Atbild ekstrasenss SINDIJS ANSPOKS

Publicēts: 13.09.2017

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?

9.augusts, 2017

2949... Kad mana meita M. satiks īsto mīlestību? Kad man būs mazbērni?
Apmēram 2–2,5 gadu laikā jūsu meita izveidos ģimeni. Viņai blakus būs īstais cilvēks, jums būs vismaz 2 mazbērni.

2781... Vai manam dēlam izdosies pieradīt paternitāti mantojuma lietā? Kad? Vai man ir lāsts?
Jums ir vajadzīga enerģētiskā attīrīšana. Šajā gadījumā saskatu to, kā veidu atrisināt līdzšinējo sarežģīto dzīvi. Paternitāti pierādīt ir pilnībā iespējams.


27.jūlijs, 2017

2979... Vai man ir kopīga nākotne ar D. ? Vai viņai vēl ir paralēli attiecības ar citu vīrieti?
D. ir cita mīlestība, jums nav kopīgas nākotnes.

2692... Cik ilgi vēl būšu kopā ar S.? Esam kopā 11 gadus, bet es jūtos visu laiku viena šajās attiecības un esmu sevi izsmēlusi. Tas mani žņaudz nost.
Jūsu attiecības gada, divu laikā beigsies, un tad jūs atradīsiet citu vīrieti un dibināsiet ģimeni.

2588... Meklēju ekskavatorista darbu, bet līdz šim nav veicies, jo nav darba pieredzes. Varbūt man meklēt pavisam ko citu? Profesija automehāniķis, bet nav pieredzes. Kad atradīšu sev piemērotu darbu, kas man patiktu?
Jums šogad ir ļoti lielas iespējas atrast darbu šajā sfērā, protams, pieredzi iegūt var arī pāris mēnešu laikā, galvenais, lai darbs tiek darīts labi. Pirmo vietu labāk uztvert kā prakses vietu, nevis pamata darbavietu.

2587... Vai kāds vainīgs, ka neieguvu budžeta vietu? Ko man mācīties? Kāda ir mana nākotne?
Menedžments, finanšu sfēra, vadība – tās ir stiprākās puses, kur ir daudz komunikācijas ar cilvēkiem, klientiem. Ieguldot darbu un pacietību, jums viss izdosies!

2573... Vai man vēl kādreiz būs tuvas attiecības ar A.? Vai man vēl bērni būs?
Nerāda attiecības ar A., bērnus arī vēl nē. Ieguldiet spēkus, lai atrastu sev īsto otro pusi, mieru un stabilitāti.

2201... Vai būs man blakus stiprs vīrieša plecs? Vai būs darbs, kas nesīs ienākumus?
Jums būs blakus spēcīgs vīrieša plecs, otra puse un atbalsts. Kopā jūs sasniegsiet mērķus, arī finansiālus.

2566... Vai mājās ir lāsts? Kad mainīšu dzīvesvietu? Kad beigsies melnā svītra un sāks veikties? Kāpēc es nevienam nepatīku jau kopš piedzimšanas?
Jums vajadzētu sakārtot lietas un salikt visu pa vietām, domāju, ka būtu vajadzīgs darbs klātienē, jo šis dzīves ritējums ir jāmaina uz citu, jaunu – tad arī melnā svītra beigsies.

2653... Vai K. ir īstais cilvēks? Kāpēc ar viņu neizdodas izveidot ģimeni un kopdzīvi? Vai satikšu citu?
K. noteikti nav īstais vīrietis, vizualizējiet, salieciet sev vīrieti gan vizuāli, gan raksturu, darbu, visu, ko vēlaties no otras puses jums līdzās, un tikai tad jūs varēsiet viņu satikt, jo šobrīd ir cīņa ar vējdzirnavām.

