Atbild zīlniece ELIZABETE STERNIŅA

KĀ NOSŪTĪT JAUTĀJUMU EKSPERTAM?


UZMANĪBU! Sākot no 31. augusta, zīlniece Elizabete Sterniņa jautājumus vairs nepieņem!

31.augusts, 2018

2001... Vai nākošgad pārcelšos uz ārzemēm? Kāpēc neveicas? Vai vērts atzīties A. jūtās vai tomēr viss jau ir zaudēts?

Pagaidām man rāda, ka ārzemju brauciena plāni var iekavēties. Ja mums būtu dotas divas dzīves, tad varētu noklusēt, bet, tā kā laiks steidzas, ir vērts kādam pateikt ko labu. Neveiksmēm ir daudz faktoru – citreiz tas ir enerģijas trūkums, nav pretestības. Jāvairo gaisma, biežāk jālūdzas un jārod spēks garīgajā praksē – tas ļoti palīdz!

2652... Vai veselība un liktenis dos iespēju būt par mammu vēl vienam bērnam? Vai starp E. un viņa dzīves biedreni ir cieša attiecību saikne?
Starp E. un otru pusi ir cieša attiecību saikne. Ar otru bērnu ieteiktu nesteigties, bet nostiprināt savu veselību, kas viennozīmīgi izdosies!

2700... Vai M. par mani ir interese? Kāpēc vairs neraksta? Viņam ir cita? Man būs kāds cits? Kāds būs?
M. par jums ir draudzīga interese. Mazāk jūs redz kā sievieti – drīzāk spēlējās. Viņam vēl nav nopietnu nolūku. Ieteiktu arī pievērst uzmanību citiem vīriešiem. Nākamais gads attiecību ziņā ir līdzīgs, bet 2020. gadā jau ir augšupeja.

2246... Vai ieteicams veidot kopdzīvi ar Z.?
Es ieteiktu būt ļoti piesardzīgai ar kopdzīvi, lai nebūtu liekas agresijas.


28.augusts, 2018

2643... Vai mēs ar bērna tēvu J. būsim kopā? Vai viņš mani mīl? Vai būs attiecības ar citu?

Bērna tēvs jūs mīl, bet man norāda uz zināmu aizvainojumu no viņa puses, arīdzan – skumjas. Viņš ir jūtīgs cilvēks, ilgi var turēt sevī, bet tad var izteikt visu uz āru. Man rāda, ka pagaidām gan būsiet kopā, bet liktenī redzu vēl vienu kavalieri.

2642... Kad pārdošu māju? Vai satikšu vīrieti nopietnām attiecībām?
Mājas pārdošanu man rāda ap 2020. gadu. Vīrietis attiecībām būs.

2836... Vai iegādāsimies jaunu māju, vai dzīvokli? Ko labāk? Vai izdosies nomainīt darbu?
Man rāda, ka labāk māju. Darbā labas pārmaiņas ir redzamas 2019. gada sākumā.

2240...    Kas sagaidāms darbā? Vai ar J. būs tikai tikšanās?
Darbā ir stabilitāte, bet pārslodze. Ar J. turpināsiet tikties, bet kopdzīvi man nerāda.

2606... Vai kino un mākslas nozarē es varēšu attīstīt sevi? Vai uzlabosies mājokļa un finanšu situācija? Kur un kā satikšu vīrieti nopietnām attiecībām?
Drīzāk rāda uz mediju, fotografēšanas, blogeru, multimākslas, Eiropas mākslas nozari. Finanšu situācija ir mainīga un nestabila, vajadzētu pašai to vairāk nostabilizēt nākamajā gadā. Vīrieti patiesām attiecībām jūs satiksiet negaidīti, un tuvāko trīs gadu laikā attiecības attīstīsies.

2565... Kad satikšu īsto? Man patīk vīrietis R., bet ir precēts. Vai mums būs saistības? Un kas vēl sagaida mani nākotnē?

Man rāda, ka būs citas attiecības. Nevis ar R., bet citas. Savu dvēseles radinieku jums jāsatiek līdz 38 gadiem.


20.augusts, 2018


2496... Vai satikšu savu īsto vīrieti? Kā ar nākotni? Tikšu galā ar kredītsaistībām?

Ar visam kredītsaistībām jūs tiksiet galā. Attiecību jautājumu gan ieteiktu pievērsties aktīvāk!

2716... Vai labāk izbeigt attiecības ar J.? Vai man būtu labāk bez viņa?
Pamēģiniet vairāk pacensties attiecības ar J. turpināt. Viņu jūs neizmainīsiet, bet savu attieksmi gan!

2837... Vai un kur satikšu vīrieti nopietnām attiecībām? Vai darbā viss būs labi?

Darbā redzu stabilitāti, bet liela darba slodze un augstās prasības var nereti būt nogurdinošas. Attiecību veidošanas projektam es ieteiktu pievērst vairāk uzmanības un plānveidīgāk, drosmīgāk doties pretim pasaulei, kontaktam, attiecībām. Precīzu laika noteikšanai man vajadzētu jūsu klātbūtni un dzimšanas laiku.

2915... Vai A. mani atzīs par savu mīļoto sievieti? Vai mums būs tikai slepenas tikšanās?
Es pagaidām redzu tik šis slepenās tikšanās, kuras īstenībā viņam ļoti daudz nozīmē. Nesteidzieties. Viņš iemīlas lēnām.

2912... Vai man turpināt attiecības ar I. Vai es bušu laimīgs?
Tu vari turpināt attiecības ar I. Laime gan ir vairāk iekšējs stāvoklis, kurš nevar būt atkarīgs ne no viena cilvēka. Tāpēc ieteiktu padomāt, vai pats jūties priecīgs un laimīgs. «Attiecības ar otru sākās tad, kad ir attiecības ar sevi». Ieteiktu gūt lielāku iekšējo pašpārliecību.

2642... Kad es mainīšu dzīvesvietu? Vai pirkt māju? Kas mani sagaida nākotnē? Vai būs attiecības ar esošo vai ar kādu citu vīrieti? Kā ar veselību?
Dzīvesvietas maiņa ir saistīta ar attiecībām un ģimeni. Manuprāt, tam vēl vajadzīgs laiks, ar dzīvesvietas maiņu vēl nevajag steigties. Attiecības ar esošo vīrieti turpināsies. Problēmas ar veselību es vairāk redzu psihosomatiskas, nevajadzētu lieki satraukties, lai nebūtu problēmas ar mugurkaulu, sprandu, sasprindzinājumu. Vēlos atgādināt, ka mēs paši esam savas dzīves režisori – iekšējas pasaules makets veidos mūsu ārējās pasaules projektu. Tāpēc jānoformulē, ko mēs vēlamies un ko mēs varam darīt, lai sasniegtu mērķi.

2606... Vai izveidosies attiecības ar J.? Vai satikšu citu vīrieti ģimenes veidošanai? Kad un kur? Vai būs vēl bērns?
Es gan redzu tev citu vīrieti, tā ka J. būs konkurents, bet šīs attiecības vēl turpināsies. Ar bērnu man rāda, ka noteikti nevajag steigties. Iesākumā ir jārada sava iekšējā harmonija un līdzsvars. Precīzu laiku var mēģināt pateikt caur astroloģisko karti un klātbūtni.


24.jūlijs, 2018

2918... Vai vīrs ir apburts? Kā tikt no sievietes G. vaļā? Vai mums izdosies saglabāt ģimeni?
Ģimene jau ir daļēji pajukusi, bet viņš pats pie jums atgriezīsies. Otrai sievietei ir pār viņu vara, viņa ļoti cenšas viņu pieturēt.

2450... Vai vērts doties darbā uz ārzemēm? Vai man izdosies? Kur uz ārzemēm labāk? Vai mana nākotnē turpināt strādāt par šuvēju vai citur? Vai palikšu kopa ar R.? Vai viņš mani mīl patiesi, vai tēlo? Kā ar veselību?
Palieciet strādāt profesijā un labāk dzimtenē. Attiecības ar R. turpināsies. Veselību kopiet un uzturiet! Īpaši muguru, vairogdziedzeri, ceļus, elpvadus.

2939...Kāpēc manam dēlam neveidojas attiecības ar sievietēm? Vai ir lāsts? Vai būs sieva un bērni?
Man būtu nepieciešama dēla fotogrāfija un vārds, lai precīzi atbildētu. Caur jums skatoties rāda, ka problēma ir arī viņā pašā.

2661... Vai var uzticēties un veidot attiecības ar A.? Vai gaidāmas darba izmaiņas?
Attiecībās ar A. esiet piesardzīga, bet draudzēties var. Darbā pārmaiņas būs, bet jūs tas būtiski neietekmēs.
 
2649... Dēls grib braukt uz Londonu un iestāties futbola komandā. Vai viņam tas izdosies? Vai lidojuma laikā nebūs sarežģījumi?
Lidojuma laikā sarežģījumi nebūs, bet Laurim ir vēl vairāk jāpacenšas, lai gūtu panākumus futbolā.

2985... Vai man ir nobūrums vai lāsts? Kas to uzlika?
Man rāda, ka tas ir arī pašlāsts. Ir jānoņem! Ieteiktu to izdarīt!


4.jūlijs, 2018

2947... Vai man šovasar veidosies attiecības ar A? Vai būsim kopā?
Es attiecības ar A. redzu vienīgi brīžiem. A. uzvedība var būt nepatstāvīga vai neprognozējama.

