dzīvi. Un trešām kārtām – jums gaidāma cita, priecīga un harmoniska tikšanās kādā izklaides pasākumā, kur visi, arī jūs, būs noskaņoti ļoti pozitīvi. Veiksmi jums!

2566... Vai tas ir S. vai I? Vairāk kandidātu nav. Man viņi nepatīk! Kādā krāsā otrai pusei ir acis? Vai viņš ir tievs vai resns?
Tas nav ne S., ne arī I. Acu krāsu neredzu, jo viņš ir nolaidis skatienu. Viņš ir vidējas miesasbūves, turklāt diezgan stingri audzināts, var pat teikt – askēts. Jums nav jāraizējas ne par ko, viss notiks pats no sevis

2001... Vai es izveidošu attiecības ar S.? Kā man tuvākajos gados būs ar darbu?
Nesteidzieties veidot attiecības ar S., tās nav jums vajadzīgas. Savā pašreizējā darbā jūs nepaliksiet. Iespējams, ka nākamajā gadā aprīļa vidū jums tiks piedāvāts paaugstinājums un algas pielikums, citiem vārdiem sakot, kāpiens pa karjeras kāpnēm.

2637... Kāpēc nevaru draudzībai iepazīties ar pilnīga auguma sievieti, kurai ir bumbierveida auguma formas? Vai manā neveiksmē vainojams lāsts?  
Šķiet, ka jūs esat kļuvis pārlieku prasīgs un piekasīgs. Ir taču ļoti daudz sieviešu, kuras cieš un pārdzīvo tāpēc, ka viņām ir tieši tādas auguma aprises, kādas jums patīk. Un viņas visas sūdzas, ka neveicas attiecību un mīlestības jomā. Meklējiet viņas, aplūkojot fotogrāfijas, taču atcerieties, ka nozīme ir ne tikai ķermeņa formām, bet arī dvēselei. Uzticieties savai sirdij, un tā sapratīs, kura no viņām ir tā, kas jums patiks. Nekāda lāsta jums nav, nomierinieties. Ķermenis ir tikai ķermenis. Mācieties dzīvot skaistumā un harmonijā. Visu labu!

2611... Vai man būs kopīga nākotne ar D.? Vai šajās attiecībās bija abpusējas jūtas? Vai V. šīs attiecības izšķīra, izmantojot maģiju, vai arī abpusēju jūtu ietekmē?
Nē, nebūs, lai gan jūs varat vēl neilgu laiku tās uzturēt. Nē, nebija. Kaut kas radīja nelielu plaisu jūsu attiecībās, taču tā nebija V. ietekme. Arī nekādas maģijas tur nebija, arī jūtas nav svarīgas, iemesls ir jūsos pašos.

2929... Vai būs laimīgas attiecības ar K., vai apprecēsimies un būs bērni? Ja ne, kas mani sagaida turpmāk?
Neredzu laimīgas attiecības un laulību ar K. Līdzās jums būs cits vīrietis, kuram ir nopietnāki nolūki attiecībā uz kopdzīvi nekā K. Viņš patiks jums, un jūs patiksiet viņam. Gaidot tikšanos ar viņu, jūsu sirds pukstēs straujāk nekā jebkad agrāk. Jūs abi izveidosiet ģimeni, un arī bērniņš būs. Visu labu jums!

2003... Vai ātri atradīšu jaunu darbu un uzlabosies finanses? Kad manā dzīvē būs mīlošs vīrietis?
Mīlošs vīrietis jau atrodas jūsu tuvākajā apkārtnē. Taču pārmaiņas nāks spontāni un negaidīti. Satiksieties, iepazīsieties, raisīsies sarunas, un pēc kāda laika izveidosies arī attiecības. Mazliet vēlāk pāriesiet citā, labā un labi apmaksātā, darbā, taču ilgi tajā nestrādāsiet, jo dosieties bērna kopšanas atvaļinājumā. Būs ģimene, un finansiālais stāvoklis uzlabosies.

24.janvāris, 2019

2675... Kad satikšu otro pusīti? Vai būs bērni? Cik ilgi dzīvošu šajā mājā? Vai pastāvēs šis darbs? Vai meklēt darbu Latvijā?
Jums, jūsu ģimenei un attiecībām jau pirms ilgāka laika ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie vecāka vīriešu dzimumam dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Visu labu jums!

2893... Vai uzlabosies veselība, materiālais stāvoklis, zudīs vientulības izjūta? Vai ir lāsts?
Jums vēlams mazliet vairāk pievērsties sabiedriskajai dzīvei, tad arī satiksiet interesantus cilvēkus, veidosies brīnišķīga kompānija, dzīve kļūst priecīgāka, jūs sāksiet interesēties par dažādiem jautājumiem, aizrausieties ar tiem, un arī vientulības izjūta gaisīs. Lāsta nav, tikai apturēta enerģijas kustība jūsu dzīvē. Vēlu jums veiksmi it visā, ar ko izlemsiet nodarboties!

2573... Kas mani sagaida 2019. gadā (veselība, attiecības, dzīvesvietas maiņa)? Vai ar M. būs kas kopīgs?
2019. gads jums būs veiksmīgs. Ar M., gan jums nekā kopīga nav. Būsiet kopā ar citu interesantu vīrieti – elegantu, labā fiziskā formā un ar labām, pozitīvām domām. Tikšanās ar viņu būs negaidīta, spontāna, kaut kur pie dabas, bet ne mežā. Par veselību mazliet vairāk jārūpējas pašai. Dzīvesvietas maiņu pagaidām neredzu, tas viss ir vēl priekšā. Visu labu!

2633... Man nomira vīrs – 46 gadus laulībā nodzīvojām.Vai spēšu atgūties, vai satikšu citu vīrieti, lai nebūtu viena?
Pagaidām nesteidzieties satikt citu vīrieti, savediet kārtībā savas jūtas un prātu, tikai tādā veidā jūs varēsiet tikt galā ar izveidojušos situāciju. Lai gan draugu jūs satiksiet vēlāk, ne šajā gadā, viena jūs nepaliksiet. Visu labu!

2989... Vai māsa uzveiks savu slimību? Vai šogad izdosies gūt sirdsmieru un harmoniju ģimenē?
Ir jātiek galā! Cilvēkam vienmēr ir izvēle – nolaist rokas vai darīt visu, kas šajā brīdī ir iespējams. Lai māsa līdztekus medicīnai spēku atjaunošanai izmanto arī citus ceļus – lūdz Radītājam un Dievmātei atjaunošanu, attīrīšanu un izdziedināšanu. Lai viņa ieklausās sava ķermeņa norisēs, lai sarunājas ar saviem sargeņģeļiem un lūdz aizsardzību un palīdzību dzīves ceļā. Pēc harmonijas ģimenē un sirdsmiera jātiecas vienmēr, taču pagaidām līdz tam vēl ir tālu. Taču jāturpina censties, un ar laiku tas atnāks. Visu labu!

2828... Vai šogad atradīšu patīkamu un ilgstošu darbu? Vai beidzot satikšu vīrieti, ar kuru veidot ģimeni?
Darbu jūs atradīsiet gan, tikai jautājums, vai jums šis darbs patiks? Ar ģimenes veidošanu pagaidām nesteidzieties, visam savs laiks. Būtu ļoti labi, ja jūs vispirms iegūtu izglītību, nevis veidotu ģimeni. Vēlams apgūt labu profesiju, lai stingri varētu nostāties uz kājām, tad celsies jūsu pašvērtējums un autoritāte. Kad būsiet ieguvusi izglītību, sastapsiet arī sevis cienīgu cilvēku. Neraizējieties, viena jūs nepaliksiet. Visu labu!

2566... Vai tas ir A.? Kad viņš domā iepazīties tuvāk, nevis tikai skatīties? Vai mums būs bērni? Kad?
Nē, tas nav A., bet gan cits vīrietis, kurš tikai nesen ir novilcis formas tērpu un pievērsies civilajai dzīvei. Viss notiks tā, kā tam jānotiek. Veiksmi jums!

14.janvāris, 2019

2654... Vai nākamajā gadā es mainīšu darbu? Kad es satikšu savu vīrieti?
Pagaidām nesteidzieties mainīt darbu, ar laiku tas notiks pats no sevis. Kāds no jūsu paziņām piedāvās labu variantu, piekrītiet tam. Savu vīrieti sastapsiet mazliet vēlāk kādā izklaides pasākumā. Viņš uz to nebūs ieradies viens, un arī jūs ne. Veiksmi jums!

2651... Vai man iet uz diska trūces operāciju, vai arī būs cits problēmas risinājums?
Iet uz operāciju vai ne, jums nāksies izlemt pašam. Jūs esat stiprs un drosmīgs cilvēks. Veselību jums!

2655... Pirkt pašreizējo dzīvokli īpašumā, citu pirkt vai īrēt? Kā atrisināsies dzīves telpas jautājums?
Pagaidām nesteidzieties pirkt dzīvokli, paies kāds laiks un kāds cilvēks jums piedāvās nopirkt mājokli uz visai izdevīgiem nosacījumiem. Tas būs jums pazīstams cilvēks, kura dzīves notikumi pavērsīsies tā, ka viņš pats dosies dzīvot uz citu valsti. Visu labu!

2838... Vai un kādā veidā sakārtosies attiecības ar topošā bērna tēvu? Kā un kad man izveidosies abpusēji mīlošas, uzticamas, ilgstošas attiecības?
Pagaidām nesteidzieties izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, jo viss nav tik vienkārši. Jūs pati esat nodarījusi pāri gan sev, gan arī bērnam. Jūs pati zināt, ko tas nozīmē. Pacentieties kļūt labsirdīgāka ne tikai attiecībā pret sevi un sava bērna tēvu, bet arī pret apkārtējiem. Mainieties uz labu, lūdzieties, un tad satiksiet un iemīlēsiet vīrieti, kurš reizē būs gan jūsu vīrs, gan arī draugs. Viņš kļūs par īstu tēvu jūsu bērnam un gādīgu dzīvesbiedru jums pašai. Ziniet, ka tas viss ir jūsu rokās. Visu labu!

2655... 2019. gada būtiskākie notikumi – attiecības, darbs, veselība?
Jums jau pirms ilgāka laika ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2615... Vai es 2019. gadā palikšu stāvoklī? Vai 2019. gadā saņemšu paaugstinājumu darbā vai mainīšu darba vietu?
Stāvoklī jūs paliksiet, taču ne šajā gadā. Jūs gaida dzīvesvietas, nevis darbavietas maiņa. Veiksmi jums personiskajā dzīvē!

10.janvāris, 2019

2566... Kāpēc mana otrā puse kautrējas? Vai varat raksturot viņa izskatu? Vai mainīšu dzīvesvietu?
Jūsu otra puse nekautrējas, bet gan baidās no jums. Viņš ir neliela auguma cilvēks, stūrains. Viņam ir grūti tikt galā ar savām emocijām, reizēm tas izdodas, bet tad atkal gadās atslābt. Taču principā viņš nav slikts cilvēks, tikai beidzamajā laikā viņam neveicas. Ar dzīvesvietas maiņu nāksies pagaidīt. Visu labu!

2685... Vai mana dzīve būs gara un vai dēls arī vecumdienās dzīvos kopā ar mani Latvijā?
Jūs dzīvosit tik ilgi, cik būs lemts. Kāpēc tik pesimistisks noskaņojums? Nē, jūsu dēls nedzīvos Latvijā kopā ar jums. Viņš brauks pie jums ciemos. Un arī jūs pati dosieties pie viņa un palīdzēsiet auklēt mazbērnus. Viņš nedzīvos šajā valstī. Veiksmi jums!

2681... Zinu, ka manam vīrietim ir cita sieviete, bet mani interesē, kāpēc? Vai viņam nebija nopietnas jūtas pret mani? Ko man vajadzēja mācīties un saprast?
Jums un jūsu ģimenei, tajā skaitā attiecībām, jau sen ir uzlikts lāsts. Tas kaut kādā veidā ir saistīts ar vēlēšanām. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2634... Kas un kad mani sagaida attiecību jomā?
Pēc kāda laika satiksiet vīrieti gados, taču es redzu, ka jūs par šo tikšanos nebūsiet sajūsmā. Nesteidzieties veidot attiecības ar pirmo pretimnācēju – jūs tā gan zaudēsiet mazliet laika, toties vēlāk ar jums viss būs kārtībā. Visu labu!

2031... Pēc cik ilga laika atgriezīšos Latvijā? Kad un kur es satikšu savu vīrieti?
Pagaidām nesteidzieties atgriezties Latvijā – savu vīrieti jūs sastapsiet ārzemēs. Tikšanās notiks mazliet vēlāk. Viss būs skaisti.

2929... Kādas pārmaiņas gaidāmas tuvāko piecu gadu laikā – vai vispār būs attiecības, ģimene, bērni? Vai izveidosies attiecības ar K.?
Jums gaidāma tikšanās ar vīrieti, kurš kļūs jums ne tikai par vīru, bet arī draugu. Viņš gan būs vecāks par jums, taču labā formā. Izveidosiet ģimeni, piedzims bērni. Viņš būs ārzemnieks, ar gaišu ādas krāsu. Nē, attiecības ar K. neizveidosiet. Tas viss notiks neilgā laikā.

2498... Kas mani sagaida darba un personiskajā dzīvē?
Darbs – gaidāma karjeras izaugsme, tikai vēlams pašai pārskatīt visus virzienus jūsu profesionālajā darbībā un izlemt, kurā ieguldīt vairāk spēka. Personiskā dzīve – centieties pieņemt visu, kas notiek, un tad sapratīsiet, kāds ir iemesls visam jūsu ģimenes attiecībām.  

10.decembris, 2018

2678... Kā klāsies manam dēlam E.? Vai attiecības ar G. turpināsies?
Attiecībā uz jūsu dēlu E. neko sliktu nesaskatu. Viņš būs gan labs dēls, gan kļūs par labu vīru un rūpīgu tēvu. Taču jums un jūsu ģimenes apstākļiem nesen ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Diemžēl es jums palīdzēt nevaru. Vēlu visu labāko!

2834... Vai nodzīvošu līdz sirmam vecumam kopā ar vīru?
Notiks tā, kā jūs abi vēlēsieties. Par vecumdienām nevajag raizēties. Dzīvojiet tagad – viegli un skaisti. Veiksmi jums!

2603... Vai turpināsies kopdzīve ar A.? Kādas izmaiņas būs darbā? Vai uzlabosies finansiālais stāvoklis un veselība?
Jā, turpināsies, jums nevajag par to raizēties. Tomēr ieteicams atcerēties dzīves gudrības, kas apgūtas jau jaunībā, – neatklājieties pilnībā, jo grāmatu, kurai zināmas beigas, nereti vairs nav interesanti lasīt. Darbā nekādas sevišķas izmaiņas nav gaidāmas, tikai neliels paaugstinājums. Finansiālais stāvoklis ar laiku uzlabosies. Ļaujiet savā mājā biežāk ienākt priekam! Veiksmi jums!

2876... Kad un kā satikšu otro pusīti? Vai man mainīt darbu?
Jums nevajadzēs tikties ar visām pēc kārtas, lai uzzinātu, kura ir jūsu otrā pusīte, – viņa pati pir jums atnāks. Viņa būs lieliska, jūs iepatiksieties viņai un viņa jums. Jūsu mājā viņa būs kā princese. Taču pacentieties nedarīt viņai pāri, mīliet un lolojiet viņu. Darbu mainīt pagaidām nesteidzieties, tas notiks ar laiku. Visu labu!

