Atbild astrologs JURIS KAULIŅŠ

Publicēts: 13.09.2017

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?

17.maijs, 2017

2626... Dzīvoju ar A. no 2013. gada vasaras. Vai saglabāsies attiecības un paliksim kopā? Vai būs kopīgi bērni?
Kurš pie kura dzīvo? Vai tuvumā ir kāds radinieks? Tuvākā gada laikā var izšķirties jūsu un A. attiecību liktenis. Ja jau tagad ir problēmas, neapmierinātība, diezgan liela iespēja pārtraukt attiecības. Ja pašlaik situācija ir normāla, svarīgi, lai tuvākajā dzīves posmā nerastos problēmas, īpaši, ja vēlaties attiecības saglabāt. Kopīgu bērnu varbūtība ar A. ir visai maza.


11.maijs, 2017

2844... Vai drīzumā atradīšu sev piemērotu darbu? Kādā nozarē labāk meklēt? Varbūt doties uz ārzemēm?
Kāda ir jūsu izglītība un apgūtā profesija vai specialitāte? Vai esat ilgi bez darba? Kāds, jūsuprāt, ir piemērots darbs? Ja nebūsiet pārāk izvēlīgs, darbu varētu atrast tuvāko divu mēnešu laikā. Tomēr vienam pašam būs grūti atrast labu darbu, it īpaši, ja ilgi esat bez darba. Reālākas iespējas atrast nodarbošanos ar laba drauga vai radinieka palīdzību, kam pašiem ir normāls darbs. Iespējamās nozares varētu būt dažādas. Jūsu gadījumā, lai stabili strādātu, svarīgākas ir attiecības darbā, īpaši ar priekšniekiem, nevis konkrēta profesija. Arī jautājumā par darbu ārzemēs ir līdzīgi – es ieteiktu uz turieni doties tikai tajā gadījumā, ja jums tur ir kāds draugs vai tuvs radinieks, kurš varētu palīdzēt iekārtoties un atrast darbu. Ja brauksiet bez zināmiem kontaktiem, var neizdoties atrast darbu.

2573... Vai un kad mainīt dzīvesvietu, darbu? Vai izdosies? Vai ar M. būs kopīga nākotne? Ja nē, kad satikšu īsto?
Ja varat atrast labu darbu tuvākā pusgada laikā, varat mēģināt mainīt arī dzīvesvietu. Pēc tam veiksmīgs laiks pārmaiņām būs 2019. gada otrajā pusē un 2020. gadā. Kad iepazināties ar M.? Diezgan maza varbūtība, ka jums būs kopīga nākotne ar M., īpaši, ja viņš ir dzimis dienas otrajā pusē. Svarīgas iepazīšanās var būt 2017. gadā, kā arī 2019. gada otrajā pusē un 2020. gadā.


28.aprīlis, 2017

2872... Vai pamest savu puisi? Kas mani sagaida mīlestības sfērā?
Precīzākai atbildei un prognozei ir jāzina puiša dzimšanas dati un iepazīšanās brīdis. Šogad var būt pārmaiņas un svarīgi notikumi personīgajās attiecībās. Ja uz šo laiku ir problēmas vai neapmierinātība ar puisi un attiecībām, liela varbūtība, ka šīs attiecības izjuks vai tiks pārtrauktas. Ja vēlaties veidot citas, jums ir jāpārtrauc esošās attiecības. Attiecībās un mīlas frontē iespējams viss spektrs – gan mīļas, kaislīgas, labas attiecības, gan konflikti, skandāli un nopietni sarežģījumi. Ja satiksiet īsto, pareizo cilvēku, var izveidoties diezgan stabilas attiecības. Daudz kas būs atkarīgs no saderības, karmas, partnera, godīguma un radinieku attieksmes. Liela nozīme būs bērniem, kad tie būs piedzimuši. Jāuzmanās no negodīgiem, agresīviem un ar atkarībām sirgstošiem partneriem.

2892... Kā tālāk veidosies attiecības ar I.? Ja neizveidosies, kāpēc? Vai viņa grib būt ar mani kopā? Vai man nākotnē būs bērni?
Jums abiem ar I. ir diezgan sarežģīti raksturi, kā arī visai stipra karmas ietekme. Tāpēc jums var būt grūti izveidot veiksmīgas attiecības ar I., īpaši, ja stipri atšķiras jūsu abu ikdienas un saimniekošanas paradumi, kā arī, ja ir vai būs problēmas ar kādu tuvu radinieku. Ja tas ir tā, viegli var rasties nesaskaņas, pārdzīvojumi, apvainošanās vai konflikti. Ja līdz šim laikam nekas tuvāks attiecībās nav izveidojies un ir bijušas nesaskaņas, maza varbūtība, ka nākotnē būs kopdzīve. Ja piedāvāsiet tādus apstākļus vai nosacījumus kā tagad, viņai varētu nebūt vēlme būt kopā ar jums. Tikai tad, ja līdz šim nav bijuši konflikti vai nopietnas nesaskaņas, ir attieksme no radiem, vēl var cerēt, ka kaut kas ciešāks jūsu starpā izveidosies. Bet jums ir jāspēj piedāvāt viņai tas, kas viņu apmierina un neierobežo. Ja plānojat un vēlaties bērnus, nākotnē tas ir iespējams, bet ar nosacījumu, ka jums būs stabilas attiecības. Bērns ģimenē var ienākt jau 2018. gadā.

2697... Vai man būs bērns? Kad? Kāds būs mans ģimenes un materiālais stāvoklis?
Vai jums jau ir kāds bērns? Vai ir kopdzīves partneris? Ja ir, jāzina arī viņa dzimšanas dati. Ja pati vēlaties bērnu un ir normālas attiecības, šogad vai nākamgad grūtniecība ir iespējama. Ja partnera nav vai attiecībās ir problēmas, bērna varbūtība ir maza.
Tuvākajā dzīves posmā materiālais stāvoklis būs diezgan svārstīgs. Ja jums ir partneris, daudz kas būs atkarīgs no viņa rocības, rīcības un attieksmes. Ja jūs neapmierina ienākumi un atalgojums, darba maiņa var uzlabot situāciju. No izšķērdības vai riskiem naudas lietās gan jāuzmanās – iespējami zaudējumi.

2992... Kādas man būs attiecības ar A.? Vai pārtraukšu vecas attiecības, kuru nemaz nav?
Lai prognozētu attiecības ar A., jāzina arī viņa dzimšanas dati un iepazīšanās brīdis ar viņu. Vēlami arī iepriekšējā partnera dzimšanas dati. Ja jūs reāli vēlaties vēl izveidot kādas ciešas attiecības, šogad ir jāizdara viss, lai pārtrauktu vecās attiecības un lai pagātne nevarētu ietekmēt jūsu turpmāko dzīvi. Tas pats gan būtu attiecināms arī uz A. Tikai tad varētu būt izredzes uz kaut ko pozitīvu attiecībās ar viņu. Iespējams, ka jūsu bērns vai kāds cits radinieks var stipri ietekmēt jūsu personīgās attiecības un to veidošanu.

2953... Vai mums ir kopīga nākotne? Vai būs citas partnerattiecības?
Precīzākām atbildēm un prognozēm ir jāzina vēl arī iepazīšanās brīdis ar E.! Pēc pieejamajiem datiem, tās drīzāk varētu būt mīļāko attiecības, nevis stabila kopdzīve, īpaši, ja dzīvojat katrs savā valstī un viņam nav konkrēta piedāvājuma veidot kopdzīvi. Daudz kas saistībā ar E. var izšķirties un noskaidroties 2017. gadā, īpaši gada otrajā pusē. Jā, jums var būt citas attiecības jau tuvākā gada laikā, īpaši, ja tiks pārtrauktas esošās attiecības ar E.

2003... Vai būs finansiāls uzlabojums darbā? Nevaru izdzīvot viena ar bērnu un sākt remontēt dzīvokli. Vai ilgi būšu viena?
Lai prognozētu, kad gaidāms finansiāls uzlabojums darbā, ir jāzina firmas dibināšanas un darba uzsākšanas brīdis. Darbam jūsu horoskops ir samērā pozitīvs, īpaši, ja ir labas attiecības ar kolēģiem. Kamēr ir labas attiecības, varat nākotnē cerēt uz labu atalgojuma un ienākumu palielināšanos. Varat arī strādāt patstāvīgi vai veidot savu biznesu.
Pēc šā gada prognozes, atalgojums var palielināties, ja ir labas attiecības ar kolēģiem, priekšniekiem un arī firmai klājas labi. Ja tā nav, varat apsvērt iespēju mainīt darbu – jaunajā darbavietā varētu būt cerības uz uzlabojumu.
Šogad un nākošgad būs grūti izveidot veiksmīgas personīgās attiecības. Diezgan liela loma šajā jautājuma varētu būt arī jūsu bērnam. Precīzākai prognozei gan jāzina arī viņa dzimšanas dati.