2835...Vai man ar E. būs kopēja nākotne? Vai būs no viņa bērni? Vai būšu laimīga?
Man rāda, ka E. būs konkurents, ka jums vēl cits vīrietis iepatiksies! Šis attiecības izskatās labi, bet nesteidzieties!

2637...Vai ir kopīga, ilgstoša nākotne ar J.? Kādas viņa sajūtas? Vai man varētu uzrasties cits cilveks?
J. ir simpātijas pret jums, vienkārši viņa sajūtas nav spilgtas. Rodas sajūta, ka viņš nespēj paust radoši un emocionāli savas jūtas, tāpēc var rasties aizdomas par jūtu atsalumu. Cits vīrietis arī varētu būt, jā!

2671... Kad es mainīšu dzīvesvietu? Uz kurieni?

Man dzīvesvietu rāda tur, kur ir rosība. Iespējams, tā ir galvaspilsēta. Šogad gan to vēl nerāda, bet gan uz nākamo gadu.

2844... Kāda nozīme ir A. ienākšanai manā dzīvē? Esmu vientuļa. Kad tas beigsies? Mīlestība, bērni?
A. ir draugs, bet šobrīd viņam pašam jātiek ar sevi galā un jāsaprot, ko viņš vēlas. Nogaidiet! Un meklējiet sirds svaigumu caur lūgšanām. Augstākie spēki atsauksies!

2915... Vai A. ir nopietni nodomi attiecībā pret mani? Vai veidosim kopīgas attiecības?
A. ir nopietni nolūki, vienīgi viņam jātiek skaidrībā pašam ar sevi, savām jūtām. Nesteidziniet viņu, bet tajā pašā laikā – prasību uzturiet!

2244...    Vai man būs kopīga nākotne ar R.? Vai būs kopīgi bērni? Vai atradīsim dzīvokli? Kāpēc R. dzer?
R. lieto alkoholu, jo nav sevi realizējis. Ieteiktu tik galā ar šo problēmu, pirms ģimenes veidošanas, lai neciestu mazi bērni un jūs pati! Ģimene jums noteikti būs, bet nesteidzieties. Ļaujaties augstāko spēku plūsmai, lūdziet pēc padoma un ieklausieties savā sirdī!

2692... Cik ilgā laikā izdosies atmaksāt kredītkarti? Vai izdosies paņemt hipotekāro kredītu? Kad uzlabosies finansiālā situācija?

Vajadzēs vēl laiku, lai paņemtu hipotekāro kredītu un izpildītu noteikumus, bet esošais kredīts apmaksāsies patstāvīgi. Finansiāla situācija būs stabila, vienīgi nepietiekoša. To var mainīt papildu ienākumi.

2593... Vai man būs romāns ar V.? Vai man būs ģimene?
Romāns ar V. ir iespējams, tik skatieties, vai pēc tam jutīsieties labi...! Ģimene būs noteikti, tikai vajadzētu sevi iemīlēt vairāk un stingrākus mērķus noteikt.


4.jūnijs, 2018

2217... Kas sagaida manu dēlu A.? Kas ar veselību? Kā ar darbu?
Man rāda, ka Aldis ir jau pieaudzis un patstāvīgs, un pats ir savas dzīves lēmējs. Tamdēļ ļoti daudz ir atkarīgs no viņa paša. Gan bizness, gan veselība. Es viņam ieteiktu vairāk ņemt iniciatīvu savās rokās un būt pašpārliecinātākam!

2671...    Kas mani sagaida privātajā dzīvē? Mīlestība?
Privāta dzīve man rādās ļoti gaiša, vienīgi kā kurmītim ir jāizvelk deguns ārā no alas. Vairāk pašpārliecinātības, izmēģiniet jaunas iespējas!

2652... Vai darbā kolektīvs un vadība pozitīvi novērtē manis paveikto? Vai E. nojauš manas simpātijas pret viņu?
Edgars pilnīgi noteikti izjūt simpātijas, bet ir ļoti svarīgi, lai viņš spertu pirmo soli! Darba pienākumu izpilde ir novērtēta augstu, tāpēc, viennozīmīgi, esat īstajā vietā!

2617... Vai es saglabāšu darbavietu? Kad, kur un kā satikšu savu dzīves draugu?

Visticamāk, darba vietu saglabāsiet, vairāk jāuzmanās uz rudeni! Liktenī netiek parādīts konkrēts laiks attiecībām, bet norāda uz diviem bērniem un kāds ļoti palīdzēs un mīlēs.

2947... Kāpēc izjuka attiecības ar I.? Vai man vēl izveidosies attiecības un kopdzīve ar vīrieti?

Es tomēr redzu, ka starp jums ir iesaistīts vēl kāds cilvēks, tāpēc attiecības izjuka. Es ļoti ieteiktu atjaunot savus radošos un sievišķos resursus! Noteikti izmantojiet iepazīšanās iespējas un, es paredzu, ka stabilas attiecības būs pilnīgi noteikti.

2915... Vai veidosies nopietnas attiecības ar A.? Ja jā, vai būs ilgstošas?
Es paredzu, ka A. ir jūsos nopietni ieskatījies! Izmantojiet iespēju un veidojiet attiecības!

2527... Vai mums būs kopīga nākotne un ģimene ar V.? Kādas sajūtas viņam ir pret mani? Viņš mani mīl?
V. tiešām rūpējās par jums, un sirdī esat! Vairāk prieka un mīlestības šajās attiecības. Rūpējaties jūs arī par viņu! Ir ļoti svarīgi, lai viņš iemīlas jūsos kā sievietē! Lai jūs nebūtu kopā no abpusējā žēluma.

2835... Vai dzīvošu kopā ar E.? Vai būs no viņa bērni? Varbūt dzīvošu ar citu? Vai E. jūtas ir nopietnas vai tikai mirkļa iegriba?
 
Edgara jūtas pret jums ir patiesas, vienīgi viņam ir jāaug kā personībai!

2944...    Kādā periodā un joma atradīšu darbu? Kas traucē pozitīvam rezultātam?

Darbu varētu atrast tuvāka apkaimē, un noteikti vistuvākajā laikā, jo vasarā jums apkārt meklēs darbaspēku apkalpojošā sfēra. Pozitīvam rezultātam var traucēt tikai slinkums!

2942... Vai mana meita D. paliks kopā ar E.? Vai viņai būs ģimene un bērni ar citu vīrieti? Vai E. tikai izmanto vai tomēr jūtas ir patiesas? Vai meita turpinās ģimenes saimniecību? Vai viņai būs blakus stiprs plecs un atbalsts?

Jūsu meita ir ļoti spēcīga, un esošais draugs ir labs kandidāts. Viņi gan ir jauni, un vēl ir ļoti daudz jāaug, bet jūtas ir patiesas! Dodiet šīm attiecībām laiku!

2001... Vai iegūšu pastāvīgu dzīves vietu?  Kāda loma manā dzīvē ir G.?

Jūs noteikti esat pelnījusi pastāvīgu dzīvesvietu. Ir vērts uz to iet! G. ir labs atbalsts. Ļoti svarīgi, lai viņš nav vienaldzīgs!

2645...    Kāds ir manas iekšējas trauksmes cēlonis? Ko darīt?
Es noteikti ieteiktu atrast kādu aizraušanos vai sapņu darbu! Noteikti ieteiktu uzstādīt mērķus. Trauksmei nav veselības pamata. Centieties nodarboties ar meditāciju – tad cilvēks beidz domāt nevajadzīgas domas!

2586... Vai būs pārmaiņas dzīvē? Kā ar veselību? Vai satikšu otru pusīti? Kur un kad?
Pārmaiņas dzīvē noteikti būs. Tās gan vairāk radām paši. Iekšējās pārmaiņas rada ārējas, un katrs cilvēks pats ir savas dzīves režisors! Ieteiktu to izmantot visām dzīves sfērām. Izmantojiet meditāciju, vai citas spēcīgas lūgšanas. Izmantojiet domformu, palūdziet to, ko vēlaties! Radiet to, kas jums trūkst!

2633... Kas notika ar manu suni Lāci? Kur man viņu atrast?

Suns Lācis ir jau aizceļojis.

2639... Vai vēl sastapšu savu otro pusīti?
Noteikti satiksiet savu dvēseles otru pusi! Esiet atvērti pasaulei!

2201... Vai man vēl būs nopietnas attiecības? Kad pārdošu īpašumu? Vai uzlabosies finanses?
Īpašumu pārdot izdosies. Finanses uzlabosies, bet diezgan lēni. Esiet atvērta attiecībām, jo tās jums noteikti ir vajadzīgas.

2781... Kāds ir meitas naida iemesls? Vai kādreiz tas beigsies? Kāda viņai veselība?

Meita nav apmierināta pati ar sevi, attiecībām. Ir arī spēcīgs bērnības aizvainojums. Tam ir ļoti daudzi iemesli. Lūdzieties par viņu, tas taps sadzirdēts!


14.maijs, 2018

2939…Vai piekrist slēgt kopšanas līgumu par dzīvokļa norakstīšanu?
Nē, uz dzīvokļa norakstīšanu ar šo cilvēku nevajadzētu piekrist.

2633... Vai O. ir mans īstais un mēs apprecēsimies? Vai man paredzēti bērni? Kad? Vai strādāt par masieri vai labāk darīt ko citu?
Darbs ar rokām jums izdodas. Saule ir jūsu rokās! O. ir jūsu dvēseles draugs, varat veidot ģimeni, bet nesteidzieties – iesākuma ieteiktu nostabilizēties darbā un karjerā.

