Atbild zīlniece ELIZABETE STERNIŅA

Publicēts: 26.02.2019

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?

 

15.jūlijs, 2019

2630... Kas ir mans talants? Būs materiālais atbalsts no tēva ģimenei un studijām Rīgā?
Jūsu talants ir noteikti saistīts ar vadīšanu/radošo virzienu. Visticamāk, studijām palīdzēs daļēji. Finansiālais atbalsts būs tikai daļējs, bet būs!


2830... Vai meitai izdosies izveidot attiecības un vai mainīs darbu? Kad uzlabosies finansiālais stāvoklis?
Meitai pilnīgi noteikti sakārtosies dzīve un izveidosies piepildīta privātā dzīvē līdz 2020.gadam. Darba maiņu pagaidām nerāda, lai gan finansiālā augšupeja ap 2020.gada pavasari jau ir krietni redzama! Virzība uz priekšu meitai notiek tikai – lēnām!


2915... Vai A. nav cita? Vai būs mums kopīga nākotne?
Agrim cita sieviete nav, tāpēc kopīga nākotne ir iespējama, bet šeit nav ģimenes kārtis un tas nozīmē, ka attiecībām būtu mīļāko raksturs un statuss.

2244... Vai man būs bērni? Vai R. mani mīl un vēlas ar mani ģimeni? Vai apprecēsimies?
R. ir spēcīgas simpātijas pret jums un ļoti laba savstarpējā saderība, bet nesteidzaties! Ļaujiet viņam izdarīt savus soļus. Noteikti – nesasteidzat attiecības!

2664... Vai dzīvesvietas maiņa nāks man par labu? Mani tiešām mīl? Nemelo?
Dzīves vietas maiņa iesākumā būs nepierasta, bet tas noteikti ir uz labu! Ir kāds vīrietis, kurš jūs ļoti mīl, tāpēc lolojiet to!
2705... Kad un kur satikšu vīrieti nopietnām attiecībām?
Vīrieti nopietnām attiecībām jūs satikt varētu kāda sabiedriskā vietā/pasākumā/kursos! Noteikti esiet sociāli aktīva un tas notiks tuvākajā nākotnē (līdz 2020. gada rudenim).  

2566... Vai ar A. varētu izveidot tuvākas attiecības? Kad? Vai es viņam patiku?
Anatolijam jūs ļoti simpatizējat, bet viņam norāda nesakārtotas attiecības ar citām sievietēm. Varbūt ir vērts šo jautājumu ar viņu izrunāt!

2942... Vai iegadāties vēl 1 vai 2 zirgus, lai piesaistītu radu bērnus un savu meitu laukiem? Zirgi interesē, trenējas. Ir viens zirgs, bet atrodas pie treneres. Vai pielāgot vai uzcelt mazu stallīti? Vai izturēs man veselība?
Papildus zirdziņus varat iegādāties, bet tas būtu liels slogs, tomēr – bērnu prieks to atsvērs! Stallīti var izveidot laika gaitā (tā arī sanāks). Veselība ir ļoti jāpieskata, jāsamazina stress un satraukumi, jo tas paņem daudz jūsu enerģijas!

2666... Ir jāmaina dzīvesvieta. Vai pieņemt kādu no paziņas piedāvājumiem Rīga vai Nīcgale? Vai tomēr gaidīt uz pašvaldības palīdzību?
Jūs vislabāk jutīsieties sagaidot pašvaldības piedāvājumu! Draudzeņu piedāvājumu jums varētu būt grūti pieņemt.

2327... Vai man nav uzlikts lāsts? Vai salabšu ar draugu G.? Kad varētu būt nopietnas attiecības?
Lāsts nav uzlikts, bet ir nepieciešama astrālā attīrīšana, lai attiecības veidotos veiksmīgāk! Ar G. jūs salabsiet, bet būsiet atsvešināti. Nopietnas attiecības ir paredzamas divu gadu laikā!

2862... Vai izturēšu darba slodzi rudenī/ziemā...? Ko mainīt, lai pašai vieglāk? Kad būs bērniņš? Vai tā būs adopcija?
Visticamāk, ka slodzi tomēr izturēsiet! Bērniņš var nākt dabiskā ceļā! Lai pašai būtu vieglāk, noteikti ieteiktu sakārtot savu auru, astrālo biolauku, lai vairotu savu radošo enerģiju un piesaistītu attiecības.