18. aprīlis, 2017

2662... Kas mani sagaida 2017. gadā (darbs, ienākumi, veselība, ģimene)? 
Darbā daudz kas būs atkarīgs no iepriekšējiem notikumiem un tendencēm, īpaši attiecībās ar kolēģiem. Pozitīvajā gadījumā varēsiet turpināt stabili strādāt, negatīvajā – var būt grūtības, stress, pārdzīvojumi. Darba maiņas varbūtība gan būs maza. Precīzākai prognozei jāzina darbavietas dibināšanas laiks un darba uzsākšanas brīži, kā arī jūsu nodarbošanās. Arī ienākumu jomā jārēķinās ar iepriekšējiem notikumiem, tendencēm darbā un darba attiecībās – pārsvarā saglabāsies iepriekšējās ievirzes. Pozitīvajā gadījumā būs stabilitāte. Naudas lietās jāuzmanās no nelabvēļiem, zagļiem, pārbaudēm un kļūdām. Veselības jomā 2017. gads būs pozitīvāks nekā iepriekšējie divi gadi, lai gan jārēķinās ar iedzimtām nosliecēm, var izpausties arī kādas iepriekšējas saslimšanas sekas. Jāuzmanās no stresa un negatīvām domām, emocijām. Pozitīvu domu un emociju gadījumā var panākt veselības uzlabošanos, stabilizēšanos vai nostiprināšanos. Personīgajā dzīvē un attiecībās izpaudīsies karmas, pagātnes ietekme, liela nozīme būs arī radiniekiem – iespējamas diezgan lielas galējības. Gaidāmas problēmas ar kādu radinieku, par kuru jums nāksies uzņemties rūpes, īpaši, ja tas jau bijis jādara iepriekš. Attiecībās ar partneri pastiprināsies iepriekšējās tendences – pozitīvajā gadījumā būs stabilitāte, negatīvajā – gaidāmi nopietni pārbaudījumi, sarežģījumi. Precīzākai prognozei ir jāzina partneres dzimšanas dati un laulības vai kopdzīves dibināšanas brīdis.


6.aprīlis, 2017

2949... Kad mana meita M. satiks īsto mīlestību? Kad man būs mazbērni?
Šovasar M. iespējama iepazīšanās vai svarīgi notikumi personīgajā dzīvē, tomēr daudz kas būs atkarīgs no jūsu meitas vēlmēm, prioritātēm šajā laikā. Svarīgi arī, vai būs atbilstošs, saderīgs un stabils partneris. Veiksmīgāks, stabilāks laiks personīgo attiecību veidošanai būs 2019. gada otrajā pusē, 2020. un 2021. gada pirmajā pusē. Ap to laiku varētu iestāties grūtniecība un jūs varētu sagaidīt mazbērnu.


30.marts, 2017

2645... Kāda kopdzīve man ar E.? Kas man gaidāms?
Jums ar E. drīzāk prognozējama draudzība, mīļāko attiecības, nevis stabila kopdzīve. Lai varētu cerēt izveidot pietiekami veiksmīgu kopdzīvi, jums abiem vēlams būt brīviem no radu un pagātnes ietekmes, nav vēlamas arī nesaskaņas un problēmas naudas lietās. Tāpat nedrīkstiet kritizēt vai censties pārveidot otru pusi. Daudz kas var izšķirties, noskaidroties tuvākā gada laikā. Ja uz šo brīdi nav problēmu un tuvākā pusgada laikā tādas neradīsies, var izveidoties diezgan stabilas attiecības, bet, ja jau tagad ir problēmas, neapmierinātība, arī turpmāk gaidāma nestabilitāte un attiecības var izjukt.
Jums gaidāms visai nemierīgs gads – jūs aktīvi darbosieties, iespējami svarīgi notikumi un pārmaiņas. Samērā labas iespējas patstāvīgai, neatkarīgai darbībai. Daudz ko var ietekmēt attiecības gan darbā, gan personīgajā dzīvē – iespējamas visai lielas galējības. Problēmu un neapmierinātības gadījumā jutīsieties nestabili, iespējamas pārmaiņas darbā, varat mainīt dzīvesvietu. Personīgajās attiecībās gaidāmi svarīgi notikumi un pārmaiņas. Centīsieties panākt sev vēlamo, kas gan var nebūt viegli, īpaši, ja jau tagad ir problēmas vai neapmierinātība. Jāuzmanās no konfliktiem, nelabvēļiem un nesaskaņām ar radiniekiem.  

2970... Kas mani sagaida ar A.? Vai viņš mani krāpj? Un ar vīru A.? Ar ko palikšu kopā? Vai ātri atradīšu darbu?
Bez jūsu dzimšanas laika nevar dot precīzas atbildes un prognozes. Vēl vajadzētu zināt arī laulības brīdi ar vīru un iepazīšanās laiku ar draugu A. Jums ar A. ir diezgan stipra astroloģiskā saistība. Ja izvairīsieties no nesaskaņām, attiecības var būt noturīgas, tomēr tuvākā gada laikā viegli var rasties nesaskaņas, īpaši, ja jau tagad attiecības nav stabilas. Jā, diezgan liela varbūtība, ka viņš ir negodīgs, tāpēc iespējama šo attiecību izjukšana, pārtraukšana.
Vai vīrs zina par A.? Arī ar vīru jums ir stipra astroloģiskā saistība. Nesaskaņas var būt saistītas ar jūsu abu raksturiem. Tāpēc šīs attiecības būs grūti saglabāt, īpaši, ja jau tagad tās ir pajukušas. Galu galā var iznākt tā, ka nebūsiet kopā ne ar draugu, ne vīru.
Ja aktīvi meklēsiet darbu un nebūsiet īpaši izvēlīga, tuvāko divu mēnešu laikā to atradīsiet.


23.martā, 2017

2828... Kāds būs 2017. un 2018. gads (darbs, veselība, otra pusīte, dzīvesvieta)?
Darbā tuvāko divu gadu laikā iespējamas pārmaiņas, varat pat vairākkārt mainīt darbu, ja būs problēmas attiecībās vai jūs neapmierinās darba apstākļi un esošā situācija.
Veselība stabilizēsies, tomēr var izpausties hroniskas vai iedzimtas kaites. Jāuzmanās no stresa situācijām, jāatbrīvojas no negatīvām domām un emocijām.
Personīgajām attiecībām pozitīvs laiks, tomēr daudz kas būs atkarīgs no esošā vai potenciālā partnera rīcības un dzīves situācijas. Attiecībās svarīgs godīgums, liela nozīme būs arī radinieku ietekmei. Šo iemeslu dēļ var būt diezgan grūti izveidot noturīgas, stabilas un veiksmīgas attiecības.
Dzīvesvietas maiņu var ietekmēt darba maiņa, pārcelšanās uz citu mājokli var būt saistīta arī ar nesaskaņām ar radiniekiem vai kaimiņiem.


17.martā, 2017

2591... Vai neveiksmes soļos visu laiku blakus? Kas mani sagaida turpmāk?
Jūsu horoskops norāda uz grūtībām un pārbaudījumiem, ar ko ik pa laikam sastopaties dzīvē. Liela nozīme ir karmai, kas saistīta ar senčiem, kā arī jūsu rīcībai un darbībai. Ieteicams izvairīties no problēmām attiecībās, naudas lietās, vairāk uzmanības jāpievērš veselības stāvoklim – iespējamas iedzimtas vainas vai veselības problēmas nepareiza dzīvesveida dēļ. Tuvākā dzīves posmā prognoze ir pozitīvāka, nekā iepriekšējos gados, īpaši, sākot ar 2017. gada rudeni. Varat veikt pārmaiņas, uzlabojumus un atrisināt kādu jautājumu vai problēmu.


10.martā, 2017

2644... Vai M. būs bērni? Vai drīz un bez medicīniskām manipulācijām?
M. pretrunīgais horoskops norāda, ka no viņas pašas vēlmes, veselības stāvokļa un saderības ar partneri atkarīgs, vai viņai būs bērni vai ne. Ja viņa pati vēlēsies un ar veselību viss būs kārtībā, bērns varētu būt. Viņas horoskopā liela ietekme ir karmai, veselības stāvoklim, īpaši ginekoloģiskām slimībām, bērna ieņemšanu var ietekmēt arī psihoemocionālas un fizioloģiskas īpatnības. Ja viss normāli, grūtniecība varētu iestāties 2018., 2020. gada otrajā pusē un 2021. gada pirmajā pusē.

2560... Vai D. melo? Vai E. ir savas meitiņas tēvs? Vai viņiem būs kopīga nākotne? Kāda?
Precīzākām atbildēm un prognozēm ir jāzina meitas dzimšanas dati, kā arī D. un E. iepazīšanās, kopdzīves uzsākšanas vai laulības brīdis. Jā, ir iespējams, ka D. melo. Ja meita dzimusi tikko 2017. gadā, tad E. varētu būt viņas tēvs, bet, ja agrāk, viņš varētu nebūt bērna tēvs. Precīzu atbildi var dot tikai gēnu tests. Ja izrādīsies, ka D. ir melojusi, kopīga nākotne ar E. nav iespējama. Ja attiecības balstītas uz mīlestību un uzticību, ģimene var veidoties.