2986... Kad atgriezīšos Latvijā? Vai satikšu dzīvesdraugu?
Ar atgriešanos Latvijā nevajadzētu steigties, bet dzīvesdraugu man rāda tieši Latvijā.

2835...    Vai vērts uzsākt attiecības ar E. vai satikšu citu? Ja tā, tad kad? Vai ilgi strādāšu šajā darbā? Vai būs vēl bērni?

Attiecības ar E. ir vērts veidot, bet galvenais – neko nesasteigt un domāt vairāk ar sirdi! Citu vīriešu uzmanību arī nākotne paredzu, tāpat kā bērnu klātbūtni redzu. Darbā strādāt turpiniet!

2827... Vai un kad apprecēšos? Vai būs bērni? Vai mainīšu dzīvesvietu?
Man rāda dzīvesvietas maiņu un biežu ceļošanu nākotnē. Noteikti var likt augstu latiņu. Ģimene arī noteikti būs! Vecumposms: 32-35 gadi.

2932... Vai būs nopietnas attiecības un bērni? Kas ar darbu? Vai tajā kaut kas mainīsies?
Noteikti veidosies ģimene, un iespējama arī dzīves vietas maiņa. Tas notiks laika posmā no 35-42 gadu vecumam.  Darbs ir stabils šobrīd, bet būs cits darba piedāvājums.

2603… Vai atradīšu naudu, kuru mājās noliku?
Novēlu atrast, lai gan pagaidām rāda, ka nauda ir jūsu acu priekšā, tikai to neredzat!


9.maijs, 2018

2680…Vai satikšu otru pusi un nodibināšu ģimeni? Vai mainīšu darbu un dzīvesvietu?
Noteikti satiksiet draugu – cilvēku, kas jūs emocionāli atbalstīs. Tam, protams ir jāļaujas! Dzīvesvietas maiņu pagaidām nerāda, bet, patiešām, var būt dažādas pārmaiņas ap īpašumu. Ar darba maiņu ieteiktu nesteigties.

2300... Ko nozīmē E. pievērstā uzmanība? Vai tas ir nopietni? Kad satikšu otru pusīti? Kāda nozīme kursa draugiem?
E. koķetē – viņam tāda daba. Kursa biedriem ir mācību procesa nozīme. Savu dvēseles otru pusi satiksiet tuvāko 2-3 gadu laikā. 

2004... Vai šogad mainīšu dzīves vietu? Vai būs pārmaiņas attiecībās un finansēs?
Dzīves vietas maiņu rāda uz vēlāku laiku. Finanses rāda stabilas, lai gan brīžiem ies kā pa kalniem. Attiecībās noteikti vajadzētu uzņemt mierīgu rakursu, un ļauties pašpietiekamai harmonijai.

2940... Kad man beidzot izdosies izveidot nopietnas attiecības?
Tuvākā gada vai divu laikā es redzu nopietnas attiecības. Noteikti būs ģimene un bērni – rāda dēlu.

2213... Kad nokārtosies mūsu finanses? Vai šogad ievāksimies paši savā dzīvoklī? Vai tuvākajā laika pieteiksies bērniņš?
Finanses jau pamazām kārtojās, un bērniņš atnāks kā dvēselīte jaunajā dzīvokli – pavisam drīz.

2942... Vai šogad mainīšu dzīvesvietu? Vai būs nopietnas attiecības?
Dzīvesvietas jautājums var ievilkties. Nopietnas attiecības tuvākajā nākotnē ir paredzamas.

2862... Kad un kur mana meita satiks savu otru pusīti?
Meitas liktenis ir ar zelta akmeņiem. Pirms sastapt savu garīgo laimi, būs jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, bet viņa ir laimes bērns un tiks ar attiecībām lutināta sev paredzētajā karmiskajā laikā.

2648... Mamma domā, ka māsa viņas istabā izrauj TV dekoderi un smērē spoguli. Vai tā ir? 
Nē, tā nav. Abas puses kļūdās.

2681... Kādēļ izjuka attiecības ar I.? Vai man ir lemts satikt savu otru pusīti?
Attiecības ar I. izjuka citas sievietes dēļ. Pilnīgi noteikti redzu nopietnas attiecības tuvāko gadu laikā.

2596... Vai šogad mainīšu dzīvesvietu? Kas mani sagaida nākotnē?

Dzīvesvietas maiņas jautājumu rāda arī nākamajā gadā. Jūsu nākotnes dzīves stāsts ir par mīlestību un attiecībām.

26.marts, 2018

2947… Vai es pārdošu un vai vajag pārdot šo skaisto un lielo īpašumu? Vai veiksies nopirkt labu mazāku māju? 
Sirdī man rāda, ka tomēr māju vēl neesat atlaidusi. Tas var radīt sarežģījumus – varat tur dzīvot, kamēr sirds būs tai piesieta. Ja tomēr nolemsiet padzīvot arī sev, bez rūpēm, mājai būs pircējs. Tad šī īpašuma vietā būs jāpērk zeme un jābūvē maza mājiņa.

2635... Kad un kur satikšu vīrieti nopietnām attiecībām?

Redzu, ka vīrietis attiecībām būs no Rīgas, iepazīšanās saistīta ar kursiem un virtuālo saraksti. Tas notiks pusotra gada laikā.

2742... Vai palikt vecāku mājās un uzņemties atbildību par mammu? Vai mainīt darbu un dzīvesvietu?

Jā, varat palikt vecāku mājās un rūpēties par mammu. Varat tam pakārtot dzīvesvietu un darba jautājumu. Tas būtu pareizi.

2966... Kas mūsu attiecībās sagaidāms šā gada laikā? Vai kādam no mums nav uzlikts lāsts?
Attiecībās jums kā karuselī – dažādi. Bet, kad ir labi, tad arī no visas sirds ir labi! Jāattīrās noteikti, lai neliptu klāt kādi astrālie parazīti vai dēmoniņi. Lāsts gan tas nav, taču nepareizas domas un darbības var būt.
 
2697... Vai palikšu kopā ar sava bērna tēvu vai tomēr izveidošu attiecības ar L. vai pat jauno simpātiju A.?
Ar bērnu tēvu attiecības ir sarežģītas, lai gan redzu jums katram savu ceļu. Es tomēr ieteiktu nesteigties ar divām otrām attiecībām, jo kārtis nerāda kopdzīvi un stabilitāti. Esat ļoti piesardzīga, pieņemot jautājumu, kas saistīts par attiecībām. Apdomājiet visu.

2779... Kāpēc nepalieku stāvoklī? Vai man ar I. būs kopēji bērni?
Jautājums, kas saistīts ar bērniņu, patiešām ir sarežģīts, taču tas ir saistīts ar karmu, nevis veselību. Es ieteiktu atsiet vaļā karmas mezglu un pastrādāt ar šo jautājumu caur garīgam praksēm. Tradicionāla medicīna var būt vāja šajā jautājumā.

2773... Vai būsim kopā ar R.? Vai būšu laimīga? 
Man rāda, ka jūs būsiet kopā ar R. Jā, noteikti būsiet laimīga! Laime ir mūsu sirdīs. Ir svarīgi darīt to, kas patīk un kas sagādā prieku – tad laime pakaļ skries!

2925... Vai A. šogad aizies dzīvot citur? Vai dēls ies pie viņa dzīvot?
Jautājums par A. aiziešu nemaz nav tik vienkāršs. Labāk būtu, ja neietu prom ne vīrietis, ne dēls. Es ieteiktu padomāt, ko varat mainīt.

2632... Cik ilgi vēl dzīvošu? Vai visu mūžu būšu viens?
Jums vēl garš mūžs ir priekšā, tāpēc svarīgi saglabāt veselīgu un sparīgu garu. Es ieteiktu vasarā vairāk iziet cilvēkos – uz tirdziņu, zaļumballi, teātri, jo nepieciešams vairāk saskarsmes. Neredzu, ka vienmēr būsiet viens. Jums blakus rāda sievieti.

2942... Vai man būs darbs jaunizveidotajā skolā pēc dekrēta atvaļinājuma? Kā palīdzēt dēlam pārvarēt grūtības bērnudārzā?
Darbs skolā būs. Ir tāds teiciens – bērni nav jāaudzina, tik un tā viņi būs līdzīgi jums. Ir jāaudzina sevi. Bērnam var palīdzēt tikai mīlestība. Mīlestība, kas nāk no sirds, vārdi un darbi dara brīnumus.

2566... Kad un kur es satikšu otru pusi? Kāds viņš būs? Kā veidosies attiecības? Vai man tagad veiksies?
Veiksme ir ar jums! Divu gadu laikā izveidosiet attiecības. Iepazīšanās iespējama caur virtuālo saskarsmi un caur pazīšanos. Viņš būs labs.

2755... Vai būs attiecības ar A. vai ar kādu citu vīrieti? Vai būs ģimene? Kad? 
Ģimeni redzu, taču A. var būt konkurents. Jums būs iespēja izvēlēties. Tas notiks 3–5 gadu laikā.