2675... Vai pastāvēs laulība ar R., vai būs cita? Vai māja būs mans īpašums? Vai man būs bērni? Vai darbs būs šis?
Jā, ja jūs to vēlēsieties, laulība pastāvēs, un jūs varat dzīvot skaisti un laimīgi. Pagaidām vēl ne, bet ar laiku kaut kas sāks mainīties, un ir iespējams variants, ka māja kļūs par jūsu īpašumu. Arī bērni jūsu dzīvē ienāks, tikai tas notiks pēc kāda laika. Šajā darbā jūs paliksiet neilgu laiku. Jums tiks piedāvāts kāds visādā ziņā labāks variants. Visu jums labāko!

2556... Kā rīkoties attiecībā pret sarežģīto situāciju attiecībās arJ.? Vai mani sagaida kopdzīve ar J. un kad? Vai varbūt izbeigt attiecības? Vai es varēšu samainīt savu dzīvokli un vai man tas būtu vajadzīgs?
J. nebūs kopā ar jums, tā ka viņa dēļ velti netērējiet laiku un spēkus. Nedaudz vēlāk jūs apprecēsieties ar citu vīrieti no citas pilsētas. Pagaidām nesteidzieties mainīt dzīvokli, ar laiku radīsies variants, kas būs jums piemērots visās nozīmēs. Viss būs labi. Veiksmi jums!

2708... Kā un kad iegūšu pirmo miljonu eiro? Cik ilgā laikā mans sapnis piepildīsies?
Savu pirmo miljonu nāksies pagaidīt. Lielo laimestu pagaidām nevaru saskatīt.

2708... Kā atrast savu īsto otro pusīti? Kas man jādara, lai izlabotu savu tagadējo karmu?
Jūsu otrā pusīte ir jums līdzās, tikai jūs to nepamanāt. Viņš ir īsts džentlmenis. Lai uzlabotu karmu, ir daudz jāstrādā visās nozīmēs. Vēlu jums veiksmi un labklājību!

2637... Mans dēls A. bieži atceras un pārdzīvo par savu nekorekto uzvedību, kas notika pirmajā absolventu vakarā pirms desmit gadiem. Vai tas tiešām bija, vai arī ir murgs? Kā dēlam palīdzēt? Paldies!
Tajā vakarā viņš nebija visai labā formā, un tas neliek viņam mieru, gribas visai pasaulei par to izstāstīt. Murgi gan tie nav. Ja vēlaties, es varu jums palīdzēt. Atnāciet pie manis abi ar dēlu. Visu labu!

2566... Kuram ir lāsts – I. vai J. sakara ar naudas trūkumu, neveiksmēm? Kas to izdarīja, kad, kāpēc?
Atvainojiet, bet informāciju par citiem cilvēkiem sniegt nevaru. Veiksmi jums!

2943... Kad satikšu savu otru pusīti? Vai turpināt mācīties augstskolā un būs darbs?
Pret jums jau sen ir vērsta burvestība, meklējiet palīdzību pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Noteikti turpiniet mācīties augstskolā, lai dzīvē klātos vieglāk. Darbs būs, lai gan ne specialitātē. Visu labu!

2600... Vai tuvākajā nākotnā satikšu savu otru pusi? Vai kādreiz būšu arī sieva?
Noteikti satiksiet – jūsu laiks tuvojas, kādā izklaides pasākumā jūs iepazīsieties ar skaistu, jaunu, diezgan labi audzinātu un elegantu cilvēku. Jūs viņam ļoti iepatiksieties. Tikai pacentieties visai pasaulei nestāstīt par visām pozitīvajām lietām, kas ar jums notiek. Arī par sievu kļūsiet. Vēlu jums visu labāko!

2613... Vai šķiršos no vīra N.? Ko darīt ar dzīvokli un darbu?
Nē, šķiršanos es neredzu. Pagaidām visu atstājiet, kā ir. Turpiniet dzīvot un strādāt vecajā vietā. Visu labu!

2823... Kad atradīšu piemērotu darbu? Kad un kā satikšu dzīvesbiedru?
Darbu vēl nāksies pagaidīt, taču vēlāk jums to piedāvās caur pazīšanos, kā mēdz teikt, pa blatu. Jūsu dzīvesbiedrs jau ir jums līdzās, tikai jums pašai jāmainās, lai jūs varētu būt kopā.

2831... Vai es palikšu kopā ar R.? Vai es atradīšu darbu?
Nē, nepaliksiet. Darbu atradīsiet mazliet vēlāk, tikai iespējams, ka ne tajā jomā, kurā jums gribētos. Vēlu jums labklājību un visu to labāko!

2633... Kad I. izveidosies nopietnas, cieņpilnas attiecības un ģimene?
Tas viss nāks ar laiku, viņa pati tāpēc ļoti stipri cieš, taču viss nokārtosies. Visu labu un veiksmi jums!

2630... Vai meita satiks dzīves draugu un būs bērni? Vai dabūs darbu, uz ko cer? Vai man braukt nākamgad ciemos uz Vankūveru un iet prom no darba?
Jā, satiks, vēl jāpagaida tikai pavisam neilgu laiku. Viņi būs skaists pāris, un vēlāk, protams, pieteiksies arī mazulis. Ar darbu gan nāksies pagaidīt. Rodas iespaids, ka būs labāks piedāvājums. Iet projām no darba nesteidzieties, visam savs laiks. Visu labu!

2944... Kad atradīšu darbu? Vai tas būs sirdij tuvs un kā apmaksāts? Vai vēl satikšu mīļu un uzticamu vīrieti? Kad un kā? Paldies!
Ar darbu pagaidām nāksies paciesties. Sirdij tuvu draugu sastapsiet tuvākajā laikā kādā jautrā ballītē. Viņš uz to nebūs atnācis viens, bet kopā ar kādu patīkamu sievieti, taču viņi nebūs pāris. Ar laiku jūs iegūsiet viņa uzticēšanos. Visu labu!

2773... Vai mans draugs beigs lietot alkoholu? Vai mūsu attiecības būs noturīgas, vai vērts cīnīties par mums?
Viņš nepieder pats sev, bet ir kļuvis par kādas situācijas ķīlnieku. Jūs jau pati zināt, kas tā ir par situāciju. Bez mīlestības cīnīties nav vērts. Mācieties skaistas lietas. Svētki jūsu ielā atnāks vēlāk. Vērīgi ieskatieties savā apkārtnē, varbūt tur ar laiku ieraudzīsiet ko īpašu. Lai jums veicas!

20.novembris, 2018

2644... Kad A. būs mājās? Vai gaidāms vēl kāds nelabvēlīgs spriedums? Vai dzīvosim beidzot mierīgi?
Jums nāksies vēl mazliet pagaidīt. Viss atrisināsies negaidīti, no nelabvēlīgās situācijas, ko atklās turpmākās izmeklēšanas, ar laiku izkļūsiet. Jā, pienāks arī tāds laiks, kad varēsiet dzīvot mierīgi, taču ceļš līdz tam nebūs vienkāršs. Veiksmi jums!

2920... Vai būšu kopā ar R.? Kad izveidosies ģimene (laulība, bērni)?
Pagaidām vēl ne. Bet ar laiku var rasties tādas attiecības, kas novedīs pie ģimenes izveidošanas. Pirms veidot ģimeni, padomājiet, vai esat gatava uzņemties šādu nastu uz saviem pleciem. Jūsu draugs pagaidām nav nobriedis nopietnu attiecību veidošanai. Ģimene būs mazliet vēlāk, un arī bērni būs. Pacentieties vienmēr būt labā formā. Visu labāko jums!

2967... Vai tuvākajā laikā satikšu otru pusīti? Ja jā, tad vai tas varētu būt K.?
Jūsu otrā pusīte ir jums līdzās, jūs viņu pazīstat. Esiet laimīga un mīlēta! Veiksmi jums!

2837... Vai man būs lemts satikt vīrieti, kuru es iemīlēšu, kurš mīlēs un atbalstīs mani? Kāpēc man attiecībās neveicas? Vai tā ir karma?
Tāds vīrietis ir netālu no jums. Tikai jūs viņu neievērojat. Ja viņu mazliet glītāk sapostu, viņš kļūtu par jūsu sapņu princi. Būs īsta mīlestība, un jūsu sapņi piepildīsies. Veiksmi jums! Jau sen pret jums ir vērsta burvestība. Vērsieties pēc palīdzības pie vīriešu dzimuma dziednieka, viņš atbrīvos jūs no negatīvās ietekmes. 

2566... Kāpēc man ir neveiksmes, trūkst naudas? Vai iet prom no darba? Vai nokristīties pareizticībā?
Pret jūsu ģimeni jau pirms ilgāka laika ir vērsts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Pagaidām nesteidzieties iet projām no darba, – visam savs laiks. Pareizticības pieņemšana ir ļoti personisks jautājums, tas jāizlemj jums pašai, uz ieteikumu no malas paļauties nevajadzētu. Visu labu jums! 

2927... Vai pareizi darīju, atsakoties no attiecībām ar J.? Vai satikšu vīrieti, kurš mani mīlēs, palīdzēs? Kad un kur?
Kas darīts, tas darīts, – par nebijušu to vairs nepadarīsi. Ja meklēsiet tikšanos ar vīrieti, kas jūs mīlēs un jums palīdzēs, tad tas arī notiks. Lūdziet palīdzību saviem sargeņģeļiem un veiksmes eņģeļiem serafimiem, lai satiktu tādu vīrieti, kādu vēlaties, un tad viņš pats pie jums atnāks. Augumā viņš būs mazāks par jums. Visu labāko jums!

2646... Vai mana meita S. apprecēsies ar esošo vīrieti un vai viņai būs bērni?
Nē, neapprecēsies, viņai līdzās būs cits vīrietis. Viņi apprecēsies, un viņiem būs bērni. Visam savs laiks. Veiksmi jums!

2621... Kad satikšu savu otro pusīti? Kas mani sagaida?
Lai satiktu savu otro pusīti, ir kaut kas jādara, kaut vai laiku pa laikam jāiziet no mājas un jāapmeklē kāds pasākums. Sirdij tīkama vīra, kurš reizē būs arī draugs, satikšana, dzīvesvietas maiņa un citas skaistas lietas jūs sagaida nākotnē. Vēlu jums laimi un mīlestību!

2878... Vai man labāk izvairīties no A., vai jūtas ir patiesas? Cik viņam bērnu? Ko viņš grib?
Drauga izvēle ir jūsu privāta lieta. Viss tas, uz ko jūs cerat, nav īsts. Nekā slikta viņa domās nav. Cik viņam bērnu, pavaicājiet pati. Svešus noslēpumus nedrīkst izpaust. Visu labāko!

2692... Kad man pieteiksies otrais bērns?
Otrais bērns pieteiksies pēc kāda laika. Vēlu jums veselību, prieku, mīlestību un labklājību!

2835... Kad es satikšu savu īsto vīrieti un kur, vai būs labāki finansiāli apstākļi, cik ilgi strādāšu pašreizējā darbā?
Tur, kur jūs dzīvojat, jūs nevarat viņu sastapt, tāpēc, ka jūs nekur neejat. Beidziet spiesties pie zemes. Nometiet no sevis zemes smagumu, sapurinieties. Izejiet laukā un paskatieties, kas apkārt notiek. Jūs esat jauna, celieties, jums jākļūst brīvākai, jāapmeklē vairāk pasākumu, tur jūs satiksiet arī savu īsto vīrieti – jaunu, skaistu, simpātisku. Finanšu apstākļi uzlabosies. Kad satiksiet savu draugu, viss mainīsies, jūs arī pati sāksiet daudz vairāk pelnīt. Taču vēl kādu laiku nāksies strādāt šajā pašā darbā, taču ne ilgu laiku. Esiet skaista, vesela un veiksmīga!

2928... Vai J. ir mans cilvēks? Vai būšu vēl laimīga šajā dzīvē?
Jums līdzās būs cits vīrietis, daudz vecāks. Jūs būsiet ideāls, laimīgs pāris. Veiksmi jums privātajā dzīvē un visās jūsu gaitās!

2778... Kas mums gaidāms 2019. gadā? Vai redzat ceļojumu?
Jums nesen uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs jums atbrīvoties no visa negatīvā.

2835... Vīrs pie šķiršanās draud atņemt bērnus. Viņam ir draugi tiesā, juristi, tāpēc baidos, ka tas var izdoties, un paciešu roku palaišanu un pazemojumus. Ko darīt? Vai iespējama gaiša nākotne citur, ar citu vīrieti un, saprotams, saviem bērniem?
Jūsu situācija šobrīd ir ļoti sarežģīta. Lūdziet palīdzību saviem sargeņģeļiem, lai palīdz atjaunot gaišas attiecības ģimenē, ar jūsu bērnu tēvu. Neredzu gaišu nākotni citā vietā ar citu cilvēku un jūsu bērniem. Vēlu jums visu to labāko!
 

9.novembris, 2018

2698... Kas mani terorizē un kāpēc?
Jūs pati zināt, ko tas nozīmē. Jūs esat bijusi iesaistīta kādā problemātiskā lietā, un jums pašai jātiek galā ar saviem partneriem. Veiksmi!

2844... Vai mans dēls R. izšķirsies ar A.?
Nesteidzieties šķirt savu dēlu un A. Būs labāk, ja jūs necentīsieties ar spēku iejaukties viņu attiecībās. Visu labu!

2246... Vai būs darbs, kas sagaida nākotnē?
Bez darba jūs nepaliksiet. Paies neilgs laiks, jums tiks piedāvāts darbs. Lai gan samaksa nebūs liela, piekrītiet un sāciet strādāt! Paies vēl kāds mēnesis vai pat mazāk, un jūs darbu mainīsiet – jau uz labāku un labāk apmaksātu. Jūsu nākotne būs skaista. Veiksmi jums!

2300... Vai mums ir nākotne un kur mums paredzēts dzīvot tuvākajā nākotnē?
Jums it kā ir, taču tā atkarīga no jums abiem. Jums nāksies mainīt savu domāšanas un rīcības veidu. Mācieties cienīt viens otra jūtas un ievērot noteiktu kārtību jūsu kopējā dzīves vietā. Strīdi parasti sākas no sīkumiem. Jūs dzīvosiet paši savā mājoklī, atsevišķi no vecākiem. Veiksmi jums!

2835... Vai ar vīru šķirsimies un bērni paliks ar mani? Kad gaidāma pārcelšanās uz citu dzīvesvietu, kas gaidāms darba jomā?
Pagaidām nesteidzieties šķirties! Nomierinieties! Dažkārt tiek pieņemti spontāni lēmumi, kas jums pašiem nenāk par labu. Bērnus nevajag atstāt bez tēta vai mammas, nešķirieties, galu galā viss nokārtosies un būs labi. Pārcelšanos uz citu dzīves vietu neredzu, palieciet turpat, kur esat. Jūs nevarat pamest bērnus. Jūs esat viņiem ļoti vajadzīga. Pagaidām pārmaiņu darba jomā nebūs, tās nāksies pagaidīt. Ar laiku kaut kas var mainīties, bet tagad vēl ne. Visu labāko!
 

2.novembris, 2018

2565... Vai E. man būs tikai labs draugs, vai arī nekas, vai kas vairāk? Es jau ilgi – astoņus mēnešus – esmu bez darba. Vai drīz atradīšu darbu, labāku par iepriekšējo?
E. jums nebūs nekas. Kāpēc gan lai viņš būtu jums vajadzīgs? Bez darba jūs būsiet vēl pavisam neilgu laiku. Drīz vien kādā izklaides pasākumā satiksiet kādu savu senu paziņu un ar viņa palīdzību iegūsiet iespēju iekārtoties darbā ar lielisku algu. Lai viss jums veicas un izdodas!