2700... Vai R. ir apprecējies vai tomēr mīl mani un atgriezīsies pie manis? Ja jā, kad un kā tas notiks?
Nerāda, ka apprecējies, taču atgriezties negrasās. Jums vajadzētu beigt dzīvot idealizētā pagātnē, jo patiesībā jūsu saikne ir bijusi vāja, bez perspektīvas. Ejiet uz priekšu, lai sasniegtu laimi personīgā dzīvē!

2830... Kad meitai izveidosies attiecības? Vai ir kaitējums? Vai paliks esošajā darbā?
Man rāda ierobežojumus attiecībās, bet ar darbu viss būs kārībā – par to nesatraucieties. Lai nokārtotu attiecības un personīgās dzīves jautājumus, būtu jāpastrādā klātienē, jāpamaina noteiktas lietas dzīvē, attieksmē pret sevi un apkārtējo pasauli.

2826... Mana meita dzīvo kopā ar E.? Vai viņi būs kopā turpmāk? Kāpēc L. jaucas viņu dzīvē?
E. pats ļauj jaukties L. savās attiecībās, viņam nav nopietni nolūki un mīlestība pret En. Tādām attiecībām nav nākotnes.

2200... Vai un kad satikšu savu otru pusi? Vai tuvākā laikā nemainīšu darbu? 
Man rāda, ka nākamajā vasarā būsiet ar savu otru pusi, apmeklēsiet kāzas un plānosiet savas. Darba maiņu šogad nerāda.

2968... Kad un kur sastapšu savu otru pusīti? Vai mainīt darbu?
Cilvēks būs no Saldus rajona, 4–5 gadus vecāks. Saviesīgais pasākums, kur iepazīsieties, iespējams, saistīts ar darbu. Tiešu laiku nerāda, pirmā tikšanās ir telpā, gadalaiku neredzu, taču apģērbs raksturīgs aukstam laikam. Vīzijas parasti nāk uz tuvākajiem 2 gadiem.

2989... Kādu profesiju vēl apgūšu? Kad, kur? Vai tajā strādāšu? Kad, kur, vai būs labi apmaksāta?
Grāmatvedība, lietvedība, administrēšana ir tās profesijas, kas sanāktu vislabāk. Ieguldot laiku, enerģiju un ejot uz mērķi, to arī var īstenot. Rīgas rajonu rāda kā potenciālo darbavietu. Apmācībām ir plašas un dažādas iespējas, no kurām jāizvēlas sev tīkamākā. Būs iespēja arī strādāt ārpus Latvijas.

2609... Kad tikšu galā ar parādiem? Kāda būs mana dēla nākotne pēc skolas beigšanas?
No parādiem vaļā tiksiet piecu gadu laikā, arī dēls tad būs nostājies uz savām kājām, brauks projām uz citu pilsētu, iespējams, citu valsti. Darbs būs saistīts ar transporta sfēru.

2979... Vai man ir kopīga nākotne ar D.? Vai viņai vēl ir paralēli attiecības ar citu vīrieti?
D. ir cita mīlestība, jums nav kopīgas nākotnes.


19.jūlijs, 2017

2540... Vai būs dzīvesbiedrs, ģimene?
Jā, šogad vai nākamā gada pirmajā pusē iepazīsieties ar otru pusīti.

2685... Vai ilgi vēl dzīvošu? Kā būs ar veselību?
Cilvēku nāvi man praktiski nerāda, un tā arī nav jāskatās, taču redzu kopējo veselības stāvokli un atsevišķas kaites. Pēc jūsu veselības stāvokļa varu teikt, ka jūsu dzīves ceļš turpinās arī pēc trim gadiem. Tālāk šobrīd neredzu.

2926... Kādas izmaiņas tuvākā gada laikā gaida esošajā darbā? Kādā profesijā vai darbā strādājot es justos visgandarītākā?
Visgandarītākā būsiet strādājot ar cilvēkiem, vietā, kur nevis risina problēmas un situācijas, bet kur cilvēkiem piedāvā kaut ko skaistu, vislabāk – apkalpojošā sfērā vai tirdzniecībā. Gada laikā mainīsiet darbu. Ja ieguldīsiet enerģiju darba meklēšanā, nākamajā gadā jūsu dzīves apstākļi uzlabosies.