14.marts, 2018

2651... Kas saista šo vīrieti pie šīs sievietes? Ko viņa grib? Kāpēc viņš nepārtrauc sakarus? Vai pārtrauks? Vai viņa izjauks mūsu attiecības? Vai mēs paliksim kopā?
Attiecības turpinās jau ilgstoši, lai gan tās jums abiem ir apgrūtinošas. Karma ir ļoti spēcīga viņu starpā un viņiem ir diezgan grūti izšķirties. Es domāju, ka viņu attiecības vēl turpinās.

2948... Vai M. ilgi slimos? Cik? Vai man veiksies loterijā?
Mirdza ilgi neslimos... Ar loterijām esat piesardzīga.

2652... Vai E. ir radušās jūtas pret mani? Vai šogad pabeigšu skolu?

E. ir simpātijas pret jums, jā. Jums ir jādara viss, lai skolu sekmīgi un veiksmīgi pabeigtu.

2844... Vai darbs saglabāsies? Vai pārdot dzīvokli un pirkt māju? Vai izveidošu jaunu ģimeni?
Darbs ir stabils. Ieteiktu pārdot dzīvokli un māju būvēt, nevis pirkt. Redzu, ka jums būs sava sieviete.


28.februāris, 2018

2920... Vai izdosies pārdot mašīnu un iegādāties pārvietojamo māju? Droši vien ne bez kredīta.
Mašīnu izdosies pārdot, bet ar pārvietojamo māju varētu būt problēmas. Es ieteiktu ļoti apsvērt, kas jums tieši ir vajadzīgs.

2628... Kas gaidāms man šajā gadā attiecībās un patstāvīga darba ziņā kā pirmsskolas skolotājai?
Darba būs pilnas rokas. Strādāsiet visdažādāko darbu. Par attiecībām es tomēr ieteiktu padomāt, apsvērt, ko jūs patiešām vēlaties un ko esat gatava dot pretim otram cilvēkam. Simpātiju apmaiņu es redzu. Attiecībās rosība būs, bet trūkst stabilitātes.

2685... Man piedāvāts darbs. Vai tas ir man?

Es ieteiktu izskatīt darba piedāvājumu, bet vai to pieņemt – tas ir ļoti rūpīgi jāapsver. Man norāda bīstamību algas jautājumā – ļoti svarīgi, lai finanšu jautājumā nav mahināciju vai problēmu.

2647... Vai ticēt A.? Vai būs kopīga nākotne, kā abi vēlamies?
A. var ticēt līdz zināmai robežai, virspusēji. Neviens no mums nav balts eņģelis, un pilnībā varam uzticēties tikai paši sev. Taču attiecības, manuprāt, varat veidot.

2665... Kad satikšu savu otru pusīti un izveidošu ģimeni? Vai būs bērni?
Jūs noteikti izveidosiet privāto dzīvi, savu ģimeni, un bērnu arī jums rāda. Galvenais nesteigties un sagaidīt savu īsto dvēseles radinieku – tad būs ideāli. Tas notiks 32 gadu vecumā.

2822... Vai tas bija pareizs lēmums palīdzēt aiziet manam mīļdzīvniekam?
Jā, varat par to nesatraukties. Lai jums sirds ir mierīga – mīļdzīvnieks jau ir aizgājis uz daudz labāku pasauli.

2867... Kas notiek ar manu mazdēlu? Vai viņš ir slims? Noslēdzies, gejs, izvarots. Bijis islamā.
Manuprāt, viņam pašam ir jātiek galā ar šo dzīves periodu. Katrs ir pats sava likteņa veidotājs. Katram ir sava individuāla karma un uzdevumi. Noteikti ir iemesls, kāpēc viņa dvēsele izvēlas šādu ceļu.

2615... Vai man būtu jāmaina darbs? Vai es izveidošu attiecības? Vai man kādreiz būs sava māja vai dzīvoklis?
Jums noteikti būs sava dzīvesvieta, ko iegūsiet, esot kopdzīvē. Tā būs vieglāk. Darbā vēlams pilnveidoties. Es ieteiktu attīstīties un mācīties.

2671... Vai es ar G. apprecēšos?
Jā, pastāv ļoti liela iespēja jums apprecēties. Kārtas rāda, ka pagaidām liktenim ir citi plāni, nevis precības. Arī G. domas ir citur.

2653... Vai vērts atjaunot attiecības un ticēt K.? Kāpēc neizdodas izveidot ģimeni?
Ar K. esat piesardzīga. Viņš ir labs draugs un mīļākais, bet viņam ir savi dzīves ceļi, kurus ejot, viņš brīžiem pats apmaldās. Jūs noteikti izveidosiet attiecības un ģimeni. Visam savs laiks. Svarīgi, lai sirds rod mieru un lai nav kairinājuma.

2704... Vai šogad mainīšu dzīvesvietu? Kāds būs šis gads?
Gads būs ļoti piesātināts un bagātīgs. Jāpievērš uzmanība veselībai. Dzīvesvietas maiņu patiešām rāda, bet tas var notikt arī nākamajā gadā.

2844... Kādi svarīgi notikumi man gaidāmi 2018. gadā? Vai M. ir mans liktenīgais vīrietis?
M. jums ir karmisks vīrietis. Svarīgi ir iekrāt naudu un nospraust lielākus un mazākus mērķus šajā gadā. Gaidāms ceļojums. Augustā un septembrī jāpievērš uzmanība veselībai.

2951... Vai šogad pārdošu dzīvokli? Vai turpināt darboties lauksaimniecībā vai meklēt citu darbu?
Dzīvokli izdosies pārdot, taču, visticamāk, nākamajā gadā. Vasarā lauksaimniecībā darba būs pietiekoši.

2606... Kādā vecuma būs manas partnerattiecības, atvases? Cik tuvā laikā izdosies mainīt karjeru?
Ģimeni izveidosiet ap 30 gadiem. Šogad pilnīgi noteikti izdosies iegūt stabilitāti darbā.

2834... Vai mainīt darbu, dzīvošanu? Vai izturēšu šeit? Kā ar Ē.? Vai dzīvesbiedrs būs cits? Kur, kā, kad satikšu?
Darbs jums būs stabils. To varat mainīt, ja esat apguvusi jaunas iemaņas. Attiecības ar Ē. ir liktenīgas. Tās turpināsies.

2755... Kā veidosies manas krustmeitas A. attiecības ar An. vai citu vīrieti?
Jūsu krustmeita ir ļoti simpātiska un veiksmīgi apprecēsies. Es gan redzu vēl citu vīrieti.

2635... Vai R. izšķirsies ar A. un izveidos jaunas attiecības? Vai R. šis gads būs veiksmīgs?
Šķiršanās process nebūs vienkāršs. Tas būs smags. Būs vajadzīgs laiks, lai atjaunotu un stiprinātu sevi radoši un dvēseliski, un sagaidītu jaunas attiecības.


6.februāris, 2018

2832... Vai mēs ar vīru beidzot izšķirsimies? Vai viņš aizies citur dzīvot?
Man rāda, ka emocionāli esat izšķīrušies jau vairāk nekā pirms pieciem gadiem. Taču fiziski jums ir sarežģīti izšķirties. Pagaidām neredzu, ka tas ir iespējams.

2823... Vai man izdosies glābt attiecības ar I. un padarīt viņu laimīgu? Vai dzīvosim kopā ar bērniem kā ģimene? Vai ir lāsts?
Kārtis man nedaudz norāda uz vardarbības lāstu. Tas ir jānoņem, un tad tā būšana kopā laimīgiem kā ģimenei būs daudz iespējamāka. Šobrīd I. jūtas noguris.

2596... Cik ilgstošas A. būs attiecības ar A.? Vai būs bērni, laulība? Vai man ar A. dzīvē krustosies ceļi? Ko sola 2018.  gads šajā ziņā?

A. ar A. attiecībās diezgan svarīga ir karma. Tās turpināsies vēl ilgi, bet laulību un bērnus pagaidām neredzu. Jūsu dzīves ceļi vēl krustosies, taču tikšanās nebūs saistīta ar attiecībām. Manuprāt, viņš nespēj jūs novērtēt, un pats netiek ar sevi galā.

2649... Vai man būs mani mīlošs vīrietis, ar kuru veidošu ģimeni? Vai būs atsevišķa māja un pārticība? Cik gados man būs bērns?

Jūs noteikti izveidosiet ģimeni, būs arī māja un bērns. Attiecības veidosiet 33 gadu vecumā, bet līdz tam jūsu dzīvē būs vēl ļoti nozīmīgas pārmaiņas. 

2622... Vai gaidāmas kādas pārmaiņas veselībā, finansēs? Vai veiksies loterijā?

Ar loterijām ir jābūt piesardzīgai. Manuprāt, liktenis nav akmenī iecirsts, savu veselību mēs veidojam paši, un neviens ārsts mūs nepazīst tik labi, cik mēs paši sevi zinām. 2018.gads gan jums būs ļoti patīkams un harmonisks.

2925... Kas gaidāms attiecībās? Vai būs tuvi un tāli ceļojumi? Kā ar veselību?
Jā, kārtis rāda dažādus ceļojumus.  Un būs arī ar tiem saistītas attiecības. 

2947... Cik ilgi vēl strādāšu esošajā darbavietā? Kā ar veselību? Vai lemts kāds naudas laimests?
Jums ir jāsargā veselība, strādājot fizisku darbu. Rāda gaišu enerģiju. Darbā iezīmējas stabilitāte, lai gan emocionāli brīžiem tas būs smags. Ar laimestiem es neieteiktu aizrauties.

