Atbild zīlniece ELIZABETE STERNIŅA

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?


29.novembris, 2017

2844... Kur es satikšu savu otro pusīti? Kāds viņš būs? Vai būs bērni?
Kārtis man pilnīgi skaidri norāda uz vīrieti un attiecībām. Vīrietis būs no tuvākām pilsētām. Viņš būs ļoti izskatīgs, bet varētu strādāt par tālbraucēju šoferi, kravas pārvadātāju, viņa darbs varētu būt saistīts ar loģistiku. Bērni noteikti būs, taču parādās baltā kārts. Tas nozīmē, ka viss ir eņģeļu rokās. Brīžiem mums pašiem no lieliem bērniem ir jākļūst par pieaugušiem cilvēkiem, lai spētu parūpēties par mazu dvēselīti.

2618... Vai dēls tiks galā ar alkoholismu? Kad tikšu galā ar parādiem? Attiecības, darbs?
Dēls var pilnīgi noteikti atbrīvoties no alkoholisma, ja to disciplinēti darīs. Viņš visu var, ja vien grib. Gada laikā jūs tiksiet galā ar naudas maksājumiem.

2699... Kas man sagaidāms mīlestībā, veselībā, darbā? Vai laimēšu loterijā? Cik ilgi būs melnā svītra?
Loterijā man rāda nelielus laimestiņus. Galvenais – veselību noturēt stipru, lai būtu možums, spēks un dzīvesprieks. Tad arī darbi ies no rokas, un mīlestība sirdī pukstēs. Melnā svītra ir galvā. Paskatieties sev apkārt –jums ir tik daudz dots! Ja nenoticat, iesaku aiziet uz labdarības akciju Dod pieci no 17. – 23. decembrim Vecrīgā. Tiekamies! Tad jūs redzēsiet, ka jūsu iedomātā melnā strīpa kādam ir pat visbaltākā, jo viss ir mūsu pašu apziņā, enerģijā un sirdī.


23.novembris, 2017

2920... Kāpēc esmu viena? Kāpēc neizdodas attiecības? Kad un kur satikšu vīrieti laulībai un bērniem?
Kārtis rāda, ka attiecību neveidošanās ir saistīta ar iepriekšējo negatīvo pieredzi – jūs neesat atlaidusi pagātni. Ir saglabājies rūgtums no iepriekšējām attiecībām. Jātiek pāri iekšēji nedaudz salauztai notij un sākumā ir jāiemīlas sevī. Tad arī vīrietis ļoti strauji ienāks jūsu dzīvē. Es pat teiktu – uzreiz, jo parādīsies milzum daudz starojošas enerģijas. Būs vēlme sevi parādīt. Jums ir jākļūst tādai, kāda bijāt agrāk. Bērnu kārts ir balta, un tas nozīmē, ka atbildes uz šo jautājumu nav. Tai blakus ir divnieks, kas norāda uz diviem bērniem, visticamāk, dēlu un meitu.

2661... Vai satikšu otro pusi? Vai būs attiecības ar M.?
Var teikt, ka jūs jau šobrīd esat satikusi otru pusi. Attiecības ar M. būs mīlošas, bet sarežģījumi var rasties tuvāko cilvēku dēļ, piemēram, drauga mātes dēļ. Jums noteikti ir jāļauj sevi mīlēt un lutināt. Jūs esat stipra sieviete, kas radusi pati ar visu tikt galā. Brīžiem ir jāļauj sevi vairāk mīlēt.

2596... Vai satikšu savu otro pusīti? Vai nodibināsim ģimeni?
Ģimeni nodibināsiet 32 – 36 gadu vecumā. Būs bērns. Kārtis rāda dēlu. Satikšanās būs liktenīga, bet nejauša, piemēram, lielveikalā vai svētku ballītē.