11.jūlijs, 2017

2686... Vai ir ģimenes lāsts? Vai vēl būs vīrietis manā dzīvē? Vai mainīšu dzīvesvietu?
Citu dzīvesvietu un vīrieti jūsu dzīvē nerāda. Pietiekami spēcīga negatīvu enerģiju klātbūtne, lai mainītu situāciju. Būtu jāstrādā klātienē.

2685... Vai ilgi vēl dzīvošu? Kā būs ar veselību?
Jūs esat ļoti sīksta un izturīga. Veselība vienmēr kaut ko jaunu, nepatīkamu piespēlē, taču jūs tiekat galā. Mūžs jums vēl ilgs.

2926... Kādas izmaiņas tuvākā gada laikā gaida esošajā darbā? Kurā profesijā, darbā strādājot, es justos visgandarītākā?
Jums ir piemērota klientu apkalpošana vai tirdzniecība. Nākamajā vasarā gaidāma jauna pieredze, cits, labāks darbs.

2572... Vai es atgriezīšos pie sievas vai palikšu ar mīļāko?
Redzu, ka jums labāk tomēr palikt ar sievu. Agri vai vēlu pie viņas atgriezīsieties, jo saikne ir stipra.

2699... Vai man izveidosies nopietnas attiecības ar A. vai arī tas būs cits vīrietis? Vai ir iespējams, ka nomainīšu darbu un dzīvesvietu?
Nopietnas attiecības ar A. nebūs. Nepilna gada laikā satiksiet citu vīrieti, ar kuru veidosiet ģimeni. Rāda, ka mainīsiet darbu un dzīvesvietu, iespējams, citā pilsētā.

2533... Vai pārcelties uz dzīvi Sēlijā? Vai būs darbs līdz pensijai, ja nodzīvošu? Kā būs ar veselību? Vai nebūšu uz kakla bērniem?
Man rāda, ka jums nevajadzētu pārcelties uz Sēliju. Tādā gadījumā jums būs darbs līdz pensijai, arī bērniem uz kakla nebūsiet. Ar veselību ir normāli, taču vajadzētu pastrādāt klātienē, lai sakārtotu problēmas ar nierēm, asinsriti, locītavām.

2883... Cik ilgi strādāšu LF? Vai neatlaidīs no darba vai nepārliks strādāt uz mazākatalgotu darbu? Vai, ņemot kredītu, to nomaksāšu? Cik gadu būs manai otrai pusei?
Esošajā darbavietā strādāsiet man pārskatāmu nākotni – trīs un vairāk gadus. Ņemt kredītu drīkst tikai tad, ja jums pašai ir vismaz ceturtā daļa no nepieciešamās summas.


4.jūlijs, 2017

2925... Kādas būs attiecības ar A.? Šķiršanās gadījumā, kā reaģēs bērns? Darbs nākotnē, mājas remonts? 
Šķiršanos rāda pilnīgi noteikti. Jaunajās attiecībās redzu jautājuma zīmes un neskaidrības. Sadzīve un raksturu nesaderība būs galvenā problēma. Izteiktu bērna reakciju šķiršanās gadījumā neredzu. Tuvāko  divu gadu laikā darbā izmaiņas nav gaidāmas. Mājas remontu nerāda.

2651... Vai šis vīrietis mani mīl un mēs būsim kopā? Vai arī viņš krāpj un šogad izveidos vai atsāks citas attiecības? Vai man šogad būs citas attiecības?
Jums nav lemts būt kopā, šajās attiecībās nav īstas mīlestības. Jums abiem būs citas attiecības. Nākamgad jums iespējamas jauna iepazīšanās.