2778... Vai redzat man vēl vienu bērnu?
Es redzu šo bērna dvēselīti, bet turpat ir šķēršļu pilns samezglojums, kas saistīts ar veselību un nervu sistēmu.

2628... Vai pieteikties uz mantojuma daļu vai labāk ne? Kur un ar ko dzīvošu vecumdienās? Kā ar veselību? Vai būs operācija?
Uz mantojuma daļu varat pieteikties. Kārtis jums rāda ļoti gaišas vecumdienas. Veselība jums ir ļoti stipra. Jāsargā pleci un fiziskais ķermenis. Jā, operācija var tikt noteikta.

2988... Vai man ir jāpārdod māja? Kas mani sagaida nākotnē (veselība, darbs, ģimenes dzīve)?
Māju varat pārdot. Tad arī liktenis spēcīgi mainīsies visās dzīves sfērās. Nākotnē jums gaidāms lidojums pāri depresīvām domām, jaunas attiecības un uzmundrinājums.

2633... Kad un kur sastapšu vīrieti ģimenes veidošanai? Vai mainīt profesiju uz citu sfēru?
Profesiju varat papildināt, nevis mainīt. Attiecības norāda, bet tām ir virtuāls raksturs. Jūs šogad iepazīsieties internetā.

2249... Vai man pārcelties uz dzīvi pilsētā ārpus Rīgas? Cik bērnu man būs?
Ja ir mīlestība, varat pārcelties uz dzīvi ārpus Rīgas. Redzu divus bērnus.

2865... Vai ar R. B. mūs saista karma, ja viņš ik pēc laika mani meklē? Vai būs vēl kaut kas kopējs? 
Karmiski jūs esat cieši saistīti, taču kopīga nākotne šajās attiecībās varētu būt sarežģīta. Iespējams, iepriekšējās dzīvēs bijāt dēls un māte, tāpēc viņš šajā reinkarnācijā ik pa laikam uzrodas un atrādās.

2566... Kad mainīšu dzīvesvietu? Kad ar P. būs kopdzīve? Vai P. būs peļņa biznesā? Kad?

Dzīvesvietas maiņa iespējama gada otrajā pusē. P. peļņa biznesā būs viļņveidīga. Kopdzīve varētu būt, ja kopējiem spēkiem tiksiet pāri šķēršļiem un barjerām.

2649... Vai pienācis laiks mainīt darbavietu?

Manuprāt, ir pienācis laiks sevi pilnveidot un papildināt. Tad varat skatīties, vai vēlams strauji mainīt darbavietu.


18.janvāris, 2017

2962... Kas man ir gaidāms 2018. gadā darbā un attiecībās?
Darbā gaidāma stabilitāte, taču darbs periodiski var likties grūts un nenest gandarījumu. Lai nav vienmuļības, es ieteiktu sevī vairot prieka enerģiju, darīt desmit lietas, kas patīk. Šīs sajūtas pārnesīsies arī uz attiecībām.

2919... Kāpēc esmu viena? Kāpēc neizdodas attiecības? Kāda man gaidāma nākotne?
Es ieteiktu ņemt iniciatīvu savās rokās, un iet princim pretim, nevis gaidīt, kad viņš atnāks. Jūs nebūsiet viena. Liktenis nav akmenī iecirsts, nākotni mēs varam modelēt paši, bet svarīgi, cik pašai ir enerģijas to darīt. Ja gribat dzīvot labāk, nevis vienkārši pēc karmas stabules, ļoti ieteiktu praktizēt.

2865... Kāpēc man izjūk visas attiecības? Kas ietekmēja īsās laulības izjukšanu? Vai drīz būs citas attiecības?
Manuprāt, no sievietēm gaidāt pārāk daudz. Varbūt ne visas vēlas vergot mājas pavārdam. Es ieteiktu sievietes vairāk izjust un lutināt. Ir jāatturas no alkohola. Iesaku atsiet karmas mezglu attiecību jomā.

2699... Vai tuvākajā laikā satikšu savu otru pusīti un nodibināšu ģimeni? Vai iespējamas attiecības ar nesen satikto J.?
Manuprāt, ar J. attiecības neatjaunosies. Jaunas attiecības varat izveidot šajā gadā. Lai veidotos kvalitatīvas attiecības, es ieteiktu praktizēt gaismas enerģiju.

2925... Kādi svarīgāki notikumi man gaidāmi 2018. gadā?
Darbā būs uzslavas, prēmijas, iespējams pat paaugstinājums. Attiecībās būs daudz jaunumu, vairāk vajadzētu strādāt ar sevi. Būs arī jauni hobiji – sports, ceļošana, valodu apguve. Arī talants ezotēriskās zinībās!

2662... Kas mani sagaida 2018. gadā (darbs, ienākumi, veselība, ģimene)? 
Veselība būs stabila, ir jāsargā sirds un kuņģis. Darbā atturieties no pārslodzes, biežāk ejiet sabiedrībā, piedalieties kultūras pasākumos.

2565... Man patīk divi vīrieši – M. un R. Vai neviens no tiem nebūs ar mani?
Attiecības ar M. varētu būt emocionāli stabilākas, noteikti ir vērts gaidīt arī trešo kandidātu!

2944... Kas īpašs sagaidāms 2018. gadā (veselība, privātā dzīve, darbs)?
Darbs ir stabils, būs prieks un gandarījums. Jāpievēršas vairāk aktīvai atpūtai, sabiedriskai dzīvei. Atceraties, ka liktenis nav akmenī iecirsts un nākotni modelēt varam mēs paši, tikai svarīgi, lai pietiek enerģijas to darīt.

2645... Vai mainīt vadošu darbu pilsētā pret vienkāršu darbu laukos? Vai meita izveidos ģimeni un būs bērni?
Es ieteiktu palikt pilsētā. Meita noteikti sakārtos savu privāto dzīvi, atnāks arī viņas liktenīgais cilvēks, bet tas prasīs vēl laiku.

2716... Vai palikšu ar J.? Vai darīšu pareizi, ja atgriezīšos dzimtajā pilsētā?

Ar J. varat palikt kopā, ja viņu pieņemat un to ļoti vēlaties. Jums nav par katru cenu jāpaliek tur, kur esat. Pārmaiņas ir uz labu.

2778... Vai mums būs kopīga nākotne un kopīga māja? Vai es nokārtošu auto tiesības?

Auto tiesības noteikti nokārtosiet, galvenais ir labi braukt. Arī attiecību sfērā viss būs daudzsološi. Būs māja, taču tas viss prasīs laiku.

2992... Kāda mūsu nākotne? Kāpēc gribu, bet nespēju noticēt šim vīrietim?

Nākotne ir miglā tīta. Tas skaidrojams ar to, ka nelaižat sev klāt. Ieteiktu vairāk priecāties par dzīvi un baudīt emocijas bez liekas plānošanas vai piespiešanās.

2695... Esmu satraukusies par mammas veselības stāvokli. Ko lai es daru? Cik ilgā laikā nokārtosim pansionātu? Kur mācīties, ko darīt dēlam pēc 12. klases beigšanas?

Sargeņģeli parūpēsies par mammu, aprūpe viņai būs vislabākā. Pareizās profesijas izvēlei noteikti ieteiktu izveidot astroloģisko karti pie astrologa.

2883... Vai iet prom no darba? Kad atradīšu jaunu darbu Latvijā? Kādā nozarē meklēt? Vai frizieru kursi būs veiksmīga izvēle?
Varat piemeklēt sev labāku darbu, kad sanāk to darīt. Frizieru kursi noteikti papildinātu jūsu redzesloku un prasmes.

2642... Vai izdosies atrast citus labus un kārtīgus īrniekus, ja ar esošajiem pārtraukšu sadarbību?
Pilnīgi noteikti būs citi īrnieki!

2645... Vai ar I. atjaunošu attiecības? Vai un kad izveidošu jaunas attiecības?

Ar I. variet atjaunot attiecības, ja pati to ļoti vēlaties. Šogad būs vēl citi kandidāti.

2922... Vai man izārstēs sejas neirītu? Vai mans vīrs mani vēl mīl un vai viņam ir mīļākā?

Sejas neirītu līdz galam palīdzēs izārstēt netradicionālā medicīna. Es ieteiktu aplūkot Kundawell Domformu medicīnas centru Jūrmalā, kas durvis vērs martā. Kopā ar tradicionālo medicīnu efekts būtu pilnīgāks. Vīrs jūs ciena un mīl jau pilnīgi citā līmenī, no mīļākajām gan viņš ir jāsargā!

2632... Kas mani sagaida 2018. gadā? Kā ar veselību? Vai vērts veidot rotas? Vai būs izdevīgi?

Noteikti ir vērts veidot rotas, vairāk gan savam priekam. Lielu naudas pelnīšanu ar to pagaidām kārtis nerāda, bet pieprasījums būs. Liktenis nav akmenī iecirsts, tāpēc es ieteiktu nākotni veidot pašai caur domformu maketu.


27.decembris, 2017

2001... Vai kādreiz būsim kopā? Vai vērts gaidīt?
Starp jums ir brīnišķīga saskaņa, tomēr jūsu kopdzīvei vēl ir dažādi šķēršļi, kas ir jāpārvar. Es ieteiktu turēt acis vaļā un nedzīvot ilūzijās vai gaidās. Drīzāk izbaudiet šo dienu un mirkli, kas jums ir dots tieši šādā formātā. Iespējams, tas pat ir labāk.