2645... Vai un kad satikšu vīrieti kopdzīvei? Vai atjaunošu savu lauku viensētu?
Viensētu atjaunosiet pamazām. Liksiet kā klucīti pie klucīša, bet process ritēs uz priekšu. Jautājot par partnerattiecībām, izkrita baltā kārts. Tā norāda, ka attiecībās vīrietis jums ir jāglābj, jāatbalsta. Partnerībā jums ir jākļūst gluži kā dziedniecei. Esiet piesardzīga ar savām vēlmēm! Ne vienmēr tas, ko vēlamies, mums ir vajadzīgs. Bet vīrieti rāda, tikai jums būs par viņu jārūpējas.

2944... Kad un kā satikšu savu dzīvesdraugu? Kad atradīšu darbu?
Darbu varēsiet atrast diezgan ātri, bet atalgojums nebūs tāds, kā vēlaties.  Tāds atalgojums ir Pierīgā vai Rīgā. Atsākot strādāt, būsiet vairāk atvērta, ievērojama, piepildīta. Attiecības nodibināsiet diezgan ātri. Es ieteiktu vairāk apmeklēt dažādus pasākumus, kursus, lai atraisītu vairāk savu iekšējo skaistumu.

2944... Kad un kā satikšu savu dzīvesdraugu? Kad atradīšu darbu?
Darbu varat atrast diezgan ātri, tikai veselība var radīt dažādus ierobežojumus, kuru dēļ var būt grūti izpildīt uzticētos pienākumus. Jums ir jāsargā mugura. Darbu jūs varētu atrast Pierīgā vai Rīgā. Jums der mierīgāks darbs. Kad sāksiet strādāt, sastapsiet savu cilvēku, jo pamodīsies jūsu iekšējā, snaudošā enerģija un sievietes gars.

2563... Kad un kur satikšu vīrieti kopdzīvei?
Var redzēt, ka esat nogurusi būt viena. Jums viss apkārt brīžiem šķiet pelēcīgs, bet jūs esat ļoti skaista, pašpietiekama sieviete. Esat vairāk atvērta vīriešiem! Ideālu, protams, nav, un visbiežāk pie attiecībām ir ļoti daudz jāstrādā, jāvelk ārā blusas no kažociņa. Vēlme pēc attiecībām jums ir, bet ne vienmēr pietiek gribas uzupurēties. Apdomājiet, ko patiešām vēlaties un ko pati varēsiet otrai pusei dot. Jums vairāk piemērots ārzemnieks, viņš var būt arī no Krievijas. Lai pietuvinātos mērķim, es ieteiktu šajā virzienā arī sevi attīstīt.

2919... Kas mani sagaida 2018. gadā? Vai atradīšu darbu?
Nākamajā gadā jūs sagaida pārticība un veselība. Vienmēr jūsu mājās būs siltums, dzīvesprieks un apkārt notiks mazi brīnumi. Darbu ieteicams meklēt Pierīgā vai Rīgā apkalpojošā sfērā vai tirdzniecībā. Darbu atradīsiet!

2573... Vai man vēl būs bērns? Vai gaidāmas būtiskas pārmaiņas darbā?
Darbā periodiski notiks dažādas pārmaiņas, bet pagaidām tās jūs neskars. Lai arī pārmaiņas darbā ne vienmēr būs patīkamas, taču paciešamas. Es ļoti ieteiktu pārdomāt ideju par otru bērniņu. Vai nevajadzētu vairāk padzīvot sev? Ir vēl ļoti daudz citu darbiņu un nerealizētu mērķu.

2862... Vai mans dēls A. paliks ar ģimeni šeit Latvijā vai aizbrauks uz Angliju?
Kārtis rāda abējādi – jūsu dēla nākotne būs saistīta ar tuvām ārzemēm, iespējams, Angliju, bet viņš vienmēr atgriezīsies, jo ģimene būs ļoti piesaistīta Latvijai.

