Aicinām doties aizraujošā ceļojumā uz BAIKĀLA EZERU!Unikāla iespēja izbaudīt pievilcīgā aktiera LAURA DZELZĪŠA atraktīvo un vīrišķīgo kompāniju, lieliskā bārmeņa ARMANDA MEDNIEKA servētos vodkas kokteiļus Baikāla saulrietā un pat SANTAS ANČAS simbolisko dzimšanas dienas torti.


Ceļojuma laiks – no 10. līdz 16. jūlijam.

Ceļojuma cena – 1770 €

Piesakies līdz 1. maijam! Vietu skaits ierobežots – tikai 10 personas.


Pieteikumi jāsūta uz zane.berzina@santa.lv - īss apraksts par sevi, kāpēc vēlies braukt un ko sagaidi no šī ceļojuma.


Piedāvājam ceļojumu vēsturiskajā Baikāla vilcienā, Austrumsibīrijas lielākās pilsētas Irkutskas apmeklējumu, mirkļus Tažeranskas stepē, Āzijas lielākajā svētvietā Šamankas līcī un goda atdošanu Gulaga nometnē. Naktsmītnes viesnīcās, kempingos un tūrisma bāzēs. Ceļojums, kurā atveldzēt sirdi neskartā dabā un krievu tautas sirsnībā.


Ceļojuma programma:

1. DIENA, 10.07. RĪGA – MASKAVA – IRKUTSKA

Tikšanās Rīgas lidostā un plkst. 20:50 lidojums uz Maskavu. Turpinājumā plkst. 01:10 lidojums Maskava – Irkutska, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, 11.07. IRKUTSKA

No rīta ap 11:50 ierašanās Irkutskā. Pēc formalitāšu nokārtošanas dosimies Irkutskas pilsētas apskatē. Tā ir Austrumsibīrijas lielākā pilsēta, sākot ar 19. gadsimta otro pusi Irkutskā ieradušies revolucionāri, kas atstājuši iespaidu uz vietējo kultūru un attīstību. Savulaik pilsētā bijis viens trimdinieks uz katriem diviem vietējiem iedzīvotājiem. Nakts viesnīcā Irkutskā.

3. DIENA, 12.07. IRKUTSKA – SLUDJANKA – ĻISTVJANKA

Pārbrauciens no Irkutskas uz Sludjanku. Iekārtosimies tūristu vilcienā, kas kursē pa veco Baikāla dzelzceļu, lai dotos aizraujošā braucienā gar Baikāla ezera piekrasti. Šis dzelzceļš ir  vēsturisks piemineklis, kas iekļauts Piebaikāla ainavu nacionālajā parkā. Brauciens ir patiess baudījums dabas mīļotājiem! Daudzie tuneļi, arkas un tilti sniedz papildus vērtību šim ceļa posmam. Vēlā pēcpusdienā sēdīsimies prāmī, šķērsosim Angaras upi. Pastaiga pa Ļistvjanku, kas gari izstiepusies gar Baikāla ezera piekrasti. Nakts viesu namā Ļistvjankā.

4. DIENA, 13.07. ĻISTVJANKA – TAĻCI – IRKUTSKA

Kājām dosimies uz  Čerska klinti, no kura redzama Angāras upes izteka no Baikāla ezera. Pastaigu atsvaidzinās ne tikai svaigais ezera vējš, bet arī apskates vietas. Viena no tām – Baikāla muzejs, kura ekspozīcijas veltītas ezera izpētes vēsturei, tā dzīvnieku un augu valsts unikalitātei.  Muzeja odziņa – ņerpinārijs, kur var novērot ņerpas – Baikāla saldūdens roņus.  Pie ostas varēs izstaigāt zivju un suvenīru tirgu. Pārbrauciens uz iespaidīgo Talci brīvdabas muzeju. Pēc tā ierašanās un nakts Irkutskā.

5. DIENA, 14.07. IRKUTSKA – MAZĀ JŪRA – OĻHOŅAS SALA


Pārbrauciens uz Baikāla piekrasti, kuru dēvē par Mazo jūru. Ceļosim cauri Tažeranskas stepei, kas ir viena no maģiskākajām vietām Baikāla ezera krastos. Cilvēki to apdzīvoja jau 20000 gadu atpakaļ. Tās dabiskās robežas veido Angas upe dienvidos, Baikāla ezera piekraste ziemeļos un austrumos un Primorskas kalnu grēda rietumos. Ainava te ir vairāk  kā mistiska: augsti kalni ar klintīm un pāris lapegļu mežu pudurīši izkaisīti klinšainajās joslās. Neskatoties uz īpaši sauso klimatu, flora šeit ir daudzveidīga – bez stepei raksturīgajiem augiem, te sastopami arī alpīnās zonas pārstāvji. Interesants ir kopējās krievu-amerikāņu ekspedīcijas secinājums - Amerikas indiāņu senči nākuši no šī reģiona. Pārbrauciens ar prāmi uz Oļhoņas salu. Nakts Oļhoņas salā.

6. DIENA, 15.07. OĻHONAS SALA – IRKUTSKA

Lai nokļūtu Oļhonas salas pašos ziemeļos – Hobojas zemesragā, ceļā dosimies ar bezceļam piemērotiem braucamajiem. Pa ceļam skatīsim gleznainās  Sagan – Hužin jeb Trīs Brāļu klintis un Smilšu līci, kur atradās GULAGA nometne, līdz nokļūsim Hobojas zemesragā. Ja uzdrošināsieties doties augšup pa nogāzi, pavērsies ainava ar viļņiem, kas sašķīst pret zemesraga stāvajām klintīm. Pusdienas zem klajas debess. Netālu no naktsmītnes būs iespēja aizstaigāt uz svēto Šamankas līci, kur atrodas Baltā Klints – Baikāla vizītkarte. Šī klints ir viena no nozīmīgākajām Āzijas svētvietām.  Runā, ka Šamankas līcī ir visskaistākās smilšu pludmales. Garš pārbrauciens uz Irkutsku. Nakts viesnīcā Irkutskā.

7. DIENA, 16.07. IRKUTSKA – MASKAVA – RĪGA

Brīvs rīts, ap 11:00 brauciens uz lidostu, 13:10 lidojums caur Maskavai uz Rīgu. Ierašanās Rīgā 19:55

 
IETEIKUMI ŠIM CEĻOJUMAM:

•           neliela mugursoma, kur nest ikdienai nepieciešamās lietas;

•           vidēja fiziskā sagatavotība;

•           labi ejamie apavi;

•           ūdenspudele;

•           pretapdeguma krēms;

•           saulesbrilles.

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

•           lidojuma biļete Rīga – Maskava – Irkutska – Maskava – Rīga vienai personai;

•           transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;

•           naktsmītnes viesnīcās, kempingos un tūristu bāzēs;

•           brokastis un 2 pusdienas;

•           aprakstā minētās ekskursijas;

•           krievu valodā runājošu vietējo gidu pakalpojumi ekskursiju dienās.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

•           programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;

•           Krievijas vīzu izmaksas ap 70 EUR;

•           citas ēdienreizes, kas nav minētas programmā;

•           dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

PIEMAKSA:

•           par vienvietīgu numuru ap 150 EUR.

NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI KRIEVIJAS VĪZAI:

•           pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās,

•           1 foto 35 mm x 45 mm uz balta fona.


Jūsu iepirkumu grozs
gaida pirkumus