2779... Kad man pieteiksies bērniņš? Un vai viss būs kārtībā?
Ar bērniņu pagaidām nāksies pagaidīt. Bērniņš būs mazliet vēlāk. Jūsu otrs jautājums ir ļoti plašs – reizēm nopietni jautājumi tiek atrisināti citādā veidā. Visu labu!

2662... Kad un kur dēls satiks īsto mīlestību? Vai viņam tagad pirkt dzīvokli?
Visam savs laiks. Mazliet vēlāk kādā priecīgā pasākumā jūsu dēls sastaps savu mīļoto. Un būtu labi, ja viņam piederētu lieka apdzīvojamā platība. Vēlu veiksmi jums un panākumus dzīvē jūsu dēlam!

2915... Vai A. vēl domā par mani, vai arī viņam varētu būt cita sieviete?
Viņš ļoti reti atceras jūs. Uzmanīgāk izturieties pret savu dzīvi, nepalaidiet garām pašu svarīgāko, raizējoties par to, vai A. par jums domā. Kļūstiet veiksmīgāka. Vēlu jums visu labāko!

2556... Vai man jāmaina dzīvoklis? Vai izveidosies nopietnas attiecības un vai nodibināšu ģimeni?
Pagaidām nesteidzieties mainīt dzīvesvietu, ar laiku tas notiks pats no sevis. Arī ģimene jums būs, taču vēlāk, ne šajā gadā. Visu labāko!

2649... Gribētos nolikt tiesības. Vai ir vērts mēģināt, vai izdosies nolikt? Vai vīrs mani krāpj?
Droši sāciet mācīties tūdaļ, ilgi nedomājot. Īpašu uzmanību pievērsiet ceļu satiksmes noteikumu apgūšanai. Eksāmenus jūs noliksiet. Vīrs pagaidām jūs nekrāpj, taču, ja jūs pati to ļoti gribēsiet, tad viņš to arī sāks darīt. Piedomājiet par to, par ko jūs domājat, un vēl jo vairāk par to, ko runājat un ko rakstāt. Visu labu!

2236... Es gribu šķirties no E. un dzīvot ar V. Kas mani sagaida, ja aiziešu pie V.?
Pagaidām nesteidzieties šķirties no E. – viņš nav pats sliktākais, kas jūsu dzīves ceļā var gadīties. Jūsu V. gan mīksti klāj, bet gulēšana pie viņa būs cieta. Veiksmi jums!


24.oktobris, 2018

2975... Kad būs jāatstāj šis dzīvoklis? Vai ir vērts remontēt? Vai meita dzīvos pie manis, vai pie drauga?
Pagaidām nesteidzieties atbrīvot šo dzīvokli. Visam savs laiks. Arī remontu iespējams veikt bez lieliem ieguldījumiem. Uzlīmējiet jaunas tapetes, un pārējo paveiksiet pakāpeniski, pa sīkumam vien. Jūsu meita nepaliks kopā ar jums, viņa dosies dzīvot citur. Pārtrauciet strīdēties ar meitu, atjaunojiet draudzīgas attiecības – pienāks laiks, kad auklēsiet mazbērnus, un viņi būs jūsu lielākais iepriecinājums. Visu labu jums!

2965... Kāpēc man nebūs attiecību ar R.? Ar ko un kad viņam tās būs? Man ārzemju vīrietis ir tabu.
Tāpēc, ka nebūs. Visam savs laiks.

2708... Aizbraucot uz lauku māju, dārza krūmājā atskanēja sprādziens. Vai mājai un man ir kāds kaitējums?
Jums ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās iedarbības. Veiksmi jums!

2944... Kad atradīšu piemērotu darbu? Kad un kā satikšu dzīvesbiedru?
Piemērotu darbu sāksiet meklēt vēlāk, bet pašlaik jums vēlams ķerties vismaz pie kaut kā. Kad jums būs darbs, cilvēki sāks jums piedāvāt arī kaut ko vairāk piemērotu. Jūs sāksiet kādam kaut kur kaut ko palīdzēt, un tad arī iepazīsieties ar savu nākamo vīru – draugu, kurš būs mīļš jūsu sirdij. Taču tas nenotiks uzreiz. Pirms tas notiks, paies gads vai pat divi. Visu jums labāko!

2926... Kur palika nauda, ko sakrāju no mammas pensijas? Vai es to atradīšu? Aizdevu naudu L., vai dabūšu atpakaļ?
Nauda neatgriezīsies, jo tās vairs nav. Tā ir iztērēta tam, kam bija paredzēta. Arī aizdoto naudu atpakaļ nedabūsiet – tā ir mammas nauda. Visu labu!

2911... Vai un kad satikšu savu vīrieti? 
Savu vīrieti jūs satiksiet mazliet vēlāk kādā pasākumā vai ballītē, taču ieteicams nedoties uz turieni vienai. Būs labāk un interesantāk, ja uzaicināsiet līdzi darba kolēģi. Jums viss izdosies. Veiksmi jums!

2873... Vai es satikšu vīrieti, ar kuru varētu izveidot mīļas attiecības, kurš mani novērtētu un arī palīdzētu? Kur un kad satikšu un kas viņš būs?
Jā, ir tāds vīrietis, viņš gaida tikšanos ar jums. Viņš jūs ļoti stipri mīlēs. Jūs viņam ļoti patiksiet. Viņam būs lieliska humora izjūta, un šķitīs, ka jūs viens otru pazīstat jau simt gadu – it kā būtu satikušās radniecīgas dvēseles. Jūs viņu satiksiet kādā pasākumā, taču tas nebūs visai jautrs. Tas notiks pēc kāda laiciņa. Viņš būs skaists, brīnišķīgs cilvēks. Vēlu jums mīlestību, prieku, labklājību!

2919... Vai tuvākie ceļojumi būs bez sarežģījumiem? Kāpēc nevaram tikt pie bērniņa?
Apstājieties! Jūs varētu kādu laiku nedoties ceļojumos. Jau diezgan sen pret jums ir vērsta negatīva iedarbība, burvestība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Visu labāko jums!

2844... Kur un kad es satikšu savu otru pusīti, kāds viņš būs? Vai darbā būs sasniegumi?
Jūsu otrā pusīte ir jums līdzās. Pēc neilga laika kādā konferencē jūs ar viņu iepazīsieties tuvāk. Viņš būs vidējas miesasbūves, domīgs, ar dziļu skatienu. Kad viņš skatīsies, liksies, ka redz jums cauri. Jūs viņam ļoti, ļoti patiksiet. Lai kļūtu veiksmīgāka, gan nāksies saspringt. Veiksmi jums!

2030... Vai man kļūt par audžumammu? Vai braukt uz ārzemēm strādāt pie Gunta, vai apsvērt domu par robežsardzi?
Tas ir ļoti nopietns solis. Lai gan es ļoti augstu vērtēju jūsu uzticēšanos, tomēr neuzdrīkstos dot jums padomu šajā jautājumā. Būs labāk, ja pagaidām nebrauksiet strādāt uz ārzemēm. Nebūtu slikti, ja jums izdotos dabūt darbu robežsardzē. Tikai atcerieties, ka tas ir darbs, kurā nedrīkst pārāk daudz pļāpāt. Veiksmi jums!

2932... Kas notiek ar dēlu N.? Kāpēc viņam tik nenopietna attieksme pret naudu un citām lietām?
Jūs pati viņu tādu esat izaudzinājusi. Nāksies mainīties pašai, un tad ar laiku arī dēls mainīsies. Ja vien jūs pati to pietiekami stipri gribēsiet. Veiksmi jums!

2895... Kad un kur satikšu savu otro pusīti? Vai apprecēšos? Varbūt jau esmu satikusi? Vai es mainīšu darbavietu?
Pēc kāda laika jums būs vīrs – draugs. Jūs ar viņu iepazīsieties, kaut kur ciemojoties, un vēlāk apprecēsieties. Viņš ienāks padzert tasi kafijas vietā, kur ciemojaties. Jā, darbavietu jūs mainīsiet – pēc tam, kad būsiet iepazinusies ar savu mīļoto vīrieti. Visu jums labāko!
 

9.oktobris, 2018

2921... Vai attiecības ar S. turpināsies, vai arī tās ir beigušās? Jūtu, ka viņa man ir īstā. Vai izdosies tikt galā ar visiem kredītiem un parādiem?
Jūsu attiecības ar S. neturpināsies ilgi. Līdzās jums būs cita sieviete, tiesa, arī neilgu laiku. Jums nāksies vispirms tikt galā ar parādiem un sakārtot kredītvēsturi, un tikai pēc tam izdosies sakārtot savu personisko dzīvi. Par kredītiem un parādiem – ņemot vērā jūsu enerģisko dabu, jūs izkļūsiet no šīs šķietamās bezizejas situācijas. Tikai sargieties pārlieku aizrauties ar alkoholu! Visu labu jums!

2003... Vai uzņēmums atlaidīs mani no darba pēc diviem mēnešiem? Vai būs nākotnē vēl viens bērniņš un vīrs?
Neredzu, ka uzņēmums jūs grasītos pēc diviem mēnešiem atbrīvot no darba, taču pēc kāda laika jūs no turienes tomēr aiziesiet – pati pēc savas gribas. Vīrs jums vēlāk būs, bet par bērniņu gan nāksies pacīnīties. Esiet laimīga un mīlēta!

2660... Kas būs ar sāpošo kāju? Vai būs operācija? Vai varēšu pati staigāt? Vai iet dzīvot pie meitas?
Jūsu kāju nāksies nedaudz pielabot, tāpēc bez operācijas iztikt nevarēsiet. Taču no operācijas nav jābaidās. Jā, staigāt varēsiet, tomēr nebūtu slikti, ja meita jums palīdzētu. Vēlu jums veselību, prieku, labklājību!

2625... Kā meitai I. būs ar veselību, vai šogad būs operācija? Kā ar skolu? Vai būs kopīga nākotne ar E.? Kas ar E. šobrīd notiek?
Situācija nav tik vienkārša. Ar operāciju kādu laiku nāksies pagaidīt. Skolā neko sliktu neredzu. Attiecības ar E. ir tikai laika pavadīšanai, ne kopīgai nākotnei. Tagad viņai pats svarīgākais ir veselība, – meitenei arī pašai jācenšas izkļūt no šīs situācijas, lai ārsti nebūtu vienīgie, kas par viņu raizējas.

2975...  Kad un vai meitai uzlabosies veselība? Vai attiecības ar draugu K. turpināsies?
Jā, pakāpeniski uzlabosies. Nē, neturpināsies, pēc kāda laika tās tiks pārtrauktas. Visu labāko jums!

2989... Vai tuvām attiecībām ar kolēģi ir nākotne? Kas mani sagaida?
Jūsu attiecībām ar kolēģi nav nākotnes, taču turpmāk jūs sagaida daudz laba. Veiksmi jums!

2563... Visas manas aktivitātes beidzas ar neko. Un tā – vientulība līdz mūža beigām?
Kāpēc jums ir tik pesimistiska attieksme pret sevi? Pacentieties vairāk laika pavadīt cilvēkos, tikai neuzturieties kompānijās, kur pulcējušies vieni vienīgi vientuļnieki. Vientulību līdz mūža beigām jūsu dzīvē neredzu. Nodarbojieties ar lietām, kas jums sagādā prieku! Jūs jau pati vislabāk zināt, kuras tās ir. Lūdziet saviem sargeņģeļiem palīdzību, lai satiktu brīvu, interesantu, uzmanīgu, skaistu vīrieti, kurš reizē jums būtu gan vīrs, gan draugs, kurš mīlētu jūs un jums patiktu. Veiksmi jums!

2727... Vai ir iespējams, ka mēs ar M. būsim kopā? Vai viņš mani mīl?
Nē, vēlāk jūs nebūsiet kopā. Līdzās jums būs cits vīrietis. Jūs viņu satiksiet kādā izklaides pasākumā. Jūs nebūsiet viena, viņš jums patiks, būs interesants, runātīgs, tikai nemēģiniet viņu pāraudzināt. Veiksmi jums!

2700... Kādas pārmaiņas mani sagaida personiskajā dzīvē?
Jums un visai jūsu ģimenei ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Visu labu jums!

2556... Esmu precējusies, bet ar M. attiecību nav. Satiekos ar A., vai mums būs kopēja nākotne? Varbūt A. nemaz nav jūtu pret mani? Mums būs kopējs bērns.
Šajā periodā pacentieties būt harmonijā pati ar sevi, jūs taču zem sirds nēsājat mazuli. Pagaidām nerēķinieties ne ar kādām attiecībām ar Armandu, pašlaik svarīgākā esat jūs pati un mazulis. Pēc tam pienāks laiks visam pārējam. Tikai neraizējieties! Visu labu jums!


1.oktobris, 2018

2910... Kā turpināsies attiecības ar I.? Vai iespējama kopdzīve?
Vai jūsu attiecības turpināsies, atkarīgs ne tikai no I., bet arī no jums pašas. Vai dzīvosiet kopā, arī tas atkarīgs no jums abiem. Pacentieties sakārtot ne tikai māju, bet arī savas lietas, pārskatīt tās, izmest visu, kas novecojis, lai atbrīvotu vietu jaunajam, – tad būs iespējama arī jauna tikšanās. Gādājiet, lai jūsu mājās vienmēr labi smaržo. Iztīriet visu, izmazgājiet, un arī jūs pati sāksiet justies citādi. Personiskās mantas, kas jums pašai vairs nav vajadzīgas, atdodiet draudzenēm. Mācieties ieklausīties sevī, priecāties par visu, kas notiek ap jums, tai skaitā mājās. Veiksmi jums!

2705... Es mīlu A., bet vai ar viņu iespējama laulība? Vai un kur satikšu citu mīļoto?
Nē, nav iespējama. Nesēdiet mājās, pacentieties mazliet biežāk doties uz dažādiem pasākumiem, tai skaitā literāriem vakariem. Kādā no tikšanās reizēm ar rakstniekiem un dzejniekiem jūs sastapsiet savu mīļoto. Tas notiks jau šogad. Veiksmi jums! 

2972... Kad būs trešais vīrs? Kādas pārmaiņas gaidāmas?
Jums nesen uzlikts lāsts. Vērsieties pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš jūs atbrīvos no negatīvās ietekmes. Ja vēlaties, es varu jums palīdzēt. Lūdzu, piezvaniet un piesakieties uz pieņemšanu. Visu labu jums!

2751... Kāpēc atkal netiku tajā korī? Kur satikšu otru pusīti? Cik ilgi būšu šajā darbā?
Tāpēc, ka jūs kādam tenoram nešķietat piemērota. Sāciet rakstīt dzeju. Nesteidzieties iestūrēt laulības ostā, to jūs vēl pagūsiet izdarīt. Vispirms apgūstiet brīnišķīgu profesiju, kādu – to jau jūs pati zināt. Neraizējieties, bez otras pusītes jūs nepaliksiet. Paies daži gadi, un kādā pasākumā – starp citu, uz to jūs būsiet atnākusi ar kādu kopā – jūs satiksiet interesantu, simpātisku cilvēku, ar kuru jūs vienos kopīgas intereses un gaume. Mācieties visu, kas ir labs! Darbā paliksiet tik ilgi, cik pati gribēsiet. Veiksmi!