2947... Vai būšu kopā ar savu mīļoto cilvēku? Kas mūs sagaida 2018. gadā?
Jūs ar savas dvēseles otru pusi priecīgi sagaidīsiet svētkus. Atcerieties, ka viss vienmēr jādara ar mēru! Kopā būsiet, bet jūs sagaida dažādi dzīves līkloči. Pavasarī būs aktuāli darba jautājumi tieši draugam, bet vasara būs ļoti darbīga. Jau 2018. gada rudenī gaidāmas labas pārmaiņas.

2637... Vai tikšu pāri šķiršanās sāpēm? Vai satikšu vīrieti, kurš mani mīlēs un pieņems?
Šī šķiršanās ir milzīga iespēja jūsu attīstībai, pilnveidei un transformācijai. Sāciet no jauna sevi mīlēt un piepildiet jau sen piemirstus sapņus. Attiecības ar otru cilvēku sākas tad, kad ir attiecības ar sevi. Tāpēc noteikti iesākumā izveidojiet attiecības ar sevi pašu – jaunas, svaigas, cēlsirdīgas un skaistas. Jūs varat daudz vairāk, nekā domājat. Ļaujiet Augstākiem spēkiem jums palīdzēt! Vasarā uz dzīvi skatīsieties jau citām acīm.

2617... Kad satikšu vīrieti kopdzīvei? Vai būs jāmaina darbs, dzīvesvieta? Kad būs laulību šķiršana?
Darba maiņu vismaz šobrīd nerāda, bet nākamajā gadā pārmaiņas būs. Bet runājot par attiecībām... krēslam ir jābūt tukšam, lai tur kāds cits varētu apsēsties. Sakārtojiet līdzšinējās attiecības, un tad jūs atgūsiet sevi pašu un varēsiet veidot jaunas attiecības. Šķiršanās process ir atkarīgs no ļoti daudziem apstākļiem, tāpēc tas var ieilgt. Iespējams, kādam ir spīts un ir izdevīgi to novilcināt.

2619... Vai man palikt kopā ar A. vai meklēt dzīvesvietu citur? Vai nākotnē mani gaida mīlestība?
Pagaidām palieciet kopā ar A. un pilnveidojiet sevi. Ļoti ieteiktu garīgi praktizēt, jo parasti tā mīlestība, kura mums trūkst, ir tieši mūsu sirds mīlestība pašām pret sevi un dzīvi kopumā. To var atklāt tikai caur garīgām praksēm un meditācijām. Par jaunu dzīvesvietu ar laiku tiešām ir vērts padomāt.


3.novembris, 2017

2644... Cilvēks sāpju, deformāciju mocīts, katru dienu lūdz eņģelim, lai atbrīvo no ciešanām. Ko paredz zvaigznes?
Bībelē jau pirmajā lappusē ir aprakstīti eņģeļi. Tie ir vēstneši un sargātāji, ēteriskas un smalkas būtnes, kuras mūs dzird. Tāpēc noteikti turpiniet lūgties, tik lūdziet nevis pret kaut ko, bet par kaut ko. Iesaku lūgt: nevis atbrīvo mani no ciešanām, bet dāvā man apskaidrību, gudrību, dod padomu, ļauj izprast manu karmu, pārdzimšanu un parādi, kas man būtu jādara. Viņi jūs sadzirdēs. Liktenis jūs ir ļoti sargājis. Pat ļoti! Tāpēc vēl sirds tik silti pukst!

2645... Ar G. piecus gadus ir attiecības, kopdzīve neveidojas. Kāpēc? Kad satikšu īsto vīrieti?
No sākuma krēslam ir jābūt tukšam, lai tur kāds cits varētu apsēsties. Visticamāk, ka G. ir paralēlā dzīvē, tāpēc nevar nodoties kopdzīvei ar jums. Jūs veltāt savu enerģiju šīm attiecībām, tādēļ nogurstat un aurā sakrājas skumjas. Ieteiktu sākumā pamēģināt attālināties no attiecībām, kuras jūs neceļ spārnos un atjaunot savus radošos un dvēseliskos resursus. Tādā veidā jūs atgūsiet spirgtu auru, mirdzumu acīs un jauneklīgu sirdi. Tad arī cits vīrietis ļoti ātri parādīsies. Nežēlojiet sevi, paceļat galvu un ejat uz priekšu. Ir vērts sevi mīlēt. Iemīlēt no jauna.