2560... Vai man izdosies loterijā laimēt lielu laimestu? Kā man turpmāk veiksies darbā? Vai to mainīt?
Uz loteriju nevajadzētu ieciklēties – lielāku laimestu par 50 eiro neredzu. Nākamā gada otrajā pusē mainīsiet darbu. Rāda nelielu finansiālu uzlabojumu.


26.jūnijs, 2017

2639... Vai un kad mainīšu darbu un dzīvesvietu? Vai uzlabosies finansiālā situācija? Vai satikšu otro pusīti?
 Tuvākajos pāris gados lielas izmaiņas nerāda ne finansiālajā situācijā, ne attiecībās. Būs iepazīšanās un attiecību veidošana, taču tas nebūs ilgstoši. Laiku pa laikam parādīsies nelieli finansiāli uzlabojumi.


20.jūnijs, 2017

2633... Kad un kur satikšu savu otro pusi? Vai mainīt profesiju un doties uz citu valsti?
Varat doties uz citu valsti strādāt un mainīt profesiju. Attiecības arī uzsāksiet citā vietā, svešumā.

2655... Vai izveidosies attiecības ar G. un būsim vēl kopā? Vai satikšu mīlamu cilvēku?
Varu pateikt, ka būs attiecības un savstarpēja mīlestība. Pēc sajūtām – tas ir jauns cilvēks jūsu dzīvē.

2830... Kad satikšu savu dzīves partneri un izveidošu attiecības?
Līdz trīsdesmit gadu vecumam satiksiet īsto cilvēku. Ģimene izveidosies līdz 32 gadu vecumam.

2873... Vai pašreizējā darbavietā vēl palikšu ilgi strādāt? Vai pareizi darīju, ka ar A. neuzsāku tuvākas attiecības? Kā būs turpmāk?
Redzu, ka ar A. varat veidot attiecības, nekā slikta tajā nebūtu, taču, ja jums nav sajūtas, ka to vajadzētu, pareizi vien izdarījāt, ka neuzsākāt tuvākas attiecības. Darbavietas maiņu neredzu. Man nāk informācija, ka attiecībās ar A. vēl ir iespējams turpinājums.

2980... Cik ilgi vēl strādāšu? Vai būs lemts satikt dzīves draugu?
Neredzu jaunu dzīves draugu jūsu dzīvē. Strādāsiet apmēram pusotru gadu. Nāk informācija, ka turpināsiet darboties, taču daudz mazākā apmērā.

2717... Vai dzīvē kas jāmaina? Vai būs kur dzīvot? Kā ar darbu ārzemēs? Kas mani sagaida?
Strādāt ārzemēs – tas jums nav labs variants. Tas arī neko jums nedos. Es redzu darbu un dzīvesvietu Latvijā. Ir īpaša lieta, kas jums ļoti labi padodas, un var jūsu dzīvi izmainīt uz labo pusi vienā dienā.

2999... Neizdodas izveidot harmoniskas ilgtermiņa attiecības. Domāju, ka tā ir nolemtība. Ko darīt?
Ja attiecības ir, taču neizdodas izveidot harmonisku ilgtermiņa partnerību, ar šo situāciju ir jāstrādā klātienē. Enerģētiska attīrīšana palīdzētu sakārtot šo jautājumu. Nekas vēl nav zaudēts, jums būs iespējas izveidot attiecības.

2932... Kad dēls satiks savu otro pusīti?
Tuvāko trīs gadu laikā jūsu dēls izveidos ģimeni ar slaidu, gaišu latviešu meiteni.


7.jūnijs, 2017

2566... Kad būs kopdzīve ar P.? Vai P. būs peļņa biznesā? Kad P. beigsies melnā svītra?
Kopīga nākotne iespējama. Kopdzīve gaidāma tuvākā gada laikā. P. būs peļņa darbā un biznesā. Melnā svītra turpināsies līdz nākamā gada februārim, bet ar speciālista palīdzību šo procesu iespējams paātrināt.