2565... Kad un kur satikšu īsto? Kā viņš izskatīsies? Cik ilgi satikšos ar precēto R.? Kas man būs G.?
Pacentieties neizjaukt svešu ģimeni, lai pati vēlāk nepiedzīvotu to pašu. Pēc neilga laika jūs pārtrauksiet satikties ar R. un arī G. jums nebūs itin nekas. Pēc kāda laika, taču mazliet vēlāk, ne šajā gadā, kādā pasākumā jūs iepazīsieties ar interesantu jaunu cilvēku. Taču jūs nebūsiet atnākusi viena, un arī viņš būs ar kādu kopā. Tomēr jūs iepazīsieties, turpināsiet draudzēties, bet ar laiku viens otrā iemīlēsieties, kā mēdz teikt, līdz ausīm. Vēlu jums veiksmi personiskajā dzīvē!

2965... Kāda man nākotne ar R.? Kad man būs ģimene, bērni?
Jūs nebūsiet kopā ar R. Līdzās jums būs cits cilvēks. Ārzemnieks. Ar ģimenes dibināšanu un bērniem gan nāksies nedaudz pagaidīt. Tas viss atnāks īstajā laikā. Būs gan ģimene, gan bērniņš. Visu jums labāko!

2566... Kad un kur satikšu otru pusi? Kāds viņš būs, kā izskatīsies? Kā veidosies attiecības? Kas būs pēc horoskopa, profesijas?
Jūsu otra pusīte jau atrodas jums līdzās, tikai pagaidām jūs viņu vēl neievērojat. Viņš jūsu tuvumā parādījies nesen. Viņš ir vienkāršs puisis, strādīgs, spēcīgs, sportisks, jautrs, mīl gan pajokot un iedzelt, gan prot būt maigs, cēlsirdīgs, nekad nenodarīs pāri vājākajam. Pēc horoskopa – kaut kas starp Aunu un Vēzi. Profesija – vīrietis ar zelta rokām. Esiet prātīga!

2835... Vai mums ar E. būs kopēja nākotne, būs kopēji bērni? Vai viņš ir mans īstais vīrietis?
Nē, nebūs. E. nav jūsu īstais vīrietis. Līdzās jums būs cits cilvēks. Daudz inteliģentāks, īsts vīrietis. Tikai jums pašai nāksies mainīties, jūs nesēdēsiet mājās, vairāk laika pavadīsiet kustībā. Vēlu jums mīlestību, laimi un labklājību!

2827... Kur es iepazīšos ar savu vīrieti? Vai esam pazīstami?
Jūsu vīrietis jau ir jums līdzās. Tikai jūs viņu pagaidām pietiekami augstu nevērtējat. Pēc neilga laika viņš atzīsies jums mīlestībā. Veiksmi jums visos jūsu jautājumos!
 

25.septembris, 2018

2601... Kas mani sagaida attiecību jomā? Vai attiecībām ar vīru ir nākotne? Vai viena spēšu finansiāli izaudzināt meitu?
Jūs būsiet kopā ar vīrieti – vīru, kurš vienlaikus būs arī jūsu draugs, taču tas notiks vēlāk. Viņš nopietni izturēsies pret jūsu attiecībām. Ar V. jūs paliksiet draugi. Jā, spēsiet, kādu laiku gan nāksies piedzīvot finanšu krīzi, taču tā drīz vien atrisināsies.

2672... Kādas pārmaiņas mani sagaida darbā un personiskajā dzīvē?
Nesen pret jums vērsta burvestība. Vērsieties pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs jums atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2972... Vai manam dēlam E. būs kopīga nākotne ar I.? Kas viņu sagaida tuvākajā laikā?
Nē, nebūs. Kopā ar viņu būs cita sieviete. Viņi iepazīsies kādā izklaides pasākumā un būs laimīgi. Visu labu jums!

2680... Kad, kur, kādā jomā atradīšu jaunu darbu? Vai un kad, kur satikšu savas dzīves vīrieti (vīru)?
Jūs atradīsiet darbu jomā, kas saistīta ar klientu apkalpošanu. Tas notiks pēc pusotra mēneša. Savas dzīves vīrieti jūs satiksiet, taču tas nenotiks šogad, nāksies mazliet paciesties. Tas notiks kādā pasākumā. Jūs nebūsiet viena. Savu dzīves ceļu jūs iesiet kopā ar vīru, kurš vienlaikus būs arī jūsu draugs.

2566... Kāpēc ir liela nabadzība?Vai ir nabadzības lāsts?Kāpēc neveicas pēdējos desmit gadus? Kas to izdarīja?Kad uzlabosies finanses?
Centieties ko noderīgu iemācīties. Nē, nekāda nabadzības lāsta nav. Vairāk pievērsieties savai mājas dzīvei un izglītībai, uz paplātes neviens jums neko nepasniegs. Klauvējiet pie visām durvīm, lai tās tiktu jums atvērtas, un jūs redzēsiet, ka izkļūstat no tumšās zonas. Neviens nav jums to nodarījis. Lūdziet palīdzību un aizsardzību savā dzīves ceļā saviem sargeņģeļiem un augstākajiem spēkiem. Viss piepildīsies. Finanšu stāvoklis ar laiku uzlabosies.

2846... Vai mana meita nākamgad nopirks dzīvokli? Vai viņai būs vīrietis, kurš palīdzēs visā, vai izveidosies ģimeniskas attiecības?
Jūsu meita K. nopirks dzīvokli mazliet agrāk. Jā, būs. Kādā pasākumā jūsu meita iepazīsies ar lielisku cilvēku. Viņi iepatiksies viens otram un pēc kāda laika izveidos ģimeni.
 

11.septembris, 2018

2614... Vai es apprecēšos ar A., vai mums būs laba nākotne?
Nē, neapprecēsieties, pēc neilga laika sastapsiet citu vīrieti, un kopā ar viņu gan jūs sagaida laba nākotne. Visu jums labāko!

2587... Kad es satikšu savu otru pusīti? Vai varēšu atjaunot attiecības ar otrā bērna tēvu?
Jūsu otrā pusīte bija jums līdzās, bet tagad jums nāksies to gaidīt ilgi. Lai atjaunotu attiecības ar otrā bērna tēvu, jums nāksies krietni papūlēties. Pacentieties mazliet vairāk rūpēties par bērniem. Visu jums labāko!

2988... Ar kuru no puišiem man ir labāka saderība – ar I. vai ar S.?
Ne ar vienu no viņiem. Labāk būs, ja kļūsiet prātīgāka un ieklausīsieties savas sirds aicinājumā. Dzīvi nodzīvot nav tik vienkārši. Kļūs labāk, kad jūs sajutīsiet siltumu un mīlestību, kas nāk no sirds, un tad visu spēsiet pieņemt ne tikai ar mīlestību, bet arī ar prieku. Visu jums labāko!

2606... Vai es atgūšu dzīvotprieku, zinātkāri, beidzot sajutīšu to, ka dzīvoju savu, nevis svešu dzīvi? Vai man ir uzlikta kāda nelabvēlīga programma?
Jums ir dzīvesprieks, tas nekur nav pazudis. Taču jūs pati zināt, kur esat iepinusies. Nesen pret jums vērsta negatīva iedarbība. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, vēlams pie vīrieša, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2988... Kas mani gaida nākotnē (attiecības, ģimene, karjera, finanses)? Vai atkal normāli varēšu staigāt?
Jums jau pirms ilgāka laika ir uzlikts lāsts, vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2496... Vai un kad satikšu savu vīrieti? Vai palikšu šajā dzīvesvietā, ko saucu par Savām Mājām?!
Jā, savu mīļoto vīrieti satiksiet pēc neilga laika kādā izklaides pasākumā – ballītē vai kāzās. Nē, nepaliksiet, tur jūs dzīvosiet neilgu laiku, nākotnē jūs sagaida dzīvesvietas maiņa. Veiksmi jums!

2645... Vai turpināsies kopdzīve ar E. (problēma – alkohols)? Kad pārdot savu dzīvokli?
Nē, neturpināsies. Drīz vien jūs dosieties katrs uz savu pusi. Ilgu laiku jūs kopā nepavadīsiet. Dzīvokli pārdot nesteidzieties, jūs to vēl pagūsiet izdarīt. Vēlu jums veselību un veiksmi!

2557... Vai es tuvākajā laikā satikšu otru pusi? Vai man būs cits uzvārds?
Pagaidām vēl ne. Tikšanās notiks vēlāk. Cits uzvārds – tas nav tik svarīgi, taču uzmanīgāk ieskatieties visā, kas ir jums apkārt, un pavērtējiet sevi no malas, – kā jūs ģērbjaties, kā uzvedaties. Protams, ne vienmēr jābūt tik atraisītai, jo jūs taču esat sieviete. Bet pavērojiet citas dāmas – kā izturas viņas! Iespējams, jūs bērnībā kaut kā trūcis, taču tajā nav nekā briesmīga, viss ir vēršams par labu. Veiksmi jums un visu to labāko, jūs taču esat īsta gudriniece!

2979... Kāpēc neveidojas attiecības ar sievietēm? Vai ir lāsts? Kad būs ģimene dēlam?
Jums un jūsu ģimenes attiecībām un apstākļiem ir uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no visa negatīvā. Ņemiet līdzi dēla fotogrāfiju, bet palīdzību meklējiet pati. Veiksmi jums!
 

29.augusts, 2018

2870... Vai ar J. attiecības nemainīsies un ir beigušās? Vai un kad satikšu citu savu mīļoto, ar kuru būs ģimene?
Jūsu attiecībām ar J. būs mainīgs raksturs. Gluži kā šūpoles tās celsies augšup un tad atkal kritīs lejā, bet neturpināsies ilgi. Tomēr, ja vien jūs vēlēsieties, šīs attiecības var turpināties arī bezgalīgi. Taču kādā pasākumā, ballītē, jūs iepazīsieties ar ļoti simpātisku, gudru, vidējas miesasbūves cilvēku, kurš ir dažus mēnešus vecāks par jums. Viņš būs skaists, ar gaišiem matiem. Jūs viņam ļoti patiksiet. Pacentieties uzreiz neuzsākt intīmas attiecības, tikai tā jūs panāksiet, ka viņš jūsos iemīlēsies. Taču nekavējieties arī pārāk ilgi. Sākumā jūs dzīvosiet civillaulībā, bet pēc tam salaulāsieties.

2612... Kāpēc brālis ar mani nerunā? Kad satikšu savu otru pusīti?
Kas attiecas uz jūsu brāli, tas ir saistīts ar attiecībām ar pretējo dzimumu. Jūsu otrā pusīte ir jums līdzās, jūs viņu pazīstat. Veiksmi jums!

2984... Vai N. ir mans liktenis, vai mums ir kopīga nākotne? Vai veselības dēļ varu strādāt šo darbu?
Nē, nav. Jūs pati ne visai spēcīgi uz to noskaņojaties. Ja vien jūs pati gribēsiet, līdzās jums būs interesanta personība. Pagaidām jūs varat strādāt, taču neilgu laiku. Būs labāk, ja jūs pati mainīsiet darbavietu. Jums kaut ko piedāvās cilvēks no malas, mazpazīstams, un jūs būsiet vinnētāja. Visu jums labāko!

2942... Vai turpināt dzīvot mūsu mājās, vai pirkt citu, kura man ļoti patīk? Es pašlaik te jūtos slikti. Vienmēr esmu gribējusi, lai visiem ir labi. Kāpēc tik daudz negāciju no māsas bērniem? Vai tas reiz beigsies?
Jā, pagaidām turpiniet dzīvot savā mājā un nesteidzieties pirkt jaunu, jo visam savs laiks. Lai gan nenopirksiet šo māju, kura jums patīk, pēc laika iegādāsieties citu, kura ģimenei būs daudz piemērotāka. Vēlams māju attīrīt, tikai tad jūs sāksiet labi justies. Nemēdz būt tā, ka labi ir visiem, vienmēr līdzās ir kāds, kurš nav ar kaut ko apmierināts. Pacentieties pievērst mazāk uzmanības māsas bērniem – būs labāk un vieglāk dzīvot. Arī jums pašai dažkārt nav taisnība. Vēlams mazāk tērēties savām un savas ģimenes vajadzībām. Tas viss beigsies, kad jūs kļūsiet dzīvesgudrāka. Visu jums labāko!

2618... Vai manā dzīvē būs izmaiņas, kad man un sievai vairs nebūs kredītu?
Nē, nebūs, jo jūs esat raduši dzīvot šādā režīmā. Jums pašiem nāksies mainīties pirmām kārtām, bet pēc tam veikt pirkumus, kas nepieciešami dzīvei. Veiksmi jums!

2597... Vai vīrs turpina attiecības ar K.? Vai mums izdosies saglabāt ģimeni un būt laimīgiem kopā, vai labāk jāšķiras?
Neredzu, ka jūsu vīram būtu attiecības ar K.. Ja jūs vēlēsieties saglabāt savu ģimeni, jums tas izdosies, lai gan būs jāpieliek ne mazums pūļu. Pirmām kārtām jau jāmainās jums pašai. Pārstājiet kliegt un strīdēties, sameklējiet skapī tērpus, kurus sen neesat valkājusi. Nodarbojieties ar mājas labiekārtošanu. Centieties kaut ko mainīt iekārtojumā, kaut vai pārvietojiet kādu mēbeli uz citu vietu, lai pašai gribētos atgriezties mājās un lai būtu patīkami tur atrasties. Tad arī vīrs mainīsies, sāks kopā ar jums atpūsties un priecāties par visu. Veiksmi jums!

2868... Kas notiek ar mūsu meitu, kāpēc neveicas dzīvē? Vai būs stabils darbs? Vai M. ir īstais puisis? Vai būs bērni?
Tas ir saistīts ar jums, vecākiem. Jums pašiem par to jāparūpējas.

2932... Vai man pašai iet prom no darba, vai gaidīt štatu samazināšanu? Kāpēc visu laiku jūtos nogurusi, nav enerģijas?
Nesteidzieties pagaidām iet projām no sava darba. Labāk sagaidiet štatu samazināšanu. Jums tā būs labāk. Nesen jums uzlikts lāsts. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties. Viņš jums palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2601... Vai es būšu kopā ar A.? Vai būs citas attiecības un kad? Vai pieņemt jauno darbu?
Ar A. jūs pavadīsiet neilgu laiku, kopā ar jums būs cits vīrietis. Nedaudz vēlāk. Pagaidām nesteidzieties pāriet jaunā darbā. Tas ar laiku atnāks.
 

10.augusts, 2018

2911... Vai izdosies sākt savu biznesu, vai dabūšu citu darbu, tikšu pie lielāka dzīvokļa, pārvākšos dzīvot uz citu valsti?
Pret jums un jūsu ģimenes apstākļiem ir vērsta burvestība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Citu darbu un lielāku dzīvokli atradīsiet, taču tas nenotiks šogad, labāk nogaidiet. Jums labāk dzīvot un strādāt šajā pašā valstī, bet citā valstī labāk atpūsties. Visu labu jums!

2699... Vai man izveidosies attiecības ar J.? Vai septembrī viņš pārnāks dzīvot un strādāt uz Liepāju, kā saka?
Jums labāk būt bez J. Tas ir pats labākais variants. Nesēdiet mājās, pacentieties biežāk uzturēties ārpus mājas, taču ne parkā. Nomierinieties – dzīve turpinās, un jūs esat jauna, skaista, par sevi pārliecināta sieviete, un savā ceļā satiksiet veiksmīgu, talantīgu draugu. Veiksmi jums!

2995... Vai pamest darbu un aizceļot? Vai atradīšu piemērotāku nodarbi un būšu dzīvē laimīga?
Pagaidām nesteidzieties pamest darbu un aizbraukt uz nekurieni. Viss nāks ar laiku – jums piedāvās pārcelties uz tuvīnajām ārzemēm un sākumā nodarboties ar kaut ko, kas jums šķitīs tikai vienkārši pieņemams, bet pēc tam atradīsiet patiesi skaistu nodarbošanos, kas jums derēs un patiks. Jā, jūs dzīvē būsiet laimīga. Vēlu veiksmi visās jūsu lietās!