2565... Es vēlos uzzināt, kas mani sagaidīs 2018. gadā. Esmu vientuļa, divu bērnu māte, šķirtene.
2018. gads jūs mācīs no jauna sevi iemīlēt un ieraudzīt. Ielaižat savā sirdī un dvēselē dievišķo mīlestību un strāvojumu, palūkojaties, cik jums ir brīnišķīgi bērni un cik pati esat skaista. Imants Ziedonis reiz teica: «Es neesmu vientuļš, es esmu ar sevi». Iesaku atjaunot mīlestību pret sevi, savu ķermeni, garu. Sakārtojiet savu iekšējo pasauli un sakārtosies arī ārējā pasaule. Kā pēc burvju nūjiņas! Nākamais gads ir Suņa gads, viennozīmīgi labvēlīgs gads, tikai mēs paši esam savas dzīves režisori, tādēļ – radiet visu ko vēlaties! Atjaunojiet enerģiju, un viss nostāsies savās vietās.


31.oktobris, 2017

2031... Vai atlikušo dzīvi būšu un dzīvošu viena? Vai būs draugs? Vai būs iespēja aiziet prom no A. un dzīvot citur?
A. ir mazs miestiņš, kur ir diezgan šaurs sabiedrības loks un sarežģīti izveidot attiecības. Es redzu iespējamību doties no turienes prom, tikai tas ir saistīts ar diezgan lielu finansiālu ieguldījumu vai papildus piemaksu. Viss ir atkarīgs no tā, vai jūs to varat atļauties. Jūs noteikti varat atrast sev piemērotu cilvēku, taču svarīgi ir iziet sabiedrībā, apmeklēt pasākumus, iesaistīties kultūras dzīvē. Visticamāk, jūsu sirds draugs dzīvo Rīgā vai diezgan attālu no jūsu dzīvesvietas.

2685... Vai izdosies tuvākā laikā dabūt darbu ar lielāku algu (1000 eiro) un jutīšos labi? Vai man būs vēl trešais bērns, vesels un iedvesmojošs mazulis?
Jums noteikti būs tāda alga, bet, visticamāk, jūs to varētu savākt no papildus darbiem. Jūs jutīsieties ideāli. Par trešo bērniņu man rāda balto kārti – tas nozīmē, ka jāsāk ar sevi, sevis pilnveidošanu un tad noteikti kāda vesela un jauna dvēsele jūs izvēlēsies par savu mammu. Bet nesteidzieties, viss ir Dieva rokās. Fokusējieties uz savas dvēseles attīstību un darbu. Padzīvojot arī sev!

2566... Kad un kur atradīšu darbu? Kādā jomā? Kad beigsies mana melnā svītra? Kāpēc man nekur neveicas?
Noteikti būtu ieteicams attīrīt dzimtas karmu, lai beigtos grūtais posms un smagie pārbaudījumi. To var izdarīt. Kad to izdarīsiet, dzīve atplauks kā zieds, jums būs milzum daudz enerģijas un veiksme jums sekos. Arī darbu atradīsiet ļoti ātri. Ieteicamā joma: valsts struktūra, apkalpojošā sfēra, sociālā darbība, mākslas un radošā nozare.

2844... Kad un kur es satikšu savu otro pusīti? Vai deviņu mēnešu laikā karjerā būs panākumi?
Karjera tuvākā gada laikā būs nemainīgi stabila, tikai vasaras periods darbā būs vieglāks un nedaudz tukšāks. Man rāda, ka pielūdzēji ap jums riņķo, atliek vien izbaudīt uzmanību. Jums ir sarežģīti izveidot attiecības, jo esat diezgan pašpietiekama un ir jābūt ļoti spēcīgam, brīvam vīrietim, kas varētu ienākt jūsu dzīvē. Manuprāt, gada laikā jūs viņu satiksiet. Svarīgi, lai jūs nebūtu radījusi sev noteiktu sadzīves komforta zonu.