2617... Vai mana meita sakārtos privāto dzīvi? Vai attiecības ar bērniem uzlabosies? Vai mainīs dzīvesvietu?
Vai viņai ir attiecības ar konkrētu partneri? Ja jā, jāzina arī viņa dzimšanas dati un laulības vai kopdzīves uzsākšanas brīdis. Tuvākajā dzīves posmā I. var būt svarīgi notikumi un pārmaiņas personīgajā dzīvē. Ja uz šo brīdi viņa nedzīvo kopā ar vīrieti, liela varbūtība, ka viņa izveidos attiecības, bet tās būs drīzāk mīļāko attiecības, nevis kopdzīve. Viņas horoskops parāda, ka viņa arī nākotnē varētu dzīvot patstāvīgi, neatkarīgi, nevis ar kādu kopā. Lai prognozētu, vai uzlabosies attiecības ar bērniem, ir jāzina arī bērnu dzimšanas dati. Vērtējot jūsu meitas horoskopu, neredzu, ka tuvākajā laikā attiecības ar bērniem uzlabosies. Tuvāko divu gadu laikā viņai iespējama dzīvesvietas maiņa.


24.februāris, 2017

2789... Kas gaidāms 2017. gadā (darbs, ienākumi, mīlestība, veselība)?
Šogad jums dzīvē gaidāmi svarīgi notikumi un pārmaiņas. Daudz kas būs atkarīgs no attiecībām, naudas, pagātnes un karmas. Ja esat patstāvīga, neatkarīga, varat cerēt uz diezgan stabilu darbošanos. Algota darba gadījumā liela nozīme būs attiecībām, īpaši ar priekšniekiem, atalgojumam, kā arī pašas vērtējumam un sajūtām. Problēmu un neapmierinātības gadījumā iespējama darba maiņa. Ienākumus un naudas lietas diezgan stipri var ietekmēt attiecības. Pozitīvajā gadījumā būs stabili ienākumi, negatīvajā – var būt problēmas, neapmierinātība, kas var novest pie darba maiņas vai papildus pienākumiem. Jāizvairās no parādiem, naudas aizdošanas vai aizņemšanās. Var būt svarīgi, pat liktenīgi notikumi mīlestībā, kas, iespējams, saistīti ar iepriekšējām tendencēm, karmu. Iespējama grūtniecība vai būs jārisina ar bērniem saistīti jautājumi. Liela nozīme attiecībās var būt naudai, radiniekiem, var aktualizēties ar pagātni vai agrākām attiecībām saistīti jautājumi. Veselību ietekmēs emocijas, dzīvesveids vai iedzimtība, jāsaudzē nervu sistēma. Jāuzmanās no infekcijām, jāizvairās no stresa situācijām, negatīvām domām.

2240... Kad es atgūšu veselību pēc traumas? Vai šogad dabūšu darbu?
Precīzākai prognozei jāzina, kad trauma notikusi un kuras ķermeņa daļas traumētas. Pēc pieejamajiem datiem redzams, ka veselību tik ātri neatgūsiet, īpaši 2017. gada pirmajā pusē. Labāks laiks tās atgūšanai būs gada otrajā pusē, īpaši rudenī un gada beigās. Labākas izredzes dabūt darbu būs 2017. gada otrajā pusē.

2649... Vai esošajā darbā strādāšu ilgi?
Precīzākai atbildei un prognozei jāzina arī uzņēmuma dibināšanas un darba uzsākšanas brīži, kā arī jūsu nodarbošanās. Stabilāk darbā jutīsieties, ja būs labas attiecības ar kolēģiem, īpaši ar priekšniekiem, un uzņēmumā būs stabila finansiālā situācija. Pozitīvajā ziņā tuvākā gada laikā nav gaidāma darba maiņa, problēmu vai neapmierinātības gadījumā liela darba maiņas varbūtība, īpaši gada otrajā pusē.


2.februāris, 2017

2015... Kur es satikšu savu dzīvesbiedru? Vai bērns viņu pieņems kā tēti?
Jūs varat iepazīties darbā un pasākumos, kas saistīti ar jūsu profesiju. Var veidoties vai atjaunoties attiecības arī ar kādu, kurš jums ir pazīstams jau daudzus gadus. Lai varētu prognozēt, vai bērns pieņems jūsu vīrieti par tēti, ir jāzina bērna dzimšanas dati.


26.janvāris, 2017

2762... Kādas būtiskākas izmaiņas gaidāmas manā dzīvē šogad?
Gada pirmajā pusē iespējamas pārmaiņas darbā, par darbavietas maiņa. Tāpat šajā periodā varat mainīt dzīvesvietu. Gada otrajā pusē var būt svarīgi notikumi vai pārmaiņas attiecībās un personīgajā dzīvē. Iespējama arī grūtniecība. Ja pašlaik nav attiecību, 2017. gada otrajā pusē varat iepazīties ar vīrieti un veidot attiecības. Ja pašlaik jums ir otra pusīte, gada otrajā pusē iespējamas grūtības, domstarpības, pat attiecību pārtraukšana.

2844... Kādā nozarē meklēt darbu? Kā lai atrodu sev piemērotu profesiju?
Jums vispiemērotākais būtu individuāls darbs vai patstāvīga, neatkarīga darbība. Ja strādājat kāda pakļautībā, vēlamas labas attiecības ar kolēģiem, īpaši ar priekšniekiem. Varat strādāt radošu, sabiedrisku, kā arī tehnisku darbu. Jums piemērota ir dizainera, mūziķa, reportiera, psihologa, inženiera, amatnieka, tehnisku iekārtu un aparātu uzstādītāja, remontētāja, tirdzniecības darbinieka vai izklaides, atpūtas organizētāja profesija. Kāda ir jūsu līdzšinējā izglītība un profesionālā apmācība? Ja jūs nosauktu profesijas, kas interesē, tad vieglāk varētu izvēlēties piemērotāko.


24.janvāris, 2017

2892... Kā ar attiecībām 2017. gadā? Vai izveidosies ilgtermiņa attiecības ar F.?
Gada pirmajā pusē attiecībām būs diezgan riskants un pretrunīgs laiks. Viegli var rasties grūtības, sarežģījumi. Liela nozīme būs godīgumam, materiālajai stabilitātei un radinieku ietekmei. Tikai pozitīvajā gadījumā būs stabilitāte un piepildīsies vēlme veidot stabilas attiecības. Labākas izredzes veidot attiecības būs gada otrajā pusē, īpaši rudenī un gada beigās. Saderība ar F. vērtējama kā viduvēja. Iepazīšanās brīdis vērtējams kā diezgan nopietns, tomēr stabilu, veiksmīgu attiecību izveidošanas varbūtība būs ne visai liela, īpaši gada pirmajā pusē. Daudz kas būs atkarīgs no F. godīguma un finansiālā stāvokļa. Ja viņam ir attiecības ar vēl kādu citu sievieti, stabilu attiecību ar viņu nebūs.


16.janvāris, 2017

2940... Saderība ar D. Kāds man būs tuvākais pusgads?
Saderība ar D. vērtējama kā vidēja. Iepazīšanās brīdis norāda, ka iespējamas nopietnas attiecības, īpaši, ja abi esat brīvi no agrākām attiecībām. Jārēķinās, ka daudz ko var ietekmēt finansiālā stabilitāte un radinieki. Ja kaut kas nebūs labi, gaidāmas nopietnas grūtības. Tuvākais pusgads prognozējams kā aktīvs un nemierīgs laiks. Rīcībai un notikumiem būs liela nozīme, tā atstās sekas nākotnē. Liela nozīme būs kontaktiem un attiecībām. Iespējamas lielas galējības. Ja attiecībās esat pietiekami godīgi viens pret otru, nemeklējiet izdevīgumu, jums ir kopīgas intereses, nav pagātnes saistību, iespējams veidot ciešākas attiecības vai tās nostiprināt, negatīvajā situācijā iespējama nestabilitāte, konflikti, sarežģījumi un pat esošo attiecību pārtraukšana un jaunu attiecību veidošana. Var aktualizēties ar pagātni vai agrākām attiecībām saistīti notikumi. Attiecības būs svarīgas arī darbā. Diezgan labs laiks radošām, sabiedriskām aktivitātēm un kontaktiem, sadarbībai ar draugiem un domubiedriem. Var būt uztraukumi, grūtības vai rūpes rūpes par kādu radinieku. Iespējamas veselības stāvokļa un pašsajūtas svārstības, īpaši, ja tas ir bijis 2016. gadā.

2834... Kurš no viņiem – A. vai G. – būs mans dzīves vīrietis?
Precīzākām atbildēm jāzina vēl arī jūsu dzimšanas laiks, vieta un iepazīšanās vai kopdzīves uzsākšanas brīdi ar šiem vīriešiem. Formāli vērtējot, saderība labāka jums ir ar G. Tomēr nopietnas attiecības, kopdzīve tuvākajā dzīves posmā iespējama gan ar G., gan ar A. Abās attiecības jārēķinās ar to, ka tās pēc kāda laika var izjukt.