2645... Vai dēli izveidos ģimeni un būs bērni?
Abi jūsu dēli izveidos ģimeni un viņiem būs bērni. Tas gan būs tuvāk 30–32 gadiem.

2827... Vai satikšu otro pusi? Vai nodibināšu ģimeni? Kādā sfērā labāk meklēt darbu?
Jāskatās, kāds darbs ir sirdij tuvāks, bet man kārtis rāda apkalpojošo sfēru (viesnīcu biznesu, administrāciju). Darbā satiksiet savu otru pusīti. Viņš būs izskatīgs vīrietis, vecāks par jums. Izveidosiet liktenīgas un mīlestības pilnas attiecības.

2617... Jau ilgu laiku dzīvoju bailēs par nākotni un jūtos nelaimīga, tāpēc vēlos zināt, vai tuvākajā nākotnē paredzamas pozitīvas pārmaiņas? Vai ļaunajām priekšnojautām ir pamats? Kāpēc man nav vēlmes būt kopā ar kādu vīrieti?
Teiktais izklausās pēc nelielas depresijas, bet esmu pārliecināta, ka ir arī kāds saules stariņš jūsu dzīvē. Jūs nākat no aristokrātiskas dzimtas, un visas sievietes jūsu dzimtā ir bijušas ļoti spēcīgas. Manuprāt, ir vērts atgriezties pie savām saknēm, sevis, akumulējot sevī gaismu un mīlestību. Lai tā vairotos jūsu ķermenī, apziņā un, galvenais, ikdienā. Satraukumam nav pamata. Mēģiniet vizualizēt, kā jūs satraukumu izelpojat caur pēdām. Esiet aktīva, dariet un radiet jebko, kas vairo jūsu dzīvesprieku! Ir dzīvē brīži, kad par vīriešiem negribas domāt. Tas ir normāli.

2648... Vai mainīt labi atmaksātu darbu – stāžs 27 gadi –, pret nodarbošanos, kur alga ir uz pusi mazāka?
Darba maiņu vēlams izskatīt tikai veselības stāvokļa dēļ. Ja pagaidām varat strādāt, turpiniet!

2618... Kad un kur beidzot satikšu īsto vīrieti ģimenes veidošanai? Kāds viņš būs? Kad būs bērniņš?
Jūs satiksiet savu vīrieti aptuveni 33– 35 gadu vecumā, būs arī bērns. Vīrietis būs ļoti abiciozs, enerģisks. Pamēģiniet arī jūs iziet no savas komforta zonas, lai viņu sastaptu. Iepazīšanās varētu būt Rīgā vai darbā.

2915... Vai veidosies attiecības ar A.? Ja jā, vai tās būs nopietnas attiecības?

Ar A. veidosies siltas, draudzīgas attiecības. Tām gan ir sava robeža, cik tālu tās var attīstīties. Tās var būt jaukas attiecības, bet iespējami šķēršļi, kas neļaus pāraugt ģimenes attiecībās.

2922... Kad un kur satikšu vīrieti kopdzīvei? Vai būs jāmaina darbs un dzīvesvieta?
Pagaidām kārtis man nenorāda uz strauju dzīvesvietas maiņu, bet darba maiņa tuvākā nākotnē gan varētu būt aktuālā. Nebīstieties no pārmaiņām darbā, jo tās būs solis pretī attiecībām.

2822... Vai mums bija lemts satikties? Vai man ir piedots?
Jūsu tikšanās bija likumsakarīga, un jūs arī viņam devāt ļoti daudz. Iespējams, viņš vēl nesaprata vai nenovērtēja. Jums piedots ir jau sen, un tas jums ir jāpatur savā sirdī.

2926... Vai ar dēlu salīgšu mieru? Kas pie tā ir vainīgs? Varbūt ir lāsts, nobūrums? Vai dēlam viss būs labi nākotnē?
Dēlam noteikti būtu ieteicams attīrīties, jo kārtis rāda uz karmisko apburto loku pašam sevī, kurā pats viņš maldās.

2632... Kurā gadā man beigsies ieilgusī tiesa? Vai samainīšu Liepājas dzīvokli pret mājokli Rīgā?
Tiesa var ilgt līdz pat trim gadiem. Dzīvokli jums izdosies pārdot, bet, ja vēlaties mainīt, tas būs grūtāk. Galvenais,lai jums pašai patīk!

2867... Mans vīrs ir slims. Cik ilgi būsim kopā? Vai mainīšu dzīvesvietu?
Pagaidām dzīvesvietas maiņu nerāda, bet vīrs ar jums būs kopā vēl siltās dienas.

2785... Kad un kur satikšu savu otru pusīti? Vai būs ģimene un bērni?
Jūs satiksiet vīrieti priekam, kopīgiem hobijiem un attiecībām. Visticamāk tas notiks jau nākamajā gadā.


29.novembris, 2017

2844... Kur es satikšu savu otro pusīti? Kāds viņš būs? Vai būs bērni?
Kārtis man pilnīgi skaidri norāda uz vīrieti un attiecībām. Vīrietis būs no tuvākām pilsētām. Viņš būs ļoti izskatīgs, bet varētu strādāt par tālbraucēju šoferi, kravas pārvadātāju, viņa darbs varētu būt saistīts ar loģistiku. Bērni noteikti būs, taču parādās baltā kārts. Tas nozīmē, ka viss ir eņģeļu rokās. Brīžiem mums pašiem no lieliem bērniem ir jākļūst par pieaugušiem cilvēkiem, lai spētu parūpēties par mazu dvēselīti.

2618... Vai dēls tiks galā ar alkoholismu? Kad tikšu galā ar parādiem? Attiecības, darbs?
Dēls var pilnīgi noteikti atbrīvoties no alkoholisma, ja to disciplinēti darīs. Viņš visu var, ja vien grib. Gada laikā jūs tiksiet galā ar naudas maksājumiem.

2699... Kas man sagaidāms mīlestībā, veselībā, darbā? Vai laimēšu loterijā? Cik ilgi būs melnā svītra?
Loterijā man rāda nelielus laimestiņus. Galvenais – veselību noturēt stipru, lai būtu možums, spēks un dzīvesprieks. Tad arī darbi ies no rokas, un mīlestība sirdī pukstēs. Melnā svītra ir galvā. Paskatieties sev apkārt –jums ir tik daudz dots! Ja nenoticat, iesaku aiziet uz labdarības akciju Dod pieci no 17. – 23. decembrim Vecrīgā. Tiekamies! Tad jūs redzēsiet, ka jūsu iedomātā melnā strīpa kādam ir pat visbaltākā, jo viss ir mūsu pašu apziņā, enerģijā un sirdī.


23.novembris, 2017

2920... Kāpēc esmu viena? Kāpēc neizdodas attiecības? Kad un kur satikšu vīrieti laulībai un bērniem?
Kārtis rāda, ka attiecību neveidošanās ir saistīta ar iepriekšējo negatīvo pieredzi – jūs neesat atlaidusi pagātni. Ir saglabājies rūgtums no iepriekšējām attiecībām. Jātiek pāri iekšēji nedaudz salauztai notij un sākumā ir jāiemīlas sevī. Tad arī vīrietis ļoti strauji ienāks jūsu dzīvē. Es pat teiktu – uzreiz, jo parādīsies milzum daudz starojošas enerģijas. Būs vēlme sevi parādīt. Jums ir jākļūst tādai, kāda bijāt agrāk. Bērnu kārts ir balta, un tas nozīmē, ka atbildes uz šo jautājumu nav. Tai blakus ir divnieks, kas norāda uz diviem bērniem, visticamāk, dēlu un meitu.

2661... Vai satikšu otro pusi? Vai būs attiecības ar M.?
Var teikt, ka jūs jau šobrīd esat satikusi otru pusi. Attiecības ar M. būs mīlošas, bet sarežģījumi var rasties tuvāko cilvēku dēļ, piemēram, drauga mātes dēļ. Jums noteikti ir jāļauj sevi mīlēt un lutināt. Jūs esat stipra sieviete, kas radusi pati ar visu tikt galā. Brīžiem ir jāļauj sevi vairāk mīlēt.

2596... Vai satikšu savu otro pusīti? Vai nodibināsim ģimeni?
Ģimeni nodibināsiet 32 – 36 gadu vecumā. Būs bērns. Kārtis rāda dēlu. Satikšanās būs liktenīga, bet nejauša, piemēram, lielveikalā vai svētku ballītē.

2645... Vai un kad satikšu vīrieti kopdzīvei? Vai atjaunošu savu lauku viensētu?
Viensētu atjaunosiet pamazām. Liksiet kā klucīti pie klucīša, bet process ritēs uz priekšu. Jautājot par partnerattiecībām, izkrita baltā kārts. Tā norāda, ka attiecībās vīrietis jums ir jāglābj, jāatbalsta. Partnerībā jums ir jākļūst gluži kā dziedniecei. Esiet piesardzīga ar savām vēlmēm! Ne vienmēr tas, ko vēlamies, mums ir vajadzīgs. Bet vīrieti rāda, tikai jums būs par viņu jārūpējas.

2944... Kad un kā satikšu savu dzīvesdraugu? Kad atradīšu darbu?
Darbu varēsiet atrast diezgan ātri, bet atalgojums nebūs tāds, kā vēlaties.  Tāds atalgojums ir Pierīgā vai Rīgā. Atsākot strādāt, būsiet vairāk atvērta, ievērojama, piepildīta. Attiecības nodibināsiet diezgan ātri. Es ieteiktu vairāk apmeklēt dažādus pasākumus, kursus, lai atraisītu vairāk savu iekšējo skaistumu.