2831... Vai man piešķirs arodgrupu? Cik ilgi būs slimības lapa? Vai man būs darba maiņa? Vai strādāšu citā darbā?
Visticamāk varētu būt papildu dokumentācijas pieprasīšana pie arodgrupas piešķiršanas, bet to var panākt. Pagaidām darba maiņu nerāda, lai gan tāda iespēja būs, bet pret to ir jāizturas ļoti piesardzīgi. Slimības lapa var būt pat vēl pāris mēnešus.

2030... Kas mani sagaida attiecībās, finansēs, mājoklis? Ir nākotne attiecībām ar A.?
Attiecībām ar A. ir ilglaicīga nākotne, vienīgi attiecības var brīžiem likties nesakārtotas. Finanses un nekustamā īpašuma jautājumos sagaidāma stabilitāte un mazi uzlabojumi. Turiet acis vaļā un esiet neatlaidīga!

 

 

 

12.jūnijs, 2019

2940... Kad man beidzot izdosies izveidot attiecības? Vai šogad? Kāpēc nesanāk?
Attiecības noteikti izdosies izveidot! Nevajadzētu gaidīt ,kad «auzas nāks pie zirga» un izmantot visu savu atribūtiku, lai iekarotu vīrieša sirdi. Ieteiktu vairāk atvērtības un prieka, būt aktīvākai un nesaskatīt šo procesu kā smagu problēmu, bet gan pieiet tam rotaļīgāk, ar humoru un vieglumu, tad viss ies raitāk. Cilvēkus pievelk vieglums, tāpēc prieka pilna sieviete vienmēr būt pamanīta. Vairāk laba pašvērtējuma un prieka, attiecības visticamāk jau izveidosiet šogad!

2744... Ka saprast Jūsu sacīto: attiecību karma attīstās vel 1,5-2 gadu garuma? Darba gaidāms paaugstinājums ,vai mainīt darbu?    
Tas nozīmē, ka vēl 1,5-2 gadus var būt dažādi pavērsieni/ attīstība/ pilnveide tieši attiecību sfērā. Darbu maiņas jāizskata ļoti piesardzīgi, neskatoties uz to, ka pagaidām nerāda paaugstinājumu.        

2623... Vai izšķiršos no vīra? Kādas būs attiecības ar D.?  ir jūtas pret mani?
Šķiršanos ar vīru pagaidām nerāda, bet attiecības ar D. būs ļoti skaistas un dziļas.

2642... Cik bērniņu būs manā ģimenē? Kāda man būs veselība? 
Bērniņus norāda, ka var būt līdz pat 3! Un veselība ir jāpieskata,  īpaši ginekoloģija, mugurkauls, nieres. Jums viss izdosies dzīvē līdz 35 gadiem.

2692... Kurā mēnesi es mainīšu darba specialitāti? Kad iepazīšos ar vīrieti jaunām attiecībām? 
Darba specialitāti izdodies mainīt vasaras beigās/ rudens sākumā. Jaunas attiecības rāda uz rudens pusi ,lai gan vasara būs ļoti romantiska, un arī tad redzama iepazīšanās. Es ieteiktu jums būt sociāli aktīvākai!

2001... Ko darīju nepareizi attiecībās ar S.? Kad S. izveidos ģimeni? Kad satikšu otru pusīti? 
Attiecībās ar S. jūs bijāt ļoti centīga un mīļa, visticamāk jums vienkārši nebija kopīgs liktenis. Sevi nešaustiet un jaunas, skaistas attiecības izveidosiet šogad, vasarā! S. ģimeni pagaidām nerāda.

2615... Vai man vajadzētu braukt strādāt uz ārzemēm? Vai man būs savs dzīvoklis? Ko man dzīvē vajadzētu mainīt? 
Jums savs dzīvoklis noteikti būs, bet strādāt uz ārzemēm es neieteiktu. Jums būs darbs Latvijā un dzīvē vajadzētu būs radoši un sociāli aktīvākai, piešķirt savam garam enerģijas un mundruma šalti, lai būtu vairāk dzīvesprieks! Ieteiktu izmēģināt kādu sen kārotu hobiju vai sakrāt naudu maziem sapņiem!