2629... Vai mēs ar A. drīz kļūsim par vecākiem? Kāds 2017. gads būs priekš manis un A.?
2017. gadā jūs varat palikt stāvoklī un 2018. gadā var piedzimt bērns, īpaši, ja paši to vēlaties. 2017. gads jums būs pozitīvs patstāvīgai, neatkarīgai darbībai un radošām aktivitātēm. Jārēķinās, ka daudz ko var ietekmēt attiecības un naudas lietas, turklāt viens var ietekmēt otru, un otrādi. Pozitīvajā gadījumā varēsiet realizēt un paveikt vēlamo, bet negatīvajā – var būt uztraukumi, sarežģījumi vai pārmaiņas. Sevišķi svarīga un nozīmīga būs 2017. gada otrā puse.

2830... 2017. gads (veselība, veģetatīvā distonija, darbs, finanses, ģimene). Vai šogad ir labvēlīgs laiks otram bērniņam? Vai tikšu vaļā no veģetatīvās distonijas un antidepresantiem? Atiecības ar draugu, svara problēmas. 
Gaidāms nemierīgs un diezgan riskants gads. Lielas pārmaiņas ar veselību nav gaidāmas. Pašsajūtu diezgan stipri var ietekmēt emocijas, domas un situācija attiecībās. Jāuzmanās no negadījumiem. Samērā labas iespējas patstāvīgai, neatkarīgai darbībai. Jārēķinās, ka darbā liela nozīme būs attiecībām, īpaši ar priekšniekiem. Pozitīvajā gadījumā var cerēt uz stabilitāti, negatīvajā – iespējama darba maiņa. Attiecībās ar draugu un ģimenē liela nozīme būs drauga rīcībai un notikumiem, kas saistīti ar viņu. Tāpat svarīga būs materiālā labklājība un attiecības ar radiniekiem. Pozitīvajā gadījumā var cerēt uz zināmu stabilitāti, negatīvajā – iespējami nopietni sarežģījumi un pat attiecību pārtraukšana. Var būt rūpes, uztraukumi par vīriešu kārtas radiniekiem. Stāvoklī šogad varat palikt, tomēr gadu nevar uzskatīt par labvēlīgu grūtniecībai. Tikai tad, ja ir labas attiecības ar draugu, var domāt par bērniņa ieņemšanu.


29.decembris, 2016

2630... Vai nākošgad atradīšu darbu? Kad to darīt?
Lai izteiktu precīzākas prognozes, jāzina, vai meklēsiet darbu, kas saistīts ar konkrēto profesiju, amatu vai arī tas var būt jebkāds darbs? 2017. gadā būs grūti atrast darbu, īpaši, ja meklēsiem darbu konkrētā profesijā, amatā. 2017. gadā labākas izredzes atrast darbu būs februārī, aprīļa beigās, maija pirmajā pusē, jūlijā un rudenī.

2630... Kas gaidāms privātajā dzīvē? Vai palikšu kopā ar A.?
Tuvākais gads personīgajā dzīvē būs nopietns un ne visai labvēlīgs. Esošās attiecībās, kopdzīvē var būt grūtības, sarežģījumi un iespējama pat attiecību pārtraukšana, īpaši, ja jau pašlaik ir neapmierinātība, nesaskaņas vai konflikti. Mazāki riski un stabilāka situācija var būt draudzības un brīvāku attiecību gadījumā. Precīzākām prognozēm ir jāzina partnera dzimšanas dati un iepazīšanās brīdis. Lai varētu precīzāk prognozēt situāciju attiecībās ar A., jāzina viņa dzimšanas dati un kopdzīves uzsākšanas brīdis. Ja līdz šim attiecībās ar A. ir bijušas problēmas, konflikti vai neapmierinātība, tad iespējama attiecību pārtraukšana. Ja uz šo brīdi nav problēmu, pastāv cerības palikt kopā ar A., lai gan 2017. gadā zināmas grūtības gaidāmas. 


23.decembris, 2016

2938... Dzīvojam kopā ar A. 10 gadus? Vai paliksim kopā?
Kurš ir vīrietis, kura sieviete? Bez dzimšanas laika un kopdzīves uzsākšanas datuma nevar dot precīzas atbildes un prognozes. Jūsu abu saderība nav visai laba, tāpēc diezgan viegli var rasties grūtības, problēmas, pat ja tikai viena puse ir neapmierināta vai dara ko nevēlamu, sliktu otrai. Ja jau ir bijušas problēmas vai neapmierinātība attiecībās, diezgan liela varbūtība, ka kopdzīve izjuks samērā drīz. Ja nav bijušas problēmas, ir cerības, ka attiecības turpināsies vismaz vēl kādu laiku. Šajā ziņā liela nozīme būs 2017. gadam, kad pastiprināsies iepriekšējās tendences un gaidāmi svarīgi, pat liktenīgi notikumi attiecībās.

16. decembris, 2016

2982... Ko man gaidīt 2017. gadā? Strādāju iekšlietu sistēmā, kur mani nekas neinteresē (ne joma, ne cilvēki, strādāju naudas dēļ).  Kas man jāsaprot?
2017. gads prognozējams kā diezgan nopietns un pretrunīgs gads. Darbā liela nozīme būs attiecībām un veselībai. Pozitīvajā gadījumā būs stabilitāte un var palielināties ienākumi, taču jāuzmanās no nesaskaņām vai kāda nelabvēļa. No draugu, labu paziņu vai radinieku puses var būt kāds darba piedāvājums. Iespējamu pārmaiņu gadījumā visai izšķirošs var būt atalgojums. Personīgajā dzīvē ne visai stabils laiks. Iespējamas rūpes, uztraukumi, pārdzīvojumi saistībā ar partneri vai kādu tuvu radinieku. Arī veselības jomā diezgan riskants laiks. Jāuzmanās no negadījumiem, var aktualizēties kāda iedzimta vai hroniska problēma, it īpaši stresa, negatīvu domu un emociju gadījumā. Saslimšanas gadījumā pret to jāattiecas nopietni. Iespējamas filozofiskas, garīgas intereses un nopietnas pārdomas.
Runājot par darbu, ka nesaista, ir jāsaprot – lai kaut ko mainītu, nepieciešams spēcīgs gribasspēks, enerģija, neatlaidība. Vienkāršāk un drošāk ir virzīties pa iebrauktām sliedēm.

2630... Vai SIA pastāvēs, bankrotēs vai varbūt meklēt citu darbu? SIA vajadzētu turpināt pastāvēt, taču iespējamas pārmaiņas vai reorganizācija. 2017. gadā iespējamas darba maiņa vai pārmaiņas darbā. Esošajā darbavietā izšķirošas var būt attiecības, īpaši ar priekšnieku vai īpašnieku. Pozitīvajā gadījumā nevajag meklēt citu darbu, negatīvajā – varat mainīt darbavietu, ja atradīsiet normālu darbu.

2035... Vai un kad kļūšu par māmiņu? Kas gaidāms nākotnē?
Grūtniecība iespējama jau 2017. gadā, bērna dzimšana – 2017. vai 2018. gadā. Jārēķinās, ka varat palikt stāvoklī neplānoti. Pēc tam varat ieņemt bērnu 2021. vai 2022. gadā. Tuvākais nākotnes periods prognozējams diezgan nemierīgs, pretrunīgs. Tas turpināsies, kamēr atradīsiet savu vietu dzīvē un nostabilizēsies darbs un personīgā dzīve. Stabilāk jutīsieties, kad pārsniegsiet 30 gadu vecumu.

2616... Kas man turpmāk būs attiecībās ar J.? Kas vispār turpmāk sagaidāms attiecībās? Kas manā dzīvē sagaidāms tuvākos mēnešos?
Bez jūsu dzimšanas laika, iepazīšanās un kopdzīves uzsākšanas brīža ar J.  nevar izveidot precīzas atbildes un prognozes. Svarīgs un izšķirīgs laiks attiecībās ar J. būs līdz 2017. gada vidum, īpaši, ja esat iepazinušies šogad. Daudz kas būs atkarīgs no J. rīcības un dzīves situācijas. Liela nozīme var būt kādam radiniekam vai finansiālajai situācijai. Pozitīvajā gadījumā attiecības var turpināties, negatīvajā – gaidāmi nopietni sarežģījumi un pat attiecību pārtraukšana. Vispārīgi vērtējot, attiecībās liela nozīme būs vīrieša personībai, rīcībai, kā arī radiniekiem un karmai. Lielāka noteiktība varētu būt, sākot ar 2017. gada rudeni un 2018. gadā. Tuvākie mēneši var būt visai nemierīgs laiks gan attiecībās ar kolēģim, personīgajā dzīvē un tuvinieku starpā. Es ieteiktu uzmanīties ar naudu.