2622... Kad dēlam izveidosies ģimene un kādas perspektīves ir profesionālajā jomā?
Neraizējieties par dēlu! Vispirms centieties sakārtot savas ģimenes lietas, un, kad tas būs izdarīts, arī dēla dzīvē viss nokārtosies. Visu labu jums!

2827... Vai vērts uzsākt attiecības ar K.? Vai satikšu citu? Vai citur dabūšu dzīvokli?
K. nav jums piemērots. Līdzās jums būs cits vīrietis – gara auguma, ar skaistu ķermeni, kurš strādā savā profesijā. Viņš jums patiks un ļoti mīlēs jūs. Nesteidzieties pārcelties uz citu dzīvokli, jums to nevajadzēs. Pacentieties dažās jomās kļūt mazliet atturīgāka un stingrāka attieksmē pret sevi. Veiksmi jums!

2867... Līdz cik gadiem nodzīvošu? Vai kārtot dokumentus? Vai sieva neaizies?
Jūs dzīvosiet vēl ilgi. Pagaidām vēl nesteidzieties noformēt dokumentus. Jūsu sieva negrasās no jums aiziet. Vēlu jums visu labāko!

2684... Vai šogad izdosies satikt savu otru pusi un izveidot ģimeni? Vai karjeras ziņā gaidāma izaugsme?
Otru pusīti jūs satiksiet tuvāk gada nogalei, bet ģimeni izveidosiet tikai nākamajā gadā, ap jūlija vidu. Viņš būs ievērojams cilvēks. Karjeras izaugsme pašlaik nav gaidāma, tā sāksies pēc kāda laika. Vēlu jums visu labāko!

2637... Vai manam dēlam būs nokārtota dzīve un es redzēšu to? Paldies!
Nomierinieties! Paies neilgs laiciņš, viņš satiks sievieti, un jūs varēsiet priecāties par dēla laimi. Tikai vēl pēc kāda laika nesāciet jaukties dēla dzīvē un viņu draudzīgajās attiecībās, pat tad ne, ja jums šķitīs, ka kaut kas nav pareizi. Viņi paši tiks galā, abi taču ir pieauguši cilvēki. Vēlu jums visu labāko!

2911... Vai mans vīrs A. pēc 30 laulības gadiem tiešām izšķirsies? Vai ļaut viņam aiziet, jūtos nemīlēta, vai satikšu citu? Kad? Vai palikt kopīgajā mājā vienai vai aiziet?
Nomierinieties, viņš no jums nešķirsies un neprasīs jums atļauju aiziet. Pagaidām nevajag iet projām nekur no jūsu kopīgās mājas. Tā jums būs labāk. Citu vīrieti, kuru jūs varētu satikt, neredzu. Pacentieties sakārtot sevi, jūs sāksiet labāk izskatīties, sejā parādīsies smaids – īsts, nevis samākslots. Vēlu jums visu labāko!

2204... Kāpēc pēc vīra aiziešanas pie citas notiek mistiskas lietas (klauvējieni, pēkšņi atveras logs un tml.) Vai manai laulībai pienācis gals?
Pret jums un jūsu ģimeni pirms neilga laika ir vērsta burvestība. Lūdziet palīdzību dziedniekam, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2742... Vai palikt dzīvot vecāku mājās? Kāpēc ir nemitīgi konflikti ar mammu? Vai būšu kopā ar kādu vīrieti?
Pacentieties pārcelties uz citu dzīvesvietu ārpus vecāku mājām, kaut vai uz neilgu laiku. Jums vajadzētu padzīvot atsevišķi, kļūs vieglāk. Veiksmi jums!

2969... Kad un kur es satikšu savu mīļoto vīrieti? Vai mēs apprecēsimies? Vai mums būs kopīgs bērns?
Pagaidām vēl ne. Paies laiciņš, jūs dosieties uz kādu pasākumu, ballīti, un tur satiksiet īstu, sirdij tīkamu, skaistu draugu, tā jūs iepazīsieties, bet vēlāk arī apprecēsieties, un jums būs kopīgs dēls. Veiksmi jums!

2942... Vai manai meitai D. ir nervu saslimšana, vai arī tā ir kādu notikumu slēpšana vai kas cits, kas izpaužas kā raudāšana, kliegšana, apvainošanās par sīkumiem, naids? Kāpēc tāds naids pret tuvajiem? Apmeklē nervu dakteri, bet uzlabojumu nejūt. Tas viss saasinājies gada laikā. Kā palīdzēt?
Jā, ir, viņai ir slikti, un nav cita iemesla, tas ir saistīts ar iepriekšējām dzīvēm. Jūs pati varat viņai palīdzēt.
 

26.jūlijs, 2018

2616... Vai manas attiecības ar J. ir beigušās, vai arī tās turpināsies? Vai viņš būs kopā ar citu? Varbūt es sastapšu citu vīrieti? Kas mani turpmāk dzīvē sagaida?
Jūsu attiecības pagaidām vēl nav beigušās, tās turpināsies vēl ilgi, ja vien jūs pati neizvēlēsieties tās pārtraukt, lai dzīvotu veiksmīgu un priecīgu dzīvi līdzās mīļam cilvēkam, kurš kļūs par jūsu vīru. Ja jūs J. pametīsiet, tad viņš būs kopā ar citu sievieti, bet jūs savā pieturā sastapsiet īsto vīrieti, kurš būs jums gan vīrs, gan draugs. Esiet laimīga un mīlēta.

2876... Vai šīm attiecībām ir nākotne? Ja ne, vai man būs citas attiecības?
Šīs attiecībās var turpināties kā neliels, draudzīgs flirts. Citas attiecības būs, jūs piedzīvosiet skaistu mīlestību, ko sniegs īsts draugs, kurš būs mazliet – dažus mēnešus – vecāks par jums. Visu labu jums!

2003... Vai spēšu tikt galā ar parādsaistībām, vai manā dzīvē ienāks mīlošs vīrietis?
Būs ļoti sarežģīti tikt ar saistībām galā, taču jūs to izdarīsiet. Interesants, mīlošs, uzmanīgs vīrietis jūsu dzīvē parādīsies tad, kad būsiet sakārtojusi savas naudas lietas. Tad arī pati izjutīsiet daudz lielāku interesi par dzīvi, sāksiet vairāk laika veltīt pati sev. Visu labu jums!

2949... Kāpēc vīrs nevar izšķirties par attiecību pārtraukšanu ar mani? Vai viņš domā atgriezties mājās, vai arī paliks kopā ar mīļāko?
Vīrs jūs mīl un augstu vērtē, tomēr neredzu, ka viņš atgriezīsies mājās. Viņš var būt pie jums mājās neilgu laiku, bet pēc tam atkal aizies. Iespējams, ka reiz jaunībā viņš ir teicis, ka nedzīvos tikai ar vienu sievu vien, bet reizē ar vairākām sievietēm un pats sevi tā ieprogrammējis. Novēlu jums mīlestību un laimi personiskajā dzīvē!

2533... Vai mēs ar A. dzīvosim kopā? Vai man pārcelties pie viņa uz Sēliju, vai palikt Latgalē? Vai man ir lāsts? Vai būs darbs līdz pensijai?
Jūs dzīvosiet kopā neilgu laiku, un nevajag ne uz kurieni pārcelties, labāk būs, ja paliksiet pati savās mājās. Ja pārcelsieties, pret jums var tikt vērsta burvestība. Jā, darbs būs, tikai alga gan neliela. Pameklējiet kādu labāku darbu. Visu labu jums!

2655... Kāpēc izjuka laulība ar A.? Vai būsim vēl kopā? Vai būs attiecības ar citu vīrieti?
Jūs nebijāt gatavi ilgām un nopietnām attiecībām. Jūs varat vēlreiz būt kopā, taču tas būs uz ļoti neilgu laiku. Taču vēlāk jūs gaida cita liela mīlestība. Veiksmi jums!

2867... Cik ilgi vēl strādāšu tagadējā darbavietā? Kādas pārmaiņas mani sagaida privātajā dzīvē?
Šajā darbavietā jūs paliksiet vēl pavisam neilgu laiku. Jums tiks piedāvāts labāks darbs ar lielāku algu. Draugus ar savām darba lietām netraucējiet, viņi paši jums to piedāvās. Veiksmi jums!
 

24.jūlijs, 2018

2635... Vai mans dēls iet pareizo dzīves ceļu – sportojot –, un vai nākotnē varēs ar to nopelnīt?
Ir ļoti labi, ka jūsu dēls pievērsies sportam – malacis! Tomēr ieteicams iegūt vēl kādu profesiju, lai nākotnē justos stabilāk. Iespējams, viņš varētu kļūt par juristu un sportista karjeru turpināt, risinot sporta juridiskos jautājumus. Veiksmi jums!

2651... Cik ilgi vēl palikšu pašreizējā dzīvoklī? Vai tomēr varēšu pārcelties uz lielāku pilsētu? Vai vismaz trīs gadus vēl izdosies saglabāt esošās attiecības?
Vēl kādu laiku jūs dzīvosiet šajā pašā dzīvoklī. Pagaidām nesteidzieties pārcelties uz citu, lielāku, pilsētu. Tas notiks spontāni, negaidīti. Šajās attiecībās jums gan ilgi kavēties nevajag. Visu jums labāko!

2699... Vai pārcelties dzīvot citur? Kad beigsies nesaskaņas ar meitu? Vai dabūšu darbu? Kā ar veselību?
Nesteidzieties pārcelties uz citu vietu – šis jautājums nokārtosies pats no sevis. Uzlabot attiecības ar meitu gan pacentieties, tas ir ļoti svarīgi, jo pēc tam visiem dzīve kļūs labāka, pozitīvs pavērsiens gaidāms pat par 150 grādiem. Veselība – harmonizējiet pati sevi, citādi pārvērtīsieties nervu kamolā. Veiksmi jums visiem!

2037... Kad pavisam pārcelšos uz Rīgu? Vai uzņēmumam būs jauni klienti?
Pagaidām neredzu, ka jūs pārcelsieties uz Rīgu, iespējams, lai tas notiktu, vēl kādam laikam jāpaiet, un viss būs labi. Kad uzņēmums saražos vairāk produkcijas, arī klientu būs vairāk. Visu jums labāko!
 

11.jūlijs, 2018


2644... Vai A. šogad būs mājās? Vai es tikšu galā ar parādiem, kredītiem?
Nē, nebūs. Jā, ar parādiem tiksiet galā, tos nokārtot jums palīdzēs kāda sieviete, jūsu paziņa.

2932... Kāpēc manam dēlam N. darba vieta neizmaksā algu? Kad uzlabosies viņa finansiālā situācija?
Kurš jums teica, ka viņam neizmaksā algu? Nauda tiek ieskaitīta kontā. Jūsu dēla finansiālā situācija uzlabosies tad, kad viņš pats nāks pie prāta. Veiksmi jums!

2933... Ja pametīšu pašreizējo darbu, vai līdz rudenim atradīšu citu? Kādā jomā labāk darboties?
Jā, jūs atradīsiet pat vairākas darba iespējas, taču vai tās jūs apmierinās? Vislabāk jums būtu darboties skaistumkopšanas vai veselības nozarē. Sākumā noskatiet sev jaunu darbu, un tikai tad ejiet projām no iepriekšējā. Veiksmi jums!

2637... Mans dēls baidās iet strādāt, jo pārdzīvo, ka viņu apvainos tāpat kā skolā. Viņš nevar pastāvēt par sevi, vai tā ir slimība, vai slinkums? Ko darīt?
Lai jūsu dēls nomierinās. Jaunā darbavietā vienmēr nākas adaptēties, pierast pie visa svešā. Jo ilgāk viņš sēdēs mājās, jo grūtāk viņam būs. Viņam jācenšas kļūt par labu speciālistu, nevis jāmācās par sevi pastāvēt, šī prasme ar laiku radīsies pati. Viņš nav slims, viņš ir tikai par daudz atslābinājies, acīmredzot tāpēc, ka nav īstas vajadzības strādāt. Lai iet un mēģina! Protams, var gadīties, ka viņš teiks: par šādu naudu strādāt nav vērts, samaksa ir pārāk maza. Ja tiešām ir ļoti grūti iedzīvoties svešā kolektīvā, tad jāveido pašam savs bizness. Vēlu jums visu to labāko!

2868... Vai I. atgriezīsies darbā mūsu saimniecībā?
Nē, neatgriezīsies. Veiksmi jums!

2615... Vai es palikšu kopā ar R. un kad man būs bērni?
Nē, ar R. jūs ilgi nepaliksiet kopā, līdzās jums būs cits, ļoti simpātisks vīrietis, un vēlāk būs arī bērni. Vēlu veiksmi!

2832... Vai ir vērts veidot attiecības ar A., vai arī gaidāma cita liktenīga iepazīšanās?
Ir vērts. A. būs jūsu labākais draugs, mīlošs vīrs un kļūs arī par gādīgu tēvu. Veiksmi jums!

2992... Vai šogad apprecēšos ar savu mīļoto vīrieti?
Pagaidām nesteidzieties precēties. Jūs nepaliksiet kopā. Līdzās jums būs cits cilvēks, ar viņu jūs dzīvosies priekā, laimē un mīlestībā. Vēlu jums visu labāko!

2834... Vai satikšu savu īsto vīrieti, kāda veida attiecības tās būs?
Jā, satiksiet. Tā būs negaidīta tikšanās, pēc kuras viss notiks spontāni. Šīs būs attiecības ar tēvišķīga tipa vīrieti. Visu labu jums!


4.jūlijs, 2018

2914... Slimība progresē ar stiprām sāpēm, kuras nevar noņemt ne ar ko. Kas tādu pavērsienu izsaucis? Kā no tām atbrīvoties? Cik ilgi jācieš sāpes?
Pret jums un jūsu ģimeni jau pirms diezgan ilga laika ir vērsta burvestība. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš jums palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Diemžēl es jums palīdzēt nevaru.

2609... Kas mūs saista ar šo cilvēku (S.)? Kā šo saiti pārraut?
Tas ir saistīts ar kādu no jūsu iepriekšējām dzīvēm. Jums nav konkrētas saites, tās vienkārši ir haotiskas attiecības. Apsēdieties, padomājiet, un jūs pati sapratīsiet, ko iesākt. Jūs pati esat gudra, pati visu zināt, un ir pienācis laiks pašai atrisināt visus savus jautājumus, tajā skaitā arī karmiskos. Vēlu jums visu to labāko!

2597... Cik ilgi vēl strādāšu tagadējā darbavietā? Varbūt esmu nevēlama gadu dēļ?
Vēl kādu laiku jums nāksies strādāt šajā pašā darbavietā, un tas būs gana ilgs laiks. Vienalga, kāds ir vecums, jūs taču savu darbu paveicat, un vecumam tur nav nekādas nozīmes. Vēlu jums veiksmi un labu noskaņojumu!
 
2918... Vai palikšu kopā ar vīru, vai es spēšu notievēt un kas mani sagaida nākotnē?
Jā, paliksiet. Atbrīvojieties no stresa, bailēm, beidziet raizēties, bet pacentieties nedaudz vairāk parūpēties pati par sevi. Ne tikai svars, ir arī citi jautājumi, ko būtu vēlams izlabot vai sakārtot. Pārtrauciet visu laiku baidīties, ka jūs saslimsiet vai paklupsiet un nokritīsiet. Runājiet ar saviem sargeņģeļiem, lūdziet viņiem palīdzību visās lietās, tajā skaitā arī ķermeņa svara atjaunošanā atbilstoši augumam. Veiksmi jums!