2755... Vai mana meita I. atradīs piemērotu darbu? Vai satiks vīrieti, kas kļūs par dzīvesbiedru?
I. noteikti atradīs piemērotu darbu un otru pusi nākamo 8–10 mēnešu laikā.

2866... Esmu atraitne. Vai izveidošu ģimeni ar citu vīrieti? Vai mainīšu dzīvesvietu uz citu vietu Latvijā vai ārvalstīs?
Attiecības izveidosiet. Ārzemēs jūs neredzu. Dzīvesvietu mainīsiet vai nu tur uz vietas, vai ļoti netālu.

2740... Kad un kur es satikšu savu otru pusi? Vai mums būs bērni? Vai pašreizājā darbā palikšu ilgi vai arī kaut kas mainīsies?
Jums būs divi bērni. Tas nozīmē, ka satiksiet arī otru pusi, taču kopā nepaliksiet, iepazīsieties ar citu cilvēku. Šajā darbā strādāsiet vēl divus gadus, pēc tam es redzu citu darbavietu.

2943... Kā attīstīsies attiecības ar V.? Vai es visu daru pareizi? Kad būs ģimene?
V. ir vāja rakstura cilvēks, kuru viegli pazaudēt, tāpēc jātur cieši klāt un jāuzmana. Tad būs iespēja šogad izveidot gimeni.

2934... Vai kādreiz izremontēšu dzīvokli? Vai pēc dažiem gadiem dzīvošu viena? Kā būs ar finansēm?
Redzu regulārus, bet nelielus finansiālus ienākumus. Pēc diviem trim gadiem jums blakus dzīvos viens cilvēks. Nelielus remontdarbus redzu, bet lielu kapitālremontu – ne.

2711... Vai man lemts satikt mīlošu vīrieti? Kad? Vai nodibināšu ģimeni? Vai man būs bērns? Kad? Finanses?
Finansiālais ienākumu līmenis vidējs, bet stipri žēloties nevajadzētu. Vīrieši jūsu dzīvē nāk un iet, bet neviens nepaliek pavisam. Jums būtu nepieciešams pastrādāt ar speciālistu – uzlikts bloks uz attiecībām.

2015... Vai man tuvākajā laikā izdosies tikt ārā no parādu gūsta? Kā atrāk tos nomaksāt?
Vienīgais veids, kā tikt vaļā no parādu gūsta, ir meklēt darbu ārzemēs, un šajā laikā būt ārpus attiecībām, jo tās jums rada papildus problēmas.

2883... Kas šogad gaidāms darba lauciņā? Vai 2018. gadu sagaidīšu ar savu liktenīgo vīrieti, ar kuru iepazīšos šogad novembrī? Viņa nacionālā piederība, matu krāsa, sociālais stāvoklis, bērni?
Gada laikā darbā lielas izmaiņas nebūs. 2018. gadu sagaidīsiet ar savu otru pusi, gaišas ādas un matu krāsas cilvēku, kas sevi ir realizējis dzīvē. Viņš ir nodarbināts pieprasītā specialitātē. Attālināti redzu divus bērnus.

2003... Vai mums ir kopīga nākotne? Vai vēlas precēties?
Diemžēl neredzu šīm attiecībām ilgstošu turpinājumu. Esiet uzmanīga, neuzticieties šim cilvēkam.

2655... Ko man darīt ar savu biznesu? Neiet labi? Vai būs progress vai atgriezties pie algota darba?
Jums ir jāpatur bizness kā papildus ienākumu avots, taču jāstrādā stabils, pastāvīgs algots darbs.

2630... Vai paredzama darbavietas maiņa? Vai būs jaunas attiecības? Vai palikšu viena?
Redzu uzlabojumus darba jomā, būs lielāki ienākumi, vairāk atbildības augšupejošā virzienā. Attiecības ar jau zināmu cilvēku iegūs citu nokrāsu, kļūsiet tuvi.