7.decembris, 2016

2527... Vai būs nopietnas attiecības ar V.? Kādas attiecības būs ar A.?
Precīzākām atbildēm un prognozēm vēl vajadzētu zināt iepazīšanās brīžus ar V. un A. Nopietnas attiecības ar V. varētu būt tad, ja viņš finansiāli jūtas stabili un ja jums nebūs domstarpību ar radiniekiem. Ja kašķējaties vai starp jums ir cīņa par varu, veiksmīgas, stabilas attiecības nav gaidāmas. Ar A. drīzāk varētu būt mīļāko vai kolēģu attiecības, nevis laulība vai kopdzīve, taču arī šajā partnerībā daudz kas var būt atkarīgs no A. finansiālā stāvokļa un attiecībām ar radiniekiem.

2674... Vai iespējamas attiecības, kopdzīve ar J. vai iepazīšos ar citu? Kad, kur, kā?
Jūsu attiecībās ar J. liela nozīme var būt interesēm, uzskatiem, hobijiem, kā arī finansēm un radiniekiem. Pozitīvajā gadījumā varētu izveidoties diezgan ciešas attiecības, tomēr drīzāk tā varētu būt draudzība, nevis kopdzīve. Tuvākā gada laikā, īpaši ziemas otrajā pusē un pavasarī, jums būs labvēlīgs laiks attiecību veidošanai. Lielākas cerības iepazīties ar cilvēku, ar kuru jūs saista kopīgas intereses un hobijs.

2565... Vai O. neatgriezīsies pie manis? Vai vēl apprecēšos un dzemdēšu trešo bērnu? Vai kādreiz laimēšu auto? Vai būs cits labāks darbs?
Lai dotu precīzas atbildes, jāzina, kad O. aizgāja projām. Svarīgi arī zināt, vai viņš ir kopā ar citu sievieti vai dzīvo viens un vai jums ar O. ir kopīgi bērni. Jūsu saderība ar O. nav īpaši laba, tāpēc varbūtība, ka O. varētu atgriezīsies pie jums, ir niecīga, īpaši, ja viņam ir citas attiecības.
Cik laulības jums ir bijis? Ja jūs vēlaties apprecēties un dzemdēt vēl vienu bērnu, nākotnē tas ir iespējams, īpaši, ja līdz šim bijusi tikai viena laulība. Tomēr tas nebūs tuvākajā laikā, turklāt jums vēlams atrast saderīgu partneri, kuram ir līdzīgas vēlmes, uzskati. Draudzēšanās un mīļāko attiecības varētu būt jau tuvākajā laikā, tomēr tās negarantē kopdzīvi un laulības. Iespējams laimests loterijā, tomēr iespēja vinnēt loterijā auto ir niecīga. 
Darbs jums labāk patiktu, ja jūs strādātu neatkarīgi, jums būtu sava firma vai uzlabotos attiecības ar kolēģiem. Lai atrastu labāku darbu, svarīga arī izglītība un pieredze. Varu ieteikt mācīties. Ja esošais darbs jūs neapmierina vai ir problēmas, ieteicams nākotnē to mainīt, īpaši, ja ir problēmas attiecībās.

2485... Vēlos mīlēt un tikt mīlēta patiesi. Vai A. varētu būt mana mīlestība? Vēlos ģimeni, bērniņu. Kas mani sagaida nakotnē (darbs, milestība)? Vai mani mīlēs uzticami un patiesi. Kas viņš ir?
Bez jūsu dzimšanas laika nevar sniegt precīzas atbildes un prognozes. Tāpat vajadzētu zināt arī A. dzimšanas datumu  un iepazīšanās datumu. Esat norādījusi pārāk maz datu, lai sniegtu precīzas prognozes par attiecībām ar A. Liela nozīme būs A. finansiālajam stāvoklim un iepriekšējām attiecībām, īpaši, ja tajās ir bērni. Tāpat svarīga ir karmiskā saistība ar A., kas var ietekmēt jūsu attiecības. Ja jūs viņam patīkat, jūtas un patikšana var būt diezgan noturīga, tomēr jārēķinās ar to, ka attiecības ar viņu var ietekmēt arī jūsu radinieki un jūsu bērni, ja jums tādi ir. Labāks laiks veiksmīgai attiecību veidošanai jums būs, sākot ar 2017.  gada vidu. Kopumā ņemot, nākotnes prognozes jums ir diezgan cerīgas, īpaši 2017. gada otrā puse un 2018. gads. Šajā laikā varat mainīt darbu vai panākt uzlabojumu esošajā darbavietā. Arī attiecību veidošanai tas būs samērā labs laiks.


30.novembris, 2016

2243... Vai R. beigs dzert? Kā viņam palīdzēt? Vai dabūsim dzīvokli? Vai viņš vēlas bērnu no manis?
Precīzākām atbildēm un prognozēm ir jāzina dzimšanas laiks un vieta. Vēlams zināt arī iepazīšanās vai kopdzīves uzsākšanas brīdi ar R.! R. savos paradumos ir stabils un viņam var būt grūti tos mainīt. Tāpēc ir diezgan mazas izredzes, ka viņš beigs dzert. Viņš varētu pārtraukt dzert, ja pats to vēlētos. Kurš no jums abiem meklē dzīvokli? Tuvākajā laikā būs grūti dabūt dzīvokli. Piemērotāks laiks gaidāms, sākot ar 2017. gada rudeni. Iespējams, ka R. vispār nedomā par bērniem. Ja vēlaties lielāku skaidrību, jautājiet par to viņam pašam.

2243... Vai palikšu darbā vai to mainīt? Vai mainīšu dzīvesvietu? Kas mani gaida nākotnē (mīlestība, darbs, veselība)? 
Lai precīzāk prognozētu izredzes palikt darbā, jāzina firmas vai iestādes reģistrācijas un darba uzsākšanas datums, kā arī jūsu nodarbošanās. Ja jums esošajā darbā ir pietiekami labas attiecības, tad tuvākajā laikā darba maiņa būs mazvarbūtīga. Sliktu attiecību gadījumā ieteiktu meklēt citu darbu. Lielāka iespēja mainīt darbu būs, sākot ar 2017. gada rudeni, it īpaši, ja būs kāds labs piedāvājums. Dzīvesvietu variet mainīt, sākot ar 2017. gada rudeni un 2018. gadā.
Nākamie divi gadi būs nemierīgi – gaidāmi svarīgi notikumi, pārmaiņas, īpaši sākot ar 2017. gada rudeni. Iespējamas jaunas attiecības, īpaši, ja būs problēmas esošajās. Variet ieņemt bērnu, kurš var piedzimt 2018. gadā. Veselībai turpmākais laiks būs samērā labvēlīgs. Ieteiktu kontrolēt emocijas un ievērot pareizu dzīvesveidu.


23.novembris, 2016

2674... Draudzējos ar J. Vai būs kopdzīve? Kad? Ja nē, kāds iemesls? Vai satikšu kopdzīvei īsto? Kad, kur?
Bez jūsu dzimšanas laika un iepazīšanās datuma ar J. nevar dot precīzas atbildes. Pēc pieejamām ziņām, jūsu horoskopi norāda uz to, ka varat būt labi draugi, taču kopdzīves varbūtība ir maza. Iemesls – var traucēt kāds radinieks vai pieradums dzīvot tā, kā paši to vēlaties. Jums 2017. gadā iespējama kāda svarīga iepazīšanās, kas var būt saistīta ar kopīgām interesēm vai hobijiem.

2832... Ko varu gaidīt 2017. gadā attiecību jomā? Vai ir cerība satikt savu īsto? Kad varētu ņemt kredītu dzīvokļa iegādei?
Cerības iepazīties nopietnu attiecību veidošanai var piepildīties 2017. gada otrajā pusē, īpaši gada beigās un 2018. gada sākumā. Vai tas būs īstais – to varēs pateikt, izvērtējot jūsu abu saderību. Kredītu dzīvokļa iegādei jūs varētu ņemt, sākot no 2017. gada maija.

2942... Vai vēl kādreiz būs laulības? Vai dzīvošu viena?
Cik laulības vai kopdzīves jums bijušas līdz šim? Ja vienas, tad nākotnē varētu būt laulība vai kopdzīve, īpaši, ja jums būs pietiekami stabila finansiālā situācija. Ja ir bijušas vairākas laulības vai dzīvojat kopā ar bērniem vai radiniekiem, maza varbūtība izveidot stabilas attiecības.