2956... Kad un kādos apstākļos satikšu vīrieti nopietnām attiecībām?
Viņš jau ir jūsu tuvumā, taču jūs viņu augstu nevērtējat. Sāciet visu no sākuma, un viss jums izdosies. Uzmanīgāk pieskatiet savu mājokli, lai tajā neveidotos ugunsbīstama situācija.

2645... Vai pirkt sarunāto dzīvokli, kā būs ar veselību, darbu un vīru?
Tas viss nav tas. Nesteidzieties pirkt sarunāto dzīvokli, kaut kas tur nav tīrs. Vēlāk jūs pati uzzināsiet, kas tas ir, bet būs labāk, ja no pirkuma atteiksieties. Darbs – neko sliktu neredzu, ja pati nesāksiet darīt citiem riebeklības. Jums pašai mazliet vairāk jārūpējas par māju un vīru. Jūs zināt, par ko ir runa, – gan tiksiet galā.

2037... Vai man izdosies no radinieka nopirkt dzīvokli Rīgas centrā? Kad?
Nesteidzieties pirkt šo dzīvokli, jūs pati no tā vēlāk atteiksieties, ja jums izdosies un būs iespēja to nopirkt. Jūs vēl nesaprotat, kur esat iekļuvusi. Pameklējiet citu iespēju, un jums būs daudz labāk un priecīgāk. Neraudiet vēlāk, ja tomēr būsiet to iegādājusies.

2032... Vai atradīšu darbu un dzīvošu Latvijā?
Darbs jums būs neilgu laiku. Nedaudz vēlāk pieņemsiet lēmumu pārcelties uz citu valsti un uz ilgu laiku. Veiksmi jums!


20.jūnijs, 2018

2649... Kad mans dēls atradīs darbu un izveidos ģimeni? Vai tās būs ārzemes?
Pagaidām nesteidzieties sūtīt dēlu V. strādāt ārzemēs. Viņam vēl kādu gadu nāksies mīt mūsu pašu zemīti. Tikai lai viņš velti netērē laiku, bet izmanto to lietderīgi, – nepārstrādāsies. Jā, viņš dosies uz citu valsti, taču sākumā nekādu brīnumu nebūs, taču ar laiku pieradīs pie visa neierastā, nedaudz vēlāk sastaps arī draugus, un starp viņiem būs arī sieviete, kas kļūs par atbalstu, radīs stabilitāti ne tikai attiecībās, bet arī visās pārējās dzīves jomās. Lai jums veicas!

2928... Vai A. būs mans cilvēks? Ja ne, tad – vai satikšu cilvēku, ar kuru kopā pavadīt šaisaulē atlikušās dienas un gadus?
A. nebūs šis cilvēks. Jā, jūs šo cilvēku satiksiet. Jūs viņu jau sen pazīstat. Pamazām sāks veidoties jūsu attiecības, kas pāraugs lielā draudzībā un galu galā arī lielā mīlestībā.

2613... Vai ar K. attiecības ir beigušās? Vai, kur un kad satikšu vīrieti, ar kuru būs abpusēja mīlestība un kopdzīve?
Nē, tās vēl nav beigušās, taču pamazām tās kļūs arvien blāvākas un blāvākas, līdz apdzisīs pavisam. Šis vīrietis jau ir jūsu tuvumā, tikai jūs viņu nepavisam nenovērtējat. Nomierinieties, un viss pavisam drīz nokārtosies.

2600... Vai ar vīrieti, ar kuru tiekos, man būs nopietnas attiecības? Vai viņš būs dzīvesbiedrs?
Jūs ilgi nebūsiet kopā, līdzās jums būs cits vīrietis. Jūs viņu pazīstat, starp jums uzšķilsies tāda laimes dzirkstele, ka jūs nespēsiet no tās izvairīties. Jums abiem liksies, ka jūs esat nokļuvuši mīlestības gūstā.

2037... Vai apelācijas tiesa mainīs spriedumu? Vai man būs jāmaksā zagles izkrāptais?
Nē, nemainīs. Mazliet vēlāk jums pašai nāksies samaksāt šo naudu.

2641... Vai ir cerība uz attiecībām ar vīrieti? Vai beigšu augstskolu?
Vispirms pabeidziet mācīties un pēc tam sastapsiet simpātisku draugu ilgstošām attiecībām. Jums viss izdosies.

2638... Kāpēc man neizdodas izveidot attiecības ar normālu sievieti? Tur ir kāds lāsts vai vienkārši nav lemts?
Pret jums un jūsu ģimenes attiecībām ir veikta burvestība. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2004... Vai manai meitai ir izredzes sasniegt augstus panākumus tenisā?
Jums nevajag raizēties par meitas augstajiem sasniegumiem tenisā, lai viss rit savu gaitu. Svarīgākais, lai meita justos labi un būtu harmonijā pati ar savu būtību. Vēlu jums veiksmi!

2999... Vai manai ģimenei/vīram ir uzlikts lāsts? Vai vīrs beigs tikties ar L. un kad tas notiks, jo tas jau ir pārvērties par murgu? Kāda būs finansiālā puse ģimenē, vai tā uzlabosies?
Jā, pret jūsu ģimenes attiecībām ir vērsta burvestība. Vērsieties pēc palīdzības pie dziednieka, kuram uzticaties, viņš palīdzēs atbrīvoties no burvestības.

2632... Vai vīra māsai vajadzīga mantojuma nauda, vai brālis? Kādi ir viņas nodomi pret mums?
Brālis. Biežāk redzēt brāli.

2653...Vai man būs darbs līdz pensijai? Vai meita apprecēsies? Vai es to sagaidīšu?
Nē, nebūs. Pēc kāda laika jūs pati mainīsiet darbu pret citu – labāku, prestižāku –, un pati būsiet apmierināta. Meita apprecēsies vēlāk, un viss būs lieliski.

2873... Jūtos vientuļa. Vai sastapšu vīrieti, ar kuru sāktos draudzība, romāns? Ja sastapšu, tad kur un kad un kas būs šis vīrietis?
Šis cilvēks jau ir jums līdzās, tikai jūs viņam nepievēršat uzmanību. Pacentieties vērīgāk ieskatīties visā, kas notiek ap jums, un jūs sapratīsiet, ko tas nozīmē un kas ir kurš. Vēlu jums visu to labāko!


4.jūnijs, 2018

2692… Vai man būs romāns ar E.? Kur satikšu savu dzīves vīrieti? No kurienes viņš būs?
Nekāda romāna ar E. nebūs. Flirts ir iespējams, bet romāns – ne. Savu dzīves vīrieti sastapsiet pēc vairākiem gadiem, un viņš būs no Ķīnas.

2944… Vai manai meitai A. būs ğimene un kad tā būs? Vai atgriezīsies jūtas un attiecības ar A. vai kādu citu vīrieti?
Jā, ģimene būs, taču pēc kāda laiciņa, tuvāk ziemai. Jūtas un attiecības ar A. neatgriezīsies. Kopā ar meitu A. būs cits vīrietis, kurš ir divus trīs mēnešus vecāks par viņu. Viņš ar cieņu izturēsies pret visu jūsu dzimtu. Tikai nevajag viņu pārāk saslavēt.

2871… Kad vīram G. izdosies pārdot lielāko zemi? Vai pret mani un brāli R. kāds neburas?
Pagaidām nesteidzieties pārdot zemi. Pēc kāda laiciņa kāds pats piedāvāsies nopirkt zemes gabalu un piedāvās lielu naudas summu. Jā, buras, centieties atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2632… Cik ilgi vēl dzīvošu? Vai visu mūžu būšu viens?
Neraizējieties, jūs dzīvosiet vēl ilgi. Ja jums ir skumji vienam, aiciniet pie sevis paziņu, kura dzīvo netālu no jums. Abiem kopā jums dzīve kļūs priecīgāka.

2657… Vai vīram ir nopietnas veselības problēmas? Arī man sāp galva.
Jums un jūsu ģimenei ir uzlikts lāsts. Pēc palīdzības vērsieties pie dziednieka, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Ja vēlaties, es jums palīdzēšu.

2657… Jūtos slikti. Vīrs saka, ka nezina, vai mīl mani. Pašlaik iekārtojam kopīgu māju Saulkrastos. Nesaprotu, kas notiek.
Jums un jūsu ģimenei ir uzlikts lāsts. Pēc palīdzības vērsieties pie dziednieka, kuram uzticaties. Viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Ja vēlaties, es jums palīdzēšu.

2646… Vai satikšu vīrieti kopdzīvei? Kas mani saista ar N.?
Jums viņš jau ir. Labvēlīga attieksme, jūtas – draudzība, mīlestība.


22.maijs, 2018

2979… Vai uzlabosies attiecības un saglabāsies ģimene?
Pacentieties izdarīt visu iespējamo un pat neiespējamo, lai uzlabotu attiecības ģimenē.

2671... Vai es kaut kad dzīvē apprecēšos? Vai mainīšu dzīvesvietu uz Cēsīm?
Pēc neilga laika kādā pasākumā jūs iepazīsieties ar aptuveni 40 gadus vecu cilvēku, kurš piedāvās jums roku un sirdi. Uz Cēsīm nepārcelsieties, bet dzīvosiet skaistā mājā netālu no šīs pilsētas.

2944... Vai man saglabāsies pašreizējais darbs? Vai būtu pareizi mainīt bērnam skolu?
Par savu darbu neraizējieties, varēsiet tur strādāt tik ilgi, cik pati gribēsiet. Ja gribat, varat mainīt skolu, – būs labāk.

2995... Kad mēs dzīvosim kopā un vai viņš mīl mani? Mums būs kopējs bērns?
Jūs nebūsiet kopā, starp jums iespējamas tikai īslaicīgas attiecības.

2925... Abiem bērniem ļoti bieži rodas dažādas ādas problēmas. Analīzes normālas. Ārsti nezina, kur vaina. Vai tas nav saistīts ar nobūrumu vai ko citu?
Jums jau ilgāka laika ir uzlikts lāsts, tas ir saistīts ar kādām attiecībām jūsu pagātnē. Vērsieties pie vīriešu dzimuma dziednieka.

2638... Vai man pārdot lauku īpašumu? Vai tur ir lāsts? Vai mani bērni varēs to saglabāt, atjaunot?
Pagaidām nesteidzieties ar lauku īpašuma pārdošanu. Nekāda lāsta nav, īpašums vienkārši ir nekopts un aizlaists. Pēc neilga laika kāds no bērniem gribēs šo lauku īpašumu atjaunot, lai būtu, kur visiem pulcēties.


16.maijs, 2018

2627… Kad un kur satikšu vīrieti nopietnām attiecībām?
Jums un jūsu ģimenes attiecībām un apstākļiem nesen ir uzlikts lāsts. Pēc palīdzības vērsieties pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes. Ja vēlaties, es jums palīdzēšu. Zvaniet.

2815… Vai es dabūšu darbu un vai man ir lāsts, un vai es būšu kopā ar A., un vai viņam tagad ir cita? Vai man būs mazdēls un vai man būs labākas attiecības ar saviem bērniem?
Darbu atradīsiet. Jā, jums nesen ir uzlikts lāsts. Pēc palīdzības vērsieties pie dziednieka, kuram uzticaties, – viņš palīdzēs atbrīvoties no negatīvās ietekmes.

2007... Ar kuru no vīriešiem būs kāzas, – V. vai O.? Kad es apprecēšos un kad būs bērni? Es gribu būt laimīga ģimenē.
Jūs neapprecēsieties ne ar vienu no viņiem, jums līdzās būs cits vīrietis, ar kuru iepazīsieties kādā izklaides pasākumā. Jūs gaida gan laulības, gan bērni.

2640... Vai vīram ir viena mīļākā, vai arī viņš pērk prostitūtas pakalpojumus. Kur paliek nopelnītā nauda? Vai atgriezīsies ģimenē?
Neredzu ne mīļāko, ne prostitūtas. Jums pašai ieteicams nomierināties. Viņš krāj naudu, lai atdotu to jums, tikai jums pašai jāpalūdz.

2944... Vai vīrs turpinās mani krāpt ar L. K.? Vai labāk izšķirties un veidot laulību ar A. O.?
Esiet tīra pati, un tad arī vīrs pārtrauks jūs krāpt ar L. K. Nešķirieties.


7.maijs, 2018

2867… Cik ilgi būsim kopā? Vai dzīvošu vīra mājā? Vai aiziešu pie dēla?
Nesteidzieties atstāt vīra mājas. Dēls jūs vienmēr pieņems, bet jums ir vēlams palikt vīra mājās – tas jums ir izdevīgāks variants, nekā dzīvot pie dēla. Vīra mājā dzīvosiet tik ilgi, cik vēlēsieties.

2976... Nevarēju uzticēties. Es iesitu savai sievietei, bērnu mums nebija, un viņa izmeta mani no mājas. Mēs izšķīrāmies, viņa nerunā ar mani. Kas mani sagaida? Vai vērts cīnīties?
Jums pašam vēlams tikt skaidrībā ar sevi un attiecībām ar savu sievieti. Jums ir vajadzīga speciālista palīdzība. Ko jūs tādu esat pārcietis, lai paceltu roku pret sievieti? Ir pienācis laiks jums pašam mainīties. Lūdziet viņai piedošanu un nomierinieties. Laiks visu dziedē. Ja vēlaties, piezvaniet man.
 
2654... Kur, kad un vai satikšu vīrieti kopdzīvei, stabilām, ilgstošām attiecībām? Ko darīt, lai tas notiktu? 
Pret jums un jūsu ģimenes attiecībām jau sen ir vērsts lāsts. Vēršaties pie dziednieka, kam uzticaties, viņš jums palīdzēs atbrīvoties no negatīvā uzslāņojuma. Ja vēlaties, varu jums palīdzēt. Zvaniet!

2001... Vai attiecības ar L. ir beigušās? Vai kādreiz izjutīšu īstu, abpusēju mīlestību?
Nē, attiecības ar L. nav beigušās, jūs vēl kādu laiku tiksieties. Nedaudz vēlāk jūs uzaicinās uz kādu pasākumu, un jūs tur iepazīsieties ar sievieti stabilām attiecībām. Tikai nemetaties virsū visām sievietēm, jūs sapratīsiet, kura ir jūsu izredzētā.

2637... Vai ar Z. mums būs kopīga nākotne? Ja nē, kad satikšu mīļoto vīrieti?  
Jums blakus būs cits vīrietis. Kādā pasākumā jūs iepazīsieties ar jaunu, simpātisku vīrieti. Viņš būs neliela auguma, vidējas miesasbūves. Viņš būs interesanta personība, par daudz ko interesēsies. Pacentieties arī jūs daudzpusīgi attīstīties, lai kļūtu par interesantu sarunu biedreni.  

2637... Vai viņa mani mīl patiešām vai tikai tēlo? Cik ilgi būs ar mani?
Jā, viņa jūs mīl un ilgi būs ar jums kopā. Viņai nav tādas domu iet prom no jums.

2659... Vai A. atgriezīsies un būsim kopā? Vai mīl citu? Vai loterijā veiksies?
Pagaidām neredzu, ka A. varētu atgriezties. Pacentieties vairāk koncentrēt uzmanību sev, nevis A. Domājiet par virzību pa karjeras kāpnēm un uzlabojiet savu reputāciju. Pēc tam redzēsiet, vai šis cilvēks jums būs vajadzīgs attiecībām. Loterijas biļetes varat pirkt, taču neieguldāt pārāk daudz līdzekļu. 

2660... Rudenī izgāja no mājas un pazuda sieva. Kur varētu atrasties?
Es nevaru jums sniegt atbildi uz šo jautājumu.