2944... Kad un kā satikšu savu dzīvesdraugu? Kad atradīšu darbu?
Darbu varat atrast diezgan ātri, tikai veselība var radīt dažādus ierobežojumus, kuru dēļ var būt grūti izpildīt uzticētos pienākumus. Jums ir jāsargā mugura. Darbu jūs varētu atrast Pierīgā vai Rīgā. Jums der mierīgāks darbs. Kad sāksiet strādāt, sastapsiet savu cilvēku, jo pamodīsies jūsu iekšējā, snaudošā enerģija un sievietes gars.

2563... Kad un kur satikšu vīrieti kopdzīvei?
Var redzēt, ka esat nogurusi būt viena. Jums viss apkārt brīžiem šķiet pelēcīgs, bet jūs esat ļoti skaista, pašpietiekama sieviete. Esat vairāk atvērta vīriešiem! Ideālu, protams, nav, un visbiežāk pie attiecībām ir ļoti daudz jāstrādā, jāvelk ārā blusas no kažociņa. Vēlme pēc attiecībām jums ir, bet ne vienmēr pietiek gribas uzupurēties. Apdomājiet, ko patiešām vēlaties un ko pati varēsiet otrai pusei dot. Jums vairāk piemērots ārzemnieks, viņš var būt arī no Krievijas. Lai pietuvinātos mērķim, es ieteiktu šajā virzienā arī sevi attīstīt.

2919... Kas mani sagaida 2018. gadā? Vai atradīšu darbu?
Nākamajā gadā jūs sagaida pārticība un veselība. Vienmēr jūsu mājās būs siltums, dzīvesprieks un apkārt notiks mazi brīnumi. Darbu ieteicams meklēt Pierīgā vai Rīgā apkalpojošā sfērā vai tirdzniecībā. Darbu atradīsiet!

2573... Vai man vēl būs bērns? Vai gaidāmas būtiskas pārmaiņas darbā?
Darbā periodiski notiks dažādas pārmaiņas, bet pagaidām tās jūs neskars. Lai arī pārmaiņas darbā ne vienmēr būs patīkamas, taču paciešamas. Es ļoti ieteiktu pārdomāt ideju par otru bērniņu. Vai nevajadzētu vairāk padzīvot sev? Ir vēl ļoti daudz citu darbiņu un nerealizētu mērķu.

2862... Vai mans dēls A. paliks ar ģimeni šeit Latvijā vai aizbrauks uz Angliju?
Kārtis rāda abējādi – jūsu dēla nākotne būs saistīta ar tuvām ārzemēm, iespējams, Angliju, bet viņš vienmēr atgriezīsies, jo ģimene būs ļoti piesaistīta Latvijai.

2947... Vai būšu kopā ar savu mīļoto cilvēku? Kas mūs sagaida 2018. gadā?
Jūs ar savas dvēseles otru pusi priecīgi sagaidīsiet svētkus. Atcerieties, ka viss vienmēr jādara ar mēru! Kopā būsiet, bet jūs sagaida dažādi dzīves līkloči. Pavasarī būs aktuāli darba jautājumi tieši draugam, bet vasara būs ļoti darbīga. Jau 2018. gada rudenī gaidāmas labas pārmaiņas.

2637... Vai tikšu pāri šķiršanās sāpēm? Vai satikšu vīrieti, kurš mani mīlēs un pieņems?
Šī šķiršanās ir milzīga iespēja jūsu attīstībai, pilnveidei un transformācijai. Sāciet no jauna sevi mīlēt un piepildiet jau sen piemirstus sapņus. Attiecības ar otru cilvēku sākas tad, kad ir attiecības ar sevi. Tāpēc noteikti iesākumā izveidojiet attiecības ar sevi pašu – jaunas, svaigas, cēlsirdīgas un skaistas. Jūs varat daudz vairāk, nekā domājat. Ļaujiet Augstākiem spēkiem jums palīdzēt! Vasarā uz dzīvi skatīsieties jau citām acīm.

2617... Kad satikšu vīrieti kopdzīvei? Vai būs jāmaina darbs, dzīvesvieta? Kad būs laulību šķiršana?
Darba maiņu vismaz šobrīd nerāda, bet nākamajā gadā pārmaiņas būs. Bet runājot par attiecībām... krēslam ir jābūt tukšam, lai tur kāds cits varētu apsēsties. Sakārtojiet līdzšinējās attiecības, un tad jūs atgūsiet sevi pašu un varēsiet veidot jaunas attiecības. Šķiršanās process ir atkarīgs no ļoti daudziem apstākļiem, tāpēc tas var ieilgt. Iespējams, kādam ir spīts un ir izdevīgi to novilcināt.

2619... Vai man palikt kopā ar A. vai meklēt dzīvesvietu citur? Vai nākotnē mani gaida mīlestība?
Pagaidām palieciet kopā ar A. un pilnveidojiet sevi. Ļoti ieteiktu garīgi praktizēt, jo parasti tā mīlestība, kura mums trūkst, ir tieši mūsu sirds mīlestība pašām pret sevi un dzīvi kopumā. To var atklāt tikai caur garīgām praksēm un meditācijām. Par jaunu dzīvesvietu ar laiku tiešām ir vērts padomāt.


3.novembris, 2017

2644... Cilvēks sāpju, deformāciju mocīts, katru dienu lūdz eņģelim, lai atbrīvo no ciešanām. Ko paredz zvaigznes?
Bībelē jau pirmajā lappusē ir aprakstīti eņģeļi. Tie ir vēstneši un sargātāji, ēteriskas un smalkas būtnes, kuras mūs dzird. Tāpēc noteikti turpiniet lūgties, tik lūdziet nevis pret kaut ko, bet par kaut ko. Iesaku lūgt: nevis atbrīvo mani no ciešanām, bet dāvā man apskaidrību, gudrību, dod padomu, ļauj izprast manu karmu, pārdzimšanu un parādi, kas man būtu jādara. Viņi jūs sadzirdēs. Liktenis jūs ir ļoti sargājis. Pat ļoti! Tāpēc vēl sirds tik silti pukst!

2645... Ar G. piecus gadus ir attiecības, kopdzīve neveidojas. Kāpēc? Kad satikšu īsto vīrieti?
No sākuma krēslam ir jābūt tukšam, lai tur kāds cits varētu apsēsties. Visticamāk, ka G. ir paralēlā dzīvē, tāpēc nevar nodoties kopdzīvei ar jums. Jūs veltāt savu enerģiju šīm attiecībām, tādēļ nogurstat un aurā sakrājas skumjas. Ieteiktu sākumā pamēģināt attālināties no attiecībām, kuras jūs neceļ spārnos un atjaunot savus radošos un dvēseliskos resursus. Tādā veidā jūs atgūsiet spirgtu auru, mirdzumu acīs un jauneklīgu sirdi. Tad arī cits vīrietis ļoti ātri parādīsies. Nežēlojiet sevi, paceļat galvu un ejat uz priekšu. Ir vērts sevi mīlēt. Iemīlēt no jauna.

2565... Es vēlos uzzināt, kas mani sagaidīs 2018. gadā. Esmu vientuļa, divu bērnu māte, šķirtene.
2018. gads jūs mācīs no jauna sevi iemīlēt un ieraudzīt. Ielaižat savā sirdī un dvēselē dievišķo mīlestību un strāvojumu, palūkojaties, cik jums ir brīnišķīgi bērni un cik pati esat skaista. Imants Ziedonis reiz teica: «Es neesmu vientuļš, es esmu ar sevi». Iesaku atjaunot mīlestību pret sevi, savu ķermeni, garu. Sakārtojiet savu iekšējo pasauli un sakārtosies arī ārējā pasaule. Kā pēc burvju nūjiņas! Nākamais gads ir Suņa gads, viennozīmīgi labvēlīgs gads, tikai mēs paši esam savas dzīves režisori, tādēļ – radiet visu ko vēlaties! Atjaunojiet enerģiju, un viss nostāsies savās vietās.


31.oktobris, 2017

2031... Vai atlikušo dzīvi būšu un dzīvošu viena? Vai būs draugs? Vai būs iespēja aiziet prom no A. un dzīvot citur?
A. ir mazs miestiņš, kur ir diezgan šaurs sabiedrības loks un sarežģīti izveidot attiecības. Es redzu iespējamību doties no turienes prom, tikai tas ir saistīts ar diezgan lielu finansiālu ieguldījumu vai papildus piemaksu. Viss ir atkarīgs no tā, vai jūs to varat atļauties. Jūs noteikti varat atrast sev piemērotu cilvēku, taču svarīgi ir iziet sabiedrībā, apmeklēt pasākumus, iesaistīties kultūras dzīvē. Visticamāk, jūsu sirds draugs dzīvo Rīgā vai diezgan attālu no jūsu dzīvesvietas.