 

27.maijs, 2019

2649... Vai esošajā darba vietā mani novērtē? Ilgi strādāju šajā vietā. 
Esošajā darba vietā jūs noteikti novērtē!


2915... Vai A. domā par mani? Vai būsim kopā?        
Agris par jums domā. Norāda, ka kopā būsiet, tikai esiet piesardzīga, lai viņam būtu pabeigtas un sakārtotas citas attiecības.        

2977... Vai man vispār lemts izveidot ģimeni? Ja jā, tad kad? Vai būs vēl bērni? 
Uz šo jautājumu būtu vairāk jāskatās no viedokļa: kā veidosies attiecības ar liktenīgo vīrieti? Es ieteiktu būt aktīvākai, izmantot visas iepazīšanās un satuvināšanās iespējas! Redzu, ka nevajadzētu gaidīt, kad «auzas atnāks pie zirga»! Ņemiet savu likteni droši savās rokās un veidojiet to, es redzu, ka ģimene jums būs! Bērnu kārts gan vēl noslēgta.


2862... Vai uzņemties kārtot vīra firmas finanses vai labāk nē? Vai sāksim otru biznesu? Vai būs bērns? 
Vīram noteikti vajadzētu palīdzēt, bet nepārspīlējot. Ar otru biznesu es ieteiktu nesteigties, lai gan rāda, ka pastāv iespēja to veidot, tikai nevajadzētu sasteigt. Otro bērniņu patiešām rāda! Būs!


2744... Kad un kur satikšu savu otro pusīti? Vai strādāšu darbu, kas atbilst manai izglītībai un interesēm?
Savu otru pusi satiksiet pasākumā, vistuvākajā laikā. Attiecību karma attīstās vēl 1,5-2 gadu garumā. Norāda, ka visdrīzāk jums darbs un pieprasījums pēc jums nebūs tieši jūsu iegūtajā izglītības sfērā.


2634... Vai mašīnu remontēt vai pārdot? Ja pārdot, kādu pirkt? Jaunu līzingā vai lietotu?
Pagaidām ieteiktu vēl saremontēt un pirkt uz rudens pusi, bet bez līzinga.


2700... Kāpēc S. mani ignorē? Kad, kur satikšu savu vīrieti? Kāds būs? Vai apprecēsimies? Būs bērni?                                
Norāda, ka S. ir nenokārtotas attiecības, iespējams, tieši tamdēļ tāda ignorance. Vīru satiksiet divu gadu laikā. Noteikti būs bērns un ģimene!

 

13.maijs, 2019

2665... Kāda būs mana veselība? Vai uzlabosies attiecības ģimenē? 
Veselība ir ļoti jāsargā. Īpaši mugurkauls, gūža. Hormonālās svārstības, vairogdziedzeris. Grūtākais ir aiz muguras (norāda uz operāciju), un vasarā veselība būs ļoti laba! Ģimenes dzīve būs stabila, straujus uzlabojumus nenorāda, bet stabilitāte būs.

2943... Vai satikšu savu otru pusīti? Vai darbs būs tas pats? 
Jūs savu otru pusi satiksiet, bet jums īsti tas vīrietis sirdi neiekritīs! Savukārt, par darbu man pagaidām rāda nemainīgi, bet jums ļoti labi ies darbā!

2633... Vai O. ir īstais? Būs bērns? Kad un kā atmaksāt parādus? 
O ir patiešām ļoti liktenīgs cilvēks, bet bērnus pagaidām nerāda. Parādus nomaksāsiet pa daļām, galvenais, lai būtu darbs un maksimāli samazināt nevajadzīgos izdevumus.

2910... Kad, kur satikšu vīrieti kopdzīvei jeb es viņu zinu? Ar ko viņš nodarbojas? Vecums, attiecību statuss, tautība? 
Manuprāt, tomēr jums liktenīgo cilvēku rāda jau blakām (tā kā zināms). Ļoti tehnisks vīrietis, izskatīgs, šķiries. Tautība, starp citu, saknēs ir ļoti miksēta. Statuss ir labs. Vecumu norāda ap 40-45 gadi.

