Kā abonēt?

ManiZurnali.lv katru dienu piedāvā abonēt

    21 drukātos žurnālus ar piegādi Latvijā un ārzemēs un 

              žurnālu elektroniskās versijas internetā - e-žurnālusManiZurnali.lv abonēšana notiek trīs etapos -

     reģistrācija, iepirkuma groza veidošana un maksājums.Reģistrācija

Klients patstāvīgi izveido profilu reģistrācijas formā:

- ieraksta savu vārdu, uzvārdu (juridiska persona - nosaukumu un reģistrācijas numuru) un tālruni,

- izvēlas autorizācijas datus - e-pasta adresi un paroli (divas reizes),

- precīzi ieraksta drošības kodu - svītrotajā laukumā redzamos 4 ciparus vai burtus.

Ierakstītos datus saglabā. Ja nepieciešams, papildina ManiZurnali.lv pieprasītos laukus.


Pēc profila izveidošanas klients ieraksta savu piegādes adresi.

Ja jums profilā ir vairākas adreses, varat izvēlēties galveno adresi, kura abonēšanas sadaļā vienmēr tiks piedāvāta kā pirmā. Vienkārši nospiediet zaļo podziņu blakus izvēlētās adreses rindiņai.

Ja vēlaties noformēt abonementus citiem saņēmējiem, noformējiet arī savā profilā citu saņēmēju adreses. Šī ir lieliska iespēja noformēt abonementu kā dāvanu! Ja apdāvinātais vēlēsies, viņš varēs samainīt gan piegādes adresi, gan žurnālu, sazinoties ar Abonēšanas nodaļu.


Iepirkuma groza veidošana

Abonēšanas iepirkuma grozu visērtāk noformēt sadaļā Abonēšana.

Pēc reģistrācijas vai autorizācijas šajā sadaļā jūs uzreiz redzēsiet savu galveno adresi un atbilstoši tai izvēlētu drukāto žurnālu abonēšanas reģionu - Latvija, Eiropas Savienība vai pasaule. Jums ir iespēja izvēlēties citu reģionu un citu adresi no profilā ievadītajām adresēm.

Pēc tam izvēlieties žurnāla nosaukumu, abonēšanas sākuma mēnesi un periodu un lieciet grozā. Katram nākamajam žurnālam tikai divi klikšķi!

Ja vēlaties abonēt vienu žurnālu divu kalendāra gadu ietvaros, žurnāls grozā jāieliek divreiz - katra gada mēnešus atsevišķi.

Pēdējo izvēlēto žurnālu apstipriniet ar pogu "Ielikt grozā un apskatīt grozu". Ja vienkārši ielikāt grozā, tad tā saturu varat aplūkot lapas labajā pusē zem autorizācijas bloka.

Abonēšanas grozu jūs varat sagatavot arī, skatoties (izpētot) žurnālu piedāvājumu arhīvā. Abonēšanas saiti atradīsiet pie katra žurnāla, kuram abonēšana tiek piedāvāta. Reģistrēti lietotāji šeit var apskatīt bezmaksas e-žurnālus.


Abonēšana ar regulāro maksājumu (līdz 2014. gada beigām - automātiskais maksājums)


Abonēšana ar regulāro maksājumu (RM) ir lielisks piedāvājums tiem, kuri abonē vairākus žurnālus sev, radiniekiem un draugiem ar piegādes adresi Latvijā. Regulārais maksājums par nākamā mēneša žurnāliem veicams līdz 10. datumam. Vairāk lasiet šeit!

RM abonementi turpinās arī nākamajā gadā, ja decembrī ir veikt maksājums par nākamā gada janvāra žurnāliem. Abonēšanu ar automātisko maksājumu var pārtraukt katrā nākamajā mēnesī, ja to vēlaties!

Maksājums

Maksājums tiek veikts iepirkuma grozā. Pirms maksājuma veikšanas pārliecinieties, ka

- izvēlēts pareizais adresāts;

- izvēlētie žurnāli un to abonēšanas termiņi ir pareizi;

- grozā ir pareizais abonementa veids - drukātie žurnāli vai e-žurnālu abonementi.

Ja nepieciešams, labojiet groza saturu.

Izvēlieties maksājuma veidu, vēlreiz apstipriniet, ka piekrītat abonēšanas noteikumiem, un samaksājiet. Abonements ir noformēts!

Savus rēķinus varat apskatīt, izdrukāt un arī samaksāt, ja pirmais maksājums nav izdevies, sadaļā Mani rēķini.

Ja jūsu bankas dati sākotnēji neapstiprina maksājuma faktu, nogaidiet vismaz vienu darba dienu. Iespējams, maksājums tomēr ir reģistrēts, un to pievienos ManiZurnali.lv operators.

Ja tomēr neizdodas reģistrēties vai abonēt, atsūtiet abonementa noformēšanai nepieciešamo informāciju - saņēmējs, adrese, žurnāls. Abonēšanas nodaļa noformēs pasūtījumu!Sazinieties ar mums, ja jums rodas jautājumi!

Jūsu iepirkumu grozs
gaida pirkumus