21.novembris, 2016

2615... Kas gaidāms nākamajā gadā (veselība, darbs, attiecības)?
Bez dzimšanas laika nevar dot precīzas atbildes un prognozes. Veselības jomā 2017. gads būs labāks nekā iepriekšējais dzīves posms. Pozitīvas iespējas ārstēties un uzlabot veselību, taču jākontrolē emocijas un jāatbrīvojas no negatīvām domām. Vēl vajadzētu pārbaudīt veselības stāvokli, īpaši, ja iepriekšējos divos gados bijušas problēmas ar pašsajūtu.  2017. gads būs diezgan labvēlīgs darbam, īpaši gada otrā puse. Ja būs labas attiecības ar kolēģiem, varēsiet stabili un veiksmīgi darboties. Nepieciešamības gadījumā varat arī mainīt nodarbošanos un uzsākt kaut ko jaunu. Attiecībās diezgan liela nozīme būs radiniekiem un finansēm, svarīgs būs arī jūsu pašas viedoklis un vērtējums par konkrētajām attiecībām. Ja esat apmierināta, gaidāma stabilitāte, ja nē – vēlēsieties panākt sev vēlamo. Ja esat viena, 2017. gadā iespējamas iepazīšanās. Precīzākām prognozēm jāzina arī partnera dzimšanas dati, iepazīšanās un kopdzīves uzsākšanas brīdis.


3.novembris, 2016

2688... Vai SIA pastāvēs vai likvidēs? Vai vadība mainīsies vai man tur būs darbs? Kas gaidāms privātajā dzīvē?
Liela varbūtība, ka SIA turpinās pastāvēt, lai gan tuvākā gada laikā tajā var notikt pārmaiņas. Iespējams, tās saistītas ar vadītājiem vai īpašniekiem. Darbu SIA ietekmēs jūsu attiecības ar priekšniekiem vai īpašniekiem. Ja līdz šim ir bijušas nesaskaņas, problēmas, neapmierinātība, varat palikt bez darba. Precīzākai prognozei ir jāzina darba uzsākšanas brīdis un ar ko SIA nodarbojaties.
Personīgajā dzīvē 2017. gads var būt visai nemierīgs un diezgan riskants. Kreņķēsieties par kādu tuvinieku vai partneri, īpaši, ja jums ir bijušas problēmas vai neapmierinātība jau līdz šim. Precīzākām prognozēm ir jāzina konkrētā cilvēka dzimšanas dati.

2242... Vai man izvēlēties puisi, ar kuru iepazinos divus mēnešus atpakaļ vai palikt esošās attiecībās?
Vērtējot pēc saderības, nav lielas atšķirības, ar kuru būsiet kopā, tāpēc es ieteiktu palikt kopā ar to, kam ir labāki, stabilāki darba un dzīves apstākļi. Ja šie faktori ir apmēram līdzīgi, tad izvēlēties to, kurš pašai vairāk patīk kā cilvēks. Tomēr jāņem vērā, ka nākotnē attiecības gan ar vienu, gan otru var izjukt.


28.oktobris, 2016

2630... Kā veidosies attiecības ar mana bērna tēvu M. J. K.?
Precīzākai atbildei un prognozei jāzina arī jūsu abu iepazīšanās vai kopdzīves uzsākšanas brīdis, arī tas, vai dzīvojat visi trīs kopā vai viņš mitinās atsevišķi? Vajadzētu zināt bērna dzimšanas datus un vai jums ir vēl kāds cits bērns? No pieejamās informācijas redzams, ka jūsu abu attiecībās ir karmiskas, karma ietekmēs arī jūsu kopīgo bērnu. Svarīgi arī, vai bez kopīgā bērna jums abiem ir citas atvases. Ja ir, tad prognozējamas sarežģītas attiecības un kopdzīves varbūtība ir maza, ja nav – kopdzīvei un stabilām attiecībām ir lielāka varbūtība, īpaši, ja līdz šim nav bijušas nopietnas problēmas, nesaskaņas. Ja problēmas un nesaskaņas attiecībās jau ir bijušas, veiksmīga kopdzīve ir mazvarbūtīga. Jebkurā gadījumā jūsu abu attiecībām ļoti svarīgs būs 2017. gads – rīcībai un notikumiem paredzamas sekas, kas jūsu dzīvi var ietekmēt samērā ilgu laiku. Ja nākamajā gadā spēsiet izvairīties no nesaskaņām, problēmām, attiecības ar laiku var būt stabilākas un veiksmīgākas, bet, ja būs problēmas, nesaskaņas, attiecības var tikt pārtrauktas vai izbeigtas pavisam.

2932... Kad un kur es varētu satikt otro pusīti? Kas traucē nokārtot personīgo dzīvi? Kas būtu jāmaina, lai situācija uzlabotos? 
Pašlaik jums ir sācies periods, kad var būt svarīgi notikumi personīgajā dzīvē – 2016. gada beigās, 2017. un 2018. gadā iespējama iepazīšanās un attiecību veidošana. Lielāka iespēja iepazīties darbā, mācībās, pasākumos, kas saistīti ar hobijiem vai kopīgām interesēm. Var izmantot arī interneta iespējas. Traucēklis stabilu attiecību veidošanai var būt kāda jūsu rakstura iezīme – jums ir diezgan sarežģīts raksturs, ko nosaka visai stiprā Strēlnieka un Skorpiona zīmju ietekme. Jums ir tendence uz neatkarību, patstāvību, vēlaties būt noteicēja savā mājā. Jāuzmanās no valdonīguma, stūrgalvības un greizsirdības izpausmēm. Vēl diezgan liela ietekme jūsu dzīvē varētu būt kādam radiniekam, īpaši, ja dzīvojat kopā. Dzīvojot vienai, būs lielākas iespējas izveidot attiecības. Svarīga arī finansiālā stabilitāte, jo nesaskaņas naudas jautājumā var ietekmēt partnerību.


13.oktobris, 2016

2883... Vai 2017. gadā varu ņemt kredītu biznesa uzsākšanai? Vai bizness būs ienesīgs, necietīšu fiasko un varēšu bankai nomaksāt kredītu?

Tā kā 2017. gads jums finansiālajā ziņā būs diezgan riskants, arī kredīta ņemšana var būt visai riskanta. Tāpēc es neieteiktu ņemt aizņēmumu vai darīt to ļoti uzmanīgi, īpaši, ja kredīts ir liels, un banka jums to varētu izsniegt uz neizdevīgiem nosacījumiem. Precīzākas prognozes par to, vai bizness būs ienesīgs, varēs dot, kad būs zināms tā uzsākšanas brīdis un darbības profils. Prognoze liecina, ka darbā jums gaidāms nemierīgs gads, iespējamas pārmaiņas. Daudz kas var būt atkarīgs no kontaktiem un attiecībām.

2679... Vai man ar O. izveidosies romantiskas attiecības? Vai mums būs bērns?
Precīzākai prognozei jāzina iepazīšanās brīdis ar O. Draudzība un romantiskas attiecības ar O. var izveidoties, tomēr drīzāk tās varētu būt mīļāko attiecības, nevis kopdzīve, īpaši, ja viņš nav brīvs no iepriekšējām saistībām. Attiecības negatīvi var ietekmēt arī jūsu vai viņa radinieki. Grūtniecība iespējama tuvākā gada laikā, ja vien pati gribēsiet bērnu.

2999... Vai man liktens būs vēlējis satikt R. Z.?
Bez R. Z. dzimšanas datuma nevar dot precīzu atbildi. Ja jūs pati neko nedarīsiet, lai viņu satiktu, tad tikšanās var nenotikt. Prognoze rāda, ka tuvākā gada laikā jums gaidāma kāda svarīga tikšanās, iepazīšanās vai attiecības.


10. oktobris, 2016

2612... Vai A. šķirs mūsu laulību un apprecēs citu sievieti?
Precīzākām atbildēm, prognozēm vēl jāzina arī jūsu laulāšanās brīdis un tās citas sievietes dzimšanas dati. No pieejamās informācijas izriet, ka tuvākā gada laikā iespējama laulības šķiršana vai kopdzīves pārtraukšana. To var aizkavēt materiālie un finansiālie faktori. Iespēja, ka A. apprecēs citu sievieti ir mazāka, nekā esošās laulības šķiršana.

2867... Draudzējos ar Z. Vai būsim kopā? Vai palikšu kopā ar J.?
Precīzākām prognozēm jāzina laulāšanās vai kopdzīves uzsākšanas brīdis ar J. un iepazīšanās laiks ar Z. Kopdzīves varbūtība ar Z. ir maza – nekas vairāk par draudzēšanos nav prognozējams. Drīzāk paliksiet kopā ar J., lai gan tuvākā pusgada laikā kopdzīvē ar viņu var būt nopietnas grūtības, sarežģījumi un nestabilitāte. Ja izjuks kopdzīve ar J., diezgan liela varbūtība, ka paliksiet viena.

2785... Kad satikšu savu otru pusīti un nokārtošu personīgo dzīvi? Kas traucē to realizēt? Kas jāmaina?
2017. gadā jums būs samērā labas izredzes iepazīties, draudzēties un veidot attiecības. Traucēt var radinieki, īpaši, ja dzīvojat kopā vai netālu no viņiem. Attiecību veidošanu var ietekmēt arī finansiālā situācija – gan jums, gan jūsu partnerim nav vēlami parādi, lielas finansiālās saistības. Vēl jāuzmanās no dažām jūsu rakstura iezīmēm, īpaši valdonīguma, stūrgalvības, kritizēšanas vai pamācīšanas izpausmēm.

