Kā atrast adresi?

Uz profilu

Kā abonēt?

Adreses Latvijā tiek meklētas ManiZurnali.lv klientu adrešu bāzē.


Apdzīvotām vietām tiek norādīta iela, mājas numurs un dzīvokļa numurs, ja tāds ir.

Ielas nosaukumu vēlams rakstīt lēnām - sistēma piedāvās ielu nosaukumu variantus.

Mājas numuru ar korpusa numuriem rakstā šādi "10 k-2".

Ja adresei nav dzīvokļa numura, dzīvokļa numura lauku atstāj tukšu!

Lauku apvidiem sākotnēji ieraksta tikai mājas nosaukumu. Pēc tam spiež meklēšanas pogu.

Ja atrastajās adresēs ieraudzīsiet meklēto, klikšķiniet uz zilās adreses rindas ar peli - adrese tiks pievienota jūsu profilam.

Iespējams, ka tiks atrastas vairākas adreses, nekā būs redzams ekrānā.

Tad zem adrešu saraksta lēnām (tiks piedāvāti varianti) ierakstiet apdzīvotas vietas nosaukumu. Ieteicams rakstīt pilsētas vai ciema nosaukumu, ja meklējat adresi ar ielu. Rakstiet pagasta nosaukumu, ja meklējat adresi ar mājas nosaukumu. Ja adresei nav pagasta, tad raksta novada nosaukumu.

Ja piedāvātajās adresēs atradīsiet meklēto, klikšķiniet uz zilās adreses rindas ar peli.

Klientu adrešu bāzē nav atrodamas visas Latvijas adreses. Ja meklēto adresi neatrodat, sekojiet norādēm pie adreses un izveidojiet jaunu adresi. Abonēšanas nodaļas darbinieki ar jums sazināsies, ja adresi vajadzēs precizēt.

Pēc adreses pievienošanas pārliecinieties, ka sarakstā redzamā adrese ir pareizā. Jūs uzreiz varat pievienot vairākas adreses.

Ja jūs jau esat mūsu žurnālu lasītājs, jūs varat meklēt adrešu datu bāzē savu abonementa kastīti. Rakstiet mājas numura laukā, piemēram, "A.k.100" un izvēlieties vajadzīgo pēc pasta indeksa. Ja jūsu abonementa kastīte vēl nav reģistrēta, izveidojiet jaunu adresi, piemēram, mājas numurs "A.k.100 LV-1000" un pilsēta "Rīga".

Ja tomēr precīzu adresi pievienot neizdodas, izmantojiet Sazinieties ar mums! formu, lai nosūtītu adresi brīvā teksta veidā. Adreses apstrāde var turpināties vairākas dienas. Reģistrējiet adresi savlaicīgi!

Eiropas Savienības un pārējās pasaules adreses ierakstiet teksta laukā un saglabājiet.


Ja profilā ir vairākas adreses, jūs varat izvēlēties galveno adresi, kura abonēšanas sadaļā vienmēr tiks piedāvāta kā pirmā. Vienkārši nospiediet zaļo podziņu blakus izvēlētās adreses rindiņai.

Uz profilu

Kā abonēt?

Sazinieties ar mums, ja jums rodas jautājumi!

Jūsu iepirkumu grozs
gaida pirkumus