2637... Vai A. mani krāpj? Vai dabūšu darbu? Kur? 
Viņš jūs krāpj nevis ar sievieti, bet citu nodarbošanos, aizraušanos. Darbu jūs dabūsiet, taču tas nebūs uz ilgu laiku, jo no sākumā jāatrisina attiecību jautājums.


25.maijs, 2017

2651... Vai dažu tuvāko gadu laikā mainīšu darbu vai dzīvesvietu? Vai man būs laba, mīloša ģimene? Vai man izveidosies attiecības ar R.?
Tuvāko pāris gadu laikā dzīvesvietas maiņu nerāda. Tuvākajos pāris gados divas reizes mainīsiet darbu. Ar R. attiecības un kopdzīve ir iespējama, taču nāk informācija, ka satiksiet tuvāku un piemērotāku partneri, ar kuru izveidosiet pilnvērtīgu, mīlošu ģimeni.

2566... Kad un kur atradīšu otru pusi? Kāds viņš būs? Kā veidosies attiecības? Kad un kur atradīšu darbu? Kādā jomā?
Sākumā rāda darbu klientu apkalpošanas sfērā. Darbs būs Rīgā. Jau šovasar redzu jūs strādājam. Šā gada otrajā pusē satiksiet Rīgā cilvēku. Viņš nebūs rīdzinieks, jums ar viņu būs gada divu starpība. Viņš būs atlētiskas miesasbūves, pagara auguma, tumšiem matiem, gaišām acīm.

2844... Kad atradīšu darbu? Vai būs vēl kāds bērns?
Bērns būs, līdz ar to jūsu galvenais darbs – būt labai māmiņai. Darbs būs saistīts ar tirdzniecību, bet tā nebūs pastāvīga nodarbe. Piestrādāsiet nepilnu slodzi.


18.maijs, 2017

2764... Vai dzīvē kas jāmaina vai turpināt iet pa iesākto ceļu? Kādēļ nesanāk iekārtoties darbā?
Jums karjerā turpmākos divus gadus būs visai sarežģīts posms, bet pēc tam dabūsiet labu darbu. Šobrīd neieteiktu neko kardināli mainīt.

2953... Gribu pirkt jaunu dzīvokli. Jauns kredīts. Drusku baidos un nezinu, kā dēliem izvērtīsies dzīve. Ko darīt?
Dzīvokļa kredītu nenāksies nožēlot. Dēlus nākotnē redzu tālu no jums, citā pilsētā, varbūt pat citā valstī. Nesatraucieties stipri – viņi savu vietu un lietu dzīvē atradīs.

2644... Vai izveidosies attiecības ar R.? Vai satikšu citu? Vai būs bērni? Kur atradīšu darbu?
Darbu redzu netālu no Rīgas. R. nav jūsu īstā otrā puse. Šogad satiksiet vīrieti, ar kuru varēsiet veidot ģimeni. Bērnus neredzu, bet tas pilnībā neizslēdz to, ka viņi var būt.

2892... Vai E. ir īstais? Vai atgriezīšos Latgalē? Kad un kur būs darbs?
Latgale jums nav piemērota. Dzīvosiet galvaspilsētā – Latvijā vai citā valstī. Tur atradīsiet darbu un pastāvīgi strādāsiet. Situācija nokārtosies divu vai trīs gadu laikā.

2617... Kas vieno vīru ar A.? Vai būs nākotne? Kāpēc vīrs nepārtrauc attiecības? Vai var atgriezties?
Viņam pret jums ir pieradums, bet jūtas vairs nav tās, kas bija agrāk. Tāpēc kvalitatīva kopā būšana jums vairāk nesanāks. Ar A. viņam ir jauns posms dzīvē. Es to redzu kā lēnu pāreju no vienām attiecībām uz citām, baidoties izdarīt lielu kļūdu. Vilcināšanās un nedrošums ir vāja gribasspēka pazīme. Parasti tam visam klāt nāk vēl kāda atkarība, ar kuru allaž jācīnās.

