Žurnāla “Privātā Dzīve” aplikācijas lietotājiem

SIA "Žurnāls Santa" izdotā žurnāla “Privātā Dzīve” aplikācija ir pieejama iOS ierīču lietotājiem, izmantojot Apple App Store, kā arī Android ierīču lietotājiem, izmantojot Google Play.

Informāciju par aplikācijas lietotājiem SIA "Žurnāls Santa" saņem tikai apkopotā veidā no Apple App Store un Google Play.

Apkopotie dati ir informācija par lejupielāžu daudzumu, pirkumiem, aplikācijas instalācijas identifikatori un cita informācija, kas nepieciešama, lai nodrošinātu kvalitatīvu aplikācijas lietošanu. Ar šo informāciju nevar identificēt konkrētu personu un tā ir atbilstoši aizsargāta, un pieejama tikai SIA "Žurnāls Santa" abonēšanas administratoram. Tā ir paredzēta tikai SIA "Žurnāls Santa" iekšējai lietošanai un tiek nodota trešajām personām tikai SIA "Žurnāls Santa" pakalpojumu nodrošināšanai aplikācijas lietotājiem.

Izvietotie materiāli ir SIA “Žurnāls Santa” vai tās sadarbības partneru īpašums, kas paredzēts apskatīšanai vai citai lietošanai tikai aplikācijā. Materiālu izmantošana un kopēšana ar mērķi tos pavairot komerciālā vai nekomerciālā nolūkā ir aizliegta.

×