2655... Man ir sajūta, ka visa mana dzīve sagājusi pilnīgā sviestā. Ko es daru nepareizi? Vai būs kādas pārmaiņas?
Protams, ka ir jāsāk ar sevi. Viss jau ir mūsos pašos, mūsu apziņā. Kā uz dzīvi paskatās – vai ar domu, ka glāze ir pustukša, vai puspilna. Viennozīmīgi – jums ir jāatgūst mīlestība pret sevi kā sievieti: dvēseliski, radoši, garīgi un fiziski. Jūsu situācija – tas ir visa sākums. Pēc tam pamazām dzīve sāks sakārtoties.


18.oktobris, 2017

2935... Kādas man ir darba iespējas? Kad saņemšu darba piedāvājumu?
Vietā, kur jūs dzīvojot, man rāda ierobežotas darba iespējas. Fizisku darbu jums arī nav vēlams darīt. Palūkojiet pasta struktūru! Gada laikā šim jautājumam būtu jāsakārtojas, cerams, jau līdz augusta beigām.

2942... Vai nopirkšu dzīvokli? Vai satikšu vīrieti, kas mani iemīlēs?

Dzīvokli nopirksiet. Šajā ceļā gan iespējami šķēršļi, dzīvoklis būs mazāks, nekā vēlējāties. Attiecību jautājums ir nedaudz sarežģītāks. Lai rezultāts būtu veiksmīgs un jūs satiktu visatbilstošāko partneri, jums ir nepieciešams sakārtot čakras, atjaunot enerģiju, atraisīt karmiskos mezglus, varat apmeklēt arī gongu terapiju.

2685... Vai mana veselība uzlabosies? Vai man būs veiksmīgi ceļojumi uz tālākām zemēm?
Es noteikti ieteiktu veselību sakārtot ar netradicionālās medicīnas palīdzību, jo, iespējams, veselības traucējumi rodas no enerģētiskiem blokiem. Jāpieskata arī mugurkauls. Ceļojumi uz ārzemēm būs liktenīgi un apgaismojoši. Tie būs veiksmīgi, lai gan brīžiem nogurdinoši.

2563... Pusgadu ilgā virtuālā pazīšanās ar J. ir mirāža vai kas nopietns? Vai dzīve gaidāms kāds krass pagrieziens?
Par mirāžu šīs attiecības gluži nenosaukšu, bet īsti neredzu arī attīstību. Tas var būt saistīts ar sadzīvi, dzīvesvietu, pienākumiem un veselību. Attiecības ir saistītas ar uzupurēšanos, bet te tas iztrūkst. Straujas un krasas pārmaiņas jums dzīvē nav redzamas, būs ierasts ritms.

2634... Kad atjaunošu savu lauku viensētu? Kad atgriezīšos no ārzemēm?
Labi, ka strādājat ārzemēs, jo tur, visticamāk, nopelnīsiet arī papildus naudu viensētas atjaunošanai, sociālās garantijas, pensiju, pabalstus. Varat turpināt strādāt ārzemēs līdz pat desmit gadiem un procesā pilnīgi noteikti restaurēsiet māju gluži kā pērli.

2608... Kad un kur satikšu mīļu cilvēku? Kā beigsies tiesā?
Lai izveidotu partnerattiecības, jums vēl ir garīgs ceļš ejams. Ļoti ieteiktu atraisīt savu sirds un seksuālo čakru, izmantojot gongu meditāciju vai citu garīgu praksi. Tad, visticamāk, gada laikā satiksiet cilvēku. Tiesa varētu beigties pozitīvi, bet jums ir jārēķinās ar izdevumiem, ar kādu salīdzinoši nelielu upuri kā finanses un patērētais laiks.