2970... Kas mani sagaida ar A.? Vai viņš mani krāpj? Un ar vīru A.? Ar ko palikšu kopā? Vai atradīšu darbu?
Ar A. nebūs nopietnas attiecības. Viņam ir cita sieviete. Tuvākajā pārredzamajā nākotnē (2–3 gadi) izmaiņas attiecībās ar vīru neredzu – nebūs ne šķiršanās, ne satuvināšanās.

2953... Vai un kad gaidāmas pārmaiņas darbā? Vai esošajām attiecībām ir nākotne?
Tuvākajā nākotnē darbā lielas izmaiņas nerāda. Attiecības drīzāk kļūs labākas. Nedaudz piestrādājot, nākotne tām noteikti ir.


10. maijs, 2017

2870... Kad meitai sakārtosies dzīve – būs ģimene un dzīvesprieks? Vai Londona ir viņas vieta? Vai ir enerģētiskie kaitējumi?
Ieteiktu sazināties personīgi, jo izskatās, ka būtu jānovērš negatīvs enerģētiskais kaitējums. Pēc tam būs iespēja panākt iekšēju harmoniju un veidot veiksmīgas attiecības. Būs arī skaidrība par īsto dzīvesvietu. Citādi tā arī viss turpināsies uz priekšu.

2919... Spēlē azartspēles. Kā palīdzēt atbrīvoties? Vai var to izdarīt, viņam klāt neesot?
Azartspēles nekad nenāk vienas, tās sākas no citas nopietnas problēmas, piemēram, vientulības, nolemtības, bezdarbības, slinkuma, pārguruma, sliktām attiecībām mājās, stipri negatīvas enerģētikas, dažos gadījumos izklaides un adrenalīna meklējumiem, arī garīgas slimības. Vēlama vispirms diagnostika pēc foto, un pēc tam jāskatās pēc situācijas. Jebkurā gadījumā – sarežģīta aina.

2953... Vai mums ir kopīga nākotne? Vai būs citas partnerattiecības nākotnē?
Jūsu attiecības turpināsies salīdzinoši neilgi. Tas cilvēks jau tagad meklē citu partneri. Redzu jums blakus citu vīrieti, ap 1,85 metrus garu, gaišiem matiem. Viņš runā divās svešvalodās.

2233... Jūtu, ka pret mani un ģimenes apstākļiem vērsta negatīva iedarbība. Nevaru iepazīties ar vīrieti ne dejās, ne portālos. Vai palikšu viena? Kā rīkoties?
Negatīvas iedarbības noņemšanai ir vajadzīga vai nu cilvēka klātbūtne, vai foto, kurā redzamas viņa acis, un tad var veikt attīrīšanu un uzlikt aizsardzību, izmantojot kulonu, amuletu vai citus paņēmienus. Redzu, ka šajā vai nākamajā vasarā satiksiet sev tuvu cilvēku. Nodarbojaties ar to, kas jums liek mirdzēt, lai to mirdzumu pamana īstais cilvēks!

2615... Vai man lemts satikt mīlošu vīrieti un nodibināt ģimeni? Vai vēl varu kļūt par māmiņu?
Jūs satiksiet īsto vīrieti un laidīsiet pasaulē puiku. Vīzijās es kopumā jaunajā ģimenē un mājās varu saskaitīt trīs bērnus.

2607... Esam pašķīrusies ar vīru. Vai viņš atgriezīsies? Kas sagaida turpmāk?
Es redzu, ka saikne starp jums ir palikusi, un laiku pa laikam jūs satuvosieties un tad atkal pašķirsieties, jo kopā jums ir grūti, bet arī viens bez otra nevarat. Neviens cilvēks jūsu saikni nespēs pārraut. Un vēl – šķiršanās ir tas laiks, kad ir jāizdara un jāsakārto citas ļoti svarīgas un senas problēmas, lietas.