2641... Kad un kur es satikšu savu otru pusīti? Vai es viņu pazīstu? Vai mums būs bērni? Vai I. un J. ir lemts būt vēl kopā?
Jā, jūs pazīstat savu otru pusīti. Satuvināsieties kādā pasākumā. Jums būs divi bērni. Par I. un J. attiecībām es nevaru atbildēt, jo viņi man to nejautā. Jums viss būs labi, tikai neklaiņojiet pa naktīm!

2922... Vai E. ir mans īstais cilvēks? Vai mūsu attiecībām ir nākotne?
Jums blakus būs cits cilvēks, dažus mēnešus vecāks par jums. Jūs būsiet mīlēta un laimīga.

2942... Vai pieņemt jauno darba piedāvājumu? Kad meita satiks vīrieti laulībai?
Jā, jūs pieņemsiet jauno darba piedāvājumu. Jums viss ies uz augšu. Pēc trim četriem mēnešiem jūsu meita satiks patiesu draugu un vīru. Viņai viss būs lieliski.


16.aprīlis, 2018

2030... Kas mani sagaida nākotnē? Vai esmu kopā ar īsto cilvēku?
Viss, ko vēlaties izdarīt, iegādāties, jums noderēs ļoti ilgi. Jūs varat būt kopā ar to cilvēku, ja viņu mīlat. Viņš jūs mīl. Nākotnē jūs gaida skaista dzīve. Viņš jums ir īstais, jūs saderat kopā.

2999... Ko man darīt, lai mans vīrs beidz tikties ar L.? Vai tas kādreiz beigsies? Vai ar vīru būsim kopā, laimīgi?
Pārstājiet rīkot histērijas un skandālus visos stūros. Nomierinieties un vairāk domājiet par sevi, uzlabojiet savu ārējo izskatu un pārkārtojiet guļamistabu, lai neesat redzama pa durvīm un pa logu. Viņš beigs tikties ar L., kad jums pašai būs patīkami atrasties mājās. Jūs būsiet kopā un laimīgi, ja abi to vēlēsieties. Esiet stingrāka attiecībās ar kolēģiem un necentieties veidot attiecības ar visiem pēc kārtas. Ziniet savu cenu.

2660... Vai pašreizējā darbā nostrādāšu 10 gadus vai man būs vieglāks darbs? Vai mamma A. dzīvos pie manis? 
Nē, jūs nestrādāsiet šajā darbā tik ilgi. Ar laiku mainīsiet profilu, pārkvalificēsieties. Darbs būs vieglāks un labāk atmaksāts. Nē, mamma nedzīvos pie jums. 

2003... Vai vīrs Z. izveidos citas attiecības, ko vēlu viņam? Vēlos šķirties, veidot patstāvīgu dzīvi.
Jūs nebūsiet kopā ar Z. Jūsu vīram būs cita sieviete, un jums būs cits vīrs.

2976... Kur palika vīra dāvinātā nauda? Kas palīdzētu uzlabot vīra kājas veselību? Kas viņu sagaida?
Nauda nav mājās, tā ir kaut kur aiznesta. Naudas nav. Jums ir jāsazinās ar speciālistiem par vīra kāju. Viņi viņam palīdzēs.

2635... Vai M. bija jūtas pret mani? Ko viņš tagad jūt pret mani?
Nē, nekā nav.

2643... Vai izdosies iegūt lielāku mājokli? Kad? Ņemt kredītu vai gaidīt uz mammu? Vai sievai nokārtosies veselība?
Jums būs labāks mājoklis, bet vēl ne šajā gadā. Kredītu nav vēlams ņemt. Jums palīdzēs mamma. Jums vajadzētu nedaudz vairāk parūpēties par sievu, lai uzlabotos viņas veselība. 

2949... Vai finansiālā situācija uzlabosies mājas remontam? Vai šogad tur pārcelšos ar K.? Vai K. ir uzticīgs?
Pret jums un jūsu ģimenes apstākļiem ir vērsta burvestība. Vēršaties pie dziednieka, kam uzticaties, viņš jums palīdzēs atbrīvoties no negatīvās enerģijas.


10.aprīlis, 2018

2247… Kad un uz kurieni mainīšu dzīvesvietu un ar ko nodarbošos? Vai palikšu kopā ar vīru? Cik ilgi?
Pagaidām nesteidzieties mainīt dzīvesvietu. Tas notiks ar laiku, spontāni un negaidīti. Jūs pārkvalificēsieties. Tas būs individuāls darbs. Sākumā nesīs veiksmi, taču pēc tam lielu naudu. Jūs kādu laiku būsiet kopā ar vīru, bet ne ilgi. Esiet pacietīgāka, līdz ar to iegūsiet arī sievišķīgu gudrību. Nomierinieties. Visam savs laiks. Jūsu dzīvē sāksies nelielas pārmaiņas un jūs sapratīsiet, ko tās nesīs. Jūs spontāni izrausieties no negatīvisma loka, iegūsiet darbaprieku, mīlestību un ģimenes labklājību. Veiksmi jūsu ceļā!

2949.... Vīrs vienu dienu nāk mājās, bet otru atkal dodas pie mīļākās. Vai kādreiz par kaut ko izlems? Un ko? Kas mani gaida nākotnē?
Viņš negrib jūs pamest, taču arī otrās attiecībās nekas nemainīsies. Jūs pati pieņemsiet lēmumu, taču nesteidzieties. Viņš gaida, ka jūs viņu izliksiet no mājas. Ar laiku kaut kas notiks, bet tas nebūs jūsu labā. Jūs pati izlemsiet, ko darīt. Tagad nomierinieties, vairāk rūpējaties par sevi un ģimeni. Atrodiet sev kādu aizraujošu nodarbošanos (es nedomāju mīļāko), bet nedzīvojiet stresā un pārdzīvojumos. Ar laiku redzēsiet, kas notiek jums apkārt. 

2635... Vai attiecības ar I. ir beigušās? Vai palikšu mājā, kuru ieguvu? Strādāt turpat vai doties uz ārzemēm, lai tiktu galā ar finansēm?
Jums pašai vēlams kaut ko mainīt dzīvē, ģērbšanās manierē, padomāt, kā sevi prezentēt. Jūs nepaliksiet šajā mājā, ko dabūjāt. Jums nevajadzētu doties uz citu valsti, jo jūs arī šajā zemē varat strādāt un saņemt labu algu. Taču jums nāksies visu kardināli savā dzīvē mainīt, sākot no sevis un beidzot ar savu apkārtni.

2835... Vai man ar E. iespējama kopīga nākotne? Vai būs no viņa bērni? Varbūt satikšu citu?
Jums blakus būs cits cilvēks. Viņš būs skaists, inteliģents, talantīgs, viņš mīlēs bērnus. Jums būs kopīgs bērns. Kad jūs iepazīsieties, pēc neilga laika viņš jums piedāvās roku un sirdi. Nesteidzieties iepazīties ar visiem pēc kārtas, jūs viņu momentā pamanīsiet. 


22.marts, 2018

2664... Ar kuru būs kopīga nākotne – I., K. vai R.? Kāpēc K. nav patiess?
Neviens no šiem pielūdzējiem jums nepiedāvās roku un sirdi. Viņi jūs izmantotu, ja būtu jums blakus. Jums blakus būs cits vīrietis, viņš būs platiem pleciem, nedaudz vecāks par jums. Viņš jums nākotnē būs droša aizmugure, jūs jutīsieties pasargāta. Veiksmi jums!

2606... Cik man būs atvases? Vai partneris būs cittautietis? Kā pabeigšu savas maģistra studijas? Vai mainīšu darbu un dzīvesvietu?
Bērnu būs tik daudz, cik pati vēlēsieties. Viņš būs citas nacionalitātes. Esiet centīgāka un tad ar Dievu uz pusēm studijas beigsiet. Ar laiku mainīsiet dzīvesvietu un darbu. Veiksmi jums mācībās!

2940... Vai brālim A. ir uzlikts lāsts? Vai viņu kontrolē sieva?
Pret jūsu brāli A. jau sen ir vērsta burvestība. Ko nozīmē kontrolē? Viņi dzīvo cieņpilnās attiecībās.

2998... Cik ilgi man vēl būs darbs? Kur dzīvošu? Kā veidosies dēla A. tālākā dzīve? Vai būs ģimene, bērni?
Jūs kādu laiku vēl strādāsiet. Jūs nedzīvosiet tajā vietā, kur šobrīd dzīvojat. Jūsu dēlam būs darbs, viņš būs materiāli nodrošināts. Paies ilgs laiks, un viņš jums sarūpēs dāvanu, paziņos par precībām. Pirmais būs dēls, un pēc tam vēl būs bērni.

2942... Vai varat pateikt, kur liku Simtgades loterijas biļeti ar laimestu? Vai man to vēl meklēt mājās? Vai es atdevu K.? Vai tā vēl ir pie viņas?
Simtgades loterijas biļete nav jūsu mājā, kur jūs pašreiz dzīvojat. Tā ir kaut kam atdota, bet es nevaru pateikt, kam jūs to atdevāt.

2873... Vai ar vīrieti A. man būs romantiskas attiecības jeb citu cilvēku? Varbūt no A. man atturēties? Vai vispār viņam patīku?
Neredzu romantiskas attiecības ne ar A., ne ar citu vīrieti. Jūs patīkat arī citiem vīriešiem, ne tikai A. Esiet mīlēta!


14.marts, 2018

2633... Vai esmu kopā ar savu vīrieti vai īsto esmu palaidusi garām? Kas uzlabotu mūsu attiecības? Vai ar O. būs kopēji bērni?
Jūs neesat palaidusi garām savu īsto vīrieti, viņš jums ir blakus. Attiecību uzlabošanās ir atkarīga no jūsu pašas vēlmes tās pilnveidot. Uzlabot attiecības – tas nozīmē būt vienkāršākai, sirsnīgākai savstarpējā saskarsmē. Viņš nav slikts cilvēks. Viņam trūkst mīlestības un maiguma. Bērni būs, ja jūs abi to vēlēsieties.

2667... Kas mani sagaida tuvākajā nākotnē? Vai paredzami kādi sarežģījumi?
Neko sliktu neredzu ne darbā, ne mājās. Kāpēc jums ir vajadzīgi sarežģījumi? Veiksmi darbā un personīgajā dzīvē!

2485... Kad es satikšu vīrieti kopdzīvei un ģimenei? Kāds viņš būs (izskats, vecums, profesija)? Vai būs vēl mazulītis? Kur mēs dzīvosim (pilsēta, rajons, māja vai dzīvoklis)?
Vīrieti kopdzīvei un ģimenei satiksiet kādā jautrā pasākumā. Tas notiks vēlāk. Viņš būs kopā ar draudzeni. Viņš būs vidējas miesas būves, slaids, vairākus mēnešus viņš būs jaunāks par jums. Viņš ir tehnisks cilvēks – programmētājs vai inženieris. Mazulītis nebūs. Jūs dzīvosiet nelielā pilsētā, dzīvoklī. Visu labu.

2920... Vai mums ar vīru būs iespēja iegādāties savu mājiņu, jo ir zināms, ka dzīvoklī nav īsti labi apstākļi dzīvošanai? Kā nākotnē ar pašreizējo darbu? Darbs patīk, tikai atmosfēra diezgan saspīlēta.
Jā, nedaudz vēlāk jūs ar vīru nopirksiet skaistu, nelielu mājokli. Jūs šajā darbā vēl kādu laiku strādāsiet. Pēc tam jūs pati aiziesiet, jums būs cita darbavieta. Tā būs laba vieta – darbs būs viegls un ar labu samaksu.

2963... Kāpēc manam dēlam un meitai pagaidām neizdodas tikt pie bērniem? Vai es varu palīdzēt?
Pret jums un jūsu ģimeni jau sen vērsta burvestība. Griežaties pie dziednieka, kam uzticaties, viņš jums palīdzēs atbrīvoties no nobūruma.


5.marts, 2018

2634... Vai 2018. gadā pāriet strādāt tikai savā biznesā, pametot algoto darbu?
Nesteidzieties pamest algotu darbu. To izdarīsiet ar laiku. Veiksmi jums biznesā un pozitīvu noskaņojumu!

2830... Kā lai saprot, kura ir labā puse no mūsu dzīvesvietas, kur meklēt māju? Kā jānostājas pret māju? Cik kilometru amplitūdā atrodas no mums? Vai man šogad finanses uzlabosies? Vai darbā būs pārslodze?
Māja atrodas 50 kilometru rādiusā no jūsu dzīvesvietas. Finansiālā augšupeja ir atkarīga no jums. Pārslodzes darbā nebūs. Ja vēlaties, piezvaniet man.

2684... Vai un kad apprecēšos? Vai būs bērni? Cik ilgi un vai palikšu strādāt šajā darbā?
Apprecēsieties nedaudz vēlāk. Būs trīs bērni. Šajā darbavietā jums nāksies vēl drusku pastrādāt. Kad mainīsiet dzīvesvietu, mainīsiet arī darbu. Veiksmi jums!

2939... Vai uzlabosies mans finansiālais stāvoklis un sakārtosies personiskā dzīve?
Viss būs atkarīgs no paša. Finansiālajā jautājumā nevajadzētu savu nesamo pārlikt uz citu pleciem. Tad uzlabosies materiālais stāvoklis. Pietiek sēdēt aiz aizvērtām durvīm. Atveriet logus, durvis, izvēdiniet savu māju. Iespējams, ielidos putniņš. Tikai nesaaukstējaties vēsajā pavasarī. Veiksmi personīgajā dzīvē!

2866... Vai mans dēls paliks kopā ar pašreizējo sievieti un būs laimīgs?
Nav atbildes uz jūsu jautājumu. Nav minēts tās sievietes vārds un dati.

2601... Kad nopirksim īrēto dzīvokli? Vai dabūsim kredītu vai necerētu naudu? Vai saimnieki pacels cenu? Vai mums kāds kaitē? Kā ar veselību?
Jūs ilgi šajā dzīvoklī nedzīvosiet. Neplānotu apstākļu dēļ jums nāksies meklēt citu dzīvesvietu. Finansiālais jautājums pagaidām ir slēgts. Nesteidzieties noformēt kredītu, lai izvairītos no problēmām, kas saistītas ar naudas atdošanu. Pret jums jau sen ir vērsts lāsts. Jautājumus, kas saistīti ar veselību, izskatu klātienē vai pa telefonu. Visu labu.

2695... Vai turpināt kopdzīvi ar A. vai labāk iet katram savu ceļu?
Nedaudz vēlāk jūs tiksiet skaidrībā ar savām attiecībām. Jūs abi būsiet laimīgi, kad pieņemsiet šo lēmumu. Veiksmi jums! 

2838... Saistībā ar darbu vēlos mainīt dzīvesvietu ar visu ģimeni. Vai šis gads tam ir piemērots? Vai izdosies iegādāties māju?
Nesteidzieties mainīt dzīvesvietu. Jūs tajā darbā ilgi nestrādāsiet. Pēc kāda nepatīkama atgadījuma jūs būsiet spiesta aiziet no darba.  Jā, jūs iegādāsieties māju. Visu labu.


21.februāris, 2018

2873... Vai šogad satikšu vīrieti romantiskām attiecībām? Vai pašreizējā darbavietā vēl palikšu ilgi strādāt?
Vīrietis romantiskām attiecībām jums jau ir. Jūs viņu ziniet. Pacentieties gaumīgāk ģērbties, pamainiet aksesuārus. Nē, jūs ilgi nestrādāsiet savā darbavietā. Darbā gaidāmas pārmaiņas. Jūs pati atradīsiet sev tīkamu, pietiekamu prestižu amatu. Jūs nedrīkstat viena naktī staigāt pa taciņu!