2918... Vai un kad satikšu vīrieti kopdzīvei? Vai ģimenē attiecības uzlabosies? Vai atradīšu darbu Latvijā vai ilgi vēl jāstrādā ārzemēs?
Ārzemēs darbs ir ienesīgāk un stabilāks nekā Latvijā. Kamēr esat darba gaitās ārzemēs, ģimenes dzīvi nebūs tik vienkārši sakārtot. Uz diviem krēsliem nav iespējams sēdēt, tāpēc vispirms ir jāsakārto sevi, jāatbrīvojas no apātiskām iezīmēm. Cilvēku varat satikt arī ārzemēs pusotra gada laikā.

2943... Vai situācija darbā uzlabosies jeb mainīšu darbu? Vai sastapšu vīrieti kopdzīvei?
Situācija darbā uzlabosies, bet ne pilnībā. Tāpēc darba maiņa paliek jūsu psiholoģiskā ziņā. Attiecībās redzu progresu – cilvēku kopdzīvei satiksiet pavisam drīz!

2932... Kad un kur satikšu savu otro pusīti?
Kārtis rāda visdažādākās iepazīšanās ar interneta starpniecību jau šā gada mijā.

2533... Kā ar veselību? Vai nodzīvošu līdz 70 gadiem? Vai algu pieliks? Vai ar A. būšu kopā?
Domāju, ka nodzīvosiet vairāk nekā 70 gadus. Ar algas pielikumu ir problemātiski, jo šķiet, ka uzņēmuma vadītajai nav finanšu, no kā to palielināt. Varat paskatīties citu darbu! Kārtis rāda kopdzīvi ar A., bet tā būs kā pa kalniem un lejām.

2684... Vai tuvākajā laikā būs iespēja atrast citu darbu? Vai saistīt nākotni ar šo cilvēku?
Jums būs nedaudz sarežģīti atrast citu darbu. Ārzemēs jūs to izdarītu diezgan ātri. Latvijā pavasarī (no marta līdz maijam) rāda likteņa maiņu darbā. Ar to vīrieti jums ir spēcīga karma, tāpēc ir vērts ar to pastrādāt.

2926... Kas mani gaida tuvākā gada laikā? Vai satikšu savu otro pusīti?
Gada laikā spilgtākie notikumi ir gaidāmi tieši partnerattiecībās, iespējamas vairākas iepazīšanās. Paredzama arī stabilitāte un liela rosība darbā.

2873... Vai un kad es izveidošu jaunas attiecības? Kāda ir mana karma?
Jums ir gaiša aura, tostarp arī karma, taču uzdevumi uz zemes ir pagrūti, tāpēc, iespējams, periodiski jūtaties kā ne savā ādā. Vīrieti lūkojiet pie jūras, kuģa, ceļa darbiem. Jau tuvākā gada laikā jums ir ļoti liela iespēja satikties!


29. septembris, 2017


2618... Vai turpināt iesāktās mācības vai ko citu izvēlēties? Kad un kur satikšu vīrieti laulībām?
Es noteikti ieteiktu iesāktās mācības tomēr pabeigt un tad uzsākt ko jaunu. Varat nodarboties ar radošām lietām – floristiku, dizaina darbiem, mākslu, dārzniecību. Atbildot uz jautājumu par partnerattiecībām, jāatceras: tā kā mūsu dzīve ir mūsu apziņas atspulgs, iesākumā šis vīrietis ir jārada savā apziņā. Jo šeit ir zirga kārts, kas norāda, ka auzas pie zirga nenāks, tāpēc nākamā kārts – šūpoles – iesaka uzsākt darīt ko jaunu, ievest skaidrību savā enerģētikā un sievišķībā, atjaunot savas vibrācijas, piemēram, ar gongu meditāciju, tādejādi atjaunojot savus iekšējos resursus. Nākamā laika kārts norāda: ir vērts ticēt un darīt, jo tuvākie 2,5 gadi partnerattiecību jomā patiešām būs izšķiroši. Satikt otru pusīti jūsu gadījumā nozīmē – iesākumā iemīlēties sevī!

Jūsu iepirkumu grozs
gaida pirkumus