28.aprīlis, 2017

2744... Bērni? Finanses?
Atradīsiet iespēju piepildīt savus finansiālos mērķus, bet līdz tam brīdim var paiet pāris gadi. Galvenais – būt pašam sev priekšniekam un iet virzienā, kas pašu interesē. Vienu bērnu redzu nākotnē noteikti, iespējams, pat divus.

2634... Kas kavē sasniegt stabilitāti? Darbs – ilgstoši neizdodas atrast meklēto, finansiālas grūtības. Ar draugu neizdodas uzsākt kopdzīvi. Vai viņš ir uzticīgs?
Visas problēmas sakne ir nesakārtota personīgā dzīvē – tiklīdz sakārtosiet attiecības, darbs un finanses nebūs vairāk jums problēma. Stabilitāte ienāks jūsu dzīvē. Šis nav pareizais cilvēks. Jums ir vajadzīgs partneris, kas jūs atbalsta, ciena, nemelo, kas skaidri parāda, ka vēlas ar jums veidot ģimeni, būt komanda.

2873... Kas gaidāms tuvāka gada laikā darbā un personīgajā dzīvē? Kam vajadzētu pievērst lielāku uzmanību?
Tuvākā gada laikā personīgajā dzīvē neredzu lielas izmaiņas. Jaunas vēsmas parādīsies vecajās attiecībās. Darbā – būs iespēja nedaudz piepelnīties jaunā vietā un sfērā. Iesaku vairāk laika pavadīt kopā ar tuviem cilvēkiem, draugiem, patīrīt organismu – tīrs ūdens, citronūdens, plus svīšana – tas palīdzēs izvairīties no saslimšanām.

2684... Kāpēc ir sajūta, ka esmu iestrēgusi dzīvē? Ko mainīt, lai satiktu liktenīgo cilvēku un izveidotu ģimeni? Vai un kad mainīšu darbu un dzīvesvietu?
Kad mēs ilgstoši iestrēgstam dzīvē, ir jāmaina lielas lietas, lai izkustētos no vietas. Neslinkojiet un nebaidieties no pārmaiņām un nezināmā! Dzīvesvietas maiņa visdrīzāk notiks nākamā gada sākumā, darbs līdz ar to arī mainīsies. Es redzu jums ģimeni un divus bērnus – vienu pēc otra. Bet galvenais – ejiet uz mērķi, vizualizējiet konkrētu cilvēku (viņa izskatu, raksturu, nodarbošanos), ar kuru būsiet kopā, – un viņš atnāks!

2599... Kad es pārcelšos uz citu dzīvesvietu vai ģimenes māju? Vai, kad un kā satikšu vīrieti kopdzīvei un mīlestībai?
2019. gadā sapnis par citu dzīvesvietu būs piepildījies, redzu jums mīlestību un vīrieti, ko satiksiet vasarā – šajā vai nākamajā. Vīzijā redzu bildi, gadalaiku, sajūtas, bet ne datumu.


21.aprīlis, 2017

2920... Vai būs kopdzīve ar A. un tiks vaļā no parādiem? Vai man jāmaina darbs?
Ilgstošu kopdzīvi vai attiecības ar A. neredzu – lielas perspektīvas un saderības nav. Darbs jāmaina. Tas būs labāk apmaksāts. Finansiālās problēmas būs iespējams atrisināt nākamā gada vidū.

2533... Vai A. ir mana otra puse? Vai mana misija bija kļūt par dziednieci?
Ar A. jūsu dzīves ceļš iet vienā virzienā. Viņš ir jūsu otra puse, bet nepieciešams attiecībās nedaudz piestrādāt. Jūsu misija ir palīdzēt cilvēkiem un radīt skaistumu.
 

Saistītie jaunumi

Visi izdevniecības jaunumi
×