2685... Vai izdosies tuvākā laikā dabūt darbu ar lielāku algu (1000 eiro) un jutīšos labi? Vai man būs vēl trešais bērns, vesels un iedvesmojošs mazulis?
Jums noteikti būs tāda alga, bet, visticamāk, jūs to varētu savākt no papildus darbiem. Jūs jutīsieties ideāli. Par trešo bērniņu man rāda balto kārti – tas nozīmē, ka jāsāk ar sevi, sevis pilnveidošanu un tad noteikti kāda vesela un jauna dvēsele jūs izvēlēsies par savu mammu. Bet nesteidzieties, viss ir Dieva rokās. Fokusējieties uz savas dvēseles attīstību un darbu. Padzīvojot arī sev!

2566... Kad un kur atradīšu darbu? Kādā jomā? Kad beigsies mana melnā svītra? Kāpēc man nekur neveicas?
Noteikti būtu ieteicams attīrīt dzimtas karmu, lai beigtos grūtais posms un smagie pārbaudījumi. To var izdarīt. Kad to izdarīsiet, dzīve atplauks kā zieds, jums būs milzum daudz enerģijas un veiksme jums sekos. Arī darbu atradīsiet ļoti ātri. Ieteicamā joma: valsts struktūra, apkalpojošā sfēra, sociālā darbība, mākslas un radošā nozare.

2844... Kad un kur es satikšu savu otro pusīti? Vai deviņu mēnešu laikā karjerā būs panākumi?
Karjera tuvākā gada laikā būs nemainīgi stabila, tikai vasaras periods darbā būs vieglāks un nedaudz tukšāks. Man rāda, ka pielūdzēji ap jums riņķo, atliek vien izbaudīt uzmanību. Jums ir sarežģīti izveidot attiecības, jo esat diezgan pašpietiekama un ir jābūt ļoti spēcīgam, brīvam vīrietim, kas varētu ienākt jūsu dzīvē. Manuprāt, gada laikā jūs viņu satiksiet. Svarīgi, lai jūs nebūtu radījusi sev noteiktu sadzīves komforta zonu.

2655... Man ir sajūta, ka visa mana dzīve sagājusi pilnīgā sviestā. Ko es daru nepareizi? Vai būs kādas pārmaiņas?
Protams, ka ir jāsāk ar sevi. Viss jau ir mūsos pašos, mūsu apziņā. Kā uz dzīvi paskatās – vai ar domu, ka glāze ir pustukša, vai puspilna. Viennozīmīgi – jums ir jāatgūst mīlestība pret sevi kā sievieti: dvēseliski, radoši, garīgi un fiziski. Jūsu situācija – tas ir visa sākums. Pēc tam pamazām dzīve sāks sakārtoties.


18.oktobris, 2017

2935... Kādas man ir darba iespējas? Kad saņemšu darba piedāvājumu?
Vietā, kur jūs dzīvojot, man rāda ierobežotas darba iespējas. Fizisku darbu jums arī nav vēlams darīt. Palūkojiet pasta struktūru! Gada laikā šim jautājumam būtu jāsakārtojas, cerams, jau līdz augusta beigām.

2942... Vai nopirkšu dzīvokli? Vai satikšu vīrieti, kas mani iemīlēs?

Dzīvokli nopirksiet. Šajā ceļā gan iespējami šķēršļi, dzīvoklis būs mazāks, nekā vēlējāties. Attiecību jautājums ir nedaudz sarežģītāks. Lai rezultāts būtu veiksmīgs un jūs satiktu visatbilstošāko partneri, jums ir nepieciešams sakārtot čakras, atjaunot enerģiju, atraisīt karmiskos mezglus, varat apmeklēt arī gongu terapiju.

2685... Vai mana veselība uzlabosies? Vai man būs veiksmīgi ceļojumi uz tālākām zemēm?
Es noteikti ieteiktu veselību sakārtot ar netradicionālās medicīnas palīdzību, jo, iespējams, veselības traucējumi rodas no enerģētiskiem blokiem. Jāpieskata arī mugurkauls. Ceļojumi uz ārzemēm būs liktenīgi un apgaismojoši. Tie būs veiksmīgi, lai gan brīžiem nogurdinoši.

2563... Pusgadu ilgā virtuālā pazīšanās ar J. ir mirāža vai kas nopietns? Vai dzīve gaidāms kāds krass pagrieziens?
Par mirāžu šīs attiecības gluži nenosaukšu, bet īsti neredzu arī attīstību. Tas var būt saistīts ar sadzīvi, dzīvesvietu, pienākumiem un veselību. Attiecības ir saistītas ar uzupurēšanos, bet te tas iztrūkst. Straujas un krasas pārmaiņas jums dzīvē nav redzamas, būs ierasts ritms.

2634... Kad atjaunošu savu lauku viensētu? Kad atgriezīšos no ārzemēm?
Labi, ka strādājat ārzemēs, jo tur, visticamāk, nopelnīsiet arī papildus naudu viensētas atjaunošanai, sociālās garantijas, pensiju, pabalstus. Varat turpināt strādāt ārzemēs līdz pat desmit gadiem un procesā pilnīgi noteikti restaurēsiet māju gluži kā pērli.

2608... Kad un kur satikšu mīļu cilvēku? Kā beigsies tiesā?
Lai izveidotu partnerattiecības, jums vēl ir garīgs ceļš ejams. Ļoti ieteiktu atraisīt savu sirds un seksuālo čakru, izmantojot gongu meditāciju vai citu garīgu praksi. Tad, visticamāk, gada laikā satiksiet cilvēku. Tiesa varētu beigties pozitīvi, bet jums ir jārēķinās ar izdevumiem, ar kādu salīdzinoši nelielu upuri kā finanses un patērētais laiks.

2918... Vai un kad satikšu vīrieti kopdzīvei? Vai ģimenē attiecības uzlabosies? Vai atradīšu darbu Latvijā vai ilgi vēl jāstrādā ārzemēs?
Ārzemēs darbs ir ienesīgāk un stabilāks nekā Latvijā. Kamēr esat darba gaitās ārzemēs, ģimenes dzīvi nebūs tik vienkārši sakārtot. Uz diviem krēsliem nav iespējams sēdēt, tāpēc vispirms ir jāsakārto sevi, jāatbrīvojas no apātiskām iezīmēm. Cilvēku varat satikt arī ārzemēs pusotra gada laikā.

2943... Vai situācija darbā uzlabosies jeb mainīšu darbu? Vai sastapšu vīrieti kopdzīvei?
Situācija darbā uzlabosies, bet ne pilnībā. Tāpēc darba maiņa paliek jūsu psiholoģiskā ziņā. Attiecībās redzu progresu – cilvēku kopdzīvei satiksiet pavisam drīz!

2932... Kad un kur satikšu savu otro pusīti?
Kārtis rāda visdažādākās iepazīšanās ar interneta starpniecību jau šā gada mijā.

2533... Kā ar veselību? Vai nodzīvošu līdz 70 gadiem? Vai algu pieliks? Vai ar A. būšu kopā?
Domāju, ka nodzīvosiet vairāk nekā 70 gadus. Ar algas pielikumu ir problemātiski, jo šķiet, ka uzņēmuma vadītajai nav finanšu, no kā to palielināt. Varat paskatīties citu darbu! Kārtis rāda kopdzīvi ar A., bet tā būs kā pa kalniem un lejām.

2684... Vai tuvākajā laikā būs iespēja atrast citu darbu? Vai saistīt nākotni ar šo cilvēku?
Jums būs nedaudz sarežģīti atrast citu darbu. Ārzemēs jūs to izdarītu diezgan ātri. Latvijā pavasarī (no marta līdz maijam) rāda likteņa maiņu darbā. Ar to vīrieti jums ir spēcīga karma, tāpēc ir vērts ar to pastrādāt.

2926... Kas mani gaida tuvākā gada laikā? Vai satikšu savu otro pusīti?
Gada laikā spilgtākie notikumi ir gaidāmi tieši partnerattiecībās, iespējamas vairākas iepazīšanās. Paredzama arī stabilitāte un liela rosība darbā.

2873... Vai un kad es izveidošu jaunas attiecības? Kāda ir mana karma?
Jums ir gaiša aura, tostarp arī karma, taču uzdevumi uz zemes ir pagrūti, tāpēc, iespējams, periodiski jūtaties kā ne savā ādā. Vīrieti lūkojiet pie jūras, kuģa, ceļa darbiem. Jau tuvākā gada laikā jums ir ļoti liela iespēja satikties!


29. septembris, 2017


2618... Vai turpināt iesāktās mācības vai ko citu izvēlēties? Kad un kur satikšu vīrieti laulībām?
Es noteikti ieteiktu iesāktās mācības tomēr pabeigt un tad uzsākt ko jaunu. Varat nodarboties ar radošām lietām – floristiku, dizaina darbiem, mākslu, dārzniecību. Atbildot uz jautājumu par partnerattiecībām, jāatceras: tā kā mūsu dzīve ir mūsu apziņas atspulgs, iesākumā šis vīrietis ir jārada savā apziņā. Jo šeit ir zirga kārts, kas norāda, ka auzas pie zirga nenāks, tāpēc nākamā kārts – šūpoles – iesaka uzsākt darīt ko jaunu, ievest skaidrību savā enerģētikā un sievišķībā, atjaunot savas vibrācijas, piemēram, ar gongu meditāciju, tādejādi atjaunojot savus iekšējos resursus. Nākamā laika kārts norāda: ir vērts ticēt un darīt, jo tuvākie 2,5 gadi partnerattiecību jomā patiešām būs izšķiroši. Satikt otru pusīti jūsu gadījumā nozīmē – iesākumā iemīlēties sevī!

Jūsu iepirkumu grozs
gaida pirkumus