2779... Mūsu saderība ar I. Vai būs uzticīgs?
Precīzākām atbildēm un prognozēm jāzina I. dzimšanas laiks un vieta, kā arī iepazīšanās un kopdzīves uzsākšanas brīdis ar viņu. Jūsu saderība ar I. vērtējama kā viduvēja, jo jūsu abu raksturi nav vienkārši. Īpaši jāuzmanās no valdonīguma, stūrgalvības, greizsirdības izpausmēm, nav vēlams apvainoties par sīkumiem. Kamēr jūsu attiecībās valdīs kaisle un nebūs nopietnu konfliktu, viņš jums varētu būt uzticīgs.


22. septembris, 2016

2242... Vai man būt kopā ar esošo personu jūrnieku, ar kuru esmu attiecībās gandrīz divus gadus, vai ar to, kuru esmu nesen iepazinusi, bet ir jau laba saskarsme?

Precīzākām, konkrētākām atbildēm ir jāzina abu vīriešu dzimšanas dati un iepazīšanās , attiecību vai kopdzīves uzsākšanas laiks. Tikai no jūsu datiem izriet, ka neveiksmīgas var būt gan vienas, gan otras attiecības, īpaši, ja ar otru vīrieti iepazināties pēdējā mēneša laikā.

21. septembris, 2016

2648... Kad un kurā mēnesī ieteicams ņemt kredītu un iegādāties auto? Vai un kad meitai būs bērniņš? Kas mani saista ar A.?

Ja vēlaties ņemt kredītu un pirkt auto šogad, es ieteiktu to darīt novembrī. Bez meitas dzimšanas laika nevar dot precīzas prognozes. Astrologam jāzina arī, vai viņai ir kopdzīve, attiecības ar kādu partneri un vai ir bijušas problēmas ar grūtniecību. No esošajiem datiem var secināt, ka liela nozīme viņas dzīvē ir profesionālajai darbībai, interesēm un uzskatiem. Ja viņa vēlas un plāno bērnu, liela varbūtība, ka nākotnē gaidāms ģimenes pieaugums. Ar A. jūs var saistīt kopīgas intereses, pagātnes notikumi un pārdzīvojumi. Jūsu ceļi var krustoties arī, ja viņš dzīvē ir kaut ko vērā ņemamu paveicis un sasniedzis.

2940... Saderība ar D. Kā man ar finansēm tuvākajā pusgadā?
Saderība ar D. vērtējama kā vidēja. Iepazīšanās brīdis norāda, ka iespējamas nopietnas attiecības, īpaši, ja abi esat brīvi no agrākām attiecībām. Tomēr jums jārēķinās, ka attiecībās daudz ko var ietekmēt materiālā stabilitāte un radinieki. Ja šajā ziņā kaut kas nebūs labi, attiecībās var būt nopietnas grūtības. Finansu lietās tuvākajā laikā iespējamas lielas galējības. Daudz kas būs atkarīgs no kontaktiem, attiecībām, pagātnes notikumiem un iepriekšējām tendencēm. Pozitīvajā gadījumā iespējami uzlabojumi, ieguvumi vai ienākumu palielināšanās, negatīvajā – grūtības vai materiāli zaudējumi. Īpaši uzmanīgai jums ir jābūt, sākot no novembra vidus un decembrī.

2615... Vai man drīzumā izveidosies attiecības? Vai man būs bērni?
Tuvākajā laikā ir samērā mazas izredzes izveidot veiksmīgas attiecības. Labāks laiks attiecību veidošanai būs 2018. gadā. Ja jūs pati bērnu gribat un to plānojat, vismaz vienam vajadzētu būt.

2679... Kad mēs ar dēlu dosimies ārzemju ceļojumā? Cik ilgi padzīvosim ārzemēs?
Uz kuru valsti plānojat doties? Labāks laiks ceļošanai un ilgākai palikšanai ārzemēs jums abiem ar dēlu būs, sākot ar 2017. gada maiju.

2679... Vai darbā dabūšu paaugstinājumu? Cik ilgi tur strādāšu?
Liela nozīme būs jūsu attiecībām darbā, īpaši ar priekšnieku vai īpašnieku. Ja tās ir labas, nākamajā gadā varat cerēt uz paaugstinājumu, turpināt strādāt SIA, negatīvajā gadījumā – nākamajā gadā gaidāma darba maiņa.


8. septembris, 2016

2631... Vai braukt strādāt uz ārzemēm vai palikt Latvijā? Vai nākotnē lemts satikt vīrieti nopietnām attiecībām?

Precīzākai atbildei vajadzētu zināt, kāda situācija jums ir darbā tagad, – ar ko nodarbojaties un vai šajā darbavietā ir izaugsmes iespējas. Uz ārzemēm braukt strādāt ieteiktu tikai tādā gadījumā, ja šeit nav darba vai arī nav izaugsmes perspektīvas. Ja esat nolēmusi to darīt, vēlams, lai pazīstami cilvēki jums palīdz iekārtoties svešumā. Īpaši neieteiktu pārcelties uz ārzemēm, ja jums tur būtu jāstrādā mazkvalificēts darbs. Tomēr, ja šeit jums ir normāls darbs un ir cerības nākotnē veidot karjeru, es ieteiktu palikt Latvijā. 
Ja pieliksiet pūliņus, jums ir izredzes veidot nopietnas attiecības, tomēr veiksmīgāks laiks personīgajai dzīvei gaidāms 2018. gada beigās.

2241... Kā mana dzīve izveidosies? Kas mani sagaida nākotnē?
Jūsu horoskops norāda uz samērā labām izredzēm darbā un karjerā. Vēlams vai nu strādāt individuāli, patstāvīgi, neatkarīgi, vai ieņemt algotu amatu. Lai jūs varētu veidot karjeru algotā darbā, būtu nepieciešama atbilstoša izglītība un pietiekami labas attiecības ar kolēģiem un priekšniecību. Nākotnē varat mainīt darbu sliktu attiecību dēļ.
Personiskajās attiecībās liela nozīme būs karmai, vecākiem, radiniekiem, finansēm un saderībai ar partneri. Kopdzīvē jāuzmanās no greizsirdības, valdonīguma, kritizēšanas, kaprīzēm, jāizvairās no agresīviem un ar atkarībām sirgstošiem vīriešiem.
Veselības jomā liela nozīme būs iedzimtībai, nervu sistēmai, emocijām un dzīvesveidam. Vēlamas regulāras fiziskās aktivitātes, kas palīdz atbrīvoties no stresa un spriedzes.

2641... Bail izdarīt nepareizus lēmumus, kas ietekmēs bērnu nākotni. Vai manam raksturam ir paredzēts vīrietis, kuru mīlēt?
Jūs varētu mīlēt tādu vīrieti, kas jums būtu pietiekami liela autoritāte. Tādu gan varētu būt grūti atrast un satikt.

2653... Vai L. palikt kopā ar P.? Vai S. ir vērts palikt dzīvoklī vai labāk pirkt māju?
Lai atbildētu uz jautājumu, vai L. palikt kopā ar P., jāzina arī dzimšanas dati (vismaz gads un datums), kā arī iepazīšanās un kopdzīves uzsākšanas brīdis. Ja ir bijusi krāpšana, roku palaišana vai atkarības, tad nevajadzētu turpināt attiecības ar P.
Atbildot uz otro jautājumu, būtu jāzina, kas vēl dzīvo kopā ar S. un kas ar viņu būtu kopā mājā. Māju varētu pirkt, ja tā atrastos izdevīgā vietā visiem, kas tajā dzīvotu. Savukārt, ja dzīvoklis atrodas visiem ērtā vietā, vēlams tajā arī palikt.


30. augusts, 2016

2628... Kādu specialitāti labāk izvēlēties? Pašreiz dzīvo un mācās Anglijā. Vai tur nodzīvos visu mūžu? Kur labāk dzīvot?
Vislabāk viņam būtu strādāt individuālu darbu, patstāvīgi saimniekot vai veidot savu biznesu. Iespējamās profesionālās darbības jomas var būt saistītas ar jurisprudenci, tieslietām, psiholoģiju, izklaides un atpūtas organizēšanu, tehniku vai ūdeņiem. Nākotnē noteikti gaidāmas dzīvesvietas maiņas – iespējama pārcelšanās uz citu valsti. Vēlamāk dzīvot tur, kur viņš varētu patstāvīgi saimniekot un pašam piederētu īpašums – māja vai dzīvoklis.

2240...  Kas mani saista ar S.? Esam draugi, taču bieži viņu redzu romantiskos sapņos.
Jums abiem ir vairākas līdzīgas astroloģiskās un karmiskās ietekmes, un varat viens otru stipri ietekmēt – viņš gan jūs vairāk, nekā jūs viņu. Pievilkšanās iespējama, kad viņš dzīvē būs kaut ko sasniedzis. Tomēr ieteiktu uzmanīties, nevajag idealizēt situāciju, īpaši, ja viņam ir otra puse, ģimene, bērni.