2603... Vai mainīt darbu un dzives vietu un kadas bus turpmākās attiecibas ar A.? 
Jums, iespējams, būs darba piedāvājums ārpus Latvijas, un es ieteiktu to izskatīt! Attiecības ar A. norāda, pagaidām, sarežģītas.

2929... Kādas būs attiecības ar K. Vai izveidosim ģimeni un būs bērni? 
Attiecības ar K. būs ļoti labas. Es ieteiktu tās ļoti sargāt un lolot! Pagaidām gan rāda, ka prioritāte būs dzīvesvieta, darbs. Ģimene jums arī būs, bet vēlāk.

18.aprīlis, 2019

2637... Kāda nākotne ir manām attiecībām ar A.? Kādas ir manas spējas un talanti?
Šobrīd rāda pat ļoti labas, vieglas simpātijas un iemīlēšanās! Jāpieskata, lai viņam būtu sakārtotas attiecības ar kādu citu. Nākotne gan redzu, ka jums būs izvēle starp vēl vienu vīrieti! Talanti jums ir rokās – darbs ar rokām. Gaumes izjūtu. Skaistumkopšana, tirdzniecība. Var dabiski labi sanākt juridisko lietu risināšana.

2985... R. bijusī sieva atbrauca iegūt mūsu kopējo īpašumu?
Tas ir labi, ka attiecības tiks nokārtotas un sakārtotas galēji. Nesatraucieties! No sākuma var būt emocionāls satraukums, bet ar laiku jūs redzēsiet, ka tā ir labi!

2631... Vai ar N. būs ģimene, ja ne – kad satikšu citu? Vai arī tas būs kāds, ko jau zinu? Ar ko būs?
Ar N. man īstenībā rāda ļoti labu potenciālu! Būs gan sīkas problēmas ar finansēm, veselību un nekustamo īpašumu. Esiet pacietīga, un noteikti laimīti starp jums sagaidīsiet! Es noteikti ieteiktu mēģināt šis attiecības attīstīt līdz ģimenes statusam.

15.aprīlis, 2019

2837... Vai meitai E. darbā viss nokārtosies? Vai meitai draugs O. ir īstais vai būs cits?
Situācija darbā Evitai ir ļoti nepatīkama, sarežģīta, mulsinoša un līdz maija vidum vēl nebūs atrisinājusies. Vienā mirklī – pat saasināsies, bet atrisināsies pilnīgi obligāti. Rudens beigās situācija atrisināsies pilnībā. (Oktobra beigas). Attiecībās rāda, ka Oskaram būs konkurents... Viņai būs dilemma! Redzu vēl kādu vīrieti likteņa krustcelēs.

2929... Kad izveidošu ģimeni ar E.? Cik bērnu būs? Kādas pārmaiņas drīz gaidāmas dzīvē?
Šobrīd izšķirošais ir darbs, karjera, bizness! Jāpiesaista veiksme un nauda šajā sfērā, tad izveidosi ģimeni ar E., un norāda uz diviem bērniem. Šobrīd tiek likti pamati ģimenes veidošanai, un viņi ir atkarīgi no Tavas finansiālās stabilitātes, tāpēc ieteiktu padomāt par karjeru, izaugsmi un ķerties pie reālam darbībām! Bērnus norāda divus. Ļoti uzmanīgi ar viltīgām naudas darbībām, kā azartspēlēs, ātrie kredīti, spekulatīvi biznesa piedāvājumi. Jārīkojas lēnām. No jūlija mēneša sāksies uzplaukums! Galvenais – pacietību. Nesteigties! Tu tikai iegūsi, ja rīkosies apdomīgi!

2862... Kur meklēt pazaudētos dokumentus (pase u.c.) un vai atradīšu?
Pazudušos dokumentus vajag meklēt mājās. Apjautājaties mājiniekiem, vai kāds nav manījis. Novēlu – atrast! Lai gan redzu, ka burtiski kā akā iekrituši, bet redzu, ka jābūt mājās. Tuvinieku lokā. Prasiet vīrietim!