2835... Kad satikšu īsto vīrieti un kāds viņš izskatīsies? Vai kādreiz apprecēšos? Cik būs vēl bērni?
Vīrietis jums jau ir, taču jūs visu laiku esat neapmierināta. Mainiet savu uzvedību, un jūs būsiet ieguvēja. Neskatieties uz citiem vīriešiem, jūs tik un tā nevinnēsiet. Jums būs vīrs, dzīvosiet civillaulībā. Vēl būs divi bērni. Pacentieties pati vairāk attīstīties visās jomās.

2643... Cik ilgi strādāšu tagadējā darbavietā? Vai atrisināsies muguras sāpes?
Jūs strādāsiet tagadējā darbavietā tik ilgi, cik vēlēsieties. Pēc kāda laika jums kaut ko piedāvās. Tas būs izdevīgāks darbs. Mugura pārstās sāpēt, kad nenesīsiet smagumus. Esiet pozitīvāka!

2023... Cik ilgi man būs darbs? Vai vinnēšu loterijā?
Jūs turpināsiet strādāt šajā darbā. Taču nepārcentieties! Laimests būs neliels. Uzturiet labas attiecības ar senām paziņām un draugiem.

2887... Vai nodibināšu ģimeni ar J.? Vai viņam ir jūtas? Vai mainīšu darbu? Bērni?
Nē, ģimeni ar J. nenodibināsiet. Ar viņu kopā varat būt tikai īsu laiku. Jums blakus būs cits vīrietis. Nesteidzieties mainīt darbu. Jums būs pozitīvas pārmaiņas jūsu darbavietā. Iespējama pārkvalificēšanās. Jūsu attieksmes pret jauno darbu uzlabosies, būsiet priecīgāka.

2919... Kad precēšos? Kad mēs precēsimies ar J.?
Jūs nebūsiet kopā. Varat apprecēties, bet pēc īsa laika izšķirsieties. Jūs satiksiet citu vīrieti, kas jums būs cienīgāks partneris. Vairāk rūpējaties par savu nākotni, nevis par J.


8.februāris, 2018

2599... Vai pārdot dzīvokli un mainīt vietu? Vai meita S. mainīsies un mēs salabsim?
Nesteidzieties pārdot dzīvokli. Tas notiks negaidīti, it kā pats no sevis. Jums būs brīnišķīgs piedāvājums mainīt dzīvesvietu. Grēks būs no tā atteikties. Attiecību uzlabošanās ar meitu S. nav atkarīga tikai no viņas, arī no jums. Pārstājiet dzīvot atmiņās! Cik ilgi var dzīvot naidā un negatīvismā?! Kā jūsu meita var to izturēt!? Mainieties pati uz labo pusi, smaidiet un priecājieties par visu, kas notiek. Katra diena mums atnes jaunas mācībstundas. Neierādiet meitai negatīvismu! Veiksmi jums!

2020... Dēls 3 gadus bija Vācijā, mācījās valodu. Viņš strādā, grib studēt auto elektroniku – vai tā ir pareizā izvēle? Kā mīlestībā?
Jums nevajag raizēties par dēla studijām. Pat ja viņš pēc kāda laika teiks, ka vēlas mainīt profesiju, pieņemiet viņa lēmumu. Viņš pats zinās, kas viņam visvairāk patīk. Mīlestībā tāpat kā dzīvē.

2831... Vai dēlam A. regulāri turpinās zust nauda? Ko viņam darīt? Vai vainīga ir draudzene?
Tā ir A. nauda un viņš pats to tērē. Nomierinieties un neuzskatiet, ka naudas pazušanā vainojama viņa draudzene. Viņi par visu spēj vienoties. Pacentieties pati tikt skaidrībā attiecībās ar dēlu. Būs labāk, ka jūs nenesīsiet savas problēmas laukā no ģimenes.

2600... Vai tuvākajā nākotnē satikšu savu otro pusi? Vai man ir vientulības vainags?
Jā, jums ir vientulības vainags. Vēršaties pie dziednieka, kam uzticaties, viņš jums palīdzēs atbrīvoties no negatīvās enerģijas.

2932... Vai lemta kopdzīve ar G.? Kāda tā būs?
Attiecības ar G. iespējamas tikai īslaicīgas. Jums blakus būs cits vīrietis. Viņš būs nedaudz vecāks par jums. Veiksmi personīgajā dzīvē!

2695... Esmu satraukusies par mammas veselību? Nezinu, ko darīt, kā rīkoties? Kā būs ar mammu? Kāds būs 2018. gads manai ģimenei?
Jums nevajag tik stipri uztraukties par mammas veselību. Vēlams viņai vairāk palīdzēt ne tikai ar medikamentiem, bet arī aprūpēt viņu. 2018. gads būs labāks, nekā iedomājieties. Nāksies vairāk sekot mammas veselības stāvoklim. Mīliet sevi un savu ģimeni!


6.februāris, 2018

2919... Vai būsim kopā? Vai vērts gaidīt?
Jums vispirms ir jāpadomā par sevi. Vairāk tiekaties ar pazīstamiem cilvēkiem, diskutējiet. Nesēdiet mājās uz dīvāna, salikusi rokas klēpī. Jums atvērsies jauni apvāršņi, satiksiet patīkamus draugus. Jūs mainīsiet pat matu krāsu. Tad jūs sāksiet domāt, vai pati vēlaties būt kopā ar viņu, nevis gaidīsiet, kad viņš ieradīsies. Veiksmi personīgajā dzīvē.

2830... Vai pavasarī sanāks ar ģimeni aizbraukt ceļojumā? Vai māju atradīsim tepat netālu vai aiz dzelzceļa sliedēm? Kad sākt meklēt?
Nesteidzieties šogad doties ceļojumā. Vēlams pirmām kārtām nodarboties ar mājas iegādi. Pavasari ir labākais gadalaiks, lai novērtētu jauno dzīvesvietu. Māju atradīsiet aiz dzelzceļa sliedēm. Īpašums atrodas pa labi no tās vietas, kur šobrīd dzīvojat. Māju vēlams meklēt pavasarī, kad viss sāk plaukt. 

2940... Vai mēs ar vīru I. M. dzīvosim kopā mājā, kuru jāpabeidz būvēt, vai vairāk domāt par sevi un savu māti? Strīdamies par naudas lietām, nedomāju, ka viņš ir īsti godīgs pret mani. 
Neredzu jūs mājā. Nedaudz vēlāk kaut kas notiks, un jūs izšķirsieties. Konflikts būs saistīts ar greizsirdību. Varat domāt par sevi mazāk, bet par mammu vēl mazāk. Jūsu mammai viss ir kārtībā, bet jums priekšā vēl visa dzīve. Mājā, ko būvē I. M., ir negatīvā enerģija, pret to vērsta burvestība. Īpašums ir jāattīra. Veiksmi jums!

2003... Vai šajā gadā satikšu savu vīrieti? Vai būs brīvi līdzekļi dzīvokļa remonta uzsākšanai?
Pēc neilga laika jūs negaidīti iepazīsieties kādā tusiņā. Ārēji viņš nebūs jauns, taču dvēselē būs jauneklīgs. Dzīvokli ar laiku izremontēsiet par saviem līdzekļiem, bez viņa palīdzības. Visu labu!

2596... Vai 2018. gadā satikšu vīrieti romantiskām attiecībām vai tomēr ne? Ko sola studijas medicīnā?Vai pabeigšu 6. kursu? Kā maijā ar valsts eksāmeniem, un tālākas perspektīvas rezidentūrai (novirziens)?
Vīrietis romantiskām attiecībām jums ir, bet jūs nevēlaties viņu redzēt. Jūs vēlāk tiksiet skaidrībā ar šīm attiecībām. Neko sliktu augstskolā neredzu. Pacentieties nedaudz vairāk mācīties un pārstājiet nodarbībās sist bumbiņas. Eksāmenus nokārtosiet, tikai nāksies ļoti stipri pacensties. Jums pašai visu dzīvē nāksies sasniegt. Rezidentūrā jums ir jāizvēlas novirziens, kas jums vairāk iet pie sirds.

2645... Vai ar I. atkal būsim kopā? Vai es izveidošu noturīgas attiecības ar citu vīrieti? Vai man būs jāmaina dzīvesvieta?
Nē, jūs nebūsiet kopā. Jums blakus būs cits vīrietis. Viņš būs skaists, par sevi pārliecināts kungs. Dzīvesvietu ar laiku mainīsiet, bet tas nebūs tik drīz. Visu labu!
 
2550... Kādā jomā labāk mācīties un par ko? Kāds darbs man piemērotāks? Kāds man būs 2018. gads?

Jums pašam vajadzētu tikt skaidrībā ar savām interesēm. Darbs varētu būt saistīts ar klientiem, tehniku, taču tā nav liela tehnika – kuģi, lidmašīnas, tas kaut kas neliels, ko var nest rokās. Šis gads jums būs tāds, kādu jūs to pats modelēsiet. Tas būs brīnišķīgs. Jums vajadzēs pacensties, lai sasniegtu savu mērķi. Ne velti saka – bez darba neizvilkt pat zivi no āliņģa. Jums ir vairāk jādomā par veselību.

2942... Vai šogad mainīšu dzīvesvietu? Vai man lemts būs satikt liktenīgo vīrieti? 
Nesteidzieties pagaidām mainīt dzīvesvietu. Tas nebūs vēl šajā gadā. Dzīvesvietu mainīsiet 2019. gada septembrī. Jums paredzamas patīkamas un ne tik labas pārmaiņas. Jūs satiksiet lielisku cilvēku, kas pēc tam būs jūsu draugs un vīrs, tajā skaitā paredzam arī dzīvesvietas maiņa. Visu labu!

2644... Vai manam vīram uzlabosies veselība un redze? Vai man ir vērts piedalīties Grand Prix loterijā?
Jūsu vīram vēlam vēlams uzlabot uzturu, taču šim jautājumam nevajag pieiet ar fanātismu. Vēlams ēdienkartē izmantot makro un mikroelementu kompleksu, kas jums ir pieejams. Piedalīties loterijā vai ne – tā ir jūsu izvēle.


23.janvāris, 2018

2932... Cik ilgi vēl strādāšu pašreizējā darbavietā? Kad un uz kurieni mainīšu dzīvesvietu?
Jūs šajā darbavietā strādāsiet īsu laiku. Jums pašai nāksies aiziet no darbavietas. Jūsu centieni mainīt dzīvesvietu būs lieki. Viss notiks spontāni 2019. gadā aprīļa vidū. Jums piedāvās labu mājokli, netālu no vietas, kur dzīvojat.

2565... Vai M. būs ar mani? Un kas man ir R.?
M. nebūs kopā ar jums.  R. jums nav nekas. Veiksmi personīgajā dzīvē!

2778... Vai redzat man mazuli?
Redzu, bet viņš nav jūsu mazulis.

2617... Kad būs stabils darbs? Kā ar veselību?
Stabilu darbu atradīsiet ar laiku. Jautājumā, kas saistīts ar veselību, iesaku pievērst uzmanību nervu sistēmai, tajā skaistā arī kuņģa un zarnu traktam. Visu labu!

2649... Vai meita atradīs vīru un vai viņai būs bērni?
Vispirms pasaulē nāks mazbērni, un tad jūsu meita satiks patiesu draugu un vīru. Lai veicas!

2678... Vai man iet projām no vīra, jo nevaru izturēt tādu dzīvi. Bail, ka neizdara ko sliktu. Vai nopirkšu sev dzīvokli?
Nesteidzieties šķirties no vīra. Viņš pats nedaudz vēlāk aizies no jums. Atturieties no dzīvokļa iegādes. Tas jums nebūs vajadzīgs. Veselību un mīlestību!

2885... Vai dēlam būs laimīga ģimene, bērni, veselība, darbs? Vai viņš pārdos māju?
Jūsu dēls pats tiks galā ar saviem pienākumiem ģimenē un biznesā. Pacentieties pati tikt galā ar saviem ģimenes apstākļiem. Māju pārdosiet nedaudz vēlāk. Visu labu.

2605... Vai 2018. gadā mainīt darbu?
Nesteidzieties mainīt darbu. Tas notiks ar laiku.

2823... Vai man izdosies glābt attiecības ar I. un padarīt viņu laimīgu? Vai dzīvosim kopā ar bērniem kā ģimene? Vai ir lāsts?
Jums nevajag glābt attiecības ar I. Pasērosiet drusku un sāpes pāries. Nedaudz vēlāk satiksiet lielisku vīru un tēvu. Pirms neilga laika pret jums ir vērsta burvestība. 

2636... Kad atgriezīsies mana veselība, spēks un enerģija? Vai man iet prom no esošās darbavietas?
Pirms kāda laika pret jums ir vērsta burvestība. Apmeklējiet dziednieku, kam uzticaties, viņš jums palīdzēs atbrīvoties no negatīvās enerģijas. Ja vēlaties, varu jums palīdzēt.


3.janvāris, 2018

2743... Vai es palikšu kopā ar A.? Vai mana ģimene ilgi dzīvos pašreizējā dzīvesvietā?
Pēc kāda laika jūs būsiet kopā ar citu vīrieti. Iepazīšanās gan nebūs uzreiz. Nē, jūsu ģimene nedzīvos ilgi pašreizējā dzīvesvietā. Viss būs kārtībā, tikai nesteidzieties ar secinājumiem. Veiksmi jums!

2547... Ko iegūšu un ko zaudēšu, paliekot kopā ar vīru? Ko iegūšu vai zaudēšu šķiroties?
Pagaidām nesteidzieties šķirties. Jūs vēl neziniet, kas var notikt, kad izšķirsieties. Jūs vēl neesat izpildījusi saistības pret savu ģimeni. Visu labu!

2864... Meita D. tiekas ar M. Vai beidzot būs ģimene? Ja nē, kad? Kas būs tālāk ar D.?
Neraizējaties par savu meitu D. Viņai viss dzīvē būs kārtībā. Tiekat skaidrībā ar jūsu ģimenes attiecībām. Laimi jums! 

2977... Kas mani sagaida jaunajā gadā? Kādi ir D. nolūki?
Jums jaunajā gadā viss būs labi. Jums nevajadzētu raizēties par D. un viņa nolūkiem. Tas nav būtiski. Veiksmi jums darbā un attiecībās!

2596... Vai vajadzētu veikt krūšu implantācijas jeb palielināšanas operāciju? Vai tas piesaistīs vai atbaidīs vīrieti ilgstošām attiecībām?
Vīrietim krūšu palielināšana ir nozīmīga tikai īsu laiku. Jūs to vēlaties darīt vairāk sev, nevis otrai pusei. Jums ir vajadzīga lielāka pārliecība par sevi, taču vēlāk tas jums sagādās vilšanos. Jums pašai ir jāizdara izvēle – jūs varat veikt krūšu palielināšanas operāciju, bet varat to nedarīt. Tiesa, labāk ir dzīvot bez implantiem krūtīs. Visu labu!

2483... Kad atdošu kredītus? Vai laimēšu loterijā? Kas sagaidāms darbā un personīgajā dzīvē? Kā ar veselību? Vai mainīšu dzīvesvietu?
Kredītus atdosiet nedaudz vēlāk. Laimests būs neliels. Darbā gaidāmas pārmaiņas. Nedaudz vēlāk būs štatu samazināšana. Jums vēlams padomāt par uzņēmējdarbību. Jūs būsiet materiāli nodrošināta. Veselības jomā sargājiet nervu sistēmu. Pagaidām dzīvesvietu nemainīsiet.
 

×