2633... Vai es vēl satikšu savu otru pusīti?
Iepazīšanās un draudzēšanās nākotnē ir iespējama, īpaši, ja pati kaut ko darīsiet, lai atrastu otru pusi. Tomēr kopdzīves vai laulības izveidošana ir maz ticama, īpaši, ja dzīvojat kopā ar radiniekiem.

2968... Kad un kur satikšu savu otru pusīti? Vai būs bērni?
Iepazīšanās un svarīgi notikumi personīgajā dzīvē iespējami jau 2017. gadā. Satikties varat darbā vai ar mācībām un hobijiem saistītās aktivitātēs. Ja stingri būsiet nolēmusi ieņemt bērnu, viens varētu būt. Liela nozīme gan būs jūsu veselībai un psihoemocionālajam noskaņojumam.

2512... Kas mūs saista? Kas mums ir kopīgs? Vai mums var būt attiecības?
Jūs var saistīt finansiāls un materiāls izdevīgums no vienas vai otras puses. Tā var būt arī profesionāla sadarbība, kas jums abiem ienes kādu labumu. Mīļāko attiecības kādu laiku varētu pastāvēt, taču es neredzu veiksmīgas, stabilas personīgās attiecības. 

2022... Cik ilgi man būs darbs Norvēģijā? Kad Latvijā nopirkšu dzīvokli?
Ja tuvāko divu mēnešu laikā neradīsies problēmas darbā, tad turpināsiet tur strādāt vēl vismaz līdz 2017. gada vidum. Stabilitāti lielā mērā ietekmēs attiecības darbā un personīgajā dzīvē. Dzīvokļa pirkšanai piemērots laiks varētu būt 2018. gadā.

2943... Vai man darbā būs pārmaiņas? Pašlaik liela slodze. Vai ir vērts piedalīties loterijā? Kā ar finansēm?
Lai varētu precīzi prognozēt, kas nākotnē paredzams darbā, astrologam ir jāzina firmas vai iestādes dibināšanas laiks, darba uzsākšanas brīdis, kā arī jūsu nodarbošanās. Svarīgi gaidāmi nākamie divi mēneši – šajā laikā iespējamas pārmaiņas darbā. Stabilitāte būs atkarīga no attiecībām ar kolēģiem, kā arī jūsu apmierinātība vai neapmierinātība ar atalgojumu. Pozitīvajā gadījumā turpināsiet turpat strādāt, negatīvajā – var aktualizēties jautājums par darba maiņu.
Uz spēļu zālēm jums nevajadzētu iet, bet kādā skaitļu loterijā varat pamēģināt piedalīties. Finansēm diezgan pretrunīgs laiks – iespējamas visai lielas galējības gan pozitīvā, gan negatīvā nozīmē. 

2679... Cik ilgi es strādāšu esošajā darbā? Ko man darīt tālāk?
Lai varētu prognozēt nākotni darbā, jāzina firmas vai iestādes dibināšanas un darba uzsākšanas brīdis, kā arī jūsu nodarbošanās. Tuvākajā laikā stabilitāte būs atkarīga no attiecībām darbā un jūsu rīcības. Ja jūs kaut kas neapmierina, darba maiņa iespējama līdz 2017. gada vidum. Darba maiņas gadījumā vēlams meklēt nodarbošanos, kur jūtaties pēc iespējas patstāvīgāka, neatkarīgāka un kur jums ir labas attiecības ar kolēģiem un priekšniekiem.


10. augusts, 2016

2219... Vai pārcelšos dzīvot ārpus Latvijas? Kad un kur dabūšu darbu? 

Varbūtība, ka pārcelsieties dzīvot un strādāt uz ārzemēm ir samērā liela, īpaši, ja kāds jums palīdzēs iekārtoties ārzemēs. Iespējams, tas var notikt jau tuvākā gada laikā. Darbu būs vieglāk sameklēt, sākot ar 2016. gada oktobri un 2017. gadā. Labākas izredzes atrast darbu būs ar kāda palīdzību. Vienai pašai gan jums būs grūtāk iekārtoties svešā zemē. 
 
2982... Esmu gana glīta, gana gudra un diezgan veiksmīga, bet esmu palikusi viena. Vai tā ir lemts? Ja ne, ko darīt, lai viss mainītos? 
Ko īsti domājat ar vārdiem – esmu palikusi viena? Vai tas nozīmē, ka jums vispār nav bijis nopietnu attiecību, kopdzīves, bērnu? Vai tomēr ir bijusi kopdzīve, bērns un pēc tam esat palikusi viena? Nav tādas absolūtas nolemtības kā vientulība, arī jūsu gadījumā. Tomēr izveidot veiksmīgu kopdzīvi jums nebūs viegli, īpaši, ja jūsu dzīvē jaucas radinieki. Tāpat nav pārāk daudz partneru, ar kuriem jums varētu būt pietiekami laba astroloģiskā un raksturu saderība. Lai kaut kas varētu mainīties, jums jābūt brīvai no nevēlamas radinieku ietekmes, jānostabilizē finanses un kaut kas jāmaina raksturā un rīcībā. Piemēram, nevis pasīvi gaidīt, kad kāds pievērsīs uzmanību, bet gan pašai aktīvāk rīkoties un piesaistīt uzmanību cilvēkiem, kas jums šķiet simpātiski un vēlami. Vienkāršāks un reālāks attiecību modelis ir draudzība, mīļāko attiecības, kopīgi hobiji, nevis kopdzīve.
 
2679... Kad es dzīvošu kopā ar vīru ārzemēs? Kā mums tālāk dzīvot? Kurā valstī dzīvo vīrs? 
Precīzākai prognozei jāzina arī laulāšanās datums. Izredzes dzīvot kopā ar vīru būs 2017. gadā, ar nosacījumu, ka līdz tam laikam nebūs problēmu, konfliktu jūsu attiecībās. Lai precīzāk atbildētu uz jautājumu un kaut ko vairāk prognozētu, man būtu jāzina vairāk par jūsu līdzšinējām attiecībām. Piemēram, iespējams, ka vīrs nemaz negrib kopdzīvi vai viņam ārzemēs ir draudzene.
 
2628... Kādu specialitāti izvēlēties? Vai E. ir mans liktenīgais vīrietis? 
Jums ir diezgan pretrunīgs horoskops un nav vienas, izteiktas specialitātes, ko izvēlēties. Iespējamās jomas varētu būt saistītas ar psiholoģiju, pedagoģiju, ekonomiku vai jurisprudenci. Ja kādam no vecākiem vai vecvecākiem ir labi profesionāli panākumi, varat izvēlēties viņu profesiju vai specialitāti. Ja veidosiet attiecības ar E., viņš stipri ietekmēs jūsu likteni. Jūsu saderība nav visai labu, tāpēc viņš nav tas cilvēks, ar kuru jums noteikti vajadzētu būt kopā.
 
2609... Vai personīgās problēmas neradīs nepatikšanas darbā šajā vai nākamajā gadā? Vai darbā gaidāmās izmaiņas skars mani? Vai aiziet pašai? 
Jūs neesat minējusi dzimšanas brīdi, tāpēc nevaru precīzi atbildēt uz jūsu jautājumiem. Personīgās problēmas šogad vēl var ietekmē jūsu darbu, bet 2017. gadā riski mazināsies. Ja pārmaiņas darbā paredzētas šogad, tās var skart jūs personīgi, īpaši, ja līdz šim ir bijušas problēmas darbā. Ja jums ir domstarpības attiecībās ar kolēģiem un priekšniekiem, jūs varat no darba aiziet arī pati.
 
 
1. jūlijs, 2016
 
2943... Vai un kad satikšu vīrieti nopietnām attiecībām? Vai un kad uzlabosies materiālais stāvoklis? 
Kopdzīves izveidošana nākotnē ir mazvarbūtīga, bet iepazīšanās un draudzīgu attiecību veidošana iespējama, sākot ar šā gada oktobri un 2017. gadā. Lai uzlabotu materiālo stāvokli, jums būtu jāpalielina darba apjoms – jāuzņemas lielāka slodze vai papildus darbs – vai jāatrod nodarbošanās ar labāku atalgojumu. Ja esat parādos, būs diezgan grūti uzlabot materiālo situāciju. Uz labāku laiku varat cerēt 2017. gadā, īpaši, ja gaidāmas pārmaiņas darbā.
 
2919... Vai esam radīti viens otram, viens otra pusīte? Vai būs kopdzīve ar A.? 
Precīzākai atbildei jāzina arī iepazīšanās brīdis ar A.! Vai viņš dzīvo kopā ar sievu vai atsevišķi no ģimenes? Jūsu abu horoskopu saderība ir samērā laba, tāpēc simpātijas vai draudzība ir iespējama. Tomēr apgalvot, ka esat viens otra puse, nevar, veiksmīgas kopdzīves izveidošana ir mazvarbūtīga, īpaši 2016. gadā un gandrīz visu 2017. gadu. Nedaudz labāks laiks kopdzīves uzsākšanai būs 2017. gada beigās un 2018. gadā.

Saistītie jaunumi

Visi izdevniecības jaunumi
×