2786... Vai sastapšu vīrieti nopietnām attiecībām? Kādas jūtas K. ir pret mani?
Kaspars jūs mīl kā māsu! Jūs viņu vairāk redziet kā vīrieti. Attiecībās tas pagaidām paliek nemainīgi – viņam vēl kādu sievieti rāda blakām. Jūs varat sastapt citu vīrieti, tikai pašai jābūt sirdī brīvai un jāsocializējas vairāk, jāapmeklē pasākumi!

2653... Vai šogad ir pienācis mans laiks satikt savu otro pusīti un izveidot ģimeni? Ko daru nepareizi, ka neizdodas?
Ģimenes veidošanai grūti nospraust laiku – tas nav kā pirmais septembris, kad skolā jāierodas. Tas notiek maģiski un dabiski. Bet kārtis ir ļoti labvēlīgas, un norāda, ka ģimeni izveidosiet! Nesteidzies, neuzspiežat, neļaujiet nesavaldīgām emocijām aizdzīt laimīti. Esiet rāma, mierīga un pievelciet tā, ka vīrietis pats no jums negrib iet projām! Neatgrūdiet ar agresīvu enerģiju, vairojiet sevī ļoti daudz skaistuma un gaismas, tad viņš noteikti paliks pie jums un pats izrādīs iniciatīvu veidot ģimeni.

2873... Vai es mainīšu darba vietu? Kad un kur satikšu vīrieti, kas mani mīlēs un atbalstīs?
Pagaidām man nerāda, ka darbu mainīsiet, bet kaut kas jauns pienāks pie esošā klāt. Iespējams – darba pienākumi. Attiecības sfēru rāda ar skumju un slinkuma enerģiju, es domāju nevajag gaidīt, ka auzas nāks pie zirga. Ņemiet rokās savu skaistumu un gaismas enerģiju, un mēģiniet iepazīties! Mīlestībai nav vecuma.

28.marts, 2019

2652... Vai E. es interesēju kā sieviete un viņš patiešām man uzticas? Vai būs papildu darba iespējas tuvākā nākotnē?
Attiecības ar E. tālākā nākotne man rāda nedaudz problemātiskas. Cits cilvēks būs iejaukts šajās attiecības. Viņš jums uzticas, bet attiecībām pietrūkst attīstības, rodas sarežģījumi, ar kuriem būs jāsaskaras. To zinot, var padomāt un laicīgi rīkoties jau tagad! Papildu darba iespējas rāda līdzīgi, bet vasarā paliks vieglāk finansiāli. Rāda, ka papildu darbu būtu sarežģīti apvienot ar esošo ritmu, tāpēc šīs durvis ir vēl ciet.

2967... Vai tuvākajā laikā satikšu otru pusīti?
Jā, protams! Vasara būs ļoti romantiska, sagaida skaista iepazīšanās!

18.marts, 2019

2615... Vai man būtu jāmaina darbs? Kāda man būs veselība? Kad es izveidošu attiecības?

Darbu es manīt neieteiktu, jo būs grūtības atrast citu vietu, kur varētu nopelnīt kā šobrīd. Turaties, kamēr varat! Bet, piemēram, nākamā gadā var iet uz ko vieglāku. Norāda uz: tirdzniecību, floristiku, lauksaimniecību. Veselība ir stingri jāpieskata! Gūžas, locītavas, mugurkauls un asinsspiediens. Bet jūs nedrīkstiet apstāties – ir jāstrādā! Tad būs laba veselība. Cenšaties sevi saaudzēt – viegla pašmasāža katru dienu un daudz kalcija. Ieturiet svaru, tad arī vasarā būs vieglāk. Rāda, ka būs attiecības. Bet pacenšaties tam atrast laiku un iedvesmu. Jums ir spēcīgs sargeņģelis, tāpēc jūsu domformas piepildīsies diezgan ātri. Jums jāzina, ko vēlaties un jābūt atvērtai attiecībai, komunikācijai! Pavasari ieteiktu krāsot lūpas un vairāk smaidīt, tad vīrieši ātri ķersies klāt!

×